شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۱:۵۵Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وحدت مسلمانان»

عضو دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور عید غدیر خم محور وحدت مسلمانان است عضو دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور گفت: روز عید غدیر خم محور وحدت و یکپارچگی مسلمانان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
حجاب نماد یک تفکر اسلامی است و برای سیاست های غربی خطر آفرین است؛ چون اسلام است که تفکر ظلم ستیزی را اشاعه می دهد و باعث وحدت مسلمانان می شود.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محمود رجبی، عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور گفت: دولت اسلامی موظف به اعمالی است که مردم را به بهشت ببرد و از سقوط در جهنم بازدارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- امام جمعه تکاب گفت: از منظر اندیشه دینی اسلام، نماز جمعه از ارکان اساسی و زیربنای وحدت و اتحاد مسلمان و عامل انسجام در جامعه اسلامی به شمار می رود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب طی سالیان گذشته مسائل مهمی در بیاناتشان به مناسبت عید غدیر فرموده اند که ما در خبرگزاری رسا به بازخوانی آن می پردازیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- امام جمعه خورموج استان بوشهر گفت: نماز جمعه نشان دهنده وحدت و یکپارچگی مسلمانان در صفوف توحیدی است و از مهم ترین اجتماعات عبادی سیاسی دین اسلام به شمار می رود.
مرتضی پیرانی در وبینار حج؛ فرصت گفتگوی بین مذاهب اسلامی گفت: حج یک فرصت استثنایی برای نمایش وحدت مسلمانان است. مکانی که مسلمانان از همه جای جهان از هر نژاد و رنگی و مذهبی گردهم می آیند و به عبادت پروردگار می پردازند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: تمام تلاش دشمنان این بوده که وحدت مسلمانان را دچار تفرقه و در جبهه مقاومت خلل و تفرقه ایجاد کنند، اما نقشه آنها منجر به شکست است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۷    
مازندران - حجت الاسلام والمسلمین لائینی، با اشاره به اینکه زمزمه دعای عرفه، نمایش معنوی وحدت مسلمانان جهان است، گفت: دعای عرفه نماد خداشناسی و انسان شناسی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۸    
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی حزب وحدت مسلمانان پاکستان گفت: پاکستان کشوری است که به علت همسایگی با جمهوری اسلامی ایران تأثیرات بسیار زیاد و عمیقی از ایران گرفته است و مردمان کشور پاکستان به انقلاب اسلامی عشق می ورزند و از این انقلاب دفاع می کنند و انزجار خود را نسبت به کشورهای استکباری به ویژه آمریکا و ...
حجت الاسلام والمسلمین مهدوی پور در وبینار حج تجلی وحدت امت اسلامی گفت: حج مظهر وحدت مسلمانان جهان است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، همزمان با فرارسیدن ماه ذی الحجه و ایام حج ابراهیمی ...
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب وحدت مسلمانان پاکستان با حضور در ساختمان مجمع جهانی اهل بیت(ع) با آیت الله رمضانی دیدار و گفتگو کرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۱    
آیت الله رئیسی در گفت و گوی تلفنی با رئیس جمهور سوریه، با بیان اینکه موضوع فلسطین عامل وحدت مسلمانان و موجب همگرایی ملت های مستقل است گفت: دولت سیزدهم برای مشارکت فعال، گسترده و مؤثر در بازسازی سوریه برنامه دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی دفتر رئیس جمهور منتخب، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی شامگاه دوشنبه در گفت و گوی تلفنی دکتر بشار اسد با تبریک انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور سوریه گفت ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۳    
فارغ از مسئله اندیشه و اصول عقیدتی، قران کریم سفارش های زیادی را برای عمل به اصل وحدت دارد که ویژه وحدت مسلمانان است
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله رمضانی با اشاره به اینکه برگزاری کنفرانس اسلامی در تجمیع ظرفیت قدرت مسلمانان در جهان و منطقه تاثیرگذار است، گفت: باور امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب، ضرورت اتحاد و وحدت مسلمانان در قدرت فکری، اجتماعی، نظامی و معنوی است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۲:۳۸    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: امام خمینی(ره) توانستند با تاکید بر وحدت، مسلمانان جهان را بیدار کنند تا درمقابل یکدیگر احساس مسئولیت کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، حب به اهل بیت(ع) را محور وحدت مسلمانان دانست و گفت: اهل بیت(ع) کانون عواطف و مهربانی ها هستند.:
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی گفت: دشمن امروز می خواهد با شکستن صفوف وحدت مسلمانان مسیر دستیابی به اهداف شوم خود را هموار سازد لذا تا زمانی که وحدت در جوامع اسلامی وجود داشته باشد، هیچ دشمنی توان مقابله با ما را نخواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: وحدت مسلمانان و جهان اسلام تنها راه مقابله با اقدامات تفرقه افکنانه دشمنان است و دفتر تقریب مذاهب اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز نقش پررنگی را در این زمینه ایفاء خواهد کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۹    
مولوی شیهکی با تأکید بر اینکه قدس محور وحدت و برادری مسلمانان با هرنوع سلیقه و گرایش فکری است، گفت: تمام مجامع، محافل داخلی و جهانی و بین المللی نیز درخواست داریم که به یاری مردم مظلوم فلسطین بشتابند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز حفظ وحدت مسلمانان در برابر استکبار جهانی، آمریکا و رژیم کودک کش اسرائیل را خواستار شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به راه اندازی دانشکده مذاهب اسلامی بجنورد، گفت: کسب دانش توسط دانشجویان شیعه و اهل سنت در کنار هم سبب وحدت بیشتر میان مسلمانان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با تبریک عید سعید فطر از این عید به عنوان روز با شکوه بیداری اسلامی و تقویت وحدت میان مسلمانان جهان یاد کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن -ماه میهمانی پروردگار به پایان رسید، لیکن هنوز بندگی ادامه دارد. ماهی که لیله القدر، شبی بهتر از هزار ماه در آن جای داشت. شب تقدیر و بخشش گناهان. شبی که پروردگار رویدادهای یک سال را مقدر می کند. عید اکبر آمد. عید بندگی و خالص شدن، عید وحدت مسلمانان فرا رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- امام جمعه سبزوار گفت: انسجام و وحدت بین کشورهای اسلامی در مقابله با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی مانع توطئه و دخالت های آنها در منطقه و امور کشورهای اسلامی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خواستار وحدت شیعه و سنی برای اخراج اشغالگران از افغانستان شدند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۳    
استاد حوزه و دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، بیان کرد: در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، شاهد حمله اشغالگران اسرائیلی به قبله اوّل مسلمین، رمز وحدت مسلمانان هستیم؛ همه مسلمانان نسبت به مقدّسات خود حسّاس بوده و بی تفاوتی را بر نمی تابند ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۸    
معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی کردستان تاکید کرد: روز قدس، روزی است که مستضعفان باید علیه ستمگران و ظالمان بسیج شوند. روز قدس پیام آور وحدت مسلمانان جهان در برابر اشغال گری رژیم صهیونیستی است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۵    
نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: روز قدس بیانگر وحدت مسلمانان و عظمت اسلام راستین است، روزی که قبله اول مسلمانان را به یاری همه مسلمانان از چنگال کافران و معاندان صهیونیست خارج خواهیم کرد.
مقاله تنها راه رهایی قدس، وحدت مسلمانان است به قلم طاها مزمل در وبلاگ تامیل زبان تودو منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، بنابر گزارش ارسالی از رایزنی فرهنگی ایران در سریلانکا؛ در مقاله تنها راه رهایی قدس ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - خانه های فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در پاکستان به مناسبت روز جهانی قدس برنامه های مختلفی با حضور شخصیت های سیاسی و مذهبی این کشور برگزار و طی آن اهمیت مسئله فلسطین میان امت اسلامی و نقش محوری قدس در تقویت وحدت مسلمانان مورد تاکید قرار گرفت.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۱۴    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، قاسم محمدی در گفتگو با روابط عمومی در روز قدس، این روز را روز وحدت مسلمانان جهان عنوان کرد و گفت: همه مسلمانان برای رسیدن به یک هدف مشترک در کنار هم قرار داریم. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) قم گفت: روز قدس این نقطه تقابل اسلام و کفر و همچنین ظلم و عدالت است، بنابراین هر چه در زنده نگاه داشتن این آرمان تلاش کنیم، وحدت مسلمانان تقویت خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- امام جمعه خواف از روز جهانی قدس به عنوان تداعی کننده وحدت و همدلی مسلمانان علیه ددمنشی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی یاد کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۶    
سید محمد رستگاری فرماندار یزد به مناسبت روز قدس پیام صادر کرد و پیام روز قدس را همبستگی مسلمانان دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- علمای اهل سنت استان بوشهر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند و روز قدس را نماد وحدت مسلمانان جهان دانستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه روز جهانی قدس مرکز وحدت مسلمانان است، گفت: دشمنان اسلام تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا صدای فلسطینی ها به گوش مردم جهان نرسد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۸    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس مصداق وحدت کل جهان و مسلمانان شیعه و سنی و کشورهای اسلامی است که باید این روز گرامیداشته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مهرستان - فرماندار مهرستان گفت: روز قدس نماد وحدت، همدلی و یکپارچگی تمامی مسلمانان دنیا در برابر رژیم غاصب صهیونیستی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۹    
علمای شیعه و سنی خراسان جنوبی به مناسبت روز قدس و گرامیداشت این روز بزرگ طی نشستی به بیان راهکارهای مورد نظر در مورد تبیین مسئله فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی در منطقه برای جوانان در مناطق مختلف استان پرداختند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با تاکید بر افول روز افزون قدرت رژیم صهیونیستی در منطقه، اظهار کرد: روز قدس، روز احیای جنبش مقاومت فلسطین و همبستگی و وحدت مسلمانان جهان در مطرح کردن موضوع بازپس گیری سرزمین اشغالی خود و آرمان های اسلامی است تا مردم رنج دیده و مظلوم فلسطین دیگر احساس تنهایی ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۰    
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است، گفت: روز قدس حلقه وصل و مرکز وحدتی برای مسلمانان در سراسر عالم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بلگراد-ایرنا- رئیس العلمای جامعه اسلامی صربستان در بلگراد در ضیافت افطار در آستانه گرامیداشت روز قدس در سفارت کشورمان بر لزوم وحدت و همبستگی مسلمانان برای حمایت از فلسطین و فلسطینیان در رسیدن به اهداف بر حق خود تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سخنران آئین گرامیداشت روز قدس در خرم آباد گفت: روز قدس ابتکار بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در راستای اعلام انزجار از رژیم غاصب اسرائیل است که هر ساله موجب وحدت مسلمانان جهان نیز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۷    
امروز روز جهانی قدس، نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایت های رژیم صهیونیستی در کشور های اسلامی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: ابتکار امام راحل برای نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نماد وحدت مسلمانان و خنثی کننده توطئه استکبار جهانی است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شبستری گفت:روز قدس تجلی وحدت مسلمانان جهان در مقابل ظلم و نماد ظلم که همان رژیم صهیونیستی جنایتکار و غاصب هست تحقق پیدا می کند و مردم دنیا شکوهی از سوی مسلمانان جهان را نظاره می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی امام خمینی (ره) تدبیر بزرگی برای اتحاد و انسجام بیشتر مسلمانان حول اولین قبله است که با وحدت مسلمانان و آزادی قدس شریف رقم خواهد خورد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: روز قدس نماد وحدت و یکپارچگی مسلمانان است.