شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۵۲Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امانوئل مکرون»

دنیای اقتصاد   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا : بایدن روز پنجشنبه به وقت محلی پس از دیدار با امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه در کاخ سفید در نشستی خبری گفت: هیچ برنامه فوری برای تماس با پوتین ندارم اما در صورتی که پوتین علاقه مند به تصمیم گیری برای پایان دادن به جنگ در اوکراین باشد، آماده ام با او گفتگو کنم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شرایط اضطراری برجام را می توان از دماسنج روابط پاریس و واشنگتن به خوبی تشخیص داد، آنجا که رهبران فرانسه و آمریکا در بیانیه ای مشترک موضع جدید غربی ها در ارتباط با برنامه هسته ای ایران را اعلام و به حمایت از اعتراضات در ایران پرداختند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۵    
امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه برای گرامیداشت دویستمین سالگرد روابط پاریس و واشنگتن به دیدار جوبایدن رئیس جمهوری آمریکا رفته است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
در حاشیه دیدار جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه برای یک دقیقه جو بایدن فراموش کرد دست مکرون را رها کند و همانطور ماند این اتفاق از چشم خبرنگاران دورنماند و سوژه مجدد رسانه ها شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۲:۵۷    
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه پس از دیدار با یکدیگر در کاخ سفید بیانیه مشترکی علیه ایران صادر کردند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
کاخ سفید در پی دیدار روسای جمهور آمریکا و فرانسه با صدور بیانیه ای مداخله جویانه به صحبت درباره ایران پرداخت.
آنا / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رؤسای جمهور آمریکا و فرانسه در بیانیه ای اعلام کردند: تلاش های مشترکی را برای تقویت چارچوب بین المللی جهت محدود کردن فناوری های موشکی و پهپادهای ایران در منطقه و فراتر از آن و تلاش عملی برای مقابله با گسترش این تکنولوژی ها انجام خواهند داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از روزنامه نیویورک تایمز، بایدن که برای اولین بار است در سمت رئیس جمهور از مکرون در آمریکا میزبانی می کند، ابراز عقیده کرد که دو کشور در حال شکست دادن ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در جنگ اوکراین هستند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
امانوئل مکرون روز پنجشنبه در مصاحبه با تلویزیون آمریکایی اِی بی سی (ABC) اضافه کرد: من قصد داشتم ابتدا سفر رسمی انجام بدهم و با جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده و تیم هایمان گفت وگوی عمیقی داشته باشم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، خبرگزاری فرانسه گزارش داد، مکرون در مراسم ناهار روز چهار شنبه (به وقت محلی) اعضای کنگره و رهبران تجاری آمریکا تصریح کرد: این سیاست ها برای تجار فرانسه بسیار نامطلوب است. وی پس از این ناهار کاری به دیدار جو بایدن همتای آمریکایی خود رفت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مهر : امانوئل مکرون قرار است برای دیدار و رایزنی با جو بایدن به آمریکا سفر کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی نام برنارد هنری لوی به دلیل واسطه گری اش در ترتیب دادن دیدار امانوئل مکرون با به مسیح علی نژاد بیشتر از پیش در رسانه ها مطرح می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری تاجیکستان از گفتگوی مبسوط تلفنی رئیس جمهور این کشور با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه درباره افغانستان خبر داده اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۱    
شفقنا- رییس جمهور فرانسه امروز سه شنبه راهی آمریکا می شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ امانوئل مکرون اولین رییس جمهور فرانسه است که دو بار به آمریکا سفر کرده است. هیاتی که مکرون را در این سفر همراهی می کنند از دیپلمات ها و بازرگانان گرفته تا دانشمندان و فضانوردان تشکیل شده است ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۱:۱۰    
دادستان های فرانسه تحقیقاتی را در مورد اقدامات و کارزار انتخاباتی امانوئل مکرون به علت تامین منابع مالی غیرقانونی آغاز کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – برنار هانری لوی نویسنده فرانسوی که زمینه دیدار امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه با شماری از عناصر ضدانقلاب در پاریس را فراهم کرد، بنا به خواست کاخ الیزه در تصویر یادگاری رئیس جمهوری با اعضای جلسه دیده نشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که 70 درصد مردم فرانسه معتقدند که سیاست دولت امانوئل مکرون رئیس جمهوری این کشور در حوزه انرژی نامشخص است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه گفت که قصد دارد در روزهای آینده با همتای روس خود ولادیمیر پوتین گفت وگو کند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۱    
خانم یوریکوکوئیکه وزیر انرژی ژاپن با استناد به بلوز یقه اسکی امانوئل مکرون رئیس جمهوری و برونو لومر وزیر اقتصاد فرانسه از مردم ژاپن خواست برای صرفه جویی در مصرف انرژی به پوشیدن لباس های گرم روی آورند. بنا به گفته وی خطاب به مردم پایتخت این یکی از عملی ترین راه حل ها در این مورد است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه از یکی از معترضان سیلی خورد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ویدیویی از سیلی خوردن رئیس جمهور فرانسه در محاصره محافظان خود واکنش زیادی را در برداشت.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۰۰    
ویدئویی از سیلی خوردن رئیس جمهور فرانسه در خیابان های این کشور منتشر شده است.
طلا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سیلی خوردن امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه از یک فرد معترض مشاهده کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه روز یکشنبه با نادیده گرفتن سوابق استعمارگرانه کشورش در آفریقا، روسیه را به تقویت تبلیغات ضد فرانسوی در این قاره به منظور دستیابی به اهداف جاه طلبانه غارتگرانه اش در کشورهای آفریقایی، متهم کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سیلی خوردن امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه از یک فرد معترض خبرساز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : تصاویری از سیلی خوردن امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه از یک فرد معترض را مشاهده کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه با بیان اینکه نظم جهانی کنونی مانند یک جنگل است، گفت: جامعه بین المللی در حال حاضر با بحران های همپوشانی از تغییرات آب وهوایی گرفته تا ناآرامی های اقتصادی مواجه است و به یک واکنش هماهنگ نیاز می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روند توقف ناپذیر اعتراض ها و تظاهرات ها علیه سیاست های امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه امروز (پنجشنبه) نیز با تجمع دانشجویان و کارورزان پزشکی (اَنترن ها) و دبیرستان های حرفه ای ادامه می یابد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امانوئل مکرون با ادعاهایی علیه نقش ایران در منطقه و رویکرد آن در روابط دوجانبه با این کشور، از ایران خواست به آرامش و روحیه همکاری بازگردد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۸    
شفقنا- رییس جمهور فرانسه در ادامه سیاست های قبلی خود بار دیگر به ایران تاخت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، امانوئل مکرون امروز چهارشنبه با بیان اینکه ایران با بازداشت اتباع فرانسوی به طور فزاینده ای نسبت به فرانسه تهاجمی رفتار می کند گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۵    
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در نشست سران گروه 20 اعلام کرد که اکثر اعضای این گروه جنگ اوکراین را محکوم می کنند. وی همچنین در ادامه علیه ایران موضع گیری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در نشست سران گروه 20 اعلام کرد که اکثر اعضای این گروه جنگ اوکراین را محکوم می کنند. وی همچنین در ادامه علیه ایران موضع گیری کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نگاهی به کارنامه امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در عرصه بین الملل، دوگانه ای متضاد از چهره وی در سپهر سیاسی جهان ترسیم کرده که از یک طرف ولع دیده شدن است و از طرف دیگر تلاش دارد خود را در قامت یک سیاستمدار مطرح و اثرگذار در روابط بین المللی معرفی کند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۹    
سیدمهدی طالبی، خبرنگار: آشوبگران علی رغم آشکار شدن ماهیت براندازانه و تجزیه طلبانه جبهه غربی-عربی که در سخنان و اقدامات جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه، جاستین ترودو نخست وزیر کانادا و اولاف شولتز صدراعظم آلمان مشخص است، در راستای عملیات این جبهه و با هدایت خارجی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در پیامی توئیتری از همکاری کشورش با ترکیه برای صادرات غلات اوکراین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - شی جینپینگ رئیس جمهوری چین در ملاقات امانوئل مکرون همتای فرانسوی اش که امروز در حاشیه هفدهمین اجلاس گروه 20 به میزبانی جزیره بالی اندونزی انجام شد، ابراز امیدواری کرد پاریس اتحادیه اروپا را به سمت استقلال عمل و رویکرد مثبت در قبال پکن سوق دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عرض و طول راهبرد سیاست خارجی اروپا در قبال جمهوری اسلامی ایران را اگر بشود در یک اشاره کوتاه توضیح داد، احتمالاً مواضع ضد و نقیض و نمایشی ای خواهد شد که امانوئل مکرون ، رئیس جمهور ماجراجوی فرانسه پیرامون مذاکرات رفع تحریم ها مطرح کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم : امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه که اخیرا مواضع و اظهارات ضد ایرانی داشته، در راستای سیاست های آمریکا مدعی شد که هیچ پیشنهاد جدیدی نمی تواند به احیای توافق هسته ای با ایران در آینده نزدیک کمک کند . به گزارش خبرگزاری تسنیم رئیس جمهور فرانسه در مورد احیای این توافق ابراز تردید کرد ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۷    
برای بررسی ابعاد مختلف دیدار مسیح علی نژاد و امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه با علیرضا تقوی نیا، کارشناس مسائل بین الملل به گفت وگو پرداختیم که در ادامه می خوانید. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه، خواستار ارائه چارچوب جدید برای برجام شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه روز دوشنبه در پاسخ به سوال رادیو فرانس اینتر که آیا معتقد است مذاکرات با هدف تجدید توافق بین تهران و قدرت های جهانی پس از شکست های قابل توجه در ماه های اخیر می تواند دوباره احیا شود، گفت: من همچنان بسیار محتاط خواهم بود. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه، از تحریم های بیشتر اتحادیه اروپا علیه ایران خبر داد و گفت: هیچ پیشنهادی به احیای برجام کمک نمی کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در اظهارنظری مدعی شد فرزاندان انقلاب ایران، در حال انجام انقلاب خود هستند . به ادعای وی، وضعیت سیاسی کنونی در ایران، جایی که اعتراضات علیه دولت آغاز شده، وضعیت را در رابطه با توافق هسته ای ایران تغییر زیادی داده و احتمال توافق با این کشور را سست کرده است .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کنعانی دیدار امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه با یکی از چهره های معاند ضد ایرانی و همراهان وی را در حاشیه مجمع صلح پاریس محکوم کرد.
آنا / پایان تیتر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت دیدار رئیس جمهور فرانسه با یکی از چهره های معاند ضد ایرانی، گفت: اینگونه اقدامات ضد ایرانی بدون شک در حافظه مردم بزرگ ایران حک خواهد شد.
598   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امانوئل مکرون به مسیح علی نژاد رسید.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مکرون شنبه شب در تماس تلفنی با الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان گفت هفته آینده در حاشیه هجدهمین اجلاس سازمان فرانکوفون (کشورهای فرانسوی زبان) با نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان دیدار و گفت وگو خواهد کرد. ...