شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۴۰Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس خبرگان»

رسا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آسیب هایی برای نخبگان وجود دارد که باید مراقب باشند، گفت: نخبگان سرمایه های ارزشمند حوزه هستند و آینده حوزه قطعا در دستان آنهاست.
رسا   ۲ ساعت پیش    
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: مدعیان تفکر آزاد تفکر صحیح اسلامی را هو می کنند، در نظام تمدنی غرب چیزی به نام آزادی فکر وجود ندارد و این را از روی تجربه مطرح می کنم.
تقریب   ۵ ساعت پیش    
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن می داند که راه تداوم انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت، وحدت است و این انقلاب با اتحاد توانسته در برابر دشمن بایستد.
عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن محکومیت هتک حرمت قرآن کریم در غرب گفت: امت اسلام و آزادی خواهان و حق طلبان جهان، باید مانع سیاست جاهلی توهین به مقدسات و نفرت پراکنی شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: هر چه درباره سید محسن بگویید کم گفته اید. علت این است که هر کس در یک محدوده خاص سید محسن را می دید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه سلاح قدرتمند کشور در مبارزه با دشمن، انسجام و وحدت ملی است، گفت: در ایامی که آشوب ها در کشور جریان داشت دشمن خیلی امیدوار به آسیب زدن به کشور بود اما ولی وقتی ملت با آن ها همراهی نکرد و وحدت ملی حفظ شد، آتش فتنه هم خاموش شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
همایش حلقه های میانی پیشران حکمرانی مردمی در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (علیه السلام) با حضور آیت الله مهدوی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان برگزار شد.
تیک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس جامعه مدرسین با تأکید بر لزوم اتخاذ تصمیمات مناسب برای مقابله با تهاجم فرهنگی گفت: تهاجم فرهنگی مساله جدیدی نیست و رهبری سال های گذشته نسبت به آن هشدار داده بودند؛ اما متأسفانه در آن زمان، جدی گرفته نشد و اکنون نیز اگر به صورت جدی به آن پرداخته نشود، آسیب های بیشتری شاهد خواهیم بود. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۷    
همزمان با شهادت امام هادی(ع) مراسم سوگواری با سخنرانی آیت الله سیدابوالحسن مهدوی، امام جمعه موقت اصفهان و عضو مجلس خبرگان رهبری و با مرثیه سرایی کاظم محمدی در شبستان امام خمینی حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
همایش ملی حکمرانی اسلامی با سخنرانی آیت الله کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری و حجت الاسلام خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی قم برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: از بارزترین خدمات انقلاب کمک به ملت مظلوم فلسطین بوده است که توسط امام راحل(ره) به طور ویژه ای در محوریت جهان اسلام قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
قم- عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حکمرانی اسلامی مردم محور و ولایت پایه است افزود:کارآمدی و فساد ستیزی از جمله دیگر مواردی است که باید در حکمرانی اسلامی مورد توجه باشد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۱۹    
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه متناسب با وضعیت فعلی کشور، حکمرانی در مقام اجرا و عمل یک پیش نیازهایی دارد، گفت: سازماندهی و شبکه سازی برای تحقق اهداف، وظایف و ماموریت های حکومت دینی لازم است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 11 اسفند 1402 برگزار می شود. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حکمرانی اسلامی، مردم محور و ولایت پایه است، تأکید کرد: وجه ممیز بین حکمرانی اسلامی از دیگر حکمرانی ها در چند چیز است که اولین وجه، مشروعیت الهی یعنی نقطه عزیمت حکمرانی اسلامی، توحید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: عالمان مبارز و انقلابی آبادان ضمن تبلیغ و ترویج معارف دینی با حضور موثر در سنگر انقلاب خدمات ارزنده ای به یادگار گذاشتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۶    
مراسم سوگواری سالروز شهادت امام هادی(ع) و همچنین مراسم بزرگداشت لیلةالرغائب با سخنرانی آیت الله سیدابوالحسن مهدوی، عضو مجلس خبرگان رهبری در مرودشت برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۷    
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: محدودیت همکاری با پارلمان اروپا و حتی قطع رابطه، شایسته اقدام آنها است و نباید حرکت خصمانه را بدون جواب گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امام باقر(ع) از نظر علمی توفقیاتی داشتند و بزرگترین دانشگاه را تاسیس و شاگردان زیادی از محضر امام(ع) استفاده کردند و معارف اهل بیت(ع) در اقصی نقاط عالم ترویج پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مراسم جشنواره دانش و پژوهش امام علی(ع) نداجا صبح امروز دوشنبه 3 بهمن 1401 با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۴    
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری رجب را ماه ریزش رحمت الهی دانست و گفت: ماه رجب و شعبان مقدمه ای برای درک شب قدر است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۴    
نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: مسلمانان با حفظ "وحدت کلمه" و عمل به توصیه های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری باید در جهت رشد و پویایی ملت های اسلامی با استحکام بخشیدن به پایه های اساسی کشورهای اسلامی خود را از نیاز به غیر مسلمانان بی نیاز گردانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۳    
نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: سپاه پاسداران امروز مستکبرین را به زانو درآورده و مانند همیشه با ایستادگی در برابر آن ها خوش خواهد درخشید.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۴    
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا، انگلیس و فرانسه برای منطقه دندان تیز کرده بودند اما سپاه پاسداران با فرماندهی رهبر معظم انقلاب مقابل آن ها ایستاد و تمامی خیالات آن ها را برهم زد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۱    
نماینده مردم استان چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری با همراهی استاندار و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با خانواده پاسدار شهید محمد گودرزی دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: پاسداشت حماسه دوم بهمن، پاسداشت انقلاب اسلامی است.
ربیع   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ربیع ، آیت الله سید ابوالحسن مهدوی ضمن تحسین عملکرد مدیر جوان و انقلابی این هیات ورزشی، اقدامات هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان در یکسال اخیر را مثبت ارزیابی کرد و افزود ...
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۷    
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شهدای گرانقدر نظام اسلامی با اطمینان از مسیر و راه حقی که انتخاب کرده بودند هیچ وقت در جنگ همه جانبه ترکیبی و شناختی متزلزل نشدند و به الگوی دیگران در این شکل از حوادث تبدیل شدند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بی حجابی که شاهد آن هستیم، نشان می دهد برخی افراد اهل غیرت نیستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پارلمان اتحادیه اروپا با تروریستی خواندن سپاه سرسپردگی خود به صهیونیست ها را ثابت کرد و اروپایی ها با این حرکت کودکانه و لجوجانه خود وارد یک بازی خطرناک شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علیرضا اسلامیان، نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری پس از بازدید از طرح های انتقال آب چهارمحال و بختیاری، ضمن ابراز خرسندی از فعال بودن پروژه در هوای سرد زمستانی و حتی روزهای تعطیل، دست یکی از کارگران مشغول به کار را به نیابت از همه عوامل تامین کننده آب شرب، بوسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: زن تراز انقلاب اسلامی، مرزهای جغرافیایی و فرهنگی را درنوردیده و به منزله یک شاخص تمدنی، فرهنگ لیبرال را به یک چالش جدی کشانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه در فهرست آنچه که سازمان های تروریستی نامیده است را محکوم کرد و گفت: این اقدام بسترسازی و مجوز برای اقدامات تروریستی علیه ملت ایران و سپاه است و عواقب این بازی خطرناک هم به عهده خود آن هاست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شهید نواب صفوی از لحاظ فداکاری و پیشتازی برای حفظ اسلام، امروز هم الگو است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۴    
شفقنا- وزیر کشور عصر امروز با حضرات آیات عظام مکارم شیرازی و سبحانی دیدار و گفت وگو کرد. آقای احمد وحیدی که صبح امروز به قم سفر کرده است، با حضرت آیت الله نوری همدانی، حجج اسلام والمسلمین حسینی بوشهری و سعیدی دیدار کرده و سپس در جلسه کمیسیون سیاسی اجتماعی مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس فرهنگستان علوم اسلامی گفت: شرط فهمیدن قرآن، روایات و شرط فهم روایات هم تولی و تبری و توسل و زیارت و شفاعت است و این تولی، تولی خاص در مقام فهم است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سطح اجتهاد باید ارتقا یابد و متناسب با ظرفیت دینداری مومنین به پاسخ های راقی تری دست یافت. به گزارش خبرنگار شفقنا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه سایه شوم تورم مردم را ناراحت کرده و باید این درد علاج شود، گفت: بودجه 1402 بودجه ضد تورمی و ناظر به تولید، اشتغال و مسکن است که باید از دولت و مجلس تشکر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری طی نامه ای خطاب به وزیر ورزش و جوانان مراتب اعتراض خود را نسبت به اهانت یکی از ورزشکاران سابق کشورمان به ساحت مقدس حضرت زهرا(س) اعلام کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
احمد وحیدی با آیت الله حسین نوری همدانی نیز دیدار کرد و هم اکنون با حضور در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با رئیس و شورای عالی این نهاد حوزوی دیدار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور اقدامات و برنامه های این وزارتخانه را در موضوع آسیب های اجتماعی تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قم- وزیر کشور در سفر به قم در جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری حضور یافت و گزارشی از آخرین وضعیت کشور ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر کشور امروز در سفری یک روزه به شهر قم در کمیسیون سیاسی و اجتماعی مجلس خبرگان رهبری در این شهر شرکت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری خطاب به نمایندگان مجلس گفت: نباید برنامه و قانون حساسیت آفرین باشد و در این راستا با هدف اقناع قوانین را وضع کنید، همچنبن باید در تصویب قوانین به دین و دنیای مردم توجه کنید تا قوانین برای دنیا و دین مردم مفید باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۵    
آیت الله محسن اراکی، عضو مجلس خبرگان رهبری در همایش بین المللی بانوی مهر با اشاره به لزوم الگو برداری زنان مسلمان از سیره زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: امروز نسل جوان را باید از ارزش های اسلامی آگاه کنیم تا خانواده که مهمترین رکن جامعه است پایدار باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده استان کردستان در مجلس خبرگان بر ضرورت کنترل گرانی و تورم تاکید کرد و گفت: دولت برای اشتغال جوانان در استان کارخانجاتی احداث کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه زن سازنده جامعه است، تاکید کرد: مهمترین بافت اجتماعی بافتی است که به وسیله خانه داری شکل می گیرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۸    
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: ملت ایران با تکیه بر قرآن و تحولی که درونشان به وجود آمد، قیام کرد و در نهایت موفق شد انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند، از این رو در حال حاضر ملت ایران نماد مقاومت برای تمام مسلمان جهان است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۲    
اصفهان عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: غرب به دنبال کارکشی و سوء استفاده جنسی از زنان است و نگاهی توهین آمیز به زنان دارد.