سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۰۳Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معیشت»

رسا   ۲ دقیقه پیش    
حجت الاسلام حریزاوی گفت: به مدد الهی در کنار هم، رمضان تاریخی مثل محرم سال گذشته که نماد عقلانیت جامعه مذهبی بود، به نمایش خواهیم گذاشت.
ایبنا   ۸ دقیقه پیش    
یک کارشناس اقتصادی گفت: اصلی ترین موضوعی که می تواند به تاب آوری اقتصادی کمک کند و قدرت معیشت مردم را بالا ببرد و به پشتیبانی از تولید و مانع زدایی منجر شود، هماهنگی درست در بخش اقتصادی دولت است.
ایرنا   ۱۵ دقیقه پیش    
تهران- ایرناپلاس- شبکه 13 کان شبکه دولتی اسرائیل، یکشنبه 22 فروردین، خبر داد حادثه در تاسیسات اتمی نطنز، کار اسرائیل و نتیجه حمله جدید سایبری این کشور به ایران بوده است؛ پرسشی که در این زمینه مطرح می شود اینکه، پشت پرده این سناریو چیست؟
وزیر سابق آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش مسئله اول سیاست گذاران و مردم نیست گفت: معلم تا زمانی که درد معیشت داشته باشد نمی تواند به تحول فکر کند، هر چقدر هم بخواهد اما نمی تواند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-عملیات تروریستی رژیم صهیونیستی در سایت نطنز، فرافکنی آشفتگی های درونی این رژیم و وحشت غیرقابل انکار آن ها از احیای توافق برجام است، پاسخ به این ماجراجویی ها گرچه قطعی است اما باید در زمان مناسب و حوزه متناسب با آن صورت گیرد تا منافع ملی و معیشت مردم قربانی دام جدید تل آویو نشود.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم آبادان در مجلس در توئیتی به عملکردضعیف دولت در موضوع کرونا اشاره کرد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی از گام های اساسی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، افزایش رضایت مندی و اعتماد اجتماعی است.
بافق فردا   ۱۰ ساعت پیش    
دیر زمانی است که مقوله فرهنگ،این مجموعه پیچیده از دانش،باورها و هنرهاو...مورد بحث می باشد و بسیارند کسانی که در این حیطه گام هایی برداشته و بر می دارند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
از مرداد 92 تاکنون نزدیک به هشت سال میگذرد؛ 8 سال طاقت فرسا که دولت یازدهم با بالا بردن کلید تدبیر و امید و با ادعای حل مشکلات اقتصادی، سیاسی و معیشتی و ... وارد گود پاستور شد .
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۰    
رهبرحکیم انقلاب سالهاست با تشخیص درست و عالمانه، به کرات به اولویت مسائل اقتصادی و معیشتی مردم در زمان حاضر اشاره فرموده اند: به مسئله معیشت مردم یک اهتمام ویژه مصروف کنند؛ امروز مهم ترین کار و اولویّت این است، چون دشمن روی این متمرکز است؛ معیشت طبقات ضعیف ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
محسن پورعرب ماه های پیش رو که ماه های برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و مباحث سیاسی و اقتصادی است، ایامی است که کاندیداهای انتخابات به بیان اهداف و برنامه ها می پردازند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: تامین معیشت روستاییان موجب اشتغالزایی و مانع مهاجرت آنها به شهرها می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۰    
کاربران فضای مجازی با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری توئیت هایی را در صفحه های خود منتشر کردند و از معیارهایشان نوشتند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۳    
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به دیدار تعدادی از اعضای هیئت رئیسه و نمایندگان مجلس با علمای معظم و معزز قم اشاره کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
زمان شناسی در هر کاری مهم است و در جایی که با جان و زندگی و معیشت مردم مرتبط است، مهم تر می شود و این سؤال جدی مردم از مسئولان تصمیم گیر است که چرا با تأخیر با موج جدید کرونا مقابله شد که شاهد اشکالات و خسارات آن هستیم و حتماً باید در این خصوص پاسخگو باشند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص رسانه های معاند و انتخابات 1400 با دکتر هادی البرزی، کارشناس مسائل رسانه به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنیاد مسکن گیلان، با بیان اینکه 77 درصد روستاهای گیلان در اراضی ملی واقع شده است، گفت: با همکاری اداره کل منابع طبیعی استان جهت تولید مسکن و رونق معیشت روستاییان اقدام می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گزارشی نوشت: اگرچه به ظاهر نمایندگان مجلس در دفاع از حقوق مردم نسبت به دولت اعتراض دارند اما به نظر می رسد این اعتراض ماهیتی ناشی از اختلافات سیاسی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری دارد تا آنکه نگرانی معیشت مردم را در خود داشته باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
توجه به مسائل اقتصادی و معیشت مردم باید یکی از اولویت های مهم نامزدهای انتخابات باشد و انتخاب درست در کنار حضور حداکثری مردم می تواند نقشه های دشمنان را نقش برآب کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۰    
کرونا، سفره معیشت قشر کم درآمد و متوسط جامعه در ایتالیا را کوچکتر از پیش کرده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: این روزها اقتصاد ایران و مسائل مرتبط با آن از جمله معیشت و رفاه در سرفصل بحث ها قرار دارد اما اتفاق نظری در مورد چشم انداز و تاثیر عوامل مخرب بر معیشت مردم وجود ندارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرونا سفره معیشت قشر کم درآمد و متوسط جامعه در ایتالیا را کوچکتر از پیش کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
احمد فعله گری مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گاز رسانی به روستاها را در راستای توسعه عدالت اجتماعی ضروری دانست و گفت : زیرساخت های روستایی را می توان سرمایه های عمومی و اجتماعی روستاها دانست که بدین جهت توسعه این زیرساخت های اجتماعی ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۸    
پیش بینی قیمت ارز پس از مذاکرات احتمالی بین ایران و امریکا یکی از داغ ترین زمزمه هایی است که این روزها در محافل خصوصی و تخصصی شنیده می شود. شبیه به آنچه در سال 92 تا 93 چشم به راه توافقات برجامی داشتیم و البته این بار کمی بدبینانه تر از آن زمان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اکبر شوکت بر این عقیده است که سیاست های ناصحیحِ دولتی ها و نادیده گرفتن حق مشارکت ذینفعان، کار را به اینجا رسانده که بازنشستگان ماه ها در انتظار همسان سازی و بهبود معیشت باشند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۵۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: با وجود افزایش قیمت عوامل تولید و حاشیه سود صنایع لبنی، قیمت لبنیات در ماه رمضان تغییری ندارد. سید محمد رضا بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع لبنی با اشاره به اینکه قیمت لبنیات در ماه رمضان تغییری ندارد، اظهار کرد: گرچه سال 99 بر تولیدکنندگان سخت گذشت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۱۸    
مشهد- افزایش نرخ دستمزدها هرچند خوشحالی موقتی را برای قشر کارگر به همراه داشته اما قریب به اتفاق کارگران بر این باورند که افزایش دستمزدها بر تعدیل نیرو، افزایش قراردادهای سفید و صوری دامن خواهد زد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سال نود و نه را میتوان سال کمبود مایحتاج ضروری خانواده ها دانست و این امر فشار زیادی به سفره خانواده های خوزستانی وارد کرد؛ حال باید دید تراژدی قیمت های بازار شب عید در آستانه ماه مبارک رمضان نیز تکرار خواهد شد؟
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۴۰    
سرهنگ غلامرضا مهرعلیا، فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان بوئین با بیان اینکه مردم ثابت کرده اند همیشه در کنار یکدیگر قرار داشته و در مشکلات هیچ وقت هموطنان خودشان را تنها نگذاشته اند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۰۱    
هیچ فرد منصف و آگاه از وضعیت اقتصادی کشور و آثار تحریم های ظالمانه امریکا روی معیشت و زندگی مردم، مخالف تلاش برای رفع تحریم ها نبوده و هرگونه درنگ نسبت به آن را عقلانی و منطقی نمی داند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۵    
با وجود وقوع زلزله در سی سخت و ایجاد اختلال در معیشت مردم، جای خالی غرفه های تنظیم بازار میوه از سوی جهاد کشاورزی در این شهر خالی است.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۸   + ۵۶ سایت دیگر  
ستاد ملی مقابله باکرونا مصوبه پرداخت مبلغ 25 هزار میلیارد ریال به 60 میلیون نفر افراد مشمول طرح معیشتی خانوارها در ماه مبارک رمضان را ابلاغ کرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش ایرنا،حجت الاسلام اسدالله جعفری روز یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خراسان شمالی اظهار داشت: مسوولیت مدیران و مردم در حوزه اقتصاد و معیشت همزمان با سال تولید ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: سوء استفاده از معیشت مردم از گرانی مرغ تا صف های طویل روغن و اقلام خوراکی برای رسیدن به اهداف سیاسی به ضرر ملت ایران است.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با وجود بهبود معیشت اقشار متوسط در بسیاری از نقاط جهان طی یک دهه گذشته، همچنان خرید خودرو برای بسیاری از مشتریان در کشورهای توسعه نیافته یک معضل محسوب می شود. در کشوری همچون تونس قیمت خودروهای صفرکیلومتر بسیار گزاف است و از این رو اکثر مشتریان جذب بازار خودروهای کارکرده می شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- تصمیمات نادرست دولت در مقابله با کرونا باعث شد نه تنها معیشت کسبه با مشکل مواجه شود، بلکه سلامت مردم نیز به خطر بیفتد و به این ترتیب مسافرت بر هر دو حوزه ترجیح داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران -ایرنا-نماینده خمین گفت: انتظار می رود با چشمانی باز و نگاهی نافذ و مشورت با دلسوزان در جهت عبور کشور از شرایط سخت فعلی و گشایش در معیشت و زندگی مردم و ناامید ساختن دشمنان ملت و انقلاب به رسالت دینی، ملی و انقلابی خود به درستی عمل کنیم .
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: کرکره های نیمه باز، دو دلی کسبه میان حفظ معیشت یا پلمپ شدن واحد صنفی به دلیل تخلف بهداشتی، پذیرفتن مشتری با بالا و پایین بردن سریع کرکره مغازه، خشم کاسبان از ناچار شدن مجدد به تعطیلی ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نما ، فرهنگیان یکی از پایه های اصلی هر جامعه ای هستند و تامین رفاه و معیشت آن ها تاثیر چشم گیری بر جامعه خواهد داشت. آموزگارانی که وظیفه تعلیم و تربیت را به عهده دارند، آینده مملکت را می سازند و باید بتوانند بدون دغدغه های معیشتی به این شغل مهم بپردازند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در این روزهای تلخ که معیشت تعداد زیادی از مردم تحت تأثیر ویروس منحوس کرونا قرار گرفته است، اقدامات جهادگرانه مجموعه های نیکوکاری، موجب دلگرمی مردم شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۰    
مازندران- ضرب المثلی در بین مردم بومی و صیادان شمالی وجود دارد که می گوید: دریا هیچ صیادی را دست خالی بازنمی گرداند اما به قول صیادان شاید کسی دست خالی از دریا بازنگردد اما این روزها به دلایل مختلف ممکن است که چندان دست پر هم بازنگردد.
دنیای اقتصاد: اقتصاد ایران سال 1400 را در حالی شروع می کند که با موضوعات و عدم قطعیت های متعددی مواجه است که از آن جمله می توان به وابستگی دیرینه کشورمان به درآمدهای سرشار نفتی طی سال های گذشته اشاره کرد موضوعی که باعث شده توجه جدی به حمایت عملی از توسعه صادرات کالاهای غیرنفتی و حضور فعال در ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
با تغییر قیمت ارز مبنا در گمرک، خودرو گران تر می شود و سودجویی از کالاهای اساسی با سیاست های نادرست دولت، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا)- نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش بینی مراکز معتبر حاکی از آن است که رشد اقتصادی تا 3 درصدی را در اقتصاد کشور شاهد خواهیم بود می گوید رفع برخی از مشکلات نیاز به زمانی طولانی تر دارد اما طبیعی است که با مدیریت می توان برخی از مشکلات کنونی را ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در آستانه ماه مبارک رمضان از مسئولان و دولتمردان انتظار می رود اگر قادر به گشایش در معیشت مردم نیستند، دست کم جلوی گرانی های افسارگسیخته فعلی آن هم در آغاز سال جدید را بگیرند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۰۶    
قوچان- باجگیران نامی آشنا و کهن پل ارتباطی آسیای میانه در خراسان رضوی است که تا قبل از انسداد مرز ترکمنستان سیل جوانان برای کار به سمت این بازارچه مرزی قرار داشت اما این روزها گرد غبار و فراموشی بر روی آن نشسته است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: منطق توافقنامه ایران و چین بیشتر مبتنی بر تحریم شکنی است تا دشمنان به ناکارآمدی سیاست فشار حداکثری خود پی ببرند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
این روزها حال معیشت مردم خوب نیست. آمارهای تایید شده وزارت امور اقتصادی و دارایی به صراحت اعلام می کند
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کیمیا نجفی به دنبال قرمز و نارنجی شدن 80 درصد از شهرهای کشور بار دیگر تصمیم بر آن شد تا محدودیت هایی اعمال شود. طبق گفته سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از روز گذشته به مدت 10 روز تعطیلی های سراسری اعمال خواهد شد ...