شنبه ۲۰ خردادساعت ۲۰:۲۸Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معیشت»

شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: اینکه انسان های نام آور ورزش با تقدیم مدال های خود به شهدا در حوزه ارزش هم بدرخشند برایمان خوشحال کننده است، اداره ورزش و جوانان توجه به مسئله معیشت و اشتغال قهرمانان ملی را مدنظر قرار بدهد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران بر ضرورت توجه به معیشت و اشتغال قهرمانان و نام آوران ورزشی توسط ورزش و جوانان تاکید کرد.
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
خبرگزاری ایلنا در تاریخ 2 خرداد 1402 اقدام به انتشار مطلبی نمود با عنوان نبود استاندارد های یکسان در تولیدات آبزی پروری/ سیاست گذاری نامناسب در توسعه واحدهای خرد که پیرو آن سازمان شیلات برای روشن شدن موضوع، جوابیه ای برای انتشار به این خبرگزاری ارسال کرد ...
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش    
مثبت نمایی تصنعی در حوزه معیشت علاوه بر آنکه بی اعتنایی بر وضعیت واقعی مردم است، نادیده گرفتن منویات رهبر انقلاب است.
پول نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور با انتقاد از مواد 15و16 برنامه هفتم توسعه گفت:امنیت شغلی و معیشت کارگران در این برنامه در معرض تهدید قرار گرفته است.
این روزها تامین مواد اولیه گران و تورم پرشتاب موجب شده تا سبد خانواده از صنایع دستی تهی شود، با این حال راهکارهایی برای جذب دوباره آن مانند خلاقیت در تولید و توجه ملی به آن وجود دارد.
بار اصلی تحقق شعار سال "مهار تورم و رشد تولید''، بر دوش مدیران اجرایی است؛ مدیرانی که متولی امور اقتصاد و معیشت جامعه هستند و در استان فارس این امر به همت نمایندگان و مدیران متولی در حال پیگیری است و به گفته مسئولان تاکنون مشکلات 309 واحد صنعتی پیگیری و منجر به 327 مصوبه شده که 71 درصد از این ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۹    
در این بازدید معاون هماهنگی و اموراقتصادی استانداری استان گفت طرح کالا برگ الکترونیک سهم مهمی در معیشت خانوارها داردو با توجه به اینکه بخشی از قیمت کالارا دولت برعهده دارد لذاجنس ارزانتر به دست مردم می رسد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت:هم اکنون مشکل اصلی کشور معیشت و اقتصاد است و راه نجات و برون رفت از معضلات فعلی اقتصاد کشور مردمی سازی اقتصاد و زمینه سازی برای حضور بخش خصوصی است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۱:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جامعه مدرسین اظهارداشت:سیاست خارجی ما با مسائل داخلی ارتباط تنگاتنگی دارد و به هر میزان که وضعیت داخلی ما منسجم تر باشد، سیاست خارجی بهتر و قوی تر عمل می کند و از طرف دیگر نیز، هر چه تلاش های شما در ارتباط با سایر کشورها موفقیت آمیزتر باشد، مردم در داخل دلگرم تر می شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۱:۳۰    
همدان_ امام جمعه همدان در نماز جمعه این هفته همدان گفت: ما در جامعه دوگانه ای به نام موشک و معیشت نداریم،هر چه اقتدار بیشتر باشد دیپلماسی قوی تر خواهد بود.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۶:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مرحله جدید کالابرگ از امروز اجرا می شود. قرار است مبلغ یارانه نقدی به میزان 20 درصد افزایش یابد. پیشتر مشمولان طرح می توانستند 9 قلم کالای اساسی را با کالابرگ خود خریداری کنند اما حالا امکان خرید 11 قلم فراهم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
بیله سوار - امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: کاستی ها و نارسایی های معیشتی و اقتصادی مردم با نگاه جهادی و حضور مجاهدانه نیروهای سپاهی و بسیجی به راحتی قابل حل است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد عنوان کرد: مسئولان بدانند که ما در حال جنگ هستیم و کشور باید جهادی و مجاهدانه، اداره شود و همه باید برای رفع مشکلات کشور و معیشت و سفره مردم تلاش کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: همدان_امام جمعه همدان به رونمایی از ابر موشک هایپر سونیک ایرانی فتاح اشاره کرد و گفت: دو گانه موشک و معیشت معنا ندارد، بلکه هرچه میدان قوی تر، دیپلماسی بهتر خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۳    
امام جمعه سنندج با بیان اینکه کشورمان دارای منابع خدادادی فراوانی است، گفت: مسئولان باید از این ظرفیت ها باید برای ایجاد امنیت اقتصادی بهره بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان امام جمعه همدان با بیان اینکه معیشت و اقتصاد در فضایی ایجاد می شود که امنیت پایدار وجود داشته باشد، گفت: اگر یک کشور امنیت نداشته باشد، سرمایه گذاری هم نمی شود و اقتصاد رشد نمی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه همدان گفت:دو گانه موشک و معیشت معنا ندارد، بلکه هرچه میدان قوی تر، دیپلماسی بهتراست.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: 13 هزار میلیارد ریال کمک معیشت به بیش از 121 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان در سال گذشته پرداخت شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان امام جمعه سنندج گفت: تامین امنیت اقتصادی و معیشت مردم برای مسئولین ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اهمیت وجود امیدواری در جامعه، گفت: وجود برخی مشکلات نباید منجر به گسترش یاس در جامعه شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رفسنجان گفت: در کنار اقتدار نظامی، مسؤولان باید نسبت به مسائل اقتصادی، مهار تورم، اشتغال و معیشت مردم هم توجه جدی داشته باشند. رضایتمندی مردم یکی از عوامل اصلی اقتدار و حاکمیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد با برشمردن اقدامات ماندگار دولت سیزدهم گفت: لازم است در زمینه معیشت و اقتصاد مردم اقدامات نتیجه بخش با آثار مداوم توسط دولت انجام شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: موشک ابر فراصوت فتاح رونمایی شد و در کارخانه شیطنت هیاهو افتاد. جوانان انقلابی جبهه مقاومت و دل امام را شاد کردند و سطح امنیت منطقه را ارتقاء دادند.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای شفاف سازی و رفع ابهامات نحوه اجرای طرح کالابرگ الکترونیک، به برخی پرسش های فروشندگان فروشگاه ها و هایپرمارکت ها پاسخ داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: عبدالله بلواسی (فعال کارگری) به تاثیر معیشت کارگران بر رشد اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: وضعیت معیشتی و امنیت شغلی کارگران، تاثیر مستقیم روی پیشرفت اقتصادی و افزایش جمعیت دارد و مسئولان باید به این واقعیت باور داشته باشند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مرزنشینان مجلس اعتقاد دارد امروزه اقتصاد و معیشت مرزنشینان تحت الشعاع مولفه امنیت قرار دارد از این رو هماهنگی و همکاری اطلاعاتی عراقی ها با طرف ایرانی می تواند به بهبود سطح زندگی مردم در این مناطق کمک شایانی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران به دادستان های استان تهران مأموریت داد تا مطابق مصوبه اخیر شورای قضائی استان بر عملکرد مدیران و مسئولان متولی امر معیشت مردم، نظارت بیشتری داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به معیشت مردم اولویت اول مجلس است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در خصوص پرونده فساد آد یارانه ای گفت: این پرونده قابل تقلیل به تخلفی تعزیراتی و مقوله ی توزیعِ خارج از شبکه نیست؛ بلکه اتفاق رخ داده، یک فساد و خیانت است و در قبال موضوعی رخ داده که مستقیماً مرتبط با سفره و معیشت مردم است ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آب های معدنی و آشامیدنی گفت: سال گذشته حدود 10 میلیون دلار صادرات داشتیم که حدود 6 تا 7 میلیون دلار از این میزان برای اولین بار در تاریخ آب بسته بندی به بازار روسیه ارسال شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۳    
در راستای حکمرانی خود باید بر قانون و اجرای آن تاکید داشت. سپس معیشت مردم را تامین کرد ، همچنین امکان گردش نخبگان از طریق انتخابات و ملزومات آن را فراهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان گرە بر روی گرە می زند و رج بە رج و دانە بە دانە در میانە رقص رنگ ها با دست های هنرمندانەاش نقش و تار و پودی بر دار قالی می زند کە شهرتش دنیا را در نوردیدە است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۸    
اصلاح طلبان که در زمان مسؤولیت خویش دغدغه معیشت مردم را نداشتند و بیشتر به مسائل حاشیه ای پرداختند، امروز در چرخشی عجیب طرفدار مردم شده و با دو قطبی معیشت، حجاب به تخریب قوانین اسلامی می پردازند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تورم مواد غذایی در ایران ، شرایطی بی سابقه را در سال جاری تجربه کرد به طوری که بر اساس آمار رسمی مرکز آمار ایران نرخ تورم مواد غذایی از هفتاد درصد نیز فراتر رفته است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در این سال، قیمت دلار 160 درصد رشد کرد؛ در حالی که تنها سیاست دولت وقت، تعیین بهای 4200 تومانی برای نرخ ارز بود. به هر ترتیب، اقدامی در دست اجرا نبود؛ در شرایطی که رئیس جمهور وقت آمریکا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر گفت: تنوع بخشی به فعالیت ها، تولیدات، درآمد و معیشت عشایر در قالب چهار محور در دستورکار قرار گرفته است.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۷   + ۶۴ سایت دیگر  
عسگریان گفت: یارانه نقدی حذف نمی شود و اختیار مردم نیز در خصوص یارانه اولیه خود سلب نمی گردد، اما استفاده کردن از اعتبار 80 هزار تومانی مشروط به این است که 320 هزار تومان از 480 هزار تومان از سبد استفاده شود ...