یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۹:۲۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اقتصادی»

استانداری خراسان شمالی   ۲ ساعت پیش    
معاون اقتصادی وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا از عملکرد و تدبیر استاندار خراسان شمالی در افزایش مشارکت اصناف برای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برنامه ها و گزارشات عملکردی که تدوین و ارائه می شود، باید اثربخشی خود را نشان دهد.
به گزارش نما، جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز برگزار شد. در این جلسه، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، فرهاد دژپسند وزیر اقتصادی و دارایی، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور، محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا - معاون اقتصادی ادره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: 510 هزار نفر از دارندگان سهام عدالت در این استان روش مدیریت غیرمستقیم را انتخاب کرده اند و مجاز به شرکت در انتخابات مجمع سهامداران عدالت هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون اقتصادی سپاه قدس گفت: با وجود ثروت و امکانات فراوان در کشور، مشکلات اقتصادی حق و شایسته مردم انقلابی نیست و رفع این مشکلات نیازمند نگاه فراجناحی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون اقتصادی استاندار کردستان در خصوص خبر خروج تانکرهای سوخت مرز تمرچین پیرانشهر از باشماق مریوان، گفت: در رابطه با خروج تانکرهای سوخت، برای هر استان ظرفیتی تعریف شده که این ظرفیت برای باشماق میانگین 170 تانکر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون اقتصادی سپاه قدس گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وظیفه ذاتی خود می داند که در شرایط کنونی که کشور و مردم با مشکلاتی رو به رو هستند در کنار دولت برای رفع مشکلات مردم تلاش کند.
با حکم معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حامد قلی زاده فرد به عنوان سرپرست مدیریت توسعه صادرات، امورگمرکی و ارزش افزوده این معاونت منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان با اشاره به وضعیت مطلوب استان در زمینه اشتغالزایی، گفت: نرخ بیکاری در استان سمنان از ابتدای امسال تا پایان فصل پاییز 6.8 درصد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۲۸    
کرمانشاه- ایرنا- استان کرمانشاه در هفته گذشته ( 2 تا 8 اسفند) رویدادهای خبری متنوعی را پشت سرگذاشت که از جمله آنها می توان به معرفی واحدهای صنعتی نمونه، معرفی رییس جدید سازمان همیاری ها و شهرداری های استان و سفر معاون اقتصادی سپاه قدس به کرمانشاه اشاره کرد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۱:۲۶    
بیش از این تاخیر جایز نیست باید همه موانع پروژه مهدی کلینیک مرتفع شود معاون اقتصادی رییس جمهور ضمن تشکر از همکاری دانشگاه، وزارت های نفت، نیرو و ارتباطات و سایر نهادها و سازمان ها در کمک به پیشرفت بیمارستان مهدی کلینیک از این پروژه با نام پروژه افتخار کشور یاد و تاکید کرد ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، عباسعلی کریمی در مراسمی در حاشیه بازدید از پروژه رو به اتمام مهدی کلینیک که با حضور نهاوندیان، معاون اقتصادی ریاست جمهوری انجام شد، گفت: وظیفه خود می دانم از تمامی کسانی که به صورت گمنام در ساخت این بیمارستان نقش داشتند از مهندسان ...
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در تشریح توسعه زیرساخت های نظام سلامت، گفت: عمر ساختمان ها از حدود 24سال به حدود 10سال رسیده، نرخ فرسودگی بیمارستان ها از 53درصد به زیر 40درصد رسیده است و 94درصد بیمارستان هایی که فرسودگی داشتند و نیاز به بازسازی داشته و در برابر زلزله و سایر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اقتصادی رییس جمهور با بیان اینکه پروژه مهدی کلینیک افتخار کشور است، گفت: بیش از این تاخیر جایز نیست باید همه موانع پروژه مهدی کلینیک مرتفع شود.
راه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش راه ملت؛سید حشمت الله صمیمی دوست در حاشیه بازدید از وضعیت مردم زلزله زده سی سخت و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: از ابتدای وقوع زلزله تاکنون توسط مجموعه اداره کل غله استان نان رایگان در بین مردم منطقه زلزله زده سی سخت توزیع می شود. معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: امسال برای ارتقای ضریب مکانیزاسیون یک هزار و 540 میلیارد ریال تسهیلات بانکی پرداخت شده است.
نواندیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۶:۴۲    
ایسنا: رستم قاسمی معاون اقتصادی سپاه قدس در خصوص برجام و آینده آن گفت: اینکه مذاکره کنیم تصمیم درستی بود و هم به داخل کشور و هم به خارج کشور این پیام را صادر می کرد که ایران به دنبال تنش زدایی است و نه تنش زایی و این مذاکرات هم انجام شد و به برجام رسید که متاسفانه نافرجام ماند. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون اقتصادی سپاه قدس گفت: بستر اقتصاد در دست دولت است و دیگر دستگاهها اقدامات کمکی صورت می دهند و ما نیز در دور زدن تحریم ها اقدام می کنیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: معاون اقتصادی سپاه قدس یکی از مشکلات اصلی اقتصاد کشور را سیاسی شدن آن دانست و افزود: برای بهبود اوضاع باید اقتصاد را از نزاع های سیاسی نجات دهیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون اقتصادی سپاه قدس، مذاکرات برجام را درست و منطقی توصیف کرد و گفت: این مذاکرات به جامعه جهانی نشان داد که جمهوری اسلامی ایران به دنبال تنش زدایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر سابق نفت گفت: در شرایطی که بسیاری از مسئولین داخلی و خارجی ها باور نداشتند، توانستیم همه نیازمندی های صنعت نفت را خودمان بسازیم و به عبارتی امروزه صنعت نفت به معنای واقعی ملی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت خوزستان با دعوت از قالی بافان در استان برای نامنویسی در طرح پوشش بیمه حمایتی گفت: فعالان در عرصه قالی بافی در استان زیر پوشش طرح حمایت بیمه ای در برابر اغلب حوادث طبیعی و غیر طبیعی قرار می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار: در روز های پایان سال گوشت قرمز و مرغ منجمد به اندازه کافی در اختیار مردم قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مخالفت رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون اقتصادی این سازمان با تعیین تکلیف اعطای تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها در حالی است که مقام معظم رهبری تاکنون دو بار ضمن حمایت از این قانون بر تسریع اجرای آن تاکید کرده اند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به اینکه گوشت یخ زده به تناسب نیاز بازار توزیع می شود گفت: گوشت یخ زده به اندازه کافی توسط شرکت پشتیبانی امور جهادکشاورزی استان ذخیره شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: میزان سپرده های بانکی مردم در بانک های استان سال 1398 در مقایسه با سال 1392 ابتدای دولت تدبیر و امید بیش از 5.5 برابر شد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی خواستار همکاری کامل بانک های خصوصی با دبیرخانه کارگروه های مختلف اقتصادی در استان و انجام کامل تعهدات از سوی این بانک ها شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۶    
گروه استان ها- معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: قزوینی ها در برپایی مجمع انتخاباتی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان مشارکت جدی کنند تا با انتخابات یک هیئت مدیره قوی بتوانیم سرمایه های یک سوم هم استانی ها را ارتقا دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده، برای شب عید با کمبود کالاهای اساسی در استان خوزستان مواجه نشویم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تسهیل و بسترسازی برای حضور سرمایه گذاران، هدف گذاری جهت کسب درآمد پایدار، مطالعه و تهیه برنامه های جامع اقتصادی، اصلاح برخی ساختارها و رفع موانع تولید مهمترین ماموریت های معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان محسوب می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: شرکت ها تا هشت ماه پس از تشکیل مجمع، فرصت واریز سود را به حساب سهام داران دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون اقتصادی و بازرگانی و عضو هیات مدیره شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: رویکرد و چشم انداز پالایشگاه این استان تبدیل شدن به پترو پالایش و هولدینگ بزرگ در این بخش است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- طیبه مرادی : شیوه نامه بازار محصولات فولادی سال هاست که به شیوه های متفاوت و در دستورالعمل های بسیار پیچیده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در چند ماه گذشته از سوی معاون اقتصادی ریاست جمهوری ابلاغ شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: 68 پروژه جهش تولید با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 500 میلیارد تومان در استان اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به ابلاغیه 177 معاون اقتصادی رئیس جمهوری گفت: علیرغم گذشت 112 روز از ابلاغ آن اما بخش هایی از این ابلاغیه اصلا اجرا نشده است.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار به همراه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان و معاون اقتصادی استاندار گلستان و فرماندار گمیشان از طرح های شیلات (مجتمع میگو و پرورش ماهیان خاویاری و...) بازدید کرد. ...
معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت تدبیر و امید هشتمین بودجه سالیانه را تنظیم می کند و تجربه فراوانی در طول این سال ها کسب کرده و می داند برای عبور از گردنه های سخت و راه های پر سنگلاخ چگونه باید عمل کند.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه ایران امروز دوشنبه 4 اسفند ، با موضوع بررسی راه های درآمدزایی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از طریق برند باشگاه با حضور رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس، مهدی نوروزی معاون اقتصادی باشگاه استقلال و مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش پخش می شود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی مرکز آمار ایران گفت: عمده افزایش قیمت ها در بهمن ماه در گروه سبزیجات و میوه ها رخ داده است. در ماه گذشته شاهد 5.2 درصد تورم در بخش خوراکی ها بودیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار تهران ازدستگاههای متولی خواست با کار و تلاش جهادی اجرای پروژه های مهم شهرستان های استان را سرعت بخشند.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، سفر آیت الله رئیسی و حجت الاسلام درویشیان به کهگیلویه و بویراحمد یک روزه بود و برنامه ها بسیار فشرده و همراه با عجله بود. ...
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران گفت: در شرایط جاری، نخستین گام برای ورود به موضوع سهام عدالت، ثبت نام در سامانه سجام است.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: در دوران همه گیری بیماری کرونا و تحریم های همه جانبه، سازمان و بخش خصوصی این منطقه در همکاری هم افزا در مسیر تحقق اهداف شاخص های اقتصاد مقاومتی عملکرد قابل قبولی را به نسبت اهداف تعیین شده به دست آوردند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه اختلاف قیمت محل فساد است، گفت: در موضوع آرد نان، نانوا صبح پخت انجام نمی دهد و شب آرد دولتی را به قیمت آزاد به فروش می رساند و در بحث شکر نیز اتفاق رقم می خورد که منبع فساد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- معاون اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به ثابت نبودن قیمت مرغ، گفت: مرغداران در صورتی نهاده ها در اختیارشان قرار می گیرد که مرغ را بین 12 تا 18 هزار تومان تحویل دهند.
تدبیر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناسان اقتصادی معتقدند ریشه تورم در ایران ناشی از کاهش بهره وری تولید، خلق پول توسط دولت و حمایت از بخش خصوصی ناکارآمد و تحریم است. به گزارش صدا و سیما، معاون اقتصادی مرکز آمار ایران در ارتباط اینترنتی با برنامه تیتر امشب شنبه شب شبکه خبر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت : واحد تولیدی "صنعت فر سازان ماکو" مستقر در شهرک صنعتی این شهرستان با یک هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری، سالانه 665 هزار عدد انواع لوازم برقی تولید و به بازارهای داخلی عرضه می کند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران گفت: در شرایط جاری نخستین گام برای ورود به موضوع سهام عدالت، ثبت نام در سامانه سجام است. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه تهران 20 امشب یکشنبه3 اسفند با حضور واقف بهروزی، معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: معاون اقتصادی مرکز آمار ایران گفت: عمده افزایش قیمت ها در دی گذشته مربوط به میوه و تره بار، دخانیات، حمل و نقل و مسافرت ها بوده است.ایوب فرامرزی افزود: عمده تورم ماهانه در گروه خوراکی ها بوده است و در ماه گذشته شاهد 5.2 درصد تورم در بخش خوراکی ها بودیم ...