سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۳May 2022 17
جستجوی پیشرفته

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1394 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 اسفند 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1398 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1399 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 فروردین 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 3 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 4 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 5 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 6 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 7 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 8 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 9 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 10 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 11 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 12 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 13 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 14 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 15 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 16 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 17 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 19 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 20 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 21 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 22 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 23 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 24 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 25 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 26 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 27 اردیبهشت 1401 
  ۱۱ دقیقه پیش    
به مناسبت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی برنامه های فرهنگی هنری در شهرستان آوج برگزار شد.
  ۱۱ دقیقه پیش    
دومین میز خدمت جهادی بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از سوی حوزه مقاومت بسیج کارمندی شهید رجایی استانداری خوزستان و پایگاه مقاومت بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان روز دوشنبه 26 ...
  ۱۱ دقیقه پیش    
همایش بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی به همت کانون فرهنگی پژوهشی شاهنامه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول برگزار شد.
  ۱۱ دقیقه پیش    
به همت هنرمندان تعزیه خوان در شهرستان آوج انجمن تعزیه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تأسیس و تشکیل شد.
  ۱۴ دقیقه پیش    
مراسم آیینی ، سنتی "سوت آشی" در شهرستان کمیجان برگزار می گردد.
  ۳۷ دقیقه پیش    
بزرگداشت روز ملی حکیم خیام نیشابوری با حضور مسئولین ، مردم فرهنگ دوست ، اندیشمندان و خیام شناسان در نیشابور برگزار می شود .
  ۳۷ دقیقه پیش    
به مناسبت گرامیداشت 28 اردیبهشت ماه، مراسم گلباران آرامگاه خیام و اجرای برنامه های فرهنگی وهنری با حضور مردم و مسئولین به مدت سه روز در نیشابور برگزار می شود.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فیلم آن ها ساخته ی سید مرتضی سبزقبا برای حضور در بخش مسابقه ی نخستین جشنواره ی بین المللی فیلم Cefal ایتالیا انتخاب شد.
  ۱ ساعت پیش    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاداسلامی باشت گفت: در ادامه طرح های تکریم وزارت ارشاد از هنرمندان اداره ارشاد باشت از چهار بازیگر فیلم ریحان که دیشب در سینمای حوزه هنری باشت پخش شد تجلیل شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
غلامعلی حداد عادل رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی برای سخنرانی مراسم بزرگداشت استاد احمد سمیعی گیلانی به گیلان سفر می کند.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به همراه معاون هنری و سینمایی این اداره کل دوشنبه 26 اردیبهشت با پیشکسوتان عرصه تئاتر استان دیدار و گفت و گو کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه رویکرد روابط عمومی ها تقویت ارتباط با رسانه ها باشد، گفت: تشکیل اتاق فکر و گروه های مشورتی در مدیریت افکار عمومی نقش مهمی دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پیامی 27 اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیر همایش نکوداشت آیت الله سیدمحمد شاهچراغی گفت: این همایش با عنوان "آموزگار اخلاق" با هدف تجلیل از این شخصیت دینی، حوزوی و فرهنگی پنجشنبه این هفته در دامغان برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، برگزاری نمایشگاههای مد و لباس با ارائه لباس های بومی و محلی و نیز به کارگیری طراحان استان سمنان برای طراحی و ارائه پوشاک اسلامی و اجتماعی برای بانوان را مورد ...
  ۳ ساعت پیش    
اولین نشست کارگروه مد و لباس استان سمنان در سال 1401 روز سه شنبه به ریاست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این اداره کل برگزار و در خصوص آیین نامه جدید مد و لباس به بحث و گفت و گو پرداخت.
  ۳ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در پیامی فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت .
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ در هفتصد و هفتاد و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: مدیران کل استان های وزارت فرهنگ باید شورای اطلاع رسانی طرح ملی مردمی سازی و توزیع عادلانه را فعال نگه دارند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
30 نفر از مربیان طرح تربیتی چهره به چهره (چکامه) استان ایلام به اردوی آموزشی مشهد مقدس اعزام شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان؛ معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان در نشست توجیهی توزیع هدفمند یارانه آرد و نان با خبرنگاران اظهار کرد ...
  ۳ ساعت پیش    
آیین نکوداشت و تجلیل کریم الله قائمی و عبدالصالح پاک از سرمایه های فرهنگی استان گلستان در روز نخست خرداد ماه برپا خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
نشست بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی وهفته نکوداشت زبان پارسی در سالن گفتگوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار گردید.
  ۴ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلالمی استان البرز: هدف از برگزاری این رویدادهای ارزنده هنری، ارتقای سطح تعاملات و کیفیت آثار هنری عکس و فیلم استان است.
  ۴ ساعت پیش    
پیام احمدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال وبختیاری به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی ، ضمن تأکید بر اهمیت نقش روابط عمومی بر هم افزایی، هم اندیشی، هم سویی ...
  ۴ ساعت پیش    
نفرات برگزیده مسابقه کتابخوانی و قصه گویی مجازی در شهرستان اشتهارد معرفی شدند.
  ۴ ساعت پیش    
نمایش اولئانا با هنرنمایی اساتید هنرستان هنرهای زیبای میرک تبریز به روی صحنه رفت .
  ۴ ساعت پیش    
هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای میرک تبریز در جشنواره دانش آموزی فردا درخشیدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: جشنواره تئاتر کُردی سقز به عنوان افتخار و برند شهرستان سقز در تقویم مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت و پیگیری شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قلعه گنج گفت: جشنواره فیلم و عکس از سری برنامه های سومین هفته قرآن و عترت جنوب کرمان است که به میزبانی شهرستان قلعه گنج برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش    
مراسم بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشتهارد برگزار گردید.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فیلم کوتاه داستانی "کویاش" به نویسندگی و کارگردانی "علیرضا صمدی" از فیلمسازان انجمن سینمای جوانان گلستان با پایان مراحل تولید؛ روی میز تدوین قرار گرفت.
  ۵ ساعت پیش    
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، آیین اختتامیه جشنواره آواها و نغمات در عنبرآباد برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هفدهمین جشنواره تئاتر کُردی سقز شامگاه دوشنبه با اجرای نمایش "سیاساڵ" در میان استقبال بی نظیر علاقمندان به ایستگاه پایانی خود رسید.
  ۵ ساعت پیش    
محمد رعیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی با کارکنان ستادی و شهرستانی شاغل در حوزه ی روابط عمومی این دستگاه اجرایی به صورت حضوری و مجازی دیدار و ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با هنرمندان شهرستان تنکابن در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) ارشاد برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
محمد حسین فائزی به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوئین زهرا بازدید کرد و به بررسی مسائل و مشکلات مجتمع فرهنگی هنری ولایت و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوئین زهرا پرداخت.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گفته قاسمی: دریافت هنر کارت مستلزم وجود شرایط لازم برای هنرمند می باشد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
انتشارات " سمت روشن کلمه " به مدیر مسئولی یدالله شهرجو اولین ناشر هرمزگانی در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران است که مورد توجه و استقبال مردم و مسئولان قرار گرفت.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با حضور در شهرستان میناب و بازدید از کلاس های ،آموزشی رایگان هنر گفت : طرح آموزش رایگان هنر علاوه بر میناب در شهرستان بندرلنگه و سیریک نیز در حال برگزاری است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با ابلاغ اسمعیل جهانگیری ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان انوشیروان پیشدار به عنوان سرپرست معاونت امور هنری ، سینمایی و سمعی و بصری این اداره کل منصوب شد.
  ۵ ساعت پیش    
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی دهه کرامت در شهرستان میناب با حضور اسمعیل جهانگیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، آیین اختتامیه جشنواره آواها و نغمات در عنبرآباد برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: جشنواره آواها و نغمات قرآنی با حضور 6 گروه سرود و تواشیح قرآنی در شهرستان عنبرآباد برگزار شد و پس از داوری 3 گروه به مرحله نهایی جشنواره راه یافتند.
  ۶ ساعت پیش    
الهام احمدی هنرمند جوان البرزی، در نخستین جشنواره چله مهدویت حائز رتبه گردید.
  ۶ ساعت پیش    
مراسم پاسداشت زبان فارسی با همکاری انجمن ادبی صراط و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از برگزاری چهارمین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای سیاست گذاری نمایشگاه کتاب از این رویداد فرهنگی به عنوان یک گردشگری فرهنگی یاد کرد و استقبال پرشور مردم از این پدیده فرهنگی را پاسخی به شبهه سرانه پایین مطالعه در کشور دانست.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
متقاضیان بالقوه انحلال عمدتا سینماهای تعطیل و متروک هستند و فهرست و آمار منتشرشده به عنوان متقاضیان انحلال سینماها به هیچ وجه صحیح نیست.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما باید به مدارس بازگردیم؛ نمی توان در دانشگاه ها جهاد تبیین و روابط عمومی را به طور کامل آموزش داد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گفته محسن مومنی شریف، رئیس پیشین حوزه هنری انقلاب اسلامی، نمایشگاه کتاب همیشه فرصتی برای گردهمایی ها و تبادل افکار بین اهالی فرهنگ بوده و امیدوارم این فرصت، ناکامی های سال های گذشته را جبران کند.
  ۷ ساعت پیش    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان از برگزاری دوسالانه استانی طراحی خرداد ماه در این شهرستان خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
همزمان با ایام بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی، محفل ادبی در سالن مجتمع فرهنگی هنری باران سرخه برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چهارباغ درسال 1401 تشکیل شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کتابخانه موسسه فرهنگی اکو از معرفی دستاوردهای فرهنگی کشورهای عضو اکو در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجمع روحانیون مبارز معتقد است جوانان ایرانی با وجود اهمیت مطالعه، مسیر تحول خود را از طریق کتاب نمی دانند.
  ۷ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان تاکستان بزرگداشت فردوسی این شاعر بزرگ ایرانی وپدید آورنده شاهنامه این گنجینه ادبی وحماسی پارسی در سالن مجتمع فرهنگی هنری امام علی(ع) تاکستان ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
علی رمضانی سخنگوی سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ناشران درخواست کرد نسبت به ارسال سریع تر بسته های خریداری شده در فضای مجازی اقدام نمایند .
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل کمیسیون فرهنگی یونسکو در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از مشارکت این مجموعه در معرفی آثار نویسندگان و شعرای ایرانی خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دبیر خانه جایزه جهانی کتاب سال نویسندگان ایرانی گفت: جایزه جهانی کتاب به اهداف خود دست یافته و توانسته نظر نویسندگان را برای مشارکت هر چه بیشتر جلب کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسکو در نشست هفتگی انجمن ادبی بر نقش فعال اعضای این انجمن در اجرای موفقیت آمیز طرح تحول اقتصادی تاکید کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در سرای اهل قلم نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در مورد کتاب سیاست ورزی مؤمنانه ، تألیف محمدحسن روزی طلب نشستی برگزار شد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گفته سفیر صربستان در ایران امروز بیشتر از 120 عنوان کتاب ایرانی به زبان صربستانی ترجمه شده است که این آثار کتاب هایی در حوزه های تاریخ، فرهنگ، شرق شناسی، دین و معارف ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در حاشیه بازدید نمایشگاه کتاب برتاثیر کتابخوانی در ارتقای فرهنگ عمومی تاکید کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
انجمن های دوستی ایران در حالی به دنبال ایجاد قرابت فرهنگی با کشورهای دیگر است که به اذعان فعالان این حوزه پتانسیل ها به شکل بالقوه باقی مانده است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
انتشارات کتاب های خاطرات دفاع مقدس، باید تلاش کنند با برجسته کردن خصوصیات اخلاقی شهدا، کودکان و نوجوانان را با آنها آشنا کرده و ترغیب به خواندن کتاب هایی اینچنین کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب همزمانی برگزاری نمایشگاه مجازی و فیزیکی را اتفاق بزرگ ویژه این دوره عنوان کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، محسن فامیل زرگریان نویسنده ای است که امسال با اولین اثر خود پس از غبار به نمایشگاه کتاب آمده ...
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله قائم مقامی گفت: نادر طالب زاده انقلاب اسلامی و هنر متعهد را ژانری کنار باقی ژانرها نمی دانست؛ بلکه به آن به عنوان تنها صراط مستقیم نگاه می کرد و با آن روز به روز حالش خوش تر می شد.
  ۷ ساعت پیش    
نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و حکیم عمر خیام نیشابوری با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول انجمن شعر وادب و اعضا آن برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از موافقت با تاسیس چاپخانه در شاهرود خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
خبرنگاران، اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی بستان آباد در خصوص مدیریت جو روانی طرح مردمی سازی یارانه ها تبادل افکار کردند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستان آباد در دیدار با اعضای انجمن ادبی استاد شهریار بستان آباد گفت: این انجمن از انجمن های برجسته ی استان بوده و فعالیتهای آن باید به صورت تخصصی و هدفمند برگزار شود.
  ۷ ساعت پیش    
نویسنده کتاب عباس توأم بانو با اشاره به استقبال گسترده مردم گفت: در شرایطی شاهد استقبال مردم هستیم که بحث نان و روغن جزء دغدغه های معیشتی افراد است و از این جهت حضور پرشور مردم در نمایشگاه کتاب ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی گفت: احترام و توجه به بزرگان اولویت اصلی فعالیت هایمان قرار گیرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با صدور پیامی ضایعه درگذشت استاد اخلاق و عرفان، مفسّر قرآن کریم و صاحب آثار گرانقدر حضرت آیت الله فاطمی نیا قدس اللّه نفسه الزکیه را تسلیت گفت.
  ۷ ساعت پیش    
انتخابات هیئت مدیره انجمن ادبی شیخ محمودشبستری بخش صوفیان برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
برای سومین دوره متوالی گروه تکم ونیلوفران با نمایش توپراق در جشنواره تئاتر ملی مقاومت حضور خواهد یافت.
  ۸ ساعت پیش    
مراسم ویژه بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی با حضور جمعی از مسئولان استانی، اساتید دانشگاهی و علاقه مندان به فرهنگ و هنر برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
چهارمین جلسه دبیرخانه دائمی تهدید ها و فرصتهای فضای مجازی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
محسن ربی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر و دیدار و گفتگو با همکاران اداره ابهر از ساختمان اداره ...
  ۸ ساعت پیش    
نمایشگاه مجازی عکس با عنوان دیبا با آثاری از معصومه رحیمی در کلیبر برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
جدیدترین اثر ادبی عاشیق اسماعیل قنبری با عنوان بورا منیم وطنیم دیر منتشر شد .
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آغازین روز شروع به کار دهمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان یاسوج با افتتاح نمایشگاه عکس عکاسان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور امین درخشان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
  ۹ ساعت پیش    
سعید جابری انصاری در پیامی فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
  ۱۰ ساعت پیش    
زنگ پاسداشت زبان و ادبیات فارسی برای اولین بار در شهرستان تایباد با حضور مسولان شهرستان نواخته شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با بیست و پنجم اردیبهشت ماه روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی دوره ی آشنایی با داستانهای شاهنامه برای کودکان و نوجوانان در شهرستان تایباد آغاز شد .
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: اعطای تسهیلات اشتغال زایی در جهت حمایت از مشاغل خانگی ادامه دارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران اشاره به اینکه آیت الله بهجت را باید با عمل صالح ایشان معرفی کرد، گفت: مرتبه معنوی آیت الله بهجت حاصل عمل صالح و مراقبت دائمی بود.
  ۱۰ ساعت پیش    
دورهمی شاعرانه بمناسبت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و تجلیل از هنرمندان کودک در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
گردهمایی تخصصی فعالان عرصه جمعیت سراسر کشور عصر روز گذشته با حضور وزیر فرهنگ در مجتمع فرهنگی هنری سرچشمه تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی سومین هفته قرآن و عترت جنوب کرمان گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر قطعا به کاهش معضلات اجتماعی کمک می کند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۴۵    
محمد رعیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبرک گفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۴:۱۵    
نمایشگاهی از آثار نقاشی و نقاشی خط با عنوان مکالمه گفتگو نیست در نگارخانه ندا شهرستان گرگان افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: مهلت ثبت نام طرح آموزش رایگان هنر در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و مرزی صرفا ویژه استان گلستان تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۸    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش زاویه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر تخصصی هفته قرآن و عترت جنوب کرمان گفت: یکی از جشنواره های سومین هفته قرآن و عترت جنوب کرمان تحت عنوان آواها ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۲    
با حضور اعضای اصلی و 14 عضو مدعو نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی استان قزوین با موضوع زیست عفیفانه در دفتر امام جمعه قزوین برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۷    
رییس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران امروز دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت با امام جمعه شهر دوگنبدان دیدار کردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۳۷    
دانش آموزان و مردم ولایتمدار تالش ، سرود سلام فرمانده را اجرا کردند .
مشاهده نتایج بیشتر...