یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۱۶Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس، با بیان اینکه عدم همسان سازی حقوق بازنشستگان، انگیزه فعالیت در شاغلان را نیز از بین می برد با تاکید بر اینکه صندوق های بازنشستگی در اسارت دولت هستند افزود ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی نوبت صبح امروز شنبه، 8 مهرماه به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، رأس ساعت 8 و 12 دقیقه و با حضور 193 نفر از نمایندگان آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در جمع دانشجویان با اشاره به اینکه اهمیت مجلس در جمهوری اسلامی گفت:باید بپذیریم همه این دغدغه ها امکان تحقق در یک دوره را نداشته و نمی شود انتظار داشت همه مشکلات کشور ظرف مدت زمان ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس سازوکارهای مورد نیاز برای مولدسازی ذخایر نفت و گاز کشور، سرعت بخشی به توسعه میادین نفت و گاز و اصلاح رابطه مالی دولت با شرکت ملی نفت را تعیین کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی نوبت عصر امروز شنبه، 8 مهرماه به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، رأس ساعت 14 و 10 دقیقه با حضور بیش از دو سوم نمایندگان آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم حضور تعدادی از نمایندگان در جلسات کمیسیون تلفیق گفت: نمایندگانی که 3 جلسه در کمیسیون تلفیق حاضر نشدند دیگر حق عضویت در این کمیسیون را ندارند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: نمایندگان در جریان بررسی گزارش برنامه هفتم توسعه مصوب کردند که حداقل 30 درصد واردات در حوزه کشاورزی، دارو ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم گفت: بازنشستگان لشگری و کشوری و سازمان تامین اجتماعی منتظر هستند که در برنامه هفتم برای آنها تصمیم گیری شود. در حال حاضر این افراد با مشکلات معیشتی روبرو هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی زنگ پایان نشست علنی را به صدا درآورد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم علی آباد در مجلس بر توجه به همسان سازی حقوق بازنشستگان باید در برنامه هفتم تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملکان در مجلس در تذکری به رئیس سازمان برنامه و بودجه از نحوه تخصیص بودجه برای اجرای قانون استفاده متوازن از امکانات کشور در مناطق محروم انتقاد کرده و خواستار توجه ویژه به محرومیت زدایی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مقرر کردند تا لایحه و قانون بودجه کل کشور نباید واجد احکام غیربودجه ای باشد و نیز نباید منجر به اصلاح قوانین دائمی یا برنامه های توسعه شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس دولت را مکلف به ارائه لایحه بودجه براساس برنامه هفتم توسعه کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس، هرگونه تبلیغات خرید و فروش غیرقانونی ارز در فضای رسانه ای و مجازی و خرید و فروش ارز خارج از مقررات و ضوابط اعلامی بانک مرکزی را ممنوع اعلام کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس موضوع اهداف کمی سنجه های عملکردی اصلاح ساختار بودجه را برای اصلاح و بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق برنامه هفتم ارجاع دادند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۸    
علیرضا شریفی، معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 8 مهرماه مصادف با روز آتش نشانی با آتش نشانان مستقر در مجلس دیدار و از آنها تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: گندم وارداتی دارای کیفیت پایین تری بوده و درآن رانت و فساد وجود دارد از سوی دیگر با توجه به مسائل رخ داده در بازار این محصول ممکن است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۲    
علیرضا شریفی، معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 8 مهرماه مصادف با روز آتش نشانی با آتش نشانان مستقر در مجلس دیدار و از آنها تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بخشی از مهمترین مصوبات امروز مجلس در جریان برنامه هفتم توسعه در زمینه اصلاح نظام بانکی را تشریح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم طوالش در مجلس با اشاره به اینکه برخلاف اهداف تعیین شده در هفته وحدت مبنی بر حرکت در جهت تحکیم وحدت بین شیعه و سنی از طریق قوای سه گانه ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
نماینده اسدآباد در مجلس یازدهم با بیان اینکه خودروسازان در بازار در حال گروکشی از مردم هستند، گفت: وزارت صمت به جهت به گردن نگرفتن سامانه یکپارچه خودرو در حال تکرار تجربه شکست خورده حذف رانت در بازار ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس مقرر کردند که جهت ایجاد ثبات در سطح عمومی قیمت ها و نرخ ارز، دستگاه های اجرائی، بانکها و مؤسسات اعتباری غیربانکی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست مجامع پارلمانی بریکس گفت: در مجموعه بریکس سامانه بریکس پی دقیقا جایگزین سوئیفت است و کشورهای عضو بریکس و بقیه کشورهایی که تمایل دارند می توانند از این ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بابل در مجلس با اشاره به از بین رفتن محصول برنج و وضعیت مرکبات در باغ های استان مازندران از بی تفاوتی مسئولان نسبت به برنجکاران و کشاورزان این استان انتقاد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی سرمایه گذاری نادرست در حوزه علمی کشور را اشتباه بزرگی دانست و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به شروع سال تحصیلی نسبت به نبود معلم در مناطق محروم و خالی ماندن کلاس های درس با وجود گذشت یک هفته از آغاز سال تحصیلی انتقاد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا شریفی، معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 8 مهرماه مصادف با روز آتش نشانی با آتش نشانان مستقر در مجلس دیدار و از آنها تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی موفقیت پرتاب ماهواره نور3 را به مردم کشور تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اظهارات اخیر وزیر صمت درباره رانت خودروسازان اشاره کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در توئیتی ورود مهاجرین غیرقانونی را سبب چالش های امنیتی و اجتماعی ناگوار در کشور دانست.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تاکید رهبری بر اعتبارزدایی از اسناد عادی،اشاره کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی روز ملی ایمنی و آتش نشانی را بر تمامی آتش نشانان فداکار تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی مطرح کرد؛پیامبر(ص) نه برای رفاه و منافع خود،بلکه برای اعتلای کلمة الله با دلی شکسته از موطن خود مهاجرت کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ارامنه تهران و شمال کشور درمجلس در توئیتی خواستار ارسال کمک های بشردوستانه کشور به ارامنه منطقه قره باغ شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم در توئیتی هرگونه توهین به مقدسات مذاهب اسلامی عمداً و سهواً را بازی در پازل دشمنان اسلام و ایران دانست.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع متقاعد کردن صنایع بزرگ "صادرات محور"، به نیروگاه سازی اشاره کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در توئیتی موفقیت ماهواره نور 3 و ماهواره بر قاصد را افتخارآفرین و شایسته تقدیر دانست.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی روز ملی ایمنی و آتش نشانی را بر تمامی آتش نشانان فداکار تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی،آب،منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در توئیتی به تاکیدات مجلس و همراهی دولت در پرداخت مطالبات گندم کاران اشاره کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به عمق استراتژیک انقلاب اسلامی تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در توئیتی پرتاب ماهواره نور 3 را نتیجه ایمان به شعار "ما می توانیم"دانست.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب بند الحاقی به ماده 10 لایحه برنامه هفتم در جلسه امروز مجلس ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه با بیان اینکه بسیاری از بانک ها تحت نظارت بانک مرکزی در برخی از شرکت ها میزان بسیار اندکی سهام دارند اما ممکن است در تعیین هیأت مدیره شرکت ها موثر و نقش داشته ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه جزئیات مصوبات مجلس در زمینه اصلاح نظام بانکی پیرو رسیدگی به برنامه هفتم توسعه را تشریح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس در راستای انتظام بخشی به عملیات بانکی، بانک ها و موسسات اعتباری را موظف به پرداخت تسهیلات صرفا با اخذ شناسه یکتا از طریق سامانه متمرکز اطلاعات تسهیلات و تعهدات(سمات) کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه وعده پرداخت مطالبات گندمکاران تا پایان مهرماه را غیرقابل قبول است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس موضوع تعیین تکلیف و بازپرداخت بدهی دولت و شرکت های دولتی به شبکه بانکی را به کمیسیون تلفیق ارجاع دادند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به گلایه جدی مجلس از عملکرد دولت در زمینه عدم پرداخت درآمدهای مربوط به تبصره 18 برای حوزه اشتغال و حمایت از تولید ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در جلسه ای با حسابرسان کل این نهاد نظارتی، آخرین تحولات فنی و تخصصی در زمینه حسابرسی دستگاه ها را مورد ارزیابی قرار داد و راهکارهای بهبود روندها و سازوکارها در دیوان ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بانک مرکزی را مکلف کردند که اعطای تسهیلات را به گونه ای مدیریت کند که نسبت تسهیلات به سپرده برای استان ها و مناطق محروم 20 درصد افزایش یابد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه صنعت سینمایی کشور نیازمند همت ملی است، گفت: با تمام گستردگی فضای مجازی باز نیازمند توسعه صنعت سینمایی کشور هستیم ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۵۴ سایت دیگر  
نمایندگان اعطای اعتبار جدید به بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی را منوط به دریافت وثیقه کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تاثیر نرخ عوارض شهرداری ها بر قیمت تمام شده ساختمان ها گفت: افزایش این هزینه ها موجب افزایش تخلف در ساختمان سازی ها شده و باید نرخ متعادل تری تعیین شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای با انتقاد از اینکه کشورها نباید انحصارطلبانه در اندیشه کسب منافع خود از دریای خزر باشند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ابعاد و عناصر مفهوم مرجعیت رسانه ای در نخستین پیش رویداد الزامات و سازوکارهای تقویت مرجعیت رسانه ای در ایران ، مورد بحث و واکاوی قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان در مجلس با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید در کشور گفت: ما در بحث کمبود معلم به ویژه در مناطق محروم به شدت با مشکل مواجه هستیم که ضروری است این موضوع توسط مسئولان مربوطه پیگیری و ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برنامه هفتم توسعه به مباحث ایثارگران، کارگران و بازنشستگان توجه داریم ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر دفاع آفریقای جنوبی در یک دیدار مهم امنیتی سیاسی که در حاشیه مجمع پارلمانی بریکس برگزار شد، بر توسعه همکاری های دوجانبه در موضوعات مختلف از جمله انرژی تاکید کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس بر ضرورت تعیین تکلیف همسان سازی حقوق بازنشستگان تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۸۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس بانک مرکزی را موظف به تسهیل فرایند اعطای تسهیلات خرد، ترویج و گسترش سنت قرض الحسنه و قانونمند شدن فعالیت صندوق های قرض الحسنه تا پایان سال اول اجرای این قانون کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس خواستار اجازه هیأت رئیسه برای ارائه تذکرات کوتاه درباره برخی مسائل مهم روز در کنار رسیدگی به لایحه برنامه هفتم شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس شرکتها، مؤسسات و نهادهای مالی تابعه و وابسته بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی به استثنای صندوق های سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی را از خرید سهام بانک یا مؤسسه اعتباری ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت:در حال حاضر نظام بانکی کشور سرمایه ها را جمع آوری کرده و به بنگاهداری، دلالی و واسطه گری سوق می دهد که تخریب شدید بنیان های اقتصادی را به دنبال دارد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس، بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی، اشخاص عضو گروه بانکی (اشخاص مشمول نظارت یکپارچه) و سهامداران، مالکان ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بانک مرکزی را موظف کردند به صورت یکپارچه بر مقررات گذاری، مجوزدهی، پایش عملیات و عملکرد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی از پرداخت بدهی گندمکاران تا 10 روز آینده خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بانک مرکزی را موظف به ابلاغ ضوابط ناظر بر تأسیس و نحوه اداره بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس با ارجاع دو بند الحاقی لایحه برنامه هفتم که درخصوص سازوکار افزایش سرمایه بانک های دولتی بود را برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه موافقت کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی را مکلف به تهیه و انتشار صورت های مالی و گزارش های مالی خود مطابق دستورالعمل مصوب شورای پول و اعتبار کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی موضوع ایجاد بانک توسعه را به کمیسیون تلفیق برنامه هفتم برای رفع ابهام ارجاع دادند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور، مقرر کردند، هرگونه تبانی در پرداخت تسهیلات کلان بانکی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رشد میزان خرید گندم از حاصل اقدام مجلس در اصلاح قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به توافق امنیتی میان ایران و عراق، گفت: کشور عراق باید این توافق امنیتی را کامل اجرا کند، این توافق فرصت طلایی برای پاکسازی کشور عراقو حتی منطقه از نیروی تروریستی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: زنان آتش نشان هوشمندانه و آگاهانه این راه را انتخاب کرده اند، وظیفه ما هم این است که موانع را از پیش پای این زنان دغدغه مند و توانا برداریم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۵    
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از صدور مجوز جذب 11 هزار معلم جدید در دوره تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش وپرورش خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اظهارات اخیر گروسی بهانه تراشی برای به تعویق انداختن بررسی پرونده ایران و بستن آن است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس طی نامه ای خطاب به رییس قوه قضاییه خواستار ارائه گزارش کاملی از روند رسیدگی به پرونده محکومین و مباشرین به شهادت رساندن شهید آرمان علی وردی شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از صدور مجوز جذب 11 هزار معلم جدید در دوره تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش وپرورش خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی که برای حضور در مجمع پارلمانی بریکس به ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی سفر کرده بود پیش از بازگشت به تهران در جمع صمیمی و پراز احساسات گروهی از جوانان و نوجوانان مرکز اسلامی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۸    
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی که در رأس هیأتی به منظور شرکت در نهمین مجمع پارلمانی بریکس به آفریقای جنوبی سفر کرده بود صبح امروز جمعه 7 مهرماه با استقبال رسمی مصری ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۶    
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پیامی به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی، عنوان کرد: آتش نشانان با اقدامات سریع و به موقع نقش عمده و بسزایی درکاهش اتفاقات و پیشگیری از تلخی های زندگی هموطنان ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های گروه بریکس برای مقابله با تحریم های غرب در حوزه های مختلف از جمله پولی و مالی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد: ریاست کشورمان در مجمع گفتگوی همکاری آسیا، فرصت بی نظیری برای تحکیم روابط تهران با کشورهای آسیایی و منطقه محسوب می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی پنجشبه، 6 مهر ماه در حاشیه برگزاری نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس در جمع صمیمانه برخی از شیعیان آفریقای جنوبی در مرکز اسلامی ژوهانسبورگ حضور یافت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل پس از حضور در نهمین مجمع پارلمانی بریکس که در کشور آفریقای جنوبی برگزار شده بود، وارد فرودگاه مهرآباد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۷   + ۴۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه معاون اول رئیس جمهور واردات خودروهای کارکرده با ارز منشا خارجی را پذیرفت، گفت: به نظر می رسد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تهران سیاست آسیامحوری را در دستورکار دیپلماسی خود قرار دادهT از این رو ریاست کشورمان در مجمع گفتگوی آسیا می تواند زمینه ساز تعامل بیشتر کشورها با ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی که برای شرکت در نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس در آفریقای جنوبی حضور یافته بود بعد از پایان سفر خود، دقایقی قبل پرتوریا را به مقصد تهران ترک کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز از موزه آپارتاید ژوهانسبورگ بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
در دیدار رؤسای دو مجلس آفریقای جنوبی با رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم توسعه همکاری های دوجانبه تا سطوح بالاتر از شرایط کنونی و نیز استفاده از ظرفیت های بریکس برای ارتقاء روابط تأکید شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: حل مشکلات اقتصادی نیازمند عقلانیت و منطق است نه جنجال رسانه ای.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر عزم قاطع کشورمان برای تقویت همکاری های اقتصادی با اعضای این اتحادیه تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه تثبیت عضویت ایران در بریکس با تعامل و فعالیت قوای مختلف محقق می شو ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پرهیز مدیران از سفر به خراسان شمالی به علت نبود پرواز ضرورت توجه به راه بجنورد_راز و منطقه مرزی تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فلاورجان در مجلس با یادآوری سفر رئیس جمهور به اصفهان، گفت: بیش از 15 ماه از آن سفر گذشته اما تاکنون شاهد تغییر محسوسی در خصوص احیای زاینده رود ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه دیپلماسی پارلمانی مکمل دیپلماسی رسمی جمهوری اسلامی و تسهیل کننده تصمیمات بعدی در حوزه بریکس است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع فعالان اقتصادی ایرانی مقیم آفریقای جنوبی با بیان اینکه وقتی توقع داریم در هر شرایطی ایرانیان مقیم خارج از کشور تبادل اقتصادی داشته باشند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۸    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: فعالیت های صنعت هسته ای ایران مورد راستی آزمایی قرار گرفته لذا اکنون نوبت آن رسیده که رافائل گروسی دست از مواضع دوگانه و دوپهلوی خود بردارد و اقدام به مختومه ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد: هژمونی یکجانبه غرب در حال فروپاشی است و جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرتی نوظهور در این راستا گام های بزرگی برداشته لذا اعضای بریکس خواهان پیوستن کشورمان به ...
مشاهده نتایج بیشتر...