سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۸:۲۲Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های ایرانی»

تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هندی ها مدعی شده اند حتی اگر شرکت های ایرانی توسعه میدان گازی فرزاد بی را اجرا کنند، کنسرسیوم هندی حق دریافت 30 درصد از سود این پروژه را دارد. ادعایی که کارشناسان انرژی می گویند ممکن است درست باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : برای اولین بار در اقتصاد ایران، شرکت پلیمر آریاساسول موفق به کسب رتبه اعتباری بلند مدت AA شد و عنوان معتبرترین شرکت کشور را برای دومین سال پیاپی از آن خود کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کمپین موفقیت آمیزی که چندی پیش از سوی برند مای لیدی و به همت نگار سماک نژاد برگزار شد، یک بار دیگر نشان داد که شرکت های ایرانی بیش از آنچه که به نظر می رسد، توانایی تاثیرگذاری اجتماعی و فرهنگ سازی و تغییر در سبک زندگی اقشار مختلف مردم را دارند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
یک روزنامه هندی از قول مقامات این کشور ادعا کرده حتی اگر شرکت های ایرانی عملیات توسعه میدان گازی فرزاد بی را اجرا کنند، کنسرسیوم شرکت های هندی حق دریافت 30 درصد از سود این پروژه دارد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه مسئولان عادت دارند عامل گرانی دلار را به عنوان مولفه اصلی افزایش قیمت ها ناشی از عواملی، چون تحریم بدانند، سیاست های بانک مرکزی در بالا نگهداشتن نرخ دلار یکی مسائلی است که از نظر پنهان می ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کره ای ها پس از ترک ایران حتی حاضر نشدند قطعات مورد نیاز تولیدات لوازم خانگی را در اختیار شرکت های ایرانی قرار دهند و ما با تکیه بر توان داخلی توانستیم نیازمان را تأمین کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: پیشنهاد ما برای همکاری در بازسازی لبنان در دیدار با مقامات عالی رتبه این کشور سرمایه گذاری شرکت ها بزرگ و معتبر ایرانی یا سرمایه گذاری مشترک با سرمایه لبنان و صدور خدمات فنی مهندسی ایرانی به منظور ساخت نیروگاه در لبنان بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه به وقت محلی تعدادی از شرکت های ایرانی از جمله گروه صنعتی ماموت را از فهرست تحریم ها (SND) خارج کرد. به گزارش شفقنا، وزارت خزانه داری آمریکا، طبق بیانیه به روزرسانی شده فهرست تحریم های دفتر کنترل دارایی های خارجی این وزارتخانه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۸    
نیویورک- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه به وقت محلی تعدادی از شرکت های ایرانی از جمله گروه صنعتی ماموت را از فهرست تحریم ها (SND) خارج کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: شرکت های بزرگ ایرانی آمادگی دارند دو نیروگاه بزرگ یک هزار مگاواتی برق را در بیروت و جنوب لبنان در کمتر از 18 ماه ایجاد کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ایران آماده است تا در پروژه های توسعه ای لبنان حضور قوی داشته و به ویژه در پروژه های نیروگاهی این کشور شرکت های ایرانی در تراز بالای جهانی را در لبنان فعال کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی هادوی گفت: در سال 98 و 99 طبق قانون ساخت داخل حدود 7.4 میلیارد دلار پروژه بررسی شد و قرار شد 5.4 میلیارد دلار از شرکت های ایرانی استفاده شود.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: شرکت های ایرانی تولیدکننده لوازم خانگی قادر به تأمین نیاز داخل هستند و اگر مابقی ظرفیت موجود در داخل نیز فعال شود، قادر به تأمین نیاز کشورهای همسایه خود خواهیم بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: هم اکنون 150 میلیارد دلار پروژه در سطح شرکت ملی نفت ایران وجود دارد که باید از طریق سرمایه گذاری و از کانال زنجیره تأمین ایرانی اجرایی شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
علیرضا موسوی مجد رئیس هیئت مدیره انجمن لوازم صوتی و تصویری ایران، از پایان کار شرکت های کره ای سامسونگ و ال جی در بازار لوازم خانگی و تلفن همراه ایران خبر داد و گفت: علت این امر تحریم های آمریکا و همکاری نکردن شرکت های کره ای و تحویل ندادن جنس و مواد اولیه به شرکت های ایرانی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
با آغاز اکسپوی دوبی، شرکت های ایرانی به دنبال آن هستند که با استفاده از ظرفیت های فعال شده در کنار توسعه تجارت، در حوزه گردشگری نیز اقداماتی جدید انجام دهند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، عادل کریم در جریان این بازدید با تاکید بر اینکه درصدد همکاری نزدیک با این شرکت در پروژه های بزرگ و استراتژیک برقی عراق هستیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرکت های ایرانی همپای شرکت های جهانی ناگزیر به بهره گیری از روش هایی برای تولید با کربن و ضایعات صفر هستند که در این مسیر استفاده از دانش روز و شرکت های دانش بنیان، روشی موثر برای تحقق هدف یاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به توانمندی شرکت های ایرانی در زمینه صنعت برق و تحریم آمریکا و اروپا علیه سوریه ایران میتواند با مشارکت در بازسازی صنعت برق این کشور علاوه بر تامین نیاز سوریه و تسریع روند بازسازی این کشور، منافع اقتصادی خوبی به دست آورد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی ترانسفورماتور که نشان دهنده توان شرکت های ایرانی در ساخت و تعمیرات این دستگاه حساس و حیاتی در صنعت برق است، اواخر ماه جاری، در تهران برگزار می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۱    
درحالی که واکسیناسیون کرونا این روزها با سرعت پرشتابی به وسیله واکسن های وارداتی و واکسن ایرانی برکت در جریان است همچنان محصولات سه طرح مشترک تولید واکسن توسط شرکت های ایرانی و شرکت های خارجی وارد سبد واکسیناسیون ایران نشده است.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در خصوص تست کرونای زائران هنگام بازگشت، مقرر شد برای تسریع در تخلیه و انتقال زائران، این تست به صورت چشمی و بدون انجام تست پی سی آر انجام شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در باکو اعلام کرد که به شرکت های ایرانی که کامیون هایشان به طور غیرقانونی وارد منطقه قره باغ شده اند، تذکر داده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در باکو اعلام کرد که به شرکت های ایرانی که کامیون هایشان به طور غیرقانونی وارد منطقه قره باغ شده اند، تذکر داده شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : لزوم تامین نیاز بازار لوازم خانگی کشور پس از خروج برندهای خارجی، بسیاری از شرکت ها را بر آن داشت تا با ورود به این صنعت و تولید محصولات لوازم خانگی، جای خالی برندهای قبلی را پر کنند ...
تصلا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تصلا -دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران می گوید: 70 درصد لوازم خانگی مصرفی کشور در داخل تولید می شوند و شرکت های ایرانی 40 میلیون دلار برای راه اندازی خط تولید محصولات خود و تامین محصولاتی که دیگر توسط سامسونگ و ال جی وارد کشور نمی شوند، هزینه کرده اند. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
برخی نیرو ها از دولت لبنان می خواهند تا به شرکت های ایرانی اجازه حفاری میادین نفتی و گازی را بدهند و این در صورتی است که شرکت های غربی تحت تاثیر فشار های بین المللی در اجرای این مأموریت تعلل کنند و نخواهند در مناطقی سرمایه گذاری کنند که محل درگیری بین اسرائیل و لبنان است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۸    
عضو هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به دیپلماسی فناوری زمینه توسعه صنعت فناوری اطلاعات را فراهم ساخته و فرصت حضور شرکت های ایرانی در بازار جهانی را فراهم می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۸    
بازار فولاد کشور تحت تاثیر بحران مالی دومین شرکت بزرگ ساختمانی چین با کاهش تقاضا برای خرید محصولات فولادی مواجه شد و معاملات فولاد در هفته جاری به رکود رفت.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محمد نجفیان بیان کرد: نمایشگاه مجازی ایران و عمان با حضور فعالان اقتصادی 2 کشور و در بخش های مختلف تجاری، صنعتی، معدنی، کشاورزی، دانش بنیان و فناوری اطلاعات بر روی پلتفرم نمایشگاه مجازی ایران گشایش یافت. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و جمهوری آذربایجان گفت: تجار ایرانی در بازسازی قره باغ هیچ پروژه ای نگرفته اند و آذربایجان این پروژه ها را به ترکیه، اسرائیل و آلمان واگذار کرده است. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایروان- ایران پرس: بیست شرکت ایرانی در نمایشگاه بین المللی آرمنیا اکسپو در ایروان محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داده اند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۵:۱۶   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایرانیان خارج از کشور را فرصت و ظرفیتی گرانبها در مسیر پیشرفت ایران اسلامی توصیف کرد و افزود: ایرانیان عزیز خارج از کشور همواره تلاش کرده اند، میهن شان را در حوزه های اقتصادی، علمی، فنی و مهندسی از داشته ها و توانمندی هایشان بهره مند کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن ضمن قدردانی از حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه بین المللی صنایع کوچک و متوسط چین (CISMEF) در گوانجو به رغم محدودیت های کرونایی، بر حمایت دستگاه دیپلماسی از فعالان اقتصادی در راستای توسعه صادرات غیرنفتی و رفع موانع صادرات تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۱    
با توجه به تغییرات شرایط سیاسی در افغانستان، حضور شرکت های ایرانی در این کشور در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۸    
عصر خودرو- نمایشگاه اتومکانیکا فرانکفورت که بزرگترین رویداد حوزه خدمات پس از فروش و قطعات خودرو در جهان به حساب می آید به دلیل پاندمی کرونا سال گذشته میلادی برگزار نشد و امسال تیم برگزاری این نمایشگاه نسخه دیجیتال پلاس آن را به صورت هیبریدی با غرفه گذاران واقعی در محیط نمایشگاه و امکان بازدید ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۶    
به دلیل تحریم ها و محدودیت هایی که برای کشور ما به وجود آمده است. شرکت های ایرانی فروشگاه هایی را برای ارائه اپلیکیشن ها و بازی ها ایجاد کرده اند. با مقایسه کافه بازار و مایکت می توان به این موضوع پی برد که کدام خدمات بهتری به کاربران و توسعه دهندگان داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی گفت: پیگیری ها از مسوولان فرودگاه نجف برای رفع موقت مشکل بدهی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام شد و این شرکت دولتی نیز در پروازهای اربعین مشارکت می کند.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آقای محمدحسن ذیبخش افزود: در جلسه هماهنگی بین دستگاهی زیارت اربعین حسینی که امروز برگزار شد مقرر گردید همه زائرانی که می خواهند به زیارت کربلای معلی مشرف شوند باید در سامانه سماح ثبت نام کنند و سازمان هواپیمایی کشوری هم به همه شرکت های ایرانی و عراقی که بلیت پرواز های اربعین را می فروشند ابلاغ کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، املاک و سرمایه گذاری در ساختمان اربیل که با حضور 24 شرکت ایرانی از 16 شهریور ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی شهر اربیل آغاز شد، 19 شهریور ماه به کار خود پایان داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پگاه آفرین زاد : امارات متحده عربی از شرکای تجاری اصلی ایران است که پیمان نامه های اقتصادی نزدیکی را با ایران برقرار کرده و روابطش با ایران، ریشه ای عمیق دارد و حتی در مدت تحریم ها روابط تجاری مطلوب و پایداری با ایران داشته است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از مسکو میلوشکین روز پنچشنبه در این پایان این بازدید در گفت و گو با ایرنا گفت: مذاکرات ثمر بخشی از جمله در خصوص خصوص ساخت کشتی برای ایران در مسیر شمال جنوب و همچنین جذب شرکت های ایرانی در این منظقه اقتصادی انجام دادیم. وی گفت: ایرانی ها ها علاقه [...]
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمد مسعود سمیعی نژاد در یک نشست خبری اظهار داشت: باید دید سرمایه گذاری و امنیت سرمایه در افغانستان به چه صورت است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علامه مدیرعامل منطقه ویژه پارسیان گفت:طراحی این بندر با 19 پست اسکله توسط جوانان ایرانی و خود شرکت های داخلی تامین مالی شده و همچنین توسط شرکت های ایرانی ساخته می شود یعنی تنها بندر صددرصد ایرانی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۲۳    
اسماعیل صابری مدیرعامل شرکت کیلوس بیش از یک و نیم دهه تحریم های سخت در کشور مشکلات بسیاری را بر سر راه فعالیت های شرکت های ایرانی قرار داده است که این چالش ها در کنار بوروکراسی گسترده در داخل و چالش های موجود در اقتصاد کلان همگی محدودیت های بسیاری را در مسیر فعالیت این بنگاه ها ایجاد کرده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو ستاد اکسپو اتاق ایران معتقد است نزدیک بودن محل برگزاری اکسپو 2020 به ایران یک فرصت بی بدیل به ویژه برای معرفی ظرفیت های استارتاپی کشور است.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
بازار برق عراق فقط موضوع صادرات نیست؛ بلکه زیرساخت های تخریب شده برق و انرژی نیز مطرح است که برای شرکت های ایرانی از لحاظ خدمات فنی و مهندسی جای کار دارد و می تواند پروژه های جدیدی برای ما فراهم کرده و بازاری بزرگ باشد. شرکت های ایرانی نیاز به بازار و پروژه دارند و باید از این فرصت ها استفاده کنند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد حسن ذیبخش در گفت وگوی زنده تلویزیونی گفت: با توجه به قرار گیری در آستانه اربعین حسینی و استقبالزیاد مردم ایران نسبت به سایر کشور ها برای سفر به عتبات عالیات در برخی موارد مشاهده می شود موسسات گردشگری و آژانس ها تبلیغاتی مبنی بر ارائه ویزا به مسافر در فرودگاه شهر های بغداد و ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان نرم افزاری برای تبدیل گفتار به متن عرضه کردند که به گفته آنها این محصول 15 درصد در زبان فارسی بهتر از گوگل عمل می کند ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه تجارت و فرهنگ آنکارا با حضور شرکت های ایرانی در حال برگزاری است.