یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۳:۵۳May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جویبار»

اقتصاد ایران: نماینده قائمشهر، سوادکوه،سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ، در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان ولیعصر(عج) بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- گره گشایی از قفل 9 ساله ساخت سالن چندمنظوره و پیشرفته کشتی شهرستان جویبار (ملقب به پایتخت کشتی جهان) از جمله اقدام مهم و موثر دولت سیزدهم برای این خطه قهرمان پرور است که با اعتبار هزار و 500 میلیارد ریالی دور دوم سفر استانی هیات دولت به مازندران این طرح مهم ورزشی استان را در مدار تکمیل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی جویبار از نشای برنج در بیش از 9 هزار هکتار از شالیزار های این شهرستان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خادمان جویباری آستان قدس رضوی برای خادم الرضا شهید سیدابراهیم رئیسی سنگ تمام گذاشتند.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تیتربرتر، حسن یزدانی مدعی شماره یک وزن 86 کیلوگرم برای حضور در المپیک که تا پیش از این به دلیل عمل جراحی و پشت سر گذاشتن دوران نقاهت و امور درمانیِ پس از عمل، در سالن خود در جویبار تمریناتش را دنبال می کرد، امروز بعد از ماه ها دوری از اردوی تیم ملی ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان جویبار در دور دوم سفرهای استانی رئیس جمهور میزبان وزیر جهاد کشاورزی بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حسن یزدانی برای حضور در المپیک که تا پیش از این به دلیل عمل جراحی و پشت سر گذاشتن دوران نقاهت و امور درمانیِ پس از عمل، در سالن خود در جویبار تمریناتش را دنبال می کرد، امروز بعد از ماه ها دوری از اردوی تیم ملی، در خانه کشتی شهرستان نور حاضر شده و اولین تمرینش را زیر نظر محسن کاوه انجام داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۶    
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان مازندران،حسین طلا مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به عنوان نماینده وزیر ورزش و جوانان پس از بازدید ازشهرستان های چالوس، نور و آمل، نیز به همراه کمال رستمعلی فرماندار جویبار ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مدعی شماره یک وزن 86 کیلوگرم برای حضور در المپیک امروز بعد از ماه ها دوری از اردوی تیم ملی، در خانه کشتی شهرستان نور حاضر شد. به گزارش صبح ساحل، به نقل از همشهری آنلاین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در محور کوهیخیل به بهنمیر به علت کم عرض بودن، تصادفات زیادی رخ می دهد که نیازمند تعریض با نصب علائم ایمنی است.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان مازندران، عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرستان جویبار به طول 22 کیلومتر، آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خط دوم شالیکوبی مجهز و صنایع بسته بندی با اعتبار 500 میلیارد تومان با حضور وزیر جهاد و کشاورزی در جویبار افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از تخصیص اعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان جهت تکمیل پروژه سالن 5 هزار نفری جویبار خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
جویبار - مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان از تخصیص 150 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل سالن ورزشی پنج هزار نفره جویبار خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی کشور از تخصیص اعتبار 150 میلیارد تومانی برای ورزشگاه 5 هزار نفره جویبار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
150 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل سالن ورزشی 5 هزار نفری جویبار اختصاص یافت.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خادمان رضوی کاروان زیر سایه خورشید مهمان مردم جویبار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان این که دولت یک هزار و 500 میلیارد ریال برای تکمیل سالن کشتی جویبار اعتبار تخصیص داد، گفت: تکمیل این سالن کشتی پنج هزار نفره یکی از طرح های اولویت دار ورزش مازندران محسوب می شود.
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۵    
کشف 18 کیلوگرم حشیش در “جویبار” سرهنگ اکبری، فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف 18 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش از یک سوداگر مرگ در آن شهرستان خبر داد. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب جویبار از بازداشت یک کلاهبردار حرفه ای به اتهام مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای از طریق فریب مردم خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین انتظامی مازندران از دستگیری متهم متواری تحت تعقیب نیابتی از تهران به اتهام کلاهبرداری-خرید و فروش اتومیبل به ارزش هزار و 900 میلیارد ریال خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - دادستان عمومی و انقلاب جویبار از بازداشت یک کلاهبردار حرفه ای به اتهام مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای از طریق فریب مردم خبر داد. حسین نظافتی با اشاره به دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای در شهرستان جویبار گفت: این متهمِ متواری، اهل یکی از استان های غربی کشور ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب جویبار از بازداشت یک کلاهبردار حرفه ای به اتهام مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای از طریق فریب مردم خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب جویبار از بازداشت یک کلاهبردار حرفه ای به اتهام مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای از طریق فریب مردم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه دوچرخه سواران که از خادمیاران رضوی هستند در مسیر قم به مشهد در جویبار مورد استقبال قرار گرفتند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
دره خان ارومیه یا در زبان ترکی "خان دره سی" با مساحتی حدود 35 هزار هکتار، در مسیر جاده ارومیه به اشنویه و فاصله 35کیلومتری جنوب غربی ارومیه قراردارد. وجود پوشش جنگلی و گیاهی متنوع، رودخانه ها، جویبار ها و چشمه های گوناگون سبب شده این دره علاوه بر اینکه زیستگاه حیواناتی مثل سنجاب، شغال ...
شهرداری قائمشهر برای رفع معضلات ترافیکی در خیابان جویبار این شهرستان، تعریض 6 ملک در منطقه مورد نظر را انجام داده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان حوزه های انتخابیه مرودشت، بیرجند و قائمشهر مشخص شدند. به گزارش فارس، دور دوم انتخابات مجلس دوازدهم روز گذشته برگزار شد. در همین راستا، طبق اخبار غیررسمی که اعلام شده است، اسفندیار عبداللهی از حوزهٔ مرودشت استان فارس راهیِ بهارستان شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد جویبار گفت: در سال گذشته 304 نفر از مددجویان این شهرستان از تسهیلات اشتغال به مبلغ 30 میلیارد تومان بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۶    
ساری- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت: میزان مشارکت مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس در حوزه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار 30 درصد بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات مازندران با تاکید بر صحت انتخابات گفت: آقایان علی کشوری و عمران عباسی کالی با کسب بیشترین تعداد رای انتخاب شدند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: با پایان یافتن فرآیند تجمیع آراءِ 416 شعبه اخذ رأی ثابت و سیار در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی آقایان عمران عباسی کالی و علی کشوری به عنوان نمایندگان مردم این پنج شهرستان به بهارستان راه یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رییس ستاد انتخابات استان مازندران نتایج قطعی حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار را اعلام کرد و گفت: عمران عباسی کالی و علی کشوری منتخب مردم این حوزه شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ساری- نتایج غیررسمی مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رییس ستاد انتخابات مازندران از پایان زمان رای گیری مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان های قائم شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ که انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آن ها به مرحله دوم کشیده شد در حال برگزاری انتخابات هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- استاندار مازندران گفت: امنیت کامل در 416 شعبه اخذ رای در حوزه های انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار برقرار است.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، بینندگان رسانه استانی مازندران از نقش پررنگ مناظره نامزد های راه یافته به مرحله دوم انتخابات در حوزه قائمشهر، سوادکوه ، جویبار و سیمرغ، در شفافیت اذهان عمومی و تشخیص فرد اصلح در رأی به نامزد مورد نظر سخن گفته ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۳    
جویبار- مردم شهیدپرور شهرستان جویبار مجلس قوی را مستلزم حضور افراد شایسته و متعهد دانستند و گفت: این هدف با مشارکت پرشور در انتخابات رقم می خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جویبار- استاندار مازندران صیانت از آرای مردم را یکی از اصلی ترین وظایف قانونی عوامل اجرایی اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جویبار - استاندار مازندران گفت: 416 شعبه اخذ رای در حال جمع آوری مرحله دوم آرای مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: از ساعت 8 صبح شاهد آغاز رأی گیری در حوزه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۰    
ساری-ایرنا- رییس ستاد انتخابات مازندران گفت: افزون بر هفت هزار نفر عامل اجرایی و حفاظتی برای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار حضور دارند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران گفت: تعدادی از قضات امروز جمعه در شهرستان های قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار و بخش های تابعه با صدور دستورهای لازم، تخلفات انتخاباتی را با قید فوریت بررسی خواهند داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
قائمشهر- حضور مردم حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار برای خلق حماسه در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۲    
گروه رسانه ای استناد با همکاری تیم افکارسنجی و تحلیل داده های امید فردا نسبت به انجام نظرخواهی از مخاطبین خود در خصوص کاندیداهای مجلس حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ نمود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جویبار از استقرار 79 شعبه برای رای گیری از شهروندان این شهرستان در روز 21 اردیبهشت ماه همزمان با برگزاری دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه قائمشهر خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
ساری-ایرنا- فرماندار شهرستان جویبار از استقرار 79 شعبه برای رای گیری از شهروندان این شهرستان در روز 21 اردیبهشت ماه همزمان با برگزاری دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه قائمشهر خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۹    
فرماندار جویبار: 170صندوق اخذ رای، آماده جمع آوری آرای مردم جویبار در مرحله دوم انتخابات است.
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شمال نیوز : دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قائم شهر شامل قائم شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ چهار داوطلب در حال رقابت هستند که در روز جمعه 21 اردیبهشت ماه با آرای مردم 2 نفر به کرسی مجلس راه می یابند.