سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۲:۱۷Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1394 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 اسفند 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1398 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1399 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 اردیبهشت 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 خرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 تیر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 مرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 شهریور 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 3 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 4 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 5 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 6 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 7 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 8 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 9 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 10 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 11 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 12 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 13 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 14 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 15 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 16 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 17 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 19 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 20 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 21 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 22 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 23 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 24 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 25 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 26 مهر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 27 مهر 1400 
  ۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام خدایاری گفت: آذربایجان غربی به جمع استان های پیشرو در مقوله کتابخوانی وارد شده و ارومیه به مرحله نیمه نهایی طرح پایتخت کتاب ایران راه یافت.
  ۱۷ دقیقه پیش    
برنامه آزمون حضوری مرحله هفتم استادی که چهارشنبه و پنجشنبه، 28 و 29 مهرماه 1400 در تبریز برگزار می شود اعلام شد.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سعید عرب زاده عکاس بوشهری یکی از داوران جشنواره بین المللی عکس خرما از پایان داوری این جشنواره خبر داد.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اشاره به روند رو به رشد برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی به لحاظ کمی و کیفی طی سال های اخیر ...
  ۴۶ دقیقه پیش    
نشست تقدیر از برترین های ایران قوی در شهرستان فاروج با همراهی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و در حضور امام جمعه این شهر برگزار شد و فعالان فهمای این منطقه معرفی و مورد قدردانی قرار ...
  ۵۰ دقیقه پیش    
شصت و هشتمین شماره فصلنامه فرهنگی پزوهشی قومس مربوط به تابستان 1400 ویژه معرفی مشاهیر و مفاخر استان سمنان منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمود رستم پور از کسب رتبه سوم استانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان خبر داد
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان از راهیابی سه نفر از اعضای کانون های استان به مرحله پایانی جشنواره قرآنی مدهامتان در مشهد مقدس خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: مستند قدرت و کشور به کارگردانی احسان مهدی زاده فیلمساز فعال فردوسی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر گفت: با توجه به گستردگی مساجد در روستا و محلاتی که پایگاه فرهنگی در آنها وجود ندارد، مساجد مسئولیت امور فرهنگی منطقه را بر عهده می گیرند.
  ۲ ساعت پیش    
در این نمایشگاه مهشید نظری و فرزانه جعفری، 80 تابلو خود را به نمایش گذاشته اند.
  ۲ ساعت پیش    
جشن وحدت شیعه و سنی با تلاوت قرآن کریم توسط حامد شاکرنژاد و با حضور علمای شیعه و سنی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، مسئولان استان و قشرهای مختلف مردم در مسجد النبی (ص) بیرجند برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست معرفی و بررسی کتاب انسان سیاسی؛ مبانی اجتماعی علم سیاست شنبه (بیست وچهارم مهرماه 1400) در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خانه کتاب و ادبیات ایران نشست ترجمه و نشر در عصر فناوری را امروز سه شنبه (بیست وهفتم مهرماه 1400) برگزار می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست عناصر هویت ملی در شاهنامه در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نشست بررسی تصویر پیامبر در ادبیات داستانی معاصر امروز یک شنبه (25 مهرماه 1400) در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سعادتی با اشاره به فعالیت های ستاد فهما در عرصه ترویج فرهنگ مطالعه، از تقویت شبکه کتاب خوانی در کانون های مساجد خبر داد و گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی با نمایندگان ایران در هفتاد و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت با حضور یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی، علیرضا اسماعیلی ...
  ۲ ساعت پیش    
هنرمند محبوبی که در عمر خویش با مردم زیست و برای مردم به ایفای نقش پرداخت قطعا نام و یاد او برای همیشه در حافظه مردم هنردوست استهبان ماندگار خواهد ماند.
  ۳ ساعت پیش    
با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ملایر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، امام جمعه اسلامشهر آق گل، بخشدار مرکزی ملایر و جمعی از مسئولان اسلامشهر آق گل ...
  ۳ ساعت پیش    
با حضور امام جمعه شهر سامن، بخشدار و جمعی از مسئولان این شهر، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان ملایر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر سامن برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ضمن تبریک آغاز هفته وحدت، برنامه های پیش بینی شده برای اجرا در این ایام در سال جاری توسط آن اداره کل و ادارات تابعه را تشریح کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افتتاح اولین هنرستان هنرهای زیبا ویژه دختران در مشهد خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری شهرستان درگزین برگزار شد
  ۳ ساعت پیش    
اولین همایش مجری گری و گویندگی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در آمفی تئاتر بهمن مجتمع فرهنگی و هنری مهر شاهرود برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
کارگاه و نمایشگاه خوشنویسی به مناسبت هفته خوشنویسی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از توجه و حمایت های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از کانون های مساجد تقدیر کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حضور و فعالیت در مساجد را بسیار ارزشمند و مقدس دانست و گفت: بچه های مسجد باید قدردان این نعمت بزرگ باشند.
  ۳ ساعت پیش    
با حضور مسئولان فرهنگی در منزل خانم ها شفیعی(مریم شفیعی، روشندل و حافظ بین المللی قرآن کریم و رقیه شفیعی، روشندل و کتابدار کتابخانه مرکزی ایلام ) صورت گرفت.
  ۵ ساعت پیش    
پیشکسوتان و فعالان صنعت چاپ زنجان تقدیر می شوند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیست و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی آوه به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
آیین اختتامیه نمایشگاه بزرگ خوشنویسی استان مازندران با حضور مسئولین و هنرمندان برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم پایانی نمایشگاه بزرگ خوشنویسی استان مازندران نشان درجه 2 هنری استاد محمدزمان فراست در رشته خوشنویسی به وی اهدا شد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران هنر خوشنویسی را هنری معنوی و ماندگار دانست .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام دانشی در مراسم هفته وحدت در اردوگاه شهید ناصری گفت: اگر مسلمانان در سراسر دنیا با هم متحد شوند هیچ ابرقدرتی توان مقابله با آن را ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی گفت: تمرکززدایی برنامه های فرهنگی و هنری و توجه بیشتر به استان ها و مناطق از اولویت های این وزارتخانه به شمار می رود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: خیلی از زیرساخت های فرهنگی این استان فرسوده است و نیازمند توجه برای احیا هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: رویکرد دولت آقای رییسی در حوزه های فرهنگی و تلاش برای تحول در این بخش امیدواری زیادی در بین جامعه ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس انجمن خوشنویسان ایران با بیان اینکه هنر خوشنویسی هنری الهی، اسلامی و ایرانی اصیل است، گفت : برگزاری دو سالانه خوشنویسی فرصت مناسب برای اعتلای جایگاه هنرمندان است .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر دوشنبه ضمن افتتاح نمایشگاه ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی در قزوین، از این مجموعه بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خودکفایی در تولید کاغذ از طریق توسعه ظرفیت تولید این محصول برای تامین نیازهای فرهنگی کشور در دستور کار دولت قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با اختتامیه ششمین دوسالانه خوشنویسی ایران در قزوین از تمبر دو سالانه خوشنویسی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۰    
در راستای کشف استعداد های جوان و خلاق، اولین جشنواره نمایشنامه نویسی استان مازندران درآموزشگاه تئاتر شهر شمال شهرستان قائم شهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: احیای قانون خرید آثار ادبی و فرهنگی و هنری تولید شده از سوی هنرمندان در دولت سیزدهم مورد پیگیری قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توسعه و تکمیل زیرساخت ها و طرح های فرهنگی در دستور کار جدی دولت مردمی سیزدهم قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: خوشنویسی، هنری است که از دیرباز با فرهنگ مردم ایران عجین شده و در طول سالیان سیر تحول را گذرانده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین ، به حمایت و صیانت از هنرمندان اشاره کرد و گفت: قزوین از فقر فضاهای فرهنگی و هنری رنج می برد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۴    
نمایشگاه خوشنویسی "مشق قلم"در شهرستان آشتیان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۴    
به مناسبت بزرگداشت هفته کودک و نوجوان مسابقه آفرینش های تخیل کودکانه در قالب شعر و داستان در کمیجان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۴    
اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان تفرش با حاج ولی الله بیاتی نماینده مردم تفرش آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۴    
محمد جواد حسین زاده ، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: در هفتمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران از میان 191 شهر شرکت کننده از سراسر کشور شهرهای کرمان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۴    
چهارمین جلسه پژوهشی شورای فرهنگ عمومی با موضوع بررسی زیست بوم آسیب های اجتماعی در شهربابک با حضورپورغریب شاهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه شهرستان در محل اداره ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
"محمد مهدی اسماعیلی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعدازظهر دوشنبه وارد قزوین شد و مورد استقبال استاندار و دیگر مسوولان این استان قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۴    
معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، جدول بازبینی های گروه های متقاضی شرکت در بیست و ششمین جشنواره تئاتر استان تهران را منتشر نمود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات از برگزیدگان مسابقه داستان کوتاه نقش خیال تقدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت برگزاری ششمین دو سالانه ملی خوشنویسی ایران در قزوین پیام صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: شهری که در آن رویدادهای فرهنگی هنری فراوان باشد، زندگی متفاوت تری قابل تجربه است
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۴    
نشست هم اندیشی دفاتر انجمن های موسیقی خوزستان پیش از ظهر امروز دوشنبه 26 مهرماه در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جواد صادقی، از دانش آموخته های کارشناسی ارشد هنر است که بومی این شهرستان است. او با فضای هنری شهرستان آشنایی دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به استقبال چشمگیر از هفتمین جایزه جهانی اربعین و درخواست شرکت کنندگان به منظور ارسال آثار خود، مدت زمان دریافت آثار نیز تا پایان دی ماه تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
حسن روح الامین هنرمند نقاش روز یکشنبه 25 مهرماه نقاشی صحنه ورود حضرت معصومه (سلام الله علیها) به قم را در حرم مطهر ایشان اجرا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
فراخوان بخش مسابقه و نمایشگاه عکس چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۴    
نمایشگاه نقاشی گروهی ققنوس به مناسبت بزرگداشت نوجوان پهلوان و قهرمان ملی "شهید علی لندی" در محل کانون پرورش فکری شهرستان ایذه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۴    
نشست هماهنگی مدیران آموزشگاه های آزاد موسیقی بهبهان با سرپرست و کارشناس امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان روز شنبه 24 مهرماه در محل دفتر مدیریت این اداره برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، درگذشت رحیم رحیمی پور را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۴    
مسابقه بزرگ کتابخوانی کتاب جنایت علیه محیط زیست نوشته ی دکتر محمد رادمنش در رامهرمز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست امروز شورای هماهنگی پاسداشت زبان فارسی که با حضور غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی از کتاب شعر سوارانِ ایل نوشته شهید حسینقلی کیان علیخانی که توسط فرزند وی راحله کیان علیخانی گردآوری شده در سالن شهدای هسته ای شهرستان شوش رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
از دیگر بخش های این نشست، بررسی جایگاه کنفرانس ها و گردهمایی های هنری و ادبی در شناساندن چهره واقعی پیامبر(ص) به جهان اسلام و جهان غرب بود که می تواند جایگاه بسزایی در جلوگیری از تفرقه و جنگ های ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی ستاد کانون های مساجد کشور گفت:محوری ترین و مهمترین برنامه فضای رقابتی اعضای کانون های فرهنگی مساجد که سبقه بیشتری نسبت به دیگر فعالیت های قرآنی دارند مسابقات مدهامتان است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
کتاب "دیوارها سخن می گویند" با حضور سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و مدیران فرهنگی سه شنبه 27 مهرماه در موزه هنرهای معاصر تهران رونمایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدبر کل هنرهای نمایشی می گوید: برای اجباری کردن واکسن کرونا تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
طراح پوستر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از روند طراحی پوستر این رویداد سخن گفت و تاکید کرد: طراحی پوستر این رویداد حساسیت های بیشتری داشت زیرا بحث قومیت ها مطرح بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی گفت: ادبیات جوانان پیش برنده است و در مقابل ادبیات محافظه کاری قرار دارد و این باعث می شود جوانان با دقت از آرمان های انقلاب دفاع و دست آوردهای آن را روایت کنند و در عین حال جلوی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۲    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بر اساس نظر هیئت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان در سال 1399؛ جزو دستگاه های اجرایی شایسته تقدیر شناخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از موسسات قرآنی شهرستان گچساران بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۴    
حضور بانوان شاعر نیشابوری در کنگره ی شعر خانواده و سبک زندگی با عنوان زیر یک سقف که همزمان با سالروز ازدواج مبارک حضرت محمد مصطفی (صلی الله وعلیه وآله وسلم) و حضرت خدیجه (سلام الله علیها) در تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۴    
به مناسبت هفته وحدت و فرارسیدن ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) نمایشگاه نقاشی پرواز در شهرستان سرخس برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۴    
همزمان با روز ملی کودک، از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از تسهیلگران و برگزیدگان پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان شهرستان تربت حیدریه، با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر به عمل آمد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی گفت: در چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان خراسان رضوی برای سومین سال میزبان 87 نفر از متسابقین از استان های کشور خواهد بود و متسابقین در روزهای ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با داوری هفتمین دوره برنامه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران، بجنورد و شیروان در میان 36 شهر راه یافته به مرحله نیمه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران رسیدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
چهارمین نمایشگاه آثار هنری هنرجویان آموزشگاه باران به همت اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و انجمن هنرهای تجسمی در دهدشت افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
آئین رونمایی از دو مجموعه شعر"نقطه ی آغاز"و"بامداد" سروده "رسول صلاحی فرد" با حضور فرماندار کهگیلویه، رییس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و دیگر مسوولان در دهدشت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان شمیرانات با ارائه 7 نمایش در بوته محک هیئت بازبینی بیست و ششمین جشنواره تئاتر استان تهران قرار می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اختتامیه پنجمین دوره جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر طنزپهلو 5 روز پنجشنبه 29 مهرماه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن (شهر مجسمه ها) برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر آمادگی این اداره کل برای طراحی و اجرای برنامه های مشترک فرهنگی هنری با بسیج هنرمندان این استان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۷    
آیین رونمایی از 9 کتاب با موضوعات گوناگون به همت دبیرخانه جام باشگاه های کتابخوانی،پایتخت کتاب،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های رامهرمز در این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۲    
اولین نشست هم اندیشی مدیران مسئول رسانه های فعال برای تشکیل مجمع عمومی در لاهیجان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۲    
نمایشگاه خوشنویسان املشی همزمان با هفته خوشنویسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی این شهرستان منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
کتاب مجلس نامه غم تحت عنوان تاریخ تعزیه در استان همدان نوشته ی اسماعیل مجللی شبیه خوان، محقق و پژوهشگر اراکی در نخستین دوره دوسالانه کتاب عاشورا به عنوان اثر برگزیده در بخش ادبیات نمایشی معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: با اجرای 2 پروژه تماشاخانه بیجار و آمفی تئاتر روباز کامیاران، از سال گذشته تاکنون ظرفیت سالن های نمایش در استان به هفت هزار صندلی افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه خوشنویسی "راز مهر"، شامل آثاری از هنرمندان و هنرجویان انجمن خوشنویسان سقز در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر برپا شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی با بیان اینکه مساجد به عنوان خاستگاه انقلاب اسلامی همچنان نقش مهمی در تداوم این انقلاب بر عهده دارند گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی امانی، فروشنده مرغ زربال، بر باور فرهنگ سازی کتاب خوانی، کتابخانه کوچکی را در مرغ فروشی خود برپا کرده است و به دوست داران یار مهربان، کتاب امانت می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۲    
دوره آموزش مجازی امر به معروف و نهی از منکر با محور کتاب شهید مطهری(ره) با تدریس دکتر سید صالح هاشمی گلپایگانی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهر بیجار در اختتامیه نهمین دوره جشنواره منطقه ای شعر انتظار گفت: انتظار به مصلح کل، دنیا را مملو از صلح و دوستی و عدل و داد می کند
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سینمایی با انتشار پیامی درگذشت رحیم رحیمی پور کارگردان سینمای دفاع مقدس را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
5 فیلم ایرانی به مسابقه بین الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران راه یافتند
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۲    
در نشستی فرهنگی در فرهنگ و ارشاد اسلامی آرادان بر ضرورت تقویت مؤلفه های بومی در این شهرستان تاکید شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۲    
نمایشگاه خوشنویسی "بوی مهر" به مناسبت هفته ملی خوشنویسی و نیز بزرگداشت هفته وحدت در گالری نقشین مجتمع فرهنگی هنری نیستان مهدیشهر گشایش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...