جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۸:۰۲Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اجلاس کمیسیون»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اجلاس کمیسیون مشترک کنسولی ایران و ترکیه، یورش شهرک نشینان صهیونیست به باغات زیتون فلسطینیان و قحطی و مرگ در کمین دو میلیون کودک یمنی از مهم ترین عناوین خبری بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
هجدهمین دوره کمیسیون مشترک کنسولی ایران و ترکیه، با حضور معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران و معاون اداری و کنسولی وزارت خارجه ترکیه بصورت مجازی برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر نیرو گفت: در حوزه های مربوط به انرژی های تجدیدپذیر، همکاری های گمرکی، اقتصادی و سایر زمینه های مربوط به کمیسیون مشترک همکاری دو کشور ایران و افغانستان مذاکره صورت گرفته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر نیرو در دیدار با رییس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان که به ایران سفر کرده است، گفت: اجلاس ششم کمیسیون همکاری های مشترک اقتصادی ایران و افغانستان طبق برنامه برگزار خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پاون : وزیر نیروی ایران و وزیر صنعت و تجارت قطر توافق کردند که هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های دو کشور تا پایان سال جاری میلادی در تهران برگزار شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۸    
محدودیت تردد در 5 شهربزرگ درتعطیلات آخرهفته ، تهران میزبان هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران وقطر، بهره مندی سالانه 3 میلیون ایرانی ازخدمات سلامت روان ، پیگیری کمیسیون اصل 90 برای حل مشکل حقوق سربازان ،نوسازی 3 هزار واحد خسارت دیده سیلاب در چهار محال و بختیاری ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر صنعت و تجارت قطر روز سه شنبه در دیدار مجازی با یکدیگر، بر توسعه هر چه بیشتر روابط دو کشور دوست و همسایه تاکید کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس در دیدار با وزیر انرژی بلاروس، ضمن تشریح ظرفیت های همکاری بین دو کشور در حوزه انرژی، اجرایی شدن توافقات حاصله در چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی بین دو کشور در بخش انرژی را مورد تاکید قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر انرژی جمهوری تاجیکستان برای برگزاری چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی توافق کردند.
نهمین اجلاس کمیسیون مشترک حمل و نقل بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه از سوی معاونان وزیر و مدیران حوزه های جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی دو وزارت خانه به منظور توسعه سطح همکاری های دو کشور در حوزه حمل و نقل بین المللی و ترانزیت از طریق ارتباط ویدئوکنفرانس برگزار شد.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به روند همکاری های مثبت و اثربخش توافقات و تفاهمات در چارچوب نقشه راه اقتصادی دو کشور گفت: به رغم وجود تحریم ها و تاثیرات آن بر مبادلات تجاری از جمله فروش نفت همچنان زمینه های مساعدی جهت توسعه روابط اقتصادی وجود دارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کل سازمان توسعه تجارت از زمینه های مساعدی جهت توسعه روابط اقتصادی میان ایران و اتریش از جمله فروش نفت خبر داد. *** توسعه روابط اقتصادی به گزارش خبرگزاری صنایع ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران در گفت وگوی تلفنی با سرپرست وزارت مالیه افغانستان، آمادگی تهران برای ارسال کمک و تجهیزات لازم برای کمک رسانی و تعمیرات تاسیسات آب و برق افغانستان را که در پی سیل اخیر در این کشور متحمل آسیب های بسیاری شده است، اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران: ایران و ازبکستان در آستانه برگزاری چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی هستند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان گفت: صید ماهی شیر با تور “گوشگیر” در صیدگاه های شمال غرب خلیج فارس از 25 مرداد به مدت 2 ماه ممنوع است. به گزارش تابا ؛فتح اله ابوعلی افزود ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از آمادگی سازمان توسعه تجارت ایران جهت تهیه و تنظیم تفاهم نامه همکاری های بازاریابی با سازمان همتا در صربستان خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری میز کشوری بلاروس با حضور نمایندگان بخش خصوصی و دولتی خبر داد و گفت: پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نشست کمیسیون مشترک جنوب و شرق آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گردشگری ( UNWTO ) که به صورت وبینار برگزار شد، شرکت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
نخستین میز کشوری ازبکستان با رویکرد بررسی آخرین وضعیت مبادلات تجاری و همچنین پیگیری مصوبات سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی با این کشور در تیرماه 99 برگزار شد.
وزیر راه و شهرسازی ایران امروز در تماسی ویدئو کنفرانسی با همتای بلغارستانی درخصوص توافقات به عمل آمده در نوزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور بحث و تبادل نظر کردند.
پاون   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو و رییس ایرانی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه و وزیر انرژی روسیه برای برگزاری اجلاس آتی این کمیسیون در پاییز امسال در یکی از شهرهای قفقاز توافق کردند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سعید یاری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس، با پاول اتوپین ، وزیر صنایع و رئیس طرف بلاروسی کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور دیدار و رایزنی کرد. به گزارش ایسنا ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در رأس هیئتی از جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نشست سالیانه کمیسیون مواد مخدر سازمان ملل متحد (CND) به وین پایتخت اتریش سفر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۰    
اجلاس کمیسیون اقتصادی شورای اقتصادی کشورهای مستقل مشترک المنافع به میزبانی روسیه در پایتخت این کشور برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۲۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، کاظم جلالی سفیر ایران در فدراسیون روسیه امروز (جمعه) 25 بهمن ماه با الکساندر نواک وزیر انرژی و رئیس طرف روس کمیسیون مشترک همکاریهای دو کشور دیدار کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۷    
معاون اول وزیر امور خارجه تاجیکستان و معاون اول وزیر تجارت و صنایع قطر با یکدیگر در دوحه دیدار و گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر نیرو گفت: اجلاس کمیسیون مشترک ایران و قطر و نمایشگاه کالاهای تجاری کشاورزی، تولیدی و همایش فرصت های سرمایه گذاری در اردیبهشت ماه سال 99 در ایران برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۳    
وزارت امور خارجه تاجیکستان از برگزاری نخستین دور نشست کمیسیون مشترک تعیین مرزهای دولتی این کشور و ازبکستان در تاشکند خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۷    
ایرنا - اسلام آباد - بیست و سومین نشست کمیسیون مشترک مرزی ایران و پاکستان با حضور محمد هادی مرعشی معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان و میر ضیاء الله لانگو وزیر کشور ایالت بلوچستان پاکستان روز چهارشنبه در شهر کویته مرکز این ایالت آغا به کار کرد. عکس از ایرنا
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - بیست و سومین اجلاس کمیسیون مشترک مرزی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان فردا (چهارشنبه) با حضور هیات های دو کشور در شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان در جنوب غرب پاکستان آغاز می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تیانسکا سیرپالا در نشریه دیپلمات نوشت: حسن روحانی، رئیس جمهور ایران اواخر هفته گذشته برای حضور در یازدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های دیپلماتیک و اقتصادی ایران-ژاپن به توکیو سفر کرد. این سفر دو روزه در واقع اولین بازدید یک مقام ارشد ایرانی از سال 2000 بوده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۲۰:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: ممنوعیت صید تجاری ماهیان خاویاری برای بازسازی ذخایر در سال 2020 تداوم خواهد داشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایانا ...
ایانا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سومین اجلاس کمیسیون حفاظت و بهره برداری بهینه از منابع زنده آبی دریایی خزر و مدیریت ذخایر مشترک منابع آن در تهران پایان یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۸:۱۱    
سند سومین اجلاس کمیسیون بهره برداری و حفاظت از منابع زنده آبی دریای خزر، عصر امروز در سازمان شیلات ایران امضاء شد.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: اجلاس کمیسیون حفاظت و بهره برداری از منابع آبی دریای خزر از امروز به مدت سه روز به میزبانی سازمان شیلات ایران آغاز به کار کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ علی چگینی سفیر ایران در هند به سفر اخیر سوبرامانیام جایشکار وزیر امور خارجه جمهوری هند به ایران و روابط دو کشور پرداخت و گفت: اقتصاد ایران و هند مکمل یکدیگر هستند و این روابط می تواند به سرعت به بیش از 30 تا 40 میلیارد دلار در سال برسد. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه با اشاره به حضور اخیر خود در اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و ازبکستان، گفت: برگزاری نمایشگاه اختصاصی و همایش تجاری با مشارکت بیش از 37 شرکت و 100 فعال اقتصادی ایرانی در تاشکند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان روز چهارشنبه برای حضور در سیزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و ازبکستان وارد فرودگاه تاشکند شد و از سوی مقامات این کشور مورد استقبال قرار گرفت ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان روز چهارشنبه برای حضور در سیزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و ازبکستان وارد فرودگاه تاشکند شد و از سوی مقامات این کشور مورد استقبال قرار گرفت.
دولت   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت در خصوص یادداشت تفاهم سیزدهمین اجلاس همکاری های مشترک ایران و ازبکستان گفت: یادداشت تفاهم این اجلاس، امروز به امضای رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران و الیار غنی اف، معاون نخست وزیر ازبکستان رسید. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در دیدار با معاون نخست وزیر ازبکستان در چارچوب سیزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک دو کشور، گفت: با توجه به اراده مقامات دو کشور برای تقویت و تعمیق روابط، نه تنها موانع باید برطرف شود بلکه باید در جهت توسعه مناسبات و روابط بیش از پیش برنامه ریزی و اقدام کنیم.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در حاشیه همایش تجاری ایران و ازبکستان که در چارچوب اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک دو کشور برگزار شد، گفت: شرایطی که کشور ازبکستان به لحاظ اقتصادی طی سال های اخیر تجربه کرده و با رشد اقتصادی قابل قبولی مواجه بوده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران در همایش تجاری ایران و ازبکستان که در حاشیه سیزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک دو کشور، گفت: ازبکستان با برخورداری از اشتراکات عمیق تاریخی، فرهنگی، اقتصادی و همچنین به لحاظ جغرافیایی از جایگاه خاصی برای کشور ایران برخوردار است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان برای حضور در سیزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و ازبکستان وارد فرودگاه تاشکند شد و از سوی مقامات این کشور مورد استقبال قرار گرفت.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رایزن بازرگانی سابق جمهوری اسلامی ایران در عمان و کارشناس ارشد سازمان توسعه تجارت ایران دستاوردهای هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و عمان که در روزهای اخیر (16 و 17 آذرماه) در تهران و با حضور تعدادی از مقامات عالی کشور عمان در حوزه اقتصادی و وزیر صنعت ...
پیام فوری   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اولین نمایشگاه اختصاصی ایران در تاشکند صبح امروز همزمان با سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ازبکستان افتتاح شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در آستانه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و ازبکستان و در خصوص آغاز به کار نمایشگاه معرفی توانمندی های صنعتی ایران در تاشکند ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در تشریح برنامه های سیزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و ازبکستان که قرار است روزهای پنجشنبه و جمعه در شهر تاشکند ازبکستان برگزار شود، گفت: در این اجلاس وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران و معاون نخست وزیر ازبکستان ریاست کمیسیون را بر عهده خواهند داشت.
برترین ها / اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۹:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از اتاق بازرگانی ایران، هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و عمان با حضور علی بن مسعود بن علی السنیدی وزیر صنعت و تجارت عمان ، رضا رحمانی وزیر صنعت ...