یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۷:۱۸Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آتش نشانی»

در ویدیو زیر شاهد تصاویری از لحظه تصادف ماشین آتش نشانی با خودروی سفید در آمریکا خواهید بود.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از خطرات اکلیل سرنج و مواد شیمیایی در چهارشنبه سوری آخر سال می گوید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۹:۴۸    
ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز از پاسخ به چهار هزار و 896 تماس شهروندان شیراز با سامانه 125 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی گسترده در یک ساختمان 5 طبقه اداری و نجات 30 نفر از میان دود و آتش خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق پارکینگ ساختمان پنج طبقه در تهرانپارس و نجات 30 نفر از دود خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از نجات جان 30 نفر در پی حریق در یک ساختمان اداری در تهرانپارس خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۸    
کمیته استانی آموزش، پیشگیری و کاهش سوانح چهارشنبه آخر سال در مدارس عصر امروز با حضور یزدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش و هم چنین نمایندگانی از آتش نشانی و اورژانس استان قم برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از نجات 30 زن و مرد در حادثه آتش سوزی در پارکینگ خودرو در تهرانپارس خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات 30 تن درپی وقوع آتش سوزی در یک ساختمان اداری در محله تهرانپارس خبرداد. سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا در این باره گفت: وقوع یک مورد حادثه آتش سوزی ساختمان در ساعت 11:10 ظهر امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات 30 تن درپی وقوع آتش سوزی در یک ساختمان اداری در محله تهرانپارس خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک ساختمان اداری در تهرانپارس و نجات 30 نفر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد: آتش نشانان یزد موفق شدند آتش در انبار مجتمع خلیج فارس به رغم گستردگی دود و دشواری دسترسی مهار کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: یک دستگاه تانکر سوخت در سه راهی مریوان واژگون و دچار حریق شد که در این حادثه راننده جان باخت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک با شعار چهارشنبه سوری در کنار خانواده در سراسر کشور اجرا می شود.
پایگاه خبری کوه سرفراز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای سال 1403 به منظور تهیه تجهیزات لازم بودجه خوبی از طرف شورای اسلامی شهر کرج در نظر گرفته شده است که شاهد تحولات خوبی در این زمینه باشیم.
پایگاه خبری کوه سرفراز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
شهردار کرج سال آتی را سال تحول در حوزه ناوگان آتش نشانی ارزیابی کرد و افزود: رقم 400 میلیارد تومان برای خرید 4 دستگاه نردبان که از نیازها و اولویت های اساسی حوزه ایمنی و آتش نشانی ست برای سال آینده در نظر گرفته شده است.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: دقایقی قبل تصادف رانندگی بین یک دستگاه تریلی و یک دستگاه خودرو سواری سمند موجب فوت یک نفر و مصدوم شدن یک نفر دیگر شد. ...
آتش سوزی در سایت بارگیری کارخانجات سایپا تهران یک واقعه وحشتناک و نگران کننده بود. حضور آتش نشانان با خودروهای آتش نشانی و تلاش های فوری برای خاموش کردن آتش، تصویری از تنش و نگرانی در محل حادثه ایجاد می کرد. افراد محل حادثه با چهره های نگران در تلاش که آتش را خاموش کنند ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۰:۵۷    
جوان لارستانی در تصادف محور لار _ گراش جان باخت. به گزارش میلاد لارستان به نقل از کانال اخبار آتش نشانی لارستان، ساعت 22:08 تاریخ 1402/12/11با اعلام خبر تصادف در بلوار...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۶    
آتش سوزی مهیب در یک ساختمان هفت طبقه در منطقه ای مجلل در داکا پایتخت بنگلادش منجر به کشته شدن حداقل 43 نفر و زخمی شدن 22 نفر شد. به گفته مقامات محلی، آتش در یک رستوران معروف بریانی در خیابان بیلی رخ داد و به سرعت به طبقات بالایی سرایت و افراد زیادی را گرفتار کرد ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
گروه حوادث: دست کم 43 نفر که در میان آنها زنان و کودکان هم بودند، طعمه آتش سوزی در یک برج در داکا پایتخت بنگلادش شدند.به گزارش ایسنا، وزیر بهداشت بنگلادش عصر روز گذشته (پنجشنبه) گفت حریق از یک رستوران آغاز شده و سپس با سرایت سریع به طبقات بالاتر ده ها نفر را در طبقات گرفتار کرد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۸    
جواد کیانی، رئیس ایمنی، بهداشت حرفه ای و آتش نشانی فولاد مبارکه در حاشیه حضور در پای صندوق اخذ رای انتخابات 11 اسفند ماه به خبرنگار ایراسین گفت: تصمیمات نمایندگان مجلس قانون و لازم الاجراست و تک تک نمایندگانی که انتخاب می شوند در سرنوشت صنعت کشور تاثیر زیادی دارند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در جاده خرم آباد - سلسله 2 کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: همزمان با فرایند رأی گیری در سراسر کشور، برای نخستین بار ایستگاه شماره پنج سازمان آتش نشانی اصفهان واقع در میدان بزرگمهر به عنوان مرکز اخذ رأی انتخاب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۷    
فرزندان کارکنان سازمان آتش نشانی شهرداری مشهددر مسابقات کشتی پهلوانک هاافتخار آفرینی کردند.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۸    
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اذعان کرد: عدم رعایت نکات ایمنی جشن چهارشنبه سوری باعث وقوع 28 حادثه در این شهر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۷    
دستگاه های خدمات رسان کرمانشاه از جمله هلال احمر، پلیس راهور، نیروی انتظامی، آتش نشانی و اورژانس برای روز انتخابات در آمادگی کامل به سر می برند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۳:۴۲    
پنج شنبه 02/12/10 ، تهران , (اخبار رسمی) : در بین انواع کپسول های آتش نشانی موجود، بدون شک کپسول آتش نشانی پودر و گازی دلیل تطبیق پذیری در خاموش کردن انواع آتش، شناخته شده ترین و پرکاربردترین آنهاست.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۱    
در حالی که صدور پروانه بیمارستان ها منوط به تاییدیه آتش نشانی است، مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهر تهران می گوید که برخی از بیمارستان ها به بهانه نبود بودجه پای کار ایمنی نمی آیند.
هاژه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتشنشانی میاندوآب از مسمومیت 9 نفر بر اثر گاز منوکسید کربن خبرداد. سامان محمدی اظهارکرد: امروز دهم اسفند ماه درپی تماس شهروندان از مسمومیت چند نفر در یک ساختمان واقع در یکی از محلات شهر میاندوآب خبر دار شدیم که بلافاصله نیروهای امدادی سازمان ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۱    
رشت- رییس آتش نشانی رشت از مهار آتش سوزی 7 مغازه و 2 منزل مسکونی در این شهر خبر داد و گفت: علت حادثه در دست بررسی است. به گزارش خبرگزاری مهر ، شهرام کرد: مؤمنی اظهار حادثه به ساعت 11 ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند گفت: سقوط آسانسور غیراستاندارد نصب شده در یک رستوران باعث مصدومیت یکی از شهروندان شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
م️هاباد - ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: براثر انتشار گاز منوکسیدکربن در یکی از محله های این شهر، 9 نفر از ساکنان یک ساختمان مسموم و راهی بیمارستان شدند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرام مومنی رییس سازمان آتش نشانی رشت از اعزام 6 خودروی آتش نشانی و آبرسان بهمراه 23 آتش نشان و افسر ارشد به محل حادثه واقع در بلوار شهید قلی پور کوی حسینی خبر داد. ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ویژه برنامه نه به چهارشنبه سوزی با هدف آموزش و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخرسال و یادگیری مسایل ایمنی، در مدارس منتخب شهر کرج برگزار شد. ویژه برنامه "نه به چهارشنبه سوزی" در مدارس منتخب شهر کرج برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرج با اشاره به کثرت ماموریت های سازمان آتش نشانی این کلانشهر گفت: چهار هزار میلیارد ریال برای تجهیز این سازمان به امکانات و ماشین آلات جدید اختصاص یافته است
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از اطفاء کامل حریق رخ داده در یک منزل مسکونی و 6 مغازه در خمسه بازار رشت خبر داد. به گزارش شفقنا شهرام مومنی عصر روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مومنی با تاکید بر اینکه از چندین قسمت نسبت به مهار و پیشگیری از گسترش آتش سوزی اقدام شد، تصریح کرد: سقف هفت باب مغازه و 2 باب منزل مسکونی دچار خسارت و آسیب شد، در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید و علت آتش سوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: آتش نشانان امروز آتش سوزی 7 مغازه و 2 خانه را در کوی حسینی بلوار شهید قلی پور را مهار کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمانشاه گفت: با تلاش یک ساعته آتش نشانان، آتش سوزی مهیب انبار حدود یک هزار مترمربعی لوازم خانگی مهار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از مصدومیت یک نفر بر اثر سقوط آسانسور غیر استاندارد در این شهر خبر داد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان چند روز پیش عمارت تاریخی سیف در رشت دچار حریق می شود. این بنای متروکه دوره قاجار،محل تجمع زباله گردها شده بود. نهم اسفندماه خبر مهار آتش سوزی عمارت تاریخی سیف به نقل از رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت، منتشر شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری از سقوط داربست ساختمانی روی دو خودرو در بلوار اندرزگو تهران خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، قدیر موسی خانی رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین با اعلام این خبر اظهارکرد: انفجار مواد محترقه در پیلوت منزل مسکونی در فلکه سوم کوثر قزوین منجر به مصدومیت شدید دو نفر از اعضای خانواده شد. وی افزود: مواد محترقه دست ساز موجود در پیلوت منزل مسکونی در فلکه سوم کوثر، ابوذر شمالی [...]
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی بابل از آتش سوزی در یک انبار نگهداری کیف های زنانه در این شهرستان خبر داد و گفت: با اقدام به موقع آتش نشان این آتش سوزی مهار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس سازمان آتش نشانی قزوین گفت: انفجار مواد محترقه دست ساز در یک واحد مسکونی در قزوین 2 مجروح برجای گذاشت.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس؛ یکی از اقدامات کمیته ایمنی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم در برپایی جشن های نیمه شعبان، استفاده از بانوان داوطلب آتش نشانی برای افزایش خدمات رسانی به زائران و مسافران شهر مقدس قم در این ایام بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از حادثه ریزش داربست یک بنای در دست ساخت در شمال تهران خبر داد و گفت: این حادثه مصدوم نداشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط داربست ساختمانی روی 2 خودرو سواری در بلوار اندرزگو تهران خبرداد.
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کابین نیوز، احمد رجبی رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شهر گلستان دریافت گزارش گرفتاری یک مادر و دختر در آسانسور خبر داد.