پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۸:۲۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

خبر هرمزگان (khabarhormozgan.ir)

  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۳    
خبر هرمزگان- رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: برخی اظهار نظرها مبنی بر کشف جسد دختر بچه بندرعباسی روی پشت بام منزل و بسته شدن به میله صحت ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۳    
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شبانه روز گذشته سه نفر(سه خانم 61 تا 79 ساله از بندرعباس بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند و در مجموع شمار جان باختگان نیز به ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۹    
خبر هرمزگان- تعدادی از هنرمندان و فعالان فرهنگی و اجتماعی تلاش های گروهی خود را برای حل مشکل مسکن موسی کمالی هنرمند هرمزگانی آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- دادستان بندرعباس بخشی از سخنان شهردار بندرعباس درباره بازداشت نشدن هیچ یک از کارکنان و ماموران شهرداری در ماجرای اخیر تخریب خانه یک زن را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۹    
خبر هرمزگان- با تصویب ستاد تنظیم بازار هرمزگان، بلیت سفر دریایی از بندرعباس به هرمز و بلعکس برای گردشگران با جهشی 75 درصدی از 20 هزار تومان به 35 هزار تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- شهردار بندرعباس گفت: برنامه ای برای استعفا از مسوولیت خود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- آخرین روز آبان، دو نفر بر اثر کرونا در هرمزگان جان باختند و به این ترتیب تعداد فوتی های این بیماری در استان طی یک ماه به 61 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فیلم تخریب خانه زن بندرعباسی به نام طیبه رمضان زاده بازتاب زیادی داشت. رویداد24 در این گزارش ابعاد جدیدی از ماجرا را بررسی کرده و به روابط پیچیده در شهرداری بندرعباس پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس پلیس راهور هرمزگان گفت: ورود و خروج وسیله نقلیه غیر بومی به شهرهای با وضعیت نارنجی وقرمز از شنبه یکم آذر ممنوع است و متخلفان متناسب با کد اعلامی جریمه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار فیلمی از تخریب سرپناه یک زن سرپرست خانوار در شبکه های اجتماعی و بازتاب گسترده آن، شهرداری بندرعباس توضیحاتی در این باره منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۴۵    
خبر هرمزگان- پس از اعتراض تعدادی از پزشکان بندرعباس به عوارض و مالیات تعیین شده از سوی اداره امور مالیاتی و شهرداری بندرعباس و تعطیلی دو روزه مطب ها ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۴۵    
خبر هرمزگان- تعدادی از پزشکان بندرعباس در اعتراض به عوارض و مالیات تعیین شده از سوی اداره امور مالیاتی و شهرداری بندرعباس مطب های خود را تعطیل کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا چهار فوتی جدید(یک آقا در بندرعباس و سه خانم در بستک، خمیر و کیش) ثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- حدود نیمه آبان ماه مردم عکس هایی از خشک شدن درختان در "پارک شهر" بندرعباس به همراه تغییر کاربری بخش هایی از آن را در فضای مجازی منتشر و نارضایتی و نگرانی خود را از قربانی شدن تدریجی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- آمارهای رسمی طرح پاییزه کتاب 99 حاکی از آن است که استان تهران در نخستین روز از طرح پاییزه کتاب در شرایط کرونایی جامعه توانسته هم به لحاظ تعداد و هم به لحاظ مبلغ فروش ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۳:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: با توجه به بازدید دادستان قشم از انبارهای گمرک در این جزیره، دستور قضایی صادر شد تا پنج هزار و 700 تُن برنج وارداتی حداکثر در مدت یک هفته ترخیص شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۴۰    
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در حال حاضر 247 نفر با تشخیص کووید 19 در بیمارستانهای استان بستری هستند و شمار جان باختگان نیز به 864 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانی های نیازمند استان هرمزگان از مشارکت فولاد هرمزگان در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- گروه اقتصاد و بازرگانی- در هفتمین دوره همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران، پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی توسط فولاد هرمزگان به عنوان پروژه برتر در زمینه بهره وری در سال 98 ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- گروه اقتصاد و بازرگانی- طراحان و مجریان پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی که عنوان پروژه برتر در هفتمین دوره همایش جایزه بهره وری عنوان پروژه برتر را از آن خود کرد، با اهدای لوح تجلیل شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات گفت: پیش بینی می شود زمستان امسال با حمله دسته های ملخ صحرایی پرتراکم به جنوب کشور به ویژه هرمزگان مواجه باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: 60 نفر به علت بیماری کرونا در بیمارستان های استان بستری شدند که در دو ماه گذشته بی سابقه است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم گفت: مدیر کل حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم صبح امروز مورد سوء قصد افراد ناشناس قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۲:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از بازداشت شهردار رودان به اتهام فساد مالی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شبانه روز گذشته شمار بیماران بستری کرونا در هرمزگان با 240 نفر، 62 درصد افزایش نسبت به روز قبل داشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: از 20 آبان تا یک ماه، تمامی فعالیت های غیرضروری در بندرعباس و شهرهای پرخطر از ساعت شش عصر تعطیل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- بر اثر واژگونی خودرو 405 در شهرستان بشاگرد 2 نفر کشته و 5 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- گروه اقتصادی- مرحله نخست ابر پروژه آبرسانی از خلیج فارس به فلات مرکزی با دستور رییس جمهوری و با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید کلید خورد تا بارقه امیدی برای سیراب شدن استان های کویری ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۰:۴۰    
خبر هرمزگان- مرحله نخست اَبَر پروژه انتقال آب از خلیج فارس به استان های مرکزی ایران (آب شیرین کن بندرعباس)، به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور رئیس جمهوری و وزرای نیرو و صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) از حادثه گاز گرفتگی یکی از دانشجویان پزشکی توسط سگ در محوطه بیمارستان ابراز تاسف کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد: از زمان بازگشایی مدارس (15 شهریور) تاکنون 223 دانش آموز، 193 معلم و 26 نفر از مدیران و دیگر کارکنان مدارس هرمزگان به کرونا مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس پلیس راه هرمزگان از توقف و بازگرداندن 9 هزارو 272 دستگاه خودرو پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان طی 48 ساعت اولیه شروع طرح ممنوعیت تردد (12آ بان) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شبانه روز اخیر دو بیمار کرونایی در استان جان خود را از دست دادند و شمار فوتی ها به 846 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری شرور و سارق مسلح سابقه دار طی یک اقدام موفق پلیسی در شهرستان بشاگرد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۰:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرماندار قشم گفت: از روز دوشنبه به مدت پنج روز خروج ساکنان و ورود دیگر هموطنان از اسکله های شهید ذاکری و لافت و پهل ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۰:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا در اطلاعیه ای از محدودیت رفت و آمد در 25 مرکز استان از ظهر فردا دوشنبه 12 آبان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران به میزبانی کرمان از امشب آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۱:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- ستاد استانی مدیریت کرونا با اعلام بازگشت و اجرای محدودیت های جدید از آغاز طرح هرمزگان بدون کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از لغو برگزاری همه کنسرت ها و برنامه ها در جزیره کیش خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- یکی از پرستاران بیمارستان سید الشهدای (ع) نیروی دریایی ارتش در بندرعباس شامگاه پنجشنبه بر اثر ابتلا به کووید 19 به صف شهدای سلامت پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر حفظ نباتات جهادکشاورزی هرمزگان از ریزش ملخ صحرایی در شهرستان بشاگرد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- بخشدار تخت گفت: 50 درصد از هفت هزار دانش آموز این بخش به خاطر سرعت بسیار پایین اینترنت، به شبکه شاد دسترسی مناسب ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۲۸    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان در جدیدترین اظهار نظر خود در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، به مردم توصیه کرده است که با رعایت پروتکل های بهداشتی، دست های خود را بشویند و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۸    
خبر هرمزگان- غلامحسین عابری رییس برکنار شده آموزش و پرورش بستک در مراسم تودیع خود گفت: ای کاش نماینده غرب هرمزگان (احمد جباری) به جای التماس از وزیر، معاونین ایشان و مدیرکل برای عزل بنده ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۲۸    
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته سه نفر دیگر بر اثر کرونا در استان جان باختند و شمار جان باختگان به 831 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- دکتر مرتضی حقیری زاده، مشاور ارشد استاندار سابق هرمزگان بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۲۸   + ۴۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- جسد دو کودک ظهر امروز در یکی از آبگیرهای پیرامون بلوار شهید رجایی در محدوده دوراهی ایسینی شهر بندرعباس کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: مرحله دوم توزیع انسولین قلمی در هرمزگان از فردا 5 آبان در داروخانه های منتخب آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: موارد مراجعه سرپایی مبتلایان به کرونا در استان این هفته 27 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: عرضه انسولین نوورپید در داروخانه های منتخب استان آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- طی یک ماه گذشته 63 نفر در هرمزگان بر اثر کرونا جان باختند و آبان ماه نیز با پنج فوتی و آغاز موج سوم کرونا در آستان همراه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۸   + ۶۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از درگیری مرزبانان با قاچاقچیان در آب های شهرستان میناب و شهادت دومین مرزبان استان در هفته ناجا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی خبر داد بنا به توافق نامه ای، صید ترال از اول آذرماه به مدت 2 سال ممنوع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۲۸    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار گزارش ارزیابی وزارت کشور از عملکرد استانداری ها، نمایندگان استان خوزستان خواستار توضیح استاندارشان از دلایل رتبه استان در این گزارش شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم از بازداشت رییس شرکت پودرماهی صبا مجد شهر سوزا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۸    
خبر هرمزگان- احمد مرادی و منصور آرامی 2 نماینده از پنج نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی طرح استیضاح و عدم کفایت حسن روحانی رییس جمهوری را امضا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
خیر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته دو نفر دیگر بر اثر کرونا در استان جان باختند و شمار جان باختگان به 812 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- بخشدار شهاب قشم گفت: پنج کارگر شرکت پودر ماهی در شهر سوزای این بخش دچار گاز گرفتگی شدند که مرگ چهار نفر از آنان تایید شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸    
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: حال 15 بیمار کرونایی در بیمارستان های استان وخیم است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: در برخورد شناور قاچاقچیان با شناور سازمانی پایگاه دریابانی قشم، یکی از افسران جوان این فرماندهی به نام ستوان دوم اصغر سالاپور به بیمارستان به شهادت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خبرهرمزگان- اعضای هیات والیبال هرمزگان در اعتراض به برکناری ناگهانی رییس هیات والیبال استان از این سمت، استعفا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۸    
خبر هرمزگان- استانداری هرمزگان در تازه ترین ارزیابی وزارت کشور، در شاخص های عمومی و تخصصی به رتبه ای بهتر از پانزدهم دست پیدا نکرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان به کارمندانی که بیش از هشت سال سابقه سکونت در خانه های سازمانی دارند یک هفته فرصت داد که این منازل را تخلیه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- کارشناس حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان از آغاز مهاجرت پرندگان آبزی و کنار آبزی به زیستگاه های هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شبانه روز گذشته در استان سه نفر دیگر بر اثر کرونا جان باختند و شمار جان باختگان به 808 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- اعضای بدن یک بانوی هرمزگان پس از تأیید مرگ مغزی به 3 نفر جان تازه ای بخشید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۶    
خبر هرمزگان- در سومین هفته مهرماه، 15 نفر بر اثر کرونا در هرمزگان جان باختند و تعداد جان باختگان این بیماری در استان طی 21 روز گذشته به 47 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۶    
خبر هرمزگان- نماینده مردم بندرعباس گفت: از اکثریت اعضای شورا گلایه دارم که آنها باید اطلاعات را شفاف به مردم بگویند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 20 مهرماه با جان باختن 4 نفر دیگر در این استان، شمار فوتی های کرونا در استان به 800 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- گرد و غبار شدید در بندرعباس که با وزش باد همراه بود موجب شد پرواز تهران بندرعباس در شیراز به زمین بنشیند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در حال حاضر بیشترین آمار فوتی به سه شهرستان بندرعباس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- همایون شجریان در مراسم خاکسپاری استاد آواز ایران بیت "دست طبیعت گل مرا مچین" را قرائت و بیان کرد: هزاردستان موسیقی را به دست طبیعت و به آغوش خاک سپردیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تاکنون به بیش از 9 هزار نفر از خانم های باردار و کادر درمان واکسن آنفوآنزا تزریق شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته با جان باختن دو نفر دیگر بر اثر کرونا در استان، شمار جان باختگان به 794 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مراسم تطهیر و اقامه نماز بر پیکر استاد محمدرضا شجریان، در بهشت زهرا تهران (س) انجام شد تا طبق برنامه ریزی انجام شده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از رهایی گروگان و دستگیری 5 نفر از عاملان گروگانگیری در شهرستان سیریک خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: طی روزهای اخیر، دو فروند کشتی حامل 100 هزارتن سنگ آهن قاچاق با عیار 62 و بالاتر در دریا و قبل از خروج از آب های کشور توقیف و دستور تخلیه محموله آنها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- دومین هفته مهرماه با 15 فوتی بیماری کرونا به پایان رسید و تعداد جان باختگان این بیماری از ابتدای مهر تاکنون به 32 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه بهترین زمان برای دریافت واکسن آنفلوآنزا آبان ماه است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۳:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس اعلام کرد: در راستای حفظ حقوق عامه و به منظور پیشگیری از خطرهای جانی و مالی برای شهروندان، دستور تخریب رواق پیاده رو بازار ساحلی این شهر صادر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از مسومیت 3 کودک به دلیل مسمومیت با سم موش خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری خانم دکتر قلابی و کشف تجهیزات پزشکی در شهرستان بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شهرستان های بستک، پارسیان در وضعیت قرمز و میناب نارنجی و دیگر شهرستان ها زرد و نارنجی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- بنای موسوم به تالار فرهنگی که ستون های سیمانی اش چند صد متر بعد از ترمینال در خاک ساحل فرو رفته و هنرمندان در مقطعی حساس با تشکیل زنجیره انسانی، مانع تخریب آن شدند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: وضعیت 15 بیمار کرونایی که در بیمارستانهای هرمزگان بستری هستند وخیم است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از آغاز تزریق واکسن آنفولانزا در این استان برای زنان باردار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک دستگاه خودرو بنز S500 قاچاق به ارزش بیش از 30 میلیارد ریال در شهرستان "بستک" خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۰۳    
خبر هرمزگان- یا فوت چهار بیمار دیگر در دو روز گذشته، شمار فوتی های کرونا در هرمزگان به 776 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از خانواده بیماران بستری در بخش های کرونا در بیمارستان های استان خواست تا حال بیماران خود را تلفنی جویا شوند و از مراجعه به بخش های کویید خودداری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
خبر هرمزگان- در هفتمین روز مهر چهار نفر به جان باختگان کرونا در هرمزگان اضافه شد و به این ترتیب تعداد فوت شدگان این بیماری هفته اول مهر در مجموع به 17 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودان گفت: گل دهی درختان کُنار در 250 هزار هکتار از مراتع این شهرستان آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای 70 میلیارد تومانی با شگرد فروش مال غیر با 92 شاکی در شهرستان بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۲    
خبر هرمزگان- در ششمین روز از مهرماه شمار فوتی های روزانه کرونا در هرمزگان صفر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از جذب نیروهای عملیاتی خانم برای نخستین بار در سال جدید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- با حضور معاون اول رئیس جمهور بیمارستان زنان و زایمان دکتر علی شریعتی بندرعباس به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان -فرمانده انتظامی استان از کشف یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه لندکروز قاچاق به ارزش 33 میلیارد ریال در شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از انجام عمل پیوند انگشت دست راست در این بیمارستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با هشدار نسبت به موج سوم کرونا، گفت: شمار فوتی های کرونایی در هرمزگان به 765 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- روز نخست مسابقات لیگ دوچرخه سواری بانوان کشور با کسب مدال طلای دوچرخه سواران هرمزگان همراه بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی هرمزگان از نجات گروگان 35 ساله و دستگیری گروگانگیران خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...