شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۰:۲۷Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1394 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 اسفند 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1398 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1399 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 فروردین 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 اردیبهشت 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 خرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 تیر 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 مرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 مرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 3 مرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 4 مرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 5 مرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 6 مرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 7 مرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 8 مرداد 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 9 مرداد 1400 
  ۶ دقیقه پیش    
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از آغاز طرح تابستانه کتاب 1400 خراسان جنوبی و مشارکت 15 کتابفروشی استان در این طرح خبر داد.
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در چهارمین روز از ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام رضا اسماعیل نژاد ویولون نواخت و بنیامین گراوند به اجرای تکنوازی تنبور پرداخت.
  ۵۳ دقیقه پیش    
داوری آثار رسیده به جشنواره مطبوعات زنجان آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش    
محمدرضا بهمنی در جدیدترین توئیت خود در واکنش به اقدام مجلس شورای اسلامی در راستا محدود کردن اینترنت نوشت: تهیه طرح صیانت و اصل 85ی کردن آن در اصل یک اختلال حکمرانی ناشی از تحولات جدید است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
طرح تابستانه کتاب 1400 از شنبه (9 مردادماه 1400) با مشارکت 958 کتابفروشی از سراسر کشور کار خود را آغاز می کند.
  ۳ ساعت پیش    
طبق فهرست اعلامی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه ی مطبوعات، واکسیناسیون کرونا خبرنگاران گرگان و غرب گلستان فردا ( شنبه 9 مرداد) انجام می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت مهرزمان فخارمنفرد نقاش نگارگر کشورمان را تسلیت گفت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با اعلام اینکه ارسال آثار به دومین جایزه کتاب سال فارس ادامه دارد از مشارکت 46 کتابفروشی در طرح تابستانه کتاب 1400 خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در نشست با رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه جنوب استان گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
فردین وکیلی از شرکت گروه نمایشی کودکان با نام سایدا در پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان خبر داد
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه گروهی نقاشی هنرجویان آموزشگاه باران در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سقز برپا و 70 اثر از 14 هنرجو به نمایش گذاشته شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو - ایران گفت: ما اولین کشوری هستیم که در ثبت آثارمان در یونسکو از هنرمندانمان کمک گرفتیم که نمونه آن ثبت جنگل های هیرکانی و هورامان بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تحویل بنای ساختمان کتابخانه مرکزی رشت با حضور محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور در رشت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به اینکه طرح تابستانه کتاب از شنبه نهم مرداد آغاز می شود، گفت: 53 کتابفروشی استان در این طرح ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی در جدیدترین توئیت خود با اشاره به طرح صیانت از حقوق کاربران از سوی مجلس شورای اسلامی نوشت: گویا هیچ مورد بسیار مهم برای مراجعه مستقیم به مردم در چهار دهه مجلس نداشتیم!
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۸    
فرماندار شهرستان دامغان، ایجاد موزه دائمی هنر دامغان را کاری ارزشمند و ماندگار برای معرفی توانمندی هنری این شهرستان دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۸    
طرح اهدای کتاب به بسیجیان هنرمند در دامغان با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان و بسیج هنرمندان در این شهرستان اجرا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۲۳    
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر از برگزاری نشست "غدیر حقیقتی جهانی" در سالن اجتماعات دارالقرآن این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۲۳    
مسابقه عکس با عنوان "من و نماز" به مناسبت پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در مهدیشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۸    
ورکشاب نقاشی به مناسبت دهه ولایت توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان با همکاری انجمن هنر های تجسمی با موضوع شهر من برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۸    
اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دامغان طرح اهدا کتاب به بانوان خانه دار به صورت رایگان را همزمان با گرامیداشت دهه امامت و ولایت آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
360 بسته گوشت گرم قربانی ماه ذی الحجه بین نیازمندان شهرستان های کمیجان و میلاجرد توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۳    
نشست شعرخوانی به مناسبت بزرگداشت دهه ولایت و عید سعید غدیر خم در روز سه شنبه 5 مرداد در شازند برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۳    
ایستگاه نقاشی ویژه کودکان به مناسبت عید غدیر در شهرستان محلات دایر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۳    
جشن مجازی غدیر در شهرستان زرندیه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد از بزرگترین تندیس سردار شهید نور علی شوشتری ( سردار وحدت) در میدان باغرود نیشابور با حضور خانواده ،مسئولین ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۲۱    
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی به دو برگزیده قرآنی بیست و ششمین مراسم تکریم خادمان قرآن کریم از خراسان رضوی تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فروش فصلی کتاب طی 17 دوره آن تقریبا 23 برابر افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سومین شعبه فروشگاههای زنجیره ای کتاب و محصولات فرهنگی بوکتاب امروز همزمان با روز عید غدیر خم در مجتمع پاژ مشهد با رعایت پورتکل های بهداشتی و با حضور همایون امیرزاده رییس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مهلت ارسال آثار به سی و یکمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی تا 15 مردادماه تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه ورزشی آموزشی شهید دیالمه ویژه مدیران، مربیان، فعالان و خانواده های قرآنی مشهد در روز عید غدیر افتتاح گردید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد گیلان از اجرای طرح بیمه تکمیلی اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با همکاری صندوق ذخیره بسیجیان همزمان با دهه امامت و ولایت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از مجموعه های شعر صد و هفتاد و پنج ماهی اثر علی پورحسن و لب های مخملی سروده اسماعیل محمدپور ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۲:۰۳    
همزمان با عید غدیر کاروان شادی غدیر در شهرستان زرندیه به راه افتاد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۲:۰۳    
رئیس شورای فرهنگ عمومی شازند گفت: فرهنگ غدیر فرهنگ قناعت و شجاعت است و باید محب اهل بیت باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد: راه اندازی کاروان های شادی در عید غدیر در استان / توزیع 2400 بسته غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۷    
علیرضا مختارپور در جلسه هیئت امنای انجمن ارتقاء کتابخانه های عمومی کشور گفت: کمک گرفتن از خرد جمعی پژوهشگران و اندیشمندانی که وابستگی تشکیلاتی و سازمانی نسبت به نهادها ندارند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در پیامی درگذشت محمد سرور رجایی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۴۳    
در نشستی که با حضور غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس و محبوبه ابوالقاسمی نماینده خانه مطبوعات این شهرستان صورت پذیرفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۲۰    
جشن عید غدیر شامگاه دوشنبه 4 مرداد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،معاون فرهنگی و رسانه این اداره کل، امام جمعه شهرشیبان،ائمه جماعات مساجد این شهرستان،جمعی از مسئولان شهرستان باوی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۵۰    
نخستین جلسه کارگاه آموزش مقدماتی بازیگری ویژه علاقمندان زیر 16 سال زیر نظر عباس کرم الهی و با حضور محمد دیناروند کارشناس امورهنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوش در پلاتوی شهید حیاری این ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۵۰    
شب شعر "ولایت" به مناسبت عید غدیرخم و دهه امامت و ولایت با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی علیزاده اصل امام جمعه، عدنان غزی فرماندار ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ با توجه به اعلام رسمی نتایج پایش دوره هفتم خدمات شناسنامه دار دستگاه های اجرایی توسط دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: طرح ملی هر مادر ایرانی، یک مربی قرآنی یکی از افتخارات معنوی استان در عرصه قرآن و عترت است که یک طرح بنیادی و خانواده محور است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند در سال جدید با موضوع غدیر با حضور امام جمعه،فرماندار، دیگر مسئولان و اعضاء شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند یکشنبه سوم مرداد 1400 در محل مصلای امام خمینی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سومین روز از ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام با اجرای سه تکنوازی و گروه موسیقی ئاسو همراه بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سید عباس صالحی در پیامی درگذشت محمد سرور رجایی، شاعر و نویسنده برجسته فارسی زبان معاصر را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۵۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان چرداول، از برگزاری جشن بزرگ عید غدیر دراین شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۲    
رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان آبدانان، از برپایی جشن ولایت امیرالمومنین(ع) در محل آستانه مقدس امامزاده سید صلاح الدین محمد (ص) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایده های خلاقانه جهت زیباسازی فضای شهری باشت استقبال می کنیم و به بهترین ایده ی ارایه شده با داوری و گزینش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، هدیه ای ارزنده تعلق خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، رضا علافی مدیر روابط عمومی اداره کل ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۲    
تعداد 150 بسته گوشت قرمز در باشت توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۲    
این برنامه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و حوزه هنری استان در رده سنی کودک و نوجوان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت عیدغدیر خم عصر شعر ولایت در شهرستان کمیجان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه به دلیل درخواست های مکرر دانش آموزان، تا 15 شهریور ماه 1400 تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه بزرگ حدیث ولایت با اهدای 14 پلاک طلای یاعلی و 110 نگین انگشتری حرم حضرت معصومه(سلام الله علیها)، در سه بخش کودک، نوجوان و عمومی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۳    
رئیس اداره کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از آغاز ثبت نام کتاب فروشی ها در طرح تابستانه کتاب 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۳    
کتاب پایتخت فرهنگی و گردشگری کشورهای عضو اکو 2022 با نویسندگی” زیور خلیلی” به نگارش درآمد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۳    
در هفته مازندران و در نخستین سالروز درگذشت شاعر بومی سرا و نام آشنای مازندرانی زنده یاد رحمت الله حسن پور سوادکوهی از خدمات وی تجلیل به عمل آمد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نفرات برتر جشنواره منطقه ای پادکست بوی عیدی معرفی شدند .
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۴:۲۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر جهت پاسخگویی به سوالات اصحاب فرهنگ و هنر و دیگر اقشار جامعه در سامانه سامد حضور پیدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مسئله ی غدیر، یک قضیّه ی ارزشی است و به این معنا غدیر نه برای شیعیان بلکه برای همه ی مسلمانان آموزنده است و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس نیز این گرامی روز ارزشمند را ارج نهاده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
طرح تابستانه کتاب 1400 از 9 تا 15 مردادماه به مدت هفت روز در کتابفروشی های عضو طرح برگزار شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دیروز سه شنبه پنجم مرداد ماه ، با حضور جمعی از مسولان دکتر حسینخانی به عنوان مدیر بنیاد ایران شناسی واحد کرمان منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مطابق سند ملی واکسیناسیون و با هماهنگی بعمل آمده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تزریق واکسن اصحاب رسانه، فهرست 23 هزار نفری خبرنگاران، اصحاب رسانه، اعضای خانه های مطبوعات در سراسر کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۲۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: هر جا که نماز جمعه پررونق تر برگزار شود آنجا از لحاظ فرهنگی رو به رشد است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دفتر کانون عکس قزوین باحضور مهندس فرخزاد معاون عمرانی استانداری، یاری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، حق شناس عضو شورای اسلامی شهر قزوین ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت عید غدیرخم ویژه برنامه شعرخوانی و معرفی کتاب جرعه هایی از زلال غدیر به همت بخش نابینایان کتابخانه مرکزی همدان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیرخانه مسابقه سراسری عکاسی سفره های آسمانی و یار مهربان اسامی برگزیدگان مسابقه را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب جغرافیای تاریخی و باستان شناختی شهرستان چوار امروز چهارشنبه ششم مرداد ماه، همزمان با فرا رسیدن عیدغدیرخم و با حضور حجت الاسلام میهن پرست امام جمعه چوار ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
در دومین روز از ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام، اجرای گروه موسیقی سیمره (از شهرستان دره شهر) به سرپرستی خدامراد هنرمند و نیز تکنوازی دیوان از مصطفی کارگری و تکنوازی تمبک از محمد مبین جلیلیان و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تئاتر خیابانی نذر مادر به مناسبت عید غدیر در شهرستان دلیجان اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فیلم دوآل پا از تولیدات انجمن سینمای جوانان دفتراراک جایزه بین المللی درایتالیا توسط کسب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دوره آموزش و شناسایی استعدادهای هنری مساجد اراک (هما) به همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۳    
نمایشگاه نقاشی دهه امامت و ولایت در شهرستان ساوه دایر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه پلاتوی تخصصی تئاتر قزوین که به نام استاد ابراهیم فرخ منش نامگذاری شده است، باحضور مهندس فرخزاد معاون عمرانی استانداری، یاری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی "عطر ولایت" به مناسبت عید غدیر خم برگزار می شود
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سومین جلسه از سلسله وبینارهای بین المللی روایت هایی از ایده ها و الگوهای مدیریت کتابخانه های عمومی با سخنرانی معین وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان و مدرس دانشگاه پرتلند برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۳    
با حضور مدیرکل، مدیران ستادی و روسای شهرستانی، جلسه شورای اداری فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان صبح امروز ششم مرداد ماه در بستر مجازی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۲    
در آینده نزدیک با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طرح جامع خوشنویسی شهرستان را اجرایی می کنیم که این کار در دست طراحی است که در آن تمامی مسائل آموزشی، پژوهشی، نمایشگاهی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین ارزانی با اشاره به مفاهیم والای واقعه غدیر خم، اظهار کرد: غدیر واقعه ای به فراخنای تاریخ بشریت بوده و امروز اهل مسجد وظیفه دارند که در مقام عمل سیره امام علی(ع) را در جامعه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
کنسرت کیهان کلهر به همراهی اردال ارزنجان، به صورت آنلاین و از تالار وحدت پخش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مهلت ارسال آثار به نمایشگاه لباس عاشورایی تا روز سه شنبه 12 مردادماه تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۳    
سایت ایران تئاتر با داریوش مودبیان یکی از چهره های ماندگار عرصه تئاتر در حوزه های نویسندگی، بازیگری، ترجمه و کارگردانی در مورد لزوم وجود تلویزیون تئاتر ایران و چشم انداز پیش روی آن به گفت و گو نشسته ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۳    
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری شب شعر مجازی ویژه عید غدیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
داوری پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مستندات 26 برنامه کتابخوانی فرهنگی و هنری در شهر خورموج به دبیرخانه انتخاب و معرفی هفتمین پایتخت کتاب ایران ارسال شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عبدالهادی فقهی زاده که جزو تجلیل شوندگان بیست و ششمین دوره مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم بود هدیه خود را به اتحادیه کشوری مؤسسات اهدا کرد تا به 10 نفر از فعالان قرآنی استان های مرزی و کم برخوردار ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۳    
انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان البرز روز سه شنبه 5 مرداد ماه در سالن سیروس صابر این اداره کل برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت هنرکارت بنیان ایرانیان ضمن ارائه توضیحاتی درباره فرایند تولید و توزیع هنرکارت، از صدور بیش از 57 هزار هنرکارت خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ناصر مقدم: شاعران استان می توانند آثار خود را تا 14 مرداد 1400 از طریق روش های مندرج در فراخوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۳    
مراسم یادبود زنده یاد رضاعلی لیوانی در محوطه اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان گلستان در روز سه شنبه 5 مرداد ماه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارش نهایی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم که بخش هایی از آن در جلسه کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی و ترویجی قرآن کریم ارائه شده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خانه فرهنگ پارک ایران کوچک، میزبان برگزاری شب شعر غدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یکصد و دوازدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی و شورای توسعه قرآنی استان تهران روز سه شنبه، 5 مردادماه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۳    
به مناسبت عید غدیر از سید محسن مظلومی فر از همکار سادات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان تجلیل به عمل آمد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
از سوی دبیرخانه بیستمین دوره جشنواره تئاتر منطقه ای مغان، نمایش های راه یافته به این جشنواره معرفی گردید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۳    
مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزه گفت کاروان نمادین و واقعه غدیرخم بازسازی و اجرا می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...