سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۹:۵۱May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاه های حرارتی»

ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور در طول دوره فعالیت دولت رئیس جمهور شهید، آیت الله رئیسی بیش از 9 هزار مگاوات افزایش یافته است که همین امر منجر به کاهش ناترازی، اشتغال زایی، ایجاد برق پایدار در شبکه و عدم تکرار تجربه تلخ خاموشی های پیش از شروع دولت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نگرانی انگلیس از اتحاد روسیه و چین و تاثیر آن بر اوضاع اوکراین، تاکید بر نقش میانجی فرانسه به جای ارسال سلاح به کی یف و تهدید مسکو، نابودی 90 درصد نیروگاه های حرارتی اوکراین و توصیه لاوروف به غرب برای قربانی نکردن اوکراین، از رویدادهای مهم جنگ هستند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ساتبا، دکتر محمود کمانی، معاون وزیر نیرو در مراسم افتتاح این نیروگاه 10 مگاواتی اظهار کرد: به دلیل غفلت هایی که در مقاطعی رخ داد، درگیر ناترازی انرژی هستیم ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با ثبت 206 معامله ظرف یک روز، ارزش تابلو عمده فروشی برق 2.28 هزار میلیارد ریالی شد؛ این رقم بیشترین ارزش معامله ثبت شده در این تابلو از ابتدای بازگشایی این بازار بود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ایرنا، گفت: نیروگاه های حرارتی با تامین 94 درصد برق مورد نیاز کشور توانسته اند نقش مهمی در تامین انرژی پایدار و مطمئن برای مشترکان و گذر موفق از روزهای گرم پیک تابستان دارند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت نیرو، هادی مدقق با اشاره به اینکه 82 درصد از ظرفیت نیروگاه های کشور متعلق به واحدهای حرارتی (گازی، بخاری و سیکل ترکیبی) است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد-ایرنا- معاون انتقال و تجارت خارجی شرکت توانیر گفت: توسعه زیر ساخت های برق دچار مشکلات اساسی بود اما در دولت سیزدهم در دستور کار قرار گرفت و بیش از 9 هزار مگاوات برق به ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور افزوده شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما آبادان ؛ علی اسدی گفت: ماه گذشته 2 هزار و 845 گیگاوات ساعت برق در استان خوزستان تولید شده که از این مقدار 31.8 درصد در نیروگاه های برق آبی، 66.7 درصد در نیروگاه های حرارتی و سیکل ترکیبی و حدود 1 ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۰    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری مهر، هادی مدقق، مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان شرکت مادرتخصصی برق حرارتی اظهار کرد: از ابتدای شروع به کار دولت تا کنون ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور در راستای کمک به کاهش ناترازی ...
مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم تاکنون در راستای کمک به کاهش ناترازی، اشتغال زایی و ایجاد برق پایدار در شبکه سراسری حدود 9 هزار مگاوات افزایش یافته است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۸    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، ناصر اسکندری، معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی: حدود 94 درصد برق مورد نیاز کشور توسط نیروگاه های حرارتی تأمین می شود. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۸    
معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی برق حرارتی اظهار کرد: حدود 94 درصد برق مورد نیاز کشور توسط نیروگاه های حرارتی تأمین می شود و در طول سال گذشته میزان تولید برق این نیروگاه ها با رشد چهار درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن به 346 میلیون مگاوات رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
حدود 94 درصد برق مورد نیاز کشور توسط نیروگاه های حرارتی تأمین می شود و در طول سال گذشته میزان تولید برق این نیروگاه ها با رشد چهار درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن به 346 میلیون مگاوات رسیده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از می متالز، عبدالرسول پیشاهنگ، مدیرعامل شرکت برق حرارتی با اشاره به عملکرد صنعت برق حرارتی در طول سال 1402 اظهار کرد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، عبدالرسول پیشاهنگ در همایش سراسری مدیران نیروگاه های کشور با وزیر نیرو به عملکرد صنعت برق حرارتی در طول سال 1402 اشاره کرد و افزود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- نامزد انتخابات مجلس گفت: آلودگی هوا در کشور به ویژه تبریز از معضلات جامعه بوده و استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه های حرارتی از دلایل اصلی بروز این آلودگی است.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه نیاز مصرف برق در ابتدای امسال رشد 5٫5 درصدی داشته است، گفت: با توجه به اینکه در سال جدید نیاز مصرف انرژی کشور رشد شتابانی دارد.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی با اشاره به اینکه تولید پره توربین های کلاس F امسال در کشور بومی سازی می شود، گفت: ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم تاکنون حدود 9 هزار مگاوات افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
برنامه تعمیراتی نیروگاهی روز های پایانی خود را پشت سر می گذارد و امسال با 105 مگاوات تعمیرات رکورد جدیدی در این زمینه به ثبت خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۵    
اردوی راهیان پیشرفت با بازدید از مرکز نیروگاه سیکل ترکیبی 1305 مگاواتی گیلان بعنوان یکی از بزرگترین نیروگاه های حرارتی کشور برگزار شد.
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی گفت: میزان تولید برق نیروگاه های حرارتی در فروردین ماه امسال با رشد 6 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از مرز 24 میلیون مگاوات ساعت عبور کرده است.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل توانیر گفت: نیروگاه هایی که در کشور ساخته می شوند نیروگاه های سیکل ترکیبی و از کلاسf هستند که راندمان بیش از 55 درصد دارند.
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۷:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو برای اطلاع از آخرین وضعیت تعمیرات و آماده سازی نیروگاه های حرارتی کشور به منظور تولید برق پایدار و مطمئن طی پیک تابستان امسال از شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران بازدید کرد.
وزیر نیرو با حضور در شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران از آخرین وضعیت تعمیرات و آماده سازی نیروگاه های حرارتی کشور به منظور تولید برق پایدار و مطمئن طی پیک تابستان امسال بازدید کرد.
وزیر نیرو برای اطلاع از آخرین وضعیت تعمیرات و آماده سازی نیروگاه های حرارتی کشور به منظور تولید برق پایدار و مطمئن طی پیک تابستان امسال از شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران بازدید کرد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرنگاران جوان، ناصر اسکندری با اشاره به اینکه 94 درصد برق مورد نیاز کشور توسط نیروگاه های حرارتی تولید می شود، گفت: با توجه به اینکه بخش اعظم تامین برق کشور بر عهده نیروگاه های حرارتی است ...
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: اردیبهشت ماه امسال با اتمام برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی کشور رکورد جدیدی در زمینه تعمیر و افزایش آمادگی این واحد ها برای تولید برق پایدار در پیک تابستان به ثبت خواهد رسید.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: اردیبهشت ماه امسال با اتمام برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی کشور رکورد جدیدی در زمینه تعمیر و افزایش آمادگی این واحدها برای تولید برق پایدار در پیک تابستان به ثبت خواهد رسید.
معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: اردیبهشت ماه امسال با اتمام برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی کشور رکورد جدیدی در زمینه تعمیر و افزایش آمادگی این واحدها برای تولید برق پایدار در پیک تابستان به ثبت خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید برق حرارتی گفت: اردیبهشت ماه با اتمام برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی کشور رکورد جدیدی در زمینه تعمیر و افزایش آمادگی این واحدها برای تولید برق پایدار به ثبت می رسد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۰    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، ساناز جعفرزاده” مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بهره برداری تولید شرکت برق حرارتی گفت: برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی سراسر کشور به منظور تولید برق پایدار و مطمئن این واحدها در پیک تابستان امسال به روزهای پایانی خود رسیده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بهره برداری تولید شرکت برق حرارتی گفت: برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی سراسر کشور به منظور تولید برق پایدار این واحدها در پیک تابستان به روزهای پایانی رسیده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از توانیر، مصطفی رجبی مشهدی با اعلام این خبر افزود: با جذب این اسناد مطالبات شرکت های تولید برق، پیمانکاران و تامین کنندگان تجهیزات تسویه شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت توانیر گفت: ظرفیت های مناسبی در حوزه صنعت برق ایجاد شده که ساخت نیروگاه های حرارتی جدید و راه اندازی نیروگاه های تجدیدپذیر، نمونه هایی از این پتانسیل هاست.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ایسنا، نیروگاه شهید باکری سمنان از نیروگاه های حرارتی با مدل توربین گازی است که از سال 1387 با آغاز فرایند مهندسی، نصب و راه اندازی واحدهای یک و دو، راه اندازی شده و در سال های 89 تا 90 با احداث سنکرون واحدهای یک و دو ...
می متالز - این فلز در واحد های مولد برق، ساخت زیر دریایی، دستگاه های خنک کننده نیروگاه های حرارتی و اتمی، صنایع هوایی، آلیاژی، شیمیایی، سرامیک، تجهیزات حمل ونقل و ایمپلنت دندان ... کارایی دارد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق حرارتی، همایون حائری در جریان بازدید از کارگاه های تعمیراتی و بهسازی واحدهای نیروگاهی کشور در محل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران با بیان این مطلب، افزود: متخصصان این مجموعه به عنوان شرکتی دانش بنیان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۱:۲۰    
رسانه ها گزارش دادند که نیرو های روسی تقریباً به تمام نیروگاه های حرارتی در اوکراین حمله کرده اند.
معاون برق و انرژی وزیر نیرو از آمادگی کامل نیروگاه های حرارتی کشور برای تولید انرژی پایدار و مطمئن در روزهای اوج مصرف برق تابستان امسال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۷    
معاون شرکت مادر تخصصی برق حرارتی با اشاره به اینکه ظرفیت نیروگاه های حرارتی از مرز 75 هزار مگاوات عبور کرده، گفت: طی یکسال گذشته بیش از 2 هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور افزوده شده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی با اشاره به اینکه ظرفیت نیروگاه های حرارتی از مرز 75 هزار مگاوات عبور کرده است، گفت: طی یکسال گذشته بیش از 2 هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور افزوده شده است. انتهای پیام/
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از نیروگاه شهید سلیمی نکا، معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: میزان تولید برق نیروگاه های حرارتی در سال گذشته با ثبت رکوردی جدید به 346 میلیون مگاوات ساعت رسیده است. ...
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی گفت: در سال گذشته توان تولید برق نیروگاه های حرارتی کشور از طریق اجرای طرح های ارتقای توان واحدهای گازی و سیکل ترکیبی و رفع محدودیت نیروگاه های بخاری بالغ بر 965 مگاوات افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۴:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: میزان تولید برق نیروگاه های حرارتی در سال گذشته با ثبت رکوردی جدید به 346 میلیون مگاوات ساعت رسیده است.
معاون راهبری تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی با اشاره به اینکه ظرفیت نیروگاه های حرارتی از مرز 75 هزار مگاوات عبور کرده است، گفت: طی یکسال گذشته بیش از دو هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور افزوده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به صنعت برق و نیروگاه های حرارتی سوریه در طول جنگ داخلی 13 ساله در این کشور آسیب های شدیدی وارد شد که دمشق برای جبران آن به همکاری متحدان خود نیازمند است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، افزایش ظرفیت تولید برق از 90 هزار مگاوات در سال 1401 به 92 هزار مگاوات در سال 1402 صدور مجوز سرمایه گذاری در طرح 3000 مگاوات نیروگاه بادی صدور مجوز سرمایه گذاری در طرح 4500 مگاوات نیروگاه خورشیدی اصلاح رابطه مالی وزارت نیرو و دولت ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از دولت _ پاد، مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور در سال گذشته از طریق راه اندازی واحدهای جدید نیروگاهی و ارتقای توان عملی و رفع محدودیت واحدهای موجود بیش از دو هزار مگاوات افزایش یافته است. ...
می متالز - مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: ظرفیت نیروگاه های حرارتی کشور در سال گذشته بیش از 2 هزار مگاوات افزایش یافته است.