یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۱۲Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1394 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 اسفند 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1398 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1399 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 3 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 4 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 5 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 6 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 7 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 8 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 9 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 10 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 11 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 12 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 13 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 14 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 15 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 16 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 17 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 19 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 20 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 21 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 22 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 23 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 24 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 25 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 26 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 27 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 فروردین 1400 
  ۱۴ دقیقه پیش    
همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی نیز آزمون سراسری قرآن و عترت در روزهای 8 ، 9 و 10 اردیبهشت ماه به صورت مجازی برگزار می شود .
  ۱۷ دقیقه پیش    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین به مناسبت گرامیداشت ماه مهمانی خدا مسابقه عکاسی رمضان برگزار می کند.
  ۱۷ دقیقه پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نمین از برگزاری یک دوره مسابقه پیامکی قرآنی در سطح شهرستان خبر داد.
  ۱۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی در دیدار با رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: ترویج روحیه فرهنگ جهادی یکی از کارهای ارزشمندجهاد دانشگاهی است و کشور در حال حاضر نیاز به چنین روحیه ای دارد.
  ۲۳ دقیقه پیش    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به شیوع موج چهارم ویروس منحوس کرونا و بازگشت محدودیت ها ...
  ۲۳ دقیقه پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از پرداخت بیش از 497میلیون ریال کمک بلاعوض به اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه استان عضو صندوق اعتباری هنر طی یک سال اخیر خبر داد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مهرداد صیادی سامانی اظهار کرد: این مسابقه به منظور آحاد مردم از ماسک و معرفی الگوها و سبک های اصیل و نوین ایرانی _اسلامی و ملّی در استفاده از آن ها در طراحی و دوخت ماسک های بهداشتی و کاربردی ...
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
آموزشگاه و مرکزمهارت آموزی نقطه باهمکاری سازمان منطقه آزاد اروند ، اداره آموزش وپرورش شهرستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان به مناسبت بزرگداشت روز معلم ...
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
پویش ملی خانه های قرآنی به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، همزمان با ماه مبارک رمضان در بخش های متنوع برگزار می شود.
  ۲۸ دقیقه پیش    
همزمان با نوروز باستانی، مسابقه "کتاب دوست داشتنی من در نوروز 1400" با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و با توجه به ضرورت خانه نشینی در گنبدکاووس برگزار شد.
  ۳۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نمایش ویتسک به کارگردانی قاسم تنگسیرنژاد و مهسا رهسپار موفق شد جایزه ویژه این جشنواره را از آن خود کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فیلم مستند سینمایی عالیجناب به کارگردانی سجاد ایمانی و تهیه کنندگی رضا دانش پژوه در پانزدهمین جشنواره ی فیلم های قوم نگارانه ی اتنو سینکای وین در کشور اتریش به عنوان تنها نماینده ی ایران به نمایش در ...
  ۱ ساعت پیش    
سودابه مجاوری را اهالی سینمای مستند سالهاست می شناسند. او دارای مدرک کارشناسی سینما و کارشناسی ارشد پژوهش هنر از دانشگاه هنر است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان از اجرای طرح تلاوت نور در ماه مبارک رمضان به صورت مجازی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با اشاره به مهمترین اقدامات صورت گرفته در محافل ادبی نهاد کتابخانه های عمومی کشور ...
  ۱ ساعت پیش    
نمایش دایک از خراسان شمالی در چهارمین فستیوال بین المللی تئاتر جینجرفست در بخش های تصویرسازی و بازیگری زن به عنوان برگزیده معرفی شدند.
  ۱ ساعت پیش    
به مناسبت ماه مبارک رمضان: جشنواره مسابقات قرآنی و حکمت های نهج البلاغه در شهرستان لنده برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
اسماعیل زارعی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با اعلام این خبر افزود: به مناسبت گرامیداشت نیمه شعبان میلاد حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف مسابقه کتابخوانی در سطح عموم برگزار شد که با ...
  ۳ ساعت پیش    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از برنامه این اداره برای تولید و ارائه مجموعه آثار خوشنویسان این شهرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان در قالب کتاب خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان جیرفت گفت: در سه ماه اخیر باید در سه حوزه انتخابات، کرونا و کمبود آب تولید محتوا داشته باشیم.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، برگزاری نمایشگاه های انفرادی و گروهی در ماه مبارک رمضان در بستر فضای مجازی را ضروری خواند.
  ۳ ساعت پیش    
اولین جلسه کارگروه هماهنگی حمایت و توسعه، تولید محتوای فضای مجازی جنوب کرمان در سال 1400 برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقه قرائت سوره قدر ویژه افراد زیر 10 سال برگزار می گردد.
  ۳ ساعت پیش    
مسابقه پیامکی" قرآن و عترت" ویژه ماه مبارک رمضان هر روز در رادیو دنا در برنامه "بهار در بهار" از ساعت18:30 تا اذان مغرب در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان، از سرود با توجه به قابلیت خوب برای بیان احساسات و موضع گیری های یک ملت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: با استقبال گسترده اهالی مطبوعات و رسانه شمار آثار رسیده به چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات از مرز یک هزار اثر گذشت.
  ۳ ساعت پیش    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از ثبت نام 760 نفر برای شرکت در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد و گفت: پیش آزمون سراسری قرآن و عترت پنجشنبه این هفته برگزار خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
دادستان شهرستان جیرفت با اشاره به اینکه ارزش ها در فضای مجازی در حال تغییر است، گفت: نابهنجاری و ضد ارزش ها با استفاده از تبلیغات در فضای مجازی به ارزش تبدیل می شود.
  ۳ ساعت پیش    
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با حضور در مرکز ارتباطات مردمی سامد (سامانه 111) در گرگان؛ پاسخ گوی سوالات اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه و مردم شریف گلستان خواهد بود.
  ۴ ساعت پیش    
کارگاه آموزش موسیقی و سرود با حضور گروه های هنری شهرستان گرمی برگزار گردید.
  ۴ ساعت پیش    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر با دستور جلسه ارائه برنامه های پیشنهادی فرهنگی دستگاههای اجرایی براساس چهار محور اعلام شده شهرستان در سال 1400 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۴ ساعت پیش    
سجاد رکن آبادی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فهرج گفت: در ماه مبارک رمضان برنامه های قرآنی با بهره وری مناسب ازفضای مجازی در شهرستان فهرج برگزارخواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: فعالان فضای مجازی می توانند با تولید محتوا های ارزشی به مشارکت سیاسی مردم در انتخابات کمک کنند.
  ۴ ساعت پیش    
مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از معرفی کتابی باعنوان "یک نگاه دوست داشتنی" در پنجشنبه های کتاب این شهرستان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: 8 تا 10 اردیبهشت آزمون سراسری قرآن و عترت برگزار می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین همایش ادبی العبد به منظور گرامیداشت یاد و خاطره فقیه عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت الله العظمی محمدتقی بهجت فومنی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۵۸    
رئیس شورای فرهنگ عمومی شفت گفت: رمضان ماه ضیافت و میهمانی خداوند است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آموزشگاه انوش جهانشاهی با مجوز رسمی از فرهنگ و ارشاد اسلامی به جمع آموزشگاه های آزاد موسیقی لاهیجان پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۵۸    
فراخوان مسابقه عکاسی سفره افطار گیلانی به مناسبت فرا رسیدن ماه پر فیض و برکت رمضان از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پانزدهیمن جشنواره کتابت و تصویر سازی قران کریم در شهرستان شازند برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۸    
پانزدهمین کانون آگهی و تبلیغاتی لاهیجان با دریافت مجوز فعالیت خود را در این شهرستان آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۸    
جلسه هماهنگی کانون های مساجد شهرستان رضوانشهر با حضور مجید شافعی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام رضوانی نژاد مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد گیلان و هیئت همراه در محل اداره فرهنگ و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۸    
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، برنامه های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
برنامه های فرهنگی هنری پیش بینی شده ماه مبارک رمضان از سوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۸    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه اشرفیه، با آغاز ماه مبارک رمضان، از اجرای برنامه های فرهنگی هنری و قرانی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۵    
شاعران برگزیده جشنواره استانی شعر پاییز در صبح امروز در محل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان تجلیل شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت :به همت موسسه قرآنی نور و الرحمن شهرکرد نخستین جشنواره دعا و مناجات رمضان در چهارمحال و بختیاری و مسابقه شرح زیارت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به وضعیت کرونا در استان، گفت: رسانه ها باید همانند همیشه جهادی پای کار بوده و مردم را نسبت به خطرات ناشی از بی توجهی به ویروس کرونا آگاه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اجرای 72 برنامه در قالب کنگره شهدا خبر داد و گفت: این برنامه ها با هدف نشر و توسعه ارزش های والای فرهنگ و ایثارو شهادت اجرایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۸    
امام جمعه ماهنشان بر اهمیت تبلیغات در زمینه فضائل و ویژگی های این ماه مبارک در فضای مجازی و حقیقی تاکید و خاطر نشان کرد: ضمن احترام به مصوبات ستاد ملی کرونا عدم تبلیغ در ماه رمضان را جایز ندانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: برنامه های مختلف ماه مبارک رمضان در فضای مجازی اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۴۹    
گزارش عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در شبکه آفتاب 28 فروردین به روی آنتن می رود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی و پیگیری ثبت رسمی قزوین به عنوان پایتخت خوشنویسی در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۷    
شهرام رشیدی، معاون فرماندار شهرستان فیروزآباد در این نشست با گرامی داشت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزآباد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۷    
در این آیین امام جمعه، فرمانده سپاه، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس اداره تبلیغات اسلامی، مسئول کانون بسیج هنرمندان، مسئول دبیرخانه انجمن های فرهنگی هنری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در برگزاری این کارگاه، هنرجویان و علاقمندان، با شیوه ها و تکنیک های مدادرنگی و پاستل روغنی آشنا و آثاری ارائه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برآن شدیم تا با همراهی ادب دوستان و همزمان با یادروز شیخ اجل، نوشتارهای این حکیم فرزانه را با هم بخوانیم و از خرمن پربار اندیشه او خوشه ای بچینیم و تحفه ای به یکدیگر دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سید اسماعیل سجادیان، مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد ولی عصر(عج) مرودشت و سید موسی سجادیان، عضو هیات امناء این مسجد با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت، تلاش های عبدالصمد سلیمانی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۱    
پویش ملی نشاط نوروزی با کتاب بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی استان ها هم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۴    
علی محمدی هنرمند معرق کار و نازک کار کردستانی آیات قرآن کریم را با هنر خویش و با استفاده از چوب درخت گردو به رشته تحریر درآورد
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری نخستین جشنواره ادبی و هنری رمضان در زنجان در اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان،استاندار؛ معاونین استانداری و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موضوع تخصیص سهمیه ارزی کاغذ را با جدیت پیگیری کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۶    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد در سال 1400 با موضوع شعار سال و با حضور مسئولین و اعضاء شورا در این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در ششمین روز از هفته هنر انقلاب اسلامی، جمعی از هنرمندان شهرستان رباط کریم با همراهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۹    
نقدوبرسی مجموعه شعر توسط انجمن شعرشهرستان کهگیلویه وشعرخوانی شاعران برگزارشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۱    
در راستای تعامل پژوهشکده زن و خانواده قم و امور زنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تخفیف 20درصدی به خانواده شاغلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت بهره مندی از دوره مجازی مذکور اختصاص داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، جلسه کارگروه توسعه صنعت چاپ استان گلستان تشکیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
احمد گلچین معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: در حال حاضر استان گلستان دارای 143 واحد فعال چاپی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: مهلت ثبت نام در نمایشگاه مجازی قرآن کریم تا 31 فروردین ماه تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
بیش از 4500 تک آهنگ در سال گذشته از دفتر موسیقی مجوز انتشار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۷    
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، گفت: دستگاه های که قانون میم - الف را درزمینهٔ واگذاری آگهی های خود نادیده بگیرند به مراجع ذیصلاح معرفی می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اگر هنرمندی بتواند با ایده های نیکو، هنر خود را هدایت کند، حتماً مردم از او حمایت می کنند. اگر ایده خوب نباشد هنرمند به در بسته می خورد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۹    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه از برگزاری مسابقه مفسران کوچک به مناسبت ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: زمان برگزاری مجازی نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت، 8 الی10 اردیبهشت1400 می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
فراخوان تولیدات فرهنگی و هنری استان گیلان با موضوع مهدویت در قالب برگزاری جشنواره منجی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه تولید محتوای فرهنگی ، 31 اردیبهشت ماه اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ماه مبارک رمضان مسابقه کتابخوانی اندیشه در قرآن در سه بخش بزرگسالان، دانش آموزان دبیرستانی و دانش آموزان دبستانی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۹    
موسسه فرهنگی قرآن و عترت مدینه العلم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امورخیریه سبزوار، جشنواره حفظ جز 30 قرآن کریم به صورت مجازی برگزار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استاد حمید میکانیک رییس انجمن خوشنویسان قوچان در دومین دوره مسابقات ملی کتابت فاخر قرآن کریم جایزه تقدیری را دریافت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۹    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری کرونای سبزوار از اجرای مسابقه اینترنتی با عنوان هفت سیخ کباب همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
آثار پنج عضو فعال انجمن عکاسان خراسان رضوی مورد پذیرش گروه داوری بیست و دومین مسابقه و نمایشگاه بین المللی عکاسی German International Photocup 2021 در کشورآلمان قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با بیست و پنجم فروردین ماه ، روز ملی بزرگداشت شیخ فریدالدین عطار نیشابوری ، آرامگاه ابراهیم ابن اسحاق کدکنی پدر شاعر و عارف نامدار شیخ عطار نیشابوری با حضور اعضای شورای اداری بخش کدکن گلباران ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۹    
در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی فیروزه در سال جدید از بهار قرآن در بهار طبیعت استقبال گردید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مراحل تولید و فیلمبرداری فیلم کوتاه حلزون در انجمن سینمای جوان نیشابور به تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی علی محمدیان به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از استقبال گسترده فعالان خبری از برگزاری دوره آموزش مقدماتی خبرنگاری خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از تمدید فرصت بارگذاری آثار برای افراد ثبت نام شده در جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات تا سی ام فروردین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان فعالیت در تولید و اجرای سرودهای انقلابی، معنوی و ... را بسیار با ارزش خواند و گفت: سرود هنری ارزشی، مسجدی و انقلابی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۲    
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از اختصاص یارانه خرید کتابهای برگزیده به اعضای جام باشگاههای کتابخوانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و دبیر جشنواره فیلم یادگار تأکید کرد : مهلت ارائه آثار برای داوری جشنواره یادگار، 31 فروروین ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۹    
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان از برگزاری مسابقه حفظ چهار سوره قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: تولید محتوای آموزشی توسط آموزشگاه های آزاد هنری به ویژه در دوران همه گیری ویروس کرونا از اهمیت بسیاری برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروههای سرود مجری برنامه های بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان سمنان در آئینی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تجلیل شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، توسعه فرهنگ قرآنی را در جامعه ضروری دانست و گفت: این امر خطیر باید در اولویت برنامه های فرهنگی قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۰    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند با همکاری موسسه فرهنگی هنری طراحان لباس نقش تن پوش اروند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت سیدمرتضی طباطبایی را به فاطمه طباطبایی تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با ابراز خرسندی از فرارسیدن بهار قرآن و ماه میهمانی پروردگار عالم و پرفیض و برکت رمضان و امید به رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامتی مردم و اهالی فرهنگ ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در روزهایی که اوضاع کرونایی کشور و به تبع آن استان قزوین در شرایط قرمز و حتی سیاه قرار دارد، باز هم شاهد عادی انگاری و سهل انگاری از سوی تعدادی از شهروندان هستیم که تنها دلیل آن ضعف فرهنگ عمومی و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت مادر همسر پدرام پاک آیین را تسلیت گفت.
مشاهده نتایج بیشتر...