چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۴:۰۳Oct 2020 28

جدیدترین‌های «اداره اوقاف و امور خیریه»

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نور، گفت: در اجرای نیت واقفان 250 بسته کمک معیشتی در قالب طرح احسان ماندگار بین نیازمندان زیر پوشش کمیته امداد بخش چمستان، توزیع شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در راستای اجرای طرح کمک های مومنانه و اهتمام بر فرمایشات مقام معظم رهبری، صبح امروز (سه شنبه) 280 بسته معیشتی شامل اقلام ضروری خوراکی به ارزش هر پک 330 هزار تومان به همت اداره اوقاف و امور خیریه لواسانات و رودبار قصران میان قشر کمتر برخوردار شهر لواسان توزیع شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، رحمان شمسی در این خصوص گفت: در راستای اهداف سازمانی و حفظ و صیانت از موقوفات و اجرای نیات واقفان و خیران شهرستان از ابتدای سالجاری تاکنون 4 موقوفه شامل یک باب ساختمان، دو قطعه زمین مسکونی و یک زمین کشاورزی از دست متصرفان بازپس گیری شده است . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۷    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر گفت: از 177 نفر از کادر درمانی و خدمه درمانی این شهرستان تجلیل شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۲    
منزل واقفه حاجیه بی بی در روستای ریاب شهرستان گناباد به همت حجت الاسلام مهدی عابدی پور، نماینده اداره اوقاف و امور خیریه در امورات این روستا، تعمیر و مرمت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: 45 میلیارد تومان از محل درآمد موقوفات این شهرستان امسال برای اجرای 2 طرح عمرانی مجتمع تجاری مسکن مهر و مجتمع تجاری مبلمان منبت ملایر در حال سرمایه گذاری است که هفته دولت امسال عملیات اجرایی این طرح ها آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: از دهه وقف سال گذشته تاکنون 515 قرارداد اجاره توسط اداره اوقاف ملایر تنظیم، تمدید و تجدید شده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۴    
پس از کشف سکه های قدیمی در آستان شیخ صدوق، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری از ارائه توضیحات در این رابطه و پاسخگویی به خبرنگاران امتناع کرد.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۵    
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد گفت: اوقاف میبد با رویکرد جدید احیا موقوفات از ابتدای سال جاری اقدام به پیگیری مجوز های اعطای تملک اعیان از سازمان مرکزی نموده است که تاکنون 46 مجوز اخذ شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بوکان گفت: چهار مورد وقف طی6 ماه نخست سال جاری به همت واقفان و خیّران در این شهرستان ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنبدکاووس از تهیه و توزیع 5 هزار بسته بسته عیدانه معیشتی در روز میلاد نبی مکرم اسلام (ص) برای کمک به آسیب دیدگان کرونا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول اداره اوقاف و امور خیریه زارچ از توزیع 50 بسته کمک مؤمنانه از محل موقوفات در زارچ خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عصر امروز پس از کشف سکه های قدیمی در آستان شیخ صدوق، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری از ارائه توضیحات در این رابطه و پاسخگویی به خبرنگاران امتناع کرد.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما: قرآن های فرسوده سپرده شده به آب سد تنگاب فیروزآباد جمع آوری شد. رییس تبلیغات اسلامی فیروزآباد گفت: حدود 50 جلد قرآن فرسوده و کتب ادعیه مستهلک که به اب سپرده شده بود ، در کنار ساحل سد تنگاب جمع آوری شد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکزی-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساوه گفت: بیش از 10 هزار بسته معیشتی به همت خیرین و از محل درآمد حاصل از موقوفات،بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دادگستری استان گلستان، بسیج حقوقدانان و اداره اوقاف و امور خیریه استان تفاهمنامه همکاری امضا کردند. استفاده از توانمندی و ظرفیت های این نهادها برای افزایش دانش حقوقی مردم و ارتقای دانش قرآنی کارکنان دادگستری از مفاد این تفاهم نامه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: به پاس قدردانی از زحمات کادر درمان برنامه ای در تجلیل از این قشر برگزار شد و 137 پزشک و کادر درمان و 40 خدمه تجلیل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۲    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد گفت: با ثبت 12 وقف جدید در گناباد، تعداد موقوفات در این شهرستان نسبت به پارسال 10 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میناب گفت: امسال سه وقف جدید در سامانه موقوفات این شهرستان ثبت شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۷    
فرماندار بندرگز گفت: فرهنگ متعالی وقف مصداق بارز احسان ماندگار است که باید بیش از پیش به این مهم پرداخته شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آزادشهر گفت: بزرگترین موقوفه شاخص و ملی کشور به صورت مرکز توانبخشی معلولان امسال در شهرستان آزادشهر به بهره برداری می رسد.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۱۶    
مسئول اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر: سازمان اوقاف و امور خیریه تلاش دارد تا مدیریت برخی موقوفات را به افراد امین و در صورت احراز صلاحیت واگذار نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کنگان گفت:یک باب منزل مسکونی در شهر کنگان به ارزش یک میلیارد تومان وقف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۱۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آذرشهر از ثبت 5 موقوفه جدید به ارزش 80 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: همزمان با گرامیداشت دهه وقف، چهار وقف جدید در این شهرستان خراسان شمالی ثبت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۵    
گناباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد از توزیع 770 بسته معیشتی و مواد غذایی در مجموع به ارزش یک میلیارد و 925 هزار ریال از ابتدای امسال تاکنون به آسیب دیدگان کرونا و افراد محروم این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قوچان گفت: هزینه ای که تاکنون برای ساختمان امام زاده حسین(ع) روستای نوروزی این شهرستان صورت گرفته بالغ بر یک میلیارد تومان بوده که برای تکمیل فاز اول آن شامل راه پله و تربت خانه به 250 میلیون تومان اعتبار دیگر نیاز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه کرج گفت: همزمان با دهه وقف و هفتمین مرحله کمک های مومنانه ، سه هزار و 600 بسته معیشتی در قالب طرح احسان ماندگار در بین نیازمندان و محرومان این شهرستان توزیع شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد از تامین هزینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از محل درآمد موقوفات خبر داد.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نور به هماهنگی اوقاف نور با دانشگاه تربیت مدرس در حوزه علم و فناوری اشاره کرد و گفت: در حوزه آموزشی با اهدای عرصه و زمین موقوفات ورود پیدا کرده و از محل موقوفات 12 تبلت در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۸    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بلده از توزیع 1000 بسته کمک مومنانه موقوفات در بلده خبرداد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر گفت: در دهه وقف به 800 نفر از بیماران سرطانی و صعب العلاج کمک هزینه درمانی پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۴    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز از کشف 10 مورد موقوفات مجهول در ین شهرستان و برگرداندن آنها به دامان وقف خبر داد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با دهه وقف، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان با رئیس و کارکنان این اداره و نیز جمعی از مسئولان آستان های مقدس امامزادگان این شهرستان دیدار و از خدمات آنان تقدیر کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: با تلاش های انجام گرفته، چهار موقوفه به ارزش 30 میلیارد ریال در این شهرستان رفع تصرف و خلع ید شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد گفت:وقف به عنوان یک عمل صالح و باقی و عاری از منت می باشد که مثل یک چشمه همیشه جاری بوده و از ثمرات آن در طول سالیان میتوان بهره مند بود.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان از خرید و 13دستگاه ضدعفونی کننده از محل موقوفات کاشان و اهدای آن به جمعیت هلال احمر کاشان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنبدکاووس گفت: به منظور استفاده بهینه از انرژی پاک نیروگاه انرژی خورشیدی با اعتبار حدود 600 میلیون تومان در امامزاده یحیی بن زید (ع) گنبدکاووس راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جویبار با بیان اینکه در دهه وقف 3 مورد وقف جدید داشتیم، بیان کرد: زمین به متراژ 4 هزار مترمربع مسکونی و باغی به ارزش 2 میلیارد تومان در کیامحله، 130 مترمربع زمین به ارزش یک میلیارد تومان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قدس با اشاره به توزیع 4 هزار بسته معیشتی غذایی در راستای رزمایش کمک مؤمنانه از محل موقوفات عزاداری شهرقدس در بین خانوارهای کمتربرخوردار، گفت: بهترین نیتی که امروز واقفان و خیران می توانند در راستای آن گام بردارند، موضوع تسهیل ازدواج جوانان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۳    
بندرعباس- ایرنا- گزارش تصویری از توزیع بسته های معیشتی به خانواده های نیازمند هرمزگان درقالب طرح احسان ماندگار بسته های معیشتی توسط اداره اوقاف و امورخیریه هرمزگان بین خانواده های نیازمند استان.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۹    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: به منظور مقابله با شیوه ویروس همه گیر کرونا 50 هزار بسته بهداشتی از محل عواید موقوفات به نیازمندان در سطح شهرستانهای خوشاب و سبزورار اهدا شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان گفت: به مناسبت دهه وقف یک هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان شهر اصفهان توزیع می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان از تهیه و اهدای 13 عدد دستگاه ضدعفونی کننده دست به هلال احمر از محل موقوفات کاشان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان از شناسایی 400 رقبه وقفی در سطح شهرستان کاشان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس گفت: یک باب منزل مسکونی همزمان با دهه وقف در شهرستان طبس وقف شد.
ساوه نار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوه در آیین رونمایی از این طرح بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص سنت حسنه وقف اشاره کرد و گفت: سنت حسنه وقف یک گذشته خیلی دور در تاریخ اسلام داشته لذا باید بتوانیم علاوه بر احیاء آن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۹    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پارسیان گفت: نباید در ارزش گذاری و قیمت گذاری موقوفات تفاوت قائل شویم و دید و رویکرد نسبت به وقف باید عوض شود و نباید کوتاهی متولیان را به اسم وقف گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودان گفت: هم زمان با دهه وقف توزیع بسته های معیشتی در قالب طرح احسان ماندگار بیش از 1500 بسته سبد کالای بین نیازمندان رودان از محل درآمد موقوفات این شهرستان انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرکرد، از ثبت یک وقف جدید همزمان با دهه وقف در این شهرستان خبر داد.