جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۷:۱۷Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون مشترک»

تیک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه گفت: مسکو، فردا میزبان حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران است کاظم جلالی در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت: ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه در صفحه توییتر خود نوشت: مسکو فردا میزبان دکتر امیرعبداللهیان، وزیر خارجه محترم کشورمان است. پیگیری توافقات انجام شده میان دو رئیس جمهور، گفتگو پیرامون تحولات منطقه ای ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۲:۰۲    
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت مجلس شورای اسلامی گفت: آمار طلاق با آنچه که معمولاً بیان می شود، تطابقی ندارد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کلیات این طرح با 18رای موافق و 1 رای مخالف در تاریخ 3 اسفند 1400 در کمیسیون مشترک مجلس تصویب شد. ولی تنها با گذشت یک روز، هیات رئیسه مجلس تصمیم کمیسیون مشترک در تصویب این طرح را به دلیل ایرادات شکلی در چگونگی بررسی طرح لغو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به وقفه پنج ساله، برگزاری موفق کمیسیون مشترک اقتصادی اخیر میان دو کشور به میزبانی پاکستان را مهم خواند و افزود: نشست کمیته پیگیری مصوبات بزودی در تهران برگزار خواهد شد.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
معین الدین سعیدی نماینده مجلس گفت: مشکل این است که به بهانه شرایط کشور عملاً بخش و بخش هایی از این طرح اجرایی شده است و آنچه که مهم است، بر مبنای اصل نهم قانون اساسی تحت هیچ شرایطی نباید آزادی های مشروع مردم حتی به بهانه حفظ امنیت و تمامیت ارضی محدود شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۹    
دومین نشست کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی، فنی و علمی تاجیکستان و ژاپن در شهر دوشنبه برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : عبدالعزیز بن سلمان وزیر انرژی و رئیس کمیسیون مشترک عربستان-روسیه امروز با آلکساندر نوواک همتای روس خود در ریاض دیدار کرد.
برترین ها / سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نوری قزلجه با بیان اینکه تکلیف این طرح بستگی به فشارها و توصیه های بیرونی دارد ، گفت: اینکه فشار کدام سمت پر زورتر باشد، می تواند تکلیف طرح را مشخص کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: در جریان پنجمین کمیسیون مشترک بغداد و تهران پرداخت مطالبات پیمانکاران ایرانی فعال در کشور عراق و افزایش حجم مبادلات تجاری بین دو کشور مورد تاکید قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از فضای مجازی گفت که طبق آیین نامه باید گزارش کمیسیون برای زمان اجرای آزمایشی در صحن مطرح شود و اگر رئیس و یا هیات رئیسه به مخالفت برخی همکاران استناد می کنند باز هم این حرف وجاهت قانونی ندارد زیرا در مورد اینکه کار در کمیسیون مشترک دنبال شود یا در صحن ادامه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در کمیسیون مشترک عراق برای موانع مربوط به اجرای راه آهن بصره به شلمچه راهکار ارائه شد گفت: بعضا محل احداث شهرک ها صنعتی مشترک با فاصله زیاد از مرز بود که مذاکرات برای مکان یابی مجدد این شهرک ها انجام شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، میعاد صالحی مدیر عامل شرکت راه آهن در صفحه شخصی خود نوشت: در جریان کمیسیون مشترک دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق که دیروز و امروز در بغداد برگزار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در شش ماه اخیر که فضای مجازی کشور شاهد اعمال محدودیت های حداکثری است، خبر چندانی از طرح جنجالی مجلس -موسوم به صیانت- به گوش نمی رسید. اما گویا این سکوت به معنای توقف این طرح نیست و گروهی از نمایندگان مجلس مجددا درصدد آنند تا این طرح را در دستور کار مجلس قرار دهند ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی که برای حضور در پنجمین کمیسیون مشترک ایران و عراق به بغداد سفر کرده است، با وزیر امور خارجه عراق دیدار کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی: یک عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت در جلسه علنی روزسه شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار کرد: طرح مربوط به فضای مجازی یک بار با رای مجلس به صورت اصل 85 (تصویب در کمیسیون) تصویب شد و بعد با جوسازی در این موضوع تشکیک به وجود آمد و در صحن رای گیری شد و صحن برای بار دوم به بررسی این طرح در ...
سلام نو / سخت افزار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گفته مهرداد ویس کرمی نماینده مجلس شورای اسلامی، طرح مربوط به فضای مجازی دوباره در دستور کار مجلس قرار می گیرد اما ما هنوز قانونی برای فضای مجازی نداریم.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر عامل شرکت راه آهن از انجام تفاهمات میان ایران و عراق در حوزه ریلی به ویژه احداث راه آهن شلمچه_بصره و راه اندازی مجدد قطار ترکیبی تهران-کربلا خبر داد. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی، از حامیان اصلی طرح صیانت، در جلسه امروز مجلس با اعتراض به مطرح نشدن طرح صیانت در صحن علنی گفت: براساس جوسازی داخلی که عمدتا در خارج از کشور هدایت می شد ادامه کار کمیسیون مشترک طرح، متوقف شد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر یک عضو کمیسیون مشترک صیانت از فضای مجازی که گفت هیات رئیسه باید طرح مربوط به فضای مجازی را در دستور کار مجلس برای بررسی قرار دهد، گفت که این طرح در دستور قرار می گیرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت راه آهن از انجام تفاهمات میان ایران و عراق در حوزه ریلی به ویژه احداث راه آهن شلمچه_بصره و راه اندازی مجدد قطار ترکیبی تهران-کربلا خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۵۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر یک عضو کمیسیون مشترک صیانت از فضای مجازی که گفت هیات رئیسه باید طرح مربوط به فضای مجازی را در دستور کار مجلس برای بررسی قرار دهد، گفت که این طرح در دستور قرار می گیرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: اوزیر اقتصاد گفت: در پنجمین نشست کمیسیون مشترک ایران و عراق، تفاهمات راهگشایی در حوزه حمل و نقل، تجارت، نیرو، برق، گاز، آب و همچنین در حوزه های تعاملات بانکی و مالی بین دو کشور به امضا رسید. ...
وزیر اقتصاد با اشاره به برگزاری پنجمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق اظهار کرد: رفع موانع و مشکلات فعالان اقتصادی هم در حوزه داخلی و هم در ارتباط با طرف عراقی و همچنین افزایش ظرفیت روابط تجاری دو کشور مورد تاکید قرار گرفت.
وزیر امور اقتصادی و دارایی که برای شرکت در پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق و رایزنی با مقامات عراقی درباره توسعه مناسبات تجاری و اقتصادی به عراق سفر کرده، به تشریح توافقات انجام شده در این کمیسیون و دیدار با نخست وزیر عراق پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: در پنجمین نشست کمیسیون مشترک ایران و عراق، تفاهمات راهگشایی در حوزه حمل و نقل، تجارت، نیرو، برق، گاز، آب و همچنین در حوزه های تعاملات بانکی و مالی بین دو کشور به امضا رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت اقتصاد، سید احسان خاندوزی در نشست خبری مشترک وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران و وزیر تجارت عراق افزود: تعاملات فرهنگی و اقتصادی ایران و عراق در بستر تاریخی، بسیار مثبت بوده است. پس از اسلام نیز این روند مثبت و رو به جلو ادامه داشت ...
شادا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد تاکید کرد: ظرفیت تعامل ایران و عراق بسیار فراتر از اعدادی است که در تجارت مشترک دو کشور ثبت شده است و امیدواریم با رفع مشکلات، در سال جدید شاهد ثبت اعداد و ارقام بزرگتری در تجارت بین دو کشور باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۳    
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای ایران به منظور شرکت در کمیسیون مشترک همکاری ها با تاجیکستان وارد دوشنبه شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی از سفر خود به همراه وزیر اقتصاد به کشور عراق خبرداد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید احسان خاندوزی در بدو ورود به عراق ضمن اشاره به همبستگی مردم دو کشور و همچنین همکاری های گسترده ای که میان ایران و عراق وجود دارد، گفت: دعا می کنیم به برکت خون حاج قاسم عزیز، مجموع مناسبات دو کشور ان شاالله حاوی برکات بیشتری برای مردم ایران و عراق باشد. ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی حیات ؛ سید احسان خاندوزی ، وزیر اقتصاد، در سفری که به مناسبت برگزاری کمیسیون مشترک ایران و عراق به این کشور داشت، در بدو ورود، ضمن اشاره به همبستگی مردم دو کشور و همچنین همکاری های گسترده ای که میان دو کشور وجود دارد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
خاندوزی که به منظور برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق به این کشور سفر کرده با استقبال رسمی وزیر تجارت عراق وارد بغداد شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی برای شرکت در پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق و رایزنی با مقامات عراقی درباره توسعه مناسبات تجاری و اقتصادی شامگاه یکشنبه به بغداد می رود.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق در سطح معاونان وزیر در هتل الرشید بغداد آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مسئولان وزارت بازرگانی عراق در ابتدای پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق بر رویکرد کشورشان برای افزایش مبادلات تجاری و تقویت همکاری های اقتصادی با ایران تاکید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزارت تجارت عراق اعلام کرد که پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق از امروز در بغداد آغاز شد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کمیسیون مشترک ایران و روسیه در حاشیه بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نشست B2B برگزار می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
با توجه به رایزنی های صورت گرفته با مقامات عراقی و در راستای اهتمام دولت سیزدهم به منظور برگزاری موثر کمیسیون های مشترک اقتصادی با کشورهای هدف به خصوص کشورهای همسایه، پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق در روزهای 21 الی 23 اسفند ماه در شهر بغداد عراق برگزار می شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون مشترک جوانی جمعیت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ظهور و بروز خوب جهاددانشگاهی در دانشگاه ها، در رابطه با فعالیت های این نهاد در زمینه جوانی جمعیت گفت: خدمات ناباروری جهاددانشگاهی خدمات ستودنی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۶    
وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در هفدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ترکمنستان به عشق آباد سفر می کند.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نوزدهمین جلسه ستاد هماهنگی روابط اقتصادی خارجی به میزبانی وزارت امور خارجه و به ریاست مهدی صفری معاون اقتصادی وزارت امور خارجه با سه محور رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی انگلیسی دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه ...
جلسه هماهنگی هفدهمین کمیسیون مشترک ایران و ترکمنستان در آستانه سفر وزیر راه و شهرسازی به این کشور با حضور نمایندگانی از وزارتخانه ها و سازمان های اقتصادی برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس با اشاره به برگزاری جایزه ملی جوانی جمعیت گفت: این جایزه ملی بر اساس ماده 19 قانون جوانی جمعیت در نظر گرفته شده است که هفت دسته نخبگان، رسانه ها، دستگاه های اجرایی، خانواده ها، مدیران، موسسات مردمی و شرکت ها را شامل می شود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در دیدار با همتای سنگالی خود علاقمندی کشورمان به برگزاری پنجمین کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور در آینده نزدیک را اعلام نمود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۲    
رییس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: وظایف سازمان صداوسیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره قانون جوانی جمعیت اجرایی نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ضمن دعوت از همتای سنگالی برای سفر به ایران، بر علاقه مندی جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور تأکید کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۱   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت میزان وام ازدواج و فرزند آوری برای سال 1402 را اعلام کرد.