دوشنبه ۲۳ مهرساعت ۱۶:۵۵Oct 2018 15

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 31 مرداد 1397 خانه ملت 31 شهریور 1397 خانه ملت 1 مهر 1397 خانه ملت 2 مهر 1397 خانه ملت 3 مهر 1397 خانه ملت 4 مهر 1397 خانه ملت 5 مهر 1397 خانه ملت 6 مهر 1397 خانه ملت 7 مهر 1397 خانه ملت 8 مهر 1397 خانه ملت 9 مهر 1397 خانه ملت 10 مهر 1397 خانه ملت 11 مهر 1397 خانه ملت 12 مهر 1397 خانه ملت 13 مهر 1397 خانه ملت 14 مهر 1397 خانه ملت 15 مهر 1397 خانه ملت 16 مهر 1397 خانه ملت 17 مهر 1397 خانه ملت 18 مهر 1397 خانه ملت 19 مهر 1397 خانه ملت 20 مهر 1397 خانه ملت 21 مهر 1397 خانه ملت 22 مهر 1397 خانه ملت 23 مهر 1397 
  ۶ دقیقه پیش    
نماینده شاهین شهر و میمه: مردم به احزاب و گروه های سیاسی اعتماد ندارند چرا که این احزاب و تشکل ها پس از هر انتخابات به جای مطالبه وعده های انتخاباتی وخواسته های مردم به دنبال سهم خواهی از دولت ها ...
  ۹ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس بر لزوم برخورد با متخلفان و مسببان افزایش قیمت بلیط اتوبوس در ایام اربعین تأکید کرد و گفت ...
  ۴۷ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه جایگزینی نفت ایران توسط سعودی ها یک بلوف سیاسی است، گفت: عربستان به لحاظ فنی امکان جایگزینی نفت ایران را ندارد.
  ۵۱ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، تدوین سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را بسیار امیدوارکننده و پاسخی محکم به استکبار جهانی برشمرد و گفت: این سند برای تمامی دستگاه های کشور تکلیف مشخص کرده است.
  ۱ ساعت پیش    
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است نسبت تعداد دانش آموزان ایرانی در کلاس های درس به گونه ای نباشد که آنها احساس در اقلیت بودن داشته باشند.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حل مشکل ثبت نام دانشجویان ستاره دار ورودی سال 97 به دانشگاه های کشور در مقطع ارشد خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس اعتقاد دارد استقرار سامانه دفاع هوایی اس 300 روسیه در دمشق هشداری به آمریکایی ها در راستای افزایش پایگاه های نظامی در منطقه است.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است نباید ادلب خارج از دست هیچ گروهی قرار بگیرد تا تهدیدات انسانی زیاد شده و مورد تجزیه واقع شود.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می گوید که اختلاف نرخ شود بازار سرمایه با بانک ها علت اصلی سرگردانی نقدینگی است.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: برخی مدیران کشور در حال حاضر به این سمت گرایش یافته اند که کارها را تسهیل و در کنار آن پورسانت دریافت کنند که این سبب ایجاد مفاسد خرد و کلان در دستگاه های اجرایی و اداری ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: سهمیه بندی بنزین خود به خود با احیای کارت سوخت مطرح می شود و دولت باید برای سهمیه بندی سوخت به جمع بندی رسیده و این جمع بندی را به مجلس ارائه کند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی می گوید دولت باید سهم و نقش خود در ایجاد التهابات اقتصادی را بپذیرد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، می گوید: علیرغم اینکه در تولید محصولات پتروشیمی و حتی برخی محصولات کشاورزی جزو تولیدکنندگان شاخص هستیم ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، گفت: قطعات مورد نیاز با ارز 3 هزار و 800 تومانی و 4 هزار و 200 تومانی وارد کشور شده بود اما با افزایش نرخ ارز این قطعات از انبارها خارج و به انبارهای دیگری ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، معتقد است: مهم ترین مشکلی که باعث می شود سرمایه گذار در ایران رغبتی برای سرمایه گذاری نداشته باشد، عدم ثبات قوانین است.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: باید مشخص شود نماینده مجلس، هر مدیری و مسئولی چه میزان دریافت می کند نمی دانم چرا پنهان کاری می شود.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در دولت نهم و دهم، مسکن مهر به عنوان راه حل معضل مسکن مورد پیگیری قرار گرفت ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس، با بیان اینکه حوزه دارو در شرایط پایداری قرار ندارد تاکید کرد که حمایت از تولیدکنندگان داخلی دارو از اهمیت بسزایی برخوردار است اما نباید این اقدامات سختگیرانه به قیمت ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی با تاکید بر لزوم عزل رییس سازمان محیط زیست، گفت: فردی باید در راس سازمان قرار گیرد که مهمترین دغدغه اش حفظ محیط زیست باشد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: وجود مسائل مختلف تربیتی، اعتقادی، فرهنگی و معضلاتی که به صورت مخفی در اثر زندانی شدن یک سرپرست خانواده به خانواده تحمیل می شد باعث شده مسئولین قضایی بخشی از مجازات ...
  ۱ ساعت پیش    
افرادی که نیازمند مشاوره حقوقی هستند با مراجعه به این سامانه می توانند وکیل مخصوص خود را داشته باشند و از مشاوره های تخصصی آن بهرمند شوند.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: گردشگری سلامت در حال حاضر یکی از حوزه های اقتصادی مهم در کشور های توسعه یافته است و ما نیز در حوزه غرب آسیا تقریبا پیشرفته ترین حوزه خدمات پزشکی را داریم.
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیات اعزامی پارلمانی کشورمان به شورای حکام بین المجالس با بیان اینکه کمک های داوطلبانه برخی کشورها به IPU نباید به جهت و اهداف خاص آن کشورها مشروط شود ...
  ۲ ساعت پیش    
نایب رئیس شورای بین المجالس در کمیته توسعه پایدار و امور بازرگانی اتحادیه بین المجالس جهانی گفت: اعمال تحریم به عنوان اقدامی اجباری و یکجانبه از سوی برخی کشورها به کار گرفته می شود.
  ۲ ساعت پیش    
عضوکمیسیون بهداشت ودرمان با بیان اینکه بسیاری از بیمارستان ها به بیمه ها بدهکارند، گفت: بیماران در بیمارستان دولتی تنها برحسب ضابطه قانونی پذیرش شوند.
  ۲ ساعت پیش    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، معتقد است: در صورتی که نهادهای بین المللی و منطقه ای از عربستان و جنایت در یمن حمایت نکنند، مشکل مردم یمن به خودی خود حل می شود.
  ۳ ساعت پیش    
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اعتبار 200 میلیارد تومانی توزیع شیر در مدارس، تصریح کرد: این اعتبارات باید از درآمد هدفمندی یارانه ها پرداخت شود.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ترکیه باید تا زمان پیدا شدن جنازه خاشقجی و کشف علت قتل آن موضوع را پیگیری کند حتی اگر به قیمت اخراج دیپلمات های سعودی از آنکارا تمام شود.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:اقتصاد خانوارها از بابت نرخ کاذب ارز تضعیف شده است.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از عدم نظارت موثر سیستمی بر عملکرد بازارها انتقاد کرد و گفت:برای هدایت بیشتر نقدینگی به بازار سرمایه باید از ظرفیت شرکت های جدید در بورس استفاده شود.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس از عدم دعوت تشکل های دانشجویی در دیدار رئیس جمهور با دانشجویان دانشگاه تهران و اینکه به هیچ یک از دانشجویان مستقل و منتقد اجازه سخنرانی داده نشد، انتقاد کرد.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، قوه قضائیه را بهترین متولی برای بررسی صلاحیت افراد به منظور تعیین سرپرست برای فرزندان والدین زندانی دانست.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد عواقب قطع شدن دسترسی ایران به سوئیف در پی اعمال تحریم های ثانویه را تشریح کرد.
  ۳ ساعت پیش    
عضوکمیسیون بهداشت ودرمان مجلس بابیان اینکه اخذ ویزیت در مطب ها بالاتر ازمصوبات قانونی تخلف است،گفت: پزشک تنهامجازبه اخذ ویزیت برحسب مصوبات قانونی است.
  ۳ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه وزارتخانه متبوعش رغبت بسیاری برای تخصیص یک درصد از درآمد شرکت های دولتی به نظام آموزشی دارد، گفت: از اعتبارات این مصوبه می توان برای پرداخت پاداش پایان خدمت و.. ...
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از نبود سیستم هماهنگ کننده و یکپارچه پیوند عضو در کشور انتقاد کرد و گفت: بیمارستان ها به صورت جزیره ای عمل می کنند.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: پیگیری و اجرایی کردن مصوبات قانون حمایت از معلولین یکی از مهمترین کاری است که در مجلس انجام می شود و اجرایی شدن آن و مطالبه کردن اجرای این قانون از دستاوردهای بسیار ...
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه توسعه بی رویه و بدون پشتوانه علمی دانشگاه ها اقدام مسئولان در برابر خواست عمومی جامعه است ...
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه کمبود شیرخشک های رژیمی برای بیماری های خاص مشهود است، گفت: تاخیر گمرک درآزادسازی عامل اساسی کمبود شیر خشک های رژیمی در بازار است.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: جمع آوری و مدیریت پسماند و تفکیک از مبدا و کاهش پسماند از مبداً نیاز به عظم جمعی دارد با استفاده از استارت آپ هایی که برای تفکیک پسماند ها برنامه دارند ...
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس بابیان اینکه بیماران اورژانسی در اولویت پذیرش بیمارستان های دولتی قرار بگیرند،گفت:ظرفیت محدود بیمارستان های دولتی با حجم مراجعه کننده سنخیت ندارند.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر لزوم توجه جدی به مهارت آموزی هدف از تصویب قانون نظام جامع فنی و حرفه ای را جلوگیری از موازی کاری در مهارت آموزی دانست.
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را برای کشوری که اهداف بلندی دارد، ضروری دانست و گفت: این الگو باید در محافل علمی ...
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است دولت باید یکی از اولویت های خود را رایزنی با کشورها برای ارائه خدمات ویزا با پول رایج کشورها قرار دهد تا بتوانیم اندکی از شرایط موجود را بهبود بخشیم.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: کمیسیون اصل 90آماده دریافت شکایت سلبریتی ها در خصوص ابهامات پیش آمده نسبت به هزینه کرد کمک های مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه است.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، از بررسی دلایل افزایش 4500 زندانی مهریه در کمیسیون متبوعش در قالب طرح حبس زدایی خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره احتمال تخصیص یک درصد از درآمد شرکت ها و بانک های دولتی به آموزش و پرورش توضیحاتی ارائه داد.
  ۴ ساعت پیش    
رییس کمیسیون انرژی مجلس، گفت:طی ماه های آینده قیمت نفت به بیش از 120 دلار رسیده و برودت هوا و سرمای پیش رو در اروپا و آمریکا و مشکلاتی که در تولید و عرضه نفت برای عربستان و برخی کشورها ایجاد شده حتما ...
  ۴ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می گوید مجلس هر ساله بین 6 تا 7 هزار میلیارد تومان به اعتبارات پیشنهادی دولت برای آموزش و پرورش در بودجه سنواتی افزوده است.
  ۵ ساعت پیش    
عضو فراکسیون امید مجلس، معتقد است: روحانی در جلسه سران قوا و نشست با روسای فراکسیون های سیاسی درباره انتخاب وزرای پیشنهادی صمت، کار، اقتصاد و راه هماهنگی و مشورت کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه قتل خاشقجی پرده از جنایات چندین ساله سعودی برداشت، گفت: به موجب این اتفاق حامیان حاکمان عربستان باید به دنبال پاسخگوی افکار عمومی جهان باشند.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، تصریح کرد: ضعف اصلی در حوزه امنیت مرزها مربوط به کمبود نیروی انسانی و تجهیزات است.
  ۵ ساعت پیش    
عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است حزب الله لبنان با قدرتی بیش از زمان جنگ های 22 و 33 روزه اجازه دست درازی اسرائیل به نوار غزه را نمی دهد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مسئولان وزارت صمت اعلام کردند که لاستیک اتوبوس های فعال در ایام اربعین تأمین می شود، از این رو با تحقق شرط تأمین لاستیک ...
  ۵ ساعت پیش    
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، تاکید کرد: رئیس جمهور در انتخاب و پیشنهاد وزرای راه، کار، اقتصاد و صمت باید به کارآمدی و تخصص توجه ویژه داشته باشد.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کاهش ارزش پول داخلی و افزایش نرخ ارز در کشور باعث شده قاچاق دام زنده به کشورهای همسایه افزایش پیدا کند که این امر کاهش گوشت مورد نیاز مردم را در پی خواهد داشت.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کمبود دان در کشور وجود ندارد و تنها دلیل آن عدم بارگیری محموله ها در بنادر است و به دلیل در اختیار نبودن دان مرغ مرغداران و پرورش دهندگان مرغ گوشتی زودتر از موعد مرغ ها ...
  ۵ ساعت پیش    
قبل از آنکه تصویب یا رد لایحه CFT بخواهد بر افزایش یا کاهش قیمت مسکن تاثیرگذار باشد ، عملکرد ضعیف وزارت راه و شهرسازی بر صعودی شدن قیمت ها در بخش مسکن تاثیرگذار است.
  ۵ ساعت پیش    
تنها موضوعی که در نشست ستاد اطلاع رسانی شورای هماهنگی سران قوا پیشنهاد شده موضوع احیای کارت سوخت است.
  ۶ ساعت پیش    
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه دولت باید به میزان مداخله در امور فرهنگی هزینه اعمال نظر خود را پرداخت کند، گفت: زمانیکه چارچوب ها و خطوطی برای ساخت فیلم های سینمایی ...
  ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اکنون منتظریم تا طرح ساماندهی مهریه به صورت رسمی در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح و بررسی شود.
  ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: گروهی در تهران باندهای تبهکاری و تکدی گری را ایجاد کرده اند که بسیار خطرناک بوده و باید دستگاه ها نظارت بیشتری داشته باشند.
  ۶ ساعت پیش    
عضو مجمع نمایندگان تهران می گوید در جلسه دیشب اعضای این مجمع با اعضای شورای شهر، نظر اکثریت نمایندگان بر اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان و اضافه نشدن استثنا به آن بود.
  ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم سراوان در مجلس در نشست مهاجرت اتحادیه بین المجالس جهانی، گفت: در جمهوری اسلامی که کشور مقصد تعداد زیادی از همسایگان افغان است ...
  ۷ ساعت پیش    
فاطمه حسینی به عنوان عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان زن اتحادیه بین المجالس جهانی انتخاب شد.
  ۷ ساعت پیش    
نشست جانبی مجالس کشورهای عضو گروه آسیا پاسفیک در حاشیه اجلاس 139 اتحادیه بین المجالس جهانی IPU برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
دبیر مجمع نمایندگان استان تهران، از بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در نشست مشترک مجمع نمایندگان و شورای شهر تهران و تشکیل کمیته ای برای بررسی وضعیت شهردار تهران در قانون منع بکارگیری بازنشستگان ...
  ۸ ساعت پیش    
پروانه مافی در مجمع نمایندگان زن اتحادیه بین المجالس جهانی با بیان اینکه کلیشه های جنسیتی در سراسر جهان زنان را از ورود به عرصه های فناوری و مهندسی دور نگاه داشته است گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
نشست گروه مجالس کشورهای آسیایی در حاشیه اجلاس 139 اتحادیه بین المجالس جهانی با حضور نمایندگان بیش از20 کشور برگزار گردید.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش مجلس اعتقاد دارد فرایندی که در تایید، داوری و چاپ یک مقاله علمی و پژوهشی در کشور صورت می کیرد، بسیار طولانی است.
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش گفت: : متاسفانه استفاده از فضای مجازی در کشور تبدیل به حالت استفاده افراطی شده و بیشتر دانش آموزان نیز در استفاده از این فضا به این حالت گرفتار شده اند.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس کارگروه ارتباطات و مخابرات مجلس، گفت: بسته های ارائه شده به روش ترکیبی تحملی هستند و مصرف کننده مجبور است تا هزینه بخش شبانه را نیز پرداخت کند.
  ۸ ساعت پیش    
نایب رییس فراکسیون حج و زیارت مجلس گفت: در خصوص مراسم اربعین نزدیک به 945 جلسه برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم صورت گرفته که بیانگر اهتمام ویژه مسئولان ستاد برگزاری مراسم اربعین است.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس نسبت به مهاجرت خلبانان ایرلاین های داخلی به کشورهای همسایه هشدار داد.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: متاسفانه اغلب معلمان بجای اینکه تمام ذهنیات خود را کلاس درس و تدریس قرار دهند، بدنبال رفع مشکلات اقتصادی خود هستند.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اصل در دریافت شهریه برای دروس جبرانی ارائه شده به دانشجویان دوره ارشد روزانه این است که باید مصوبه هیات امنای دانشگاه را داشته باشد.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیشنهاد بر این شده که فارغ التحصیلان بعد از اتمام دانشگاه با حضور مراکز دولتی با مهارت های عملی آشنا شده و سپس جذب بازار کار شوند.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که ارز هر روز دچار نوسان قیمتی است و سرمایه گذار در نحوه سرمایه گذاری بلاتکلیف است، جذب سرمایه های خارجی با موفقیت انجام نمی شود.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه از آنجا که اردو بخشی از آموزش و تعلیم و تربیت دانش آموزان در مدارس به شمار می آیند نمی توان آن ها را تعطیل کرد ...
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه طرح معلم تمام وقت به معنای حضور تمام وقت معلم بر سرکلاس نیست بلکه باید 36ساعت در مدرسه فعالیت کند ...
  ۸ ساعت پیش    
پروانه مافی در مجمع نمایندگان زن اتحادیه بین المجالس جهانی با بیان اینکه خشونت علیه زنان در سراسر جهان ...
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیته حل بحران کاغذ، دو راهکار برای از بین بردن فضای رانتی در حوزه کاغذ با توجه به اختصاص ارز دولتی به آن را توضیح داد.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر من هنوز موقع ترکیدن حباب بازار مسکن نرسیده و حداقل تا پایان سال 97، شاهد کاهش قیمت مسکن نخواهیم بود.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس علت مناقشه آموزش و پرورش با برخی معلمان استخدامی دهه 60 را تشریح کرد.
  ۸ ساعت پیش    
تکانه های بازار اقتصادی ایران که در ماههای اخیر با نوسانات زیادی بخش های مختلف اقتصادی و خدماتی را نیز تحت تاثیر قرار داده است ،این روزها در تدارک تامین بلیت زائرین اربعین حسینی است.
  ۹ ساعت پیش    
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به وضعیت اجرای قانون حمایت مالی از دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در دانشگاه ها ...
  ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه متاسفانه مدیران آموزش و پرورش خلاقیت و توانمندی بهره برداری از منابع در اختیار خود را ندارند، گفت: آموزش و پرورش با تغییر کاربری بخشی از فضای مازاد خود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۹    
حضور دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی و مسئولان کشوری و لشکری عصر امروز یکشنبه 22 مهر 1397 در مراسم ختم مادر محسن اسماعیلی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۵    
نماینده مردم اورامانات در مجلس از بررسی طرح سئوالش از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از بازگشایی مجلس خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۰    
سیده فاطمه حسینی و هیات پارلمانی ایران در صدو سی نهمین نشست IPU در ژنو امروز 22 مهر ماه 1397 در حاشیه این اجلاس با دبیرکل اجلاس IPU دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۵    
سیده فاطمه حسینی و هیات پارلمانی ایران در صدو سی نهمین نشست IPU در ژنو امروز 22 مهر ماه 1397 در حاشیه این اجلاس با دبیرکل اجلاس IPU دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۴    
دیدار فاطمه سعیدی امروز 22 مهر ماه 1397 با معاون بین الملل دانشگاه مسکو از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۴    
اعضای هیئت رئیسه فراکسیون پاسخگو مشخص و بر این اساس علی بختیار به عنوان رئیس، علی کرد و محمدابراهیم رضایی به عنوان نواب اول و دوم انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۸    
سیده فاطمه حسینی و هیات پارلمانی ایران در صدو سی نهمین نشست IPU در ژنو امروز 22 مهر ماه 1397 در حاشیه این اجلاس با دبیرکل اجلاس IPU دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۱    
فراکیسیون حمایت از کودک و نوجوان تشکیل و اعضای هیات رئیسه آن مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در حال حاضر توانمندی خودروسازان با توجه به کاهش قیمت ارز بهبود یافته و توان رقابت آنها ارتقاء داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۳    
نماینده مردم بندرعباس در مجلس، گفت:آلومینیوم المهدی ارز 4 هزار و 200 تومانی دریافت کرده و بدون اینکه آلومینیوم را در بازار داخلی به فروش برساند آن را به خارج از کشور صادر کرده که عملا رانتی برای این ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۸    
این نماینده مردم در مجلس دهم، عملیاتی کردن فاز دوم طرح LEZ را اقدام شهرداری پایتخت در جهت اجرای قانون هوای پاک و رفع معضل ترافیک تهران دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۸    
رییس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:سفارت ها به عنوان نماینده دولت های اروپایی دارند کار می کنند و ایجاد دفاتر اتحادیه اروپا کاری اضافه بر سازمان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۳    
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با تاکید بر اینکه صید و شکار در دنیا امری منسوخ شده است بر لزوم اصلاح ساختار تشکیلاتی و کابینه سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...