پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۴۸Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امانوئل مکرون»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه و روون ریولین رئیس سابق رژیم صهیونیستی در کاخ الیزه دیدار و درباره خطرات گسترش جنگ در خاورمیانه گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه که تحت فشار دیپلماتیک برای پایان دادن به مخالفت فزاینده با رژیم صهیونیستی بر سر اظهاراتش در مورد بمباران غیرنظامیان در غزه قرار گرفته است، در چندین تماس تلفنی تلاش کرده تا تنش ها با رژیم اسرائیل را کاهش دهد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۶    
ایران پرس: تشدید جنایات اسرائیل علیه فلسطینیان و حمایت همه جانبه کشورهای غربی ازنسل کشی رژیم صهیونیستی سبب افزایش یهودی ستیزی در جهان شده است، به طوری که امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در نامه ای افزایش اقدامات یهودی ستیزانه در این کشور را محکوم و از رشد غیرقابل تحمل یهودی ستیزی لجام گسیخته ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و یوآو گالانت وزیر جنگ این رژیم از اظهارات امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه که از صهیونیست ها خواسته است تا کشتار زنان و کودکان غزه را متوقف کنند، انتقاد کردند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران: بمباران های بی امان و کشتار بی رحمانه صهیونیست ها در باریکه غزه، حتی سکوت شرکای قدیمی و وفادار تل آویو همچون امانوئل مکرون را نیز شکسته و آنها را وادار به اعتراف به جنایت نتانیاهو و کابینه افراطی اش علیه فلسطینی ها کرده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که حتی متحدین سنتی اسرائیل چون فرانسه نیز صدایشان درآمده و امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه گفته است: اسرائیل باید کودکشی را متوقف کند ، صهیونیست ها با انتشار این ویدیوی شاد، بمباران و کشتار فلسطینی ها را جشن گرفتند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
امانوئل ماکرون گفت: رژیم صهیونیستی باید به کشتن کودکان و زنان در غزه پایان دهد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۴    
امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه روز جمعه حملات "غیرقانونی" رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در غزه را محکوم کرد و خواستار توقف فوری بمباران مردم بی خانمان این منطقه شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت دولتی روس اتم روسیه در حالی اعلام کرده که این شرکت بدنبال سرمایه گذاری در معادن اورانیوم قزاقستان است که امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه هم دهم آبان ماه در سفر به آستانه بدنبال دسترسی بیشتر به منابع اورانیوم بزرگترین جمهوری آسیای مرکزی بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه جمعه شب از رژیم صهیونیستی خواست بمباران غیرنظامیان را متوقف کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان در مراسم افتتاح کنفرانس صلح پاریس درباره غزه شرکت کرد و با امانوئل مکرون دیدار کرد./amu
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
احمد مسعود در کنفرانس صلح پاریس شرکت و با امانوئل مکرون دیدار کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۲۱:۴۸    
گروه بین الملل: رئیس جمهوری فرانسه در افتتاحیه کنفرانس بشر دوستانه درباره غزه در پاریس، خواستار تلاش برای آتش بس بین اسرائیل و حماس شد و از تشکیلات خودگردان فلسطین خواست در این زمینه مسوولیت خود را بر عهده بگیرد. مصر هر گونه تلاشی را برای جابه جایی فلسطینیان از غزه رد کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
روحانی گفت: اگر ما از برجام خارج می شدیم همه بار بر دوش ایران می افتاد و کسی نمی گفت آغازگر ترامپ بوده یا ما. ترامپ از برجام خارج شد اما برجام از بین نرفت، فقط یک عضو خارج شد. طرف ما شش کشور بودند که شدند پنج کشور.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۹    
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه اعلام کرد که باید نهایت تلاش را برای برقراری یک آتش بس در غزه انجام داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شب گذشته متن نامه جمیله علم الهدی، همسر ابراهیم رئیسی به همسر رئیس جمهور فرانسه رسانه ای شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گفت وگوی تلفنی وزرای خارجه ایران و بریتانیا بعد از 7 اکتبر، دومین تماس مهم مقامات ایرانی با مقامات تروئیکای اروپا به شمار می رود. پیش تر ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و امانوئل مکرون همتای فرانسوی وی تماسی تلفنی پیرامون تحولات غزه داشتند.
برترین ها / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
جلیل محبی، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر به خبر نامه همسر رئیسی به همسر رئیس جمهور فرانسه واکنش کنایه آمیزی نشان داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از چند ثانیه؛ جمیله علم الهدی ، همسر رئیس جمهور به همسر امانوئل مکرون نامه نوشت: از همسرتان بخواهید از مباشرت در قتل کودکان و زنان بی پناه فلسطینی خودداری کنند . در بخشی از نامه آمده است: به واقع جهان از این همه سنگدلی قدرتمندان در حیرت مانده! ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۲:۳۱   + ۶۹ سایت دیگر  
جمیله علم الهدی نامه ای با موضوع محکومیت جنایات صهیونیست ها در غزه به همسر رئیس جمهور فرانسه نوشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۰۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در سفر به ازبکستان و با اشاره به مذاکرات 2 کشور در زمینه اورانیوم و کشاورزی گفت که پاریس و تاشکند به دنبال برقراری مشارکت راهبردی با یکدیگر هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۱:۲۱    
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه جمعه خواستار آتش بس بشردوستانه برای حفاظت از غیرنظامیان ساکن غزه و تسریع آزادی اسرا شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس جمهور فرانسه که به مصر سفر کرده است، چهارشنبه شب اظهار داشت که حمله گسترده زمینی رژیم صهیونیستی به غزه اشتباه خواهد بود. به گزارش خبرگزاری فرانسه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۲۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه چهارشنبه هشدار داد که حمله زمینی رژیم صهیونیستی به نوار غزه یک اشتباه خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس جمهور مصر در نشست خبری مشترک با امانوئل مکرون همتای فرانسوی خود در قاهره تاکید کرد که قاهره اجازه کوچاندن اجباری فلسطینی ها به کشورهای همسایه را نخواهد داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه پس از ورود به رام الله با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان دیدار کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جوانان فلسطینی در اعتراض به مواضع امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در قبال کشتار مردم غزه و حمایت از رژیم اشغالگر تصاویر او را در مرکز شهر رام الله به آتش کشیدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در دیدار با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، گفت: هیچ چیز نمی تواند درد و رنج غیرنظامیان غزه را توجیه کند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری فرانسه نسبت به ورود دیگر اجزای محور مقاومت به نبرد غزه ابراز نگرانی کرد و افزود: با اسرائیل در نبرد علیه (به زعم مکرون) تروریسم (مقاومت فلسطین) اعلام همبستگی می کنم. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تل آویو ضمن تاکید بر حمایت پاریس از رژیم صهیونیستی گفت: آمدم تا از اسرائیل برای دفاع از خود حمایت کنم. تو تنها نیستی(!). ما علیه داعش اقدام کردیم و این بار نیز با هم عمل خواهیم کرد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سرخط اخبار امروز سه شنبه دوم آبان ماه از تبرئه کیوان امام وردی از افساد فی الارض تا وضعیت بحرانی در غزه و سفر امانوئل مکرون به تل اویو گسترده است، برای اطلاع از مشروح اخبار، ویدئو را مشاهده کنی.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۵    
رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار امروز امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه با وی در تل آویو، در اتهام زنی واهی و لفاظی های جدیدی علیه ایران و محور مقاومت گفت: فکر می کنم که حزب الله با آتش بازی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار امروز امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه با وی در تل آویو، در اتهام زنی واهی و لفاظی های جدیدی علیه ایران و محور مقاومت گفت: فکر می کنم که حزب الله با آتش بازی می کند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۱    
گاردین نوشت: دفتر امانوئل مکرون به خبرگزاری فرانسه گفته است که او روز سه شنبه در سفر به اسرائیل خواستار از سرگیری روند صلح واقعی برای تشکیل کشور فلسطین خواهد شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۱    
به گزارش آسیانیوز : رهبران آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا و بریتانیا در بیانیه ای مشترک بر حمایت از اسرائیل و حق آن برای دفاع از خود تاکید کرده و از این کشور خواستند به قوانین بشردوستانه، از جمله حفاظت از غیرنظامیان، پایبند بماند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق و امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه درباره ضرورت آتش بس در غزه و باز کردن گذرگاه ها برای ورود کمک های بشر دوستانه به این منطقه از فلسطین تاکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۰۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در ادعایی گفت که با حزب الله تماس مستقیم دارم و از طریق سفیر خود در لبنان برای آنها پیام فرستادم.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امانوئل مکرون در قالب پست اینستاگرامی مدعی حقوق زنان ایران شد و کاربران هم با طرح سوال هایی به او واکنش نشان دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۳:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه حمله به بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم کرد و گفت که این حمله را نمی توان توجیه کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه ضمن دستور اعزام هفت هزار سرباز به این منطقه که میزبان جمعیت بزرگی از مسلمانان و یهودیان است، اعلام کرد که با بازنگری سوابق مهاجران حاضر در این کشور باید مشخص شود چه کسانی دارای سوابق بنیادگرایی هستند تا اخراج شوند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
عبدالرضا فرجی راد در گفت وگو با ستاره صبح: ستاره صبح/پیام فیض:حسین امیر عبداللهیان در جریان سفر های منطقه ای خود در دیدار با اسماعیل هنیه عضو ارشد جنبش حماس برنامه ریزی برای تشکیل "یک محور بزرگتر مقاومت" را بررسی کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور خبر داد: امانوئل مکرون روز گذشته با سید ابراهیم رئیسی تماس گرفت و 90 دقیقه با یکدیگر گفت وگو کردند. بر اساس اعلام محمد جمشیدی ، مکرون در این گفت وگو تاکید کرده است به دنبال تعامل با جمهوری اسلامی ایران است ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۷۴ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز یکشنبه در پاسخ به تماس تلفنی آقای امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه ضمن محکومیت شدید حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و ابراز نگرانی از وضعیت اسفبار مردم غزه، 70 سال ظلم، جنایت، تبعیض و بی عدالتی، اعمال آپارتاید ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرنا: محمد جمشیدی معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور روز یکشنبه از گفت وگوی آیت الله سید ابراهیم رئیسی و امانوئل مکرون روسای جمهوری ایران و فرانسه خبر داد و نوشت: دکتر رئیسی در پاسخ به تماس تلفنی مکرون رئیس جمهور فرانسه تصریح کرد اگر جنایات رژیم صهیونیستی از جمله کشتار مردم و محاصره غزه ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، رئیس جمهور اسلامی ایران در گفت وگو با همتای فرانسوی خود گفت: اگر جنایات رژیم صهیونیستی از جمله کشتار مردم و محاصره غزه، متوقف نشود وضعیت پیچیده می شود و صحنه توسعه می یابد. ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه در ادامه با طرح این ادعا که که حماس یک سازمان تروریستی است، تاکید کرد: تنها راه حل بحران کنونی در خاورمیانه، ارائه تضمین های امنیتی برای اسرائیل و ایجاد کشور فلسطین است.