سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۱۰:۱۶Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس خبرگان»

آیت الله محمود محمدی عراقی از جهاددانشگاهی به عنوان مهم ترین نهاد انقلابی علمی کشور یاد کرد و افزود: این نهاد دستاوردهای موفق بسیاری در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و ... داشته است.
استانداری خراسان شمالی   ۲ ساعت پیش    
استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی درگذشت همسر آیت الله مهمان نواز نماینده فقید مردم استان در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری، حل مشکلات اقتصادی و مهار کرونا را دو چالش بزرگ پیش روی دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: باید اعضای کابینه هماهنگ عمل کنند و یک صدا از دولت سیزدهم شنیده شود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مقتدایی، عضو مجلس خبرگان رهبری، گفت: حتما باید رعایت حال مردم و تعطیل نشدن کارهای مردم در دستور کار مسئولین قرار بگیرد. باید اصلاح کنند جلوی کارهای حرامی که در فضای مجازی انجام می شود را بگیرند. اما به نظر من ممنوع کردن فضای مجازی و کنار گذاشتن آن به مصلحت امروز کشور نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
توسعه سامانه جامع انتخابات و الکترونیک نمودن فرآیندهای 4 نوع انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و مجلس خبرگان رهبری، ارائه موبایل اپلیکیشن ویژه ثبت نام داوطلبین ارائه موبایل اپلیکیشن "انتخاب ایران" ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید مدافع امنیت ستوان یکم "سجاد دالمن" با حضور حجت الاسلام والمسلمین حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری و سردار صالحی فرمانده ناجا خوزستان در شوش برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۹    
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی در جامعه ترویج یابد، گفت: برای تحقق برنامه های این حوزه مشارکت مردم توسعه یابد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۸    
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: اوایل انقلاب وقتی که انقلاب فرهنگی مطرح شد نظام دانشگاهی تحت عنوان جهاددانشگاهی در مناطق دورافتاده و کم برخوردار خدمات شایانی را برای مردم انجام داد که یک بنیان خوبی را بنا نهاد و هنوز هم در بسیاری از دانشگاه ها و طرح های جهادی خدمات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری از جهاد به عنوان یک واژه مقدس در گفتمان اسلامی یاد کرد و گفت: از همین رو جهاد دانشگاهی در هر موقعیت و جایگاهی که قرار گیرد با خود برکت و توسعه به دنبال دارد و جهاددانشگاهی یکی از جاهایی است که خدمات آن منشاء حرکت، توسعه و برکت در کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۰    
کرمانشاه - ایرنا- نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری بر گفتمان سازی و فرهنگ سازی روز ملی کرمانشاه تاکید کرد و گفت: باید آنقدر این روز را در جامعه برجسته و مطرح کنیم تا نوجوان، جوان، دانشجو و همه آحاد مردم این روز را بشناسند و به این روز افتخار کنند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید برای شناساندن روز ملی کرمانشاه فرهنگ سازی و گفتمان سازی شکل بگیرد تا آحاد مختلف مردم این روز را بشناسند
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۸    
ایسنا/کرمانشاه نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تصویب روز ملی کرمانشاه در شورای فرهنگ عمومی گفت: با اجرای برنامه های ماندگار و شاخص باید این روز را به یک افتخار برای مردم کرمانشاه تبدیل کنیم.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در نشست شورای فرهنگ عمومی استان که با حضور حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و آیت الله محمدی عراقی نماینده استان کرمانشاه در مجلس خبرگان امروز ( یکشنبه 10 مرداد) برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - کرمانشاه - تصاویر، جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با حضور آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در دفتر امام جمعه برگزار شد.(عکاس: بهمن زارعی)
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۰    
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: تقویت ارتباط جهاد دانشگاهی با سایر مراکز علمی موجب گام نهادن در مسیر پیشرفت شده و افزایش تعامل و هماهنگی ها روحیه خدمتگزاری به جامعه اسلامی را تقویت و حفظ می کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری از مناطق عملیاتی سپاه سلماس بازدید کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۵    
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: جمهوریت نظام با انتخابات محقق می شود ولی اسلامیت به این است که ولایت امر حکم رئیس جمهور را تنفیذ کنند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری از جهاددانشگاهی به عنوان نماد جهاد علمی در کشور یاد کرد وافزود: این نهاد در شرایط تحریم امید را در کشور زنده نگه داشته است و نیاز است که مسوولان حمایت های بیشتری از فعالیت نهادهای این چنینی داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
عملیات اجرایی احداث مسجد علی، ولی الله با حضور نماینده مردم شیراز در مجلس خبرگان و رییس هیات مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز و دیگر مسئولان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۷    
ساری- حجت الاسلام رعایتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با آیت الله معلمی امام جمعه قائم شهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۸    
آیت الله رضا رمضانی رئیس مجمع جهانی اهل بیت (ع) و نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر لزوم توجه به پیام غدیر در انتصاب مدیران در کشورهای اسلامی اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۱۰    
مدیر و اعضای هیئت تحریریه دفتر خبرگزاری فارس در گیلان با آیت الله رضا رمضانی رئیس مجمع جهانی اهل بیت (ع) و نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در دفتر ایشان دیدار کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: درزمینهٔ غدیر باید بیشتر کار و زحمت کشیده شود، مردم درزمینهٔ غدیر درست به میدان نیامدند و باید در آینده نسبت به غدیر برنامه ریزی مناسبی وجود داشته باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه این جهیزیه ها به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کمک به ایتام و نیازمندان با پیروی از رفتار مولای متقیان، منش شیعیان در طول تاریخ بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر لزوم توجه به جریان سازی و حل مشکلات جامعه گفت: خبرگزاری ها باید جریان ساز بوده و به حل و مشکلات جامعه کمک و بسیاری از اتفاقات را رصد و به گوش مسؤولان برسانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری، غدیر را روز کمال دین و آغاز دینداری مؤمنان دانست و تصریح کرد: دستیابی به حقیقت توحید با سیر در وادی ولایت محقق می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه روز پنجشنبه در آیین آغاز توزیع این بسته های حمایتی اظهار داشت: حمایت خیران از خانواده ها و اقشار نیازمند نشان دهنده ارادت قلبی نصیرن به مولای متقیان علی (ع) و سیره آن حضرت در کمک به نیازمندان است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۲۲    
شیراز - ایرنا- نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت : غدیر یک روز تاریخی صرف یا تنها یک گذرگاه جغرافیایی نیست بلکه یک سرفصل اعتقادی است که درون مایه همه طاعت ها از آن نشأت می گیرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۶    
آیین رونمایی از 5 عنوان کتاب با موضوع رزمندگان و شهدای روحانی دفاع مقدس استان گیلان امروز با حضور آیت الله رضا رمضانی نماینده مردم استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری در دانشگاه گیلان برگزار شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۴    
پیش از ظهر امروز دومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون مشترک سپاه صاحب الزمان و شرکت فولاد مبارکه در دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نرم افزار قرآنی اخلاص 1 کار مشترک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و کانون فرهنگی هنری اخلاص و موسسه فرهنگی هنری شفق امروز در آستانه عید غدیر با حضور نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری رونمایی شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه اصفهان در دیدار با آیت الله سید ابوالحسن مهدوی نماینده مردم شریف اصفهان در مجلس خبرگان ضمن اعلام این مطلب گفت: شرکت مخابرات از ابتدای شیوع ویروس کرونا، توانست با ظرفیت سازی لازم در بخش ثابت و سیار، نقش مهمی در مدیریت ارتباطی جامعه و کاهش شیوع این ویروس ایفا کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۳    
دومین جلسه شورای قرآن و عترت بهزیستی خراسان رضوی با حضور عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در عراق برگزار گردید.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مساله غدیر در آیات و روایات مورد توجه قرار گرفته و به عنوان مکمل رسالت پیامبر اسلام (ص) مطرح شده است.
یافته   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه شورای عالی راهبری توسعه لرستان مطرح شد؛ سند آب لرستان تصویب شد چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار جلسه شورای توسعه عالی راهبری استان لرستا ن (شورای دانا) در تهران با حضور خادمی استاندار لرستان، سردار کشکولی فرمانده سپاه استان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۲    
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ولایت پذیری محور یک دست ماندن و عامل انسجام امت است.
برترین ها / رشت 20   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رویداد 24: یک فعال سیاسی می گوید مشاوران کسانی که به دنبال محدودسازی اینترنت اند، مافیای بزرگ صنعت ارتباطات هستند. در طرح صیانت از اینترنت ملی هزاران میلیارد تومان رانت نهفته است که قرار است با محدودکردن و گران کردن اینترنت به این شبکه مافیا بیاید. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فامنین-کلاس اخلاق کارکنان و سربازان سپاه ناحیه فامنین با حضور آیت اله محمدی نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری در سالن ورزشی 9دی فامنین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تا زمان استقرار دولت آینده، دولت روحانی باید پاسخگوی وضعیت فعلی خوزستان باشد، گفت: نباید اجازه دهیم ضد انقلاب از اعتراضات خوزستان بهره برداری کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آرامش و امنیت کامل در خوزستان حکمفرما است، گفت: اکنون در هیچ نقطه ای از خوزستان نا آرامی وجود ندارد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
چند روز پیش یکی از اعضای محترم هیات رییسه مجلس خبرگان از دولت فعلی گلایه کرد که به تعبیر ایشان ، بر خلاف تذکر رهبر انقلاب در راه اندازی شبکه ملی اینترنت کوتاهی کرده است و از رییس جمهور منتخب خواست تا هر چه سریعتر این طرح را اجرایی کند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو مجلس خبرگان در توصیه ای به مسئولان استان گفت: تصمیم ها باید در استان همراه، همدل و یکصدا باشد تا بتواند اثرگذاری مورد نیاز را به دنبال داشته باشد چراکه حاکمیت هم در این نظام با رأی مردم بر سر کار می آید و حاکمیت از مردم جدا نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۶    
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: زیارت نامه جامعه کبیره میراث گران قدر امام هادی است که جایگاه امامت، ولایت و ارزش و مقام ائمه(ع) را به خوبی تبیین می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۲    
حجت الاسلام زحمتکش از آیین رونمایی پنج عنوان کتاب درباره شهدای روحانی خبر داد و گفت: این مراسم 6 مرداد با سخنرانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان برگزار می شود.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ولایت فقیه در امتداد ولایت و امامت قرار گرفته و وظیفه داریم که ولایت فقیه را نیز مورد توجه و حمایت خودمان قرار دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۰    
قائم مقام مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری گفت: سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی بهمن ماه امسال در محل دبیرخانه مجلس خبرگان قم برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - قائم مقام مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری گفت: با رونمایی از پوستر، فراخوان دریافت آثار برای شرکت در سومین دوره همایش کتاب سال حکومت اسلامی از امروز، چهارم مردادماه، آغاز شد و این روند تا پایان مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
برترین ها / گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: سند تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات توسط مرکز ملی فضای مجازی تدوین شده و روی وبسایت های مرتبط قرار گرفته است. بنابراین اینجا با یک سند عمومی روبه رو هستیم، اما در کمال تعجب، بخش هایی از این سند ...
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
این روزها که بازار اظهار نظر در مورد طالبان داغ است و بعضاً اظهارات متفاوتی از برخی دوستان اصولگرا پیرامون طالبان شنیده می شود، مرور بیانات رهبر انقلاب در مورد طالبان و خاستگاه آن خواندنی است ...
بدر پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۱:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اطلاعات داده شده به جناب خاتمی اشتباه است در روسیه هم توییتر وجود دارد و هم اینستاگرام و هم دیگر شبکه های اجتماعی. مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو مجلس خبرگان خطاب به سید ابراهیم رئیسی گفته است که انتظار و مطالبه نخست از رئیس جمهور منتخب ...