یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۴۰Oct 2020 25

جدیدترین‌های «تربت جام»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۰    
رئیس اداره ورزش وجوانان تربت جام گفت: مسابقات موتور کراس به مناسبت گرامی داشت هفته تربیت بدنی و ناجا در این شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۰    
فرماندار تربت جام گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی، جمعی از مدیران کل، اعضای شورای تامین، مدیران دستگاه های اجرایی و قضایی در این شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۰    
مسابقات رالی خانوادگی گرامیداشت هفته تربیت بدنی و هفته نیروی انتظامی به همت اداره ورزش و جوانان و همراهی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی نیروی انتظامی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۱    
مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) سپاه تربت جام برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۱    
فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) سپاه ناحیه تربت جام طی برگزاری مراسمی با حضور فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۱    
رئیس اداره صمت تربت جام گفت: در ادامه تشدید بازرسی ها از واحد های صنفی و به ویژه نانوایی ها با همکاری ادارات از تعدادی نانوایی سطح شهر بازدید و برای 17 نانوای متخلف پرونده تخلف تشکیل شد که به تعزیزات حکو متی ارسال شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۸    
مشهد- ایرنا- رییس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: از ابتدای شروع سال تحصیلی 38 دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی در این شهرستان به بیماری کووید 19 مبتلا شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی این روزها در حالی برای مردم تربت جام سپری می شود که در هر شبانه روز یک خانواده عزادار می شود و یکی از عزیزان خود را از دست می دهند، برخی نواقص که در نوع مدیریت ها وجود دارد و از سوی دیگر رعایت نکردن دستورات بهداشتی این بحران را رقم زده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۴    
نماینده مردم تربت جام، تایباد وباخرز در مجلس خبر داد : تصویب 48 میلیارد تومان اعتبار برای چهار شهرستان تربت جام ، تایباد ، باخرز و صالح آباد از سرفصل توسعه متوازن کشور که به دستگاه های مربوطه ابلاغ خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۵۱    
ولی الهی گفت: کانون فرهنگی هنری ذوالفقار مسجد جامع علوی شهرستان تربت جام با همکاری خیرین در ایام پایانی ماه صفر اقدام به تهیه و توزیع 50 پرس غذای گرم بین نیازمندان کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۱    
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:تعداد 38 معلم و دانش آموز تربت جامی به کرونا مبتلا شده اند و متاسفانه یکی از معلمان بر اثر کرونا جان خود را از دست داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۷    
فرماندار تربت جام گفت: ترک تحصیل 638 دانش آموز تربت جامی به دلیل شیوع بیماری کرونا صورت گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۶    
فرمانده پلیس راهور انتظامی تربت جام گفت: تلاش می کنیم عواقب رعایت نکردن قانون از سوی راننده و عابران در قالب عکس و توصیه های آموزشی را نشان داده است و عواقب این امر را اطلاع رسانی کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۶    
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:ناقلان بیماری کرونا در منطقه جام افزایش یافته است و بیشتر این افراد نشانه هایی از بیماری را ندارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اخبار هفت عصر 27 مهر 1399 شرایط کرونا در کشور اسف بار شد ، سفر عبدالله عبدااله به تهران،خاتمه محدودیت های غیر قانونی تسلیحاتی علیه ایران ،اتوبوس های نو آبان ماه وارد ناوگان عمومی تهران می شوند، بیماران قلبی و ریوی تهرانی در خانه بمانند ،افزایش تولید پسته در تربت جام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم تربت جام و تایباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس باید چالش های کشور را شناسایی کرده و برای حل آنان برنامه ریزی دقیقی داشته باشد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۲    
گروه جهادی نرجسیون تربت جام طی همکاری با مقر کتاب، نمایشگاه مفهومی حسین، فرا زمان، فرامکان را ویژه خواهران همزمان با اربعین اباعبدالله الحسین(ع) تا شهادت امام رضا(ع) در این شهرستان برگزار کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام در مجلس با بیان اینکه باید در مجلس بحران های عمده کشور را شناسایی کنیم، خواستار اختصاص دو هفته از زمان صحن به رفع ابرچالش های مهم کشور اعم از مسئله معیشت، بازار ارز و خودرو و بیماری کرونا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- 41 تن پسته با پایان فصل برداشت از سه هزار و 353 هکتار از باغهای بارور شهرستان تربت جام واقع در شرق خراسان رضوی برداشت شد که نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشت.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۵    
همزمان با پایان هفته سلامت روان پاکبانان تربت جام با حضور در کارگاه آموزشی سلامت روان، راه های رسیدن به زندکی سالم و آرام را فرا کرفتند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۶    
مسئول ستاد ساماندهی امور جوانان تربت جام گفت: خانه های ورزش روستایی با اولویت روستا های محروم در تربت جام با همکاری مسئولان در بخش ها و روستا ها راه اندازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵    
دومین مرحله کمک مومنانه از سوی هیئت ابوالفضلی تربت جام همزمان با روز های پایانی ماه صفر و توزیع 80 بسته معیشتی انجام گرفت.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس ستاد کرونای شهرستان تربت جام از ابتلای 13 عضو یک خانواده به ویروس کرونا خبر داد. مرتضی حمیدی در این باره گفت: وضعیت شهرستان خطرناک و نگران کننده است و اگر همین گونه پیش برود ظرفیتی برای پذیرش بیماران کرونایی نداریم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- همزمان با پایان فصل برداشت گوجه فرنگی در تربت جام 22 هزار و 500 تن از این محصول در این شهرستان برداشت و روانه بازارهای مصرف شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در بین مردم از 85 درصد به 45 درصد کاهش یافته و این کاهش، کادر درمان راخسته تر کرده است ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۷    
مقرکتاب با همکاری موسسه قرآنی نورالهدایه همزمان با اربعین اباعبدالله الحسین (ع) نمایشگاه مفهومی فرا زمان، فرامکان را ویژه خواهران طی ده روز برپا کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۷    
سومین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک های مومنانه توسط کانون فرهنگی بانوی مرزنشین آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵    
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: فعالیت سامانه 4030 در کاهش مراجعات غیرضروری شهروندان به مراکز درمانی و به دنبال آن کاهش خطر انتقال ویروس کرونا بسیار موثر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منابع آب تربت جام گفت: یکی از مهترین چالش های تربت جام تخلیه نخاله های ساختمانی در مسیر رودخانه های اطراف تربت جام است که باید برای این امر مکان مناسبی مشخص شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی تربت جام گفت: برداشت چغندر قند بهاره از کشتزارهای این محصول در شرق خراسان رضوی آغاز شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عملیات نصب شیر دوم بلودان ایستگاه لانچر رسیور تربت جام بر روی خط لوله 16 اینچ تربت جام- تایباد با هدف جلوگیری از هدررفت گاز طبیعی در کمترین زمان ممکن اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۸    
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:متخصصان حوزه سلامت روان تاکید می کنند که در هنگام شیوع بیماری ها از سلامت روان خود مراقبت کنید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۷    
به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی به همت حوزه بسیج خواهران فاطمه الزهرا(س) سپاه تربت جام مراسم هر خانه شهید یک حسینیه در درب منزل شهید عطایی با حضور راویان ،مداحان و عموم مردم خانواده معظم شهید برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۲:۰۰    
ولی اللهی با بیان اینکه راه امام حسین(ع) را راه عزت، ظلم ستیزی، مقاومت در برابر ظالم و ستمگر و راه عدالت دانست و گفت: حزب خوانی قرآن کریم ویژه اربعین حسینی در کانون ذوالفقار تربت جام برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۷    
مراسم اربعین حسینی با حضور امام جمعه شهرستان، مسئولین و اقشار مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مصلی الغدیر شهرستان تربت جام برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۵    
بیش از 800 پرس غذای گرم بین نیازمندان تربت جام توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۳    
امام جمعه تربت جام گفت: امسال که به جهت کرونا عشاق سیدالشهدا (ع) نمی توانند در پیاده روی اربعین شرکت کنند از مسیر خدمت رسانی در راه اهل بیت (ع) ایثار را در جلوه زیباتر به نمایش بگذارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۳    
رئیس شورای آرد و نان تربت جام گفت: با توجه به موجودی آرد در تربت جام نباید خبازی ها کمبود آرد داشته باشند و نانوایی ها را تعطیل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۳    
رئیس هیأت فوتبال تربت جام گفت: محمد پیمانفر هندبالیست تربت جام در لیگ برتر هندبال کشور حضور خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: فقط یک سوم واکسن آنفلوآنزای مورد نیاز برای جامعه هدف تامین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۵۵    
مدیرعامل باشگاه هتل کاج تربت جام درباره حضور این تیم در لیگ دسته یک فوتسال توضیحاتی داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۷    
مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثامن الائمه (ع) سپاه ناحیه تربت جام برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست شهرستان تربت جام از معرفی یک واحد آلاینده محیط زیست به مراجع قضائی در این شهرستان خبرداد و گفت: بررسی و پایش واحدهای تولیدی و خدماتی و انطباق خروجی آنها با ظوابط و استانداردهای محیط زیست ، یکی از وظائف اصلی ادارات محیط زیست به شمار می رود .
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با انسداد 202 حلقه چاه غیرمجاز عمیق و نیمه عمیق تربت جام در نیمه نخست امسال، 2 میلیارد و 861 میلیون و 640 مترمکعب در مصرف آب های زیرزمینی این شهرستان صرفه جویی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار تربت جام گفت: مشکلات اقتصادی چرخ کارخانه رب جام را در این شهرستان 17 سال راکد نگه داشت و عده زیادی را از چرخه اشتغال خارج کرده بود که با پیگیری های انجام شده این واحد تولیدی اخیرا فعالیت خود را آغاز کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تربت جام گفت: برداشت زعفران از پنج هزار هکتار کشتزار های این محصول در شرق خراسان رضوی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب تربت جام گفت: 99درصد عمده منابع مجاز آبی چاه های کشاورزی، دام و صنعت شهرستان های تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد به کنتور هوشمند آب و برق مجهز شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۶    
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: سلامت روان سالمندان به عنوان اقشار آسیب پذیر جامعه را نباید در دوران کرونایی با اخبار مرگ و میر و افزایش بیماری کرونا خدشه دار کرد.