یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۲:۳۶Oct 2020 25

جدیدترین‌های «سازمان گسترش و نوسازی صنایع»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس از سرمایه گذاری بیش از دو هزار میلیارد ریالی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در تکمیل طرح کارخانه نساجی طبس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
با موافقت دولت، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در طرح های ریسندگی و بافندگی خراسان جنوبی سرمایه گذاری می کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، موضوع امتناع سازمان خصوصی سازی در اجرای تکلیف خود مبنی بر فسخ قرارداد واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به دادسرای دیوان محاسبات کشور ارجاع شد. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مراسم معارفه معاون وزیر صمت و رئیس جدید هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و تکریم سرپرست سابق ایدرو با حضور معاونان امور صنایع و طرح و برنامه وزارت صمت در محل این سازمان برگزار شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شاتا : معاون وزیر صمت و رئیس جدید هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) بهبود کیفیت و کمیت تولید در صنعت خودروی کشور را به عنوان محور مهم اقدامات ایدرو بیان کرد ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - تفاهم نامه همکاری میان مجمع تشکل های دانش بنیان و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با هدف هم رسانی نیازهای فناورانه بخش صنعت و توانمندی های فناورانه شرکت های حوزه صنایع پیشرفته به امضا رسید.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۶    
یک کارشناس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: واگذاری واگن پارس به مپنا تصمیم بسیار درستی است. این کار باعث افزایش کیفیت و در نتیجه افزایش رقابت در بازار ریلی خواهد شد.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مراسم معارفه معاون وزیر صمت و رییس جدید هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و تکریم سرپرست سابق ایدرو با حضور معاونان امور صنایع و طرح و برنامه وزارت صمت در محل این سازمان برگزار شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، با اشاره به اینکه ماشین سازان و تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی باتجربه ای در کشور داریم، گفت: ایدرو به عنوان یک نهاد پرقدمت در عرصه صنعت می تواند متولی ریل گذاری زنجیره ارزش کارخانه سازی در کشور باشد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزیر صنعت از آغاز تدوین برنامه پنج ساله خودروسازی با محوریت ایدرو خبر داد. *** تدوین برنامه پنج ساله خودروسازی به گزارش خبرگزاری صنایع ، سعید زرندی در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ...
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس جدید هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم آغاز به کار خود گفت تمرکز و توسعه پیمانکاری های بزرگ تخصصی با توجه به شرایط ویژه بین المللی محور جدید فعالیت های این سازمان است .
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
محسن صالحی نیا با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان مدیرعامل جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) منصوب شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
با حکم علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، محسن صالحی نیا معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - گروه ماشین سازی تبریز که از آن با عناوین دیگری چون شرکت ، مجموعه و کارخانه یاد می شود، از جمله نخستین واحدهای صنعتی مادر کشور است که این روزها در برزخ واگذاری به سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو) دست و پا می زند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت , معدن و تجارت در حکمی محسن صالحی نیا را به عنوان رییس هیئت عامل ایدرو منصوب کرد. *** رییس هیئت عامل ایدرو به گزارش خبرگزاری صنایع ، محسن صالحی نیا که تاکنون رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بود ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت، در احکامی عباس قبادی را به سمت معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه و محسن صالحی نیا را مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
محسن صالحی نیا با حکم وزیر صنعت به عنوان مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اراک- ایرنا- مدیرعامل شرکت واگن پارس گفت: بعد از گذشت سه سال و هفت ماه سند انتقال این شرکت از سازمان گسترش و نوسازی صنایع به مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا) امضا شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه ای با عنوان دلیل گرانی موتورسیکلت و قطعات آن چیست؟ جلوگیری از افزایش قیمت موتورسیکلت را خواستار شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
توافق نامه همکاری مشترک میان ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی، حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در راستای تدوین اطلس فناوری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور در حوزه خودرو و قوای محرکه به امضا رسید.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- توافق نامه سه جانبه مابین معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، 16مهرماه منعقد شد.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۴    
پدال نیوز: توافق نامه همکاری مشترک میان ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با هدف موضوع تدوین اطلس فناوری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور در حوزه خودرو و قوای محرکه به امضا رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر توسعه صنایع ریلی و خودرو سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: با هدف بهبود سرمایه گذاری ها، طرح اجرای بومی سازی تست های خودرویی انجام می شود.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراسمی از ایثارگران و خانواده های معظم شهدا سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تجلیل به عمل آمد.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و سرپرست سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران در دیدار با استاندار فارس گفت : با توجه به همگامی ایمیدرو و نیز تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز برای تکمیل کارخانه تولید کاغذ از سنگ در خرامه استان فارس از طریق نظام بانکی ، روند عملیات اجرایی این واحد دارای فناوری پیشرفته شتاب می گیرد. ...
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر و سرپرست سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران در دیدار با استاندار فارس گفت : با توجه به همگامی ایمیدرو و نیز تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز برای تکمیل کارخانه تولید کاغذ از سنگ در خرامه استان فارس از طریق نظام بانکی ، روند عملیات اجرایی این واحد دارای فناوری پیشرفته شتاب می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) بر ضرورت پشتیبانی مستمر نهاد قانون گذاری از سرمایه گذاری های مولد و تنوع بخشی بیشتر به مشوق های قانونی سرمایه گذاری برای توسعه ساخت داخل با مشارکت سازمان های توسعه ای تاکید کرد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
جلسه همفکری و تبادل نظر درباره برنامه ها و روند اقدامات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و کارشناسان مرتبط از مجموعه صنعتی لوله گستر اسفراین بازدید کردند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت در حاشیه مجمع عمومی سالیانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: ایدرو شالوده طرح های توسعه صنعتی را در مناطق محروم پی ریزی کرده و طرح های در دست اجرای این سازمان با شتاب مناسبی در حال انجام است که اشتغال مستقیم هشت هزار و 500 نفری را در پی دارد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امیر بیات معاون وزیر صمت و سرپرست سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران از اعضای هیات عامل، معاونان، مدیران و همکاران سازمان به پاس زحمات آنان در برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی سالیانه ایدرو تقدیر و تشکر کرد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امیر بیات معاون وزیر صمت و سرپرست سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران از اعضای هیات عامل ، معاونان ، مدیران و همکاران سازمان به پاس زحمات آنان در برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی سالیانه ایدرو تقدیر و تشکر کرد .
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به اسفند 1398با ، حضور نمایندگان وزارتخانه های صمت ، نیرو ، دفاع ، اقتصاد و دارایی ، تعاون و سازمان برنامه و بودجه همچنین نمایندگان سازمان حسابرسی برگزار شد.
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۸    
به گزارش خبرنگار نیپنا، سومین نشست هم اندیشی بررسی الزامات قانونی شرکت های توسعه ای عصر دیروز (شنبه، 29 شهریورماه) با حضور بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، هوشنگ فلاحتیان، معاون برنامه ریزی وزارت نفت، عزت اله اکبری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۱    
رییس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از فاز 14 پارس جنوبی بازدید کردن. در ائامه می توانید گزارش تصویری بازدید رییس ایدرو از فاز 14 پارس جنوبی را ملاحظه نمایید: انتهای پیام///
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معظمی، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران می گوید: استراتژی توسعه صنعتی نقشه راه است که باید دولت آن را تدوین و اجرایی کند ولی دولت درگیر روزمرگی است. مدیران کشور به لاک خود فرو رفته اند؛ آن ها جرات تصمیم گیری ندارند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران می گوید: امروز مدیران کشور در لاک خود فرو رفته اند و جرأت تصمیم گیری ندارند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا گفت: این گروه خودروسازی قصد دارد نگاه به بیرون از مرزها و وابستگی به شرکت های خارجی را تا حد امکان قطع کند تا در آینده با مشکلاتی نظیر بدعهدی و عدم همکاری این شرکت ها مواجه نشود. ...
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در جریان بازدید مشترک با سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوای فضای سپاه از گروه خودرو سازی سایپا بر ضرورت هم افزایی ظرفیت ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) در نشست مجمع عمومی سالانه این شرکت، مدیریت طرح های صنعتی بر انضباط مالی، فرایند محوری و شفافیت در فعالیت های شرکت های وابسته و تابعه ایدرو تاکید کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زنده یاد دکتر رضا نیازمند فروردین ماه سال 1300 درکرمانشاه به دنیا آمد، پدرش از تجار معروف همدان بود و در غائله قحطی در ایران پس از حمله متفقین به ایران، کمک شایانی به همشهریان خود نمود. نیازمند مؤسس سازمان مدیریت صنعتی و بنیان گذار سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بود ...
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و سرپرست سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران بنا به پیشنهاد معاون نوسازی و بهره برداری در حکمی میر داود اوجاقی را به سمت مدیر بهره برداری این سازمان منصوب کرد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تکمیل فاز 14 پارس جنوبی اولویت و دغدغه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) است. امیر بیات در بازدید از فاز 14 پارس جنوبی و نشست با مجری این طرح افزود ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران یا ایدرو که مسئولیت نوسازی صنایع کشور را برعهده دارد به یک نهاد اداری و بنگاهدار شرکت های فرسوده تبدیل شده است.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در جریان بازدید از فاز 14 پارس جنوبی و در نشست با مجری طرح این فاز تاکید کرد برای ایدرو به عنوان نخستین سازمان توسعه ای که بیش از نیم قرن به طور مستمر در حال اجرای طرح های عظیم و حیاتی کشور میباشد شتاب بخشی و تکمیل این پروژه یک دغدغه ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر و سرپرست هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اعلام کرد که این سازمان مطالعات برای تولید گوشی های هوشمند تلفن همراه به صورت قطعات منفصله اعم از SKD و CKD، از طریق به همرسانی فعالان داخلی با شرکای آسیایی توانمند را آغاز کرده است.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون وزیر ورئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشست هماهنگی و بررسی الزامات تولید گوشی های تلفن همراه در کشور گفت: با توجه به اهمیت فزاینده عرصه فناوری اطلاعات و صنایع مرتبط ، این سازمان برای حمایت از تولید تلفن های همراه با ایفای نقش به هم رسانی ...
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشست هم اندیشی سازمان های توسعه ای کشور با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت بررسی های کارشناسی مشترک در بدنه سازمان های توسعه ای به طور روشن بر نقش گره گشای مجلس در بهینه سازی کارکردهای این نهادها تاکید دارد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بر هماهنگی دستگاه های فعال برای عملیاتی شدن تولید و استفاده از موتور سیکلت های برقی تاکید کرد.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشست بررسی عملکرد مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران گفت : انضباط مالی، فرایند محوری و شفافیت در فعالیتهای شرکت های وابسته و تابعه ایدرو همواره به عنوان نکات کلیدی در پایش های مستمر مدنظر قرار دارد و برگزاری دقیق و به موقع مجامع شرکت ها به ...