جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۴:۳۵Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان گسترش و نوسازی صنایع»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با بیان اینکه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، اجرای طرح تامین 2000 دستگاه واگن مترو برای 9 کلانشهر را بر عهده دارد، بر توانمندی های شرکت های داخلی در حوزه طراحی و مهندسی قطعات ریلی تاکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی در گفتگو با مجله خبری، تحلیلی و تصویری نگاه، به تشریح بسته آزمایش در خانه پرداخت و افزود: این بسته آزمایشگاهی به عنوان مکمل آموزش های مجازی تولید و در دسترس دانش آموزان قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: باید مسائل سازمانی خود را به نوعی با استانداردهای بین المللی تطبیق داد و الگوی بومی از آن به دست آورد و از نیروی انسانی بدرستی بهره گرفت.
معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو) گفت: این سازمان در بحث تامین گاز منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در استان سمنان وارد می شود و با تامین منابع لازم مشارکت می کند.
شارا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نشست شورای اطلاع رسانی سازمان های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صمت و مدیران روابط عمومی سازمان ها و شرکت های وابسته به میزبانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۱    
گروه استان ها- معاون وزیر و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با بیان اینکه استان سمنان و شهرستان گرمسار ظرفیت مطلوبی برای حضور سرمایه گذاران دارد؛ گفت: شرایط برای حضور سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار فراهم می شود.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
منطقه ویژه اقتصادی گرمسار امروز شاهد آغاز عملیات احداث خط آهن و افتتاح پروژه خط انتقال و توزیع شبکه با حضور معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران و استاندار سمنان بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو) گفت: این سازمان در بحث تامین گاز منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در استان سمنان وارد می شود و با تامین منابع لازم مشارکت می کند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
حسین عسکری عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان خوزستان به منظور ارزیابی وضعیت این واحدهای صنعتی و تأمین مالی آنها بازدید به عمل آورد. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع صنعتی اسفراین و شرکت مارمارا متال ترکیه مبنی بر تضمین فروش قطعات در کشور ترکیه و سرمایه گذاری در خط تولید مجتمع صنعتی اسفراین با حضور مدیران عامل طرفین و مدیران ...
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشست با فعالان صنعتی و اقتصادی شهرستان های شوشتر و گتوند بر لزوم تسهیل شرایط تولید تاکید کرد .
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و هیات همراه در سفر به شهرستان های شوشتر و گتوند استان خورستان از ظرفیت های صنعتی منطقه بازدید کرد .
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو ) و ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت فنی و فناوری ریاست جمهوری تفاهم نامه همکاری در حوزه اقتصاد دیجیتال و توسعه فناوری های نوین امضا کردند .
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان (ایرنا)- استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با معاون وزیر صمت و رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، ورود ایدرو در راه اندازی معادن و مشارکت و سرمایه گذاری در حوزه مس استان و تولید زنجیره تولید شمش را در استان خواستار شد. ...
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در سفر به استان سیستان و بلوچستان با استاندار دیدار و بر شتاب بخشی اجرای طرح های صنعتی در این استان تاکید کرد .
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
همایش بزرگ فرصت های سرمایه گذاری در حوزه معدن و نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته با حضور محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، داوود دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معدن و کارخانه دانه بندی منیزیت قلعه بید با حضور صالحی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) در شهرستان تفتان با سرمایه گذاری 200میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معدن منیزیت "قلعه بید" تفتان با حضور صالحی نیا رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم ، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در واکنش به انتشار گزارشی تحت عنوان ” گزارش تسنیم از نمایشگاه سوت و کور خودرو و دل پر قطعه سازان ” اعلام کرد: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: معدن و کارخانه دانه بندی منیزیت قلعه بید با حضور رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در شهرستان تفتان این استان با سرمایه گذاری 200میلیارد ریالی به بهره برداری رسید
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: واحد بافندگی کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر با اقدامات انجام شده از سوی دولت سال آینده راه اندازی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۵    
صالحی نیا، مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، گفت: با فعالیت هایی که ایدرو در مناطق محروم کشور در دست انجام دارد در تلاش هستیم که فعالیت ها و مشارکت های ایدرو در طرح های صنعتی کشور، بیشتر شود تا این شرکت، بتواند همچون گذشته در صنعت کشور حضور پُررنگی داشته باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
صالحی نیا رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو)، با اشاره به عمق ساخت داخل فناوری های جدید در صنعت قطعه سازی، گفت ما به عنوان وزارت صمت سیاست محدودیت واردات خودرو را از نظر اینکه بگویم تولید داخل نمی تواند رقابت کند، نداریم. با این تفاصیل وزارت صمت و شرکت های خودروساز مدعی رقابت هستیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۰    
در ماه های اخیر و پس از انتصاب علیرضا رزم حسینی به سمت وزیر صنعت، سیاستگذاری در زمینه رشد تولید، اصلاح قیمت و ساماندهی بازار خودرو در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) متمرکز شد ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۱    
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم افتتاح خطوط تولید باک پلیمری تارا و نوار آب بندی دینامیک در هلدینگ رایزکو اظهار داشت: حمایت از تولیدات دانش بنیان ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۶    
به گزارش خبرخودرو، مراسم افتتاح خطوط تولید باک پلیمری تارا و نوار آب بندی دینامیک در هلدینگ رایزکو با حضور مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- حدود 10 روز قبل قرار بود آزادسازی قیمت برخی از محصولات تولیدی خودروسازان در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح شود، اما این اتفاق نیفتاد و اکنون خبر می رسد شورای رقابت با پیشنهاد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) مبنی بر آزادسازی قیمت حداقل 10خودرو شامل دناپلاس توربو ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۸    
صنعت یکی از بخش های درآمدزا در اقتصاد هر کشوری به شمار می رود که در ایران مسئولیت نوسازی و توسعه آن بر عهده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) است. به گزارش صمت رشد صنعتی در واحدهای تولیدی منجر به توسعه بازارهای داخلی و خارجی شده و پیشرفت کشور را رقم می زند ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تصریح کرد: برنامه افزایش تولید انواع خودرو از سوی این سازمان طراحی شده و توسط خودروسازان در حال اجراست و استمرار این روند افزایشی با تعامل و پشتیبانی نهادهای پولی و بانکی محقق می شود.
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۹    
برچسب ها دانستنی آنلاین سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران صنعت خودرو گروه صنعتی ایران خودرو برچسب ها
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: برنامه افزایش تولید انواع خودرو از سوی این سازمان طراحی و به وسیله خودروسازان در حال اجراست که استمرار این روند افزایشی با تعامل و پشتیبانی نهادهای پولی و بانکی محقق می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی پنج تفاهم نامه با مدیران عامل سازمان های ایدرو و صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، به ارزش 11هزار میلیارد ریال امضا کرد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی گفت : این سازمان اماده اجرای طرح های صنعتی دارای توجیه فنی و امکان سنجی مناسب با مشارکت بخش های غیر دولتی در این استان است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۰:۱۴    
پنج تفاهم نامه در سفر معاونان وزیر صمت و مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به ارزش 11 هزار میلیارد ریال امضاء شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به سفر خود به شهرستان اسفراین و بازدید از مجنمع صنعتی فولاد اسفراین از انجام تفاهم برای ارتقاء تولید در این واحدهای تولیدی تا حداقل ظرفیت اسمی آن ها خبر داد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی در هجدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که با حصور معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد، گفت: وزارت صمت از منابع مختلف خود برای حل مشکلات صنایع استان استفاده کند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از تفاهم نامه همکاری با هدف اجرای طرح های صنعتی با مشارکت بخش خصوصی در خراسان شمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی، چهارشنبه باحضور علی رسولیان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و محسن صالحی نیا مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد. (عکاس: وحید خادمی)
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از کارخانجات لوله گستر و مجتمع صنعتی فولاد اسفراین اظهار داشت در سال جاری شاهد جهش تولید 100درصدی محصولات دو واحد صنعتی تابعه این سازمان در اسفراین هستیم .
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با استاندار خراسان شمالی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد_ ایرنا_ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: صنایع کشور در شرایطی است که تحریم ها، اگرچه کار را سخت تر و تلاش را بیشتر خواهد کرد، ولی نمی تواند محدودیتی برای رشد و توسعه صنایع ایجاد کند.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو به همراه جمعی از مدیران سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از شرکت ایران خودرو خراسان بازدید کرد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم معارفه اعضای جدید هیئت مدیره مجتمع صنعتی اسفراین و شرکت لوله گستر اسفراین با حضور معاون نوسازی و بهره برداری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در محل این کارخانجات برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر توسعه صنایع ریلی و خودروی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به ضرورت توسعه حلقه های تکمیلی نظیر رنگ و بدنه سازی در تولید خودرو، گفت: انتقال بدنه رنگ شده به آذربایجان شرقی منجر به افزایش هزینه تولید و در نهایت افزایش قیمت تمام شده خودرو می شود.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی در طرح های صنعتی مشارکت پذیر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با حضور سرمایه گذاران ،استاندار و رئیس مجمع نمایندگان فارس و رییس ایدرو برگزار شد
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: با امضای قرارداد چهارگانه بین واحد صنعتی لوله گستر اسفراین تابعه ایدرو و پیمانکاران طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت شرکت ملی نفت ایران به ارزش معادل 20 میلیون یورو بخش دیگری از فرایند داخلی سازی لوله های جداری و جریانی نفت آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۲    
کارشناسان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، در نشستی در تبریز، ظرفیتهای خودروسازی در آذربایجان شرقی را بررسی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاندار فارس در دیدار با وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و همچنین مدیر عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در مورد طرح های فرهنگی و همچنین برخی از پروژه های صنعتی تولیدی این استان گفت و گو کرد که منجر به اتخاذ تصمیماتی در این 2 حوزه شد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه شرکت های تابعه در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارد .
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۹   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) خواست تا 50 هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه های مختلف صنعتی تعریف و بسته پیشنهادی خود را برای رونمایی ارائه کند.