دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۱۵Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اقتصادی»

اقتصاد ایران: معاون اقتصادی رییس جمهور با اعلام راهکاری برای کسب میلیاردها دلار، گفت: دولت قبل FATF را اجرا و باعث مشکلات زیادی شد ولی زیرساخت های اشتباه مدیریتی تغییر می یابد.
قم پرس   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به سفر کاریش به مازندران و پیگیری روند اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور در این استان گفت: با تخصیص این اعتبارات کارهای خوب در حوزه زیربنایی و پرداخت تسهیلات در این استان رقم خورده است. ...
معاون اقتصادی رئیس جمهوری اقدامات زیرساختی اقتصادی از زمان آغاز دولت سیزدهم را تبیین کرد و بر ضرورت صنعتی شدن اقتصاد کشور تاکید کرد.
بلاغ مازندران   ۹ ساعت پیش    
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: هم اکنون 500 هزار تن برنج اضافه در انبارهای مازندران وجود دارد که اعلام کردیم مسئولان استانی با اتخاذ راهکاری، برنج های مازاد کشاورزان را خریداری کنند و بازار کشور را آماده کنند تا این برنج ها به فروش برسد.
موج   ۹ ساعت پیش    
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: ما به طور گسترده درب های اقتصادی جدیدی به روی تجارت باز کردیم و عضو اتحادیه شانگهای شدیم و در حال ورود به بازار اوراسیا هستیم و در حال استانداردسازی تعاملات خود هستیم.
معاون اقتصادی رییس جمهور با بیان اینکه بندرامیرآباد به تنهایی با بنادر کشور در ساحل دریای خزر برابری می کند ، بر ضرورت توسعه بندرامیرآباد و افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا به 10 میلیون تن در سال تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به توانمندی های مازندران در زمینه تولیدی به ویژه محصولات کشاورزی، گفت: هدایت نقدینگی به مازندران به واسطه جایگاه خوب در تولیدات کشاورزی ضروری است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "بهمن امیری مقدم" در حاشیه بازدید از پروژه بیواتانول که با حضور رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و معاون اقتصادی استاندار برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جویبار- رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: پایانه صادرات ماهیان خاویاری نیازمند 500 میلیارد تومان اعتبار است تا تکمیل شود.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 14   معاون اقتصادی رییس جمهور و استاندار مازندران از شرکت پرورش ماهیان خاویاری قره برون در شهرستان جویباربازدید کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور عنوان کرد که گیلان و مازندران استان هایی سبز هستند و صنعت نباید به این استان ها ورود کند؛ چراکه این بدترین تصمیم و برنامه ریزی بوده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: پاسداری از دستاوردهای ماندگار ایثارگران و شهدای هشت سال دفاع مقدس ضروری و وظیفه همگانی است. محسن رضایی روز یکشنبه در دیدار با همسر شهید ذبیح الله عالی در روستای کردکلا جویبار افزود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری- معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: در حال حاضر 500 هزار تن برنج در انبارهای مازندران باقی مانده و دولت باید برای خرید یا عرضه آن در بازار برنامه ریزی کند.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
شمال نیوز : محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور، گفت: باتوجه به تقویت روابط اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای منطقه دریای خزر از جمله ترکمنستان، قزاقستان و روسیه افق های تجاری جدیدی پیش بینی شده که بندر امیرآباد در تحقق برنامه های اقتصادی دولت جایگاه ویژه ای دارد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۲    
ساری- معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه تجارت طی دهه آینده در دریای خزر چندبرابر می شود، گفت: افق تجاری پیش رو قابل توجه است.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: رعایت زنجیره ارزش از فرآوری تا بازاریابی برای رونق کسب و کار و اشتغال در تولید محصولات کشاورزی ضروری است. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، به نقل از ایرنا ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهور و سیدمحمود حسینی پور, استاندار مازندران باهمراهی مدیران استانی از زیرساخت ها و روند تخلیه و بارگیری بندر امیرآباد بازدید کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور در سال های گذشته اقداماتی برای تبدیل شدن بندر امیرآباد به منطقه آزاد اقتصادی انجام شد اما به دلیل اختلافات مسئولان و نمایندگان وقت مازندران در مجلس شورای اسلامی این طرح به سرانجام نرسید اما دولت آمادگی لازم برای تحقق این مهم را دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۰    
سمنان- صادقی، معاون اقتصادی استاندار سمنان با تاکید بر اینکه تعریف روش های نوین کشاورزی در استان ضرورت دارد، گفت: شرکت های دانش بنیان در این راستا می توانند بهترین اثرگذاری را داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۹    
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: دولت از تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد اقتصادی حمایت می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۵    
بهشهر- معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: کشورهایی نظیر هند، چین و پاکستان خواهان تردد و انتقال کالا از بنادر ایران و شمال به مقاصد مورد نظر هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
بهشهر- معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به نقش مهم بندر امیرآباد گفت: از تبدیل این بندر و منطقه ویژه اقتصادی به منطقه آزاد حمایت می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۰    
ساری- معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: درب های جدید اقتصادی فراروی کشور در حال بازگشایی است و تجارت و سوآپ از جمله آن به شمار می رود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهور با بیان اینکه افزایش اختیارات استانداران با جدیت در دستور کار است، گفت: با تحولات اساسی درصدد گره گشایی از مشکلات جامعه هستیم.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و گفت وگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهور برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ساری - معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت های مازندران گفت: این استان به عنوان یکی از دروازه ها و کانون عبور از تحریم ها است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۲    
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم با تمام قدرت در حال شکستن دیوار تحریم ها است و صادرات بیش از یک میلیون بشکه نفت در مقایسه با رقم صادراتی دولت قبل و رشد قابل ملاحظه بیانگر این اتفاق مهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ساری- معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان این که دیوار تحریم های اقتصادی را با قدرت در حال شکستن هستیم، از افزایش چشمگیر صادرات نفت در کشور خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه با نقد عملکرد پشتیبانی امور دام در زمینه خرید حمایتی از مرغداری های استان، گفت: خرید تضمینی تولید مرغ استان می تواند به آرامش بیشتر تولید کننده و افزایش تولید کمک کند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۶    
مازندران - نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار معاون اقتصادی رییس جمهور بر لزوم مشارکت دادن مردم در مباحث اقتصادی تأکید کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: وقتی دیدند ایران ذیل سنگین ترین محدودیت ها و تحریم ها و محاصره اقتصادی مسیر پیشرفت را در پیش گرفته، تلاش کردند از مسیر دیگری وارد شوند که ایجاد ناامنی است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امورخارجه در حاشیه اجلاس اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند _آیورا_ با وزیر شیلات تانزانیا و معاونین وزرای خارجه ژاپن، آفریقای جنوبی و گینه دیدار و گفتگو کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۱    
ساری- رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان این که صنایع کشاورزی و مرتبط در استان مازندران ضعیف است، تکمیل این زنجیره را از برنامه های دولت بیان کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۱    
ساری- معاون اقتصادی رئیس جمهووری تکمیل نبودن زنجیره ارزش تولید تا صادرات را سبب دلال بازی دانست و گفت: دلالان محصولات کشاورزی را با یک تلفن خرید و فروش می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
ساری- معاون اقتصادی رئیس جمهور معیشت مردم را جزء خطوط قرمز دولت بیان کرد و گفت: کشور با روحیه جهادی در مسیر روبه پیشرفت حرکت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: مردمی شدن اقتصاد ایران و برچیدن کاغذبازی های اداری باهدف مقابله با رانت و فساد باجدیت در دستور کار دولت سیزدهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری- معاون اقتصادی رئیس جمهور مردمی کردن امور کشور از جمله اقتصاد را راهبرد توسعه برشمرد و گفت: دولت سیزدهم در این راه گام برداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۶    
ساری - ایرنا - معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: راه اندازی واحدهای فرآوری در حوزه محصولات کشاورزی برای رونق تولید و اشتغال در مازندران باجدیت دنبال می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: بازگشت به خویش و رسیدن و اصلاح برخی چرخه های معیوب برای رسیدن به آینده آرمانی و ایران قوی مورد توجه تمامی مسوولان اجرایی کشور باشد.
محسن رضایی در پیامی توئیتی پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر ولز را تبریک گفت.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۳    
آیین رونمایی از سامانه جامع اطلاعات شاغلین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون اقتصادی و مدیر کل فناوری اطلاعات وزارت کار، مدیرعامل و مدیران صندوق بازنشستگی و جمعی از مدیران و ذیحسابی دستگاه های اجرایی عصر روز چهارشنبه دوم آذرماه 1401 برگزار شد.
معدن24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۷    
معدن24: معاون اجرایی شرکت چینی ام سی سی با معاون اقتصادی رییس الوزرای طالبان دیدار و روی آغاز کار استخراج معدن مس عینک لوگر گفت وگو کرده است. اوو مین، معاون اجرایی شرکت ام سی سی، روز چهارشنبه، 2 قوس، به ملا برادر گفته است که پس از انتقال آثار باستانی از ساحه این معدن ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۱    
بوشهر- باستین معاون اقتصادی استاندار بوشهر از بررسی و رفع مشکل 300 واحد تولیدی استان بوشهر خبر داد و گفت: تسهیلات، بدهی مالیاتی و تامین اجتماعی مهم ترین دغدغه تولیدکنندگان استان است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۷    
نصر: معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تیم اقتصادی استان همت جدی از بخش تولید دارد، این استان در احیای واحد های نیمه راکد رتبه دوم را در کشور دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه افزایش تعرفه صادرات صادرات محصول گوجه فرنگی مشکلاتی برای کشاورزان استان بوشهر ایجاد کرده بود، گفت: با پیگیری انجام شده صادرات گوجه فرنگی با تعرفه قبلی انجام می شود.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۲:۰۰    
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد؛ رونمایی از سامانه جامع اطلاعات شاغلین صندوق بازنشستگی کشوری/ “هوشمندسازی خدمات” راهبرد اصلی صندوق برای خدمت رسانی ...