دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۸:۰۵Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: تلاش برای حل مشکلات مردم منجر به بالا رفتن مشارکت مردم در انتخابات می شود.
  ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: 70 درصد منابع درآمدی کشور از نفت تشکیل می شود اما باید به این درک برسیم که گردشگری هم به نوعی مانند یک منبع نفتی است و می تواند به همان اندازه درآمد ایجاد کند.
  ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم پاکدشت در مجلس دوازدهم، از تنگناهای مالی به عنوان مانعی در مسیر اجرای پروژه راه اندازی متروی پاکدشت یاد کرد و تکمیل آن را در گروی تامین حداقل 12 هزار میلیارد تومان اعتبارات دانست.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد در مجلس گفت: حل دغدغه های مردم ارتقاء سرمایه اجتماعی را به همراه خواهد داشت و به برگزاری انتخاباتی باشکوه کمک شایانی خواهد کرد.
  ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس دوازدهم، با بیان اینکه مشهد باید یک شهر ملی تلقی شده و بودجه ملی برای آن در نظر گرفته شود تاکید کرد که سرانه های استان خراسان رضوی و شهر مشهد پاسخگوی جمعیت کثیر ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مسیحیان ارامنه شمال کشور در مجلس گفت: با توجه به هزینه های بالای تامین مسکن و نقش پر رنگی که هزینه های مرتبط با این حوزه در معیشت خانواده ها دارد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در سال اول انقلاب اسلامی روستائیان در دور افتاده ترین نقاط کشور، انقلاب اسلامی را از طریق نیروهای جهاد سازندگی شناختند و با آرمان های امام عزیز و انقلاب شکوهمند اسلامی ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس گفت: واردات خودرو با ایجاد توازن بین عرضه و تقاضا می تواند موجب ساماندهی بازار و تامین خودرو با قیمت مناسب شود.
  ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم زابل در مجلس گفت: وزارت بهداشت برای حل مشکلات بهداشت و درمان زابل جدیت لازم را به خرج دهد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش در مجلس گفت: طی نشستی با مددی معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت مشکل اختصاص بن کارت به نیروهای پیمانکاری وزارت نفت برطرف شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان در مجلس گفت: اخیرا دیدار و گفت و گویی با وزیر ورزش داشتم که در این دیدار پیرامون رفع مشکلات ورزش حوزه انتخابیه مباحثی مطرح شد که از جمله این موضوعات تجهیز سالن های ورزشی و تکمیل ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اقلید در مجلس دوازدهم گفت: مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری قدرت ملی تولید می کند و توانایی لازم را برای رفع آسیب ها و بی اثر کردن تهدیدها علیه کشور را افزایش خواهد داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی درباره سیل اخیر در منطقه چالوس و آسیب های وارده پیرو این سانحه طبیعی توضیحاتی ارائه داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم پاکدشت در مجلس گفت: هرگاه افراد جامعه نسبت به آینده امیدوار باشند، در انتخابات شرکت خواهند کرد و میزان مشارکت را بطور چشم گیری افزایش خواهند داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن منافع ملی است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بناب در مجلس گفت: به هر میزان که وعده های انتخاباتی با واقعیات کشور تطابق داشته باشد مردم را به سمت حضور در انتخابات سوق می دهد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر قالیباف در پیامی به رؤسای مجالس کشورهای اسلامی تأکید کرد: تقویت همبستگی و انسجام کشورهای اسلامی برای مقابله با جنایات افسارگسیخته رژیم صهیونیستی، بیش از پیش ضرورت دارد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح حمایت از مالکیت صنعتی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: حل مشکلات معیشت مردم و ایجاد ثبات در بازار نقش بسزایی در افزایش مشارکت در انتخابات دارد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس با بیان اینکه وجود سلایق مختلف در انتخابات زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات را فراهم می کند، گفت: کسی که رییس جمهور می شود باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت:کاهش ارزش پول ملی حتی دارایی برخی از اقشار جامعه را از نصف هم پایین تر آورده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ناترازی ها در بخش های مختلف برطرف شود ما می توانیم تورم و همچنین نرخ ارز را کنترل کنیم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و امام راحل مشارکت در انتخابات امری مهم بوده که باید مردم را در این زمینه ترغیب داشت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس با اشاره به ضرورت بهینه سازی مصرف برق در واحدهای صنعتی و تولیدی، گفت: لازمه تحقق موضوع نوسازی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و بهبود روش های تولید است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دوازدهم با تاکید بر اینکه رئیس جمهور آینده باید تفکر انقلابی داشته باشد، گفت: ما تجربه دولت های مختلف را داشتیم بر همین اساس رئیس جمهور آینده باید بتواند بر مشکلات فائق آید تا در ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس ناترازی انرژی را یکی دیگر از ابرچالش های اقتصادی کشور دانست و گفت: رونق تولید با مشارکت مردم نیازمند تامین انرژی صنایع است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار نخبگان و مدال آوران المپیادهای علمی مبنی بر لزوم تبدیل حرکت علمی ایجاد شده در کشور به یک خیزش علمی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خوی در مجلس گفت:تا دست دولت از خودروسازی کوتاه نشود مزیت های رقابتی در کشور فعال نمی شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سراب در مجلس دوازدهم گفت:اگر ناترازی های موجود در بخش های مختلف اقتصادی برطرف نشود حتماً این ناترازی ها دامنه دار شده و به صورت تصاعدی افزایش پیدا خواهد کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی معتقد است عمده ناترازی های به وجود آمده به عنوان معلول شناخته شده و رفع مسائل بین المللی امراض اقتصادی کشور را برطرف خواهد کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بیجار گروس در مجلس گفت: هرچند در قانون ساماندهی صنعت خودرو دولت مجاز شد با واردات خودروهای نو و کارکرده بازار را تنظیم کند اما متاسفانه این قانون به درستی اجرایی نشد و مردم نتوانستند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس، گفت: بازگشت عزتمندانه حمید نوری به وطن نشان داد دست بالا با منافقانی که سابقه جنایات مختلف در ایران را دارند نیست و کسانی که شایسته آوارگی و پنهان شدن در خاک بیگانه هستند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کارگروه سمن های اتاق وضعیت فلسطین از واکاوی ابعاد حقوق بشری اشغال سرزمین فلسطین با محوریت زنان و کودکان در عرصه داخلی و بین المللی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵    
نماینده مردم بندرلنگه و بستک و پارسیان در مجلس گفت: چند اورژانس جاده ای در بندر لنگه و بستک و پارسیان احداث و راه اندازی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۴    
نماینده مردم نهاوند در مجلس دوازدهم با تاکید بر اینکه تنها موضوعات اقتصادی مبحث و مسئله اصلی کشور نیست ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دوازدهم با تاکید بر اینکه کشورهای همسایه توجه ویژه ای به مرزهای کشور ما دارند، گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل و زهک در مجلس دوازدهم با تاکید بر اینکه معیشت مرزنشینان باید در دستور کار قرار بگیرد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی از استمرار اصلاح ساختار بودجه سالیانه در مجلس دوازدهم خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار، جغتای و جوین در مجلس دوازدهم معقتد است؛ گره افزایش درآمدهای ارزی و همچنین تقویت ارزش پول ملی با تولید صادرات محور باز می شود،البته باید وابستگی خودمان را به ارز به حداقل برسانیم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده کلیمیان در مجلس معتقد است نظارت بر اجرای دقیق برنامه هفتم و فروش نفت به قیمت واقعی مسئله مهم دیگری است که باید دولت چهاردهم و مجلس دوازدهم به درستی به آن اهتمام ورزید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس دوازدهم معتقد است؛ راه برون رفت از وضعیت اقتصادی کنونی، مشارکت مردم در اقتصاد و تسهیل در امور سرمایه گذاری است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس با بیان اینکه ساماندهی مسکن باید در اولویت برنامه های رئیس جمهور آینده باشد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت:تا زمانی که مشارکت مردم در کنار توان و ظرفیت دولتی قرار نگیرد، نمی توانیم بر مشکلات اقتصادی فائق بیاییم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پاوه در مجلس با بیان اینکه پروژه خط انتقال آب سد آزادی به دشت حر از سال 1382 تا کنون تکمیل نشده است ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵    
نماینده مردم طالقان در مجلس گفت: وزارت صمت واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل طالقان را فعال کند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵    
نماینده مردم شیراز در مجلس از پروژه راهسازی کیان آباد، شاپورجان و گردنه بابا حاجی بازدید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته مسئول برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در خارج از کشور، بیش از 344 صندوق جهت اخذ رای در کشورهای دیگر در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس دوازدهم با تاکید بر اینکه با تشکیل فراکسیون ورزش در مجلس به صورت جدی به مساله فساد در فوتبال ورود خواهیم کرد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی معتقد است رفع ناترازی های اقتصادی در بخش های مختلف نیاز به ریشه یابی داشته و باید برای رفع آنها یک بازه زمانی تعریف کنیم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست اتاق وضعیت فلسطین با حضور اعضاء، کارشناسان و فعالان حوزه فلسطین برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثالث باباجانی و روانسر در مجلس گفت: از آنجا که اجرای برنامه هفتم توسعه می تواند وضعیت اقتصادی کشور را سامان داده و معیشت مردم را ارتقا دهد مجلس دوزادهم باید بر اجرای دقیق ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اردکان در مجلس گفت:در صورتی که با توجه به آمایش سرزمین و ظرفیت هر استان استراتژی های لازم تدوین شود و اختیارات را به استان ها دهیم، بسیاری از مسائل حل می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس با اشاره به اینکه دست دولت برای واردات خودرو با توجه به تصویب قانون ساماندهی صنعت خودرو باز است ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات و زیرکوه خطاب به معصومه ابتکار با بیان اینکه نام نیک حضرت آیت الله رئیسی در تاریخ ماندگار خواهد شد، گفت: به اذن خداوند قادر و بصیر امثال رئیسی عزیز در همان تاریخ ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: دولت چهاردهم توجه به بخش کشاورزی را در اولویت کاری در جهت حل مشکلات اقتصادی کشور قرار دهد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده خاش در مجلس دوازدهم، با بیان اینکه شاخص دوبانده کردن جاده ها و راه های مواصلاتی در استان سیستان و بلوچستان بخصوص خاش بسیار پایین است به تشریح برنامه های خود در جهت پیگیری برای اخذ ماده 23 به ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس دوازدهم، ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در جهت تعیین تکلیف اراضی واقع شده در حریم و بستر تالاب انزلی افزود: مشکل 2 هزار هکتار از این اراضی که در محدوده برخی روستاها بود ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵    
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: شبانه روزی شدن درمانگاه شهر مهاجران یکی از مطالبات چندین ساله و به حق شهروندان این شهر بود که در سال گذشته با پیگیری لازم این امر محقق شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵    
نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: مطالبه جدی مردم احداث مرکز آنژیوگرافی در ملایر بود و خدا را شکر پس از سال ها پیگیری برای انجام این کار در اواخر سال گذشته دستگاه آنژیوگرافی تحویل داده شد و در آینده ای ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵    
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس دوازدهم، از تشکیل استان کرمان جنوبی به عنوان یک مطالبه قدیمی در حوزه انتخابیه خود یاد کرد و از دولت سیزدهم خواست تا درمدت زمان باقی مانده از فعالیت خود به وعده ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵    
نماینده مردم شیراز در مجلس از بررسی موضوع تقسیم شهر شیراز بین 3 اپراتور ایرانسل، شاتل و آسیاتک برای احداث فیبر نوری در نشست مشترک خود و جمعی از مسئولان استان فارس با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس از پیگیری مستمر مشکلات جهت احیای جاده های غرب خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گلپایگان در مجلس گفت: آگاهی بخشی به مردم از مولفه های مهم افزایش میزان مشارکت در انتخابات است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قائمشهر در مجلس دوازدهم، با بیان اینکه کشاورزان این منطقه درگیر مسائل ناشی از دلال بازی و واسطه گری هستند که محصولاتشان را به قیمت ارزان خریداری کرده و در بازارهای کلانشهرها با قیمتی 8 ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس دوازدهم، افزود: جای خالی سازمانی حمایتگر و سازوکاری که به معنای واقعی حامی کشاورزان باشد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس معتقد است که دورنمای خوبی از مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری نسبت به ادوار گذشته انتخابات، قابل مشاهده است که انشالله محقق خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزرای صمت و نفت میهمانان این هفته جلسات نظارتی مجلس شورای اسلامی خواهند بود ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نشست تبیینی بررسی آخرین وضعیت رژیم صهیونیستی پس از عملیات طوفان الاقصی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه ما در تامین و تخصیص بودجه برخی مناطق، تنها شاخص جمعیت را ملاک عمل خود قرار دهیم ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس دوازدهم، گفت: ضروری است وزارت بهداشت وضعیت بیماری تب دانگی را رصد و اطلاعات آن را در مورد مناطقی که در آن احتمال ابتلای افراد به این بیماری وجود دارد به صورت دقیق در اختیار ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۳   + ۷۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز در دیدار صمیمانه با جمعی از جوانان مدال آور در المپیادهای دانش آموزی و دانشجویی داخلی و جهانی تاکید کردند:جمهوری اسلامی درباره مسائل مهم جهان، جایگاه ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس کارگروه تحلیل و بررسی سیاسی اتاق وضعیت فلسطین به تشریح آخرین وضعیت میدان در غزه و کرانه باختری پرداخت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی معتقد است سیاست در پیش گرفته بانک ها، سیاست درستی نبوده و این سیاست تنها به فکر تامین منافع خود است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس دوازدهم، ضمن انتقاد از نحوه عملکرد برخی معاونان پارلمانی از وزرا خواست تا افراد پیگیر و متعهدی را برای تصدی این جایگاه به مجلس معرفی کنند و تاکید کرد که قطعا ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس دوازدهم، سکوت متولیان امر درباره مرگ دردناک چندین کودک بر اثر ابتلا به بیماری هاری ناشی از گازگرفتگی سگ های ولگرد را مایه تاسف و تعجب دانست و از قوه قضائیه ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس دوازدهم با بیان اینکه یکی از راهکارهایی که در شرایط فعلی به بهبود روند ساخت و ساز مسکن کمک می کند افزایش محدوده شهری و الحاق زمین به شهرها است گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس معتقد است اجرای دقیق برنامه هفتم می تواند بسیاری از مشکلات را کاهش داده و کشور را به سمت آبادانی سوق دهد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران گفت: هرچند پیش از ماه محرم و در آستانه اعیاد قربان و غدیر قرار داریم که این شرایط در بازار تقاضا ایجاد می کند اما با وجود این تقاضا حباب سکه به ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا همچنین از پرداخت مطالبات گندمکاران تا چند روز آینده خبر داد و افزود: براساس اعلام دستگاه های کشوری، پرداخت مطالبات گندمکاران تا چند روز آینده انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۳    
نماینده مردم شازند در مجلس گفت:درحال حاضر شاهد افزایش نرخ گوشت قرمز در بازار هستیم در کنار تامین نهاده های دامی به منظور تولید بیشتر گوشت سفید و قرمز باید واحدهای دامداری تعطیل و نیمه تعطیل فعال ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس دوازدهم، از عدم لایروبی مسیل ها و نبود سیل بند پیرامون آنها به عنوان عامل وقوع سیل در هوراند یاد کرد که محصولات کشاورزی این منطقه را از بین برد و تعدادی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس دوازدهم، از پیگیری برای تغییر سیمای شهرستان ترکمانچای و تامین امکانات و زیرساخت های لازم برای آن به عنوان یکی از مهمترین برنامه های خود در این دوره از مجلس یاد کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دوازدهم با تاکید بر اینکه ارتباط با کشورهای همسایه از اولویت های نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: افزایش این تعاملات هم در دستور کار مجلس دوازدهم خواهد بود،
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به حجاج بیت الله الحرام با اشاره به ابعاد مناسک پیچیده حج، آن را برای مسلمانان قوت قلب و برای بدخواهان هراس انگیز و پرهیبت دانستند و خاطر نشان کردند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ممسنی و رستم در مدرسه شورای اسلامی گفت: باید ریشه هایی که تورم را به وجود آورده و یا از حد اعتدال خارج می کند را به درستی شناسایی کرده و به آنها بپردازیم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: مجلس دوازدهم باید به مجلس امید،تعامل و ثبات برای حل مشکلات مردم تبدیل شود و این اتفاق امکان پذیر است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اقلید در مجلس دوازدهم معتقد است که اصلاح سیاست های ارزی نیازمند کار کارشناسی و بهره گیری از دیدگاه نخبگان اقتصادی است تا با هم فکری صورت گرفته این اصلاحات مدنظر قرار گرفته و تثبیت نرخ ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۸    
نماینده مردم ملایر در مجلس دوازدهم، با بیان اینکه منبت کاری مبلمان و تولید انگور ملایر دو برند جهانی هستند تاکید کرد که اگر این حوزه ها را ارتقا دهیم بالتبع آن اشتغال و تولید را ارتقا می دهیم و در ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۸    
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: در دیدار به مدیرعامل شستا پیرامون احداث آزادراه شیراز به بوشهر صحبت هایی مطرح شد تا این شرکت در ساخت این پروژه مشارکت داشته باشد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به اینکه ایران به صرفه ترین و امن ترین مسیر برای انتقال کالا از شرق به غرب و شمال به جنوب است ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس، گفت: تعیین قیمت محصولات کشاورزی بار روانی دارد و باعث می شود تا کشاورز محصول خود را پایین تر از نرخ مشخص شده به فروش نرساند و واسطه ها نیز نمی توانند با نرخ پایین ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج در مجلس گفت: یکی از مولفه های مهم در افزایش مشارکت در انتخابات، صداقت نامزدهای انتخاباتی است بدین نحو به هر میزان که وعده های آنها با واقعیت جامعه تطابق داشته باشد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده مردم انزلی در مجلس با اشاره به ضرورت اجرای قانون ساماندهی زمین، مسکن و اجاره بها و تعیین سقف اجاره بها در استان هایی که تورم عمومی سالانه آنها از حد تعیین شده بالاتر باشد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس دوازدهم معتقد است بازار ارز توافقی از سوی بانک مرکزی مشوق خوبی برای صادرات خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دورود و ازنا در مجلس دوازدهم، با بیان اینکه متاسفانه امکانات ورزشی موجود در این منطقه در شان مردم به ویژه جوانان علاقه مند به ورزش نیست بر ضرورت تقویت ظرفیت های مغفول مانده حوزه ورزش دورود و ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۸    
نماینده مردم قائمشهر در مجلس دوازدهم، با بیان اینکه برخی شهرستان های این منطقه برغم اینکه بیش از 10 سال است از بخش به شهرستان تبدیل شده اند اما هنوز به آنها بودجه بخش تخصیص می یابد تاکید کرد که قطعا ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۸    
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس دوازدهم، با بیان اینکه چندین روستا در این منطقه فاقد آب هستند که تلاش می کنیم مشکل آنها را برای تابستان حل کنیم از خاموشی مکرر موتور پمپ چاه های کشاورزی در این ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۸    
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس از پیگیری مشکلات کم آبی و تامین آب شرب غرب استان خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: واحد های صنعتی در شهرستان زرقان نسبت به انجام مسوولیت های اجتماعی اهتمام لازم را داشته باشند.
مشاهده نتایج بیشتر...