چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۴:۰۴Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۲۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون راهبردی مجلس با بیان اینکه به دنبال محدود کردن پیام رسان های خارجی نیستیم، گفت: حتی معتقدیم برخی از آنها باید رفع فیلتر شوند و به موضوع فضای مجازی برای کسب و کارهای کوچک توجه ویژه شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از عدم به روزرسانی سامانه هوشمند سوخت، گفت: از آنجا که سامانه ای با این میزان از اهمیت بیش از 10 سال است در کشور فعالیت دارد لذا حمله سایبری به آن باید پیش بینی می ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه موضوعات کرونا و تصمیم گیری درباره آن در اختیار مجلس نیست و مربوط به ستاد ملی کرونا است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم اعتقاد دارد نمایندگان نمی توانند نسبت به همه موضوعات مطرح شده در مجلس اشراف داشته باشند لذا هر چه کمیسیون ها وقت بیشتری را در بررسی امور صرف کنند ...
  ۲ ساعت پیش    
عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و پاکستان اظهار داشت:همه همسایگان افغانستان به تشکیل دولت وحدت ملی فراگیر در این کشور کمک کنند چرا که آرامش افغانستان آرامش منطقه را به همراه دارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
دومین نشست وزیران امور خارجه کشورهای همسایه افغانستان با سخنرانی معاون اول رییس جمهور آغاز شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، پیشنهاد نمایندگان را در خصوص اختصاص کارت اعتباری به مردم بجای ارز دولتی 4200 تومانی یکی از راه های مبارزه با گرانفروشی و رانتخواری دانست و گفت ...
  ۳ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است علیرغم تلاش بسیار سران جبهه مقاومت برای حفظ وحدت، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی که از سوی برخی کشورهای مرتجع عربی ایجاد می شود، امر اتحاد را کم اثر می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: هرگونه قرارداد با کشور چین برای ساختمان سازی باید در صحن علنی مجلس مورد بررسی نمایندگان قرار بگیرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس، با بیان اینکه دانش آموزان روستاهای حوزه انتخابیه اش برای استفاده از خدمات آموزش مجازی همچنان با مشکلات جدی مواجه هستند راه حل آن را ابلاغ دستورالعملی از سوی ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انتظار می رود غربی ها برای شروع مجدد مذاکرات هسته ای وین پیش قدم شوند و به میز گفتگو برگردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان گفت: تراژدی کمبودهای امکانات در سیستان و بلوچستان امروز از بی آبی و قطع دست فرزندانمان توسط گاندو به مرگ کودکان به دلیل کمبود امکانات رسیده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است برای مقابله موثر با نفوذ آمریکایی ها باید ظرفیت سازمان همکاری شانگهای را تقویت کرد که جمهوری اسلامی برای این موضوع ایده دارد و برای طرح آن باید هرچه سریع تر ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، با بیان اینکه قانون انتخابات شوراها قطعا نیاز به بازنگری دارد گفت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید ساختار مدیریت صندوق های بازنشستگی کشور را اصلاح کند و مجلس پیگیر این ماجرا خواهد بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران سیاسی و کذب بوده لذا جاوید رحمان مستندات مربوط به اعدام افراد زیر 18 سال را به جمهوری اسلامی ارائه ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با برشمردن شرایط حساس حوزه آموزش و پرورش در مقطع کنونی ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت:هر سیاستی غیر از دولت فراگیر با مشارکت مردمی موجب زیان همه به ویژه کشورهای همسایه نزدیک افغانستان می شود و پاکستان هم کشوری است که اگر افغانستان دچار تجزیه شود و گروههای تند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس، در نامه ای به جبلی، اقدام رسانه ملی برای پخش خبر انتصاب داماد زاکانی را گامی بلند در راستای انعکاس صدا و دغدغه جمهور مردم و بی طرفی آن نسبت به احزاب ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی تاکید کرد؛ آمریکا با عهدشکنی و برخلاف قوانین بین المللی، تحریم های اقتصادی ظالمانه علیه ایران را وضع کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، از اجرای نمادین برنامه ملی آموزش و پرورش در حوزه سواد حرکتی ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی در شهرری با حضور وزیر ورزش و جوانان و سرپرست آموزش و پرورش خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و هفتکل نظارت میدانی رییس کمیسیون کشاورزی مجلس از حوزه انتخابیه اش را تشریح کرد و گفت: هدف از این نظارت میدانی، رسیدگی به مباحث مربوط به مشکلات زلزله زدگان، کشاورزان ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به نظارت میدانی از مناطق زلزله زده شهرستان اندیکا در استان خوزستان ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۲۲    
نشست اعضای فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی امروز 4 آبان 1400 برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۵۵   + ۶۶ سایت دیگر  
حسنوند شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه مشکل ایجاد شده برای کارت های سوخت مربوط به گرانی احتمالی حامل های سوخت است را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به موضوع اختلال در سیستم توزیع سوخت اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجن در مجلس،گفت: بروجن نبایدبا افت تزریق واکسیناسیون روبرو شود چرا که خطرناک است و وظیفه همه ما را سنگین تر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۹    
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس با بیان اینکه کوهدشت صاحب استعدادهای درخشانی است،گفت: با توجه به پتانسیل های منطقه باید برای برون رفت از مشکلات چاره ای اندیشیده شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۸    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه جلسات قرآنی باید زمینه جذب جوانان را فراهم کند، گفت: باید از موقوفات قرآنی برای این جلسات هزینه کرد .
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۷    
نماینده مردم لنجان در مجلس با بیان اینکه تجهیزات اداری لازم ادارات شهرستان تامین گردد،گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام و تعیین تکلیف مدارس در حال تخریب در دستور کار قرار بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس تاکید کرد: آن چیزی که می تواند این مذاکرات را ثمر بخش کند این است که جمهوری اسلامی ایران به صورت ویژه برای اجرایی شدن تعهدات آمریکا و طرف های غربی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد اگر اعضای کمیسیون های تخصصی متناسب با رشته تحصیلی، تخصص و تجربه انتخاب شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ورزش مجلس تاکید کرد: با هماهنگی با سایر همکاران حمایت همه جانبه خود را در فصل بودجه بندی سال 1401 از کشتی بعمل خواهیم آورد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، از افتتاح سه سالن جدید در بیمارستان آموزشی و روانپزشکی رازی (امین آباد) و آغاز بازسازی یکی از ساختمان های قدیمی آن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی به خروج تروریست های آمریکایی از غرب آسیا با وجود خریدهای تسلیحاتی اعراب از آمریکا،اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تحولات اخیر افغانستان، گفت: اجلاس وزرای خارجه کشورهای همسایه افغانستان در پی رفع نگرانی همسایگان این کشور و با هدف تشکیل دولت فراگیر به کمک همه گروه ها ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور ایران به دنبال استفاده ابزاری از حقوق بشر برای امتیاز گیری از جمهوری اسلامی است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب تاکید کرد: مذاکرات آینده مذاکراتی خواهد بود که سرعت به نتیجه رسیدنش قطعا بیش از مذاکرات قبلی که در طول چند سال انجام داده ایم، خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: نگاه به احزاب صرفا سیاسی است و این در حالیست که این گروه ها باید کارکردهای اجتماعی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: سوخت رسانی به مردم باید با وجود اختلال در سامانه کارت سوخت تداوم یابد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون جذب ایثارگران و فرزندان آنان و خانواده معظم شاهد در صنایع نفت و گاز و دیگر دستگاه ها و اداره ها در دست پیگیری است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امکان سوخت گیری با نرخ آزاد در جایگاه های سوخت امکان پذیر است، گفت: مسائلی که در رابطه با گرانی حامل های انرژی مطرح می شود فقط شایعه است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی مطرح کرد که گویا برای مسولان نگرانی، فروش اوراق نیست؛ بلکه فروش نرفتن اوراق است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از بررسی روند ارائه تسهیلات وام به جوانان توسط بانک ها در این کمیسیون در هفته آتی خبر داد و تاکید کرد که بررسی گزارش عملکرد 6 ماهه دوم سال دستگاه ها ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس وشورای اسلامی تاکید کرد:وحدت و بصیرت و پشتیبانی از ولی امر، رمز عبور مسلمانان از همه تنگناها و سختی ها است و ملت افغانستان نیز با همین ابزار می توانندبر مشکلات فائق ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس تاکید کرد که در ابتدای مذاکرات برجام باید زمانی برای به نتیجه رسیدن گفت وگو تعیین کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است هر وزارتخانه باید با همتای خود در کشورهای عضو سازمان شانگهای ارتباط برقرار کند تا هرچه سریع تر نتایج مورد نظر از این عضویت به خصوص در بخش اقتصادی دریافت شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس در توئیتی به اوج گیری تنش ها بین اروپا و آنکارا اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به اختلال در سامانه کارت سوخت تهران و لزوم تداوم خدمت رسانی به مردم حتی با فروش نقدی سوخت به متقاضیان اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۹    
رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت:طرح طرح اصلاح جداول حوزه های انتخابیه به تشخیص صحن کمیسیون به کمیته تخصصی ارجاع شده و بر اساس شاخص های تعریف شده در حال بررسی است و مراحل پایانی را طی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۶    
نماینده مردم فریدن و چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت در مجلس، با بیان اینکه بیشترین مشکل این منطقه ناشی از موانع اداری در بخش تولید و اشتغال است از مخالفت سازمان محیط زیست این استان با اجرای هر ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم با بیان اینکه با توجه به میزان واکسیناسیون آمادگی بازگشایی مدارس وجود دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسات کمیسیون صنایع و معادن وعده داد که خودروهای ناقص کف پارکینگ خودروسازان تکمیل شود ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت با اشاره به تلاش کارشناسان این وزارت برای رفع اختلال ایجاد شده در سامانه کارت سوخت تاکید کرد: هیچ مشکلی برای سهمیه سوخت مالکان خودرو ایجاد نخواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه مصرف سوخت خودروها در کشور حدود 2 و نیم برابر استاندارد جهانی است، از عدم قطعی گاز خانگی در زمستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس در توئیتی به حمله به مسئول بسیج علوم پزشکی تهران در مسیر خوابگاه اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۵    
نماینده بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه تفاهم نامه خرید سی تی اسکن برای بیمارستان شهدای هندیجان امضا شد،گفت: بخش سی.سی.یو، اتاق عمل و چند طرح درمانی دربیمارستان شهدای هندیجان به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس بابیان اینکه مجلس ما به دنبال حل ریشه مسائل است،گفت: مالیات بر خانه های خالی از جمله اقدامات خوب مجلس در حوزه اقتصاد و معیشت و فرهنگ بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به زحمات پیامبر اکرم (ص) و نواده صادق او در راه اصلاح مذهب و کمال جامعه اسلامی اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به 37 میلیون متر مربع زمین و ساختمان تحت تملک بانک ها اشاره کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم انزلی درمجلس بابیان اینکه تدوین طرح ملی نجات تالاب انزلی کلید خورد،گفت:خوشبختانه با پیگیری های انجام شده 2000 هکتار از روستاهایی که طرح هادی داشتند از مدار خارج شدند .
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۳    
نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه باید در سریع ترین زمان ممکن انتقال آب به زاینده رود اتفاق افتد تا بتوان آثار زیان بار ناشی از فرونشست را تا حدی جبران کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق قانون جهش تولید مسکن تمامی دستگاه های دولتی باید لیست زمین های خودشان را در سامانه وزارت اقتصاد و دارایی ثبت کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: پرستارانی که در آزمون استخدامی به عنوان نیروهای شرکتی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: گرد و غبارها و طوفان ها سیستان و بلوچستان تبدیل به یک امری عادی شده است و اگر نسبت به آن بی تفاوت باشیم ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس گفت: هرچند واردات خودرو با توجه به شرایط انحصاری صنعت خودرو نیاز اساسی کشور است اما اگر در شرایط کنونی از منابع ارزی برای واردات استفاده شود ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: در گذشته تجربه افزایش اختیارات استانداران مرزی را داشتیم اما به مرور زمان این اختیارات تضعیف شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۱    
نماینده مردم خاش، میر جاوه، بخش های نصرت آباد و کورین در مجلس در بازدید از بخش ایرندگان بر ضرورت حل مشکلات سامانه اینترنت و توسعه تجهیزات ارتباطی بخش تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس یازدهم در جلسه مشورتی و نشست هم اندیشی با بانوان دستگاه های اجرایی استان عنوان کرد: باید از ظرفیت زنان ایلام برای توسعه استان استفاده کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی ساخت کارخانه فرآوری مس جان جا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: جمهوری اسلامی به دنبال مذاکره نتیجه گراست به همین دلیل رفتار طرف های غربی تعیین کننده زمان آغاز مجدد مذاکرات هسته ای است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و افغانستان مجلس، گفت: راه حل برون رفت افغانستان از چالش های سیاسی و امنیتی جاری، تلاش همه طرف ها برای تشکیل دولت فراگیر با مشارکت همه گروه های قومی و مذهبی است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۵    
اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرعباس در مجلس با بیان اینکه هنوز گازکشی در هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان کامل نشده است، گفت: از آنجا که یکی از دلایل عدم استقبال مردم از گاز خانگی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به ورود جدی مجلس بر موضوع اثرات واکسن و داروهای کرونا اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی از انتخاب خود به عنوان عضو هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی از سوی رئیس جمهوری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی بر لزوم اجرا و نظارت دقیق دولت جدید بر مصرف گاز مایع LPG تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تحولات اخیر در منطقه و سودان اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع عرضه افسارگسیخته اوراق دولتی در بورس اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شیراز در مجلس درتوئیتی به عدم واگذاری برق به مناطق ویژه اقتصادی و شهرکهای صنعتی فارس از سوی شرکت برق منطقه ای اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد انرژی مجلس در توئیتی به ارسال نامه ای به وزیر نیرو درباره ارایه برنامه زمان بندی شده و عملیاتی برای تأمین پایدار برق در تابستان 1401 اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی بر لزوم مهار موانع رشد بورس تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی برلزوم پرداخت سود شرکت های بورسی از طریق سجام تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در توئیتی تاکید کرد؛پیشنهاد "کارت اعتباری"برای جبران اثرات حذف ارز 4200 انتظارات تورمی را به شدت بالا می برد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در توئیتی مطرح کرد: محصول 8سال ترک فعل به امید گشایش از غرب،مشکلات کوچک و بزرگی است که ملت را گرفتار کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توئیتی تاکید کرد؛مجلس در کنار کارهای بزرگ،از مسئله فرهنگ مخصوصاًدر حوزه حجاب عبور نخواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس در توئیتی به موضوع خرید حدود یازده هزار خانه در ترکیه از سوی ایرانیان اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس در توئیتی تاکید کرد که فرونشست عظیم بر اثر بی آبی ،اصفهان و ابنیه تاریخی آن را تهدید می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی به موضوع نظام رتبه بندی معلمان اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توضیح اقداماتی که مجلس یازدهم پیرامون شفاف سازی و رفع تعارض منافع انجام داده است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه تبدیل وضعیت ایثارگران قانون مصوب مجلس است، گفت: در نامه های جداگانه با متن مشترک از معاون رئیس جمهور ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۵۷    
رئیس فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه در سفر به استان کردستان با برگزاری نشست ها و بازیدهای فشرده در جریان وضعیت آسیب های اجتماعی، توانمندسازی اقتصادی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: مجلس در بحث قانون هوای پاک به جد ورود کرده و این موضوع را جزء وظایف خود می داند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۸    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:جمهوری اسلامی ایران در موضوع هسته ای بر اساس برنامه زمان بندی شده خود حرکت می کند لذا غربی ها نمی توانند برای از سرگیری مذاکرات ضرب الاجل تعیین کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است از آنجایی که عضویت در سازمان شانگهای امیدی در توسعه اقتصادی کشور ایجاد کرد نباید آن را به فراموشی سپرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس تاکید کرد: باید در زمینه افزایش اختیارات استانداران هماهنگی هایی بین دستگاه ها مختلف صورت گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
طبق بررسی های دیوان محاسبات 33 میلیارد تومان از مطالبات شرکت سهامی ارتباطات زیرساخت بابت ارائه امکانات مخابراتی وصول نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در رابطه با حضور شرکت های چینی جهت ساخت خانه های طرح جهش تولید مسکن، گفت: شرکت های ساختمان سازی داخلی توانمندی اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن را دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت:هر زمان تعادل بین مجلس و دولت برای حل مشکلات مردم بیشتر باشد، شاهد بهبود شرایط کشور خواهیم بود و از سوی دیگر هر زمان ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون توسعه متوازن مجلس گفت:دولت در احکام دائمی برنامه های توسعه ملزم شده است طرح جامع حمل و نقل را تهیه و به تصویب هیئت وزیران برساند اما علیرغم اینکه 5 سال از تصویب این قانون می گذرد دولت ...
مشاهده نتایج بیشتر...