جمعه ۱۹ خردادساعت ۲۲:۳۵Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جیره بندی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس شورای اسلامی شهرستان زرآباد گفت: از مجموع 74 روستای شهرستان زرآباد 33 روستا آب جیره بندی و فقط 16 روستا آب پایدار و 58 روستا محروم از آب شبانه روزی بوده و شدیدا نیازمند توجه مسوولان و وزارت نیرو هستند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۹    
گزارش های آماری شرکت مدیریت منابع آب ایران نشان می دهد، وابستگی مصارف به منابع آب زیر زمینی در استان کرمان به بیش از 93 درصد رسیده است؛ وضعیت به شدت ترسناکی که حالا یکی از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارش های آماری شرکت مدیریت منابع آب ایران نشان می دهد، وابستگی مصارف به منابع آب زیر زمینی در استان کرمان به بیش از 93 درصد رسیده است؛ وضعیت به شدت ترسناکی که حالا یکی از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ابتدا باید لوله گذاری انجام و دستگاه پمپاژ مسقر شود و بعد تخصیص سهیمه داده شود، بهرحال اکنون آنچه مهم است قطعا آب خلیج فارس در تابستان به کرمان نخواهد رسید و تنش آبی شدید خواهد بود و به نظر می رسد آب در کرمان با قحطی و جیره بندی اداره شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۵    
تحقیقات نشان داده که خانواده های فقیر از روش های نادرست گرمایشی استفاده می کنند که رفاه و ایمنی آن ها را به خطر می اندازد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کمبود شدید داروهای ضد سرطان پزشکان را در آمریکا مجبور کرده است که تصمیم های مشکلی درباره چگونگی درمان بیمارانشان بگیرند، از جمله سهمیه بندی دوزهای دارو و روی آوردن به گزینه های درمانی دیگر که به طور بالقوه عوارض بالقوه بیشتری دارند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۲    
رتبه نخست خشکسالی کشور، کاهش 100 درصدی بارندگی، به گل نشستن سد دوستی و دشت بحران زده، شرایطی را پیش روی کلان شهر مشهد قرار داده که اگر شهروندان و دستگاه ها مصارف آب خود را مدیریت نکنند از مرداد شاهد جیره بندی آب در مشهد خواهیم بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب مشهد گفت: از همین حالا باید مخازن ذخیره سازی آب را برای بیمارستان ها، مراکز درمانی و نقاط حساس ایجاد کرد، زیرا به احتمال بسیار زیاد وارد فاز جیره بندی آب و قطعی منظم منطقه ای شویم و در این شرایط، نباید مراکز حساس گرفتار این قطعی ها باشند.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۷    
پایگاه خبری معدن نیوز -درحالی که آب و هوای معتدل زمستان گذشته در اروپا از جیره بندی انرژی و مشکلات پیش بینی شده محدودیت انرژی در این کشور جلوگیری کرد، چالش های تامین سطح ذخیره سازی برای قاره سبز همچنان باقی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی "بی آر24" گزارش داد که جیره بندی برق در آلمان به عنوان بخشی از استراتژی انتقال انرژی که از سال آینده شروع می شود، اجتناب ناپذیر است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۶    
مدیر شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: اکنون با بحران شدید کم بارشی مواجه هستیم، به طوری که بیش از 97 درصد حوزه دشت مشهد دچار خشکسالی است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه واگنر با انتشار ویدیویی به تشریح وضعیت آذوقه غذایی و تجهیزات نظامی خود پرداخت. به گزارش خبرآنلاین، این ویدیو مربوط به اعضای گروه واگنر در مولکینو در منطقه کراسنودار است. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- نشست جهاد تبیین با رویکرد مهار تورم و رشد تولید به همت شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان قم و همکاری مؤسسه طلاب نهضت صرفه جویی در سرمایه های ملی در ستاد مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه خراسان رضوی با بیان اینکه تابستان بسیار سختی را پیش رو خواهیم داشت، در خصوص احتمال جیره بندی آب در تابستان سال جاری گفت: با توجه به انتقال آب از پروژه غرب مشهد که تا پایان خرداد وارد شبکه خواهد شد، امیدواریم که در تابستان جیره بندی آب نداشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مشگین شهر- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: جیره بندی آب مشگین شهر در تابستان امسال به دلیل کمبود منابع آبی و کاهش بارش ها دور از انتظار نیست.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اوشیدا به نقل از روابط عمومی آبفا زابل، با توجه به کاهش سطح آب و بروز مشکل در محل برداشت آب خام و ایستگاه پمپاژ چاه نیمه 3 و 1، در حال حاضر میزان تولید آب خام 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته و از سویی فرارسیدن فصل گرما موجب شده میزان مصرف آب شرب افزایش یابد . ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۳    
اردکانی مدیرعامل آبفای تهران با بیان اینکه درآمدهای این شرکت معادل یک چهارم هزینه های آن است، گفت: بارندگی ها 22 درصد کاهش یافته اما مردم به هیچ وجه نگران نباشند، خبری از قطعی و جیره بندی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: تابستان امسال جیره بندی آب در اردبیل نخواهیم داشت و در تحقق این امر مشارکت مردم را با رویکرد صرفه جوئی بسیار ارزشمند می دانیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مرتضی اشراقی در خصوص علل مشکلاتی که در آبرسانی به برخی روستاهای این شهرستان به وجود آمده است گفت: برخی موارد که در فضای مجازی برای قطعی آب برخی روستاها از جمله کاریزدره مطرح می شود اغراق بوده و صحت ندارد.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۵۸ سایت دیگر  
محسن اردکانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، درباره وضعیت منابع آبی تهران توضیحاتی داد و گفت: نیازمند کاهش 20 درصدی مصرف هستیم.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مقامات مرتبط در استان یون نان چین به واحدهای ذوب آلومینیوم در این استان دستور دادند تا بار دیگر ظرفیت تولید خود را به منظور تثبیت منابع تامین کننده برق کاهش دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۹    
خشکسالی در تونس باعث جیره بندی آب در این کشور شد.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اداره آبفا شهرستان لالی در اطلاعیه ای از مردم شهر لالی خواست به دلیل عدم امکان برداشت آب از رودخانه تراز در مصرف آب صرفه جویی کنند .
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۳    
در پی اشغال ایران توسط متفقین و جیره بندی مواد غذایی، روزنامه اطلاعات در 21 اسفند 1321 خبر توزیع برنج ایرانی با کوپن را منتشر کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۶    
باوجود آنکه بارش های بسیاری در کشور اتفاق افتاد، اما خبرها همچنان حکایت از آن دارد که حجم سدها به میزان مطلوب نرسیده و همچنان اخطارهای خشکسالی و یا جیره بندی آب صادر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
افتتاح ایرانی ترین پالایشگاه گاز، افزایش حقوق کارکنان نفت و حذف جیره بندی آب را می توان مهمترین دستاورد دومین سفر رئیس جمهور به استان بوشهر دانست.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۱    
گروه ایرانشهر راه اندازی 2آب شیرین کن و آغاز بهره برداری از فاز اول طرح آبرسانی به شهرستان جم، یکی از مهم ترین برنامه های رئیس جمهوری در سفر به بوشهر بود که صبح جمعه (12اسفند) در قالب افتتاح و بهره برداری از 15طرح صنعت آب وبرق استان رقم خورد ...
ایفنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - کمبود گوجه فرنگی در سوپرمارکت های بریتانیا کمی نگران کننده است. به لطف زنجیره های تامین جهانی، بریتانیایی ها به خوردن آووکادو در اوج زمستان و اسفناج در اوج تابستان عادت کرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در این چند ماه که بسته خبر خوب روزانه را پیشکش نگاه تان کردیم، مفتخریم به آنکه سهم عمده خلق این خبرهای خوب و امیدبخش زحمت جوان های ایران عزیزمان بوده است. شاهد این ادعا هم همین خبرهای ناب امروز است. از افتتاح ایرانی ترین پالایشگاه گاز کشور تا صادرات یک میلیارد دلاری محصولات دانش بنیان ها ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۲:۰۵    
در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر عزم و اراده ایرانی ما می توانیم بار دیگر به بار نشست. در این سفر ایرانی ترین پالایشگاه گازی کشور وارد چرخه تولید شد و با افتتاح 15 طرح بزرگ آب و برق مردم استان بوشهر با آب جیره بندی خداحافظی کردند که همه این افتخارات محصول کار و اندیشه ایرانی است
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس جمهور با بیان اینکه بر پایان تنش آبی در سراسر کشور متمرکز شده ایم، گفت: از امروز جیره بندی آب در بوشهر پایان یافت و آب گوارا به دست مردم خواهد رسید. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیسی در آیین افتتاح و بهره برداری از 15 طرح صنعت آب و برق استان بوشهر درباره مشکلات آب بوشهر گفت: مردم این استان نباید آب را به شکل جیره بندی دریافت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۴    
رئیس جمهور گفت: حق مردم بوشهر است که آب مورد نیازشان از آب دریا تامین شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور اجرای پروژه های آب رسانی جهت رفع تنش های آبی در استان های کم آب کشور را از برنامه های محوری دولت عنوان کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: از امروز جیره بندی آب در استان بوشهر پایان می یابد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایران پرس: ابراهیم رئیسی در مراسم افتتاح طرح های صنعت آب و برق استان بوشهر گفت: جیره بندی آب در شان مرم بوشهر نیست که در کنار آب زندگی می کنند، امروز با افتتاح این طرح جیره بندی در این استان تمام شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه بر پایان تنش آبی در سراسر کشور متمرکز شده ایم، گفت: از امروز جیره بندی آب در بوشهر پایان یافت و آب گوارا به دست مردم خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در مراسم افتتاح و بهره برداری از 15 طرح صنعت آب و برق استان بوشهر با بیان اینکه جلوگیری از تنش های آب و برق رسانی از اولویت های مهم دولت است، اعلام کرد: آب بوشهر تا به امروز به صورت جیره بندی بوده اما از این لحظه با افتتاح آب شیرین کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر جیره بندی آب به پایان می رسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس جمهور از پایان جیره بندی آب در بوشهر با افتتاح پروژه های آب شیرین کن در این منطقه خبر داد و گفت: 15 هزار میلیارد تومان برای پروژه های برق وآب در استان بوشهر هزینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عرضه میوه و سبزی در فروشگاه ها بخصوص در لندن پایتخت انگلیس جیره بندی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۰    
برخی فروشگاه های انگلیس در بحبوحه کمبود میوه و سبزیجات، آن ها را جیره بندی کرده اند.
تیک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۴    
ایسنا: علی اکبر ملکوتی با بیان اینکه تهران طی سه سال پی درپی خشکسالی را تجربه می کند و همین مساله موجب شده تا منابعی که به عنوان منابع سطحی تامین کننده آب شرب شهروندان ساکن در شهر تهران است در پشت سدها به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ملکوتی با اشاره به لزوم توجه به مدیریت مصرف، گفت: درحال گذر از فصل سرما هستیم، افزایش دما منجر به افزایش مصرف خواهد شد پس لازم است میزان مصرف کنترل شود تا منابع به طوور صحیح توزیع شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری و توسعه شبکه توزیع و کاهش آب بدون درآمد گفت: باوجود افزایش مصرف و کاهش بارندگی ها برنامه ای برای جیره بندی و یا قطع آب در تهران وجود ندارد، اما در صورت ادامه افزایش مصرف آب احتمال کاهش فشار آب در برخی از شبکه ها وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سی ان ان: شکاف در زنجیره تامین میوه و سبزیجات و بحران افزایش هزینه ها، زندگی شهروندان را در انگلیس مختل کرده است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق اعلام شرکت آبفای استان تهران به دلیل مصرف بی رویه آب شرب در تهران احتمال اعمال محدودیت را افزایش می دهد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۸    
جزئیات اعمال محدویت و قطعی و جیر بندی آب شرب در تهران اعلام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
خبری از اعمال محدودیت و یا جیره بندی آب برای مشترکان تهرانی وجود ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در پی کمبود و جیره بندی صیفی جات در فروشگاه های انگلیس، وزیر محیط زیست، غذا و امور روستایی این کشور روز پنجشنبه پیشنهاد کرد که مردم به جای استفاده از گوجه های وارداتی در سالاد، به شلغم و سایر سبزیجات فصلی که در بریتانیا برداشت می شود، روی آورند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
میوه و سبزیجات در انگلیس جیره بندی شد، پکن: روابط چین- روسیه علیه هیچ طرف ثالثی نیست و شکایت خانواده مالکوم ایکس از سیا ، اف بی آی و پلیس نیویورک، از جمله عناوین نخست روزنامه های مطرح جهان در روز پنج شنبه 4 اسفند (23 فوریه) است.