چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۲۴Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلع سلاح»

روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۵    
نماینده مجلس تصریح کرده است که مخاطب این پلتفرم ها در صورت محرومیت از این محتوا یقیناً به سوی صداوسیما چرخش نخواهند کرد و در میانه جنگ فرهنگی نظام با رقبا و دشمنان منطقه ای و بین المللی، این کار معنی ای جز خلع سلاح کردن نظام از ابزارهایش را ندارد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: اسلام فرهنگ غرب را به چالش کشانده و فرهنگ غرب در برابر فرهنگ اسلامی و قرآنی خلع سلاح است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
الهام علی اف شب گذشته در تماس رئییس جمهوری ایران، حمله به سفارت را تروریستی خواند و خواستار تحقیقات کامل و مجازات جنایتکاران شد.
شیخ بازماندگان: در شیوه تبلیغ، دشمن را خلع سلاح و شعارهای زیبای او را شکار کنیم امام جمعه اهل سنت بندر پل اظهار کرد:پیروی از سخن مؤمن، قطعا پیروی از خدا و رسول خدا است و در این عصر و زمانه پیروی از سخنان ولی امر مسلمین یقینا همراه با سعادت دنیوی و اخروی ما خواهد بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۶    
به گزارش رسانه های آذربایجانی فردی که اقدام به خلع سلاح و جلوگیری از پیشروی مهاجم به سفارت آذربایجان شده یکی از نیروهای این سفارت به نام واصف تقی اف است. براساس گزارش ها تقی یف متاهل است و سه فرزند دارد
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بحرینی با بیان اینکه ماشین های خلع سلاح بین المللی در معرض خطر جدی قرار دارند، گفت: خطر استفاده از سلاح هسته ای در حال افزایش است، که منجر به این واقعیت می شود که فضای امنیت بین المللی کلی در حال بدتر شدن است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۶:۰۷    
علی بحرینی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل در ژنو با ایراد سخنانی در کنفرانس خلع سلاح هشدار داد که برنامه های نظامی اتمی رژیم صهیونیستی تهدیدی جدی علیه صلح و امنیت جهان بشمار می رود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل در ژنو در کنفرانس خلع سلاح هشدار داد که برنامه های نظامی اتمی رژیم صهیونیستی تهدیدی جدی علیه صلح و امنیت جهان بشمار می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیلی با اشاره به هدف دشمنان در حوزه های هنری ابراز کرد: دشمنان انقلاب اسلامی دنبال تحریم جشنواره ها بودند تا نظم فعالیت های ما را برهم زنند؛ اما با قوت کارهای خود را به پیش بردیم و مواضع خود را با روشنی بیان کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه دشمن با تحریم جشنواره ها به دنبال ملتهب سازی فضای جامعه بوده است، گفت: دشمن با آغاز جشنواره فجر سکوت مرگباری کرده و خلع سلاح شده و این یعنی تمام برنامه های مزدوران نقش برآب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع طلاب مدرسه علمیه حقانی قم با اشاره به ناکامی دشمنان در تحریم جشنواره فجر گفت: در مهمترین رویداد فرهنگی هنری کشور، دشمن با حضور گسترده هنرمندان و نیرو های انقلاب کاملا خلع سلاح شده و تلاش ها برای به حاشیه راندن این جشنواره راه به جایی نبرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در نهادهای بین المللی مستقر در ژنو امروز در نشست سالانه کنفرانس خلع سلاح اعلام کرد: پتانسیل گفتگو برای کنترل تسلحاتی با آمریکا هنوز وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۶    
گنادی گاتیلوف نماینده دائم روسیه در دفتر سازمان ملل متحد در ژنو (سوئیس)، روز سه شنبه گفته که کشورش به هدف عادی سازی جهان از جنگ افزارهای هسته ای، همچنان پایبند باقی مانده است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۸    
هدف از اصلاحات ارضی در کشورها متفاوت است اما از آن جا که اصلاحات ارضی در ایران یک نسخه برون پیچ بود هدفی خارجی را دنبال می کرد. خبرگزاری میزان – به دنبال شکل گیری نظام بین المللی بعد از جنگ جهانی دوم و تقسیم جهان بین دو ابرقدرت شوروی و آمریکا ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه حجت الاسلام زمانی موسوی گفت: دشمنان به دنبال خلع سلاح بازوهای نظامی جمهوری اسلامی از طریق فشار کشورهای غربی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شکارچیانی که برای شکار پرندگان مهاجر زمستان گذران فراخوان داده بودند خلع سلاح شدند.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به همکاری همه دستگاه ها برای حفظ امنیت نوبت اول آزمون سراسری سال 1402 گفت: این آزمون به تمام معنا به شکل ملی برگزار می شود، فعالیت شبکه های تقلب در آزمون سراسری نیز به دلیل قطع اینترنت به شدت تحت الشعاع قرار گرفت و کاملا خلع سلاح شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه اولین آزمون همواره حساس ترین آزمون به حساب می آید، گفت: در روند برگزاری اولین نوبت برگزاری کنکور 1402 هجمه های فراوانی به سازمان سنجش وارد شد و کار از تقلب گذشته بود و برخی به دنبال این بودند که توانمندی ما را زیر سؤال ببرند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۵۱    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمت رسانی هلال احمر در برف و کولاک و دیگر حوادث کشور، بر لزوم تقویت تجهیزات و امکانات این جمعیت برای مواجهه با بحران ها و حوادث تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مهر نوشت: معاون آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرد: اعلام نظر کارگروه صلاحیت عمومی درباره این عضو هیات علمی دانشگاه تهران، نظر نهایی و تعیین کننده ای نیست و روند رسیدگی به پرونده جذب ایشان همچنان در دانشگاه در حال بررسی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جبهه تیگرای اعلام کرد: در راستای اجرای یکی از بندهای توافقنامه صلح با دولت اتیوپی این جبهه روند تحویل سلاح های سنگین خود را از امروز شروع کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی یکی از مشهورترین جاسوس های دوران جنگ سرد را که در آمریکا بازداشت شد، پس از گذراندن بیش از 20 سال زندان، آزاد کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مناطقی که در برنامه های راهبردی رؤسای جمهور امریکا جایگاه ویژه ای دارد غرب آسیا است. این منطقه از دیرباز محل تنش میان امریکا و دیگر رقبای آن بود. همزمان با وقوع انقلاب در ایران اهمیت این منطقه در سیاست خارجی غرب دوچندان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
برخی بر این باورند که اگر کی یف پس از فروپاشی شوروی، خلع سلاح هسته ای نمی شد، امروز در موضع و موقعیت بهتری بود، اما آیا این عقیده درست است؟
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۲:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سلیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: آقای مخبر تیم اقتصادی دولت را راهبری می کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:اتحادیه اروپا از کره شمالی خواست با برداشتن گام های قابل راستی آزمایی، مسیر خلع سلاح اتمی کامل و برگشت ناپذیر را طی کند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا از کره شمالی خواست با برداشتن گام های قابل راستی آزمایی، مسیر خلع سلاح اتمی کامل و برگشت ناپذیر را طی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، در ادامه واکنش های جهانی به آزمایش های موشکی مکرر کره شمالی و تنش زایی در منطقه شرق آسیا، اتحادیه اروپا خواستار خلع سلاح برگشت ناپذیر کره شمالی شد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
محسن مهدیان؛ مدیرعامل در ایام اغتشاشات هرجا درباره کشته سازی ها افشاگری صورت می گرفت و رسانه های جاعل خلع سلاح می شدند، ناگزیر به ترور ذهنی مخاطب با حادثه هواپیمای اوکراینی بودند. اما غرض نهایی این ترور ذهنی چه بود؟ نظام دروغگوست ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۱    
اتحادیه اروپا کره شمالی را به خلع سلاح کامل هسته ای و غیرقابل برگشت فرا خواند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
بیش از ده ها نامه رد و بدل شده بین دونالد ترامپ و کیم جونگ اون از سوی کلوب کره-آمریکا منتشر شده که نشان می دهد پیونگ یانگ آماده همکاری با واشنگتن درباره خلع سلاح اتمی بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سرلشکر صفوی گفت: اشرار و ضد انقلاب را با هماهنگی دولت خلع سلاح کرد و برایشان زمین کشاورزی داد. از زمانی که ایشان فرمانده نیروی قدس بود تحول بزرگی در محور مقاومت ایجاد شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق اطلاعات نظامی فرانسه با بیان اینکه این کشور در بالاترین حد توان خود کی یف را مسلح می کند، در مورد کاهش قابل توجه ذخایر تسلیحاتی پاریس هشدار داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رویداد24نوشت: استاد فلسفه دانشگاه گفت: واقعیت چیزی جز این نیست که قدرت سیاسی هم از داخل و هم از خارج تحت فشار هستند. آمریکا شرط هایی مبنی بر خلع سلاح هسته ای، مسائل حقوق بشر و ... را مطرح می کند و در آنِ واحد، در داخل هم مردمِ ناراضی مطالبه های شان را به طور جدی دنبال می کنند ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اینکه رسانه هایی که تا دیروز علیه اسلام، انقلاب اسلامی و بنیان گذار آن نفرت پراکنی می کردند اکنون به بازخوانی تحریر الوسیله حضرت امام(ره) برای تفسیر حکم اعدام محارب روی آورده اند و یا کانال هایی که ساخت کوکتل مولوتوف و خلع سلاح نیروی انتظامی را آموزش می دادند ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: وزارت دفاع انگلیس امروز (جمعه) اعلام کرد، دولت لندن بیش از یک هزار فلزیاب و 100 کیت مین زدایی بمب را به عنوان بخشی از آخرین بسته کمک نظامی در سال 2022 به اوکراین تحویل داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دیپلمات های کره جنوبی، چین و آمریکا درباره لزوم جلوگیری از تنش زایی بیشتر کره شمالی و بازگرداندن این کشور به مذاکرات خلع سلاح اتمی تاکید کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس موسسه امام خمینی(ره) گفت: سه عنصر جهاد تبیین، بصیرت آفرینی و مسجد با یکدیگر گره خورده اند به عبارت بهتر، دو عنصر نخست برای سازماندهی و برخورداری از پشتوانه مردمی و زنده و پویا بودن به ارتباط با مسجد و محوریت خانه های خدا نیاز دارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد فرمیهنی فراهانی گفت: در منابع فریقین گزارش کامل غصب فدک، اعتراض حضرت فاطمه(س) بر رفتار ابوبکر، طلب حق خود و امیرالمؤمنین(ع) از ابوبکر و عدم سخن گفتن با وی تا آخر عمر، انعکاس یافته و ابن ابی الحدید افزون بر بیان اقدام خشن خلفا در خلع سلاح بنی هاشم، بر گناه صغیره بودن آن از سوی خلفا ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سفر رئیس جمهور اوکراین به واشنگتن، مثل بنزینی که روی آتش بریزند، عمل کرد. وزیر امور خارجه روسیه در ملاقات اصحاب رسانه اولتیماتوم داده که کی یف، یا شرط و شروط مسکو برای خلع سلاح و نازی زدایی از مناطق مدنظر روسیه را می پذیرد یا ارتش روسیه به این مسئله رسیدگی خواهد کرد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۸:۲۱    
وزیر خارجه روسیه آمریکا را به دامن زدن به بحران اوکراین متهم کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۵:۲۸    
حوزه/ مسأله فدک با مسأله جانشینی رسول خدا ارتباط بسیار نزدیکی دارد، پیامبر صلی الله علیه و آله هنگامی که امیرمومنان علیه السلام را به جانشینی برگزیدند، گویا می خواستند نوعی منبع مالی نیز در اختیار دستگاه امامت قرار دهند از این رو خلفا، در ادامه مسیر غصب خلافت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد، پیشنهادهای کشورش برای خلع سلاح و نازی زدایی از مناطق تحت کنترل کی یف و حذف تهدیدهای امنیتی یا باید "به نحوی دوستانه" پذیرفته شوند یا اینکه ارتش روسیه به این مساله رسیدگی خواهد کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
تهیه کننده آژانس شیشه ای با مرور برخی مشکلاتی که حین ساخت این فیلم سینمایی وجود داشت، معتقد است: بخش زیادی از حرف ها و دغدغه هایی که فیلمسازهای اندیشمند دنبالش بودند تا فیلم آن را بسازند و جامعه را مطلع کنند به دلیل آنکه جلوی آن ها گرفته شد الان به شکل هیجانی و کاذب در کف خیابان پخش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین می گوید که روسیه در مسیر غیرنظامی و خلع سلاح کردن اوکراین، پیشرفت چشمگیری داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین با بیان اینکه پیش از رفتن به میز مذاکره اهداف عملیات نظامی روسیه در اوکراین باید محقق شود، گفت سیاست آمریکا در این زمینه به شدت تحریک آمیز است.
استاندار آذربایجان غربی گفت: تا خلع سلاح کامل ضدانقلاب و بیرون راندن آنها از منطقه، اقدامات بازدارنده علیه دشمنان ادامه خواهد داشت.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
پسر جوان وقتی متوجه شد دختر مورد علاقه اش قصد ازدواج با پسر دیگری را دارد، او را شب خواستگاری ربود. ماموران پلیس پس از 60دقیقه گروگانگیر را خلع سلاح کرده و دختر جوان را آزاد کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با بیان اینکه خبرنگاران تاریخ سازان این جامعه هستند زیرا آنها با روشنگری دشمن را خلع سلاح می کنند، گفت: دشمن علیه دو اصل نظام و ولایت تبلیغات گسترده خود را به کار گرفته است.