یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۲۴May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلع سلاح»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه تایید کرد که مسکو رسما به توافق همکاری خود در زمینه خلع سلاح با توکیو پایان داده است. روند لغو این توافق از شش ماه پیش و پس از آن آغاز شد که روسیه سیاست های ژاپن را غیردوستانه نامید. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: همزمان با افزایش گمانه زنی ها درباره باز شدن جبهه ای تازه علیه اسرائیل توسط حزب الله، مرکز تحقیقاتی وابسته به این رژیم اعتراف کرده که حزب الله به فن آوری نظامی پیشرفته ای مجهز شده؛ گزاره ای که تل آویو را فارغ از سیستم دفاعی چند لایه اش غافلگیر کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۳    
شفقنا آینده – یک استاد دانشگاه و کارشناس مسائل منطقه می گوید: فشاری که صهیونیست ها بر غزه و به ویژه اخیرا بر منطقه رفح وارد می کنند به این نیت است که باقیمانده نیروهای نظامی حماس و جهاد که اسلحه دارند خلع سلاح شوند و بعد آینده منطقه را به دولت فلسطینی مجموعه ای از قدرت های منطقه تحویل دهند به نظر ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه ایران با اشاره به اهمیت خلع سلاح هسته ای و نقش بی بدیل آن در تضمین امنیت جهان، بر مسئولیت آژانس بین المللی انرژی اتمی برای حفاظت از اطلاعات محرمانه و حساس کشورها و مقابله با نشت این داده ها تاکید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حاضران در نشست کنفرانس خلع سلاح سازمان ملل متحد به احترام رئیس جمهور و وزیر امور خارجه شهید ایران و دیگر همراهانشان به پاخاسته و یک دقیقه سکوت کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
حاضران در کنفرانس خلع سلاح به احترام شهدای بالگرد حامل رئیس جمهور ایران و همراهانش در آغاز نشست شان یک دقیقه سکوت کردند.
کنفرانس خلع سلاح سازمان ملل متحد با ریاست کشورمان، به احترام رییس جمهور و وزیر امورخارجه فقید ایران ایستاد، و نشست رسمی خود را با یک دقیقه سکوت آغاز کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از الجزیره، نتانیاهو در مصاحبه با شبکه ABC آمریکا، مدعی شد: هدف اول ما نابودی حماس و هدف دوم خلع سلاح غزه است چرا که در غیر این صورت مردم غزه آینده ای نخواهند داشت. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۴    
شفقنا- بنیامین نتانیاهو نخست وزی اسرائیل امروز(سه شنبه) اعلام کرد که هدف اول ما نابودی حماس است وگرنه مردم غزه آینده ای نخواهند داشت و دوم خلع سلاح شدن تمام غزه. ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز کنفرانس خلع سلاح سازمان ملل متحد با ریاست کشورمان، به احترام رییس جمهور و وزیر امورخارجه فقید ایران ایستاد و نشست رسمی خود را با یک دقیقه سکوت آغاز کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدافع تیم فوتبال نساجی نمی تواند تیم خود را در بازی با استقلال تهران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر همراه کند.
عقیق   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۲    
یک کارشناس مسائل دینی و فرهنگی گفت: در تلویزیون باید تندترین منتقدان حجاب حضور یابند، حرفشان را بزنند و جوابشان را بدهیم. در نتیجه این کار، تمام بی حجابان و بدحجابان که از کارشان قوت قلبی دارند، خلع سلاح ایدئولوژیک می شوند و دیگر احساس قوت نمی کنند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در همه مکان ها دوربین وجود ندارد. نمی توان انتظار داشت که در همه جای شهرها و روستاها و یا در سرتاسر سواحل، جنگل ها، مناطق گردشگری، راه های شهری، بین شهری، مناطق روستایی و ... دوربین باشد!
مکران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت عمومی استان از اجرای طرح خلع سلاح با هدف پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مکران؛ سرهنگ "مهدی بشارتی" رییس پلیس امنیت عمومی استان گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با دارندگان سلاح های ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
دیروز فردی به دلیل استفاده از مواد روان گردان شیشه پیرزن 73 ساله را گروگان گرفت که خوشبختانه ماموران نوپو خیلی زود او را نجات دادند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایران اکونومیست از خبرگزاری تاس، گنادی گاتیلوف در نشست خلع سلاح هسته ای اظهار داشت: کشورهای عضو ناتو به جای کار بر روی توافقی صلح آمیز و جستجوی راه هایی برای بازگرداندن ساختار امنیتی اروپا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
دومین دور از ریاست ایران بر کنفرانس خلع سلاح در ژنو امروز آغاز شد و تا 4 خرداد ماه ادامه دارد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۹    
بند ششم برنامه جامع خلع سلاح در نشست عمومی کنفرانس سازمان ملل که درباره این موضوع به ریاست ایران برگزار شده بود، مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره امکان توقف جنگ علیه نوار غزه با خلع سلاح این جنبش را به باد انتقاد گرفت.
نی نی بان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آیا تا به حال مکالمه ای داشته اید که در آن احساس کنید طرف مقابل قصد سوء استفاده و فریبکاری روانی دارد؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جنگ در قره باغ و حمله روسیه به اوکراین، مسکو را در قفقاز و قره باغ خلع سلاح کرد. حالا به باور ناظران کرملین برای آن که بتواند امتیازهای به دست آمده از باکو را برای خود حفظ کند می باید در برابر آذربایجان تسلیم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
عزت الرشق از رهبران ارشد حماس در واکنش به خیالبافی اخیر نتنیاهو درباره امکان پایان جنگ با خلع سلاح و تسلیم شدن جنبش حماس گفت: اظهارنظر امروز نتانیاهو بیانگر ماهیت وضعیت بحرانی وی درقدرت است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) در سخنانی بار دیگر اهداف متوهمانه خود برای نابودی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را تکرار کرد و از بررسی گزینه تبعید رهبران این جنبش توسط تل آویو خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۲    
هرچند رژیم صهیونیستی مدعی است تلاش دارد با حمله به شهر رفح در جنوب باریکه غزه، به اصطلاح با تصرف آخرین دژ دفاعی مقاومت، حماس را خلع سلاح کند، اما تحولات جدید و افزایش حملات مبارزان فلسطینی علیه اشغالگران در شمال غزه، از تغییر معادلات جنگ حکایت دارد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید : 15 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی اگر اسرائیل کشورهای دیگر را تهدید کند، آن ها دیگر ساکت نمی مانند و به همین دلیل من اعلام کردم اگر اسرائیل ایران را تهدید کند ما ممکن است در دکترین هسته ای خود تجدیدنظر کنیم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در سومین همایش گفتگو های ایرانی عربی با عنوان برای همکاری و تعامل گفت: امروز از مرحله گفتگو های ایرانی و عربی عبور کرده و به گفتگو های منطقه ای وارد شده ایم، بلکه فراتر از آن در مرحله همکاری های منطقه ای قرار داریم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به عملیات موفق تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی با وجود کمک آمریکا و غرب به این رژیم برای مقابله با موشک های ایرانی، گفت ایران در عملیات وعده صادق قدرت خود را نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا و اسرائیل تلاش داشتند انفعال حماس را به مخرج مشترک تحولات میدانی جنگ غزه و مذاکرات قاهره تبدیل کنند اما حماس فرمول رفتاری بایدن و نتانیاهو را آگاهانه تحلیل و بهترین تاکتیک ممکن را اتخاذ کرد:آمادگی در میدان جنگ و خلع سلاح دشمن در میدان مذاکره.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اوون هارگریوز معتقد است، تعویض های توماس توخل در دقایق پایانی بازی با رئال عجیب بود و بایرن را خلع سلاح کرد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
احمد عبدالساده، روزنامه نگار و نویسنده عراقی در حساب ایکس خود با اشاره به سفر اخیر رئیس اقلیم کردستان عراق به تهران و دیدار با رهبر معظم انقلاب و سایر مسئولان کشور مدعی شد بنا به گفته منابع آگاه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی، گفت: منطق آمریکایی ها قلم کردن پاها و خلع سلاح است و ابزارش نیز تحریم.
598   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نچیروان بارزانی در اولین کنفرانس خبری بعد از سفر ایران به صورت قاطع بر لزوم خلع سلاح و برچیدن مقر گروهک های تجزیه طلب تاکید کرد. بارزانی هشدار داده گروه هایی که از قانون سرپیچی کنند و بخواهند روابط اقلیم و همسایگان را مختل کنند جایی در اقلیم نخواهند داشت و باید خاک عراق را ترک کنند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۵    
همزمان با تاکید رئیسی به بارزانی درباره خلع سلاح تروریست ها و صهیونیست ها، رئیس اقلیم کردستان عراق نیز گفت: هیچ عقل سلیمی تل آویو را به تهران ترجیح نمی دهد
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در باب طرح کریدور خاورمیانه ای بایدن، یکی از محوری ترین بحث ها، هم صدایی دهلی نو با آمریکا جهت دور زدن چین است؛ گزاره ای که گروهی آن را ذیل جاه طلبی های هند تبیین می کنند و گروهی دیگر آن را بخشی از تلاش این کشور جهت به دست آوردن رهبری جنوب جهانی می دانند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تاکید رئیسی بر خلع سلاح کامل ضد انقلاب در عراق ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری روز گذشته در دیدار نیچروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق با بیان اینکه روابط کردستان با ایران بر پیوندهای تاریخی، ملی، دینی و فرهنگی استوار است، اظهار امیدواری کرد که این سفر به نقطه عطفی در ارتقای سطح روابط سیاسی ...
اقتصاد آنلاین / نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس اقلیم کردستان عراق، دقایقی پیش با رییس جمهور کشورمان دیدار کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۸۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه ایران مانعی برای گسترش همکاری های اقتصادی و مراودات تجاری با اقلیم کردستان ندارد، تصریح کرد: ما مرزهای طولانی میان دو طرف را فرصتی ارزشمند برای ارتقای سطح روابط می دانیم، اما امنیت اساس و بستر ضروری هر نوع همکاری و گسترش تعاملات است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه ایران مانعی برای گسترش همکاری های اقتصادی و مراودات تجاری با اقلیم کردستان ندارد، تصریح کرد: ما مرزهای طولانی میان دو طرف را فرصتی ارزشمند برای ارتقای سطح روابط می دانیم، اما امنیت اساس و بستر ضروری هر نوع همکاری و گسترش تعاملات است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امیر حسین قاضی زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، که سخنران این مراسم بود؛ گفت: امروز ایران اسلامی با پیروی از آرمان شهیدان والامقام به سطحی از قدرت رسیده است که دشمن با هر توانی که باشد را خلع سلاح می کند و این را مدیون خون شهدا هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در حالی که گروهی از رویکرد بازدارنده ایران و اسرائیل پس از رویارویی اخیر می گویند، برخی ناظران معتقدند که گوچکترین حرکت تحریک آمیز اسرائیل آتش یک جنگ را روشن خواهد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: گمانه زنی ها درباره پیامدهای رویارویی اخیر ایران و اسرائیل افزایش یافته و در حالی که گروهی از رویکرد بازدارنده دو بازیگر می گویند، گروهی دیگر براین باورند که هرگونه فعل تحریک آمیز تل آویو می تواند زمینه ساز جنگ تمام عیار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امروز ایران به سطحی از قدرت رسیده است که دشمن با هر قدرتی که باشد را خلع سلاح می کند و این را مدیون خون شهدا هستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۹:۰۷    
سرویس جهان مشرق - در شرایطی که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و اورپایی ها از ضرورت به رسمیت شناختن کشور فلسطینی خلع سلاح شده در کرانه باختری دم می زند به گونه ای که تهدیدی برای رژیم صهیونیستی نباشد، مقامات رژیم صهیونیستی به دنبال گسترش شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی هستند. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۶:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک نوجوان آمریکایی یکشنبه در یک مراسم خصوصی در ایالت فلوریدا اقدام به تیراندازی کرده و در جریان این تیراندازی 10 تن زخمی شدند. اداره کلانتر منطقه سمینول فلوریدا گفت، این تیراندازی روز یکشنبه در پی مشاجره و درگیری میان مهمانان رخ داد. یکی از محافظان توانست فرد ضارب را خلع سلاح کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۰:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، تعویض های اشتباه سرمربی برزیلی سرخپوشان در نیمه دوم دیدار مقابل آلومینیوم اراک سبب ساز حذف این تیم شده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، اخوان، مدیرمسئول روزنامه جوان در توئیتی نوشت: آنکه رسالتش را استتار افتضاحات غرب بداند، به ندیدن برخورد خشن پلیس امریکا با استاددانشگاه هم افتخار می کند! ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مرتضی فنونی زاده پیشکسوت تیم پرسپولیس اعتقاد دارد اوسمار این تیم را خلع سلاح کرد و باعث شکست مقابل آلومنیوم اراک و حذف از رقابت های جام حذفی شد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۹    
شفقنا آینده- یک استاد دانشگاه و کارشناس مسائل منطقه می گوید: به نظر من توافقی نانوشته یا نوشته بین آمریکا و اسرائیل و عربستان وجود دارد تا حماس و جهاد اسلامی را از طریق ورود کشورهای عربی خلع سلاح کنند، اعضایی که سلاح را بر زمین گذاشته اند به زندگی عادی در غزه بر می گردند و سایرین تبعید می شوند ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه حوادث: 38 زندانی در جزایر کومور چند روز پیش به راحتی از در اصلی زندان خارج و گریختند. خبرگزاری فرانسه به نقل از مقامات امنیتی مجمع الجزایر کومور یا قمر واقع در اقیانوس هند، این افراد از زندانی که به شکل کافی محافظت نمی شد و پس از خلع سلاح کردن تنها سرباز مأمور حفاظت زندان، از آن گریختند ...