سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۱۳:۴۱Aug 2018 14

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 1 مرداد 1397 خانه ملت 2 مرداد 1397 خانه ملت 3 مرداد 1397 خانه ملت 4 مرداد 1397 خانه ملت 5 مرداد 1397 خانه ملت 6 مرداد 1397 خانه ملت 7 مرداد 1397 خانه ملت 8 مرداد 1397 خانه ملت 9 مرداد 1397 خانه ملت 10 مرداد 1397 خانه ملت 11 مرداد 1397 خانه ملت 12 مرداد 1397 خانه ملت 13 مرداد 1397 خانه ملت 14 مرداد 1397 خانه ملت 15 مرداد 1397 خانه ملت 16 مرداد 1397 خانه ملت 17 مرداد 1397 خانه ملت 18 مرداد 1397 خانه ملت 19 مرداد 1397 خانه ملت 20 مرداد 1397 خانه ملت 21 مرداد 1397 خانه ملت 22 مرداد 1397 خانه ملت 23 مرداد 1397 
  ۲ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه ارایه وام 50 میلیونی بافت فرسوده در راستای کمک به دریافت کنندگان تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم بوده است ...
  ۲۱ دقیقه پیش    
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه لایحه خط مشی، نحوه اداره و نظارت بر سازمان صداوسیمای پیشنهادی دولت موضوعیت ندارد، گفت: باید از موازی کازی پرهیز کرد.
  ۳۳ دقیقه پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس فرار مالیاتی را تنها دلیل عدم استفاده از دستگاه کارتخوان در مطب پزشکان دانست.
  ۳۶ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در جلسه با خبرنگاران پارلمانی به تشریح اهمیت تعامل کمیسیون متبوع و رسانه ها پرداخت.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در حوزه بازرسی دارو با کمبود نیرو مواجه هستیم و باید بازرسان تخصصی پرورش دهیم.
  ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: متکدیان فضای این شهر را بکر و فرصتی می دانند تا با استفاده از ظرفیت تبریز گلیم خودشان را از آب بیرون بکشند.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، توضیحاتی پیرامون انعقاد قرارداد یکی از مشتریان نفتی ایران با آمریکا ارائه کرد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان مهم دیروز مقام معظم رهبری در تشریح وضعیت کشور علی الخصوص در حوزه اقتصاد گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش بسیاری از مشکلات استقلال و پرسپولیس را به دلیل مدیران غیرورزشی دانست و تایکد کرد: حتی انتخاب شدن آنها توسط وزارت ورزش و جوانان محل اشکال است.
  ۱ ساعت پیش    
عضو مجمع نمایندگان استان مازندران معتقد است صنایع چوب و کاغذ مازندران علیرغم برخورداری از ظرفیت بسیار بالا برای تولید داخلی کاغذ با کمبود مواد اولیه روبرو است.
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی،راهکارهای تقویت ارزش پول ملی را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، تدوین آیین نامه اهدای عضو تحت نظارت وزارت بهداشت را ضروری دانست و درباره چگونگی برخورد با دلالی خرید و فروش اعضای بدن در فضای مجازی توضیح داد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو فراکسیون عشایر مجلس با بیان اینکه سال تحصیل عشایر با توجه به زمان قشلاق و ییلاق مشخص شود، گفت: اولویت عشایر تامین غذای دام است و آموزش در حاشیه قرار می گیرد.
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس علل افزایش آمار تسویه حساب دانشجویان به منظور خروج از کشور را برشمرد.
  ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید مردم از اینکه با سلاطین برخورد نمی شود ناراحت هستند و تصور می کنند این مسائل سهوی نیست و بخشی از حاکمیت دراین مفسده ها دست دارند.
  ۲ ساعت پیش    
نمایندگان مردم در مجلس، کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر و سند راهبردی تدوین شده را ماحصل مذاکرات 22 ساله با همسایگان ساحلی دانستند و تاکید کردند که این مفاد برای اجرا باید به تایید رهبری برسد.
  ۲ ساعت پیش    
دبیر ستاد حمایت از کالای داخلی شهرداری تهران از توزیع روغن به میزان کافی در بازار خبر داد و گفت: از هفته آینده این کار آغاز می شود.
  ۲ ساعت پیش    
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس از خرید و فروش قرص های روانگردان و مواد مخدر در اطراف برخی مدارس انتقاد کرد و گفت: 136 هزار دانش آموز در معرض خطر ابتلا به مصرف مواد مخدر هستند.
  ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش مجلس معتقد است علیرغم پیش بینی توجه به رشته های فنی و مهارتی در اسناد بالادستی، بودجه و اعتبار لازم برای این امر در نظر گرفته نشده است.
  ۳ ساعت پیش    
عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است اگر سؤال کنندگان و رئیس جمهور بدون خروج از چارچوب به سوالات پاسخ داده و باعث ایجاد اختلاف نشوند، جلسه سؤال فرصتی برای هر دو طرف خواهد بود.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقد است برای واردات دارو توسط بخش خصوصی باید بسترهای لازم همچون تامین ارز مورد نیاز فراهم شود.
  ۳ ساعت پیش    
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس، توضیحاتی پیرامون صادرات فرش ایران در دوران تحریم ها ارائه کرد.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه هیچ کشوری مانند ایران کنکور برگزار نمی کند، از نبود اراده در وزارتخانه های آموزش و علوم برای حذف کنکور انتقاد کرد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی بهزیستی از نظارت جدی بر کمک های مردمی خبر داد و گفت: جمع آوری کمک توسط سلبریتی ها و اعلام حساب شخصی شان تخلف است و باید در مقابل بهزیستی پاسخگو باشند.
  ۳ ساعت پیش    
مساله مهم مبارزه با مفاسد اقتصادی باید همواره و همه روزه با رعایت حرمت و حریم همگان، اجرای دقیق قانون به پالایش عرصه اقتصادی کشور از سودجویان ظاهربینی دولتی و غیردولتی، مسوول و غیرمسوول منجر شود.
  ۳ ساعت پیش    
رییس فراکسیون زنان مجلس به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری خانه ملت بازدید کرد.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید در مدیریت بازار ارز و سکه سهل انگاری های صورت گرفته آنها را خیانت نمی دانیم؛ اما تاثیر منفی بر بازار داشته است.
  ۳ ساعت پیش    
عضو فراکسیون ورزش مجلس درخصوص عوامل موثر بر خطر حذف حضور تیم های ایرانی در مسابقات جام باشگاه های آسیا توضیحاتی ارائه کرد.
  ۳ ساعت پیش    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
  ۳ ساعت پیش    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است دشمن می خواهد ایران را پای میز مذاکره بیاورد تا دولت از رسیدگی به مسائل داخلی غافل شده و وارد یک جنگ روانی شویم.
  ۳ ساعت پیش    
نایب رئیس فراکسیون امید در خصوص اینکه آیا میراث باقی مانده از دولت های قبل منجر به تجمعات مردم شده است؟ گفت: تجلی الآن بوده اما خیلی از آن ها مربوط به قبل است.
  ۳ ساعت پیش    
اگر ما بتوانیم آفت های موجود در کشور را بشناسیم، راهکار ارائه دهیم و تمام ابعاد سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، ایدئولوژی و... را به کار ببندیم، نخبگان باز خواهند گشت.
  ۳ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است جمهوری اسلامی در شرایطی که چیزی به تسلط داعش بر بغداد نمانده بود به عراق کمک کرد از این رو مقامات آنها بعد از حل این مشکل باید حمایت بیشتری از جمهوری اسلامی ...
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: اگر دولت لایحه جامع نظام انتخابات را به مجلس ارائه کند، موادی از قانون که بار مالی دارد را با خیال راحت تری مصوب می کنیم.
  ۳ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس گفت: آمریکایی ها در شرایط مشابه حمله داعش به عراق، بازهم مردم این کشور را قربانی اهداف شوم خود می کند.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: یکسال قبل انتخاباتی برگزار شد، و رئیس جمهور با اکثریت آراء برگزیده شده و می باید در چنین شرایطی که کشور با جنگ اقتصادی روبه رو شده ...
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به تحمیل خسارت به برخی افراد حقیقی و حقوقی ایرانی از سوی آمریکا، گفت: ایرانیان خسارت دیده باید در دادگاه های داخلی آمریکا طرح شکایت کنند.
  ۳ ساعت پیش    
ساعت24-احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن استقبال از پویش فرزندت کجاست؟ گفت: پاسخگویی به این پرسش اعتماد عمومی را افزایش می دهد زیرا فرزندان همه مسئولان که از رانت استفاده نمی کنند ...
  ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان اینکه در بهره برداری از دریای خزر از ابعاد سیاسی و زیست محیطی به ایران ظلم شده است از مسئولان مربوطه خواست تا در پی امضای رئیس جمهور مشکلات این بخش را فراموش نکنند.
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است دولت باید بدون ترس از وقوع جنگ یا درگیری ذهنی برای برقراری مذاکره با آمریکایی ها اقداماتی برای حل مشکلات در داخل صورت دهد.
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: گران فروشی درحوزه دارو به عنوان یک کالای استراتژیک چیزی جز عدول از قانون نیست.
  ۴ ساعت پیش    
غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران در گفتگویی عنوان کرد آقای روحانی باید مسائل کشور را آنگونه که هست و خود ایشان هم حتما می دانند برای مجلس و افکارعمومی تشریح کنند ...
  ۴ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور، گفت: بنده نحوه استیضاح وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی را قبول نداشتم، چراکه هم نمایندگان زیر سوال رفتند و هم وزیر دولت.
  ۵ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر برای تصویب باید به صورت لایحه به مجلس ارائه شود و این مرکز نیز بررسی کارشناسی را انجام می دهد.
  ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حال حاضر صحبت از مذاکره مجدد کاملا صحبت انحرافی است و ترامپ هم بیشتر براساس ایجاد یک جنگ روانی این موضوع را مطرح می کند.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیته آب کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: کشور افغانستان به معاهدات امضاء شده در مورد حق آبه هیرمند پایبند بوده اما در مورد هریر رود هنوز این اتفاق نیفتاده است.
  ۵ ساعت پیش    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر نمی تواند به منزله تقسیم آب و بستر در دریای خزر باشد البته این دغدغه وجود دارد که اگر مجوزی در حوزه ...
  ۵ ساعت پیش    
همان گونه که از صحبت های مسئولان برمی آید همچنان ابهام در چرایی خشک شدن چشم علی و امکان بازگشت مجدد آب به این چشمه ادامه دارد و وضعیت احیای مجدد چشمه علی نامشخص است.
  ۵ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نامه 170 نماینده درباره بازنگری در محاسبه نمره معدل در کنکور، اجرای قانون حذف کنکور مصوب مجلس را منوط به افزایش تدریجی سهم معدل و قطعی شدن اثر آن دانست.
  ۵ ساعت پیش    
نایب رییس مجلس، گفت:در حال حاضر کشورهای همسایه ایران ارز خود را به ریال تبدیل کرده و محصولاتی همانند برنج، روغن و شکر را با قیمت بسیار ارزان از کشور خارج می کنند.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از نهایی شدن طرح خروج بانوان از کشور در کمیسیون متبوعش و در قرار گرفتن این طرح در نوبت رسیدگی در صحن مجلس خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: بسیاری از اعضای کمیسیون صنایع و معادن و بسیاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مفاد قراردادهای خودروسازان بی خبر هستند و این موضوع یکی از مشکلات ما است.
  ۶ ساعت پیش    
آرمان- احسان انصاری: به احمدی نژاد توصیه می کنم یک چهار پایه در چهارراه ولی عصر، میدان توپخانه و یا بهشت زهرای تهران بگذارد و روی آن بنشیند تا مردم وی را ببینند و فراموش نشود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۱    
نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس گفت: مجلس عزم استیضاح وزرای اقتصادی دولت را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۳:۳۸    
حمید بعیدی نژاد در توییتی نسبت به واکنش ها درباره اجلاس اخیر سران پنج کشور ساحلی دریای خزر را مورد انتقاد قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۳:۲۰    
ورامین- فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: اتکا مدیران به قدرت مردم سبب حل مشکلات اقتصادی می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۳۵    
ساعت 24- رئیس جمهور ترکیه اظهار کرد محاصره اقتصادی کشورش در ادامه کودتای ژوئیه 2016 است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه ادعاهای فرد روس درباره کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر را فاقد اعتبار دانسته و آن را با اهداف مشخص عناصر خاص دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۴۷    
یک عضو هیات علمی دانشگاه با اشاره به نکات مطرح شده در نامه رئیس قوه قضاییه به رهبری گفت: این یک اقدام مبارک است به شرط اینکه مسئولان قوه قضاییه برای نوشتن آیین نامه وقت زیادی نگیرند و مردم نتیجه را ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۶    
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس با بیان اینکه اصل 44 به واگذاری محدود نمی شود، گفت: متاسفانه این اصل به واگذاری ها محدود شده در حالی که براساس آن باید نقش تصدی گری دولت تغییر کرده و اقتصاد به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۱۷    
صدراعظم آلمان امروز (دوشنبه) از ترکیه خواست که از استقلال بانک مرکزی خود با توجه به بحران های به وجود آمده اطمینان حاصل کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۱۷    
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری گفت: سهم بهره وری در رشد اقتصادی حدود هفت تا هشت درصد برآورد می شود که در مقایسه با هدفگذاری 35 درصدی در برنامه ششم توسعه بسیار کم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۱۷    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جامعه، دولت، مجلس، قوه قضائیه باید برای رونق صنعت و تجارت تلاش کنند، گفت: همه باید در استخدام افرادی باشیم که اشتغال ایجاد می کنند. 513878162950277.jpg ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۰۵    
رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان تهران با بیان اینکه استان های کشور با مشکلات زیست محیطی مختلفی دست و پنجه نرم می کنند، گفت: لازم است برای هر استان سند حفاظت از محیط زیست جداگانه ای تنظیم شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۰۰    
مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 22 مرداد 1397 در نخستین همایش روز ملی تشکل های اقتصادی حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۴۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در آئین رونمایی از کتاب الف لام خمینی بیان کرد: اسم کتاب بسیار جالب است. الف لام خمینی مانند حروف مقطعه قرآن اسرار بسیاری در آن نهفته است و نشان دهنده این است که امام خمینی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۲    
به گزارش جماران؛ نخست وزیر عراق در توضیح برداشت هایی که از سخنان چند روز اخیر او شد گفت که موضع دولتش در خصوص تحریم های آمریکا علیه ایران، فقط محدود به تعامل با دلار است و شامل امور دیگر نمی شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۵۱    
نایب رئیس مجلس تاکید کرد: حاکمیت باید دنبال این باشد که این حق را به حق دار بدهد نه اینکه بگوید حقتان را بگیرید و این نگاه تا عوض نشود مشکلات ما حل نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۶    
تهران- ایرنا- استاندار تهران در مورد قانون منع به کارگیری بازنشستگان تصریح کرد: با توجه به اینکه این قانون شامل اینجانب نیز می شود در صورت ابلاغ در اسرع وقت اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از افت شدید ثبت سفارش واردات خبر داد و اعلام کرد: برای دریافت مابه التفاوت ارزی از کالاهای وارد شده ای که در گمرک مانده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۳    
نائب رییس خانه احزاب ایران با اشاره به برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب گفت: مجمع عمومی خانه احزاب در آبان ماه برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۱۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز متاسفانه اعتماد مردم به دلیل عملکرد ما کم شده است، گفت: به نظر من، ما از قبل هم مشکل خارجی داشتیم اما آن ها را طی کردیم؛ ما مسائل داخلی داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۱۳    
رئیس فراکسیون دیپلماسی مجلس تصریح کرد: اجازه نخواهیم داد سرسوزنی از حق السهم تاریخی ایران از بستر و زیر بستر دریای خزر کاسته گردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۱    
جلسه شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۲    
بابلسر - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، درباره تقسیمات دریای خزر گفت: موضوع تقسیمات به آینده موکول شد اما باید به سهم مطلوب خود در این دریا برسیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۸    
خبرگزاری آریا - تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره شرکت ملی نفتکش گفت: ناوگان نفتکش ایران برای مقابله با تحریم ها و حمل نفت کشور به سوی مقاصد صادراتی آماده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۱۳    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران می گوید در روزهای اخیر 100 مورد گزارش احتکار کالا به تعزیرات استان تهران واصل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۹    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: امام به آنچه باور داشت، عامل هم بود اما با خدا، دانش و مردمش صادق بود. امام در ابعاد نظری و عملی، در قله قرار داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۷    
دبیر ستاد توسعه فناوری نانو با بیان اینکه اکنون هیچ کشور اروپایی بالاتر از ایران در حوزه نانو نیست، گفت: تاکنون هیچ محصول نانویی به ایران از کشورهای خارجی وارد نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۳    
تهران- اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران توضیحاتی در خصوص خبر دستگیری یک عضو شورای شهر تهران ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۳    
رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه فرهنگ مشارکت برای خلق ثروت در کشور نداریم، گفت: جاده میان بخش خصوصی و دولت در اقتصاد باید مرمت شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۷    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بر ایجاد انسجام و وحدت رویه بین دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه ها برای حل مشکلات بازنشستگان تاکید کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۷    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: ربیعی اولین وزیری بود که به اشتغال روستاییان اهمیت داد و امیدواریم که تکرار مرگ اخلاق در مجلس را دیگر شاهد نباشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری آریا-رهبر معظم انقلاب گفتند: مشکلات اقتصادی و راه حل های آن معلوم است، هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۱    
سربازان گمنام امام زمان(ع) دو باند کلان موادمخدر در هرمزگان و سیستان وبلوچستان را متلاشی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۳    
صالحی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به شرایط موجود در قیمت بازار کاغذ طبق جلساتی که با وزارت صمت و بانک مرکزی داشته مقرر شد در ثبت سفارش و تخصیص ارز برای کاغذ و ملزومات آن علاوه بر نقش ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵    
جامع خبر(جامع نیوز):سازمان تأمین اجتماعی با درک شرایط ویژه کشور، تمام تدابیر لازم را برای ایفای وظایف ملی و ذاتی خود اتخاذ خواهد کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- رییس کل دادگستری استان تهران گفت: پرونده اتهامی ناظم مدرسه شهرک غرب در پایان مهلت قانونی تجدیدنظر خواهی به محاکم تجدید نظر استان تهران ارجاع شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۹    
رئیس خانه احزاب ایران از آغاز به کار پارلمان اصلاحات طی دو ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی نوسازی بافت های فرسوده با سود 9 درصد در شهریور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۴    
کرمان - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سیاست های جدید اقتصادی بانک مرکزی گفت: پیش بینی می کنم با توجه به اقدامات انجام شده قیمت ارز به زودی به ثبات قابل توجهی خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۳    
سردار سپهر در بازدید از نمایشگاه صنایع کوچک گفت: دولت و خصوصا وزارت صنعت با برگزاری چنین نمایشگاه هایی و حمایت از تولید کننده ایرانی می تواند از موانع تحریم عبور کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه درپی وقوع حادثه تروریستی در اردن با دولت و ملت این کشور ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۵    
رئیس هیئت عامل ایمیدرو: اکتشاف معادن روباز بزرگ کشور در حال پایان است اما ذخایر بالایی در معدن های زیرزمینی و عمیق داریم که باید از توان بخش خصوصی در این زمینه استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۵۸    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است، گفت که مذاکره برای رسیدن به راه حل های عملیاتی ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۷    
در راستای رفاه حال هموطنان، شش جایگاه سیار سوخت در مسیرهای شمال کشور راه اندازی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۰    
نماینده مردم شهریار، ملارد و شهرقدس در مجلس شورای اسلامی گفت: هدر رفت پساب تصفیه خانه های شهرستان های غرب استان تهران ناشی از بحران مدیریتی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۹    
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از دستور رئیس جمهور برای پیشرفت روند رفع موانع تولید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۳    
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: در یک سیاست خارجی متوازن باید بهترین و بهینه ترین استفاده را برای تامین حداکثر امتیازات ممکن به نفع کشور از طرق مختلف و مشخص آن به عمل آورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۲۳    
یک استاد مطالعات منطقه ای دانشگاه گفت: کشورهای حوزه دریای خزر بیش از آنکه از قراردادهای چندجانبه تبعیت کنند، تابع شرایطی هستند که در محیط بین المللی به وقوع می پیوندد.
مشاهده نتایج بیشتر...