جمعه ۲۵ خردادساعت ۰۸:۵۸Jun 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رشد قیمت ها»

روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
در اقتصاد تورمی ایران، هر سال حقوق و دستمزد بخش عمده اقشار جامعه افزایش می یابد. البته سرعت رشد دستمزدها، اختلاف قابل توجهی با سرعت رشد قیمت ها دارد که همین موضوع، سبب کاهش مداوم قدرت خرید مردم می شود. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۰:۳۵    
جمهوری اسلامی نوشت: در حالی که وزیر اقتصاد مدعی شده افزایش نرخ تورم مرداد به دلیل رشد قیمت ها در بازار مسکن بوده، وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده قیمت مسکن تا 15 درصد کاهش یافته است! ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۲۳    
امروز قیمت دلار در بازار بالا رفته است، قیمت سکه هم رشد را تجربه کرد و 40,150,000 (چهل میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.12 درصدی داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۸    
اقتصادنیوز: امروز هر گرم طلا 18 عیار به 3,304,500 (سه میلیون و سیصد و چهار هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.04 درصدی داشته است. قیمت سکه هم عقب نشست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رشد قیمت ها در برخی بخش ها، ثبات نسبی در دیگر بخش ها و زمزمه های قحطی مقطعی فولاد، بازار این محصول را به میدان نبردی از پارامترهای متعدد تبدیل کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا در جریان معاملات بازار پایین آمده است و ارزش هر گرم آن به 3,316,000 (سه میلیون و سیصد و شانزده هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.67 درصدی داشته است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:لوازم خانگی همواره به عنوان یکی از بازار های مهم مصرفی که هنوز نگاه سرمایه گذاری در آن وارد نشده، مدت هاست که درگیر رکود بازار بوده و خلوتی مغازه های خیابان جمهوری و مشتریانی که تنها قیمت ها را می پرسند و از مغازه خارج می شوند، بر این واقعیت تاکید دارد ...
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی قیمت سکه در بازار برای امروز پنجشنبه 17 خرداد 1403 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه قیمت طلا و سکه به ثبات رسیده است از احتمال رشد قیمت ها تا پایان سال خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
بازدهی بازارها در هفته اول خرداد برخلاف تمام هفته های اردیبهشت با رشد همراه شد؛ اما بورس این هفته بازدهی منفی داشت. بررسی بازارها در هفته اخیر حکایت از روند معکوس بورس در مقابل حرکت مثبت بازارهای مالی دارد. این هفته بازارهای مالی نوسان رفت و برگشتی بالایی داشت و رشد قیمت ها نیز چندان قابل توجه نبود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با افزایش ارزش در تمام قطعات و وزن ها شروع به کار کرد. امروز افزایش 800 تومانی قیمت دلار به بازار طلا خط داد و کاهش قیمت اونس جهانی نتوانست به بازار داخلی روند دهد. رشد قیمت ها در بازار طلا، سکه امامی را 600 هزار تومان گران کرد و در کانال بالاتر قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۹    
امروز قیمت دلار مبادله ای افزایش را تجربه کرده است و به 45,028 (چهل و پنج هزار و بیست و هشت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.3 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
امروز قیمت سکه امامی روند صعودی را در پیش گرفته است و به 40,700,000 (چهل میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 1.47 درصدی داشته است.
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با رشد قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 312 هزار تومان افزایش به 40 میلیون و 500 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 24 هزار تومان افزایش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی در کانال 57 هزار تومان ماند.
نرخ طلا و سکه با رشد قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 312 هزار تومان افزایش به 40 میلیون و 500 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 24 هزار تومان افزایش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی در کانال 57 هزار تومان ماند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان های هواشناسی پیش بینی کرده اند در هفته های آینده دمای هوا در اروپا بیش از حد نرمال افزایش پیدا می کند و به دنبال آن قیمت گاز جهش بیش از 10 درصدی به ثبت می رساند. در مقابل ادامه سیاست های انقباضی آمریکا مانع از رشد قیمت ها در بازار نفت شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۹    
امروز قیمت سکه بالا رفت، قیمت طلا افزایش یافت و هر گرم طلا 18 عیار به 3,297,500 (سه میلیون و دویست و نود و هفت هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 1.28 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
امروز قیمت سکه امامی به 39,700,000 (سی و نه میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.25 درصدی داشته است. قیمت دلار و طلا هم بالا رفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۰    
امروز قیمت دلار مبادله ای افزایش را تجربه کرده است و به 44,916 (چهل و چهار هزار و نهصد و شانزده ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.23 درصدی داشته است.
قیمت طلا و سکه در روز دوشنبه در مسیر کاهشی بود و اختلاف قیمت نسبت به آغاز روز یکشنبه چندان زیاد نبود، اما با اعلام خبر شهادت رئیس جمهور، رشد قیمت ها از بازار خارج شد. در سومین روز هفته، سکه امامی با انحراف قیمتی معمول در پله های ابتدایی کانال 40 میلیونی معامله شد.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
هر چند قطار تورم سرعت حرکت خود را کند کرده است، اما رشد آن همچنان فشاری فزاینده به سبد هزینه ای خانوار در ایران وارد می کند. به عبارت دیگر ماندگاری نرخ تورم در محدوده چهل درصد در میان مدت سبب شده است رشد قیمت ها تاثیراتی به مراتب مخرب تر از پیش بر سبد خانوار داشته باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا کاهش یافت و هر گرم طلا 18 عیار به 3,356,400 (سه میلیون و سیصد و پنجاه و شش هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.07 درصدی داشته است. قیمت سکه هم ثبات داشت.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دلایل عقب ماندگی بازار سرمایه از دلار و سایر بازارها باتوجه به رشدنرخ دلار در ماه های اخیر و به تبع آن رشد قیمت ها در بازارهای رقیب است.
به گزارش پایگاه خبری عصر خودرو ، برند های معتبر و با کیفیت بدون شک سهم بالاتری از رشد قیمت ها در بازار داشته اند که از آن جمله می توان به تویوتا، سوزوکی، هوندا، هیوندای و ... اشاره کرد و البته خودروهای چینی وارداتی نیز از این رشد قیمت بی نصیب نبوده اند ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۲    
آمار اولیه بازار ملک در سال جاری نشان می دهد که روند رشد قیمت ها متوقف شده است و تقاضای سوداگری در این بازار به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. کاهش قابل توجه در حجم معاملات و ثبات قیمت ها نشان می دهد که انتظارات افزایش قیمت ها به طور قابل توجهی کاهش یافته است و به نظر کارشناسان ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۱    
این روزها بازار مسکن کاهش قابل توجه سوداگری، سطح معاملات و توقف روند رو به رشد قیمت ها را تجربه می کند.
بر اساس آمار اولیه ای که از بازار مسکن در سال جاری گزارش شده، با افت انتظارات افزایشی، روند رشد قیمت متوقف شده و تقاضای سوداگری در این بازار هم کاهش محسوسی داشته است.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن معتقد است که بازدهی بازار مسکن در زمان رشد قیمت ها بیشتر از بازارهای طلا و ارز است و به همین دلیل اگر مردم در زمان رکود ملک بخرند برد کرده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۴    
امروز قیمت سکه امامی در جریان معاملات عقب نشینی کرده است و به 41,200,000 (چهل و یک میلیون و دویست هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، کاهش 0.73 درصدی داشته است.
بررسی ها حاکی از آن است که دهک اول پایین ترین افزایش در شاخص قیمت اقلام خوراکی را تجربه کرده و در سایر دهک ها، رشد قیمت ها سطوح بالاتری داشته است است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
کاهش قابل توجه رشد پایه پولی، نقدینگی و پول حاکی از موفقیت بانک مرکزی در کنترل کل های پولی و ایجاد شرایط لازم برای استمرار کاهش نرخ تورم در سال جاری و سال های آتی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز قیمت سکه امامی به 41,900,000 (چهل و یک میلیون و نهصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 1.9 درصدی داشته است. قیمت طلا هم بالا رفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۴    
امروز در بازار قیمت سکه سیر صعودی را دنبال کرده است و به 42,300,000 (چهل و دو میلیون و سیصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 2.36 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۱    
امروز در بازار قیمت طلای 18 عیار بالا رفته است و هر گرم به 3,518,200 (سه میلیون و پانصد و هجده هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 2.42 درصدی داشته است.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۱    
رشد قیمت ها در بازار خودرو بار دیگر خبرساز شد. این بار نوبت به پژو 207 پانوراما اتوماتیک از محصولات ایران خودرو رسیده است که شاهد افزایش 3 درصدی قیمت در بازار آزاد می باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۱    
امروز در بازار قیمت سکه سیر صعودی را دنبال کرده است و به 42,300,000 (چهل و دو میلیون و سیصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 2.36 درصدی داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بیت کوین، امروز به 63,806 (شصت و سه هزار و هشتصد و شش ) رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 1.43 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۲    
امروز قیمت دلار در صرافی ملی ایران در جریان معاملاتی که داشت بر مدار رشد حرکت کرد و 44,038 (چهل و چهار هزار و سی و هشت تومان) نرخ گذاری و معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۶    
امروز قیمت دلار مبادله ای در بازار روند صعودی را تجربه کرده است و به 43,896 (چهل و سه هزار و هشتصد و نود و شش ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.38 درصدی داشته است.
افزایش اجاره مسکن در بیجار به عنوان مشکل جدی جوانان نفس مستاجران را به شماره انداخته و این شرایط و روند رو به رشد قیمت ها به کابوسی برای خانه دار شدن جوانان تبدیل شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۸    
امروز قیمت دلار در صرافی ملی ایران در جریان معاملاتی که داشت بر مدار رشد حرکت کرد و 43,725 (چهل و سه هزار و هفتصد و بیست و پنج تومان) نرخ گذاری و معامله شد.
یک کارشناس درباره وضعیت بازار اجاره در سال جاری توضیح داد.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۴    
به گزارش فرصت امروز به نقل از دنیای خودرو، بررسی بازار خودرو به لحاظ قیمت در نخستین ماه سال جاری از رشد 7 درصدی قیمت ها در این بازه زمانی حکایت دارد. برای بررسی بازار، تغییرات قیمتی 16 محصول داخلی و مونتاژی در چهار بازه زمانی یعنی 28 اسفند 1402 و 14، 26 و 29 فروردین 1403 بررسی شد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
در 32 ماه دولت رئیسی و روحانی، قیمت سکه به ترتیب 291 درصد و 11 درصد گران شد. دولت سیزدهم نشان داده رکورددار گرانی و افزایش قیمت هاست.
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
امروز در بازار سکه و طلا شاهد رشد قیمت ها بودیم به نحوی که سکه امامی از میانه کانال 44 میلیون تومانی عبور کرد و دلار نیز سودای رسیدن به ردیف 67 هزار تومانی را دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بررسی روند قیمتی بازار خودرو در اولین ماه سال جاری از رشد 7درصدی قیمت ها در این بازه زمانی حکایت دارد. دنیای اقتصاد برای بررسی بازار، تغییرات قیمتی 16محصول داخلی و مونتاژی را در چهار بازه زمانی یعنی 28اسفند، 14فروردین، 26 و 29فروردین زیر ذره بین قرار داده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا و سکه در بازار بالا رفت، قیمت دلار مبادله ای هم به 43,567 (چهل و سه هزار و پانصد و شصت و هفت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه روز سه شنبه با نوسانات محدود دلار و افزایش قیمت طلای جهانی در زمان بسته بودن بازارهای داخلی همراه شد. همچنین معامله گران رشد قیمت ها را متاثر از افزایش مبادلات میان فعالان صنف طلا نیز می دانند.
ربیع   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از اکو ایران، تورم سالانه معیاری برای اندازه گیری متوسط میزان رشد قیمت ها در یک سال نسبت به سال گذشته است. مرکز آمار ایران تورم سالانه سال 1402 را اعلام کرده است. تورم از مهم ترین شاخص های اقتصادی است که میزان رشد قیمت کالاها و خدمات را نشان می دهد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شرایط غیرقابل پیش بینی و نااطمینانی ها، بنگاه های اقتصادی را آچمز کرده است. روند شامخ اقتصاد و صنعت در اسفندماه سال گذشته اگرچه نسبت به ماه های قبل افزایشی بوده، اما افزایش نرخ ارز باعث شد این شاخص رشد کمتری داشته باشد ...