دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۰:۴۳Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع جهانی تقریب مذاهب»

تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: حوادث خونین اخیر در پاکستان و سپس در بغداد عراق که منجر به شهادت جمعی از مسلمانان گردید در جهت ایجاد اختلاف و تفرقه میان امت اسلامی برنامه ریزی شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: سردار سلیمانی در جنگ سوریه و عراق علیه داعش توانست فرق و مذاهب اسلامی را یکپارچه و در مقابل جبهه استکبار متحد کند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی روز چهارشنبه، اول بهمن ماه، با حجت الاسلام و المسلمین مهدوی پور نماینده ولی فقیه در هندوستان دیدار و گفتگو کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۵    
نشست شهید سلیمانی؛ سردار مقاومت، صلح و اتحاد اسلامی به همت معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با مشارکت معاونت فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و تعدادی از علما و اندیشمندان برگزار شد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۵    
تهران-ایران پرس: دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت، شهید سلیمانی نقش بی بدیلی در حوزه وحدت اسلامی داشت و هم در نظریه و هم در عمل پیگیر وحدت در جهان اسلام بود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به بیان ویژگی های برجسته شهید سلیمانی پرداخت و گفت: این شهید بزرگوار علاوه بر اینکه رفتاری متواضعانه داشت، به وحدت واقعی اعتقاد داشت و بین شیعه و سنی فرقی نمی گذاشت.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۴    
نشست شهید سلیمانی؛ سردار مقاومت، صلح و اتحاد اسلامی به همت معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با مشارکت معاونت فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر چهارشنبه اول بهمن با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و تعدادی از علما و ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود، چون اهل تفکر و نظر بود، دشمن را خوب می شناخت و به همین خاطر مرزبندی ها را خوب تشخیص می داد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۵    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در ادامه اظهار داشت: شهید سلیمانی اعتقاد راسخی به وحدت جهان اسلام داشت ایشان درک عمیقی از وحدت داشت و با اعتقاد عمیق و درک شرایط جهان اسلامی متوجه شده بود که ما هیچ راهی جز وحدت مذاهب و بلکه ادیان مختلف نداریم.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۲    
اولین نشست هم اندیشی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با کارشناسان و مدیران پیرامون مدل مفهومی اتحادیه اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نشست شهید سلیمانی؛ سردار مقاومت، صلح و اتحاد اسلامی روز چهارشنبه با سخنرانی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست تخصصی شهید سلیمانی، سردار مقاومت، صلح و اتحاد امت اسلامی چهارشنبه این هفته در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: اقدامات تروریستی در جهان اسلام با حمایت جبهه کفر با هدف تضعیف مقاومت و هموار نمودن مسیر دوستی و عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای اسلامی انجام می گیرد .
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کنگره بین المللی حضرت فاطمه (س)؛ اسوه جاودانه به همت معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، به صورت مجازی در بهمن ماه برگزار می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۴    
عفت شریعتی مشاور امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم دیدار و گفتگو کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۸    
برنامه عصر شعر کوثرانه با حضور عفت شریعتی مشاور امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و بانوان شاعر تقریبی در قشم برگزار شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۸    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت دیدار دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، مصاحبه و گفت و گو با علما و اندیشمندان جهان اسلام، معرفی کتاب تقریبی و ... منتشر شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۶    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: فجایع اخیر در به شهادت رساندن جمعی از شیعیان در پاکستان، در هیچ مکتب و آئینی مورد تایید نمی باشد و از منظر اهل سنت و تمام فرق امری محکوم و قبیح است، امت اسلامی اتحاد خود را تقویت کرده و از تکرار این اقدامات فجیع جلوگیری نمایند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با حضور در محل دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت در قم با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و گفتگو کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه ای کشتار شیعیان و کارگران معدن در کویته پاکستان را محکوم کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۶    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: هدف از اقدامات اخیر انگلستان و ایادی دست نشانده اش، در ارتباط با ساخت فیلم های اختلاف افکن، خدشه دار نمودن وحدت و انسجام و نیز از بین بردن فرهنگ احترام به مقدسان مذاهب اسلامی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: نبود بصیرت و وحدت در جوامع اسلامی موجب مشکلات فراوانی خواهد شد، امت اسلامی باید نسبت به اتفاقات وقایع روز، زمان شناس ، بصیر و شکیبا باشند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با دکتر شیخ احمد بدرالدین حسون، مفتی اعظم سوریه دیدار و گفت و گو کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جماعت بارگاه حضرت رقیه (ع) اظهار داشت: دشمنان گمان کردند که شهید حاج قاسم سلیمانی با شهادت به پایان رسیده است و دیگر اسطوره نیست؛ غافل از آنکه حاج قاسم همیشه الهام بخش تمام مبارزین است. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت تأکید کرد: رفتار شهید سلیمانی رفتاری واقعی و بیانگر مقابله با فتنه های مذهبی و نماد تجربه بزرگ تقریب مذاهب بود. به گزارش شیعه پرس، شیخ ماهر حمود دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، گفت:شهید سلیمانی به عنوان قوی ترین فرد نظامی نه فقط در خاورمیانه بلکه در دنیا مطرح بود، او قدرت فرماندهی قوی در برابر توطئه های دشمنان را دارا بود و در کنار آن دارای شمّ سیاسی بسیار قوی ، حکیمانه و افق بلند بود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۷:۱۰    
نایب رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت:شهید سلیمانی تنها در جایگاه یک مقام نظامی برجسته قابل توصیف نیست، بلکه ایشان شخصیتی عارف مسلک نیز داشتند که نمود آن را می توان در برخی از سخنرانی های که انجام داده اند، مشاهد کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان این مطلب که ابرقدرت های بزرگ دنیا داعش را برای تخریب چهره اسلام به وجود آوردند، هدف دوم داعش را تهدید نظام جمهوری اسلامی با تأسیس دولت عراق و شام دانست.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گردهمایی تقریب مذاهب در محل مصلی امام علی(ع) شهر کرمان با حضور مسئولان ارشد استان، نماینده مردم سیستان و بلوچستان در خبرگان رهبری و عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: سردار شهید سلیمانی در زمینه ولایت مداری بالاترین امتیاز را داشت و خط قرمزش رهبری بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۶    
گروه استان ها- عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: دلبستن به وعده های کاذب دشمنان خیانت است باید دشمن را بشناسیم و نباید زیر چتر دشمن برویم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو شواری عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: سردار شهید سلیمانی در زمینه ولایت مداری بالاترین امتیاز را داشت و خط قرمزش رهبری بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به آیات قرآن مبنی بر اینکه ما امت واحد هستیم، بیان کرد: حاج قاسم سلیمانی تنها راه مقابله با دشمنان اسلام را در وحدت بین مسلمانان می دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۷    
کرمان - ایرنا - عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ایران، عراق، سوریه، لبنان و جهان اسلام بین شیعه و سنی محور اتحاد شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۱    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: مسئله وحدت اسلامی از دروسی بود که شهید سلیمانی در مکتب امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (حفظه الله) فرا گرفته بود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۱۳    
وبینار بین المللی "شهداء القدس؛ شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس" به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل سابق مجمع جهانی تقریب مذاهب در پی ارتحال آیت الله مصباح یزدی پیام تسلیتی صادر کرد که در بخشی از آن آمده است: این علامه بزرگوار، بیش از نیم قرن از عمرشریف خود را در راه مبارزه بی امان با جریان های انحرافی سپری کرد .
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید موسی موسوی قائم مقام دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۸    
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، از نمایشگاه دستاورد های 10 ساله دفتر تبلیغات اسلامی بازدید کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی ، ابومهدی المهندس و همراهانشان، وبیناری با حضور جمعی از صاحب نظران، اساتید و فرهیختگان ایرانی، لبنانی، عراقی و انگلیسی از سوی موسسه اهل البیت پرتغال با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران عصر پنج شنبه در لیسبون برگزار شد. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تصریح کرد: از جمله ویژگیهای شهید سردار سلیمانی اعتقاد راسخ به وحدت در جهان اسلام بدون لحاظ اقوام و مذاهب مختلف بود و در عمل نشان داد که اگر می خواهیم تمدن وین اسلامی را شکل دهیم همه اعم از شیعه و سنی و کرد و فارس و بلوچ و ... باید دست در دست هم دهیم.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
همایش مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی ، دی و بهمن 99 با مشارکت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، برگزار می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
وبینار بزرگداشت مقام والای شهید سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت با سخنرانی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۵    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی انتصاب آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری به ریاست شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تبریک گفت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با تأکید بر اینکه سردار سلیمانی قهرمان آزادی مسلمانان از چنگال تروریسم داعش است، گفت: نقشی که حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با تروریسم در منطقه ایفا کرد، بر هیچ کس پوشیده نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۰    
تهران- ایرنا- دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی قهرمان آزادی مسلمانان از چنگال تروریسم داعش است و نقشی که حاج قاسم در مبارزه با تروریسم در منطقه ایفا کرد، بر هیچ کس پوشیده نیست.