پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۷:۲۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باخرز»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
تفاهم نامه انجام مطالعات طرح تدوین سند آبادانی و پیشرفت شهرستان ها میان پژوهشکده سوانح طبیعی و اداره کل آبادانی و پیشرفت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در باخرز به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: شهرستان باخرز حدود 2 هزار و 600 نفر بیکار دارد که امید است با حضور بنیاد مسکن به عنوان معین اقتصادی این شهرستان در چارچوب سیاستهای اقتصاد مقاومتی، این میزان بیکاری به حداقل برسد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص اهمیت نقش آفرینی کشورمان در سازمان همکاری شانگهای، گفت: این پیمان در ابعاد اقتصادی، سیاسی و امنیتی برای کشورهای عضو این مجموعه می تواند مهم باشد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گفت:بر اساس اطلاع دریافتی توسط پلیس امنیت شهرستان مبنی بر حفاری غیرمجاز در تپه های اراضی حاجی آباد این شهرستان بلافاصله ماموران کلانتری 11 شهرستان به محل اعزام و 5 حفار غیرمجاز را دستگیر کردند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
جلیل رحیمی جهان آبادی، در واکنش به تدوین سند استراتژیک نظامی اتحادیه اروپا در راستای برداشتن اولین گام در راه ایجاد ارتش واحد اروپایی، گفت: ناتو در پی جنگ جهانی دوم و در سایه تهدید توانمندی های نظامی شوروی برای اروپایی ها شکل گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر اداره جهاد کشاورزی تایباد گفت: از آغاز طرح خرید حمایتی زعفران تا کنون، حدود 620 کیلوگرم زعفران تولیدی کشاورزان این شهرستان توسط مرکز خرید حمایتی تایباد خریداری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۴۹    
مشهد- ایرنا- 20 تن زعفران خشک همزمان با پایان فصل برداشت زعفران در شهرستان باخرز استان خراسان رضوی تولید شد که نسبت به سال گذشته 10 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
117 هزار هکتار عرصه طبیعی و 49 هزار هکتار مناطق شکار ممنوع در دو شهرستان تایباد و باخرز تنها با 2 محیط بان محافظت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره حفاظت از محیط زیست تایباد و باخرز گفت: 117 هزار هکتار عرصه طبیعی و 49 هزار هکتار مناطق شکار ممنوع در دو شهرستان تایباد و باخرز تحت حفاظت این اداره تنها با 2 نفر محیط بان محافظت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه باخرز : به مناسبت هفته بسیج بیش از 40 عنوان برنامه مختلف در این شهرستان اجرا میشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۶    
تفاهمنامه توان افزایی و تدوین سند آبادانی و پیشرفت جامع شهرستان باخرز امضا شد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون در قالب تفاهم نامه ای سه جانبه به ایجاد و تقویت کسب وکارهای خرد در شهرستان تاریخی باخرز خراسان رضوی کمک می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۰    
معاون امور منابع آب تربت جام گفت:یک حلقه چاه غیرمجاز عمیق به عمق یکصد متر و دبی 10 لیتر بر ثانیه در باخرز مسدود شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۹    
کلینیک تخصصی صنعت با محوریت توسعه صنعت فرش و با حضور شافعی فرماندار شهرستان ، بخشدار مرکزی، مهندس سالاری نماینده معین اقتصادی ، مهندس کاوسیان نماینده شرکت فرش ایران و تعدادی از اعضای کلینیک صنعت شهرستان برگزار شد
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حاجیه خانم گلجان غیبی مادر شهید عیدمحمد قاسمی و همسر شهید غلام قاسمی از استان خراسان رضوی دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند و همسر شهیدش پیوست. حاجیه خانم گلجان غیبی مادر شهید عیدمحمد قاسمی و همسر شهید غلام قاسمی از شهرستان باخرز دعوت حق را لبیک گفت و به همسر و فرزند شهیدش پیوست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی باخرز گفت: سرمای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته به 40 درصد از مزارع زعفران این شهرستان در شرق خراسان رضوی خسارت وارد کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۴    
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس گفت: امید است که با ورود سازمان تعاون روستایی کشور به مسئله زعفران، افزایش قیمت زعفران صورت بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۱۷    
رئیس اداره بیمه سلامت تایباد گفت: در تایباد و باخرز 93 بیمار خاص تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۴    
نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس ضمن تشریح مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود بر لزوم رسیدگی به وضعیت کشاورزان، ساماندهی بازار زعفران، جاده های روستایی و حوزه بهداشت و درمان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ساخت 140 واحد مسکونی روستایی در تایباد و باخرز نیمه تمام باقی مانده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۴    
نماینده مردم تربت جام، تایباد وباخرز در مجلس خبر داد : تصویب 48 میلیارد تومان اعتبار برای چهار شهرستان تربت جام ، تایباد ، باخرز و صالح آباد از سرفصل توسعه متوازن کشور که به دستگاه های مربوطه ابلاغ خواهد شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به اهمیت چندجانبه گرایی برای حل مشکلات کنونی دنیا، گفت: آمریکایی ها در زمان ریاست جمهوری اوباما تلاش کردند به نوعی در راستای چندجانبه گرایی گام بردارند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تایباد - رئیس اداره اوقاف تایباد و باخرز گفت: 500 اثر وقفی در دو شهرستان تایباد و باخرز فعال است که اداره اوقاف تایباد یا بصورت مستقیم یا از طریق نظارت بر کار متولی، امورات را پیگیری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۵    
فرماندار باخرز گفت: با تشکیل ستاد ساماندهی بازار زعفران در باخرز، با اخلالگران بازار گل زعفران به شدت برخورد خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۰    
فرماندار باخرز : پیگیری ها درخصوص استقرار دستگاه های پر کنی زعفران با حمایت بخش خصوصی در این شهرستان در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی گفت: فردی که به عنوان استاندار خراسان رضوی انتخاب می شود باید نگرش اقتصادی داشته باشد؛ چراکه به نظر من در حال حاضر گفتمان حاکم بر استان، گفتمان اقتصادی است و مشکلات اقتصادی مهم ترین درد استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۳    
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی باخرز گفت: برداشت زعفران از چهار هزار و 500 هکتار کشتزارهای این محصول در شرق خراسان رضوی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب تربت جام گفت: 99درصد عمده منابع مجاز آبی چاه های کشاورزی، دام و صنعت شهرستان های تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد به کنتور هوشمند آب و برق مجهز شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۱    
5 بازار خرید و فروش گل زعفران در شهرستان باخرز ایجاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
202 حلقه چاه غیرمجاز عمیق و نیمه عمیق از ابتدای امسال در شهرستان های باخرز و تایباد پر و مسلوب المنفعه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۶    
مشهد- ایرنا- کشف یک شیء عتیقه در شهرستان باخرز و دریافت خدمات رایگان دندانپزشکی در تربت حیدریه، سرخط اخبار کوتاه روز دوشنبه در استان خراسان رضوی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خیّران باخرز 540میلیون ریال به حوزه سلامت کمک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جذب سرمایه گذار با ایده پردازی در راستای ایجاد اشتغال واقعی از مهمترین اولویت های دولت در باخرز است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب باخرز گفت: 98 درصد روستاهای شهرستان باخرز در خراسان رضوی، زیر پوشش خدمات آبرسانی قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- 32 هزار و 25 قطعه بچه ماهی گرم آبی امسال در استخرهای پرورش ماهی باخرز در شرق استان خراسان رضوی رهاسازی شده که نسبت به سال گذشته یک و نیم برابر شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۳    
به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس مراسم صبحگاه مشترک در ناحیه باخرز برگزار شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جلیل رحیمی جهان آبادی، نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار شهرستان صالح آباد با جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در خصوص مشکلات حوزه انتخابیه دیدار و گفت و گو کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش تیپ 38 زرهی ارتش در منطقه عمومی تربت جام - باخرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی امید وظیفه دان مدیر این استان : از ابتدای شهریور ماه سال جاری تاکنون میزان 150 تن کود شیمیایی به شهرستان باخرز توسط عاملین تحت پوشش این مدیریت حمل و در بین کشاورزان متقاضی با رعایت قوانین و مقررات و با نظارت مدیریت جهاد کشاورزی ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۶    
دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: با هماهنگی فرمانداری محترم و از طریق اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال شهرستان، در آینده نزدیک شاهد برگزاری دوره های استعدادیابی در باخرز خواهیم بود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان باخرز با حضور معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی برگزار شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
دیده بان ایران: آخرین جلسه علنی این هفته مجلس با حواشی مختلفی روبه رو بود.نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه در صحن علنی پارلمان به موضوعات مختلفی همچون طرح اخذ مالیات بر خانه های خالی ، مجلس انقلابی و سفر اخیر قالیباف به خوزستان پرداختند. مجلس کجای امور است؟ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره پست تایباد و باخرز گفت: در حال حاضر عدم امکان ارسال بسته های پستی به خارج از کشور یکی از مشکلات اساسی پست در این دو شهرستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۵    
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی باخرز در استان خراسان رضوی گفت: همزمان با فصل برداشت آلو سیاه در این شهرستان تولید این محصول در باغات این منطقه نسبت به سال گذشته 70 درصد کاهش یافته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس بر لزوم توجه جدی دولت به روستاهای محروم و مرزی و توسعه روستاها تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۰    
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس بر لزوم رفع مشکلات ترانزیتی و مسافرتی در مرز دوغارون تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز با اشاره به اعتبار هزار میلیارد تومانی دولت برای خرید توافقی زعفران در سال گذشته، از تخصیص بسیار کند و 10 ماهه آن به کشاورزان انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۷    
رییس اداره تعاون روستایی تایباد گفت: در سال زراعی گذشته به علت کاهش قیمت زعفران خرید حمایتی بیش از 19 تن محصول زعفران کشاورزان در دو مرکز خرید در تایباد و باخرز انجام شد و اکنون 100 درصد مطالبات زعفرانکاران در این دو شهرستان پرداخت شده است.