سه شنبه ۰۱ مردادساعت ۱۲:۱۳Jul 2019 23

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۴ دقیقه پیش    
نمایندگان سه استان شمالی کشور در نامه ای به رییس جمهور تاکید کردند که طبق روال سال های قبل و به منظور حمایت از برنج کاران داخلی از ابتدای مرداد ماه لغایت پایان آبان ماه به مدت چهار ماه واردات و توزیع ...
  ۵ دقیقه پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، در تشریح آخرین نشست این ستاد از تدوین برنامه ای کوتاه مدت و مشخص برای تعیین تکلیف بدهکاران کلان بانکی خبر داد.
  ۱۹ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر لزوم هرچه فعال تر شدن دیپلماسی سیاسی کشورمان در اجرای گام های متناظر ایران با اقدام متقابل امریکا در حوزه برجام تاکید کرد.
  ۲۰ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس گفت: طبق قانون، ظرف سه روز وقت داریم هیأتی مرکب از اعضای کل روسای کمیسیون های تخصصی و اعضای کمیسیون آیین نامه داخلی و سه نفر از اعضای امضاکننده سلب عضویت از ...
  ۴۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت می گوید وزارتخانه تحت امرش موضوع ربح مرکب را به رسمیت نمی شناسد چراکه این سود مشکلات بسیاری برای تولیدکنندگان ایجاد کرده است.
  ۵۲ دقیقه پیش    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: طرح تشکیل وزارت بازرگانی توسط برخی نمایندگان تهیه شده که به احتمال فراوان در هفته آینده در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران غیرجاری شبکه بانکی کشور را به تصویب رساندند.
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی میهمانان جلسه علنی امروز پارلمان را قرائت کرد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه مجلس موارد اعلام وصول شده توسط هیات رئیسه مجلس را قرائت کرد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز را اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با انتقاد از اینکه صندوق توسعه ملی در تزریق منابع اشتغال زایی کند عمل می کند، گفت: دو حوزه صنعت و کشاورزی در حوزه اشتغال دچار مشکل شده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با انتقاد از نبود شفافیت در نحوه هزینه کرد ارز تخصیص داده شده به سازمان غذا و دارو تاکیدکرد که وزیر بهداشت و درمان را برای پاسخ به سوال نمایندگان پیرامون حواشی ایجاد شده در ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی می گوید: عملکرد و رفتار نمایندگان مجلس، شورای شهر، وزرا، استانداران، مدیران و کسانی که به جریان اصلاحات منتسب هستند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس، گفت: عده ای رانت خوار در فصل برداشت به دنبال واردات برنج هستند تا از این موضوع سودی کسب کنند، لذا دولت باید هرچه سریعتر واردات آن را ممنوع کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که چرا اجرای قانون پیشین مالکیت فکری و معنوی تا زمان تصویب قانون جدید تمدید نشد بیان کرد ...
  ۳ ساعت پیش    
اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دایی پروانه سلحشوری را تسلیت گفتند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن اینکه معتقد است توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
جلسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سید حسین نقوی حسینی با بیان این که مسیر عربستان سعودی در حال تغییر جدی است ، گفت به نظر می رسد آنها به سوی تنش زدایی گام برمی دارند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۳    
صحن علنی نوبت عصر 31 تیرماه مجلس شورای اسلامی از زاویه دوربین خانه ملت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
علاءالدین بروجردی در گفت وگو با العالم توضیحاتی درباره توقیف نفتکش انگلیسی، برجام، اینستکس و اوضاع یمن ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: تنها 20 درصد بودجه یک میلیارد دلاری که از صندوق توسعه در سال 97 برای رونق تولید برداشته شد، پرداخت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: برطرف کردن مشکلات برای ایجاد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و به تصویب رسیدن آن از اهداف مهم فراکسیون میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است: رسانه ملی برای افزایش بودجه و گسترده کردن کار خود در بیرون از مرزها باید گزارش عملکرد سالانه خود را منتشر کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون امامزادگان مجلس گفت: بسیاری از کارهای عمرانی بقاع متبرکه امامزادگان زمین مانده و نیازمند بازسازی جدی است به همین دلیل نیازمند بودجه هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۱    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس با بیان اینکه بازگشایی ایستگاه های بسیج و محمدیه نیازمند ایمن سازی و آماده سازی ایستگاه های بخش میانی است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در تذکر به طرح سوال رحیمی نماینده تهران گفت: آقای رحیمی سوال شما و حاشیه های آن به امنیت ملی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه ارائه خدمات به جامعه رزمندگان دغدغه اصلی همه ما است، گفت: وزارت دفاع به تمام وظایفش در قبال رزمندگان عمل کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: قوه قضائیه کسانی که جاسوس بودند را مجازات کرده به جای اینکه آن هایی که جاسوسان را گرفته اند تشویق کنید آن ها را محاکمه می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه وزارت دفاع وظیفه ای در قبال مسائل امنیتی و اطلاعاتی نیروهای مسلح ندارد، گفت: هیأت رئیسه مجلس نباید اجازه طرح این سوال از وزیر دفاع را می داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
این نماینده مجلس دهم گفت: آقای رحیمی در نشست امروز مجلس، سوالاتی را از امیر حاتمی مطرح کرد که هیچ ارتباطی با وظایف وزیر دفاع نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: با توجه به اینکه جنگ تمام عیاری علیه کشور از سوی دشمنان آغاز شده، سوال از وزیر دفاع نباید در این مقطع زمانی مطرح می شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۳    
نماینده تهران در مجلس از پاسخ های وزیر دفاع و پشتیبانی مجلس به سوال خود درباره نحوه دسترسی به فیلم اعترافات و مستند مربوط به دو تابعیتی ها و علت پخش آن در جلسه علنی قانع شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس درباره اخطار نمایندگان درباره سئوال نماینده تهران از وزیر دفاع گفت: موضوع اخطار نمایندگان در نشست آتی هیأت رئیسه بررسی و به استحضار نمایندگان مجلس می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس از پاسخ های امیر حاتمی وزیر دفاع درباره علل عدم ارائه خدمات حمایتی به ایثارگران قانع شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: فیلمی که با موضوع دو تابعیتی ها در مجلس پخش شد با سریال گاندو دو روی یک سکه هستند، هر دو در مسیر ناامید کردن مردم، تشویش اذهان عمومی، تخریب دولت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس از تشکیل کارگروهی در کمیسیون انرژی مجلس جهت بررسی مشکلات مرتبط یا قاچاق سوخت خبر داد و گفت: در اجرای تکالیف قانونی دستگاه های تولید و توزیع نفت چالش هایی ایجاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: شرایط معیشت رزمندگان، ایثارگران و نیروهای مسلح در وضعیت اقتصادی کنونی نگران کننده و شکننده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: وحدت همه ارکان نظام حول منافع ملی برای برخورد بدون اغماض با خطای بیگانگان در شرایط کنونی قابل تحسین است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان درباره نحوه دسترسی به فیلم اعترافات و مستند مربوط به دوتابعیتی ها ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس موارد اعلام وصول شده توسط هیات رئیسه مجلس را قرائت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دهلران و دره شهر در مجلس با بیان اینکه عدم ساخت سد تنظیمی در پایین دشت سیمره ظلم بزرگی به مردم منطقه بود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس می گوید که شکایت انگلیس از توقیف نفتکش در تنگه هرمز به سازمان ملل راه به جایی نمی برد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۵    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: راهکار مقابله با رانت عدالت اجتماعی است و باید به همه جامعه توجه کرد نه اینکه فقط گروه خاصی مورد توجه باشند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، کنترل جذابیت بازارهای رقیب بازار سرمایه را در هدایت نقدینگی به بورس موثر دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دهلران در مجلس از پاسخ های وزیر نیرو به سوال خود درباره علت عدم مهار آبهای مرزی قانع شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اردکانیان وزیر نیرو با اشاره به اهمیت اجرای پروژه سامانه گرمسیری و مهار آب های مرزی گفت: این پروژه از نقاط برجسته در کارنامه کشورمان محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس می گوید آیا واقعا حضور زنان در ورزشگاه ها موضوعی است که فیفا و سازمان های بین المللی به آن ورود و تهدید به محرومیت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۹    
رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: نظر شورای نگهبان نسبت به برگزاری انتخابات الکترونیکی مثبت است اما باید سِروِرها، نرم افزارها و سخت افزارها توسط شورای نگهبان تایید شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: برنامه ما عمومیت دادن به موضوع انتخاب مدیران بر اساس شایسته گزینی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۵    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم باید بدانند که در رابطه با بودجه های کشور، اختلاس اندک و غیر قابل بیان داریم و این اتفاقاتی که افتاده در رابطه با تسهیلات بانکی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس می گوید: تقابل نظامی با ایران ممکن است عبور یک سوم نفت جهان را که از خلیج فارس گذر می کند با مشکل مواجه کند و قیمت نفت را به بیش از 150 دلار برساند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
وکیل زاده با بیان اینکه در 4 ماهه نخست سال جاری حدود 95 میلیون لیتر بنزین مصرف شده است، گفت: مصرف استاندارد بنزین باید 4 میلیون لیتر از میزان فعلی کمتر باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: ما دیروز پاسخ قانع کننده ای از وزیر اطلاعات در خصوص مسائل جاسوسی و چرایی تایید صلاحیت آقای نجفی برای شهردار شدن دریافت نکردیم به همین دلیل این موضوع را به ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:از این جهت اگر عربستان سعودی چراغ سبزی نشان بدهد باید آن را در عمل نشان دهد که حسن نیت واقعی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: سعودی ها باید حملات خودشان را به روی یمن متوقف کنند تا بتوانند با ایرانی ها وارد گفتگو شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیشنهاد ایجاد ائتلاف دریایی از سوی آمریکا به ژاپن در حال حاضر تنها لفظ و ادعایی است که جنبه عملی به خودش نمی گیرد؛ ولی اوضاع را امنیتی تر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه حل موجود شما برای جلوگیری از چاه های غیرمجاز پر کردن آن ها است در حالی که کشاورزان از این طریق امرارمعاش می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی، با بیان اینکه استفاده از برق برای تولید ارز دیجیتال در زمان پیک مصرف ممنوع است، گفت: بانک مرکزی مکلف است ظرف 3 ماه مقدمات تولید رمزارز در کشور را فراهم کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: کمیسیون اقتصادی دولت رمزارزها را به عنوان یک صنعت به رسمیت شناخته و وزارت صمت نیز مسئول صدور مجوز برای تولید ارز دیجیتال شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس حوزه هنری می گوید با توجه به اینکه کار این سازمان، تولیدمحور است از موضوع تخصیص بودجه بر اساس عملکرد استقبال می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: مصرف برق در تولید ارز دیجیتال باید در حد مجاز باشد و در تابستان و ساعات اوج بار برای تولید آن محدودیت های مصرفی در نظر گرفته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده بم در مجلس از پاسخ های وزیر نیرو از سوال خود درباره علت عدم اعمال مدیریت علمی و عملی در امور آب کشور قانع شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۶    
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برجام باید سرلوحه کار کشورهای 1+5 قرار گیرد و اگر آمریکا قرار است وارد گفت وگو با ایران شود، باید به میز برجام بازگردد و غیر از این مسیر، راه دیگری وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۶    
دیدار فاطمه حسینی با سفیر صربستان در تهران امروز 31 تیر ماه 1398 از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۴    
سخنگوی فراکسیون تولید و اشتغال مجلس وضعیت اشتغالزایی از طریق حوزه سیاست های فعال بازار کار را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۱۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: نیروی دریای سپاه همراه با سایر نیروهای مسلح، به نمایندگی از ملت ایران اجازه نخواهند داد منافع ملی و امنیت منطقه با رفتارهای نامتعارف بیگانگان خدشه دار شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۰    
رئیس فراکسیون حقوق شهروندی گفت: منشور حقوق شهروندی در دولت قبلی تهیه شده و برنامه ریزی می کنیم که این منشور باید ضمانت های اجرایی خود را پیدا کند تا همبستگی و اتحاد ملی ایجاد شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۸    
سخنگوی فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تاکنون گزارشی مبنی بر ایجاد اشتغال به این فراکسیون ارائه نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: دستگاه های 3 زمانه در اختیار تولیدکنندگان ارز دیجیتال قرار می گیرد که در ساعت پیک مصرف، برق این دستگاه ها خاموش می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت:شورای نگهبان به صورت قاطع مخالف استانی شدن انتخابات نیست ،اما مواردی وجود دارد که باید این موارد در طرح لحاظ شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت شرایط تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی را به منظور حمایت از رونق تولید مشخص کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید دارد که شکایت لندن از تهران به جایی نمی رسد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: وثیقه بودن سهام "ایران خودرو" و "سایپا" مانعی ذاتی و ماهوی برای واگذاری نبوده و قابل حل شدن است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس می گوید با توجه به اینکه شورایاری ها در سنوات گذشته تشکیل شده، استنباط شورای شهر تهران این بود که می توانسته باز هم برگزار شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس از دولت خواست تا در مورد حمایت از تولید کنندگان داخلی گزارشی ارائه دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۷    
نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس گفت: امروز متاسفانه حزبی را که به معنی واقعی به رویکردهای سیاسی ،اجتماعی ،اقتصادی خود پایبند باشد،کمتر می بینیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۵    
نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران با کشورهای منطقه آمریکای لاتین و حیات خلوت آمریکایی ها روابط خوب و دیرینه دارد و از مواضع آنها در مقابله با آمریکا حمایت کرده و به این ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۹    
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز 31 تیر ماه 1398 به شرح زیر می باشد. عدل هاشمی پور، سیدحمزه امینی، هدایت الله خادمی، شادمهر کاظم زاده، سیدمصطفی ذوالقدر
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۸    
نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز 31 تیر ماه 1398 با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت معدن و تجارت و فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۷    
نشست کارگروه زنان و خانواده کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز 31 تیر ماه 1398 برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم میناب در مجلس با بیان اینکه اگر در آینده نزدیک مشکل کمبود و گرانی پیاز ایجاد شد بدانید دلیل آن نرسیدن بذر به دست کشاورزان است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
صحن علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب سید مرتضی بختیاری به ریاست کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد؛ عربستان باید بحران یمن را پشت سر بگذارد تا به روابط دیپلماتیک با تهران فکر کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۴   + ۷۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی درباره جزییات بازطراحی رآکتور آب سنگین اراک توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به شکایت انگلیس از ایران به شورای امنیت، گفت: رفع تنش میان ایران و انگلیس از مسیر دیپلماسی قابل حل است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۶    
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با اشاره به اظهارات رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام علیه وی، گفت: اظهارات من براساس وظایف نمایندگی ام بوده و در سخنرانی تربت جام از هیچ نماینده و مسئولی اسم نبردم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
یکی از درمان های فشار خون قرص لوزارتان است که قریب به یک سال است که در جهان سرطانزا شناخته شده اما تا همین چند روز پیش در کشور به عنوان دوای درد فروخته می شد و بیماران مبتلا به فشار خون را در معرض ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب مهندس سیدپرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: در تهران و بعضی از شهرستان های دیگر با حقوق ماهیانه کمتر از 7 یا 8 میلیون تومان نمی توان زندگی آبرومندانه داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس نامه 170 نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تحویل 4 میلیون تن قیر به طرح های عمرانی را قرائت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۵    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی زنگ پایان نشست علنی را به صدا درآورد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، خطاب به رئیس جمهور بر ضرورت توجه به دو حوزه مهم و حیاتی فرهنگ و اقتصاد و رفع مشکلات مرتبط با آنها تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ملک محمدی بابیان اینکه توجه به حوزه فرهنگی باید زیربنای فعالیت ها در حوزه های سیاسی، علمی، اجتماعی، اقتصادی قرار گرفته و روح و حقیقت تمام کمیسیون های تخصصی مجلس باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۳    
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس راهکارهای تقویت بازار سرمایه را تشریح کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...