جمعه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۰۹Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره اوقاف و امور خیریه»

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان البرز از مستندسازی موقوفات استان خبر داد و گفت: در این مسیر اقدامات جدی و ویژه ای صورت گرفته است.
همزمان با هفته دفاع مقدس و با همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان، آئین تجلیلِ از ایثارگران عرصه وقف این شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج با اشاره به وجود بیش از 616موقوفه در شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: وقف معامله با خداست، خداوند جنس کم را گران می خرد و پاداش بزرگی می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رودسر- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش از اجرای بیش از 25 برنامه فرهنگی طی هفته وقف در این شهرستان ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۰    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 700 میلیون ریال نوشت افزار در قالب اجرای نیات واقفان چهار موقوفه و نیز طرح مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز و به همت هیات امنا و خیران امامزاده سید ابراهیم تبریز، تعداد 2000 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان خانواده های نیازمند آذربایجان شرقی توزیع شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد به منظور انعکاس رسانه ای هفته وقف با مدیرکل صدا و سیمای استان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حجت الاسلام و المسلمین صادقی مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه یزد در این دیدار با قدردانی از همکاری صداوسیما در انعکاس امر خیر وقف در جامعه گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/گلستان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک گرگان با بیان اینکه همه ایده های ارائه شده در رویداد ملی نما وجه مشترکی در مؤلفه های خدایی و قرآنی داشتند، افزود: باید برای بسط و گسترش فرهنگ کار تیمی، باید به سمت بومی سازی ایده ها در سراسر کشور حرکت کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرگان اعتمادسازی نسبت به جوانان تنها راه حل سریع مشکلات دانست و گفت: همه مدیران در هر جایگاهی که هستند باید بدانند ارتقای سرمایه اجتماعی با استفاده از ظرفیت جوانان یک نیاز اساسی است و باید حل مشکلات جوانان در اولویت قرار گیرد و جوانان را در فعالیت های مختلف ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر گفت: 440 بسته مهرتحصیلی از محل عوائد دو موقوفه با ارزش بالای 3 میلیارد ریال توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه از برگزاری رزمایش مهر تحصیلی اوقاف و امور خیریه این شهرستان در آستانه سال تحصیلی خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار یزد با حضور در اداره اوقاف و امور خیریه استان با مدیرکل، رئیس اداره و کارمندان آن اداره دیدار و گفتگو کرد. سیدمحمدرضا مدرسی در این بازدید از قسمت های مختلف مجموعه دیدن و از نزدیک در جریان روند خدمات دهی و مسائل و مشکلات این نهاد قرار گرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ساوه- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساوه گفت: همزمان با بازگشایی مدارس 220 بسته لوازم التحریر در میان دانش آموزان کم بضاعت ساوه توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه منطقه تربت حیدریه، زاوه و مه ولات گفت: دستگاههای اجرایی تربت حیدریه مبلغ 80 میلیارد ریال به موقوفات این سه شهرستان بدهکار هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه، گفت: دستگاه های اجرایی تربت حیدریه به جز آموزش و پرورش، 8 میلیارد تومان به موقوفات بدهکار هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه گفت: بدهی دستگاه های اجرایی تربت حیدریه به اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان بالغ بر 8 میلیارد تومان است.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳    
اداره اوقاف و امور خیریه قائمشهر و سیمرغ هر سال و در آغاز سال تحصیلی طرح مهر تحصیلی برای حمایت از دانش آموزان محروم و نیازمند اجرا می کند و امسال نیز این طرح با اهدای 400 بسته آموزشی اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان هریس کیف و نوشت افزار به دانش آموزان نیازمند این شهرستان اهدا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۴    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 10 میلیارد ریال از محل عواید چهار موقوفه امام رضا (ع) در این شهرستان صرف خدمت به زائران رضوی در دهه پایانی ماه صفر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بندر انزلی گفت:باید با عملکردمان نشان دهیم که محب واقعی معصومین هستیم لذا برگزاری برنامه های فرهنگی و دینی باید فرصت خوبی برای شناساندن سیره و منش خاندان عصمت و طهارت باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
میدان امام(ره) اصفهان در روزهای پایانی ماه صفر، میزبان برنامه فرهنگی خیمه معرفت به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان است.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۱:۴۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با روز وقف ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان بهمراه کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار در بازدیدی از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با رییس و پرسنل این اداره دیدار و گفتگو کرد ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۲    
تهران (پانا) - مسئول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه تهران، وقف را از با سابقه ترین میراث ارزشمند اسلامی دانست که از صدر اسلام تا کنون در تمام جوامع مسلمان به شدت مورد توجه بوده است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۰    
همدان-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از دیدار با 20 خانواده شهید در راستای دومین کنگره شهدای استان همدان خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; آیین سنتی چهارپایه خوانی در راستای ضرورت انتقال ارزش ها و آیین های اصیل سنتی به نسل جوان جامعه با مشارکت شهرداری قم، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قم و مرکز افق مزار مقدس شیخان برگزار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قوچان گفت: از ابتدای آغاز پیاده رضوی زائران امام رضا علیه السلام در دهه آخر صفر تاکنون بیش از 10 هزار نفر در امام زادگان و بقاع متبرکه قوچان اسکان یافته اند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تفرش در آستانه سال تحصیلی جدید از اهدا 71 بسته حمایتی تحصیلی به دانش آموزان کم برخودار این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: هم زمان با ایام دهه آخر صفر و شهادت امام رضا(ع) پنج بقعه متبرکه این شهرستان میزبان طرح "قدم های آسمانی تا امام مهربانی" است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۹    
شیروان (پانا) - به مناسبت دهه سوم ماه صفر، خادمین آستان مقدس امامزاده حمزه رضا (ع) افتخار خدمت رسانی و میزبانی زائران پیاده آستان مقدس حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را بر عهده دارند. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بردسکن گفت: همه ساله همزمان با دهه آخر ماه صفر اعزام کاروان های پیاده از محل این موقوفه تعدادی کفش و آب معدنی طبق نیت واقف تهیه و بین زائران پیاده امام مهربانی ها توزیع می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هجدهم شهریور ماه شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با حضور سید حسین ذوالانوار مدیر ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۴    
گناباد-ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد گفت: این شهرستان طی 10 روز گذشته میزبان هزار و 200 زائر پیاده و دوچرخه سوار امام رضا (ع) بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مینودشت از اعزام خادمین کاروان میقات الرضا (ع) به موکبی در 10 کیلومتری شهرستان چناران خراسان رضوی برای خدمت رسانی به زائرین پیاده امام رئوف (ع) خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۱:۵۱    
موکب حضرت علی اصغر علیه السلام اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهبهان با همراهی برادران و بانوان جهادگر در مرز چذابه در حال خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی میباشد .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول موکب انصار المهدی(عج) شهرستان طالقان از خدمت رسانی روزانه این موکب به 1500 زائر خبر داد و گفت: این موکب با حمایت مردم و واقفان خیراندیش راه اندازی شده است و از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طالقان نیز انتظار داریم در زمینه تأمین هزینه ها از محل موقوفاتی که در وقف نامه نیت کمک به زائران ذکر ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان گفت: پویش تا پای جان، تا پای حجاب در مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین در گلستان شهدای اصفهان اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۵    
مراسم عزاداری و سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) با حضور آیت الله نورمفیدی، امام جمعه گرگان و جمعی از روحانیون، مسئولان و معتمدین استان با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه گرگان روز گذشته، 12 شهریورماه در دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اکبری از اسکان روزانه بیش از یک هزار زائر در مواکب اوقاف استان البرز در ایام اربعین خبر داد و گفت: ارائه خدمات پذیرایی، اسکان و درمانی از 27 مرداد آغاز شده است و تا سه روز پس از اربعین در مواکب اداره اوقاف و امور خیریه استان ادامه دارد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۷    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه مراسم جاماندگان اربعین حسینی از حسینیه عاشقان ثارالله تا بقعه امام زاده محمد قائمشهر برگزار می شود، گفت: در روز اربعین حسینی از محل درآمد موقوفات شهرستان و براساس نیات واقفان 2 هزار پرس غذا بین این افراد توزیع می شود.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۱۲    
حجت الاسلام و المسلمین “اردبیلی” رئیس اداره تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین “مطهری” رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میانه با سرهنگ ” حسن رفیعی ” فرمانده انتظامی شهرستان دیدار و انتصاب وی بعنوان فرمانده انتظامی جدید شهرستان را تبریک گفتند. ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۱    
حجت الاسلام و المسلمین “اردبیلی” رئیس اداره تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین “مطهری” رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میانه با سرهنگ ” حسن رفیعی ” فرمانده انتظامی شهرستان دیدار و انتصاب وی بعنوان فرمانده انتظامی جدید شهرستان را تبریک گفتند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خادمان امامزادگان اراک راهی مراسم پیاده روی اربعین شدند تا در موکب اداره اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در عراق به زائران حسینی خدمت رسانی کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنبدکاووس نفرات برتر استانی چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را اعلام کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام کاروند از خدمت رسانی سه موکب اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: موکب موقوفات اهل سنت در شهر سنندج، موکب خسروآباد بیجار و موکب محمد رسول الله (ص) در ایام پیاده روی اربعین حسینی به پذیرایی و خدمت رسانی به زائران می پردازند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۸    
مراسم سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور آیت الله نورمفیدی و روحانیون مرکز استان گلستان با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرگان و مدرسه علمیه صالحیه شامگاه، 5 شهریور در دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان برگزار شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۱۵    
به گزارش میلاد لارستان به نقل از اوز امروز، طی حکمی از سوی سید عباس موسوی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، محمدجواد ناسک جهرمی به عنوان سرپرست...
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۸:۴۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهراز اخذ 23 سند مالکیت موقوفات دراین شهرستان با همکاری اداره های ثبت اسناد و بنیاد مسکن خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۰:۰۴    
حوزه / همایش یاس کبود کربلا با حضور کودکان و نونهالان به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه(س) امروز به همت مدرسه علمیه الزهرا(س) شوش و همکاری اداره اوقاف و امور خیریه در حرم حضرت دانیال نبی (ع) برگزار شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
چهل و ششمین مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه در برازجان برگزار شد. به گزارش دیارجنوب چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه در بخش آزمون شفاهی معارفی در رشته های (ترجمه سوره یاسین والرحمن، معارف قرآن کریم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایرانشهر گفت: مسجد مقدس ترین و محبوب ترین مکان و نزدیکترین محل برای ارتباط با خدای متعال است.