یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۴:۲۷Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ژنو»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه تاکید کرد، کمیته قانون اساسی سوریه باید کار خود در ژنو را به شکلی هدفمند و سریع با رویکرد آشتی ازسربگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه قطر اعلام کرد موضع دوحه در خصوص بحران سوریه به پاسخگویی دمشق به خواسته های مردم این کشور در خصوص راهکار سیاسی، بیانیه ژنو 1 و اجماع کشورهای عربی بستگی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مراسم روز بین المللی نوروز در شهر ژنو با استقبال و حضور گسترده روسای سازمان های بین المللی و دیپلمات های مقیم برگزار شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عبدالقادر المرتضی رئیس کمیته امور اسرای دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که هیأت یمنی با طرف سعودی در ژنو بر سر تبادل اسرا به توافق رسیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در ژنو از رویکرد گزارشگر ویژه وضعیت حقوق بشر در ایران به شدت انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مذاکره کننده صنعا گفت که احتمال دستیابی به یک توافق بشردوستانه در خصوص پرونده اسرا در مذاکرات جاری در ژنو وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مقامات یمنی از توافق با طرف سعودی در ژنو برای تبادل صدها اسیر در هفته های آینده خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۰    
بیشت و هشتم اسفند ماه سال 1401 در حالی رقم خورد که جویای حال محمد کاسبی شدیم، از مهدی فتحی نوشتیم، شب داخلی دیوار برنده جشنواره ژنو و قول وزیر ارشاد درباره اجرای کنسرت ها در ماه رمضان عملی شد ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جایزه اصلی فستیوال بین المللی فیلم ژنو به شب، داخلی، دیوار وحید جلیلوند رسید.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۵    
جایزه اصلی (Main prize) فستیوال بین المللی فیلم ژنو به شب، داخلی، دیوار رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
جایزه اصلی (Main prize) فستیوال بین المللی فیلم ژنو به شب، داخلی، دیوار رسید. نوید محمدزاده، امیر آقایی، علیرضا کمالی، سعید داخ، با معرفی دایانا حبیبی و دانیال خیری خواه از بازیگران این فیلم هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
فیلم سینمایی شب داخلی دیوار برنده جایزه بزرگ جشنواره حقوق بشر ژنو در کشور سوئیس شد.
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
جایزه اصلی (Main prize) فستیوال بین المللی فیلم ژنو به شب، داخلی، دیوار رسید. به گزارش بانی فیلم و به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی شب، داخلی، دیوار به نویسندگی و کارگردانی وحید جلیلوند و تهیه کنندگی علی جلیلوند در ادامه حضورهای بین المللی خود، جایزه اصلی جشنواره فیلم ژنو را دریافت کرد ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
جایزه اصلی (Main prize) فستیوال بین المللی فیلم ژنو به شب، داخلی، دیوار رسید.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۵    
تیمی از دانشگاه ژنو (UNIGE) راه هایی را کشف کرده اند که در آن احساسات منفی تأثیر پایداری بر فعالیت مغز در افراد مسن دارد آنها به این نتیجه دست یافته اند که افراد مضطرب تر ظرفیت فاصله گذاری عاطفی را ندارند یا کمتر دارند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۷    
یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در سخنانی از روند مثبت مذاکرات با دولت مستعفی یمن و فراری این کشور در ژنو برای تبادل اسرا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در ژنو در مراسم روز بین المللی مقابله با اسلام هراسی در ژنو، گفت: آزادی بیان نباید بهانه ای برای ترویج اسلام هراسی و خشونت علیه مسلمانان شود.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۴    
مددکاری اجتماعی در سوئیس یک حرفه مهم و قابل احترام است که فعایتهای عمده مختلفی را شامل می شود و در دانشگاه های مطرح سوئیس این رشته ارائه می شود. مثل دانشگاه ژنو و زوریخ. مددکاری اجتماعی در سوئیس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل در ژنو ضمن قرائت بیانیه 60 کشور در شورای حقوق بشر بر جلوگیری جامعه جهانی از هرگونه تبعیض، خشونت و اهانت به ادیان و پیروانشان تأکید کرد و خواستار اقدامات ملموس شورا برای مقابله با کلیشه های منفی علیه ادیان و شخصیت های دینی و مذهبی، شد.
فوت وفن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۵    
12. دریاچه ریفلسی 11. دریاچه کنستانس 10. دریاچه باکلپسی 9. دریاچه بلوز 8. دریاچه زوریخ 7. دریاچه والنسی 6. دریاچه اوشینن 5. دریاچه برینز 4. دریاچه لوگانو 3. دریاچه تون 2. دریاچه ژنو 1. دریاچه لوسرن
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۵۵    
گروه بین الملل: کمیسیونی که با حمایت سازمان ملل متحد به تحقیق درباره جنگ اوکراین پرداخته گزارش خود را در مقر این سازمان در ژنو منتشر کرد. به گزارش دویچه وله به نفل از خبرگزاری آلمان، اریک موزه ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در مقر ژنو سازمان ملل متحد گفت: غرب و دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد (OHCHR)ددر برابر خشونت ارتش و مقامات اوکراینی سکوت می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سیتنا: رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در دیدار با معاون وزیر ارتباطات کوبا به تبیین تجربیات ایران در حوزه خدمات دولت الکترونیک و همچنین نقش سازمان های رگولاتور در توسعه خدمات پلتفرم های بومی پرداخت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
طبق گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در بخش نهایی داوری پروژه های دولت الکترونیک مسابقات اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی(WSIS) که همزمان با روز سوم اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی سال 2023 در ژنو سوییس برگزار شد ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۶    
سازمان همکاری اسلامی و دفتر سازمان ملل متحد در ژنو رویدادی به مناسبت بزرگداشت روز جهانی مبارزه با اسلام هراسی در 17 مارس برگزار خواهند کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پنجاه و دومین اجلاس جهانی حقوق بشر در مقر اروپایی سازمان ملل در ژنو شرکت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مقامات روسیه و سازمان ملل در ژنو درباره پیشرفت توافق غلات گفتگو می کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
در پی انتشار اخباری مبنی بر اینکه سید عباس عراقچی در سفر ژنو امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان را همراهی خواهد کرد، یک منبع مطلع گفت که این خبر کذب است. ...
هاژه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مرسدس با یادآوری سال 1963، شصتمین زادروز بنز 230 SL را جشن گرفت. این خودرو که دبلیو 113 پاگودا نیز نامیده می شد، نقطه عطفی برای مرسدس بنز از نظر ایمنی بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن از مذاکرات درباره پرونده اسیران خبر دادند که در ژنو تحت نظارت سازمان ملل برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۶    
یک منبع مطلع در جنبش انصارالله یمن جزئیاتی از مذاکرات تبادل اسرا بین دولت نجات ملی یمن با دولت مستعفی یمنیِ مورد حمایت عربستان در ژنو را فاش کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن هدف از مذاکرات آغاز شده در ژنو میان این جنبش و دولت مسعفی یمن را تلاش برای افزایش اسامی اسرا در لیست توافقات گذشته در این باره اعلام کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان دولت یمن و حوثی ها روز شنبه در حالی گفتگو برای مبادله اسرا با یکدیگر را آغاز کردند که سازمان ملل از دو طرف خواسته است این مذاکرات را جدی بگیرند.گفتگوهای نمایندگان دولت یمن و حوثی ها که در ژنو انجام می شود قرار است به مدت 11 روز ادامه پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه یمنی گفت که یک هیأت از این کشور و هیأت سعودی، در ژنو در حال رایزنی برای تبادل اسرا هستند و قرار است تعداد افرادی که مبادله می شوند، افزایش یابد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۱    
شفقنا- هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن و دولت مستعفی این کشور قرار است امروز در ژنو با نظارت هانس گراندبرگ نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور یمن و کمیته بین المللی صلیب سرخ دیدار کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده سازمان ملل از آغاز مذاکرات تبادل اسرا میان طرف های درگیر در این کشور طی امروز (شنبه) در شهر ژنو خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۲۹    
منابع وابسته به انصارالله یمن از مذاکرات درباره پرونده اسیران خبر دادند که در ژنو تحت نظارت سازمان ملل برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده کویت در سازمان های بین المللی در ژنو گفت: کویت تحولات مربوط به پرونده هسته ای ایران را دنبال می کند و امیدوار است طرف ها در مذاکرات بتوانند به توافق برسند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
هیئتی از کمیته امور اسیران دولت نجات ملی یمن در صنعا، به ژنو سفر کرد تا در مذاکراتی که زیر نظر سازمان ملل صورت خواهد گرفت، شرکت کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد که جدیدترین دور رایزنی ها در مورد توافق صادرات غلات در 13 مارس میان نمایندگان روسیه و سازمان ملل در ژنو برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه نزد سازمان ملل در ژنو حاج قاسم سلیمانی فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یک قهرمان و اسطوره الهام بخش برای جهانیان توصیف کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در ژنو با بیان اینکه ترور سردار قاسم سلیمانی فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک جنایت بین المللی بشمار می رود گفت: مردم ایران از عدالتخواهی در این زمینه دست برنمی دارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست مجازی نقض های فراسرزمینی حقوق بشر با هدف بررسی ابعاد حقوقی ترور شهید سلیمانی با سخنرانی سفیر و نماینده دائم ایران در ژنو و با حضور عباسعلی کدخدایی و سه حقوقدان عراقی، لبنانی و الجزایری امروز در حاشیه نشست 52 شورای حقوق بشر برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران گفت: در ژنو با چهار سازمان بین المللی بشردوستانه گفتگو کردیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده قطر در شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو خواستار مجازات هتاکان به قرآن کریم در کشورهای غربی به منظور ایجاد عامل بازدارنده در برابر تعرض به ادیان و نمادهای آن شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
منابع یمنی از مقدمه چینی سازمان ملل برای برگزاری نشستی میان دولت دست نشانده عربستان و انصارالله یمن در ژنو برای بررسی تبادل اسرا خبر دادند.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ناصر کنعانی در نشست خبری هفتگی درپاسخ به اینکه به نظر می رسد دیپلماسی و رویکرد تعاملی ایران طی یک هفته گذشته به طور محسوس فعال بوده و فضایی برای امیدواری درزمینه حل موضوعات مطرح و افزایش تعاملات ایجاد کرده ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۱    
قرار است امروز وضعیت حقوق بشر در افغانستان در نشست شورای حقوق بشر در ژنو مورد بررسی قرار گیرد.