دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۶:۴۲Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع جهانی تقریب مذاهب»

تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: حج جلوه ای بزرگ از وحدت و تقریب امت اسلامی است؛ همگان با ندای "لبیک اللهم لبیک ، لبیک لا شریک لک"؛ یکصدایی و یکدلی خود را فریاد می زنند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تاکیدکرد: تمامی مسلمانان جهان باید همراه حجاج برائت خود را از رژیم غاصب اسرائیل اعلام کنند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: پیام رسای پیامبر اسلام در حج درسی مهم برای جامعه بشریت و پیشرفت و توسعه و تقریب جهان اسلام است که ریشه در اتحاد وحدت و انسجام مسلمانان دارد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: مسلمانان از سراسر دنیا در مکانی مقدس جمع شده تا اتحاد خود را به رخ جهانیان بکشانند که این اقدام در وحدت امت اسلامی تاثیر ویژه ای خواهد داشت.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: تبادل افکار و اندیشه ها و برخورد ها مواردی است که میان مسلمانان در ایام حج انجام می شود؛ آداب و روش ، رسوم و برخوردها می تواند در این نزدیکی تاثیرگذار بوده و همگرایی را بیفزاید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه ملبورن و نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استرالیا بااشاره به آثار و برکات فردی حج تمتع گفت:تمرین صبر وایستادگی،گذشت و فداکاری، احسان و بخشش از آثار و برکات این اجتماع است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- وبینار بین المللی گفتمان وحدت در منظومه فکری امام خمینی (ره) به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می گردد. ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه مردم سالاری در کشور حاکم است؛ عنوان کرد: انتخاب شخصی شایسته و خدمتگذار که بتواند مسیر شهید رئیسی را ادامه دهد یک اقدام حسنه است که با حضور پرشور مردم در انتخابات ممکن می شود.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: هدف امام(ره) وحدت و انسجام میان امت اسلامی بود که با تشکیل امت واحده بر این امر تلاش نمودند و پیوسته پیروان خود را توصیه و تاکید می کردند و نقشه راهی برایشان ترسیم می نمودند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: امام(ره) اخوت، وحدت و برادری را در میان امت اسلامی تقویت و گسترش دادند؛ شخصیتی ایثارگری ایشان که با تمام وجود خود را وقف اسلام کردند و دلهای خفته را بیدار نمودند و حریت را به مؤمنین و محرومین بخشید، زبانزد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام اشفاق وحیدی نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استرالیا و امام جمعه ملبورن فرارسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: امام(ره) وحدت را در میان آحاد مردم تقویت نمود که سبب شد ملت بر علیه نظام طاغوت قیام کنند و به طور واحد صدای جمهوری اسلامی را ندا دهند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بر مزار شهید آیت الله رئیسی حاضر و به مقام شامخ ایشان ادای احترام کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
وبینار بین المللی امام خمینی (ره) پرچمدار وحدت و مقاومت به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می گردد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت پیام تسلیت دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پی درگذشت والده سید حسن نصرالله، گفت وگو با علما و اندیشمندان جهان اسلام و ... منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ملبورن و نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت:ایت الله رییسی شهید جمهور در توسعه روابط بین الملل،وحدت اسلامی را دنبال می کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۹    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در مراسم ترحیم مادر سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان که از سوی دفتر مقام معظم رهبری در شهر قم برگزار شده بود شرکت کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۹    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در مراسم ترحیم مادر سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان که از سوی دفتر مقام معظم رهبری در شهر قم برگزار شده بود شرکت کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی انتخاب مجدد دکتر محمدباقر قالیباف به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با صدور حکمی رئیس ستاد سی وهشتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی را منصوب کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی به حجت الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان درگذشت والده ایشان را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با صدور حکمی رئیس ستاد سی وهشتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی را منصوب کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: رئیس جمهوری عزیز نه برای ایرانیان مایه رحمت بلکه برای جهانیان مایه رحمت بودند؛ برنامه هایی داشتند و هدفشان صلح میان امت اسلامی و مایه رحمتی برای بشریت بود و ارزش نهادن برای کرامت انسانی و غمخواری برای بشریت و ریشه کنی فقر از مردم ایران زمین ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۷    
مدیرکل آموزش مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی عنوان کرد: امروز دانشگاه ها باید به سمت همگرایی ملی هدایت و مظهر گفت وگو شوند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تصریح کرد: شهید آیت الله رئیسی خستگی ناپذیر و جهادگر و بسیار مردمی بود؛ خود را در کنار مردم می دید و همین باعث شده بود با هرکسی در هر سطح سواد،خوب گوش می داد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: شهید آیت الله رئیسی فردی مهربان و در خدمت خلق خدا بودند که بهترین نتیجه و ثمره همین شهادت بود.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: همدلی و ایجاد همدلی اکنون مهم است چراکه راه ایشان بود؛ ایشان مورد اعتماد همگان و موجب همبستگی و همدلی بین مردم و مسئولین بودند و اتحاد ایجاد می کردند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مولوی محمد اسحاق مدنی رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی شهادت دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان را به رهبر معظم انقلاب تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: مردم و علمای کردستان هیچگاه خدمات ماندگار و دلسوزانه شهید آیت الله رئیسی را از یاد ها فراموش نخواهند کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیام تسلیتی به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان، گفت: شخصیت مردمی و ساده زیست آیت الله رئیسی که همواره با روحیه خستگی ناپذیر برای حل مشکلات مردم تلاشی شبانه روزی داشتند از بارزترین ویژگی های این عالم خدمتگزار و کم نظیر نظام اسلامی بود که ثمره خدمات ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سید موسی موسوی قائم مقام مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پی شهادت رئیس جمهور کشورمان و هیئت همراه پیام تسلیتی به رهبر انقلاب اسلامی صادر کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در حاشیه اجلاس بین المللی کازان فروم با کریل، اسقف اعظم جمهوری تاتارستان، دیدار و گفت وگو کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت سفر دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به ترکیه و روسیه و گزارشی از کنفرانس "نظم جهانی عادلانه و چند قطبی و توسعه ایمن"، مصاحبه و گفت وگو با علمای جهان اسلام پیرامون دهه کرامت و... منتشر شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست از کازان، در این دیدار، حجت الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی در روسیه و علی نادری مدیرعامل ایران اکونومیست نیز حضور داشتند . Pause Play % buffered 00:00 -00:26 Unmute Mute Settings ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علی باقری کنی در حاشیه پانزدهمین گردهمایی روسیه و جهان اسلام با رستم مینیخانوف، رئیس جمهوری مسلمان نشین تاتارستان دیدار و درباره راههای توسعه مناسبات سیاسی و اقتصادی رایزنی و گفت وگو کرد. ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بر لزوم اتحاد بیشتر دو ملت ایران و افغانستان تاکیدکرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۰    
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در کنفرانس روسیه اظهار داشت: مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی آمادگی خود را برای ایفای نقش سازنده در دستیابی به یک نظم نوین جهانی که شامل تکثرگرایی و محکومیت یکجانبه گرایی و انحصارگرایی است، اعلام می دارد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی آمادگی خود را برای ایفای نقش سازنده در دستیابی به یک نظم نوین جهانی که شامل تکثرگرایی و محکومیت یکجانبه گرایی و انحصارگرایی است، اعلام می دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری در نشست شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی که در بغداد برگزار شد، با اشاره به اینکه اعضای شورای عالی مجمع از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان عضو این شورا تعیین شده اند، اظهار کرد: مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حدود 30 سال است که برای پیشگیری از [...]
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان که به منظور شرکت در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به کشور عراق سفر کرده در حاشیه این اجلاس به عنوان رئیس هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان از پروژه های این ستاد در کشور عراق بازدید کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در حاشیه همایش مشورتی علمای جهان اسلام با شیخ علی القره داغی، رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در جلسه شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بررسی میزان تاثیر اقدامات صورت گرفته در جهت گسترش فرهنگ تقریب در جهان خواستار شد.
حج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
همایش مشورتی علمای جهان اسلام با حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مدت دو روز در استانبول ترکیه برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب در حاشیه همایش مشورتی علمای جهان اسلام با دکتر علی ارباش، رئیس سازمان امور دینی ترکیه دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
همایش مشورتی علمای جهان اسلام با حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مدت دو روز در استانبول ترکیه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پایان دادن به اشغالگری رژیم صهیونیستی و اقدامات ظالمانه این رژیم علیه ملت فلسطین را تنها راه برقراری صلح و امنیت در منطقه دانست.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: باید به این نکته توجه داشت که هر چه محبت به ائمه اطهار را تقویت کنیم، موجب ارتباط و نزدیکی دلها و تحکیم وحدت امت اسلامی خواهد شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
همایش مشورتی علمای جهان اسلام امروز (دوشنبه) با حضور دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در شهر استانبول کار خود را آغاز کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
علی ارباش، رئیس سازمان امور دینی ترکیه در همایش مشورتی علمای جهان اسلام خواستار تلاش جهان و انسانیت برای پایان دادن به نسل کشی در غزه شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
وبینار بین المللی (شخصیت حضرت معصومه (س) الگوی دختر مسلمان) به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.