جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۷May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس خبرگان»

دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در برخی روایات آماده که عید فطر، شبیه ترین روز به قیامت است، تصریح کرد: انسان وقتی پس از یک ماه بندگی در روز عید برای نماز از منزل خارج می شود، باید به یاد صحنه روز قیامت بیفتد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی به امامت حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان برای شیعیان و ماموستا فائق رستمی امام جمعه شهر سنندج و نماینده مجلس خبرگان رهبری از استان کردستان برای اهل تسنن با حضور اقشار مختلف مردم همزمان با ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
قم - ایرنا - عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اهمیت موضوع انتخابات در نظام اسلامی و ضرورت مشارکت پرشور و حداکثری در این عرصه مهم سیاسی و اجتماعی گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی یک جشن سیاسی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری، دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، نخستین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر 28 خرداد ماه به طور همزمان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر با حضور امت مومن و خداجوی قم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به امامت آیت الله سیداحمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در مسجد مقدس جمکران اقامه شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی مغلطه نکنند که شورای نگهبان قانونگذاری می کند، این شورا هیچگاه قانونگذاری نکرده و نمی کند بلکه قانون را تفسیر کرده است. حفط حرمت شورای نگهبان حفظ حرمت نظام اسلامی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۴۲    
اقتصاد ایران: قم- عضو مجلس خبرگان رهبری رویت هلال بر اساس چشم مسلح را با رؤیت چشم عادی برابر دانست و گفت: همانگونه که رویت با چشم مسلح همانند رویت با چشم عادی، اول ماه را ثابت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها_ نماز عید فطر در مسجد مقدس جمکران به امامت آیت الله خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری اقامه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: افرادی که مانع خیر هستند و همه خوبی ها را برای خود و خانواده خود می خواهند و کسانی که قلب کینه توز دارند و همواره به دنبال انتقام از مخالفان خود هستند و به آیات الهی اعتنایی ندارند صلاحیت کارگزار نظام اسلامی بودن را ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۹    
گروه استان ها - نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری به روایتی از خیر و برکت سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان پرداختند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار تهران بر لزوم همکاری و کمک همه دستگاه ها در سطح استان تهران برای برگزاری انتخاباتی پرشور در 28 خرداد ماه سال جاری تاکید کرد. به گزارش پیام فوری به نقل از ایسنا ...
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با همراهی حسن برزگر رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابل با آیت الله سید رحیم توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد. ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۶    
محمود احمدی نژاد، رییس جمهور پیشین، صبح چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور در وزارت کشور برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در 6 حوزه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۹    
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج گفت: طبق نظر اعضای عالی شورای افتا کردستان فطریه امسال هر فرد روزه دار 12 هزار تومان اعلام شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سیزدهم انتخابات ریاست جمهوری که همزمان با ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین در برخی از نقاط انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برگزار می شود یک فرصت محترم و غیرقابل تکرار برای مردم خصوصاً جریان مؤمن انقلابی برای افزایش کارآمدی نظام و حل مشکلات کشور ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۵۷ سایت دیگر  
محمود احمدی نژاد، رییس جمهور پیشین، صبح چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور در وزارت کشور برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در 6 حوزه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، تقوا را عامل دوری از رذائل اخلاقی دانست و گفت: کسی که به رذائل اخلاقی تن می دهد، چیزی از ثواب نماز و روزه اش باقی نمی گذارد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۹   + ۹۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: متکی سخنگوی شورای وحدت، با اعلام خبر قطعی نامزدی حجت الاسلام رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: خوشبختانه با دعوت شورای وحدت و تاکید همه دلسوزان نظام و انقلاب ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۴    
عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری برای نشست عشایر خوزستان در آستانه عید فطر و انتخابات 1400 پیامی ارسال و بر وجوب مشارکت حداکثری در انتخابات و وجوب انتخاب اصلح تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۶    
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای حمله تروریستی کابل را محکوم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا-عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه از امام زمان(عج) در روایات به کلمه حیات و زنده کننده تعبیر شده است، گفت: با ظهور امام زمان(عج) زمینی که در حکومت ظالمان و کافران مرده بود دوباره زنده می شود و گنجینه های خود را در اختیار امام قرار می دهد. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه یکی از ویژگی های کارگزاران نظام اسلامی از نگاه قرآن کریم، وفاداری به عهد است، گفت: افرادی که نامزد انتخابات می شوند باید به این اصل قرآنی پایبند بوده و وعده های عملی به مردم بدهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۷    
اراک- ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری کودتای نافرجام ترکیه را محکوم کرد و گفت: ریشه همه ناامنی های منطقه در شدت گرفتن قدرت گروهک های تکفیری و تروریستی است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
در پی دعوت استاندار خوزستان از بزرگان، علما، شیوخ و نخبگان در راستای مشارکت در امر فرهنگ سازی رعایت پروتکل های بهداشتی و منع دید و بازدیدهای عیدانه حضرت آیت الله عباس کعبی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری نیز در این راستا پیامی صادر کرد، متن پیام به شرح زیر است:
قائم مقام دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه مصوبه اخیر این نهاد درباره شرایط ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، قانونگذاری نیست، گفت که ممکن است کسی که شرایط این مصوبه را ندارد استثنائا تایید صلاحیت شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری مسجد را نقطه شروع کار فرهنگی دانست و گفت: مهم تر از ساخت مسجد، فعالیت های فرهنگی است که در مسجد باید صورت بگیرد. طرح اربعین؛ الگویی موفق برای جذب نوجوانان به مسجد است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۱    
اصفهان - نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: در عقاید همه چیز بر مبنای استدلال است و مطالعه و مراجعه به علما برای رفع شبهات می تواند انسان را به یقین برساند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان - در آستانه ثبت نام از داوطلبان انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و با طی هرکدام از فرآیند های مربوط به انتخابات 28 خرداد ماه، شاهد گرم تر شدن تنور انتخابات و داغ شدن بحث های سیاسی و انتخاباتی درون فضای مجازی و حقیقی هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تشییع همسر آیت الله فلاحیان نماینده سابق مجلس خبرگان رهبری دوشنبه 20 اردیبهشت ماه در صحن مصلای حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار می شود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اندیشه: آیت الله محمد حاج ابوالقاسم گفت: اگر اطرافیان حاکمان اسلامی خطایی را مرتکب شوند گناه آنها دوبرابر است بنابراین دولت اسلامی موظف است با ویژه خواری مبارزه کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری در تفسیر آیاتی از قرآن کریم گفت: آیاتی که از اتمام نور الهی در زمین می گویند مرادشان ظهور امام است که در قرآن از آن تعبیر به یوم الدین شده است و در حقیقت امام و ولایت ایشان حقیقت دین است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۷    
سیزدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در 28 خرداد 1400 همزمان با انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بیعت ملت ایران با نظام اسلامی و ولایت فقیه به خاطر اسلام بود و دشمنان شرکت نکردن مردم در انتخابات را با خود به گور خواهند برد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از مردم این استان خواست در ایام عید فطر از دید و بازدید و دورهمی خانوادگی به طور جد پرهیز کنند و تبریک این عید را از طریق تلفن و مجازی انجام دهند تا از انتشار ویروس کرونا جلوگیری شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۲    
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر کسی به حاج قاسم و مجاهدت هایش کنایه غیرعمد هم بزند، در پازل دشمن قرار گرفته و امروز در آستانه انتخابات ریاست جمهوری که جزو سرنوشت سازترین انتخابات ماست، چنین قصورهایی از هیچ مقامی پذیرفته نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور در انتخابات و مشارکت در اصل انتخابات تائید نظام و بیعت با ولی فقیه محسوب می شود، شرکت در انتخابات تجدیدعهد و پیمان با آرمان های انقلاب است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه خبرنگار سیاسی ایرنا، شهاب الدین صدر در نامه ای خطاب به رییس صدا و سیمای جمهوری اسلامی نوشت: با توجه به اینکه در آستانه برگزاری 4 انتخابات مهم ریاست جمهوری، شورای اسلامی شهر و روستا، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان قرار داریم و مشارکت حداکثری آحاد [...]
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور مردم در انتخابات مایه ی یاس دشمنان و دست کشیدن آن ها از تحریم ها و تهدید ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی که به عنوان کاندیداهای ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و مجلس شرکت می کنند باید این مسئولیت را یک امانت بدانند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس با حضور مدیر کل بنیاد فارس و جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران با سخنرانی آیت اله سید احمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) برگزار شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، دومین میاندوره ای مجلس خبرگان و نخستین میاندوره ای مجلس شورای اسلامی یازدهم، در روز 28 خردادماه 1400 برگزار خواهد شد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: روز قدس اهمیتی بالا و کارکردی بسیار مهم دارد و با ظرفیت خود می تواند در جهت تعمیق و تقویت همبستگی اسلامی مؤثر افتد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری، گفت: سکوت و بی تفاوتی مسلمانان در خصوص مسئله فلسطین با وجود ادعای مسلمانی از سوی حاکمان کشورهای اسلامی بسیار آزاردهنده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیش از نام گذاری روز جهانی قدس توسط رهبر کبیر انقلاب اسلامی(ره) جوانان فلسطین سرگشته و حیران بودند که این اقدام تاریخی حضرت امام به آنان امیدی تازه داد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۴    
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در شرایطی که امت اسلام برای نابودی اسرائیل غاصب متحد شده اند؛ مشاهده می کنیم حکام فریب خورده استعمارگر منطقه، زمینه آزادی قدس ظریف را کند کرده اند که با انگیزه فراوان مسلمانان در مبارزه با رژیم صهیونیستی تاثیری نخواهد گذاشت.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران، با اشاره به اینکه شیوع کرونا باعث تغییر در روش برگزاری مراسم روز جهانی قدس شده است، تاکید کرد که این روز و اهمیت برگزاری آن هیچ زمانی از یاد نخواهد رفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، در پی شهادت سرهنگ جمشید مژدهی اصل در اثر کرونا پیامی صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بدون تردید موضوع فلسطین و آزادی قدس شریف یک مسئله جهانی است و آرمان قدس، بخش جدایی ناپذیر از جهان اسلام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری حرکت مجاهدانِ جبهه مقاومت را در امتداد مسیر سردار قدس عنوان کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/کردستان نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها کشور اسلامی است که به معنای واقعی کلمه برای آزادسازی قدس شریف تلاش می کند.