پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۶:۲۳May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع جهانی تقریب مذاهب»

تقریب   ۱ ساعت پیش    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: عید فطر به شکرانه یک ماه روزه داری و مقابله با هوای نفس و شیطان است؛ امیدواریم این روز زمینه نابودی استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی و پیروزی امت اسلامی بر مشکلات و دشمنان اسلام باشد.
تقریب   ۳ ساعت پیش    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: عصیان ها، تفرقه و اختلاف افکنی در نتیجه نبود تقوا حاصل می شود؛ زمینه و بستر جهانی شدن اسلام در روز عید سعید فطر فراهم می باشد تا بدینوسیله عزت و اتحاد مسلمین افزوده گردد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۲    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: دین مبین اسلام برای تمام ابعاد گوناگون جسمی و روحی انسان برنامه ریزی کرده است؛ اعیاد بزرگ اسلام از جمله برنامه های عظیم الهی در جهت جلا بخشیدن به روح جسم انسانی است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۰    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه که تجمع امت اسلام در ایام اعیاد اسلامی همچون عید سعید فطر و قربان و حضور پررنگ آنها در مساجد و مراسمات دینی نشانه ای از ضرورت وحدت و اخوت آنها است عنوان کرد ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلیمن دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان تبریک گفت.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه ای حمله تروریستی به مرکز آموزشی سید الشهدا(ع) در کابل را محکوم کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰    
اتحادیه جهانی زنان مسلمان با مشارکت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی نشست مجازی با عنوان هویت قدس و جایگاه دینی و تمدنی آن را روز یکشنبه 19 اردیبهشت برگزار می نماید.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۱    
معاون امور ایران، فرهنگی و اجتماعی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی خبر داد: وبینار قدس محور وحدت و حیات اسلام فردا دوشنبه و با حضور شخصیتهای داخلی و خارجی برگزار می شود.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۶    
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری تأکید کرد: برای رسیدن به هدف اصلی یعنی مقابله جدی با آمریکا و صهیونیسم به عنوان دشمن مشترک اسلام، باید روابط فیمابین کشورهای اسلامی تقویت شود. ...
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۶    
به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در بغداد، مراسم همبستگی با قدس شریف در منطقه سیدیه بغداد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در بغداد ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۶    
تلویزیون المنار لبنان بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پیرامون حوادث شیخ جراح و مسجد الاقصی را بازتاب و نکات برجسته این بیانیه را تشریح کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وبینار قدس محور وحدت و حیات اسلام به همت معاونت ایران-امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه ای حمله صهیونیست ها به مسجدالاقصی و نمازگزاران فلسطینی را محکوم کرد. بسم الله الرحمن الرحیم ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۳    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت برگزاری نشست های تحلیلی – تخصصی خبرگزاری تقریب پیرامون روز قدس، حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نشست القدس اقرب، مصاحبه و گفت وگو پیرامون آزاد سازی قدس شریف و ... منتشر شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۸    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: حکام کشورها ، امت ها و ملت های آزاده باید راه و مسیر جمهوری اسلامی را در مبارزه با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی پیش گیرند تا عزت و اقتدار اسلام حفظ گردد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۳۳    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: امت اسلامی باید بر پایه مشترکات خود پایبند شود و با یکدلی، با دشمنان ناپاک که به حریف امن و پاک الهی وارد شده اند مقابله کنند، قدس شریف و مسجد الحرام دو مرکز مهم اسلامی و اتحاد آفرین اسلام است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۰۳    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: بیت المقدس دارای عصمت و قداست است، روال عادی سازی با دشمنی که مقدسات امت اسلامی را تصرف کرده است، جان های بسیاری از جوانان، کودکان و زنان بی دفاع را گرفته است، تحت هیچ شرایطی نمی تواند قابل قبول باشد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۱    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: امت اسلامی از هر فرقه و مذهب، باید با اتحاد و همبستگی یک دغدغه ویژه ای نسبت به این موضوع داشته باشند و با حکومت های خود اختلافات را حل و فصل کرده و وارد میدان شوند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۲    
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با مشارکت گروهی از علمای مسلمان و نمایندگان مذاهب اسلامی، جشنواره همبستگی با قدس شریف را در بغداد برگزار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۳۹    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار کرد: قدس شریف یک مسئله اعتقادی است، دستیابی به قدس شریف محلی برای محک قرار دادن غیرت امت اسلامی است، اگر برخی کشورهای فریب خورده عربی دست از مصالحه و عادی سازی روابط بردارند، نابودی اسرائیل به زودی محقق خواهد شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تاکید کرد: حمایت از فلسطین و قدس شریف و مقابله با رژیم صهیونیستی یکی از مظاهر رویش وحدت و انسجام اسلامی است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امروز حمایت از فلسطین و قدس شریف و مقابله با رژیم صهیونیستی یکی از مظاهر رویش وحدت و انسجام اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۰    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی: باید به جهانیان نشان بدهیم که جهان اسلام یکپارچه است و در مقابل ظلم و بی عدالتی؛ استقامت و مقاومت خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست تحلیلی تبیینی روز جهانی قدس با عنوان آزادی قدس نزدیک است ، پنج شنبه 16 اردیبهشت ماه 1400 با حضورحجت الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، محمدمصطفی جهیر معاون سفیر فلسطین در ایران، خالد قدومی نماینده جنبش حماس ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: همکاری های رژیم غاصب با برخی از کشورهای عربی همانند امارات یک خیانت است؛ نظامی که بر اساس ظلم تاسیس شده باشد هیچگاه پایدار نخواهد بود و از سوی قرآن کریم به ما توصیه شده است که به سمت ظالمان میل پیدا نکنیم.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۵    
تهران- ایران پرس: حجت الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی روز پنجشنبه در حاشیه نشست تحلیلی - تبیینی به مناسبت یوم الله قدس با عنوان آزادی قدس نزدیک است تاکید کرد: روز جهانی قدس از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا یک محور گفتمان مشترک در جهان اسلام ایجاد کرده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: مخالفت جمعی امت اسلامی در یک روز واحد با دشمنان اسلام و مسلمین و اماکن مقدسه اسلام، وحدت و اتحاد را در میان مسلمین تقویت و حفظ می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، تأکید کرد: امروز حمایت از فلسطین و قدس شریف و مقابله با رژیم صهیونیستی به یکی از مظاهر رویش وحدت و انسجام اسلامی است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۰    
نشست تحلیلی - تبیینی به مناسبت یوم الله قدس با عنوان آزادی قدس نزدیک است با حضور سفیر فلسطین و سفیر یمن در ایران و نمایندگان حماس و جهاد اسلامی و دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری طی سخنانی در وبینار دومین کنگره بین المللی قدس شریف با بیان اینکه امت اسلامی و جهان اسلام حدود 70 سال است با اندوه و آلامی سخت مواجه است ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب فلسطین فی وجدان علما تالیف مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی توسط آیت الله حسینی بوشهری رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رونمایی شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۹    
حوزه/ نشستی دیگر از سلسه نشست های همگرایی، برادری و پیشرفت با همکاری مشترک دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
یک نشست تخصصی با حضور نمایندگان حزب الله لبنان، جنبش اسلامی فلسطین و جنبش حماس در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می شود. نشست دیگر روز پنجشنبه در مسجد امام صادق میدان فلسطین با حضور دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۷    
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در پیامی درگذشت شیخ زبیر احمد الحسن، دبیرکل جنبش اسلامی سودان را تسلیت گفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- دومین کنگره بین المللی قدس شریف در روزهای14 و 15 اردیبهشت ماه با سخنرانی 30 شخصیت علمی و فرهنگی از 17 کشور جهان برگزار می شود. به گزارش شفقنا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از برگزاری دومین کنگره بین المللی قدس شریف به صورت مجازی با شعار القدس اقرب و حضور 30 اندیشمند از 20 کشور جهان خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۶    
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی به آیت الله حافظ سید ریاض حسین نجفی رئیس وفاق المدارس الشیعه و حوزه علمیه جامعه المنتظر لاهور درگذشت خواهر گرامیشان را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۵    
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به منظور بزرگداشت ماه مبارک رمضان و استفاده از ظرفیت و پتانسیل موجود در بخش بانوان در کشور، وبینار بانوان تقریبی خطه خراسان (رضوی، شمالی، جنوبی) با عنوان رمضان؛ بهار معنویت و همدلی را برگزار می کند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۹    
معاون ایران مجمع تقریب خبر داد: مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به منظور بزرگداشت ماه مبارک رمضان و استفاده از ظرفیت و پتانسیل موجود در بخش بانوان در کشور، وبینار بانوان تقریبی خطه خراسان (رضوی، شمالی، جنوبی) با عنوان رمضان بهار معنویت و همدلی را برگزار می کند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
وبینار بانوان تقریبی خطه خراسان با عنوان رمضان بهار معنویت و همدلی به همت معاونت ایران-امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۵    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ضمن محکومیت جنایت ترور گروهک های ضد انقلاب در به شهادت رساندن مدافعان امنیت در شهرستان مریوان عنوان کرد: در دین مبارک اسلام کشتن یک انسان برابر است با کشتن همه بشریت، واقعا کلمه ترور در دین اسلام جایی ندارد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۴    
ایسنا/خراسان رضوی امروز خیابانی در مشهد به نام آیت الله محمد واعظ زاده خراسانی نامگذاری شد؛ استادی که از پایه گذاران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بود و سال ها دغدغه مندانه در راه نزدیکی جوامع و مذاهب اسلامی کوشید.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۱    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان خصوصیات حضرت خدیجه (س) گفت: در زمان بی کسی پیامبر (ص) که هیچ کس به ایشان کمکی نمی کرد و ایشان را تنها گذاشته بودند، حضرت خدیجه (س) و حضرت ابوطالب، تنها کسانی بودند که رسول خدا (ص) را یاری کردند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۶    
حجت الاسلام و المسلمین سید موسی موسوی قائم مقام دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی درگذشت سردار حجازی را به سردار قاآنی تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار پیامی عروج سردارسرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: آیت الله سیدعبدالحسین لاری معتقد بود که حاکمان ظالم زمان لیاقت رهبری مردم را ندارند و لذا با سلسله اقداماتی که انجام داد، حکومت اسلامی را در منطقه لارستان برقرار کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۶    
ماموستا فایق رستمی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بیانیه ای به مناسبت روز ارتش صادر کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۲    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: هر مسلمان در هر جای دنیا با مودت ، وحدت و با استعانت به قرآن کریم خصوصا در این ماه عزیز زندگی مسالمت آمیز و مهربانانه ای با دیگر مسمانان داشته باشد.