یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۱۱Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره اوقاف و امور خیریه»

شبستان   ۸ ساعت پیش    
مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: 200 پُرس غذای گرم طبخ و بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۷    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب از اخذ 154 سند مالکیت رقبات موقوفه مرحوم محمدعلی ناصری به مساحت 4 هکتار در محله نظری میناب خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۷    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فردوس اظهار کرد: واقف خیر ناشناس در فردوس منزل مسکونی خود را وقف کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودان از ثبت از ثبت وقف جدید شامل یک واحد تجاری به ارزش 6 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۶    
مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: مراسم گرامیداشت سومین سالگرد روحانی برجسته شیروان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: بیشترین تعداد امامزادگان و بقاع متبرکه مربوط به خلخال است، بنابراین طرح توسعه گردشگری مذهبی در خلخال با مشارکت فرمانداری این شهرستان اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فردوس گفت: یک باب منزل مسکونی با نیت کمک به طلاب کم بضاعت حوزه علمیه الزهرا(س) خواهران در شهرستان فردوس وقف شد.
در دیدار امام جمعه شهرستان خمیر صورت گرفت؛ شیخ حسین بازماندگان امام جمعه اهل سنت بندر پل به عنوان عضو هیئت امنا موقوفات اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمیر -فین به مدت یکسال منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۰    
جلسه هفتگی دوشنبه شب های قرآن و عترت بیت الزهرا(س) شهرستان نهاوند با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند این هفته برگزار شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
آمل/ مهدی غلامی حوزه علمیه امام حسن عسگری(ع) و اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان آمل دراقدامی ارزشمند و با برگزاری آیینی ازخدمات ماندگار مرحوم میرزا فضل اله بیگلربیگی بزرگترین واقف کتب علوم دینی کشور قدردانی وحق شناسی کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: ساکنان موقوفه های شهرستان به ویژه در آقالار ، سیفعلی کامیار ، مشهدی حسین بابا معروف به صفائیه و کریم بیگ تا 10 دی سال جاری فرصت دارند از طرح اعطای رایگان حق تملک اعیانی بهره مند شوند.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۳    
به گزارش خبرنگار عصرهمدان ؛ سلامت جامعه، مقوله ای است که باید بیش از همه مورد توجه قرار گیرد، مسئله ای که بسیج جامعه پزشکی به آن از ابتدای تأسیس تاکنون توجه داشته است.حضور جهادگران سلامت در مناطق محروم، دسترسی اهالی چند روستا به پزشک و تهیه دارو را برایشان به حداقل فاصله زمانی و مکانی می رساند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان از تبدیل شدن مسجد-مدرسه دارالاحسان و کلیسای تاریخی سنندج به "موزه مسجد" و "موزه کلیسا" در پی رایزنی ها با اداره اوقاف و امور خیریه استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دزفول گفت: کاشی کاری و تکمیل گلدسته های حرم سبزقبا (ع) در دزفول پس از گذشت 20 سال آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 13 وقف جدید در این شهرستان به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 55 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رشتخوار گفت: با اخذ سند مالکیت 5 موقوفه، با ارزش 1200 میلیارد 488 هکتار از اراضی وقفی این شهرستان سند دار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با بیان این که از ابتدای امسال در مراغه، سه موقوفه ثبت شده است، افزود: این موقوفات پنج میلیارد تومان ارزش گذاری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان گفت: راه اندازی مراکز افق در بقاع متبرکه در راستای تبدیل این مراکز به قطب فرهنگی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان عباس آباد گفت: یک قطعه باغ مرکبات به مساحت 2هزار و 24 مترمربع به ارزش 8میلیارد تومان توسط وراث مرحوم حاج مصطفی عباس پور در روستای شجاع محله شهرستان عباس آباد برای امور خیریه وقف شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملاردگفت: مزار145شهید گلزار شهدای بی بی سکینه(ع)بخش صفادشت با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه ملارد بهسازی و مرمت می شود.
لنگه نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۲:۴۱    
احمد قباد رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندر لنگه از راه یابی 2 نخبه قرآنی شهرستان به مرحله کشوری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان گفت: جلسات تفسیر قرآن امامزاده سیدابراهیم(ع) پس از وقفه طولانی در ایام کرونا از سر گرفته شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش شامگاه یکشنبه ایرنا، مراسم معارفه مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان تهران با حضور حجت الاسلام سیدمهدی خاموشی، رییس سازمان اوقاف و امور خیریه و هیات همراه و رؤسای ادارات تابعه اوقاف استان تهران امروز (یکشنبه) در سالن جلسات اداره اوقاف و امورخیریه استان تهران برگزار شد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: در سال جاری 13 وقف جدید به ارزش ریالی بیش از 52 میلیارد ریال در این شهرستان به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: به همت خیّران این شهرستان، سه فقره وقف جدید به ارزش 18 میلیارد و 300 میلیون ریال ثبت شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در همایشی که روز چهارشنبه 26 آبان ماه به همت سپاه ناحیه خوانسار، ستاد اقامه نماز شهرستان و با همکاری و همراهی حوزه های علمیه و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در محل امامزاده احمد(ع) برگزار شد ...
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نائین از دریافت 24 سند جدید برای موقوفات این شهرستان از ابتدای سال جاری خبر داد.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از اعلام درخواست صدور سند مالکیت برای 100 موقوفه شهرستان فلاورجان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15گفت: طبق تفاهم نامه ای که بین شهرداری منطقه 15، اداره اوقاف و امور خیریه شهر ری و بخش خصوصی به امضاء رسید مقرر شد مجموعه ای از امکانات رفاهی در محدوده بنای تاریخی زندان هارون ایجاد شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، جلسه مشترک دبیر ستاد اقامه نماز و رئیس اوقاف و امورخیریه و مدیر اجرایی مرکز نیکوکاری علی ابن ابی طالب علیه السلام روز شنبه 15 آبان ماه در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گناوه تشکیل گردید. موضوعات جلسه: ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۴    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن عسکری علیه سلام مراسم محفل انس با قرآن کریم از طرف ستاد اقامه نماز شهرستان گناوه و اداره اوقاف و امور خیریه و هیات محبان قمر بنی هاشم علیه السلام در تاریخ 22 آبان ماه در ساعت 19 در مسجد علی ابن ابیطالب ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشمر گفت: با پیگیری واحد ثبتی اوقاف و همکاری اداره ثبت اسناد و املاک، 7 موقوفه این شهرستان با مساحت 126 هکتار سند دار شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد از ثبت یک موقوفه بزرگ در قالب 20 واحد مسکونی به ارزش 40 میلیارد تومان در شهرستان نجف آباد خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: مهم ترین و متداول ترین مکانی که برای آن کتاب وقف می شود، کتابخانه ها است که انتظار داریم تلاش برای نهادینه سازی ترویج وقف کتاب در بین مردم که به وقف آگاهی معروف است توسط رسانه ها و مسئولان تحقق یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۶:۲۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آباده از ثبت هفت موقوفه جدید با اعتباری بیش از 50 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های خلخال و کوثر، گفت: مجتمع بزرگ موقوفه خدماتی رفاهی تجاری عرش قاضیلر خلخال تکمیل می شود که این پروژه بعد از تکمیل می تواند در راستای کمک به نیازمندان و انجام مراسمات مذهبی گام بزرگی بردارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون از ثبت 2 وقف جدید در شهرستان تیران و کرون از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۰۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های خلخال و کوثر، گفت: محافل اُنس با قرآن کریم به صورت مجازی و همچنین حضوری با حضور اساتید استانی، کشوری و کرسی های تلاوت قرآن کریم و تجلیل از حافظان، قاریان و پیشکسوتان قرآن، در بقاع متبرکه خلخال برگزار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۳۸    
رباط کریم- رییس اداره اوقاف و امور خیریه رباط کریم با اشاره به اینکه متولی موقوفه خاص مرحوم سیدرضا سفیداری اداره اوقاف است، گفت: هیچ شخصی حق دخالت در این موقوفه را ندارد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۶:۴۵    
مرصاد نیوز: مدیر کل اداره اوقاف استان کرمانشاه از حرم احمد بن اسحاق(ره) در شهرستان سرپل ذهاب بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی برای اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش و با هدف تکریم و تجلیل از کادر بهداشت و درمان به نام کاروان شهید دکتر یحیوی اجرایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد گفت: سند ساختمان شهرداری دهق و مدرسه شهید اژه ای نجف آباد به نام اوقاف و امور خیریه صادر شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۵:۲۲    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های خلخال و کوثر، از خلع ید متصرف موقوفه مرحوم علی آقا خوجینی پس از سالیان متمادی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: مراکز نیکوکاری به صورت تخصصی به امور فرهنگی مددجویان توجه ویژه داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دیر استان بوشهر گفت: یک قطعه زمین باکاربری مذهبی به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان وقف شد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۴    
حمید رضا بهگو، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان ؛ اظهار کرد: وقف سنت حسنه ای است که موجب تقویت جنبه های معنوی اسلام و زدودن مشکلات مردم می شود و بستر مناسبی برای رشد ارزش های معنوی و الهی به شکل توزیع عادلانه ثروت ایجاد می کند و این مهم جز با مشارکت مردم محقق ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۱    
حوزه/ حجت الاسلام اسدپور گفت: امام زاده عبدالله(ع) از امام زاده های محروم منطقه قم است به طوری که آب و گازی در آن وجود ندارد و هر چند روز با تانکر آب به این جا آورده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۲۲:۴۵    
اداره اوقاف و امورخیریه آستانه اشرفیه از محل نیات واقف مرحوم حاج عبدالله آستانه ای بخشی از نیازهای بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه را تهیه و طی مراسمی در حرم مطهر سید جلال الدین اشرف به مسؤولین این بیمارستان تحویل داده شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک قم با توجه به مطالبات مردم از موقوفات افزود: دست مان را به سمت خیرین دراز می کنیم تا وارد این عرصه شوند و موقوفاتی ایجاد کنند که بتوانیم پاسخ گوی نیازمندان باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از ساماندهی مربیان طرح حفظ قرآن اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: در این راستا 57 مربی طرح حفظ قرآن کردستانی ساماندهی می شوند.