پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۳:۵۵May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امت اسلامی»

نبأپرس   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیأت ملی مذاکرات و سخنگوی رسمی جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که آیت الله سید ابراهیم رئیسی اهتمام ویژه ای به مسائل امت اسلامی از جمله فلسطین داشت و حامی آزادگان در منطقه بود. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۵ ساعت پیش    
روزنامه لبنانی نوشت، تلاش های آیت الله سیدابراهیم رئیسی و حسین امیر عبداللهیان برای متحد کردن کشورهای مسلمان و حمایت آشکار آنها از مسائل مهم جهان اسلام به ویژه فلسطین نشان داد که شهادت آن ها خسارت بزرگی برای جهان اسلام و امت اسلامی است.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه مصر در دیدار با محمد مخبر شهادت رئیس جمهور ایران و همراهان ایشان را تسلیت گفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، کاربران فضای مجازی در واکنش به شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان به همراه وزیر خارجه و یارانش ایشان در حادثه سانحه هوایی دلخراش اخیر چند هشتگ ویژه در شبکه ایکس ترند کردند. ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس گفت آیت الله رئیسی معتقد بود که مقاومت یک انتخاب استراتژیک است و فلسطین خط و سنگر اول جبهه مقاومت و امت اسلامی است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بیرجند، بیان کرد: فقدان کرامت طبیعتا باعث آسیب خواهد شد؛ لذا اسلام بر روابط اخوت اسلامی ، احترام و متقابل و حفظ حقوق بنیان نهاده شده است و از این جهت باید مورد توجه ویژه توسط پیروان مذاهب اسلامی قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رهبر شیعیان بحرین ضمن ابراز تسلیت و همدردی عمیق خود با ملت و رهبری ایران در غم شهادت مقامات بزرگ کشورمان اعلام کرد که از دست دادن آیت الله رئیسی و دکترامیرعبداللهیان مصیبتی بزرگ برای کل امت اسلامی است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۰    
رئیس دفتر سیاسی حماس با حضور در مراسم تشییع شهدای خدمت، گفت که شهید رئیسی بر محور های زیادی تأکید می کرد که 3 مورد از مهم ترین آنها امت اسلامی، حمایت از مقاومت و طوفان بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس دفتر سیاسی حماس با بیان اینکه مساله فلسطین، مساله اول امت اسلامی است، گفت: امت اسلامی از همه ظرفیت های خود برای آزادی فلسطین استفاده می کند. مساله فلسطین تنها سیاسی نیست و در عمق عقیده امت اسلامی قرار دارد. در این سرزمین قبله اول مسلمانان و معراج پیامکبر اکرم وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۰    
دریافت 4 MB به گزارش مشرق، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس: در ماه رمضان دیداری با آقای رئیسی داشتیم ایشان گفت؛ مسئله فلسطین مسئله اول جهان اسلام و مسلمانان است و اینکه امت اسلامی باید زمینه را برای آزادی سرزمین فلسطین فراهم کند ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا_ رئیس دفتر سیاسی حماس در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور و همراهان گفت: رئیسی گفت مسئله فلسطین مسئله اول جهان اسلام و مسلمانان است و اینکه امت اسلامی باید زمینه را برای آزادی سرزمین فلسطین فراهم کند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: شهید سید ابراهیم رئیسی گفتند که مسئله فلسطین مسئله اول جهان اسلام و مسلمانان است و اینکه امت اسلامی باید زمینه را برای آزادی سرزمین فلسطین فراهم کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم و دولتمردان پاکستان از تلاش ها و مجاهدت های شهید آیت الله رئیسی برای ایجاد وحدت میان امت اسلامی قدردانی کردند و مواضع قاطع ایشان در حمایت از مردم غزه را ستودند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، شیخ خالد الملا رئیس جماعت علمای اهل سنت عراق در مصاحبه با شبکه المیادین گفت که میلیون ها نفری که امروز در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهوری ایران شرکت داشتند، داوطلبانه آمده بودند و دنیا باید این را بفهمد. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بهاباد گفت: باور نمی کنیم که امروز بر در و دیوار شهرمان عکس های رئیس جمهور شهیدمان را مشاهده کنیم که در مسیر خدمت جان خود را نثار کرد تا الگویی عملی برای همه خدمتگزاران کشور باشد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس پاکستان در نامه ای به همتای ایرانی خود فقدان رئیس جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه ایشان را ضایعه ای بزرگ برای تمام امت اسلامی دانست و تاکید کرد: زندگی آیت الله رئیسی وقف خدمت به مردم ایران و جهان اسلام بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بررسی اوضاع سیاسی ایران بعد از شهادت ناگهانی رئیس جمهور کشورمان از مهم ترین محورهای مورد توجه روزنامه های جهان عرب بوده است.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵    
فقدان ناگهانی این دولتمردان ضایعه بزرگی برای ایران به ویژه امت اسلامی است.. با کمال تاسف از درگذشت جناب آقای ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران و جناب آقای حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه وهیئت همراه در سانحه دلخراش بالگرد مطلع شدم. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی در همایش گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی که در سپاه روح الله استان برگزار شد؛ جهاد تبیین و نقش رسانه امت اسلامی در انتقال پیام را مبتنی بر ارزش های دینی و معارف اهل بیت عصمت و طهارت دانست. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
روبینه خورشید عالم در حاشیه حضور در سفارت ایران در اسلام آباد برای امضای دفتر یادبود شهدای سانحه سقوط بالگرد در سفارت جمهوری اسلامی ایران طی گفت وگو با خبرنگار ایران اکونومیست گفت: دولت و مردم پاکستان عزادار این فاجعه جبران ناپذیر هستند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوریه ضمن تسلیت به رهبری و دولت و ملت ایران به خاطر شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دکتر امیرعبداللهیان تاکید کرد که این دو بزرگوار زندگی خود را وقف خدمت به ایران و امت اسلامی کرده بودند و از دست دادن آنها ضایعه دردناکی برای همه ماست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله با تجلیل از مقام شهیدان آیت الله رئیسی و دکتر امیرعبداللهیان در حمایت از مظلومان و ملت و آرمان فلسطین، تأکید کرد از دست دادن این دو عزیز غم بزرگی برای کل امت اسلامی است اما جمهوری اسلامی ایران بر این مصیبت فائق خواهد آمد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در پی شهادت حجت الاسلام والمسلمین رئیسی و همراهان ایشان، اجتماع بزرگ جوانان جبهه مقاومت متشکل از بیش از هفتاد ملیت جهان با حضور برخی از رهبران جبهه مقاومت، دوشنبه شب 31 اردیبهشت، در مصلی قدس شهر مقدس قم برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، در پیام المقداد که برای علی باقری کنی سرپرست وزارت امورخارجه ارسال شده، در آن آمده است که این دو مقام فقید با اخلاص و جدیت برای ثبات و شکوفایی ملت ایران تلاش کردند و با تلاش های خالصانه خود سهم زیادی در تقویت همکاری و همبستگی میان دو ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی باعث وحدت امت اسلامی است، باید اقدامات این شهید بزرگوار با سرعت توسعه و تداوم یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهید سید ابراهیم رییسی هشتمین رییس جمهور ایران که افتخار خادمی امام رضا (ع) را هم داشت ً روز ولادت امام رضا(ع) در حال خدمت و ایجاد پیوند میان امت اسلامی آسمانی شد تا با بار دیگر زنجیر اتحاد و وحدت ملت ایران و امت اسلامی را تنگ تر و اجازه ندهد پرچم شهادت ابرمردان ایران بر زمین بماند.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
ما در همه ی احساسات و پیامدهای از دست دادن این سران بزرگوار در این مرحله ی حساس که شما در حال رهبری امت اسلامی در نبرد سختش با استکبار، هژمونی و اشغال اماکن مقدس، کشورها و ملت هایمان از سوی نیروهای امریکایی صهیونیستی هستید، با شما هم دردیم ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۵    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه مرآة البحرین ، جمعیت الوفاق امروز (دوشنبه) در پیامی تأکید کرد که شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان وی را به مقام معظم رهبری و دولت و ملت ایران تسلیت می گوید. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به نقش وزیر خارجه فقید کشورمان در حمایت از جریان مقاومت، تأکید کرد که رهبر معظم انقلاب، در جنگ سخت با کشورهای مستکبر و توسعه طلب، وظیفه رهبری امت اسلامی را بر عهده دارند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۱    
ملارد (پانا) - دانش آموزخبرنگاران پانا شهرستان ملارد از شهادت رئیس جمهوری محبوب امت اسلامی و همراهان وی که در راه خدمت به مردم به فیض شهادت نایل شده و به حاج قاسم پیوست، ، ابراز غم و اندوه کردند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: شهادت حجت الاسلام و المسلمین رئیسی بحول الله همبستگی ملی و بین المللی جبهه مقاومت و امت اسلامی را روز افزون خواهد کرد و دشمنان اسلام در داخل و خارج روز به روز تضعیف و نابود می شوند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایران اکونومیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نمایندگی جنبش النُجَبا در ایران، اکرم الکعبی دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق در پیامی سانحه منجر به شهادت رئیس جمهوری اسلامی ایران و جمع همراه ایشان از جمله وزیر امور خارجه ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر با انتشار بیانیه ای ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور ایران، برای دو ملت ایران و عراق، استقلال در سایه مرجعیت هایشان را طلب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۹    
استاندار لرستان با بیان اینکه رئیس جمهور مردمی در راه خدمتگزاری به مردم و امت اسلامی به شهادت رسید، گفت: تلاش برای تقویت وحدت امت اسلامی ویژگی بارز آیت الله رئیسی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل کنگره ملی عربی با تاکید بر نقش مهم شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان در مقابله با دشمنان امت اسلامی اعلام کرد که از دست دادن این دو بزرگوار ضایعه ای بزرگ برای کل امت عربی-اسلامی است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار لرستان: شهید آیت الله رئیسی علاوه بر برقراری پیوند با کشورهای اسلامی مقتدرانه مقابل دشمن ایستاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: شهید رئیسی امت اسلامی را سازماندهی کرد و در مسیر ایجاد امت اسلامی واحد حرکتی جدی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق ضمن تسلیت شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه وی گفت: یاد مردانی را گرامی می داریم که خود را فدای حق و حقیقت و حمایت از مظلومان و دفاع از موضوعات امت اسلامی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن شهادت سید ابراهیم رئیسی را به رهبر انقلاب و مردم ایران تسلیت گفت و اعلام کرد که شهادت رئیسی ضایعه بزرگ برای تمام امت اسلامی است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ شهادت شهدای خدمت، علاوه بر اینکه جریان حق خواهی و خدمت جهادی را تقویت خواهد کرد، موجب همبستگی ملی و بین المللی جبهه مقاومت و امت اسلامی هم خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۶    
رئیس شورای عالی سیاسی دولت صنعا در پی شهادت رئیس جمهور ایران و همراهانش با ملت ایران ابراز همدردی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار و نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری در پی شهادت سیدالشهدای خدمت، خادم الرضا(ع) و شهید جمهور آیت الله رئیسی(ره) پیامی را صادر کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۰    
در بخشی از وصیت نامه شهید اکبر فریدونی آمده است: انقلاب اسلامی را که با خون هزاران شهید گلگون کفن و ایثارگر و گذشت و فداکاری امت اسلامی به دست آمده با دل و جان نگهداری کنید.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عباسی حفظ و اعتلای وحدت امت اسلامی را یکی از زیربنایی ترین راهبردهای المصطفی برشمرد .
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه قشم با گرامیداشت هفته حج و با اشاره به اهمیت آن، گفت: حج بهترین محور وحدت امت اسلامی است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت گفت: باید جهان اسلام به فکر امت اسلامی باشند و ید واحد بوده و در مورد اسلام و مسلمانان غزه احساس مسئولیت داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: امروز جبهه امت اسلامی باید در برابر همه جنایت ها منسجم و متحد عمل کند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها، بیان کرد: کرامت و اکرام جایگاه ویژه ای در اسلام دارد؛ امت اسلامی باید با استعانت به سیره نبوی و ائمه اطهار درارج نهادن مسئله تکریم و کرامت کوشیده و آن را در تقویت تحکیم وحدت امت اسلامی بکار گیرند.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۷    
شهید محمدکاظم علمچی در قسمتی از وصیت نامه خویش می نویسد: از امت اسلامی می خواهم که پشتیبان اسلام و رهبر عزیز و روحانیت مبارز باشند که اگر یاری این عزیزان و صدالبته مدد الهی و دعای امام زمان (عج) نبود شاید دینی در کار نبود.