شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۶:۲۲Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای رقابت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مشاور سابق رئیس شورای رقابت گفت: قرعه کشی باعث شد پول هنگفتی به جیب دلالان برود و خودرو به دست مصرف کننده واقعی نرسد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
جلسه تعیین قیمت خودرو شورای رقابت در 15 فروردین برگزار خواهد شد. به گزارش اقتصاد آنلاین، بر اساس اعلام شورای رقابت در حال حاضر زمان دقیقی برای اعلام قیمت جدید خودرو تعیین نشده، اما قرار است اعضای شورا، در تاریخ 15 فروردین جلسه ای را با همین موضوع برگزار کنند. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۰:۲۵    
جلسه تعیین قیمت خودرو شورای رقابت در 15 فروردین برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شورای رقابت در حال حاضر زمان دقیقی برای اعلام قیمت جدید خودرو تعیین نشده، اما قرار است اعضای شورا، در تاریخ 15 فروردین جلسه ای را با همین موضوع برگزار کنند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
چندی پیش بود که حمید منطقی، معاون وزیر صمت از افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت خودرو خبر داد. خبری که شورای رقابت هم آن را تایید کرد و گفت قیمت خودروهایی که تولید آنها زیان ده است افزایش پیدا می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
ورق عرضه خودرو در بورس در بهمن ماه برگشت و با نامه شورای رقابت عرضه منظم خودرو در بورس به یک آشفته بازار تبدیل شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
خلخالی، معاون دفتر تخصصی صنایع خودرو وزارت صمت، گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده، در بهمن ماه سال جاری نخستین خودرو اقتصادی روانه بازار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شرکت قطعه سازی کروز در پی درج خبری در تاریخ 29 اسفند 1401 با تیتر ” رای شورای رقابت به لغو عضویت شرکت های کروز در هیئت مدیره ایران خودرو “ جوابیه ایی منتشر کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۰۴    
هیچ گونه چشم اندازی برای هیچ صنعت و صنفی در سال آینده مشاهده نمی شود و این به دلیل تصمیمات خلق الساعه ای است که صادر می شود و فرضا وزیر، وکیل، مجلس، شورای رقابت و هر شخصی دستوری صادر می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو به اقتصادآنلاین گفت که سیاست عرضه یکپارچه خودرو به نتیجه نمی رسد و تعداد متقاضیان بیش از میزان پیش فروش است؛ ضمن این که شورای رقابت و وزارت صمت شجاعت لازم برای افزایش قیمت را ندارند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
درحالی که سال گذشته وزیر صمت قیمت خودرو را ارائه کرده بود، اما اکنون اعلام می شود که افزایش قیمت ها لاجرم باید اتفاق بیفتد. اما این افزایش چند درصد خواهد بود؟ ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۲۰    
سپهر دادجوی توکلی سخنگوی شورای رقابت در خصوص رای صادر شده در جلسه بررسی نامه شکایت ایران خودرو درباره عضویت شرکت های وابسته به شرکت قطعه ساز کروز در هیات مدیره ایران خودرو گفت: رای صادر شده از طرف شورای رقابت رای بدوی است و با درخواست تجدید نظر کروز و بررسی دوباره پرونده امکان ابطال رای وجود دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
شورای رقابت عضویت شرکت های وابسته به شرکت کروز در هیات مدیره ایران خودرو را به علت ایجاد انحصار برای این قطعه ساز و نهایتا افزایش قیمت تمام شده خودرو، ابطال کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مریدسادات کارشناس بازار سرمایه گفت: سال 1401 سال خبری بود و بازار به هر خبری از برجام گرفته تا وضع مالیات و همچنین شورای رقابت و در اواخر گشایش های اقتصادی و نیز دلار 60 هزار تومانی، واکنش نشان داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: 2 خودرو جدید وارد خط تولید و دو یا سه مدل قدیمی از رده خارج می شوند که به دلیل جلوگیری از ایجاد التهاب در بازار از بیان اسم خودروها خودداری می کنم. ...
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امرو به نقل از اعتماد، یک مقام مسوول در شورای رقابت گفت: برای سال آینده قیمت کارخانه ای برخی خودرو های داخلی افزایش می یابد، اما ممکن است در مورد برخی خودرو ها این افزایش قیمت کمتر و در برخی دیگر این افزایش قیمت بیشتر باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه گفت: قیمت گذاری خودرو بعد از مصوبه سران سه قوه به دست شورای رقابت افتاد و این شورا بر اساس قواعد در فروردین 1402 قیمت خودرو را اعلام می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۲    
دنیای اقتصاد : نشست تخصصی شورای رقابت با دانشگاهیان و صاحبان کسب وکار روسیه در مرکز بین المللی سیاست و قانون رقابت مسکو برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۰    
اقتصاد ایران: نایب رئیس شورای رقابت از زمان اعلام قیمت فروش کارخانه ای خودروها و وعده وعده تعادل نرخ ها خبر داد و گفت: تغییر قیمت ابلاغی به معنای افزایش نرخ بازار محصولات نیست.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت ها در این بازار است، به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل 151 سال 1401 آن از 270 میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به 275 میلیون تومان رسیده است و مدل 1400 آن نیز در این مدت 5 میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر 265 میلیون ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: زمان اعلام قیمت های جدید خودرو توسط شورای رقابت به دنبال اینکه چه کسی گرانی خودرو را گردن می گیرد نباشیم.
بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت ها در این بازار است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۱    
همزمان با اعلام افزایش قیمت خودرو در سال آینده از سوی شورای رقابت، روند افزایش قیمت ها در بازار خودرو تشدید شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اعلام افزایش قیمت خودرو در سال آینده از سوی شورای رقابت، روند افزایش قیمت ها در بازار خودرو تشدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: در فروردین سال بعد قیمت خودرو توسط شورای رقابت مشخص خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۵۴ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای رقابت از اعلام قیمت فروش کارخانه ای خودروها در نیمه دوم فروردین سال آینده خبر داد و تاکید کرد که در سال جدید بازار خودرو آرامش خواهد داشت و قیمت های بازار به تعادل می رسد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی مرکز ملی رقابت گفت: بر اساس فرمول ها و داده های جمع آوری شده درباره قیمت خودرو، بعد از تعطیلات نوروز نقشه راه نهایی را شورای رقابت ارائه می دهد و پس از آن دستگاه مربوطه قیمت را اعلام می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شورای رقابت اعلام کرد: میانگین افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت کارخانه ای خودروها درست اما دقیق نیست و ممکن است در برخی محصولات کمتر یا بیشتر باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۷۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی مرکز ملی رقابت گفت: بر اساس فرمول ها و داده های جمع آوری شده درباره قیمت خودرو، بعد از تعطیلات نوروز نقشه راه نهایی را شورای رقابت ارائه می دهد و پس از آن دستگاه مربوطه قیمت را اعلام می کند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای رقابت می گوید که برای سال 1402 قیمت کارخانه ای برخی خودرو های داخلی افزایش می یابد و افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت نزدیک به واقعیت است.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۹۵ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در شورای رقابت، گفت: برای سال آینده قیمت کارخانه ای برخی خودروهای داخلی افزایش می یابد اما ممکن است در مورد برخی خودرو ها این افزایش قیمت کمتر و در برخی دیگر این افزایش قیمت بیشتر باشد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۴    
بر اساس دستورالعملی که شورای رقابت بهمن ماه سال جاری ابلاغ کرد، قرار است برای تعیین قیمت پایه خودرو در بورس، برای هر خودرویی که در داخل کشور تولید می شود باید سه خودروی مشابه خارجی شناسایی و میانگین قیمت سه خودروی خارجی به دلار مشخص شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پس از گذشت 15 ماه از آخرین قیمت گذاری خودرو، معاون وزیر صمت دو روز پیش خبر داد قیمت کارخانه ای خودرو بین 30 تا 70 درصد افزایش خواهد داشت ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
صنعت ماشین: برای فصل تابستان پیش رو، هزینه های افشا شده خودروسازان در صورت های مالی 12 ماهه حسابرسی شده سال 1401، مورد استناد قیمت گذاری جدید خواهد بود و در این صورت با توجه به جهش نرخ ارز و تورم در نیمه دوم سال، درصدهای قابل توجه دیگری برای افزایش قیمت خودرو لحاظ خواهد شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
با ورود مجدد شورای رقابت به بحث قیمت گذاری و منتفی شدن عرضه خودرو در بورس کالا، قرار است سال آینده قیمت خودرو 30 الی 70 درصد افزایش پیدا کند. اما واکنش بازار به این افزایش چه خواهد بود؟ ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه اعتماد نوشت: دولت به نفع خودروسازان ترتیبی اتخاذ کرده تا قیمت کارخانه ای خودروها در سال آینده باز هم گران تر شود. ضمن اینکه طبق گفته های جدید معاون وزیر صمت، دیگر خبری از عرضه خودرو در بورس هم نخواهد بود و حالا سر و کله شورای رقابت برای قیمت گذاری خودرو پیدا شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تسنیم : معاون وزیر صمت در مورد افزایش قیمت خودرو در سال آینده گفت: متوسط افزایش قیمت ها در سال آینده حدود 30 تا 70 درصد خواهد بود. منوچهر منطقی دیروز در نشستی خبری که در خصوص بررسی وضعیت عرضه خودرو در بورس کالا تشکیل شد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
به دنبال اظهارنظر معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت مبنی بر افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت خودرو در سال آینده، وزارت صمت روشنگری کرد که انتساب این افزایش قیمت خودرو به وزارت صمت کاملا نادرست است و مسئولیت تعیین قیمت خودروها با شورای رقابت است.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
روز گذشته معاون وزیر صمت در مورد افزایش قیمت خودرو در سال آینده گفت: متوسط افزایش قیمت ها در سال آینده حدود 30 تا 70 درصد خواهد بود.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۴۱    
به گفته معاون وزیر صمت، عرضه خودرو در بورس از طریق مجلس منتفی شده و شورای رقابت نیز حذف عرضه خودرو در بورس کالا را اعلام کرده است. به گزارش کاماپرس ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۱۲   + ۷۱ سایت دیگر  
انتساب تصویب افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت خودرو به وزارت صمت کاملا نادرست است زیرا اساسا وزارت صمت مسئول تعیین قیمت خودرو نیست و این موضوع برعهده شورای رقابت است.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خریداران خودرو توجه داشته باشند قیمت روز خودرو در زمان تحویل، قیمت روز اعلامی مطابق دستورالعمل شورای رقابت خواهد بود و کسانی که صرفاً با هدف کسب درآمد قصد ثبت نام دارند باید خطر بالای این کار را در نظر بگیرند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۸۵ سایت دیگر  
منوچهر منطقی معاون وزیر صمت، با اعلام اینکه عرضه خودرو در بورس منتفی شد گفت: قیمت خودرو در سال آینده از 30 تا 70 درصد گران می شود.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای رقابت اوایل سال آینده قیمت خودرو را باتوجه به صورت های مالی خودروسازان، عوامل موثر در افزایش قیمت و بهای تمام شده خودرو تعیین می کند.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه خودروسازی سایپا امروز فهرست جدید قیمت محصولات خود را به روزرسانی کرد که طبق قیمت پنج محصول افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شورای رقابت اوایل سال آینده موضوع قیمت خودرو را با توجه به صورت های مالی خودروسازان، عوامل موثر در افزایش قیمت و قیمت تمام شده خودرو تعیین می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به گلایه کمیسیون متبوعش از موضوع نابسامانی در نحوه عرضه و فروش خودرو، گفت: شورای رقابت اوایل سال آینده موضوع قیمت خودرو را با توجه به صورت های مالی خودروسازان و قیمت تمام شده خودرو تعیین می کند.