جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۹:۲۶Oct 2020 23

جدیدترین‌های «صنعت گاز»

خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۵    
امروز مطالبی همچون خداحافظی ایران از صنعت گاز عراق؟ / احیای توان توربین های گازی / حمله داعش به خطوط انتقال نفت عربستان ! / برق رایگان، از رویا یا واقعیت؟ ؛ در سایت نبض انرژی قرار گرفته است.
نواتک غول صنعت گاز روسیه، اعلام کرد در نظر دارد 80 درصد گاز ال ان جی تولید شده در تأسیسات آرکتیک ال ان جی2 را از طریق مسیر دریای شمالی به بازارهای آسیایی صادر کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۶    
تفاهم نامه همکاری های علمی، پژوهشی شرکت گاز خوزستان و دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان منعقد شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سایت تخصصی آموزش صنعت گاز در فارس در مرکز تخصصی برق و الکترونیک خلیج فارس افتتاح شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۹    
یک مقام مسئول در شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز تامین(تاپیکو) با اشاره به عرضه اولیه های پیش روی این هلدینگ اظهار کرد: چهار شرکت جدید از شرکت های زیرمجموعه تاپیکو از جمله یک یک شرکت صنعت گاز و یک شرکت پتروشیمی آماده عرضه در بورس هستند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به تفاهم نامه همکاری پژوهشی این شرکت با دانشگاه یزد، اظهار کرد: چیزی که امروزه صنعت گاز به آن نیازمند است، بهره مندی از علوم نوین دانشگاهی است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در نیمه نخست سال جاری، شرکت پالایش گاز پارسیان بیش از 5/10 میلیارد مترمکعب تولید داشته که حدود 3/8 درصد بیش از همین مدت در سال گذشته می باشد و در میعانات گازی نیز بیش از 8 درصد نسبت به سال گذشته افزایش تولید را شاهد بودیم ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دغدغه اصلی شرکت ملی گاز ایران در همه زیرمجموعه های خود یعنی پالایشگاه ها، شرکت انتقال گاز ایران و شرکت های گاز استانی در فصل سرما، آن است که گاز هیچ مصرف کننده ای به ویژه مصرف کننده خانگی قطع نشده، یا کاهش فشار نداشته باشد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
در دنیای کنونی، ایده ها از اهمیت بسزایی برخوردارند؛ به همین سبب، راه اندازی مراکز و انستیتوهایی که بستر بومی سازی تجهیزات را با حضور نیروهای جدید و جوان و با هدف استفاده از اندیشه و ایده های نو در راستای دستیابی به محصول جدید فراهم می کنند، از اولویت های صنعت گاز کشور محسوب می شوند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نقش مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) در صنعت گاز کشور در دو زمینه زیست محیطی با کاهش انتشارات گازهای گلخانه ای و اثرات مخرب آن و دیگری در مبحث خوداتکایی که زمینه رشد صنعت داخلی، استفاده بهینه از منابع انسانی متخصص و استفاده از دانش و تکنولوژی داخلی را فراهم می کند، قابل بررسی است.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۶    
شرکت گاز استان مازندران موفق به کسب تندیس بلورین در سومین دوره ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز با کسب جایگاه برتر در میان شرکتهای گاز استانی شد. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - گروه انرژی- ایران دارای دومین ذخایر گاز جهان است و البته در بازار جهانی گاز در حال حاضر سهمی بسیار اندک دارد و در شرایطی که حتی قطر کوچک توانسته منابع ارزی با منشأ خارج از کشور خود برای توسعه صنعت گاز بیابد متاسفانه ایران دست روی دست گذاشته است و سرمایه گذاری برای استخراج و فرآوری گاز نمی ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شانا، صنعت گاز ایران تابستان 99 را پر کار و پر خبر سپری کرد؛ از اقدام هایی که برای گازرسانی به شهرها و روستاهای کشور انجام شده و تداوم دارد تا افزایش تولید گاز در پالایشگاه های کشور و آمادگی مجموعه صنعت گاز برای عبور بی دغدغه از زمستان امسال . ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کارگروه تجاری سازی با هدف حمایت از تجاری سازی فناوری های مورد نیاز صنعت گاز در شرکت گاز فارس تشکیل شد.
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا، بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی همراه مدیران ارشد این شرکت، از بخش های مختلف پتروشیمی مارون و همچنین مرکز ماهشهر شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی بازدید کرد. ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مشاور مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تأکید بر ضرورت رعایت مسائل ایمنی، صنعت گاز را خطرناک ترین صنعت بعد از صنعت اتمی دانست.
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: توسعه گازرسانی افزون بر رفاه مردم، سبب توسعه صنایع وابسته یا همان صنایع خرد می شود و به کسب وکار کارخانه های کوچک سازنده کالاهای مورد نیاز صنعت گاز رونق می بخشد.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:وزیر نفت دولت دوازدهم گفت: پیش از انقلاب در زمینه صنعت گاز و پتروشیمی اقدامات ناچیزی انجام شده بود و امروز هر چه در این حوزه داریم از اقدامات جمهوری اسلامی است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر نفت با اشاره به جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن علیه کشور تاکید کرد: وزارت نفت از هر پیشنهادی برای فروش نفت و عرضه آن در بورس استقبال خواهد کرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر نفت دولت دوازدهم گفت: پیش از انقلاب در زمینه صنعت گاز و پتروشیمی اقدامات ناچیزی انجام شده بود و امروز هر چه در این حوزه داریم از اقدامات جمهوری اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت از اتمام خط لوله 100 کیلومتری تا پایان امسال خبر داد و گفت: اتمام این خط لوله شرایط صادرات یک میلیون بشکه نفت را فراهم می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر نفت خطاب به نمایندگان، گفت: حاضریم هر طور که اطمینان برای شما حاصل شود، اقدام کنیم و حتی حاضریم عرضه در بورس هم انجام شود.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 افتخار بزرگ شرکت گاز استان اصفهان کسب مجدد تندیس بلورین جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز توسط شرکت گاز استان اصفهان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری سرخس گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و خوداتکایی در تولید قطعات مورد نیاز صنعت گاز به دست متخصصان داخلی، راهکار ایستادگی در برابر تحریم های ظالمانه دشمنان است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
صنعت نفت با وجود شدیدترین فشارها و تحریم ها نه تنها در بهره برداری از تاسیسات تولیدی خود موفق بوده بلکه توانسته در چنین شرایط دشواری طرح های توسعه ای خود را نیز پیش ببرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ضمن اشاره به اینکه شبکه گازرسانی ایران در دنیا بی نظیر است، صنعت گاز را صنعتی زیربنایی و عامل توسعه کشور دانست و گفت: دیروز رهبری عنوان کردند که از این دولت باید یادگاری برای دولت آینده بماند، بی شک گاز یکی از این یادگاری ها خواهد بود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس جمهور با بیان اینکه امروز در زمینه نفت و گاز در برابر مردم ایران شرمنده نیستیم، گفت: امروز در همین غرب کشور گاز را به ترکیه و عراق صادر می کنیم و قادر هستیم گاز را به کشور های شرقی همسایه نیز صادر کنیم. تاریخ انتشار: 12:41 - 03 شهریور 1399 - کد خبر: 649811
برترین ها / خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس جمهور گفت: ما در زمینه گاز و نفت در برابر مردم ایران شرمسار نیستیم. روحانی در آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت: * امروز در غرب کشور ما هم گاز را به ترکیه و هم به عراق صادر می کنیم و قادریم به کشورهای شرقی هم صادر کنیم و گاز را تا مرز پاکستان هم برده ایم. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
بهره برداری از خطوط انتقال گاز نهم و ششم سراسری و 5 ایستگاه تقویت فشار گاز در مسیر عسلویه تا میاندوآب، ضمن تقویت پایداری جریان گاز، ظرفیت انتقال گاز کشور را 110 میلیون مترمکعب در روز افزایش داده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دادستان شهرستان سرخس از انجام فعالیت های صنعت نفت و گاز در این شهرستان مرزی در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکتی تقدیر کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مهندس حسن منتظر تربتی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران طی پیامی 26 مرداد، سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را به تمامی کارکنان آزاده در صنعت گاز تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی به عنوان شاخص استان سبز با تکیه بر توان متخصصان بومی، از استان های فعال صنعت گاز کشور است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی یی سی اف) معتقد است: فقدان سرمایه گذاری امروز در صنعت گاز ممکن است امنیت تأمین گاز در میان مدت را به مخاطره بیندازد. به نفع خریداران و فروشندگان است که جریان سرمایه گذاری را در حداقل سطح لازم حفظ کنند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مهندس حسن منتظر تربتی، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، با ارسال پیامی، عید بزرگ سعید غدیر خم را به تمامی کارکنان صنعت گاز و خانواده های آنان تبریک و تهنیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیر عامل شرکت گاز استان فارس با بیان اینکه این استان استعدادهای کم نظیری در تولید قطعات و ملزومات صنعتی گازی دارد و باید از این ظرفیت بیش از پیش بهره گیری کرد افزود ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بیژن زنگنه در آیین افتتاح گازرسانی به 77 روستا و آغاز به کار خط انتقال تقویتی جنوب مشهد از طریق ویدیو کنفرانس که امروز (دوشنبه) انجام شد، ادامه داد: بیع متقابل در صنعت گاز در دوره وزارتم در دولت اصلاحات اجرا شد و نزدیک 5 میلیارد تومان برای گازرسانی روستاها و صنایع و نیروگاه ها اختصاص پیدا کرد. ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران مجموع سرمایه گذاری دولت تدبیر و امید از سال 1392 تا سال 1400 در حوزه گاز را 136 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) – وزیر نفت می گوید در حال حاضر 88 درصد از جمعیت روستایی و 95 درصد از مجموع جمعیت کشور تحت پوشش شبکه گاز هستند. به گزارش ایرنا، بیژن زنگنه در آیین افتتاح گازرسانی به 77 روستا و آغاز به کار خط انتقال تقویتی جنوب مشهد از طریق ویدیو کنفرانس که امروز (دوشنبه) انجام شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: مجموع سرمایه گذاری شرکت ملی گاز ایران از سال 1392 تا 1400، 136 هزار میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود که کشور در صنعت گاز از خارج بی نیاز شود این موضوع می تواند، اطمینان بخش گرمای خانه های مردم باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۷:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
آمارهای شرکت ملی گاز ایران نشان می دهد که در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، به سال جهش تولید نام گذاری شده است، به همت مدیران و کارکنان جهادگر صنعت گاز در شرایط تحریم ظالمانه دشمنان، ضمن ثبت جهش 2 ...
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۳    
لینک ثبت نام: evnd.co/rEZ8f زمان رویداد: 17 لغایت 19 آذرماه سال 1398 مکان رویداد: بزرگراه کردستان-تقاطع خیابان ملاصدرا - نبش خیابان زاینده رود شرقی - ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری نمایش تیزر
صنعت گاز طبیعی کانادا در استان غربی بریتیش کلمبیا با ظرفیت تولید 56 میلیون تن در سال، حدود 100 هزار شغل ایجاد می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از آغاز ساخت 35 قلم کالاهای پرمصرف و راهبردی صنعت گاز کشور با مشارکت شرکت های دانش بنیان ایرانی خبرداد و اعلام کرد: هم زمان با افزایش ظرفیت تولید و فرآورش پالایشگاه، به زودی صنعت گاز خودکفایی از واردات کالاهای خارجی را جشن می گیرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از آغاز ساخت 35 قلم کالاهای پرمصرف و استراتژیک صنعت گاز کشور با مشارکت شرکت های دانش بنیان ایرانی خبر داد و اعلام کرد: همزمان با افزایش ظرفیت تولید و فرآورش پالایشگاه، به زودی صنعت گاز خودکفایی از واردات کالاهای خارجی را جشن می گیرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یک مؤسسه خدمات تجاری اعلام کرد که احتمال دارد بحران کنونی سبب دومین دوره رونق بخشی به بازار گاز قطر شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام شرکت گاز استان ایلام در راستای گسترش همکاری های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی و حمایت از فعالیتهای فناورانه و نوآورانه در حوزه صنعت گاز ، با پارک علم و فناوری استان ایلام تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.