دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۲۰:۲۳Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهور فرانسه»

اسپوتینگ روسیه   ۳ ساعت پیش    
در نمایشگاه (سیرها 2021) در لیون فرانسه، شیئی شبیه تخم مرغ به سمت امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه پرتاب شد، مهاجم بازداشت شد.
جام جم   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در بازدید امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه از نمایشگاه هتلداری و رستوران در شهر لیون، یکی از معترضین تخم مرغی به سمت او پرتاب کرد که البته با وجود برخورد به شانه وی، نشکست!ماموران بلافاصله فرد معترض را دستگیر کردند.
برترین ها / آنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: رسانه های فرانسوی با انتشار این فیلم نوشتند که رئیس جمهور این کشور، حدود چهار ماه بعد از سیلی خوردن در انظار عمومی، این بار نیز در شهر لیون، هدف اصابت جسمی شبیه تخم مرغ پرتاب شده از سوی یک معترض قرار گرفت.
در ادامه اعتراضات به سیاست های دولت فرانسه، یک معترض فرانسوی در جریان دیدار رئیس جمهور فرانسه از شهر لیون ، جسمی شبیه به تخم مرغ را به سمت وی پرتاب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه که در ماه های آینده دوران حساس و مهمی را در پیش رو دارد و برای تحقق اهداف اروپایی خود به کمک برلین نیازمند است به شدت نگران نتایج انتخابات پارلمانی آلمان و طولانی شدن روند تشکیل دولت در این کشور است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: با تشکیل دولت جدید لبنان به نخست وزیری نجیب میقاتی پرونده لبنان بار دیگر مورد توجه بین المللی بویژه آمریکا و فرانسه قرار گرفت. در همین ارتباط، میقاتی در پایان هفته گذشته به پاریس رفت و با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه دیدار کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه در دیدار با نخست وزیر لبنان در کاخ الیزه بر لزوم اصلاحات فوری تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۰    
نخست وزیر انگلیس در گفتگوی تلفنی با رئیس جمهور فرانسه از او خواست همکاری های خود را مجددا آغاز کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در تماس تلفنی با رئیس جمهور فرانسه تاکید کرد که همکاری دو کشور در مسائل مختلف از جمله در منطقه ایندوپاسیفیک ادامه خواهد یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فارس : نجیب میقاتی نخست وزیر جدید لبنان امروز (جمعه) در کنفرانس خبری مشترک با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه در پاریس، گفت که با سرعت روند اصلاحات را آغاز خواهد کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۱    
رئیس جمهور فرانسه با اشاره به اینکه پاریس به حمایت از بیروت ادامه می دهد، امروز از لبنان خواست اقدامات فوری اصلاحاتی را انجام داده و مذاکرات با صندوق بین المللی پول را ادامه دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۰    
رئیس جمهور فرانسه در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد کشورش در صورتی به لبنان کمک خواهد کرد که اصلاحات مد نظرش اجرا شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه طی نشست خبری با نخست وزیر لبنان ضمن تحکم کردن به بیروت برای انجام دادن اصلاحات دولتی، مدعی شد تا زمانی که اصلاحات توسط دولت لبنان تصویب نشود جامعه بین المللی از این کشور حمایت نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه امروز جمعه با نخست وزیرجدید لبنان درخصوص مهمترین مسائل داخلی این کشور از جمله بحران اقتصادی و اجتماعی بی سابقه ای که لبنان با آن دست و پنجه نرم می کند و اصلاحات برای خروج از این بحران گفتگو می کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس درباره اختلافات به وجود آمده، با لحنی تمسخرآمیز از رئیس جمهور فرانسه خواست بر اعصابش مسلط باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کیو آر کد گذرنامه سلامت کرونای رئیس جمهور فرانسه به مدت 24 ساعت در معرض دید تمامی کاربران اینترنت قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی در گزارشی پیرامون سفر نزدیک نخست وزیر این کشور به پاریس، اهداف دیدار وی با رئیس جمهور فرانسه را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه در تماس تلفنی با مودی، به تعهدی برای اقدام مشترک پاریس و دهلی نو در منطقه هند و اقیانوس آرام دست یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۳    
دنیای اقتصاد: امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه قمار بزرگی کرده است. وی به وزیر امور خارجه خود دستور داده است که در توصیف اقدامات آمریکا از الفاظی همچون دروغ ، دورویی ، وحشیگری و تحقیر زبانی استفاده کند، الفاظی که معمولا با دیپلماسی مرتبط نیست، چه برسد به دیپلماسی بین متحدان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در پی افزایش تنش میان فرانسه با آمریکا، انگلیس و استرالیا، امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه مشغول بررسی گزینه هایی چون خروج احتمالی از ساختار فرماندهی ناتو است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۹    
رئیس جمهور فرانسه امروز در خصوص همکاری در منطقه ایندو پاسیفیک با نارندرا مودی نخست وزیر هند مذاکره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه امروز در خصوص مساله همکاری در منطقه ایندو پاسیفیک با نارندرا مودی نخست وزیر هند مذاکره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا روز سه شنبه گفت که آخر این هفته در نیویورک با رئیس جمهور فرانسه دیدار نخواهد کرد، هرچند که خشم فرانسه از لغو قرارداد دفاعی 40 میلیارد دلاری ممکن است توافق تجاری استرالیا-اتحادیه اروپا را تهدید نماید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با بالا گرفتن تنش های دیپلماتیک بین پاریس و کانبرا بر سر قرارداد تسلیحاتی جدید موسوم به آکوس ، نخست وزیر استرالیا گفت که در حال حاضر فرصت گفتگو با رئیس جمهور فرانسه را ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۰    
رئیس جمهور فرانسه با گروهی از مردم الجزایر که در نبرد استقلال کشورشان به نفع پاریس جنگیدند، دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۳    
رئیس جمهور فرانسه قصد دارد طی روزهای آینده با همتای آمریکایی خود درباره قرارداد زیردریایی که ایالات متحده و انگلیس با استرالیا منعقد کرده اند، صحبت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ الیزه لغو دیدار رئیس جمهور فرانسه و همتای سوئیسی به خاطر تصمیم برن برای لغو خرید جنگنده از این کشور و جایگزین کردن آن با خرید جنگنده آمریکایی را تکذیب کرد.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری فرانسه امروز، یکشنبه سفرش به سوئیس را که قرار بود در ماه نوامبر انجام شود، به دلیل مخالفت سوئیس با خرید جنگنده های فرانسوی و جایگزین کردن آن با جنگنده های دیگر لغو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
منابع رسانه ای گزارش دادند، در ادامه تنش های پاریس با کانبرا و واشنگتن بر سر توافق ساخت زیردریایی اتمی، امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه با جو بایدن همتای آمریکایی تماس می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
طبق گزارش یک نشریه انگلیسی، جزئیات معاهده نظامی جدید استرالیا، انگلیس و ایالات متحده در حاشیه اجلاس گروه هفت که ماه ژوئن در انگلیس برگزار شد، پنهان از رئیس جمهور فرانسه مورد بحث قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۰    
طبق گزارش برخی رسانه های خبری، جزئیات توافق استرالیا، آمریکا و انگلیس در اجلاس جی 7 بدون اطلاع رئیس جمهور فرانسه صورت گرفته است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محل اقامت لیونل مسی در فرانسه برای بازی در پاری سن ژرمن زمانی متعلق به رئیس جمهور این کشور بوده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
یورو نیوز: مردی که عکس امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه را در شمایل آدولف هیتلر، رهبر آلمان نازی و مارشال فیلیپ پتن، رئیس جمهوری ویشی (فرانسه آزاد در جریان اشغال جنگ جهانی دوم) بر بیلبوردی شهر تولون نصب کرده بود، روز جمعه 17 سپتامبر محاکمه شد. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مهر: ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان در گفتگو با تلویزیون رسمی ژاپن (NHK)، گفت که دولت موقت افغانستان، از راه دیپلماسی، خواستار ایجاد رابطه ای خوب با جامعه بین الملل است. وی در این باره افزود: منافع افغانستان، منافع جامعه بین الملل نیز تلقی می شود. ثبات افغانستان برای جهان مهم است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه مدعی شد نیروهای ارتش این کشور رهبر داعش در صحرای بزرگ آفریقا را کشته اند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۶    
بالاخره ایدالگو آماده می شود عنوان کارتون نشریه فرانسوی لیبراسیون است که در پی اعلام آمادگی شهردار پاریس برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2022 فرانسه، از قول او خطاب به موش ها نوشته: مقصد، کاخ الیزه!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ولی عهد ابوظبی در سفری به پاریس با رئیس جمهور فرانسه دیدار و درباره تحولات منطقه ای گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دیدار امروز پنجشنبه صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه با محوریت فوریت های جامعه بین الملل به ویژه افغانستان و سیاست های اروپا در قبال تحولات جاری است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
شفقنا- امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه از کشته شدن سرکرده داعش در صحرای بزرگ آفریقا توسط نیروهای مسلح فرانسه خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی، مکرون در توئیتی نوشت: عدنان ابو ولید الصحراوی، سرکرده داعش در صحرای بزرگ آفریقا توسط نیروهای فرانسوی کشته شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه مدعی شد سرکرده گروه تروریستی داعش در صحرای بزرگ کشته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه مدعی شد که نیروهای ارتش این کشور موفق شده اند تا سرکرده گروه تروریستی داعش در منطقه صحرای بزرگ آفریقا را به هلاکت برسانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه مدعی شد که عدنان ابوولید الصحراوی سرکرده داعش در منطقه صحرای بزرگ کشته شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۳    
نتایج یک نظرسنجی نشان داده است که صدراعظم آلمان از محبوبیت بیشتری نسبت به رئیس جمهور فرانسه نزد مردم اتحادیه اروپا برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
امانوئل ماکرون اعلام کرد که ورزش باید روز به روز در مدارس فرانسه گسترش یابد و پیشرفت کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
جوان 28 ساله فرانسوی که به صورت رئیس جمهور فرانسه سیلی نواخته بود، دیروز از زندان آزاد شد و گفت نامه های حمایتی بسیاری دریافت کرده است.
اقتصاد آنلاین / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مقام ها و رهبران کشورهای منطقه و جهان در بیانیه های جداگنه از تشکیل دولت جدید لبنان با 22 وزیر استقبال کردند.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ژان پل بلموندو بازیگر شهیر فرانسوی که چند روز پیش درگذشت، روز گذشته در محوطه بنای تاریخی آنولید پاریس، تشییع شد. به گزارش وقت صبح به نقل از روزآروز، در این مراسم که به پیشنهاد امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه برای پاسداشت فعالیت های هنری بلموندو، برگزار شد، هنگام تشییع ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه در واکنش به تشکیل دولت جدید لبنان، آن را گامی ضروری توصیف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۳:۲۰    
رئیس جمهور فرانسه ضمن استقبال از تشکیل دولت در لبنان از مقامات بیروت خواست تا اصلاحات لازم را هرچه سریعتر انجام دهند.