شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۰۶Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوری همدانی»

پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار نایب رئیس جامعه مدرسین پردیسان آنلاین علمیه قم بر ارتباط عمیق مراکز علمی قم، نجف و الازهر تاکید کردند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: امروز دنیای استکبار باهم متحد شدند براین اساس بر وحدت جهان اسلام تأکید می کنم و امروز لازم است مراکز علمی قم و نجف و الازهر با هم ارتباط عمیق داشته باشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید گفت: جامعه مدرسین حوزه علمیه ستون استوار حوزه و دارای سابقه درخشان حدود 60 ساله می باشدو در انقلاب یک جریان اثرگذار بوده است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در پیامی از پاسخ کوبنده جمهوری اسلامی ایران و گروه های مقاومت به تجاوزات رژیم صهیونیستی حمایت کرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پیامی تاکید کرده است: پاسخ کوبنده سربازان اسلام و گروه های مقاومت به رژیم غاصب صهیونیستی بسیار بجا بود و مورد حمایت است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در پیامی گفت:پاسخ کوبنده سربازان اسلام و گروه های مقاومت به رژیم صهیونیستی بسیار بجا و مورد حمایت است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید در دیدار مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت گفت: باید با وحدت و همدلی همه مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی حل شود.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله نوری همدانی روز چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 را عید فطر اعلام کردند. به گزارش شفقنا، اطلاعیه دفتر این مرجع تقلید بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید اعلام کرد: مقلدین مجاز هستند فطریه و کفاره خود را جهت اطعام مردم غزه در فلسطین اختصاص دهند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۳:۴۷    
آیات حسینی بوشهری و خاتمی و حجج الاسلام والمسلمین آقایان: عباسی رییس المصطفی العالمیه، سید حسن خمینی تولیت مرقد امام(ره) و شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی با حضرت آیت الله نوری همدانی دیدار و گفت وگو کردند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۰:۵۶    
آیات حسینی بوشهری و خاتمی و حجج الاسلام والمسلمین آقایان: عباسی رییس المصطفی العالمیه، سید حسن خمینی تولیت مرقد امام(ره) و شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی با حضرت آیت الله نوری همدانی دیدار و گفت وگو کردند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- گزارش تصویری : دیدار حضرات آیات و حجج اسلام آقایان شهرستانی نماینده تام الاختیار حضرت آیت الله العظمی سیستانی ، حسینی بوشهری، سید احمد خاتمی، سید حسن خمینی، و دکتر عباسی؛ رئیس جامعة المصطفی العالمیه با حضرت آیت الله نوری همدانی
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: قدر این فرصت را بدانید و با توجه به سوابق و تجارب مشکلات را رصد و حل نمائید. به گزارش شفقنا حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار با حجت الاسلام روانبخش نماینده منتخب مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک کسب اعتماد مردم قم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۰    
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، رژیم غاصب صهیونیستی را عامل اصلی ناامنی منطقه دانست و گفت: باید نظر امام راحل(ره) و رهبری برای از بین رفتن این رژیم نامشروع عملی شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، رژیم غاصب صهیونیستی را عامل اصلی ناامنی منطقه دانست و گفت: باید نظر امام راحل(ره) و رهبری برای از بین رفتن این رژیم نامشروع عملی شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
میزان فطریه ماه مبارک رمضان از سوی دفاتر مقام معظم رهبری و حضرات آیات عظام سیستانی، وحید خراسانی، شبیری زنجانی، مکارم شیرازی، جوادی آملی و نوری همدانی اعلام شد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
شش تن از مراجع عظام تقلید در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر، مبلغ زکات فطریه سال 1403 را برای مقلدین خود اعلام کرده اند. به گزارش اقتصادنیوز، آیت الله سیدعلی سیستانی، آیت الله ناصر مکارم شیرازی، آیت الله سیدعلی خامنه ای، آیت الله حسین نوری همدانی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
دفتر آیت الله نوری همدانی میزان فطریه هر فرد بر مبنای قوت غالب گندم را 65 هزار تومان و قوت غالب برنج را 180 هزار تومان اعلام کرد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فصل پنجم از سریال طنز نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی از امروز (15 فروردین ماه) از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی مبلغ فطریه برای هر فرد را به ازای قوت غالب گندم 65 هزار تومان و به ازای قوت غالب برنج 180 هزار تومان اعلام کرد.دفتر رهبر مبلغ فطریه قیمت گندم برای هر نفر 65 هزار تومان (شصت و پنج هزار تومان) اعلام کرد.
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دفاتر آیات عظام حسین نوری همدانی و عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید، میزان زکات فطره (فطریه) را اعلام کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه رمضان و در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر، دفاتر مراجع تقلید (حضرت آیت الله خامنه ای و مراجع عظام آیت الله مکارم شیرازی، نوری همدانی و جوادی آملی) میزان فطریه را برای مقلدین خود اعلام کردند.
اقتصاد آنلاین / حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۴۷ سایت دیگر  
دفتر آیت الله نوری همدانی مبلغ زکات فطره از نظر این مرجع تقلید شیعیان برای سال 1403 را اعلام کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۱    
حضرت آیت الله نوری همدانی ضمن محکوم کردن جنایات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی، آحاد ملت و مسلمانان را به حضوری گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با صدور پیامی از عموم مردم ایران اسلامی جهت حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در پیامی با تاکید بر اهمیت مسئله فلسطین برای جهان اسلام از همه مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله نوری همدانی جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در بیمارستان شفاء غزه را محکوم کردند. به گزارش شفقنا، متن پیام این مرجع تقلید شیعیان در محکومیت جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در غزه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پیامی ضمن محکومیت جنایات دردناک صهیونیست ها در غزه تاکید کرده است: بی تفاوتی مدعیان حقوق بشر، مصیبت این جنایت ها را سنگین تر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در دیدار با یکی از نمایندگان منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان باید تمام توان خود را برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها به کار بگیرند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهور در تماس تلفنی با آیت الله نوری همدانی سال جدید را به این مرجع تقلید تبریک گفت و گزارشی از وضعیت کشور ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۷   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفت وگوی تلفنی با رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: دولت تمام توان خود را برای تحقق منویات معظم له به ویژه تحقق شعار سال به کار خواهد گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- حجت الاسلام و المسلمین رئیسی؛ در تماس تلفنی با حضرت آیت الله نوری همدانی سال جدید را به این مرجع تقلید شیعیان تبریک گفته و گزارشی از وضعیت کشور ارائه داد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار تولیت آستان قدس رضوی،ارتباط بین حوزه علمیه قم و مشهد را بسیار موثر دانستند و تاکید کردند: باید این ارتباط گسترش پیدا کند و تقویت شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، آیت الله حسین نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان که در مشهد مقدس به سر می برند، در آستانه ماه مبارک رمضان در دیدار عده ای از فضلای حوزه علمیه و مبلغان با تأکید بر بهره مندی از ایام شعبان المعظم و آماده شدن برای ورود به ماه مبارک رمضان وظیفه روحانیت را بسیار مهم دانست و [...]
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی خطاب به طلاب در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: اگر حرف و عمل یکی نباشد دین مردم ضربه خواهد دید. امروز شبهات سنگینی در فضای مجازی مطرح است، طلاب محترم سعی کنند نیازها را شناسایی کنند و طبق آن نیازها مطالب خود را ارائه کنند و از بیان مطالب ضعیف حقیقتا خودداری نمایند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۲    
شفقنا- مراسم جلسات هفتگی در دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۳    
قم - ایرنا - آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی پس از ثبت الکترونیکی رای خود با تاکید بر مشارکت مردم در پای صندوق های رای به اهمیت حضور در این دوره از انتخابات پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۲    
قم- ایرنا- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید قم با شرکت در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رای خود را به صندوق شماره 173 انداخت.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۶    
حضرت آیت الله نوری همدانی بعد از شرکت در انتخابات گفتند: مردم عزیز ایران اسلامی با شور و شوق در انتخابات شرکت کنند
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۵    
مشارکت مراجع تقلید، مکارم شیرازی، مظاهری و فاضل لنکرانی سبحانی و نوری همدانی در انتخابات.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۸    
حضرت آیت الله نوری همدانی با شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری آراء خود را به صندوق انداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی، مرجع تقلید مسلمین رای خود را به صندوق انداخت و از مردم خواست با شور و شوق در انتخابات شرکت کرده و به افرادی که تعهد و تخصص دارند و دشمن شناس هستند رای بدهند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در انتخابات شرکت و تاکید کرد:ملت قیور ایران اسلامی با شور و شوق همگانی در انتخابات امروز که بسیار مهم و اثرگذار است شرکت کنند.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری آراء خود را به صندوق انداخت.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون آیت الله حسین نوری همدانی ظهر سه شنبه در پیامی ضمن دعوت از مردم برای حضور پای صندوق های رای، انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را تاثیر گذار برشمرد و اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: از مردم ایران درخواست می کنم که مانند همیشه حضور پرشوری در انتخابات داشته و دشمنان ایران و اسلام را مایوس کنند.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۷    
حضرت آیت الله نوری همدانی ضمن دعوت عموم مردم برای شرکت در انتخابات، بیان کرد: ملت عزیز ایران با توکل به خداوند متعال و وحدت و اتحاد خودشان همیشه غالب بوده اند و نقشه های دشمن را خنثی کرده اند.