شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۱:۲۲Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وحدت مسلمانان»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن محکومیت حادثه تروریستی در مسجدی در استان قندوز افغانستان تاکید کرد: این گونه حرکت های کور هرگز نخواهد توانست در وحدت مسلمانان مومن وخداجو خللی ایجاد نماید.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۶    
گیرای با بیان اینکه بخش داوری مسابقات بین المللی قرآن از سطح بالایی برخوردار بود گفت: برگزاری مسابقات قرآن کریم در سطح بین المللی می تواند به تعمیق مودت و گسترش صلح در بین کشورهای اسلامی کمک کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سردار رجبی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از بدو پیروزی انقلاب به دنبال دشمنی بودند، دشمنان به دنبال این بودند تا فرصت ها را به تهدید تبدیل کنند و هر کجا نفوذ بود در آن عقب مانده ایم و با وحدت می توان مقابل نفوذ دشمن ایستاد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در بیست و هفتمین جلسه از سلسله نشست های تخصصی "امت همدل" مطرح شد که معنویت و روحیه سادات بسیار تاثیرگذار است و به سایر انسان ها انتقال پیدا می کند، آنان کلامشان مثمر ثمر است و برای همدلی میان مسلمانان اثر گذار است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۲:۲۸    
در وصیت نامه شهید رضا دولتی می خوانید: وحدت را حفظ نمایند تا دشمنان نتوانند به انقلاب آسیبی برسانند.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شورای وحدت مسلمانان پاکستان، جنایت ترور شهید، وسام محمد صابر(ابوباقر الساعدی) توسط اشغالگران آمریکایی در عراق مرتکب را به شدت محکوم کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۲    
مولوی ترنج زر خاطرنشان کرد: بعثت پیامبر اسلام، عاملی مهمی در وحدت و تقریب مذاهب اسلامی است، زیرا وحدت امری الهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۳    
امام جمعه موقت سنندج حضرت رسول اکرم(ص) را محور وحدت مسلمانان نام برد و گفت: قبل از بعثت رسول خدا مردم در مدینه و مکه دشمن سرسخت هم بودند و باهم دشمنی داشتند اما حضرت محمد(ص) توانست محبت را در بین آن مردم به وجود بیاورد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۳    
امام جمعه شهرستان تایباد گفت: مهم ترین و برترین سلاح برای مقابله با مستکبران و دشمنان نظام مقدس اسلامی وحدت و حضور مردم در تمام عرصه ها است.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۱    
امام جمعه ملبورن با تأکید بر وحدت مسلمانان جهان برای دفاع از ارزش های مشترک از جمله حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت که یک صدایی در دادخواهی برای مستضعفین جهان در گروی پیروی از مکتب ائمه اطهار به ویژه تعلیمات امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ریاض اتحاد و همبستگی کشورهای اسلامی و وحدت مسلمانان را موجب افزایش توانمندی های جهان اسلام دانست.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۴    
عالم نیجریه ای با تأکید بر این که مسجدالاقصی محور وحدت مسلمانان است، گفت: همه باید حول این محور متحد شده و اختلافات قومی قبیله ای و مذهبی را کنار بگذاریم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 82 صاحب الأمر(عج) استان قزوین گفت: وحدتی که در زمان دفاع مقدس تحت فرمان امام خمینی (ره) ایجاد شد، امروز جبهه باطل را به نابودی نزدیک کرده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شورای وحدت مسلمانان پاکستان با صدور بیانیه ای حمله آمریکایی انگلیسی به یمن را به شدت محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه قرآن کریم مایه انسجام و وحدت مسلمانان و مایه افتخار ماست، گفت: در تمام دوران زندگی، از آغاز تا پایان تلاشمان این است که در سایه قرآن باشیم چون همه نیازهای بشری در قرآن کریم مورد توجه قرار گرفته است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۵    
ششمین دوره نشست مجمع عمومی اتحادیه جهانی علمای مسلمان در دوحه با دعوت به وحدت برای فلسطین و اتحاد به منظور رهاکردن فلسطین از دست اشغالگران به کار خود ادامه می دهد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نیجریه - ایران پرس: مسلمانان نیجریه با حضور در کلیساها، کریسمس را در کنار مسیحیان این کشور جشن گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۴    
ماموستا کلشی نژاد گفت: تنها راه پایان دادن به جنایت های رژیم اشغالگر صهیونیستی و آمریکای شرور مقاومت و وحدت مسلمانان است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
خطیب موقت نماز جمعه ایلام گفت: جبهه مقاومت، اسلام خواهی و وحدت مسلمانان را به دنیا نشان داد و مقاومت مردم مظلوم غزه به اسلام عزت و اقتدار بخشید.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه بجنورد با تاکید بر وحدت مسلمانان برای حمایت از غزه، گفت: مسلمانان جهان برای حمایت از مظلومان فلسطین در برابر زورگویی های جهان استکبار باید متحد شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
خطیب موقت نماز جمعه ایلام گفت: جبهه مقاومت، اسلام خواهی و وحدت مسلمانان را به دنیا نشان داد و مقاومت مردم مظلوم غزه به اسلام عزت و اقتدار بخشید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: هدف مراسم فاطمیه، بسط و نشر فضایل و سیره عملی حضرت زهرا (س) در جامعه است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۸:۵۶    
امام جمعه سیلوانای ارومیه گفت: خداشناسی، جهت وحدت مسلمانان است و فروعات دینی نباید مایه و منشاء اختلاف میان شیعه و سنی شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۵۳    
امام جمعه سنندج گفت: مسئولان باید جنبه دینی خود را تقویت کنند تا مردم محروم را بیشتر درک کنند؛ لذا مساجد تنها دانشگاهی که مرکز اخوت، یکدلی، وحدت و برادری و اتحاد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداری نخست وزیر حکومت طالبان در دیدار با هیئت اتحادیه علمای جهان اسلام در کابل اظهار داشت که نقش علما در وحدت مسلمانان بسیار مهم است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۱    
امام جمعه جوانرود گفت: وحدت و برادری بزرگترین سلاح مسلمانان در برابر دشمنان است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان روانسر گفت: ایجاد تفرقه و معرفی اسلام ساختگی توسط معاندان مهمترین توطئه دشمن در مقابل وحدت و انسجام مسلمانان است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۲:۴۲    
اگر همه کشورهای مسلمان به هدف واحد چشم بدوزند، وحدت امکان پذیر است. اما مهم این است که این کشورها واقعیات شرایط کنونی و ضرورت نزدیکی هرچه بیشتر را درک کرده و دست دوستی و برادری به سمت یکدیگر دراز کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۲    
حوزه/ شیخ فهیمی گفت: رژیم غاصب صهیونیستی امروز دشمنی خود را با مسلمان آشکار کرد و از وحدت مسلمانان دلهره دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دیلم با بیان اینکه انعکاس رویدادها و گفتمان های قرآنی به وحدت مسلمانان جهان اسلام سرعت بخشیده است، گفت: این خبرگزاری ضمن شناساندن فرهنگ غنی قرآنی بیانگر چهره قرآنی، ارزشی و معنوی ایران اسلامی است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۸:۰۳    
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر وحدت و اخوت اسلامی در میان مسلمانان جهان و دولت های اسلامی حاکم بود هیچ زمانی شاهد جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین نبودیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عباسی، فعال رسانه در استوری اینستاگرام نوشت: پیشنهاد امروز آیت الله خامنه ای برای قطع صدور نفت به اسرائیل با وحدت مسلمانان کاملا قابل اجراست. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام با اشاره مواضع ناکارآمد مجامع بین المللی به ویژه شورای امنیت سازمان ملل که ضد امنیت است گفت: امروز استکبار جهانی از وحدت مسلمین و فریاد حمایت از مردم مظلوم غزه به ترس و وحشت افتاده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اتفاقات اخیر در منطقه و به ویژه در فلسطین گفت: امروز فلسطین همچنان مهم ترین مساله جهان اسلام و عامل وحدت مسلمانان است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رضازاده گفت: وحدت و انسجام کشورهای مسلمان آینده جهان اسلام را رقم می زند. در همین راستا باید تلاش کرد نهاد های بین المللی که در این زمینه مسئول هستند را با رایزنی های مستمر دیپلماتیک وادار به موضع گیری و اقدامات صریح در قبال رژیم اشغالگر قدس کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۳    
بمباران مناطق مسکونی و مراکز درمانی و مذهبی غزه همچنان ادامه دارد. جنایتی که تاکنون بیش از چهار هزار و 600 فلسطینی را شهید و هزاران خانه را ویران کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:امروز رمز موفقیت ملت های آزادی خواه جهان نرفتن زیر بار سلطه ابرقدرت ها و وحدت میان مسلمانان است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۵    
به گزارش مشرق، محسن فایضی، فعال رسانه در کانال تلگرامی خود تصویری از نماز وحدت مسلمانان عراق را منتشر کرد: *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۵    
همدان-امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه جنایات اخیر صهیونیست ها در نوار غزه وحدت مسلمانان و آزادگان جهان را رقم زد، گفت: این حادثه دلخراش علاوه بر اینکه ضربه دیگری بر خود اسرائیل بود، مقاومت را به حرکت در آورد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۲۲:۴۵    
خورشیدی گفت: قرآن کریم محور وحدت مسلمانان است و اهل شیعه و سنی این کتاب الهی را قبول و به آن ایمان دارند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه بندر امام خمینی(ره) گفت: همه سیاست مدارانی که به خیال باطل خود نقشه صلح و سازش با این رژیم جنایتکار را ترسیم کرده بودند این عملیات شجاعانه بر افکار پوچ آنها خط بطلان کشید.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۱    
یک فعال رسانه ای از کشور ترکیه با بیان اینکه عناصر وحدت مسلمانان بیشتر از عناصر اختلاف است، تصریح کرد که باید بر عناصر وحدت و نقاط قوت به مظور تحقق وحدت میان امت اسلام تمرکز کنیم تا دشمنان نتوانند توطئه های خود را به پیش ببرند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: پرچم اسلام با وحدت مسلمانان با قدرت در اهتزاز است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت نوک آباد ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان امروز وحدت مسلمانان را نشانه گرفته اند که لازمه مقابله با آن هوشیاری، داشتن بصیرت و توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۶    
به گزارش جام جم آنلاین ، او طی چهار دهه گذشته و از زمان ملاقاتش با معمار بزرگ انقلاب اسلامی همواره ادامه دهنده راه و مسیر تعالی بخش اسلام و منادی وحدت و همبستگی در بین مردم محروم نیجریه و همسایگان این کشور بوده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بجنورد: دشمنان اصلی وحدت مسلمانان غارتگران و سلطه گران یعنی آمریکا و اسرائیل هستند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه گفت: دشمنان در اغتشاشات سال گذشته با تهاجم ترکیبی به دنبال تفرقه بین مردم شیعه و سنی و در پی آن تجزیه و تقسیم ایران به پنج استان بود که با درایت سپاه، منادیان وحدت و مدافعان امنیت و حضور مردم خنثی شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۱    
شیراز/ مراسم جشن میلاد پیامبر گرامی اسلام و امام صادق علیهما السلام با حضور جمعی از علمای شیعه و اهل تسنن استان فارس، در شیراز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مجمع ملی کانون های فرهنگی تبلیغی جهادی کشور و قرارگاه بین المللی مساجد جهان اسلام در پی عملیات غافلگیرکننده گروه های مقاومت فلسطین با عنوان طوفان الاقصی به مناطق اشغالی توسط رژیم صهیونیستی و موفقیت های کسب شده پیام دادند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۴:۰۳    
عضو اتحادیه جهانی زنان مسلمان گفت: مسئله ای که بدن استکبار جهانی را به لرزه درمی آورد وحدت بین مسلمانان است.