یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۰۱Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های ایرانی»

انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ئونید لوزچکو، رئیس شورای تجاری روسیه و ایران در اتاق بازرگانی و صنایع روسیه اعلام کرد که مسکو، تهران را مجهز به فناوری استخراج نفت و گاز در مناطقی می کند که امکان استخراج سخت است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو از آمادگی شرکت های ایرانی برای حضور و فعالیت در پروژه های کشور تاجیکستان خبر داد و گفت: خدمات شرکت های ایرانی در تمام حوزه ها به ویژه در حوزه توربین های بزرگ و بخش های تکنیکی قابل ارائه است
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس شورای تجاری روسیه و ایران با بیان اینکه شرکت های نفت و گاز روسیه در حال همکاری با صنعت نفت ایران هستند، گفت: در حال انتقال فناوری به ایران برای استخراج در مناطق سخت گذر هستیم که امکان استخراج سخت است، همچنین ما نیز از خدمات فنی و مهندسی شرکت های ایرانی در روسیه بهره مند شده ایم.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، هادی عباسی اصل معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، گفت: این دیدار و گفت وگوها در زمینه ساخت مسکن، مصالح و فناوری های جدید ساخت وساز در دفتر معاونت مسکن و ساختمان این وزارتخانه انجام شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته دولتی سرمایه گذاری تاجیکستان در دیدار سفیر ایران با اشاره به فرصت های موجود در کشورش برای سرمایه گذاری، از شرکت های ایرانی جهت فعالیت در این بخش دعوت کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون صمد حسن زاده، رئیس اتاق بازرگانی ایران در نشست با سفیر بلاروس در ایران با اشاره به حجم تجارت سالانه 60 میلیون دلاری ایران و بلاروس، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های زیاد همکاری های اقتصادی و صنعتی دو کشور، این حجم از تجارت بسیار ناچیز است ...
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
پیشرفت فیزیکی پتروشیمی آلای مهستان تا پایان دی ماه به حدود 44.13 درصد رسید و برای تأمین 70 درصد از تجهیزات به کاررفته در این پروژه با شرکت های داخلی قرارداد امضا شده، همچنین با فراهم کردن زمینه همکاری بین شرکت های ایرانی و خارجی، انتقال فناوری به کشور در این پروژه انجام شده است.
همت خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
بر این اساس، شرکت ارتباط فردا با یک رتبه ارتقا نسبت به دوره گذشته در شاخص بازده فروش در گروه تخصصی رایانه و فعالیت های وابسته، موفق به کسب رتبه هفدهم شد. شایان ذکر است؛ این شرکت در رتبه بندی کلی 500 شرکت برتر ایرانی، حائز رتبه عمومی 246 در بین برترین شرکت های ایرانی شده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۲    
به گزارش آسیانیوز؛ از طرف دیگر لازم است این طرح در مجلس تصویب شود و بودجه مناسب برای آن تعیین شود و قطعا حمایت های لازم دولت و دستگاه های اجرایی را می طلبد. ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
شرکت های معتبر ایرانی در گلفود 2024 معتبرترین رویداد صنعت غذا و نوشیدنی جهان حضور درخشانی داشتند.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل غرب آسیای سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با سفیر سوریه بر پیگیری توافق نامه های تجاری دو کشور تاکید کرد. به گزارش گروه اقتصادی حیات ؛ عبدالامیر ربیهاوی در دیدار با سفیر سوریه ضمن دعوت از ایشان برای شرکت در همایش بازسازی سوریه ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر محصولات دانش بنیان و خدمات فنی مهندسی سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به حضور شرکت های ایرانی در هجدهمین نمایشگاه کالای کودک روسیه از خیز تولیدکنندگان اسباب بازی کشور برای حضور در بازار اتحادیه اوراسیا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه پس از نشست مشترک دو کشور مشکلاتی برای شرکت های ایرانی به وجود آمد که در نشست چهارم بخش عمده آن بر طرف شد، گفت: درخواستی برای رفع موانع مالیاتی مطرح شد که به زودی با سفر هیئت سازمان امور مالیاتی به مجارستان برطرف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخست وزیر و وزیر امور خارجه تیمور شرقی در دیدار سفیر اکردیته جمهوری اسلامی ایران در این کشور، ضمن امیدواری به تعمیق روابط دوجانبه، از حضور و سرمایه گذاری شرکت های ایرانی در تیمور شرقی استقبال کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
جلیل سالاری گفت: رونمایی از کارتخوان های تولید داخل سامانه هوشمند سوخت، نتیجه تلاش یک سال تلاش جوانان و شرکت های ایرانی است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرنگار مهر جلیل سالاری، معاون وزیر نفت در مراسم رونمایی از کارتخوان های تولید داخل سامانه هوشمند سوخت اظهار داشت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۱    
موسوی، معاون صنایع ماشین آلات وتجهیزات وزارت صمت در غرفه قدس: در حوزه ماشین آلات کشاورزی تا پیش از سال 1400 برخی کمبودها و رکود را در شرکتها شاهد بودیم اما ازسال گذشته ودر اتفاقی بزرگ روند رشد این حوزه آغاز شد به طوریکه امسال نسبت به سال گذشته رشد19 درصدی را تجربه کردیم
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ابتدای هفته جاری، فناوری نوین نانوحباب در تصفیه خانه آب ساوه رونمایی شد. اجرای موفقیت آمیز طرح به کارگیری این فناوری در تصفیه خانه آب ساوه از یک سال قبل توسط یکی از شرکت های ایرانی فعال در حوزه نانوحباب آغاز شده بود.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
شرکت های ایرانی با تازه ترین و جدیدترین محصولات خود به گلفود 2024 می روند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- گروه شرکت های ساختمانی : معادله واگذاری زمین دولتی و شهری به شرکت های چینی برای ساخت مسکن ارزان از نگاه انبوه سازان 5 مجهول دارد و در عین حال، علامت خوبی برای آینده شرکت های ایرانی ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: شرکت مشاوره مدیریت ایلیا در گزارشی با عنوان گزارش مسوولیت پذیری اجتماعی شرکتی ، به بررسی نقش کسب و کارها در توسعه پایدار جامعه پرداخته است. این گزارش، روایت اقدامات خلاقانه چند شرکت ایرانی در زمینه مسوولیت اجتماعی را ارائه می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر امور خارجه جمهوری ارمنستان از حضور شرکت های ایرانی در طرح های راه سازی ارمنستان استقبال کرد و گفت: تفاهم نامه خوب و باکیفیتی بین دو کشور در هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور، امضا خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تاکنون 56000 نفر برای ثبت نام در حج سال آینده ثبت نام کرده اند و به زودی فراخوان جدید برای ودیعه گذاران آذر 1386 نیز اعلام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
در شورای برنامه ریزی حج از ثبت نام حدود 56 هزار نفر برای حج تمتع 1403 و واگذاری مسئولیت پروازهای حج به شرکت های ایرانی خبر داده شد و نماینده ولی فقیه در امور حج نیز از بلاتکلیفی عمره از ناحیه عربستان ابراز تأسف کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده اقلیم کردستان گفت: تا سال 2002 میلادی، نزدیک به 450 شرکت ایرانی در سلیمانیه ثبت شده بود و ترکیه کمتر از 100 شرکت در این منطقه ثبت کرده بود که در حال حاضر بیش از 2 هزار شرکت ترکیه ای در سلیمانیه و اقلیم کردستان ثبت شده و به فعالیت مشغول هستند در حالی که از شرکت های ایرانی کمتر از 150 شرکت در ...
در حاشیه بازدید از بزرگترین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی روسیه Prodexpo 2024 مذاکراتی با مرکز نمایشگاهی مسکو و برگزارکننده نمایشگاه مواد غذایی سنت پترزبورگ روسیه صورت پذیرفت ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس مرکز تعاملات بین المللی تصریح کرد: شرکت های ایرانی آماده و علاقه مند به همکاری با شرکت های آفریقایی هستند. دولت ها هم در ضرورت این همکاری ها اتفاق نظر دارند؛ از این رو از آمادگی لازم برای انتقال فناوری و توسعه تکنولوژی با سودان برخوردار هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه، قاره آفریقا را سرزمین فرصت ها برای شرکت های ایرانی توصیف کرد و گفت: فعالان اقتصادی و شرکت های دارای ظرفیت صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی در زمینه های مختلف بطور جدی توسعه همه جانبه همکاری های اقتصادی با کشورهای آفریقایی را پیگیری کنند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : موبنا؛همراه اول همزمان با افتتاح برج نوآوری پارک و علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، از انتقال بخشی مهمی از فعالیت های هوش مصنوعی به این مرکز خبر داد ...
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: از بازار سه میلیارد دلاری تجهیزات پزشکی کشور یک و نیم میلیارد دلار آن معادل 50 درصد توسط شرکت های ایرانی تولید می شود. این پست 46 بار بازدید شده
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: از بازار سه میلیارد دلاری تجهیزات پزشکی کشور یک و نیم میلیارد دلار آن معادل 50 درصد توسط شرکت های ایرانی تولید می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون پتروشیمی اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی از همترازی شرکت های ایرانی با شرکت های برتر در تولید پایدار بدون حادثه خبر داد و گفت: با ثبت این رکورد توانستیم همچنان جایگاه نخست خود را در بین 11 شرکت فعال و پیشرو بین المللی حفظ کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه در دوران حیات بابرکت انقلاب اسلامی خدمات شایانی در اقصی نقاط کشور عملیاتی شده و صنعت آب و برق از این حیث پیشتاز بوده است، افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از ساخت گنتری کرین به عنوان یکی تجهیزات استراتژیک بندر در داخل کشور خبر داد و گفت: امسال سازمان بنادر 20 هزار میلیارد تومان درآمد خواهد داشت.
جواد اوجی، وزیر نفت و محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران توضیحات لازم را درباره طرح ها، توانمندی شرکت های ایرانی و حضور دانش بنیان ها در صنعت نفت ارائه دادند.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
جواد اوجی، وزیر نفت و محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران توضیحات لازم را درباره طرح ها، توانمندی شرکت های ایرانی و حضور دانش بنیان ها در صنعت نفت ارائه دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تاپ برای دومین سال پیاپی در میان برترین شرکت های ایرانی از نظر رشد سریع قرار گرفت.
فرادید   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با به آب انداختن آخرین لنج چوبی در جزیره قشم، دوران این صنعت دیرپا در تاریخ دریانوردی ایران به پایان خواهد رسید. در شبکه های اجتماعی تصاویری از مراحل پایانی ساخت این لنج 400 تنی چوبی در کارگاه لنج سازی لافت قشم منتشر شده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۸    
این روزها یکی از اصلی ترین دغدغه های ما یافتن راهی برای بالا بردن نمره آیلتسمان است تا بتوانیم در مقاطع تحصیلی یا حتی استخدام شدن در شرکت های ایرانی و خارجی رزومه بهتری داشته باشیم.
رییس ستاد برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو گفت: پیش بینی می شود درنمایشگاه ایران اکسپو 2024 بیش از 4 میلیارد دلار موافقتنامه و قرارداد تجاری منعقد شود.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر غرب آسیای سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه عراق کشور در حال بازسازی است که سالانه حدود 100 میلیارد دلار فروش نفت دارد، گفت: 450 هزار میلیارد بودجه سه سال آن تصویب شده است. با این حجم از ثروت و ظرفیت های مختلف عراق، بهترین فرصت برای حضور شرکت های ایرانی فراهم است.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۴    
درنخستین جلسه گروه کاری مشترک ایران و کوبا در حوزه ارتباطات، معاونان وزیر ارتباطات ایران و کوبا با هدف ارتقا، تبادل تجربیات و تقویت مبادلات دو جانبه در حوزه ICT با یکدیگر دیدار کردند. ب
درنخستین جلسه گروه کاری مشترک ایران و کوبا در حوزه ارتباطات، معاونان وزیر ارتباطات ایران و کوبا با هدف ارتقاء، تبادل تجربیات و تقویت مبادلات دو جانبه در حوزه ICT با یکدیگر دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از آمادگی شرکت های ایرانی برای حضور در نمایشگاه 2024 کوبا خبر داد.
معدن24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد وحید شیخ زاده مدیر عامل شرکت فکور صنعت در همایش معرفی برترین شرکت های ایران در سال 1401 مورد تقدیر قرار گرفت. به گزارش معدن 24، شرکت فکور صنعت در جریان برگزاری اختتامیه بیست و ششمین دوره همایش شرکت های برتر ایران IMI – 100 حائز رتبه شد. ...
با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، آن بخش از کالاها و خدمات شرکت های ایرانی طرف قرارداد با شرکت های خارجی که کالا و خدمات مورد نیاز شرکت های پیمانکاری خارجی را در طرح های مورد تعهد طرف خارجی، تأمین می نمایند از پرداخت مالیات و عوارض معاف شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آمادگی شرکت های ایرانی برای حضور در بازار کوبا و انتقال تجربیات و توانمندی های کشورمان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرداد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در همایش معرفی 100 شرکت برتر از سوی سازمان مدیریت صنعتی گفت: دولت در تلاش است که شرکت های ایرانی به لیست 500 شرکت برتر. جهان بپیوندند.