چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۴:۱۵Oct 2020 28

جدیدترین‌های «وحدت مسلمانان»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۶    
مشهد جمعیت بانوان فرهیخته سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در بیانیه ای اعلام کرده که اقدامات اسلام ستیزانه، وحدت هر چه بیشتر مسلمانان در برابر مستکبرین عالم را در پی خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۰    
سیاستمداران لبنانی ضمن محکومیت اهانت به پیامبر اسلام، وحدت مسلمانان جهان در برابر اسلام هراسی و اسلام ستیزی غربی ها به ویژه فرانسه را خواستار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سیاستمداران لبنانی ضمن محکومیت اهانت به پیامبر اسلام، وحدت مسلمانان جهان در برابر اسلام هراسی و اسلام ستیزی غربی ها به ویژه فرانسه را خواستار شدند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ندای وحدت در رادیو معارف، اهمیت وحدت بین مسلمین را از منظر آیات و روایات بررسی و بازگو می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه ندای وحدت همزمان با میلاد نبی اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت از رادیو معارف روی آنتن می رود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۵    
دیشب لبنانی ها با حرکت کاروانی و پخش سرود های ویژه ایام بعثت نبی مکرم اسلام ضمن محکومیت اهانت به پیامبر اسلام وحدت مسلمانان جهان در برابر اسلام هراسی و اسلام ستیزی غربی ها به ویژه فرانسه را خواستار شدند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
علامه کاشف الغطاء همواره بر وحدت مسلمانان تاکید می کرد و آن را عامل قدرتی می دانست که هجوم دشمنان را دفع می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به اهمیت وحدت بین مسلمانان، گفت: امام راحل کارهای بزرگی برای وحدت مسلمانان انجام دادند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - امام جمعه تالش اتحاد امت اسلامی را مانع تفرقه افکنی دشمنان در میان مذاهب شیعه و سنی دانست و بر گرامیداشت هفته وحدت مسلمانان توام با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
برنامه قلب فرهنگی این جمعه به ابعاد وحدت آفرینی نماز جمعه و نقش آن در همبستگی مسلمین می پردازد
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: تحقق تمدن اسلامی در سایه وحدت مسلمانان است و رسانه ملّی به عنوان مهم ترین دستگاه رسانه ای کشور بار سنگینی بر دوش دارد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف گفت: ایران و مالزی به عنوان دو کشور مهم در جهان اسلام باید همکاری بیشتری برای تحکیم وحدت میان کشورهای مسلمان و دوری از تفرقه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف گفت: ایران و مالزی به عنوان دو کشور مهم جهان اسلام باید همکاری بیش تری برای تحکیم وحدت میان کشورهای مسلمان و دوری از تفرقه داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- امامان جمعه شهرستان های خراسان رضوی با تسلیت سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن (ع) و شهادت حضرت امام رضا (ع)، بر وحدت مسلمانان و تلاش برای اقتدار ملی و ایستادگی در برابر دشمن تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه موقت سنندج به جایگاه و ماهیت اربعین در میان مسلمانان اشاره کرد و گفت: اربعین، پیام آور وحدت مسلمانان جهان اسلام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۸    
ایسنا/لرستان مدرس گفتمان های دینی با تاکید بر این که دشمن از وحدت مسلمانان عصبانی است، اظهارکرد: اربعین نماد اتحاد اسلامی حول پرچم امام حسین(ع) است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۹    
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان سرخه گفت: اربعین بزرگ ترین تجلی وحدت مسلمانان جهان است وحدتی که درطول سال های اخیر دشمنان تلاش کردند با ایجاد تفرقه مانع تحقق آن شوند، اما هرگز نخواهند توانست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۵    
مازندران - حجت الاسلام شکریان گفت: اربعین حسینی به محور وحدت مسلمانان و آزادی خواهان جهان برای ایستادگی در برابر ظلم و استبداد زمان تبدیل شده است،
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رهبران ارشد مذهبی، شخصیت های سیاسی و اندیشمندان پاکستان در همایش وحدت اسلامی ضمن نفی افراط گرایی و نکوهش افکار تکفیری، بر ترویج و گسترش اتحاد در رفع مشکلات و توجه به آرمان های جهان اسلام تاکید کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۶    
مسجد پایگاه انسجام و وحدت مسلمانان است و راه اندازی کانون های فرهنگی هنری مساجد به تقویت بُعد فرهنگی جامعه و مشارکت بیشتر نوجوانان و جوانان در فعالیت های مسجدی می انجامد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه سلماس گفت:آتش افروزی آمریکا در منطقه برای به غارت بردن ثروت کشور های منطقه است که تنها راه غلبه بر استکبار وحدت مسلمانان جهان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: در نگاه پیروان امام شافعی( رض) افزود: اختلاف برداشت ها و قرائت ها، واقعیتی انکار ناپذیر است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه حضرت محمد(ص) کانون وحدت مسلمانان جهان است، گفت: به همین دلیل دشمنان اسلام با هدف قرار دادن و اهانت به پیامبر رحمت و مهربانی، در اندیشه تضعیف اسلام هستند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله سبحانی بر وحدت میان مسلمانان تاکید کرد و گفت: ما مسلمانان در این جهان، که دشمن از همه طرف، حمله ور است باید به حبل وحدت، چنگ بزنیم. به مشترکاتمان احترام بگذاریم و در مسائل اختلافی، در مدارس از نظر علمی نه از نظر تعصّبی بحث کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۳    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان گفت: عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی نه تنها شکست ایجاد نکرد بلکه سبب اجتماع مسلمانان و جبهه مقاومت شد و سبب محکم تر شدن و وحدت مسلمانان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: محکوم کردن گسترده توهین به مقدسات مسلمانان، باعث تحکیم اتحاد و وحدت هرچه بیشتر مسلمانان جهان می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
در پی اهانت به قرآن کریم در چند کشور اروپایی، رئیس مجلس خبرگان طی بیانیه ای عنوان کرد: آیا ضرورت ندارد سردمداران غربی جلوی این نوع افراط گری ها را که در واقع اهانت به همه ادیان ابراهیمی است بگیرند؟
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی وحدت مسلمانان را در ترویج جبهه فلسطین و روز قدس ضروری دانست و گفت: متاسفانه امارات متحده عربی از عرصه واحد و وحدت مسلمانان خارج شده و این ضربه سنگینی در پشتیبانی از ملت فلسطین است لذا باید در حمایت از ملت فلسطین همه کشورهای منطقه متحد باشند و امارات نیز برای رسیدن به این وحدت ...
مجله انگلیسی زبان دی پیج با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در اسلام آباد، دومین ویژه نامه خود را به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله محمدعلی تسخیری منتشر کرد. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عادل عبدالمهدی، نخست وزیر پیشین عراق، در پیامی رحلت آیت الله تسخیری، مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۲:۲۴    
رئیس جامعه اسلامی بوسنی گفت: آیت الله تسخیری در تاریخ امت اسلامی به عنوان شخصی که به صورت خستگی ناپذیر برای نزدیکی مذاهب و وحدت مسلمانان تلاش می کرد به یاد می ماند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه فراکسیون مهدویت مجلس در پی درگذشت آیت الله تسخیری را قرائت کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۷    
از جمله ویژگی ها واهداف معنوی مهم حج، گردآمدن و حضور گسترده امت اسلامی در وقت و مکان مشترک برای انجام اعمال مشترک مانند اعمال حج و عمره با یک فرم لباس مشترک، اهداف و دعوت مشترک لبیک اللهم لبیک... است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اهم برنامه های انجام شده این سازمان در دهه ولایت و امامت را تشریح کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد گفت: عید غدیرخم منشاء وحدت بین تمام مسلمانان شیعه و سنی بوده و جریان غدیر خم اثبات کننده اصل امامت و ولایت است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۰:۴۷    
حجت الاسلام والمسلمین لائینی،بر ضرورت تقویت نگاه علمی به مسأله غدیر در جامعه اسلامی تأکید کرد و گفت: باید تولیدات و تألیفات علمی در این خصوص تقویت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۵    
دهه امامت و ولایت عامل وحدت مسلمانان است .
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است مکاتب شکست خورده لیبرالیسم و کمونیسم نیازمند جایگزینی هستند که هم اکنون بهترین زمان برای شناسایی الگوی اسلامی است ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام تقی روحانی عصر شنبه در جلسه هماهنگی ستاد غدیر رودسر، با اشاره به اهمیت این روز برای مسلمانان، اظهار کرد: غدیر محور همه ارزش های علوی است و هیچ پایگاه اندیشه و تفکری برای بیمه کردن جامعه در برابر هجمه های فکری قوی تر از غدیر نیست. ...
رایزن فرهنگی ایران در دهلی نو در وبینار حج ابراهیمی و وحدت مسلمانان جهان گفت: اجتماع سالانه مسلمانان از سراسر جهان در موسم حج، نوعی امنیت سازی و ظهور قدرت مسلمانان در قالب امت واحده است. ...
متن انگلیسی پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت ایام حج در رسانه های مجاری و صفحات اجتماعی رایزنی فرهنگی ایران در اوگاندا منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به روابط دوستانه و تاریخی ایران و عراق، بر لزوم تلاش برای توسعه بیش از پیش مناسبات و همکاری های فی مابین و تسریع در اجرای توافقات دو کشور تاکید کرد. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به روابط دوستانه و تاریخی ایران و عراق، بر لزوم تلاش برای توسعه بیش از پیش مناسبات و همکاری های فی مابین و تسریع در اجرای توافقات دو کشور تاکید کرد. ...
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۰۴   + ۳۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز جمعه در تماس تلفنی الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان با وی، با تبریک فرارسیدن عید سعید قربان به دولت و ملت جمهوری آذربایجان، اظهار امیدواری کرد همه مسلمانان جهان از برکات این عید به عنوان مظهر وحدت مسلمانان برخوردار باشند. ...
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۴۹   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق: توسعه همه جانبه مناسبات و همکاری ها با ایران یک اصل خدشه ناپذیر در سیاست خارجی عراق است حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز جمعه در تماس تلفنی برهم صالح رئیس جمهور عراق با وی، با تبریک عید سعید قربان به عنوان مظهری از وحدت مسلمانان جهان به دولت و ملت عراق ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت، این ایام مبارک را نسخه شفابخش جهان اسلام برای دوری از تفرقه و تحقق وحدت مسلمانان خواند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن کاملی فر روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: اگر واقعه مهم و تاثیرگذار غدیر به خوبی در جهان اسلام تبیین می شد، امروز مسلمانان این همه دچار مشکل و اختلافات نبودند، همچنان که اگر غدیر مورد غفلت واقع نمی شد عاشورایی در تاریخ اسلام اتفاق نمی افتاد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر آذربایجان شرقی با اشاره به ارزش و اهمیت غدیر در تاریخ اسلام، گفت: وحدت مسلمانان با تعمیم فرهنگ غدیر میسر می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۴    
یک نویسنده مصری با اشاره به قدمت زبان عربی تاکید کرد: زبان عربی، زبان قرآن کریم است و این زبان نماد وحدت مسلمانان به شمار می آید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان عید سعید غدیر خم را محور اصلی وحدت و اتحاد مسلمانان در جهان عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۴    
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بر هر کسی که توان مالی دارد حج واجب است گفت: حج نماد وحدت و نمایش قدرت مسلمانان جهان است.