چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۰۷Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع جهانی تقریب مذاهب»

تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت درگذشت آیت الله نورالدین حیدری زنجانی پیام تسلیتی صادر کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۲:۳۹    
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در ادامه سفر خود به استان کردستان، با ماموستا سیدمحسن حسینی امام جمعه اهل سنت شهرستان کامیاران دیدار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۵    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با خانواده مرحوم حاج ماموستا قربانی امام جمعه فقید شهرستان کامیاران دیدار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۲    
حجت الاسلام و المسلمین سید موسی موسوی قائم مقام مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ نور الدین حیدری نماینده اسبق ولی فقیه در سپاه کردستان را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۲    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت سفر دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به استان کردستان، مصاحبه و گفت وگو با علما و اندیشمندان جهان اسلام، معرفی کتاب تقریبی و... منتشر شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، داعش را ساخته آمریکا دانست و تصریح کرد: نقشه آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی در کنار جهالت عده ای از مسلمانان، داعش را به وجود آورد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۸    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت سفر دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به استان کردستان، مصاحبه و گفت وگو با علما و اندیشمندان جهان اسلام، معرفی کتاب تقریبی و... منتشر شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در حاشیه سفر به استان کردستان در گفت وگو با سیمای مرکز این استان به تشریح لوازم تحقق امت واحده و تشکیل اتحادیه کشورهای اسلامی پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از تجهیز کتابخانه مرکزی امام خامنه ای(مدظله العالی) سنندج به کتاب های تخصصی حوزه تقریب مذاهب خبرداد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۰    
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری روز جمعه 12 آذرماه با ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۵    
سنندج - ایرنا - سفر سه روزه دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به کردستان و مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری انقلاب اسلامی، مهار آتش سوزی تالاب زریبار مریوان از جمله مهمترین رویدادهای استان کردستان در هفته گذشته بود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری حوزه - تصاویر/ دیدار دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اساتید و طلاب مدرسه علمیه کامیاران google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8 منبع : مهر قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به منظور دیدار با علمای اهل سنت و نخبگان کردستان سفری سه روزه را به شهرستان های مختلف این استان آغاز کرده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۶    
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، امروز جمعه 12 آذر، در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه سنندج حضور یافت و پیش از خطبه های نماز جمعه، سخنانی ایراد کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۰    
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی امروز جمعه با خانواده شهید قادرخانزاده در سنندج دیدار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی امروز جمعه با ماموستا سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان سقز دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۷    
حوزه/ دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد نزاع های قومی و مذهبی در ایران، گفت: مرزهای جبهه مقاومت اکنون تا بیخ گوش رژیم صهیونیستی گسترش پیدا کرده و اسرائیلی که زمانی شعار نیل تا فرات را سر می داد در پشت دیوارهای بتنی محصور و پنهان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۱    
سنندج - ایرنا - دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: دشمن همواره به دنبال ایجاد شکاف بین اقوام و مذاهب اسلامی است اما آگاهی و مجاهدت مردم ایران به ویژه کُردها و اهل سنت، این توطئه آنان را ناکام گذاشته است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری روز جمعه با ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج دیدار و گفت وگو کرد. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی به موضوع نشست های تقریب مذاهب با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب در استان کردستان اشاره کرد و این نشست ها را مایه رحمت و تقویت وحدت اسلامی در این استان و کشور عنوان کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس حجت الاسلام حمید شهریاری پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج اظهار کرد: ما در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برای مقابله با توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان بین علمای اهل سنت و اهل تشیع اتحاد و همدلی ایجاد کردیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلانی گفت: امروز شیعه و سنی متحدانه در برابر آمریکای جهانخوار و غرب ایستاده ایم همانطور که مجاهدت های سردار دلها باعث شکست جبهه ظلم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۸    
سنندج - ایرنا - حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی همراه با رییس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با خانواده شهید ماموستا شیخ الاسلام دیدار و در جلسه شورای فرهنگی شهرستان سقز شرکت کردند.(عکس: وفا رحیمی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۶    
سنندج- ایرنا- دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به اینگه یکی از افتخارات ایران وجود قومیت های مختلف در کنار همدیگر است گفت: قومیت و ملی گرایی در اسلام محکوم است و وجود قومیت های مختلف نشان از تکثر فرهنگی و تکثر ارزش ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: ما باید در جهان اسلام متحدتر و تواناتر در برابر دشمنان نظم و اسلام بایستیم.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۴۵    
استاد دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی ارتحال فقیه و فیلسوف مرحوم آیت الله آقا سید رضی شیرازی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۸    
حوزه/ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با تاکید بر این که اصل و معیار اسلام تقوای افراد است، نه تابعیت و قومیت، تصریح کرد: اگر به دنبال اقتدار بیشتر در جهان هستیم باید به دنبال وحدت و همدلی واقعی باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
بانه- دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: باید اذعان کنیم در راستای کاهش فقر و کاهش تبعیض خوب عمل نکردیم و انتظار می رود در دولت جدید این مهم مدنظر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امروز جهان کفر تنها به تفرقه افکنی در بین مسلمانان فکر می کند و باید همه در زیر پرچم اسلام تلاش کنیم توطئه های آنان را مثل همیشه خنثی کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: کردستان همزیستی مسالمت آمیز، صلح، زندگی با آرامش و در کنار هم بودن اقوام مختلف شیعه و سنی، وحدت و الگوی رفتاری خوبی را ارایه داده است و می توانیم کردستان را به عنوان رفتار وحدت بخش و تقریب مذاهب اسلامی به دنیا معرفی کنیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۹    
حوزه/ دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: دشمنان قصد داشتند با جنگ انقلاب اسلامی ایران و تفکر انقلابی مردم ایران را از بین ببرند، ولی نه تنها موفق به این کار نشد بلکه دفاع مقدس، زمینه خودکفایی و اعتماد به نفس را در کشور افزایش داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۶    
حوزه/مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری همایش وحدت اسلامی در سال آینده با حضور قاریان مطرح جهان اسلام و با همکاری مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سقز- دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: کردستان هیچگاه از درون خودش هیچ مشکلی برای ایران ایجاد نکرده است و قوم کرد یک قوم فرهیخته، مجاهد و شهید پرور هستند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۷    
عبیدالله رستمی از آمادگی استان کردستان برای برگزاری همایش وحدت اسلامی با حضور قاریان بین المللی و جهانی در سال 1401 در استان با همکاری مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۱    
دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: هژمونی استکباری با تعبیر جهانی سازی قصد دارد تا همه ارزش ها و فرهنگ های جهانی را در خود ذوب کند و برای همین خط و زبان ملت های جهان را نشانه رفته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: گسترش نفوذ نظام اسلامی باعث شده تا استکبار با ساماندهی داعش به نفع خود یارگیری کند و در این راستا سیاست اول ما برای مقابله با فرایند جهانی شدن حفظ قومیت ها با همه فرهنگ ها و نوع پوشش و خوراک و خط زبان آن هاست.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۵    
حوزه/ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: هرگز با جهانی شدن مخالف نبوده و نیستیم، بلکه مخالفت ما با جهانی سازی اجباری است که به تدریج فرهنگ ما را تخریب و از بین می برد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- همایش طلاب، روحانیون و نخبگان حوزه و دانشگاه کردستان با حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: جهان استکبار هیچ فرهنگی جز فرهنگ لیبرالی خود را قبول ندارد و در تلاش است با ابزارهای مختلف و بهره گیری از ظرفیت رسانه ها فرهنگ های دیگر را در خود ادغام کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۲۵    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: با وجود گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی و تمام تلاش های صورت گرفته در دو زمینه رفع فقر و تبعیض در جامعه توفیق زیادی نداشته ایم و همین امر به دسیسه ای برای دشمنان تبدیل شده است.