جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۴:۳۰Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلع سلاح»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۲۵    
آمریکا و روسیه توافق کردند گفتگوها درباره خلع سلاح را در ماه سپتامبر ادامه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع آمریکا مدعی باز بودن رویکرد دیپلماسی در قبال کره شمالی و از سرگیری مذاکرات خلع سلاح اتمی با این کشور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شش هفته پس از دیدار روسای جمهوری آمریکا و روسیه در سوییس، امروز در ژنو دور جدیدی از مذاکرات خلع سلاح بین این دو قدرت اتمی از سر گرفته می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۵    
پدر نیما عالمیان گفت: پرتاب راکت را از سوی پیرم تأیید نمی کنم اما او اسیر ناداوری شد و ناچار به انجام این کار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یک مقام ارشد دولت آمریکا درباره ادامه مذاکرات خلع سلاح اتمی با کره شمالی گفت، امیدوارم که آنها با گفت وگو با ایالات متحده موافقت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: داور دیدار نیما عالمیان و حریف بریتانیایی اش با تذکرات و خطاهای بی موردی که از سرویس ها اعلام می کرد، او را خلع سلاح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۲    
معاون وزیر خارجه آمریکا ادعا کرده است که ایالات متحده به دنبال یک مسیر قابل اعتماد، قابل پیش بینی و سازنده برای تضمین پیشرفت در مذاکرات خلع سلاح هسته ای با کره شمالی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت، معاون آنتونی بلینکن در رابطه با اهمیت ثبات در تنگه تایوان و خلع سلاح هسته ای کره شمالی در نشست با همتایان خارجی خود از کره جنوبی و ژاپن گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل منطقه، هدف از اعمال فشار امریکا و همپیمانانش به ویژه سعودی ها بر لبنان را خلع سلاح حزب الله و تبدیل کردن آن به حزبی سیاسی در کنار دیگر احزاب به منظور از بین بردن مقاومت اسلامی دانست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس گفت: هنر ستاد به این است که مفاهیم ارزشی دینی را به صورت مفاهیم انسانی نهادینه کند تا دشمن خلع سلاح شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام استوار میمندی گفت: نهادینه کردن مفاهیم ارزشی دینی به صورت مفاهیم انسانی، هنر ستاد امر به معروف و نهی از منکر است و دشمن را خلع سلاح می کند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل سیدهادی سیدافقهی در گفتگو با برنامه "رویداد" رادیو گفت وگو، سلاح حزب الله را موجب دخالت های بیگانه در لبنان دانست و گفت: تا زمانی که حزب الله روی پاست، کابوسی برای رژیم صهیونیستی به شمار می آید و دشمنان درپی خلع سلاح حزب الله هستند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سیدافقهی با بیان اینکه سعد الحریری در زمین آمریکا، اسرائیل، عربستان سعودی و فرانسه بازی می کند، گفت: از دیدگاه آمریکا و اسرائیل راه حل بحران تشکیل دولت در لبنان خلع سلاح حزب الله است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ما از شر رضاخان و محمدرضا خلاص شدیم؛ لیکن از شر تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها نجات نخواهیم یافت. اینان برپادارندگان سلطه ابرقدرت ها هستند و سرسپردگانی هستند که با هیچ منطقی خلع سلاح نمی شوند این سخن گران سنگ امام خمینی(ره) پاسخ به آن دسته افرادی است که می گویند دولت روحانی تمام شد ...
سی ان ان فیلم 45 ثانیه ای را منتشر کرد که در آن طالبان 22کماندوی ارتش افغانستان را تیرباران می کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در این بیانیه که یک نسخه آن در حساب رسمی توئیتری سفارت منتشر شد آمده است که جدا از وقاهت مورد نیاز برای بیان چنین مطالبی، نفس ایستادن در کنار نماینده رژیمی که عضو پیمان عدم گسترش سلاح اتمی و هیچ توافق بین المللی خلع سلاح نیست به (افزایش) اعتبار ادعایی دبیرکل ناتو کمکی نمی کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گفته فرستاده آمریکا به کنفرانس خلع سلاح در شهر ژنو سوئیس، پکن ممکن است به زودی به سلاح های هسته ای نامتعارف همچون زیردریایی های بدون سرنشین و موشک های با نیروی هسته ای دست یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در کنفرانس خلع سلاح ژنو از گسترش زرادخانه هسته ای چین ابراز نگرانی کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۳    
وی در طول مدت فعالیت خویش سمت های مختلف دیگری نیز بر عهده داشته اند. حضور در بیش از 100 اجلاس بین المللی در رابطه با خلع سلاح و حقوق بشر از دیگر عملکردهای وی به عنوان رئیس، معاون و یا عضو هیئت جمهوری اسلامی ایران است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
قاسم محبعلی، دیپلمات پیشین کشورمان گفت: در حال حاضر موضوع برجام و احیای آن مهمترین موضوع کشور در عرصه بین المللی است، در همین راستا باید کسانی در این عرصه حضور داشته باشند که با زبان مذاکره و مسائل فنی و حقوقی آن از جمله موضوع خلع سلاح و حقوق بین الملل آشنا باشند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اراک گفت: حادثه عظیم هفتم تیرماه که خود انقلابی سوم است موجب شد جریانات منافق و لیبرال رسوا و خلع سلاح شوند و از گردونه انقلاب اسلامی خارج شوند و باعث شد اسلام علوی و اسلام عدالت به جای اسلام غرب زده حاکم شود و از این جهت حادثه بسیار بزرگی است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مردی در شهر “وورتسبورگ” آلمان با چاقو سه نفر را کشت و پنج نفر دیگر را هم به شدت مجروح کرد. به گزارش راه مردم ، پلیس، مهاجم را پس از شلیک به پایش متوقف و بازداشت کرد. پلیس می گوید: این مرد 24 ساله سومالیایی سابقه خشونت و اختلالات روانی داشته و همین اخیرا هم تحت درمان روانپزشکی بوده است. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، ری سون گوون، وزیر امور خارجه کره شمالی اعلام کرد این کشور هیچ تصمیمی برای گفتگو با آمریکا درباره خلع سلاح اتمی ندارد. وزیر خارجه کره شمالی گفت: ما حتی احتمال برقراری ارتباط با آمریکا را در نظر نمی گیریم، چه برسد به داشتن آن، که ما را به جایی نمی رساند ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کره شمالی بعد از ظهر چهارشنبه به وقت تهران گفت که کره شمالی هیچ تصمیمی به گفت وگوهای خلع سلاح اتمی با آمریکا ندارد. ری سون گوون وزیر خارجه کره شمالی گفت: ما حتی احتمال برقراری ارتباط با ایالات متحده را در نظر نمی گیریم، چه رسد به داشتن آن، که ما را به جایی نمی رساند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس آمریکایی: باید فعالیت های منطقه ای و موشکی ایران شامل توافق باشد/ایرانی ها حاضر به امتیاز دادن نیستند!/ کارشناس ایرانی: منطقه را ویران، مردم را تحت شدیدترین تحریم ها قرار دادید و ایران را محاصره کردید/انتظار دارید ایران خود را خلع سلاح کند؟/چنین اتفاقی نخواهد افتاد!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دولت کره جنوبی در مذاکرات اتمی از همتای چینی خود درخواست کرد به پیشبرد روند گفت وگوها با کره شمالی کمک کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۳    
عیسی کلانتری ضمن انتقاد از عدم ثبت روز محیط بان همزمان با میلاد امام رضا (ع) در تقویم نسبت به کمبود آب در آینده هشدار جدی داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بعد از ابراز امیدواری نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی برای مجاب کردن این کشور به ازسرگیری مذاکرات خلع سلاح با واشنگتن و سئول...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده جدید ایالات متحده در امور کره شمالی ابراز امیدواری کرده است که پیونگ یانگ به زودی پاسخ مثبتی برای از سرگیری مذاکرات خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره بدهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا تاکید کرد، واشنگتن برای مذاکره با کره شمالی درخصوص برنامه تسلیحات اتمی این کشور منزوی، آماده است، اما منتظر است تا نشانه ای "واضح تر" از سوی پیونگ یانگ دریافت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۱    
در حالی که گفتگو ها درباره خلع سلاح هسته ای کره شمالی به بن بست خورده است، دیپلمات آمریکایی درباره پاسخ مثبت پیونگ یانگ برای از سرگیری گفتگو ها ابراز امیدواری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت اتحاد کره جنوبی ابراز امیدواری کرد که گفت وگوها با همسایه شمالی این کشور درخصوص مسائل دوجانبه و همچنین خلع سلاح اتمی از سر گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی طی سفر به سئول، ابراز امیدواری کرد که پیونگ یانگ به زودی واکنش مثبتی برای ازسرگیری مذاکرات خلع سلاح اتمی نشان دهد.
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۱۳    
بالاخره پافشاری و سماجت شدید فرهاد مجیدی جواب داد و حضور مربی ایتالیایی کنار دست او قطعی شد. این بارزترین مصداق از دور زدن قانون منع جذب مربیان خارجی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دولت آمریکا قصد دارد برای از سرگیری مذاکرات خلع سلاح اتمی با کره شمالی، نماینده خود را به کره جنوبی و ژاپن اعزام کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه امروز قضاوت در مورد انقلاب به واسطه انتخابات صورت می گیرد، افزود: قضاوت انتخاباتی یک قضاوت روشن و شفاف است و باید با مشارکت و حضور حداکثری در پای صندوق های رای دشمن را خلع سلاح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کاندیدای دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور شرق آسیا و امور پاسیفیک گفت، اگر تاییدیه بگیرد برای تقویت ائتلاف با کره جنوبی و سایر مسائل کلیدی از جمله خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره همکاری می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اعضای ناتو خواستار خلع سلاح اتمی کامل کره شمالی و پیوستن این کشور به ان پی تی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کشورهای گروه هفت روز یکشنبه در بیانیه ای مشترک خواستار خلع سلاح هسته ای کامل شبه جزیره کره شده و در عین حال از تعهد واشنگتن تحت ریاست جمهوری جو بایدن به تعامل با پیونگ یانگ از طریق دیپلماسی استقبال کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیوها پیرامون رویدادهای سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فراگرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان - وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که آنتونی بلینکن ، وزیر خارجه آمریکا و چونگ ایو یونگ ، وزیر خارجه کره جنوبی بر تعهد واشنگتن، سئول و همچنین ژاپن برای همکاری نزدیک در جهت خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره، تاکید کردند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۲    
وزرای خارجه آمریکا و کره جنوبی بر پایبندی به همکاری عمیق با ژاپن برای خلع سلاح هسته ای در شبه جزیره کره تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، وزیر خارجه این کشور با همتای کره جنوبی خود دیدار کرده و بار دیگر به تعهد بین دو کشور و همچنین ژاپن به منظور همکاری نزدیک در راستای خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره تاکید کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر، آنتونی بلینکن وزیر خارجه ایالات متحده روز شنبه در حاشیه نشست گروه هفت در شهر کورنوال (انگلیس) با چانگ اوی- یونگ همتای کره جنوبی خود دیدار کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
وزرای خارجه آمریکا و کره جنوبی طی دیدار در حاشیه اجلاس گروه هفت در انگلیس، ضمن تاکید بر تعهد دوجانبه برای خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره، همکاری های دوجانبه را برای حل چالش های شرق آسیا لازم دانستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وانگ یی وزیر امور خارجه چین روز شنبه در اظهارات خود در کنفرانس جهانی خلع سلاح های اتمی که به ابتکار سازمان ملل متحد و به صورت مجازی برگزار می شود خواستار لغو تحریم های آمریکا علیه ایران شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۰:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیرخارجه چین نیز در اظهارنظری گفت مذاکرات وین در مرحله نهایی است و طرف ها نیازمند به کارگیری تلاش های مضاعف برای بازگشت به توافق هسته ای هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، وانگ یی وزیر خارجه چین روز جمعه در نشست خلع سلاح ژنو با تاکید بر اینکه اقدامات یک جانبه آمریکا ...
برترین ها / الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: وانگ یی وزیر امور خارجه چین در آستانه دور جدید مذاکرات وین درباره احیای برجام تصریح کرد که طرف های نگران باید هرچه سریع تر تصمیمات سیاسی بگیرند و تلاش های دیپلماتیک مضاعف برای بازگرداندن توافق هسته ای به مسیر اصلی انجام دهند. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه چین با درخواست روسیه و آمریکا برای کاستن از حجم زرادخانه اتمی خود، گفت این امر می تواند به پیشرفت مسئله خلع سلاح اتمی در جهان کمک کند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وانگ یی وزیر خارجه چین امروز جمعه در نشست خلع سلاح ژنو گفت مذاکرات وین در مرحله نهایی است و طرف ها نیازمند به کارگیری تلاش های مضاعف برای بازگشت به توافق هسته ای هستند ...