دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۲۳Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1394 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 اسفند 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1398 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1399 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 فروردین 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 خرداد 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 تیر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 مرداد 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 شهریور 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 مهر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 آبان 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 دی 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 بهمن 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 بهمن 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 3 بهمن 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 4 بهمن 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 5 بهمن 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 6 بهمن 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 7 بهمن 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 8 بهمن 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 9 بهمن 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 10 بهمن 1401 
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از استادان و دانشجویان شاعر در آستانه هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر اشعار خود را در محفل دانشگاهی مشهد مقدس قرائت کردند.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از تولید مستند زندگی آیت الله شیخ عبدالکریم حائری یزدی خبر داد و گفت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمد هاشمی معاون امور استان ها و مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینکه سیاست تمرکز زدایی از فعالیت های فرهنگی و هنری از مرکز ...
  ۸ ساعت پیش    
فیلم کوتاه "جوان" به نویسندگی و کارگردانی ایمان میزبان، در تایباد اکران شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به وجود فرهنگ های مختلف در کشور، گفت: از بین بردن تنوع فرهنگی، کشور را نابود خواهد کرد و نباید فقط از یک سلیقه و فرهنگ حمایت شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تعداد صد و دو نفر خوشنویس نیشابوری در آزمون خوشنویسی انجمن خوشنویسان ایران شرکت کردند.
  ۸ ساعت پیش    
نشست نقد و خوانش گروهی رمان "ابله" اثر نویسنده ی شهیر روسی با حضور دوستداران کتاب و ادبیات در شهرستان گناباد برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
آزمون میان دوره ای خوشنویسی در سبزوار همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
در یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیشابور با اکثریت آرا روز ملی نقاشی به یاد استاد محمد غفاری (کمال الملک) و روز ملی فضل بن شاذان در محل ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر به تصویب ...
  ۹ ساعت پیش    
آثار خوشنویسی استاد قائم مقامی و بهراد صدر در نمایشگاه خوشنویسی سبزوار در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.
  ۹ ساعت پیش    
آزمون خوشنویسی انجمن خوشنویسان ایران شعبه مشهد با حضور 550 نفر هنرجو برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
یکصد و سیزدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در دفتر امام جمعه استان زنجان برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از هنرجویان و اساتید هنرستان های هنرهای زیبای تبریز گفت: اصالت فرهنگی ما در آثار هنرمندان جوان ...
  ۱۰ ساعت پیش    
محمدمهدی اسماعیلی در بازدید از نمایشگاه شهر خانواده ضمن دیدار چهره به چهره با فعالان بخش های مختلف حوزه صنایع خلاق فرهنگی پای سخنان و دغدغه های فعالان این عرصه نشست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۳    
کتاب "شعر نان نمی شود!" اثر مهدی میرزا رسول زاده شاعر اردبیلی نامزد هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر یاسر احمدوند، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از مجتمع گروه صنعتی پلیمر پارس و تولید کننده فیلم های چاپ پذیر مطرح کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دکتر یاسر احمدوند، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از مجتمع بسته بندی دبش در البرز اظهار کرد: در سفر به استان البرز تجربیات بسیار خوب و ارزنده ای در زمینه صنعت چاپ کسب شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در سطح بین الملل وزارت ارشاد با پیگیری های زیادی برای رفع مشکلات کاغذ گام بر می دارد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۳    
نشست هماهنگی جهت برگزاری برنامه ی شاخص روستایی به مناسبت دهه ی مبارک فجر در مسجد امام رضا علیه السلام روستای مهردشت برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از داوری بخش تئاتر و استنداپ اولین جشنواره شهرستانی حال خوش خانواده، رنگ خوش زندگی در سربیشه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۴    
شورای فرهنگ عمومی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانیه مشترک صادر کردند
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر یک روزه به استان البرز از کتابخانه عمومی الزهرا (س) بازدید بعمل آورد و در جریان مسایل کتابداران قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای رفع مشکلات موسسات فرهنگی قول بزرگی نمی دهیم که عملیاتی نشود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
کتاب گردان نانواها ؛ خاطرات شفاهی مردم روستای خانوک از پشتیبانی دفاع مقدس به قلم فاطمه ملکی از سوی انتشارات راه یار منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۴    
دهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نرماشیردر محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۴    
وحید محمدی، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمان گفت: با عضویت 10 نفر دیگر از هنرمندان هنرهای نمایشی و عوامل تولیدات سینمایی در صندوق اعتباری هنر موافقت شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: تالار مرکزی فرهنگ و هنر کرمان همزمان با ولادت امام علی(ع) افتتاح می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نقطه اتصال مجامع و اقلیت های دینی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، و این نشانگر فعالیت گسترده این وزارتخانه است .
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۵    
صبح یکشنبه نهم بهمن ماه، استان البرز میزبان مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. علی اکبر ابراهیمی،مدیر کل امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نویسندگان و اهالی قلم شهرستان نظرآباد بسیار مودبانه و نجیبانه از زبان هنر دغدغه های خود را بیان کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۴    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با حضور در منزل استاد عبدالمجید فرایی از شاعران برجسته و پیشکسوت، از ایشان تجلیل کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۴    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر در هشتاد و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چهاردانگه گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۴    
نشست تخصصی دومین عهدواره سراسری چله مهدویت شهرستان ری با موضوع خوشنویسی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: محتوای فرهنگی تولید کنندگان نوشت افزار، مهمترین دغدغه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جشنواره فیروزه برای رقابت بین تولیدکنندگان محصولات فرهنگی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توجه به حوزه اعتباری مسائل فرهنگی نیازمند اهتمام جمعی مسئولان ذی ربط است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان در نشست خبری با خبرنگاران گفت: جمهوری اسلامی ایران یک پدیده منحصر به فرد است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۴    
وظیفه جبهه انقلاب در برابر راهبرد جبهه دشمن، تبیین و روشنگری با استفاده از ظرفیت دهه فجر است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۴    
جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
دبیر جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها ، با بیان اینکه گیلان میزبان دهمین دوره این جشنواره است ، گفت : تمرکز جشنواره دهم بر سه بخش مطبوعات ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری است .
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با تعدادی از ناشران استان البرز مشکل کتاب سازی و نا کتاب را از چالش های بزرگ حوزه کتاب دانست و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ظریفیان در دیدار با مهراب رجبی نویسنده و پژوهشگر البرزی از کاهش کتاب های فاقد مجوز در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: هر کتابی که بر اساس ضوابط نشر منتشر شود یک سرمایه اجتماعی برای کشور است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۵    
ظریفیان در دیدار از انتشارات مهارت آموزی و مربیان مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ؛ تخصصی شدن واحد های انتشاراتی را یکی از ضرورت های توسعه علم و دانش در کشور دانست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اتخاذ برنامه هایی برای تغییر رویکرد در این وزارتخانه، گفت: تقویت مراکز فرهنگی مانند مساجد و کانون های دینی و حمایت از اهل فکر، فرهنگ، تئاتر ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
روسای شورای فرهنگ عمومی و ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با یکدیگر دیدار و بر ترویج سبک زندگی اسلامی-ایرانی و عرضه مسجدمحور محصولات و خدمات فرهنگی تاکید کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از تشکیل کارگروه رصد و پیگیری شورای فرهنگ عمومی استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تاکید کرد که برش بومی و محلی در آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی ، مورد توجه اهالی رسانه باشد .
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۲    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشت گفت: آموزش های هنری رایگان در این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
نامزدهای هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر امروز یک شنبه (نهم بهمن ماه 1401) در نشست خبری این رویداد معرفی شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تقویت مساجد، کانون های دینی و کتابخانه ها اولویت ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعریف می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به ویژگی های فرهنگی نقاط مختلف کشور گفت : انتظار می رود دستگاه های فرهنگی با اتخاذ روش های خاص در ارائه خدمات خود از موازی کاری پرهیز کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۵    
احمدوند، شهدای امنیت را مانعی برای تحقق اهداف شوم استکبار جهانی در تجزیه و نابودی ایران دانست و گفت: شهدای امنیت با خون خود مانع نسخه سوریه و لیبی در ایران شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور بیانیه ای هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر با بخش ویژه تجلیل از استاد قادر طهماسبی، جمعه (چهاردهم بهمن ماه 1401) در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی مهندس مهری فرماندار شهرستان زرندیه با اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
آزمون خوشنویسی انجمن خوشنویسان شهرستان محلات برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۴    
مسئولان شهرستان دلیجان از نمایشگاه نقاشی سایه روشن در این شهرستان بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۴    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمین گفت: کتاب عرش ارشیا تازه ترین اثر گروه شهید هادی منتشر و در خمین رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه شورای عالی انقلاب فرهنگی از جایگاه انسجام ساز و اجماع ساز برای برداشتن گام های بلند در حوزه علم و فرهنگ برخوردار است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر ارشاد در استان البرز، مشکلات و چالش های فرهنگی البرز احصا و بررسی می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۴    
ژوژمان نیمسال اول سال تحصیلی 1402-1401 هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای دختران تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۲    
مرتضی سعیدی زاده مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) با همراهی محمد رعیت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ساعتی پیش به دیدار خانواده شهید جعفر نظری رفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه از برگزاری دوره آموزش رایگان هنر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۶    
چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در استان هرمزگان بهمن ماه کار خود را آغاز می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۳    
ثبت نام دوره های آموزشی " آشنایی با آیین نگارش و مکاتبات اداری " و " آشنایی با روشهای توسعه و ترویج کتابخوانی " از طرق لینک اعلام شده است .
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور جمعی از مردم، هنرمندان، مسئولان شهرستان مسجدسلیمان و همچنین رئیس انجمن خوشنویسان استان خوزستان از جهانگیر مکی پور، از خوشنویسان برجسته کشور تجلیل شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به برپایی نمایشگاه تجسمی فجر با عنوان "پیشانگای شیواز" در سنندج گفت: در این نمایشگاه آثار 12 هنرمند کردستانی به نمایش درآمده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۲    
دومین جلسه ستاد برگزاری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان مرکزی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۴    
نمایش دو خاطره خیس به بخش مهمان ویژه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تیاتر فجر راه یافت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۲    
دومین جشنواره پوشش اصیل ایرانی اسلامی گوهرشاد به همت و پیشرانی مجموعه های مردمی عرصه عفاف و حجاب و تسهیل گری و تنظیم گری دستگاه ها و نهادها برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان ثبت نام رسانه ها در بیستمین جشنواره فیلم فجر مشهد منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۲    
مرتضی سعیدی زاده مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در بدو ورود به استان گلستان با همراهی محمد رعیت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۲    
با پیشنهاد هیئت موسس و رای هیئت مدیره، مدیرعامل انجمن هنرهای تجسمی استان معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار داشت : استان آذربایجان شرقی به استناد آمار خانه کتاب و ادبیات ایران ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۸    
آزمون میاندوره انجمن خوشنویسان شعبه رودسر با حضور 70 خوشنویس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار گردید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۸    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستا، به مناسبت گرامیداشت چهل وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با همکاری انتشارات راز مبادرت به برگزاری نمایشگاه کتاب در گالری معراج اداره فرهنگ و ارشاد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۳    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پردیس با همکاری انجمن خوشنویسان این شهرستان، اقدام به برگزاری آزمون خوشنویسی در مجتمع فرهنگی هنری مهر بومهن کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اسماعیل محبی پور، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس که به همراه حمیدرضا قانعی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برای پاسداشت از سید غلامرضا یمین ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم رعایت عدالت فرهنگی در کشور و توزیع اعتبارات و منابع بر اساس ظرفیت های استان هاست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۷۴ سایت دیگر  
بلیت فروشی فیلم های جشنواره فجر 1401 به صورت آنلاین از دوشنبه 10 بهمن ماه آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی یزد با اعلام خبر آمادگی سینماهای استان برای اکران فیلم های جشنواره فجر گفت: یکی از مهمترین رخدادهای هنری کشور ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۲    
هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مشگین شهر با حضور اعضا شورا و دستور جلسه برنامه ریزی فعالیت های دهه فجر در دفتر امام جمعه مشگین شهر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۲    
دوره آموزشی مد و لباس در چهارچوب طرح آموزش رایگان هنر در محل مجتمع فرهنگی هنری اندیشه مشگین شهر برگزار شد
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۲    
همزمان با یکصد و پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی از چهار پوستر جشنواره های فرهنگی و هنری فجر در تبریز رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۲    
ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره ملی تئاتر کودک ایثار تا 15 بهمن تمدید شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرخانه جایزه کتاب سال شعر ایران به انتخاب خبرنگاران فراخوان بخش ویژه شاعران بدون کتاب هفدهمین دوره را با گرامیداشت یاد علی مشکات، از نامزدهای درگذشته ادوار این بخش از جایزه را منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فراخوان سی امین دوره جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی با هدف شناسایی و حمایت از دانشجویان نوقلم و صاحب اندیشه و معرفی و تجلیل از ناشران فعال در زمینه آثار دانشجویی منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
با اهدای لوح تقدیر از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از زحمات چندین ساله عبدالله بحرالعلومی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل قدر دانی شد
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فراخوان رویداد پرتاب فیلم 100*100 در سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۲    
نودو دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی فیروزکوه با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، رونمایی از پوستر پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ظهر شنبه (هشتم بهمن ماه) با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، فرصت بسیار مناسبی است تا عملکرد نظام را در قالب جهاد تبیین برای آحاد جامعه اطلاع رسانی شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر امسال در کرمانشاه 16 فیلم اکران خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: نهادینه شدن فرهنگ رضوی در جامعه بسیاری از مشکلات و آسیب های فرهنگی، اجتماعی جامعه را برطرف می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) کشور با اشاره به برگزاری 16 جشنواره ملی و بین المللی رضوی به میزبانی استان های مختلف گفت: امسال 15 استان میزبان جشنواره های رضوی در 7 محور هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نهمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر در سال جاری به ریاست آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) با اشاره به برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی ادبیات داستانی کودک و نوجوان در بوشهر و سیزدهمین جشنواره ملی ادبیات داستانی کودک و نوجوان رضوی در استان ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان تاکید کرد: دشمنان در تلاش هستند تا با ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه، بین مردم و مسوولان در نظام اسلامی فاصله بیاندازد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر از برگزاری دومین نشست کارگروه خانواده و جوانی جمعیت در این شهرستان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...