شنبه ۲۵ مردادساعت ۱۲:۳۰Aug 2020 15

خانه ملت (icana.ir)

 

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 29 اسفند 1397 خانه ملت 29 اسفند 1398 خانه ملت 31 فروردین 1399 خانه ملت 31 اردیبهشت 1399 خانه ملت 31 خرداد 1399 خانه ملت 31 تیر 1399 خانه ملت 1 مرداد 1399 خانه ملت 2 مرداد 1399 خانه ملت 3 مرداد 1399 خانه ملت 4 مرداد 1399 خانه ملت 5 مرداد 1399 خانه ملت 6 مرداد 1399 خانه ملت 7 مرداد 1399 خانه ملت 8 مرداد 1399 خانه ملت 9 مرداد 1399 خانه ملت 10 مرداد 1399 خانه ملت 11 مرداد 1399 خانه ملت 12 مرداد 1399 خانه ملت 13 مرداد 1399 خانه ملت 14 مرداد 1399 خانه ملت 15 مرداد 1399 خانه ملت 16 مرداد 1399 خانه ملت 17 مرداد 1399 خانه ملت 18 مرداد 1399 خانه ملت 19 مرداد 1399 خانه ملت 20 مرداد 1399 خانه ملت 21 مرداد 1399 خانه ملت 22 مرداد 1399 خانه ملت 23 مرداد 1399 خانه ملت 24 مرداد 1399 خانه ملت 25 مرداد 1399 
  ۱۶ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: آمریکا و فرانسه به دنبال چهره ای در دولت لبنان هستند که دوران جدیدی را با آن شروع کرده و همچنین اعتماد مردم را هم جلب کنند.
  ۱۸ دقیقه پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت پدر همسر نماینده مردم ورامین در مجلس را تسلیت گفت.
  ۳۲ دقیقه پیش    
یوسفی نماینده مردم در مجلس یازدهم افزایش قیمت مرغ در بازار را ثمره بی برنامگی و عدم نظارت وزارت جهاد کشاورزی دانست.
  ۳۹ دقیقه پیش    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: جهاد کشاورزی باید به موضوع کیفیت گندم و میزان ارزش غذایی و درصد ماده گلوتن محصولات نیز توجه کند.
  ۴۲ دقیقه پیش    
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی عنوان کرد: حذف کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و واگذاری پذیرش به عهده دانشگاه ها در دستور کار ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور قرار دارد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب نسبت به تعامل مجلس با سایر قوا و دستگاه ها، گفت: در کنار استفاده از ظرفیت تخصصی و کارشناسی درون مجلس ...
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رضا اردکانیان وزیر نیرو روز سه شنبه، با حضور در کمیسیون انرژی مجلس به سوالات تعدادی از نمایندگان پاسخ می دهد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو برای پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان در نشست این هفته کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس حاضر می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در هفته جاری به منظور پاسخ به سوالات نمایندگان میهمان کمیسیون اقتصادی مجلس است.
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیات رییسه مجلس برقراری روابط دیپلماتیک میان امارات عربی متحده و رژیم صهیونیستی را بدنامی بزرگ تاریخ برای امارات خواند و تاکید کرد که امت اسلامی در مقابل این دسیسه سکوت نمی کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون صنایع و معادن در هفته جاری از نمایشگاه دائمی اقلام صادراتی بازدید می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف ضمن محکومیت توافق امارات و اسرائیل، این توافق را یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت های مقاومت دانست.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس از آماده سازی طرحی برای سهمیه بندی تمامی حامل های انرژی خبر داد و گفت: بهتر است این طرح با عنوان طرح وان (مخفف واحد انرژی) جایگزین طرح سهمیه بندی بنزین شود چراکه باید تمام ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تصمیم یکباره ستاد ملی کرونا در خصوص برگزاری کنکور سراسری، سلامتی روحی و روانی داوطلبان را تحت تاثیر قرار داده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم با بیان اینکه در سال های اخیر نحوه اجرای نظام توزیع یارانه و اقدامات حمایتی به تشدید اختلاف طبقاتی در جامعه منجر شده است از تلاش مجلس برای تغییر سازوکارهای ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد در مجلس گفت: عدم رای آوری تمدید تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران در شورای امنیت حقانیت کشورمان را به همه دنیا اثبات کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نشست این هفته کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر بانک مرکزی شفافیت لازم را درباره میزان ارزهای صادراتی بوجود نیاورد، مطمئنا این موضوع را طی یک قانون برای آنها به صورت الزام در خواهیم آورد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: گزارش های دریافتی نشان می دهد تنها 10 تا 15 درصد از نهاده های وارداتی با قیمت دولتی در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد و باقیمانده نیاز ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیمه کردن خبرنگاران را نیازمند تامین منابع لازم دانست و گفت: تعداد خبرنگارانی که طی دو تا سه سال گذشته از مزایای صندوق اعتباری هنر بهره مند شدند نسبت به گذشته دو تا 3 برابر ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکصدودومین شماره فصلنامه علمی پژوهشی مجلس و راهبرد توسط مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس،، گفت: نمایندگان استان عزم خود را جزم کرده اند و با برافراشتن پرچم محرومیت زدایی تلاش خواهند کرد تا فقر و محرومیت از چهره استان زدوده شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
از قدیم الایام سالمندان همان بازنشستگان امروز به عنوان بزرگترهای فامیل از عزت و احترام خاصی برخوردار بودند تا جایی که کوچکترها به حرمت موی سفید بزرگترها قدم از قدم آنها برنداشته و همیشه بالای مجالس ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس از تصویب طرح اصلاح تبصره یک ماده 38 آیین نامه در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس برای رسمیت دادن به تشکیل کمیسیون قضایی و حقوقی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۳:۵۸    
نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: اگر رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت حضور پیدا می کرد شاید رویکرد نمایندگان نسبت به مدرس خیابانی تغییر می کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه فرافکنی در مورد برگزاری کنکور سیاسی کاری است، گفت: اظهارات ضد و نقیض در رابطه با کنکور به هیچ وجه به مجلس ارتباطی ندارد و دولت مسئول تمامی عواقب برگزاری ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۲:۰۹    
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: آمریکایی ها باید دست از خوی زورگویی خود بردارند و تا زمانی که دست از سلطه گری و تغییر سیاست خود برندارند هیچ گونه تغییری در سیاست جمهوری اسلامی ایران در ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: این موضوعی که رئیس جمهور به توصیه ستاد ملی کرونا برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی در مجلس حضور پیدا نکنند اما کادر درمانی در جبهه مقابله با این ویروس باشند جای بسی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۰:۰۸    
نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: آمریکایی ها خوی سلطه گری و استکباری دارند و البته قلدرمآب نیز هستند؛ بنابراین کدام آدم عاقلی پای میز مذاکره با این ها می نشیند؟
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۹:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می گوید فروش اوراق سلف نفتی در یکشنبه آینده ارتباطی با مصوبه سران قوا ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۹:۳۲    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس می گوید در شرایط حاکم بر کشور، حضور رئیس جمهور در مجلس می توانست اثر مثبت داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی هماهنگی اقتصادی گفت: فروش اوراق سلف نفتی وزارت نفت با مصوبه شورای سران متفاوت است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای عادی سازی روابط و علنی شدن آن میان امارات و رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس طی پیامی توییتری در واکنش به توافق امارات و رژیم صهیونیستی نوشت: سازش ذلیلانۀ حاکمان ⁧‫امارات‬⁩ متحدۀ عربی با رژیم جنایتکار صهیونیستی، خیانت به ارزش های انسانی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه مراسم عزاداری ایام محرم باید به صورت محدود و با تفکیک جمعیت برگزار شود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون امور داخلی کشور در نشست هفته آینده ضمن بررسی طرح و لوایح مربوطه، از رئیس سازمان ثبت احوال برای ارایه گزارش دعوت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۰    
یک نماینده مردم در مجلس گفت: عدم رای اعتماد مجلس به گزینه پیشنهادی دولت برای وزارتخانه صمت نشان از اقتدار مجلس بود و این مهم بیانگر این است که مجلس بنای کوتاه آمدن از حقوق ملت را ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۸    
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس زمان نامناسب معرفی وزیر پیشنهادی صمت و عدم حضور رییس جمهور در جلسه رای اعتماد، توهین به نمایندگان مردم بشمار می رود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۳    
سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) و رئیس جمعیت هلال احمر در خصوص اقدامات انجام شده و برنامه های آتی خود روز سه شنبه هفته آتی به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گزارش می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرکرد در مجلس با انتقاد از تغییر مداوم نظر وزرای علوم و بهداشت در مورد برگزاری کنکور، گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه بهبود وضعیت صنعت فرش و قالی بافی همدان نیازمند ایجاد شرکت های حامی است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
لایحه دوفوریتی افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس در دستور کار هفته آتی مجلس قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش هفته آینده بررسی میزان و چگونگی آماده سازی مدارس و دانش آموزان و معلمان جهت اجرای سامانه شاد در سال تحصیلی جدید را دستور کار خود دارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس در پیام توییتری تصمیم صلح بین امارات و اسرائیل را بزدلانه دانست و گفت: تصمیم مقاومت یا صلح در دست فلسطینیان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
حاشیه ها پیرامون مدرس خیابانی از زمانی شروع نشد که روحانی او را در جلسه رای اعتماد همراهی نکرد، بلکه او کارش در وزارت صمت را هم در فضایی پرحاشیه آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه تعویق کنکور تبعات بسیار زیادی به همراه دارد گفت: باید برای خیز مجدد کرونا در فصل پاییز آماده باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بناب در مجلس اعتقاد دارد رییس جمهور می توانست شرایط را با حضور کوتاه مدت در جلسه رای اعتماد وزیر صمت مدیریت کند زیرا پروتکل های بهداشتی در مجلس اجرایی و رعایت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در پیامی توئیتری به توافق رژیم صهیونیستی و امارات در عادی سازی روابطشان واکنش انتقادی نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: توافق نامه امارات و اسرائیل، فرصتی برای ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلی این هفته درآمدهای ارزی و طرح تامین کالاهای اساسی را با حضور وزیر نفت و رئیس سازمان برنامه و بودجه بررسی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از پروپاگاندای رسانه ای ترامپ گفت و اظهار کرد: نفتکش های توقیف شده ایرانی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشور برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان به کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی می رود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
نشست عمومی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با حضور قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس با رای نمایندگان به عنوان رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و چین انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، هفته آینده با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به بررسی موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح خواهند پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بی خاصیت کردن و تبدیل کردن حزب الله لبنان به حزبی صرفا سیاسی هدف مکرون از دخالت در امور لبنان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس یازدهم گفت: انتخابات ریاست جمهوری قطعا در سال آینده تحت هر شرایطی در موعد مقرر برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کنکور به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی ممزوج می شد از درخواست از رییس مجلس شورای اسلامی برای ورود به موضوع زمان برگزاری کنکور جهت رفع بلاتکلیفی جوانان ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هئیت رئیسه مجلس گفت: هرکسی در انتخابات آمریکا پیروز شود هیچ تفاوت مبنایی در سیاست های استکباری و سلطه گری آن ایجاد نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس معتقد است که بی ثباتی در تصمیم گیری های دولت به سلامتی جسمی و روحی داوطلبان آسیب می رساند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۷:۵۹    
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: 12 پرونده کلان لبنیات به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است و منتظریم هرچه زودتر تکلیف احکام آن ها معلوم شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته نفت و فرآورده های نفتی کمیسیون انرژی مجلس معتقد است فروش نفت در داخل کشور و تبدیل آن به فرآورده، بدون تحت شعاع قرار دادن بازارهای وزارت نفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اظهار نظرهای متناقض وزارتخانه های بهداشت و علوم موجب شده شائبه تصمیم های غیر کارشناسی با اهدف غیر حرفه و سیاسی قوت بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی و کارون گفت: متاسفانه عده ا ی در داخل کشور به این خوش باوری رسیدند که اگر جوبایدن رئیس جمهور شوند، سیاست های استکباری آمریکا نسبت به ایران تغییر خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده گرمی مغان در مجلس گفت: نیامدن رئیس جمهور به جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت دلیل موجهی نبود و همین مسئله هم برای عدم رای آوری مدرسی خیابانی تاثیرگذار بود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۰:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: براساس ماده 204 آیین نامه داخلی مجلس سخنرانی معاون اول رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت امکانپذیر نبود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها را با رویکرد کارآمدسازی دنبال خواهیم کرد که این موضوع به نفع مردم خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرائی باشگاه تحریمی ها گفت: هدف ما از باشگاه تحریمی ها، راه اندازی کمیسیون ویژه ای در مجلس یازدهم است تا طرح های بزرگ اقتصادی طراحی شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۹:۳۸    
مجلس صدای نگرانی مردم برای شرکت در کنکور سراسری را شنید...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در نشست رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با شورای معاونان وزارت کار بر ضرورت تعامل این وزارت خانه با کمیسیون برای حل حداکثری مشکلات تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس، از اظهارنظر متناقض مسئولان پیرامون زمان برگزاری کنکور به عنوان عامل ایجاد تشویش و استرس بین جوانان یاد کرد و آن را اقدامی در جهت تخریب مسئولان از سوی یکدیگر و ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۸:۵۲    
آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در تهران با مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۴    
نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه خرید تضمینی مناسب و بسته بندی مدرن دغدغه ای اساسی کشاورزان دشتستان است، گفت: برای صادرات بهینه خرما دشتستان ما نیازمند شناسایی و بازاریابی بین المللی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۷:۴۰    
نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه استان گلستان فاقد صنایع مادر بزرگ است، گفت: با ایجاد کارخانجات خودرو سازی، ماشین آلات کشاورزی و صنایع تبدیلی بزرگ می توان اقتصاد استان گلستان را دگرگون کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد در مجلس گفت: ترامپ با طرح مذاکره مجدد به دنبال تامین منافع خود و کابینه اش است و البته عده ای هم در داخل کشور نباید به مذاکره با آمریکا دل ببندند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۳    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس به دلیل منافع مشترک نمی توانند راه خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی جداکنند و سیاست های آنها را دیکته می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: تقریبا از یک هزار و 200 شهرداری در کشور به جزء شهرداری پایتخت، کمیسیون ماده 100 در 60 درصد از پرونده ها اقدام به صدور جریمه می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به اظهارات متنقاض دولت در قبال برگزاری کنکور، بزرگ ترین اشکال یک سیستم مدیریتی، بلاتکلیفی و ارسال پیام های متناقض به جامعه دانست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مجلس یازدهم به وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت رای اعتماد نداد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مردم در مجلس گفت: مطرح کردن مذاکره مجدد با ایران از سوی رئیس جمهو آمریکا بیشتر جنبه تبلیغاتی برای انتخابات آمریکا دارد و در ضمن مذاکره با آمریکا معنایی ندارد که آدم بخواهد به آن فکر کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس، با انتقاد از تاخیر دولت در ارسال لایحه تامین امنیت زنان که معتقد است تصویب آن می توانست از بروز بسیاری از حوادث اخیر جلوگیری کند تاکیدکرد که این کمیسیون باید به ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه مسکن مهر محلی از اعراب در استان سیستان بلوچستان ندارد، گفت: خانه های کپری در استان سیستان و بلوچستان در معرض ریزش قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۹۷ سایت دیگر  
امیرآبادی فراهانی توضیح داد: براساس طرح "سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار"، ماهانه به هر فرد 30 لیتر بنزین سهمیه ای پرداخت خواهد شد که به کارت سرپرست خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس آمارها، ایرلاین ها حدود 300 هواپیما تحت تملک دارند، اما از این میزان تنها حدود 140 هواپیما در خط پروازی مشغول به فعالیت هستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فیروزی عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: تنها راه کار مدیریت بازار مسکن، متعادل کردن نظام عرضه و تقاضا در بازار مسکن است که این مسئله تنها با تولید انبوه مسکن اتفاق می افتد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گیلانغرب و قصرشیرین گفت: مردم لبنان با همبستگی ملی توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد و اجازه نخواهند داد که رژیم صهیونیستی به اهداف خود در این کشور دست پیدا کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نوجوانان همان کسانی هستند که در آینده نه چندان دور ضمام بسیاری از امور مهم را در دست خواهند داشت بنابراین توجه به آنها تضمین آینده ای بهتر برای همگان خواهد بود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۷:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تعیین تکلیف تفاهم نامه ساخت مسکن خبرنگاران تا کمتر از یک ماه دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۷    
نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه حمایت مراکز صنعتی از تیم های ورزشی اراک کمرنگ است، گفت: مراکز صنعتی بیش از هرمسئله ای به فکر درآمد زایی اقتصادی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه بررسی مشکلات کارگران هفت تپه که با حضور نیکزاد نایب رئیس مجلس برگزار شد، مصوباتی برای حل مشکل بیمه و حقوق معوق کارگران تا هفته آینده تعیین گردید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با بیان اینکه مباحثی درباره پرداخت حقوق های معوقه کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه صورت گرفته است، گفت: مشکلات این کارگران تا هفته آینده حل نشود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه بررسی مشکلات کارگران هفت تپه که با حضور نیکزاد نایب رئیس مجلس برگزار شد، مصوباتی برای حل مشکل بیمه و حقوق معوق کارگران تا هفته آینده تعیین گردید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت ساختمان این مرکز بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: احزاب و قومیت های لبنان باید مراقب باشند تا بدخواهان به اهداف خود دست پیدا نکنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از اینکه ایمنی ساختمان های عمومی میان دستگاه های ناظر پاسکاری می شود از مکاتبه مجلس با دستگاه های مربوطه برای انتقال انبار نفت شهران به خارج از تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۹    
نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه رفسنجان را شهری برخوردار تعریف کرده اند اما متاسفانه وضعیت اقتصادی رفسنجان مناسب نیست، گفت: سهم 15درصدی رفسنجان از معدن سرچشمه واریز شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، از انتخاب 15 نفر از نمایندگان مجلس برای عضویت در اتحادیه بین المجاس جهانی (IPU)خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، از انتخاب 5 نفر از نمایندگان مجلس برای عضویت در مجمع مجالس آسیایی(APA) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخزر در مجلس گفت: ترامپ می خواست یک قرارداد جدید را به ایران تحمیل کند تا آن را برای خود برگ برنده محسوب کند.
مشاهده نتایج بیشتر...