جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۷:۵۷Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مپنا»

تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
بوشهر- علی آبادی مدیر عامل گروه صنعتی مپنا با بیان اینکه آب شیرین کن شهر بوشهر تا 52 هزار متر مکعب ظرفیت دارد از تولید فیلترهای شیرین سازی توسط متخصصان داخلی در آینده نزدیک خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سامانه جامع تجارت تا پایان تاریخ 23 اسفندماه سال 1401 میزان تعهدات ارزی این شرکت که سررسید آن ها به وقوع پیوسته، میزان 719 میلیون یورو و میزان بازگشت ارز حاصل از صادرات این شرکت نیز 345 میلیون یورو معادل 48 درصد بوده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
اس یو وی برقی کرمان موتور در راه بازار ایران است. این خودرو توسط شرکت مشترک گروه مپنا و صنایع خودروسازی کرمان تولید خواهد شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماد معاملاتی بمپنا به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت مصادیق گروه الف برای شرکت تولید برق عسلویه مپنا متوقف شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تحویل دائم واحد سوم بخار نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم به همت متخصصان مپنا در آستانه سال جدید و در روز 28 اسفند 1401 انجام شد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
موافقت نامه همکاری قرارداد طرح توسعه و نوسازی نیروگاه شهید محمد منتظری، روز 23 اسفند 1401 به امضا رسید.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اولین نشست صنفی شرکت های فعال در زمینه تولید اتوبوس برقی به میزبانی شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) در تاریخ 21 اسفندماه 1401 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای شهر مشکین دشت در خصوص مصوبه هیات وزیران در سال 1392 مبنی بر الحاق شهرک شهید رستمی، اکومال و لوکوموتیو سازی مپنا به شهر مشکین دشت، گفت: مجموعه مدیریت شهری شهر فردیس تا کنون یک مستند قانونی ارائه نکرده و صرفا با یک هجمه رسانه ای بدلیل برخی موضوعات از تحویل این مناطق ممانعت کرده اند و ما ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایران که بخش اعظم خاکش در کمربند گرم و خشک زمین قرار گرفته، و بیشترین مرز آبی در مجاورت خلیج فارس را دارد، عزم خود را برای توسعه صنعت آب شیرین توسط متخصصان داخلی از جمله توان گروه مپنا، جزم کرده است تا خلأ به وجود آمده تامین آب شرب طی چند دهه گذشته را جبران کند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی مپنا با بیان اینکه بهره وری در تولید و مصرف آب نیازمند بازتعریف بر اساس وضعیت های جدید است، گفت: اصلاح اقتصاد معیوب فعلی آب با طرح های مردم محور می تواند کمک بسیار خوبی به بهینه سازی مصرف داشته باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان با اشاره به جلسه با مدیر عامل گروه مپنا اظهار کرد: مقرر شد گروه مپنا به عنوان پیمانکار و سرمایه گذار در پروژه های آب شیرین کن و اجرای سیکل ترکیبی نیروگاه برق علی آباد کتول ورود کند و طی هفته آتی در خصوص پروژه نیروگاه ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های زیرمجموعه گروه مپنا، برندگان اصلی سطوح تعالی در بیستمین دوره اعطای جایزه ملّی تعالی سازمانی شدند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پروژه مجتمع آب شیرین کن بوشهر با ظرفیت آبرسانی روزانه 35 هزار متر مکعب با حضور رئیس جمهور افتتاح شد و مدیرعامل گروه مپنا در این مراسم آمادگی کامل این گروه صنعتی را برای توسعه هرچه بیشتر طرح ها و پروژه های آبی در کشور، اعلام کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی، پنج شنبه 11 اسفندماه، با حضور سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، جواد اوجی، وزیر نفت و جمعی از مقام های کشوری، بهره برداری شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نامه فرماندار شهر تهران در خصوص اعتراض هیئت تطبیق به مصوبه مجوز فروش، واگذاری و انجام معامله شش فقره املاک متعلق به شهرداری تهران در یکصد و سی و سومین جلسه شورای ششم مورد بررسی اعضا قرار گرفت. ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۸    
عملکرد گروه مپنا مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عباس علی آبادی در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: تلاش برای احداث آب شیرین کن بوشهر از سال 1398 آغاز شد که بهره برداری از آن در آن زمان با چند چالش روبرو بود. وی یکی از این چالش ها را نوسان قیمت ارز برشمرد و گفت: نوسان های ارزی سبب شد قیمتی تمام شده ابتدایی جوابگوی انجام طرح نباشد. ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا تولید توربین را از اقدام های مهم کشور برشمرد و گفت: ایران در زمینه تولید توربین های بزرگ در میان پنج کشور برتر دنیا قرار دارد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۰    
#ایران_قوی اگه غرب گراها بهشون برنمی خوره می خواستم بگم ایران سه تا آب شیرین کن تو بوشهر ساخته با ظرفیت 28.5میلیون، ولی فقط بگم غربیا برامون نساختن، خودمون ساختیم و پولی هم ندادیم واسش. یا بزرگ ترین آب شیرین کن ایران در بوشهر با ظرفیت شیرین سازی روزانه 35هزار مترمکعب آب توسط شرکت مپنا افتتاح شد ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
کلر پارس (کلر)، مجتمع جهان فولاد سیرجان (فجهان)، تولید برق عسلویه مپنا (بمپنا) و سرمایه گذاری مس سرچشمه (سرچشمه) و ریل پرداز نو آفرین (حآفرین) تاثیر مثبت بر شاخص فرابورس داشتند.
مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و رضا عیوضلو معاون نظارت بر بورس ها و ناشران، نهم اسفند 1401 به همراه جمعی از مدیران سازمان بورس از گروه صنعتی مپنا بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر محرابیان گفت: مدیریت بهینه برای تامین پایدار آب و برق در تابستان 1401 در دو بخش ملی و استانی رضایت بخشی مردم را به دنبال داشته است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه صنعتی مپنا با ضمیمه کردن دانش به توانایی منشأ اقدامات و خدمات بسیار بزرگی در کشور بوده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه اقدامات گروه مپنا مایه افتخار ما محسوب می شود، گفت: کار های آب و برق و جلوگیری از تنش های آب و برق رسانی از اولویت های مهم دولت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
در دومین روز از سفر رئیس جمهور به استان بوشهر ، 15طرح بزرگ آب شیرین کن های مپنا و وحدتیه، خط آبرسانی سیراف جم، آبگیری سد های اخند و باغان و همچنین پروژه های انتقال برق به صورت رسمی به بهره برداری رسید.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی در مراسم افتتاح طرح های صنعت آب و برق استان بوشهر با ابراز خوشحالی از تحقق خواسته به حق مردم استان بوشهر در شیرین سازی آب دریا اظهار داشت: امروز شاهدیم با تلاش متخصصان کشورمان در گروه مپنا کار بزرگی انجام شده و مشکل آب شرب بوشهری ها برطرف شده است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در روز افت 16.3 هزار واحدی شاخص، گروه مپنا ، دو شرکت نیروگاهی ، دو سهم معدنی و فولادی به همراه 5 نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیران عامل شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا و گروه بهمن در تاریخ دوشنبه 8 اسفندماه 1401 زمینه های همکاری در استفاده از پلتفرم باتری سواپ موتورسیکلت برقی را بررسی کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: اگر دانش بنیان ها با چالش مواجه نبودند و سیگنال های کاملا اشتباهی به این صنعت داده نمی شد، سرعت رشد صنایعی همچون مپنا، چندین برابر افزایش پیدا می کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از سازمان بورس، مجید عشقی در حاشیه بازدید از گروه مپنا (مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران) اظهار کرد: پیشرفت صنعت به ویژه صنایع دانش بنیان فخرآفرین است؛ اما متأسفانه مناسبات و سیاست های اشتباه در حوزه مصرف و سرمایه گذاری باعث شده که دستاوردهای آن ها دیده نشود. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه استاندار گلستان و مدیرعامل مپنا مقرر گردید عملیات اجرایی پروژه آب شیرین کن در گلستان تا انتهای سال 1401 آغاز شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان در جلسه دکتر زنگانه با دکتر علی آبادی که امروز دوشنبه 8 اسفند و با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس و تیم فنی مهندسی گروه مپنا ...
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از گروه مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا) بازدید و با مدیرعامل این گروه گفت وگو کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۲    
برق نیوز چند روز قبلتر خبری با عنوان "اشتباهات مپنا در نیروگاه های هنگام و غرب کارون/ انحصار ساخت داخلی در سایه تحریمها" منتشر کرد که روابط عمومی گروه مپنا در جوابیه ای به توضیحات لازم در این خصوص پرداخت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران در مورد آخرین وضعیت قطار ملی مترو توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: تست های فنی قطار ملی تا پایان سال به اتمام می رسد. محسن هرمزی در گفت وگو با ایسنا، در مورد پروژه طراحی و ساخت قطار ملی مترو با بیان آنکه ما میراث دار زحمات گذشتگان هستیم چرا که آنها ایده قطار ملی را دنبال کردند ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نخستین کانورتر DFIG بومی سازی مپنا در مزرعه بادی میل نادر مورد بهره برداری قرار گرفت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۶    
اولین دوره مسابقات تنیس روی میز شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا در شهرستان شاهین شهر استان اصفهان باحضور مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای سپهبدنیا و مدیران ارشد و مسئول ورزش شرکت جناب آقای سید حامد ابراهیم زاده از تاریخ1401/11 ...
برندگان سطح تندیس به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در بیستمین همایش تعالی سازمانی، مراسم تقدیر و اعطای جایزه به سازمان های سرآمد ایرانی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار بوشهر از حذف سهمیه بندی آب با افتتاح آبشیرین کن مپنا در بوشهر خبر داد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خودروسازان تلاش می کنند با اعمال تغییراتی در پلتفرم های بنزینی به سمت تولید محصولات برقی حرکت کنند. مهدی خطیبی، مدیرعامل ایران خودرو امروز در زمینه تولید خودروی برقی ایران خودرو گفت ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه مپنا با حضور در چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش، به ارائه دستاوردهای صنعتی خود پرداخت.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۲    
شرکت تعمیرات نیروی برق اصفهان نیاز به کارشناسان ذیل جهت پروژه نیروگاه رودشور کیلومتر 44 اتوبان تهران_ساوه را دارد 1 کارشناس کنترل_پروژه با پنج سال سابقه در نیروگاههای مپنا 2 کارشناس کنترل_کیفت سابقه فعالیت در جزیره توربین وژنراتور بخار زبان انگلیسی خوب ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
با تلاش گروه مپنا از ابتدای سال 1401 تاکنون مجموعا 2هزار و 523 مگاوات برق وارد مدار کشور شده و پیش بینی ها حاکی از تولید 744 مگاوات دیگر تا پایان سال است. گروه مپنا در مجموع با تولید ظرفیت 44هزار و 551 مگاوات در داخل کشور، سهم قابل توجهی از نیاز شبکه برق کشور را تامین کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۷:۲۱    
همزمان با شب مبعث رسول اکرم(ص) مسابقه دوستانه فوتسال بین دو تیم صنایع آلوم رول نوین و روان گداز پردیس در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان موسسه حامی یار اراک در سالن واگن پارس مپنا برگزار شد. در حاشیه این دیدار خیریه، جشنی با حضور مدیران استانی و شهرستانی نیز برگزار گردید.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی با مدیران شرکت صنایع تجهیزات نفت، بانک کارآفرین، بانک تجارت، دبیرکل انجمن صنفی پالایش نفت کشورٍ، مدیرعامل شرکت بیمه ایران،هلدینک پتروپالایش اصفهان، مدیران ارشد بانک ملی ایران و مدیرعامل گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس ...
شوشان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۲    
شوشان قاسم امیری: خبرگزاری فارس با اشاره به واحدهای توربین گازی MGT-70 که کپی سخت افزار زیمنس آلمان است نوشت: روسیه قطعات ایرانی را جایگزین زیمنس آلمانی کرد. ...
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- مرکز کسب وکار برقی سازی مپنا، با ایجاد و گسترش شبکه شارژ هوشمند خودروهای برقی در سال های اخیر گام مهمی را در جهت عملی ساختن مسئولیت های محیط زیستی و اجتماعی مپنا و همچنین پیشروی به سمت آینده صنعت حمل و نقل، هم راستا با کشورهای پیشرفته جهان برداشته است.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه مپنا در دومین روز از چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، تفاهم نامه ای با محور تامین و حمل تجهیزات نیروگاه گازی مقیاس متوسط بیدبلند با استفاده از توربین گازیMGT-40، منعقد کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
اخیرا محمد محمدی بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، از ماموریت مپنا برای ساخت موتور هواپیما خبر داده است؛ موضوعی که به عقیده بسیاری از کارشناسان تجربه و تکنولوژی ساخت آن در ایران وجود ندارد و حتی با توجه به نداشتن صرفه اقتصادی ورود ایران به این حوزه منطقی نیست ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: سال آتی، خط 10 مترو تهران آغاز خواهد شد و خط 4 نیز با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و خط 11 با مشارکت مپنا آغاز خواهد شد.