دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۵:۴۴Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد شهدای واقعه 6 بهمن 1360 آمل، گفت: ما در مجلس مصمم هستیم ضمن رفع تبعیض ها از ظرفیت های این استان در برنامه هفتم توسعه استفاده کنیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس آخرین جزئیات مصوبات این کمیسیون درباره نحوه پرداخت یارانه های نقدی را تشریح کرد.
  ۷ ساعت پیش    
ارتباط تصویری دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با مردم استان مازندران از زاویه دوربین خانه ملت.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مفتح با اشاره به توهینی که در فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) شد، گفت : این موضوع موجب رنجش مسلمانان جهان و همچنین ملت ایران گردید ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون آسیب های اجتماعی مجلس با اشاره به نشست عصر امروز این فراکسیون از آغاز به کار کمیته ای تحت عنوان "کمیته تلفیق" متشکل از 9 دستگاه و سازمان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی با بیان اینکه فصل مشترک مجلس و اتاق بازرگانی آغاز شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف در یازدهمین نشست هیأت نمایندگان دوره نهم اتاق بازرگانی ایران ضمن تبریک پیشاپیش میلاد دختر نبی اکرم حضرت زهرا (س) و میلاد امام خمینی (ره) و فرا رسیدن دهه مبارک فجر گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: شرکت سبلان پارچه اردبیل به مالک اصلی بازگردانده می شود تا گره از کار این واحد بزرگ تولیدی-صنعتی در اردبیل باز شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به دعوت کمیسیون متبوعش از فعالان بخش خصوصی و تشکیل اتاق های فکر مشترک گفت: علم و فناوری زیربنای تولید و ثروت است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آثار سوء بوروکراسی بر اقتصاد ایران و به بخصوص بخش های تولیدی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی با تاکید بر این که باید غل و زنجیر بوروکراسی را از دست و پای مردم و ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس، با انتقاد از عملکرد وزیر ورزش برخلاف اساسنامه، از وی خواست تا در مدت زمان باقی مانده تا پایان این دولت نسبت به افزودن نوجوانان به شورای عالی جوانان اقدام کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس بابیان اینکه وام برای افراد نیازمند که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند اختصاص یابد، گفت: وام های 40 و 50 میلیون تومانی جهت خود اشتغالی در دستور کار قرار بگیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: لازم است که دستگاه سیاست خارجی در موضوع آزادی کاوه افراسیابی تلاش کرده و همه ظرفیت های خود را در حوزه حقوقی ،سیاسی و بین الملل به کارگیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در شرق استان مازندران به نسبت سایر شهرها از تنش آبی بالایی برخوردار هستیم که می توانیم با ساخت و گسترش شبکه آب سد گلابر آن را جبران کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت:در حوزه انتخابیه غرب خراسان رضوی شاهد تعداد زیادی پروژه های طولانی، بی فرجام و ناتمام هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مسئولان حوزه سلامت در نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی که پیرامون بررسی تعرفه های بیمارستان های خصوصی و خیریه تشکیل شده بود بر ضرورت دریافت فرانشیز در قالب پلکانی بر اساس آزمون وسع و ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی مفتح، رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه یکشنبه 5 بهمن ماه با سفیر فرانسه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دهمین نشست خبری رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق رسیدگی به لایحه بودجه سال 1400 کل کشور از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مجلس بررسی هایش را برای کشف رانت ها یا روابط احتمالی شرکتهای خارجی با افراد پشت پرده موضوع ارز دیجیتال آغاز کرده است
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای مجلس گفت: امیدواریم با دقت نظری که در این دوره از طرف هئیت های نظارت بر انتخابات شوراها صورت می گیرد سطح ناملایمتی ها و تخلفات موجود در شوراها به حداقل برسد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۷    
بیستمین نشست کمیسیون تلفیق رسیدگی به لایحه بودجه سال 1400 کل کشور مجلس شورای اسلامی از زاویه دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: ساختمان ها، اراضی و پروژه های نیمه تمام رها شده ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه افزایش خطوط تولید مساوی با ایجاد فرصتهای اشتغال است، گفت: کمبودها و مشکلات حوزه درمان باید در اسرع وقت برطرف شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسوین انرژی مجلس گفت: افزایش تولید گاز، استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در تولید برق و افزایش بهره وری نیروگاه ها ازجمله راه های حل مشکل تامین سوخت نیروگاه ها و تامین برق مورد نیاز ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس گفت: در دیدار با "میراشرفی" درباره بازگشایی و فعال سازی گمرک و گذرگاه مرزی رایزنی هایی انجام شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 گفت: امروز در جلسه کمیسیون تلفیق تصویب کردیم حقوق و مزایای سربازان در سال آینده معادل 75 درصد یک پایور شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مرحله دوم طرح حمایتی پرداخت تسهیلات کرونایی با تخصیص مبلغ 1700 میلیارد تومان به فعالان بخش هنر ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس از افزایش دوبرابری یارانه ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بندر انزلی در مجلس با اشاره به وضعیت کارخانه کمپوست و شیرابه هایی که مردم روستای خمیران را اذیت می کند، گفت: مسئولین ذیربط مصاحبه می کنند و حرف می زنند ولی هنوز کار روی زمین است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس در پیامی درگذشت آیت الله سیدمحمد حسن علوی سبزواری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
علی نیکزاد ثمری، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز از تحریریه خبرگزاری خانه ملت بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت:کمیسیون انرژی وظیفه دارد مسائل مهم صنعت نفت را برای تقویت این صنعت و رفع موانع پیش روی آن به خوبی بشناسد و برای ایفای نقش مجلس در دو حوزه قانونگذاری و ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: قزوین یک شاهراه محسوب میشود، میزان تردد از محور قزوین زیاد است ولی متاسفانه در بودجه استانی هیچ مبلغی برای نگهداشت این جاده ها در نظر گرفته نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ارائه پاسخ جدی به بدعهدی طرف های برجامی یکی از موضوعات مورد توافق در ایران است و هیچ فردی حق مذاکره با پیمان شکنان را ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۹    
نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یکشنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کشورهایی که دارای کلاهک هسته ای هستند از طرح مسائلی مانند برجام موشکی برای ایران شرم کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: بیان موضوعاتی مانند اینکه می گویند دولت قانون را براساس تفسیر خود عمل می کنند نشان دهد که آنها از عمل بر مبنای قانون فاصله زیادی گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اظهارات وزیر خارجه فرانسه در خصوص بازگشت ایران به برجام، صرفا جنگ روانی است که غربی ها راه انداخته اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اروپایی ها باید بجای زمینه سازی برای کشورهای عربی در راستای احیای برجام، به آنها اطمینان دهند که اقتدار ایران موجب ثبات در منطقه است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ما نمی توانیم ریاست بازار سرمایه را برعهده کسی بگذاریم که کوچکترین سابقه اجرایی در کمترین رده های مدیریتی این بازار نداشته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نطنز، بادرود و قمصر در مجلس با بیان اینکه سپاه به منظور دفاع از ارزش های انقلاب و نظام تشکیل شد،گفت: پیشرفت های موشکی و هوافضای سپاه، دشمنان ایران را گیج و مبهوت کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از برگزاری نشست بررسی و پیگیری مصوبات و مشکلات مطرح شده در نظارت میدانی بر واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی در کمیسیون صنایع و معادن با حضور مسئولان ذی ربط خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است دستگاه دیپلماسی کشورمان باید با مذاکره، تلاش کند حق عضویت ایران از محل اموال بلوکه شده در کره جنوبی پرداخت شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس اعتقاد دارد طرح صلح هرمز می تواند بستر خوبی برای دور هم جمع شدن کشورهای مسلمان حاشیه خلیج فارس بر اساس راهبرد استقلال باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۴۹ سایت دیگر  
شورای نظارت در خصوص ادبیات توهین آمیز یکی از مهمانان برنامه زاویه شبکه چهار ، ضمن تذکر از رئیس سازمان خواست با عوامل موثر برخورد قاطع کند .
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها ابعاد جدیدی از طرح اصلاح قانون انتخابات شوراهای شهر و روستاها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است شرایط ایران به دلیل محدودیت مالی ایجاد شده از سوی آمریکا شرایط اضطرار است و سازمان ملل نباید به دلیل عدم پرداخت حق عضویت، حق رأی ایران را تعلیق کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس اعتقاد دارد ایستادگی ملت ایران در برابر زیاده خواهی های برجامی غربی ها، موجب نگرانی کشورهای اروپایی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیتی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد کشورهای فرانسه، آلمان و انگلیس در حال فرافکنی و به نوعی فرار رو به جلو برای عدم پاسخگویی به تعهداتی هستند که در این سال ها انجام ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خوی وچایپاره در مجلس با بیان اینکه رفع مشکل اینترنت در مناطق مختلف خوی و چایپاره الزامی است،گفت: بررسی وضعیت و بهره مندی از امکانات و خدمات اینترنتی در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس گفت: نشست اروپایی ها برای تعامل با کشورهای عربی و احیای برجام، فرافکنی بین المللی و حاشیه سازی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: متأسفانه با وجود وعده های داده شده از جانب وزیر آموزش و پرورش مطالبات معلمان از قبیل اضافه کاری معلمان رسمی و بازنشسته، حق التدریسی ها ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نمایندۀ مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در نگاه به ظرفیت های داخلی از جمله توان ناوگان ملی کشتیرانی کشور با حمایت و بهره گیری از آن ها تجدید نظر کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس اعتقاد دارد صلح هرمز نشان دهنده خواست کشورمان در راستای داشتن منطقه ای قدرتمند، باثبات، آرام و بدون تحمیل هژمونی جهانی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پنجره فرصت برجامی جمهوری اسلامی ایران برای دولت جدید ایالات متحده و اروپا تا ابد بازنخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین نشست هیات نمایندگان دور نهم اتاق بازرگانی ایران با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی امروز برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: در جریان بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها از تمامی اسناد و مدارک مستدل وارده از دستگاه های مختلف استفاده می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به این که برجام یکی از افتخارات دموکرات در حل بحران ایران محسوب می شود جو بایدن به راحتی این توافقنامه را کنار نخواهد گذاشت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش در مجلس گفت: استان گلستان در بخش کشاورزی، دامپروری، گردشگری ظرفیت های بالایی دارد ولی متاسفانه به دلیل کم توجهی و سوء مدیریت استفاده درستی از این ظرفیت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس گفت: گسترش همکاری های دوجانبه با کشورهای منطقه قفقاز سبب کاهش نفوذ رژیم صهیونیستی در منطقه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری با اشاره تقدیم لایحه رتبه بندی از جانب دولت به مجلس، درباره بودجه در نظر گرفته شده برای اجرای آن در لایحه 1400 توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کشورهای غربی که درصدد ناامنی در منطقه هستند نمی توانند مانع نفوذ منقطه ای ایران بر اساس برجام پلاس باشند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عربستان باید بداند که دیپلماسی عرصه عمل و احترام به منافع ملی طرف مقابل است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه نتوانسته ایم از ظرفیت های اقتصادی کشورهای همسایه و منطقه به خوبی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، بابیان اینکه تامین اجتماعی باید بدون هیچ چون و چرایی حق بیمه بیکاری بیمه شدگان متقاضی را پرداخت کند از آنها خواست تا هر نوع عدم همکاری این سازمان در این زمینه را به صورت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی معتقد است درج قیمت در آگهی های فروش اپلیکیشن های معاملاتی در شرایطی که عرضه و تقاضا به تعادل نرسیده موجب جولان سوداگران بازار مسکن می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی حوزه انتخابیه خود شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 مجلس، با انتقاد از ادعاهای غیرکارشناسانه دولتی ها در مورد تبعات منفی وام ازدواج 100 میلیونی از دولتمردان خواست تا از برنامه خود برای حمایت از ازدواج ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در سخت ترین شرایط کرونایی که اغلب مرزهای کشور بسته شدند ولی مرز حاج عمران حتی یک روز هم بسته نشد و روز به روز صادرات از این مرزها بیشتر شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۹   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه با بیان این که ارقام منتشر شده درباره میزان افزایش یارانه ها گمانه زنی است و قطعی نیست، گفت: به محض نهایی شدن ارقام یارانه ها، جزئیات آن به اطلاع مردم خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۹   + ۶۳ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه همه در برابر قانون مساوی هستند تاکید کرد که مجلس به کسانی که به وظیفۀ قانونی خود عمل می کنند افتخار می کند و اولین مدافع حقوق آنهاست.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، تنها راه مقابله با قطعی گاز و برق را افزایش برداشت گاز از میادین گازی عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان در مجلس تاکید کرد: برای بهبود نظام توزیع کالا باید هرگونه رانت قیمتی و چندگانگی نرخ ارز بخصوص ارز دولتی را حذف کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با حضور استاندار استان مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات گفت: با تعیین هیات ویژه جهت رسیدگی به اجرای دقیق قانون، ترک فعل مسئولین در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز را رسیدگی می کنیم و در این زمینه کمک ستاد خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم لارستان در مجلس، گفت: آغاز عملیات اجرایی لکه گیری و روکش آسفالت محور درز - سایبان با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، به تشریح نحوه رسیدگی به موضوع حادثه درگیری یکی از نمایندگان مجلس با مامور راهنمایی و رانندگی پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس با بیان اینکه قوانینی که در حوزه مسکن و صنعت ساختمان مدون می شود باید دوام داشته باشد، گفت:رونق تولید مسکن نیازمند اقدامات ویژه است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد در مجلس با بیان اینکه مشکل آب روستاهای بخش خضرآباد برطرف می شود،گفت:طرح انتقال آب به روستاهای یزد در مرحله نهایی است و سال آینده انتقال آب انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها به منظور تقویت جایگاه دولت و افزایش قدرت چانه زنی دستگاه دیپلماسی در برجام است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زااهدان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر نفت،موضوع کمبود سیلندر گاز مایع در سطح استان سیستان و بلوچستان را متذکر شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت به جای اتهام زنی به مجلس درصدد جبران زیان های مردم در بازار سرمایه باشد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به مشکلات همزمانی برگزاریانتخابات شوراها و ریاست جمهوری، گفت: تفکیک زمان برگزاری انتخابات شورا از ریاست جمهوری به لحاظ قانونی منعی ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه به نقش تحول ساز جوانان در ارتقای صنعت نفت تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی می گوید در زمان ریاست جمهوری آقای روحانی نرخ دلار 6 برابر و مسکن 7 برابر شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقوق بشر مجلس در نامه ای به رئیس جمهور گفت:سرمایه گذاران در صندوق پالایش یکم که با تشویق ها و تاکیدات فراوان دولت و مقامات دولتی همراه بود، با ضرر حدود 50% مواجه شدند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته دفاعی مجلس با اشاره به اینکه غربی ها به دنبال گره زدن حوزه دفاعی ایران به برجام هستند، گفت: ظرفیت های موشکی و دفاعی جزء ارزش های ملی جمهوری اسلامی بوده و قابل مذاکره نیست.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد منطقه ی ویژه ی اقتصادی در لرستان، زمینه را برای ایجاد چهار هزار شغل به صورت مستقیم و ده هزار شغل به صورت غیرمستقیم فراهم می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزارت خزانه داری آمریکا نمی تواند برای جبران افتضاح رییس جمهور گذشته شان در برجام، پیش شرط برای رفع تحریم ها مطرح کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس از ارائه نتایج نهایی اکتشافی نفت و یا گاز مغان در نیمه اول سال 1400 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت مجازی با تقویت زیر ساخت ها می تواند یک روش بُرد-بُرد برای حمایت از ناشران وخریداران کتاب باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مجلس اجازه نمی دهد کسانی که ارز برای واردات کالا اساسی دریافت کردند اما کالایی وارد کشور نکردند مجددا ارز دریافت کنند یا طبقه جهانگیری با ارز رانتی ارتزاق کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس، بابیان اینکه شهرری یکی از امن ترین مراکز جمعیتی در حوزه استان تهران است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی شنبه 4 بهمن 1399 در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حضور یافت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، بابیان اینکه افزایش تعرفه های پزشکی نباید همچون سال های گذشته صورت بگیرد تاکیدکرد که برای تحقق این امر باید ترازی درنظر گرفته شود که در پی آن هم مردم بتوانند هزینه های ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه بیش از 70 درصد اعتبارات وزارت ورزش در قالب کمک به فدراسیون ها و هیأت های ورزشی تزریق می شود، گفت: متأسفانه نظارت دقیقی بر بودجه فدراسیون ها وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) با اشاره به تلاش مجموعه متبوع خود برای ساخت 60 هزار خانه در مناطق محروم و کم برخوردار گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شرق هرمزگان، گفت: مالکیت 30 هزار هکتار از اراضی شرق استان هرمزگان تعیین تکلیف نشده و مالکان نمی توانند از حمایت های دولتی برخوردار شوند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: ابتدا باید الگوی کشت در اختیار کشاورزان باشد و چاه های غیر مجاز بسته شود آن زمان تعدیل پروانه چاه های غیرمجاز در دستور کار قرار بگیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...