دوشنبه ۱۱ مردادساعت ۱۱:۳۱Aug 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جیره بندی آب»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از پروژه های آبرسانی شهر اراک: امروز در سطح شهر و روستاهای شهر اراک مشکل جیره بندی آب وجود دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران امروز به مشترکان پر مصرف هشدار داده بود که دسترسی آنها به شبکه آب قطع می شود.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۵:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
برچسب ها استان تهران جمعیت بالای تهران جیره بندی آب شرکت آب و فاضلاب برچسب ها
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پلنگ دره، روستایی از توابع بخش رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار در استان گیلان است. روستایی در دهستان دشتویل و در همسایگی روستاهای دفراز و استخرگاه. روستایی که آبش جیره بندی است و برقش بارها قطع می شود اما سه سالی هست که گازرسانی شده و تنور خانه هایشان گرم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: جیره بندی آب در تهران بستگی به میزان مصرف ساکنان این منطقه دارد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۶۵ سایت دیگر  
استان تهران بعد از سیستان و بلوچستان دومین استان فقیر از نظر منابع آبی شناخته شده است و علت این موضوع نیز جمعیت بالای این استان عنوان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۶    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: اگر مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند، امسال در مشهد جیره بندی آب نخواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۷    
در شرق هرمزگان روستاهایی هستند که هر 30 تا 50 روز آب دارند اما به فاصله کمی از آنها سدها و بارش های پربارانی وجود دارد که با برنامه ریزی و اختصاص اعتبار می توان راه نجات و بقای آنان را یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۳    
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: امسال کم شدن سهمیه آب باعث شده کشاورزان با مشکل مواجه شوند و تنها راه مقابله با این بحران نیز جیره بندی آب است.
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران از ممنوعیت کشت تابستانه در استان تهران خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی، مصرف آب تهران باید تا سال 1405 به میزان 420 میلیون مترمکعب کاهش یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای تهران با بیان اینکه خط قرمز ما حجم آب استراتژیک است، گفت: برای جلوگیری از جیره بندی و یا قطعی چاه بحران تعریف می کنیم و یا آب چاه های کشاورزی را خریداری می کنیم بنابراین تمام برنامه ما این است که مشکلی متوجه مردم نشود.
مدیرعامل آب منطقه ای تهران با اشاره به همکاری مردم برای مصرف بهینه آب گفت: همه تلاش ما این است که از روش جیره بندی برای مقابله با کم آبی استفاده نکنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون راهبردی و نظارت بر بهره برداری آب و فاضلاب کشور خبر منتشر شده مبنی بر جیره بندی آب را به شدت تکذیب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون راهبردی و نظارت بر بهره برداری آب و فاضلاب کشور خبر منتشر شده مبنی بر جیره بندی آب را به شدت تکذیب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۱    
کمبود، قطع و جیره بندی آب شرب این روز ها، صدای مردم تفت را درآورده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نادر فخری در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت تأمین آب در شهر سمنان اظهار کرد: در شهر سمنان و روستاهای آن مشکل تأمین آب شرب و بهداشتی برای شهروندان نداریم و جیره بندی آب انجام نمی شود. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رقم خوردن بدعت های نامیمون در دولت حسن روحانی به قدری زیاد بوده که شمارش آن ها از توانایی تحلیلگران خارج است. از صف های توهین آمیز سبد کالا و سهمیه بندی مرغ و گوشت دولتی گرفته تا جیره بندی آب آشامیدنی و قطعی های پی در پی برق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - کم آبی در شهرستان اردستان موجب شد تا تعدادی از روستاهای بخش برزاوند اردستان جیره بندی شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۱    
مردم استان البرز این تابستان علاوه بر قطع برق با جیره بندی آب هم مواجه شده اند و ساکنان این استان از قطع ساعات طولانی آب خبر می دهند.
دیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران هم از ورود استان به وضعیت نارنجی یعنی هشدار کم آبی خبر داده و گفته است: قطع آب مشترکان بد مصرف از مردادماه در دستور کار خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب اردستان با تاکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب گفت: 30 روستای این شهرستان محل تامین آب جدید ندارند و احتمال جیره بندی آب در آنها وجود دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۷:۰۵    
غلامرضا اربابی در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت تأمین آب در شهرستان زهک گفت: مشکل تأمین آب در شهرستان زهک نداریم. وی بابیان اینکه مخازن آبی کافی در شهرستان زهک وجود دارد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۶:۰۵    
قاسم سلیمانی دشتکی در گفت وگو با میزان، درباره آخرین وضعیت تأمین آب در استان خوزستان گفت: مشکل کم آبی فعلی در استان خوزستان به کم بارشی برمی گردد . وی با اشاره به اینکه حجم آب پشت سدهای استان به حدود 46 درصد رسیده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: امسال هم مانند سال های گذشته و با وجود گرمای بیشتر هوا برنامه ای برای قطع یا جیره بندی آب نداریم.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۱۰۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور ضمن تکذیب اخباری که در فضای مجازی مبنی بر کوپن آب منتشر می شود، گفت: هنوز به شرایط کوپن نرسیده ایم اما باید گفت که در حال حاضر از میان 304 شهر در معرض تنش آبی 101 شهر در وضعیت قرمز تامین آب قرار دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۷:۱۶    
مصرف بهینه آب راه پیشگیری از قطعی و جیره بندی آب در استان فارس است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق، در ارتباط تصویری با خبر ساعت 20 شبکه باران گفت: برنامه مدون و از پیش تعیین شده ای برای قطعی یا جیره بندی آب شرب وجود ندارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۲    
نهادهای انقلابی خوش حساب ترین مودیان مالیاتی هستند، جیره بندی آب خیلی دور خیلی نزدیک، برگ برنده واکسن برکت، ایران همچنان در میان 10 فولادساز برتر جهان، ایران در آستانه ورورد به پیک پنجم کرونا از عناوین روزنامه هاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان با ابراز نگرانی از کاهش آب روستایی در 313 روستای استان گفت: علیرغم افزایش مصرف آب با وجود گرمای شدید هوا ولی تا این لحظه هیچ گونه برنامه از پیش تعیین شده قطعی و یا جیره بندی آب در گیلان برنامه ریزی نشده است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
میخ مالیات بر دیوار خانه های خالی / جیره بندی آب خیلی دور خیلی نزدیک/ گزارش یک تحریف مجازی/ 13 میلیون نفر امنیت شغلی زیر 10 سال دارند، عناوین برخی از روزنامه های صبح امروز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۱:۱۱    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گیلان: تا زمانیکه که مصرف آب توسط شهروندان مدیریت شود جیره بندی آب نخواهیم داشت.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو از تنش آبی 300 شهر کشور خبر داد و گفت: متاسفانه 29 درصد از مشترکان تهران مصرف بالایی دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۵    
یزد- پاکدل، مدیر بهره برداری شبکه توزیع شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: اگر صرفه جویی 15 تا 20 درصدی در مصرف آب صورت گیرد، یزدی ها تابستان 1400 را بدون جیره بندی آب سپری خواهند کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزارت نیرو با بیان اینکه 300 شهر کشور دچار تنش آبی هستند گفت: هیچ برنامه ای برای قطعی یا جیره بندی آب نداریم.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
18 استان با خطر بالای فرونشست زمین رو به رو است؛ فرونشستی که می تواند زیرساخت های حیاتی و خانه و زمین های مردم را ببلعد. تنش آبی برای شهر های بزرگی مانند تهران یعنی جیره بندی آب و هشدار های مصرف، اما برای مردم روستا ها به معنای ورشکستگی مالی و مهاجرت است؛ روندی که سال هاست ادامه دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت: علی رغم کمبود تامین آب شرب در تابستان امسال جیره بندی آب را شاهد نخواهیم بود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل آبفا شیراز با بیان اینکه جیره بندی آب در دستور کار نیست و از شهروندان تقاضای مدیریت مصرف داریم، ابراز کرد: میزان نشتی آب در کولرها و شیرهای آب و استفاده بهینه در مراکز تجاری نقش زیادی در مصرف بهینه دارد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۲    
سرپرست آب وفاضلاب مازندران با اشاره به فرا رسیدن هفته صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد که آب در زندگی و دین مبین اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل هر ساله اول تا هفتم تیرماه به عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب نامگذاری شده است. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
فرارو: سایه بحران آب یک بار دیگر بر سر ایران افتاده و گویی بعد از 2 سالِ پر بارش، دوباره یادمان افتاده که ایران در سراسر تاریخ مدون خود، همواره سرزمینی خشک و بی آب بوده است ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مسئله آب یکی از جدی ترین مشکلات آینده ایران است و حالا نوک کوه یخ چنین بحرانی سر برآورده است؛ این جمله خلاصه ای از نظر مشترک بسیاری از کارشناسان حوزه آب و حتی تحلیلگران سیاسی و اقتصادی درباره آینده ایران است ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مسئله آب یکی از جدی ترین مشکلات آینده ایران است و حالا نوک کوه یخ چنین بحرانی سر برآورده است؛ این جمله خلاصه ای از نظر مشترک بسیاری از کارشناسان حوزه آب و حتی تحلیلگران سیاسی و اقتصادی درباره آینده ایران است ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون وزیر نیرو از استقرار ستاد برنامه ریزی برای مدیریت بهینه و بررسی روزانه مدیریت آب و برق در این ستاد خبر داد و گفت: تاکنون در هیچ شهری از ایران جیره بندی آب انجام نشده و تمام تلاش ما بر آن است تا کم ترین قطعی را داشته باشیم، اگر مردم درمصرف آب و برق همکاری های لازم را انجام دهند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو از استقرار ستاد برنامه ریزی برای مدیریت بهینه و بررسی روزانه مدیریت آب و برق در این ستاد خبر داد و گفت: تاکنون در هیچ شهری از ایران جیره بندی آب انجام نشده و تمام تلاش ما بر آن است تا کم ترین قطعی را داشته باشیم، اگر مردم درمصرف آب و برق همکاری های لازم را انجام دهند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آبفا گفت:متاسفانه به دلیل تغییر اقلیم در کشور امسال با کاهش بارندگی مواجه شدیم و به طور واضح کمبود آب حس می شود.
سخنگوی شرکت آب و فاضلاب کشور از اعمال افت فشار در شبکه های توزیع آب در برخی مناطق کشور به منظور مدیریت مصرف و گذر از زمان اوج مصرف آب خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
ایسنا : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به وضعیت بارش ها و وضعیت ذخایر سدهای این استان گفت: امسال شهر و استان تهران در قسمت نارنجی قرار گرفته و تا به این لحظه وارد شرایط قرمز نشده ایم.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
به دنبال تصمیم دولت برای ثبت نام از جاماندگان یارانه فعلا با ابلاغ آیین نامه مربوطه باید وزارت رفاه مقدمات ثبت نام را فراهم و در نهایت لیستی را به سازمان هدفمندی یارانه ها ارائه و پرداخت انجام شود ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: محمدرضا بختیاری در خصوص کاهش بارندگی، گفت: امسال به لحاظ کاهش بارندگی در کشور سال ویژه ای است، در مقایسه با 50 سال اخیر میزان بارش ها در سراسر کشور به پایین ترین میزان خود رسیده است. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: متوسط میزان مصرف آب در این استان 150 لیتر در ثانیه است که این میزان اکنون به 280 لیتر در ثانیه افزایش پیدا کرده است. ...