پنجشنبه ۰۳ اسفندساعت ۱۴:۵۱Feb 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان گسترش و نوسازی صنایع»

تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بیست و یکمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی امروز با حضور رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت ، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، مدیران ارشد و مدیران تعالی شرکت های سرآمد ایرانی، با تجلیل از شرکت های سرآمد برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / ایدرو نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
بیست و یکمین همایش ملی تعالی سازمانی اول اسفندماه با حضور دکتر بابک احمدی و دکتر سید محمد موسوی معاونین وزیر صمت و دکتر مسعود لطفی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با تقدیر از مدیران شرکت های برتر و برندگان جایزه ملی تعالی برگزار شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -بیست و یکمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی امروز با حضور مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، مدیران ارشد و مدیران تعالی شرکت های سرآمد ایرانی، در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن: بیست و یکمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی امروز با حضور مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، مدیران ارشد و مدیران تعالی شرکت های سرآمد ایرانی، در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بابک احمدی معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از غرفه خبرگزاری اقتصادی ایران بازدید کرد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۳    
معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از رونمایی کتاب راهنمای سرمایه گذاری ایدرو در آینده نزدیک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو، صبح امروز (چهارشنبه) در مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان توسعه تجارت، معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو)، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و دیگر فعالان و مسئولان اقتصادی ...
کیان آنلاین _ اکو ایران نوشت: سهام شرکت سایپا در بازار دوم بورس تهران با نماد خساپا شناخته می شود. ارزش بازاری سهام شرکت سایپا در حال حاضر 47 هزار و 392 میلیارد تومان است و سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران با مالکیت بیش از 16 درصد از سهام خساپا ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - معاون نوسازی و بهره برداری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) گفت: صنایع بزرگ کشور در بخش های فنی و سرمایه گذاری در مسیر دانش بنیان شدن مورد حمایت قرار می گیرند.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۶۱ سایت دیگر  
رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده از آغاز طرح اسقاط ماشین آلات کشاورزی شامل کمباین و تراکتورهای فرسوده از روز شنبه (14 بهمن ماه) خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۰:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده گفت: واردکنندگان کشنده ها که در صفحات خود دارای گواهی اسقاط هستند، فقط تا پایان دهه فجر فرصت دارند تا نسبت به الصاق وارداتشان یا واگذاری آن ها اقدام کنند ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار و نشست مدیر حقوقی و مدیر دارایی ها و تامین منابع سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مدیر کل صنعت،معدن وتجارت استان مرکزی با شهردار اراک، پیرامون همکاری های فی مابین کاری گفتگو شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۸:۰۷    
شماره میم الف:4231 تاریخ انتشار:140211.10 سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران شرکت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار فراخوان مناقصه نوبت اول/دوم این شرکت در نظر دارد با رعایت قانون برگزاری مناقصات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس قانون حمایت از بازسازی و نوسازی صنایع کشور، شرکت هایی که نیازمند بازسازی و نوسازی هستند، به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران معرفی می شوند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۶    
شفقنا_ خراسان نوشت: سازمان مدیریت صنعتی که جزو زیرمجموعه های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و وزارت صمت است، هر ساله گزارشی تحت عنوان 500 شرکت برتر ایران منتشر می کند که به ویژه تاکید ویژه ای بر 100 شرکت برتر دارد ...
صمت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته بیست وششمین دوره همایش معرفی شرکت های برتر ایران ( IMI100 ) به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای صنعتی کشور از سوی سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایش های صداوسیما برگزار شد ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی بیست و ششمین همایش رتبه بندی شرکت های برتر ایران با حضور عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد، مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، علی استادهاشمی رئیس کل بیمه مرکزی ایران ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید مرکز دیده بانی با هدف سنجش استعدادها در هر منطقه و رصد فناوری نوین صنعتی در راستای توسعه کسب و کارها تاسیس شود و سازمان گسترش و نوسازی صنایع باید برای تاسیس این مرکز، همه امکانات وزارت صمت صنایع را بسیج کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۵    
شنیده ها حاکی از آن است که بابک احمدی رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران طی هفته های گذشته چهار تن از منسوبان نزدیک خود را در یک واحد خودروسازی در پست های مدیریتی منصوب کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه صنایع حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: پایین بودن راندمان در حوزه معدنی به خاطر فرسودگی ماشین آلات و تجهیزات معدنی و صنعتی است اکنون تجهیزات بسیار قدیمی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۶   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: با توجه به طرح های نیمه تمام در افق 5 ساله نیازمند 7 هزار دستگاه واگن مترو هستیم.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بابک احمدی رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به ظرفیت های مناسب حوزه حمل و نقل در کارآفرینی و توسعه کشور، نوسازی ناوگان حمل و نقل را در گرو اصلاح سیاست های یارانه ای و قیمت انرژی برشمرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: برقی سازی حمل و نقل ریلی را با همکاری وزارت راه و شهرسازی پیگیری می کنیم و به زودی وارد فاز اجرایی خواهیم شد.
ربیع   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ربیع، علیرضا ساسان فر، دربیست و سومین همایش نظام پیشنهادها با بیان اینکه فرایند نظام پیشنهادها از جمله فرایندها و نظام های مدیریتی برای افزایش مشارکت پرسنل در بهبود تصمیم گیری ها و طرح های توسعه ای و بهبود سازمان است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، مهندسان مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) این هفته سه فروند شناور (شناور چند منظوره عسلوییه، لوله گذار ابوذر 1200 و تانکر پولاریس) را به طور همزمان در حوض خشک کارون ایزوایکو جهت انجام تعمیرات اساسی، آبگیری کردند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رضا نیازمند : گفتم از وزارت که بالاتر نیست، من تازه از دست دولت راحت شده ام به وزارت هم علاقه مند نیستم. در زمان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران هم جمشید آموزگار خیلی به من فشار آورد که معاون او در وزارت دارایی و رئیس سازمان کشتیرانی و بنادر کشور بشوم که قبول نکردم. این دفعه دوم بود ...
ایدرو نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از کارخانه شرکت مهندسی و ساخت لوکوموتیو مپنا بر بومی سازی و ساخت داخل لوکوموتیو تاکید کرد .
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته حمل و نقل، هفتمین نمایشگاه حمل ونقل، لجستیک و صنایع با شعار حمل و نقل هوشمند، ترانزیت و توسعه اقتصادی در محل مصلای تهران آغاز به کار کرد. سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه شرکت های تابعه فعال در حوزه حمل و نقل از جمله ایزوایکو ، مجتمع صنعتی اسفراین و شرکت
ایدرو نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۵:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بابک احمدی معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در احکام جداگانه ای سرپرستان مدیریت مهندسی سازمان و ارزیابی عملکرد، مدیریت توسعه همکاری های بین المللی و مدیریت تجاری سازی و حمایت از صنایع پیشرفته ایدرو را منصوب کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۴:۱۳    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سفری به استان خراسان رضوی از صنایع این استان بازدید کرد و نیازها و الزامات گسترش صنایع استان به ویژه خودروسازی را مورد بررسی قرار داد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سفری به استان خراسان رضوی از صنایع این استان بازدید کرد و نیازها و الزامات گسترش صنایع استان به ویژه خودروسازی را مورد بررسی قرار داد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه احتمالا تولید خودروی برقی از شروط ضمن عقد در واگذاری سهام دولتی دو خودروساز بزرگ کشور است عنوان کرد که سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) درحال حاضر درخواست های ارسالی برای خرید سهام ایران خودرو و سایپا را بررسی می کند. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۱    
مدیر کل صمت استان ضمن همراهی رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران،معاونین و مدیران ایدرو از صنایع اسفراین(مجتمع فولاد و شرکت لوله گستر) بازدید بعمل آوردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سیاستگذار خودرو آخرین مختصات خریداران ایران خودرو و سایپا را اعلام کرد؛ مختصاتی که نشان می دهد ظاهرا برقی سازی، یکی از الزامات اصلی آن است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۹۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: برای واگذاری خودروسازان به بخش خصوصی باید صلاحیت و اهلیت افراد به دقت بررسی شود و بعد از واگذاری هم نیاز به نظارت و کنترل داریم تا سرمایه گذار به تعهداتش عمل کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در نشست هیات واگذاری مقرر شد 73.48 درصد از سهام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین وابسته به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از طریق عرضه اولیه بخشی از سهام این شرکت یا از طریق مذاکره واگذار شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۶:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، چهارصد و هفتمین جلسه هیأت واگذاری در تاریخ 22 آبان امسال به ریاست سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار و مصوبات آن در 6 آذر 1402 به دستگاه های مربوطه ابلاغ شد. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۵:۴۰    
تهران- اقتصاد آینده- معاون وزیر صنعت، تجارت و توسعه سرمایه گذاری عمان و معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، راهکارهای توسعه روابط صنعتی و سرمایه گذاری مشترک را بررسی کردند. اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۸:۲۲   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت ، تجارت و توسعه سرمایه گذاری عمان و معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، راهکار های توسعه روابط صنعتی و سرمایه گذاری مشترک را بررسی کردند .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی تاسیس شرکت ماشین سازی در اراک به دهه 40 و تاسیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برمی گردد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، براساس دستور کار هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس، روز (یکشنبه، 12 آذر ماه) اعضای این کمیسیون، به بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد شرکت سیمان کردستان می پردازند. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۷    
تبریز- اقتصاد آینده - معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: طرح توسعه، بازسازی و نوسازی شرکت ماشین سازی و ریخته گری این مجموعه بررسی می شود. اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: طرح توسعه، بازسازی و نوسازی شرکت ماشین سازی و ریخته گری این مجموعه بررسی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بازرسی مهندسی ایران ( iei ) پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به علت ایجاد محدودیت های اقتصادی از سوی برخی کشور های صنعتی علیه ایران در موضوع بازرسی کالای وارداتی به کشور توسط بخش خصوصی و دولتی و با ماهیت مستقل ملی ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
صبح سه شنبه 7 آذر 1402، نخستین خط تولید انبوه اتوبوس تمام برقی در کشور با ظرفیت تولید سالانه 4000 دستگاه در ایران خودرو، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو)، و... افتتاح شد.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، صبح دیروز نخستین خط تولید انبوه اتوبوس تمام برقی در کشور با ظرفیت تولید سالانه 4000 دستگاه در ایران خودرو، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو) ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۲    
به گزارش خبرخودرو، نخستین خط تولید انبوه اتوبوس برقی در کشور صبح امروز سه شنبه 7 آذرماه با حضور وزیر صمت، معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو)، رئیس و تعدادی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
صبح امروز (سه شنبه هفتم آذر ماه)، در محل گروه صنعتی ایران خودرو دیزل، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو)، مدیران عامل گروه صنعتی ایران خودرو و ایران خودرو دیزل، شهردار استان کرج و.. ...
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
عصر خودرو- خط تولید انبوه اتوبوس برقی ای- آتروس (e-Atros) ایران خودرو دیزل، در مراسمی با حضور وزیر صمت، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، معاون حمل و نقل وزارت صمت، رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شهردار کرج و جمعی از نمایندگان مجلس، افتتاح و آماده بهره برداری شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۰    
سرویس اقتصادی، انصاف نیوز: محمدهاشم رکن، معاون اسبق سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، با اشاره به وضعیت بحرانی صندوق های بازنشستگی، تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای گسترش مدیریت و مالکیت خود در صندوق های عمر و پس انداز مستقل مانند صندوق بازنشستگی کارکنان نفت را نکوهش کرد. ...