سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۵۵Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امت اسلامی»

تقریب   ۲ دقیقه پیش    
استاد دانشگاه و سطوح عالی حوزه علمیه قم اظهار داشت: یکی از راه کارهای مهم و عملیاتی در شرایط کنونی اطلاع رسانی و شناخت دشمن واقعی به امت اسلامی است، وحدت و انسجام یک امر مهم در تحقق این مهم می باشد.
انجمن علمای یمن نشست مشترک مقامات سعودی، صهیونیستی و آمریکایی را بخشی از خیانت آل سعود به آرمان فلسطین خواند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمای یمن و گروه های مقاومت فلسطینی با صدور بیانیه های جداگانه نشست ولی عهد سعودی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی را خیانت به مقدسات اسلامی و در رأس آن مسجدالاقصی و مکه مکرمه دانستند و خواستار اعلام جهاد امت اسلامی شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۸    
حوزه/ سامی ابوزهری از عربستان سعودی خواست در خصوص سفر بنیامین نخست وزیر رژیم اشغالگر و کوهن رئیس موساد به عربستان توضیح دهد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
فارس: جنبش جهاد اسلامی در بیانیه ای میزبانی عربستان سعودی از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. جهاد اسلامی همچنین هشدار داد که سفر نتانیاهو به ریاض مقدمه ای برای تجاوز گسترده علیه ملت فلسطین، امت اسلامی و اماکن مقدس باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عربستان سعودی، گفت: این سفر اهانت به امت اسلامی بود و عربستان باید در این خصوص توضیح بدهد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
یکی از رهبران ارشد جنبش حماس فلسطین تأکید کرد که اگر خبر سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به ریاض صحت داشته باشد، خطرناک است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۷    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد گفت: امت اسلامی و جامعه اسلامی جامعه ای است که هوای یکدیگر را دارند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۴    
قائم مقام تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها اظهار داشت: امت اسلامی با داشتن رهبری که مایه افتخار جهان و امت اسلام می باشد، می تواند با همیاری و همکاری اهل قلم و تفکر از اختلاف و تفرقه دوری کرده و در جهان بشریت وحدت و تقریب را به مرحله اثرگذاری برساند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، حازم قاسم سخنگوی حماس از مخالفت قاطع مصری ها در شبکه های اجتماعی با انتشار عکس یکی از هنرمندان این کشور در کنار خواننده ای صهیونیست در دبی تمجید کرد. قاسم تصریح کرد که موضع ملت مصر نشان می دهد که سراسر امت اسلامی از مساله فلسطین [...]
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۷    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: علما ، حکام و دانشمندان اسلامی باید با قاطعیت و عدالت و انصاف مبانی وحدت و تقریب را تاکید و تبیین نمایند تا امت اسلامی دچار اختلاف و جدایی نگردد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در زمان حاضر برجسته ترین جریان و فرقه ای که با ترفند تظاهر به دین و شعار های دینی میان امت اسلامی تفرقه انداخته و با شعار سنت گرایانه، اما در عمل عامل بیگانگان کمر همت به هدم اسلام بسته؛ وهابیت است.
آیت الله اعرافی در اجلاسیه ذلت تسلیم و خیانت به آرمان های اسلامی که در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و از سوی مجمع عمومی این نهاد حوزوی برگزار شد، گفت: مراجع عظام ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اراک با اشاره به اینکه تفکر و روحیه بسیجی، دانشگاه بزرگ انسان سازی است، گفت: بسیجیان مجاهدان در راه خدا هستند که خدمت صادقانه و مخلصانه به اسلام، انقلاب و امت اسلامی می کنند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
هماهنگ کننده جبهه عمل اسلامی لبنان بر ضرورت وحدت اسلامی – مسیحی برای مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی تأکید کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه هیچ گاه تجاهر به رابطه با رژیم صهیونیستی و پشت کردن به اسلام و امت اسلامی از سوی حاکمان فاسق و دست نشانده استکبار دور از انتظار نبوده است، گفت: فلسطین مسئله ای انسانی و از اساسی ترین مسائل اسلام است ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله یزدی تاکید کرد: مسألة فلسطین مسأله ای انسانی و یکی از اساسی ترین مسایل اسلام است. هرکه به ظالمان اشغالگر بپیوندد به منشأ جرم و جنایت پیوسته است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله یزدی تاکید کرد: مسألة فلسطین مسأله ای انسانی و یکی از اساسی ترین مسایل اسلام است. هرکه به ظالمان اشغالگر بپیوندد به منشأ جرم و جنایت پیوسته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: جمهوری اسلامی ایران به سرنوشت امت اسلامی و مسلمانان جهان در جای جای دنیا حساس است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره به وظیفه دینی و فرهنگی خود در منطقه پایبند بوده و سرنوشت قره باغ به عنوان هویت ارزشمندی از امت اسلامی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۷    
استاد دانشگاه و حوزه علمیه قم اظهار داشت: استکبار جهانی به دنبال سیطره و تسلط بر امت اسلامی است و از این جهت با ایجاد اختلاف و تفرقه و نیز همسو نمودن حکام و سردمداران کشورهای اسلامی، توطئه های خود را عملی می سازد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۷    
مولوی سورانی گفت: هدف از تبیین مشترکات حفظ اسلام ، احترام متقابل و اعتقادات امت اسلامی است که از اختلاف و نزاع دوری کرده و مباحث علمی را جایگزین تفرقه و دوری نماید.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه گفت: دشمنان در پی استعمار ملت ها هستند و با فتنه راه اندازی تکفیری ها سعی می کنند امت اسلامی را به جان همدیگر بیندازند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مقاله پیش روی نگاهی است تاریخی به ظهور، طرز تفکر، عقائد و عملکرد جریانات درون دینی که با شعارها و نمادهای به ظاهر دینی در میان امت اسلامی در طول تاریخ اسلام ایجاد شده اند. این جریانات به ظاهر اعتقادی، با هویت سیاسی و معرفتی نضج یافته اما خسارات جبران ناپذیری به دین اسلام و امت اسلامی وارد کرده اند ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۲    
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: خداوند متعال مکررا در قرآن کریم و روایات امت اسلامی را در مقابله با مشکلات و بلایا به صبر و شکیبایی توصیه نموده است و همگان را در جهت رفع مشکلات و همیاری یکدیگر ترغیب نموده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : فعالان شبکه های اجتماعی بر ضرورت تحریم کالاهای فرانسوی بدلیل توهین مطالب موهون در نشریه فرانسوی و حمایت ماکرون ، از این نقوش تاکید کردند. بعضی از این فعالان لیستی از محصولات و کالاهای فرانسوی منتشر کردند و از امت اسلامی تا این کالاهای را تحریم کنند. ...
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، سلمان الحسینی الندوی ، روحانی سرشناس هندی که یکی از مهمترین علمای شبه قاره هند است، در بیانیه ای گفت: علمای بزرگ عربستان به جای حمایت از حق و یاری مظلومان، منبر حرم مکه و همه منابر را برای حمله به بندگان صالح خداوند به کار گرفته اند. ...
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می گوید به همه دولت ها با گرایشات مختلف سیاسی اعلام کردیم که آماده کمک هستیم. به دولت فعلی نسبت به دولت های قبل کمک بیشتری کردیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۲    
استاد سطح عالی حوزه گفت: در بسیاری از مناطق اسلامی فقط ظاهر را نگه می دارند، در حالی که قرآن مرجع زندگی آنان نیست؛ اگر قرآن مرجع زندگی مسلمین بود، وضع امت اسلامی با وضعیت امروز متفاوت بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله مدرسی از علمای عراق از امت اسلامی خواستند به جای اینکه به دنبال حمایت خارجی باشد، بر عناصر قدرت در امت اعتماد نماید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین نقوی گفت: حاکمان و مردم پاکستان باید خود را در قالب افکار و اندیشه های علامه اقبال در آورند تا اینکه پاکستان توسعه یابد و مرکز و محور جهان اسلام شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۰    
کارشناس علوم دینی و استاد حوزه عملیه قم، اظهار داشت: خداوند متعال امت اسلامی را به مودت و دوستی فراخوانده است و حاکمان و سردمداران امت اسلامی را به برنامه ریزی صحیح در این مسیر توصیه نموده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۴    
کارشناس علوم دینی و استاد حوزه علمیه قم، اظهار داشت: امت اسلام باید نسبت به دستورالعمل ها و توصیه های اسلام توجه ویژه ای داشته باشند تا نسبت به حقوق خود و عامه انسان ها مسئولیتی مورد توجه آنان واقع نشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با تأکید بر حفظ وحدت و همدلی میان امت اسلامی گفت: دشمنان اسلام به دنبال تفرقه افکنی میان مذاهب مختلف در ایران اسلامی هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۷    
حجت الاسلام ایرانی، گفت: سیره امام و انقلاب تاکید بر ترویج وحدت امت اسلامی است که در این راستا امام و مقام معظم رهبری آنچه که در توان داشتند برای یکدست شدن یکپارچه شدن و متحد شدن و ید واحده شدن امت اسلام به کار گرفتند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۳۶    
علما و اندیشمندان بین المللی حاضر در نشست وبیناری بزرگداشت آیت الله تسخیری که عصر چهارشنبه برگزار شد، تأکید کردند که ایشان الگوی عملی برای وحدت امت اسلامی به شمار می رود.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۲    
کارشناس علوم دینی و استاد حوزه عملیه قم، اظهار داشت: یکی از مسائلی که مورد غفلت واقع شده است، توجه به امورات معنوی در شرایط کنونی می باشد که باید ضمن توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، رسانه ها نیز نسبت به اشاعه این امر مهم اهتمام بیشتری ورزیده تا جامعه بتواند از این مشکلات عبور نماید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۰    
حوزه/ حجت الاسلام طالبی گفت: انسان عاشق، پیوسته در تلاش است تا به کمال برسد و در این مسیر باید از قرآن پیروی کند و اگر در مسیر حرکت، معیار روش و سیره پیامبر (ص) و اهل بیت(ع) باشد به سعادت دنیا و آخرت دست پیدا می‫ کنیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۵    
حجت الاسلام ناصری گفت: چرا فکر می کنیم بیگانگانی که دشمنی خود را به ما ثابت کردند می توانند مشکلات ما را حل کنند؛ تفکرغیر انقلابی باید در پیشگاه امت اسلامی استیضاح شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۴    
حوزه/ شیخ ماهر حمود گفت: امت از طریق وحدت، داشتن دید باز و اهتمام به اولویت ها از مسیر اعتقادات اسلامی می تواند با توطئه ها مقابله کند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس حماس در خارج، به تدوین برنامه ای فراگیر برای مسأله فلسطین بر پایه پنج محور اشاره و آن را تشریح کرد.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست علمی چالش های حقوقی وحدت امت اسلامی به همت پژوهشکده شورای نگهبان و با همکاری مؤسسه مطالعات حقوق عمومی دانشگاه تهران برگزار می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) روز شنبه گفت که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که به دنبال نابودی مسئله فلسطین بود، رفت و ناپدید شد، در حالی که قدس می ماند و هرگز ناپدید نخواهد شد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۱:۲۵    
سعید خلیلویچ بیان کرد: حقیقت معرفتی امت اسلامی مبتنی بر نوع شناخت وحیانی است که در پشت صحنه این مفهوم کلیدی تعریف می شود و این معرفت وحیانی به تعبیر حکما و عرفای اسلامی، ورای عقل است، در حالی که شناختی که عصبیت عشیره ای مبتنی بر آن بود، شناخت دونِ عقلانی است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۱    
مقصود علی دومکی گفت: امت اسلامی محبت به پیامبر اسلام (ص ) را افتخار خود می دانند و اهانت به پیامبر اکرم(ص) جرم نابخشودنی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل با تاکید بر اینکه شاید نوع تعامل این دو حزب با جمهوری اسلامی متفاوت باشد، گفت: البته این تفاوت در شیوه رسیدن به هدف است، اما هدف هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در قبال ایران رژیم چنج است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دستیار ویژه رئیس مجلس تصریح کرد: بی تردید مقاومت فلسطین و امت اسلامی دست اشغالگران را قطع و همه سرزمین اشغالی فلسطین را آزاد خواهند نمود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر : دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: بی تردید مقاومت فلسطین و امت اسلامی دست اشغالگران را قطع و همه سرزمین اشغالی فلسطین را آزاد خواهند کرد. حسین امیرعبداللهیان مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۳   + ۴۵ سایت دیگر  
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، گفت: مقاومت فلسطین و امت اسلامی همه سرزمین اشغالی فلسطین را آزاد خواهند کرد و اجازه تصرف و الحاق کرانه باختری را نخواهد داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۴۹    
حجت الاسلام قاضی دزفولی یکی از مشکلات مسلمانان را فاصله گرفتن از اخلاق نبوی دانست و گفت: اگر امت اسلامی به اخلاق نبوی و حبل الهی تمسک جویند قطعا دشمنان نمی توانند در مقابل مسلمانان فتنه انگیزی کنند.