پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۳:۲۵Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کپسول گاز»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان، گفت: تعداد 220 مورد راهنمایی و جلوگیری از حادثه در کوه صفه در قالب دو اکیپ ثابت و سه اکیپ گشتی در نقاط مختلفی همچون قله، ایستگاه دو، تخت سیاوش، مرعشی و گل زرد انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته نیروهای آتش نشان مستقر در باغ فدک، 30 کپسول گاز پیک نیک را از چادر مسافران خارج کردند تا آن ها شب بدون حادثه ای را سپری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۶    
انفجار کپسول گاز مایع خودرو در روستای عبدل آباد مه ولات یک مصدوم برجای گذاشت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: یک ساختمان دو طبقه به دلیل انفجار کپسول گاز دچار حریق شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۰    
روز دوشنبه به دعوت اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی و در محل اتاق اصناف با حضور رییس اداره صمت، رییس اتاق اصناف و رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با توزیع کنندگان کپسول گاز مایع در خصوص استفاده از دستگاه الکترونیک و رعایت قیمت مصوب در جهت حمایت از حقوق مصرف کننده در محل اتاق اصناف تشکیل گردید .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول واحد بررسی علل حریق و حوادث سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گفت: علت آتش سوزی ساختمان 6 طبقه کرمانشاه؛ روشن بودن کپسول گاز پیک نیکی داخل بالکن طبقه چهارم و تجمع وسایل مازاد قابل اشتعال نزدیک به شعله بوده که سبب اشتعال اولیه می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
صبح امروز ساختمانی در پارک وی با انفجار شدید مواجه شد و گفته می شود تاکنون 4 نفر در این حادثه جان خود را از دست داده اند. بر اثر انفجار یک کپسول گاز در ساختمانی در پارک وی تهران، 4 نفر از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست داشتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در این بسته مطالبه شما در خصوص سامانه سهمیه بندی کپسول گاز و تاخیر دز پرداخت خسارات کشاورزان پیگیری شده است.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس همدان از انفجار در واحد بزرگ شارژ گاز مایع همدان خبر داد و گفت: این حادثه تاکنون 3 مجروح داشته است | هشت اکیپ با 35 نیرو به محل اعزام شدند وعلت این حادثه در دست بررسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۱    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ در انفجار جایگاه سوخت LPG روبروی شهر خودرو همدان 70 کپسول گاز در این مرکز منفجر شد، سه نفر مصدوم شدند و پنج خودرو به صورت کامل سوخت. تاکنون علت انفجار نشت گاز گزارش شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان_واحد شارژ کپسول گاز مایع در بلوار ملت پس از آتش سوزی و وجود شعله و حرارت بسیار زیاد در محیط، با تلاش 8 اکیپ از آتش نشانان مهار شد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ حسن خانجانی موقر در گفتگویی درباره انفجار جایگاه ال.پی.جی واقع در همدان روبروی شهر ماشین، گفت: این انفجار و آتش سوزی به دلیل نشت گاز ال.پی.جی بود که در ابتدای امر معاون این دادستانی و سپس بنده نیز در محل حاضر شدم. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان همدان از انفجار 70 کپسول گاز در مرکز LPG شهر همدان خبر داد و گفت: در این انفجار سه نفر مصدوم شدند و پنج خودرو به صورت کامل سوخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری همدان گفت: کارگاه کپسول گاز LPG در اطراف شهر خودرو همدان آتش گرفت و 2 نفر مصدوم شدند و پنج دستگاه خودرو در آتش سوخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
شبکه کُردی NRT می گوید: جمهوری اسلامی گاز را به روستای هانی گرمله شهرستان پاوه استان کرمانشاه در نقطه صفر مرزی با عراق آورده است تا تمام منازل روستا گازدار شوند ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
حادثه انفجار کپسول گاز در مجتمع تجاری پارک وی تهران باعث فوت 6 نفر از اهالی شهرستان مانه و سملقان و مصدومیت 5 نفر شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حریق مرگبار با چهار کشته در یک ساختمان نیمه کاره خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: بر اثر انفجار یک کپسول گاز در ساختمانی در پارک وی تهران، 4 نفر از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست داشتند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اثر انفجار یک کپسول گاز در ساختمانی در پارک وی تهران 4 نفر از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست دادند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بر اثر انفجار یک کپسول گاز در ساختمانی در پارک وی تهران 4 نفر از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۵    
بر اثر انفجار یک کپسول گاز در ساختمانی در پارک وی تهران، 4 نفر از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست دادند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: بر اثر انفجار یک کپسول گاز در ساختمانی در پارک وی تهران، 4 نفر از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست داشتند.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اثر انفجار یک کپسول گاز در ساختمانی در پارک وی تهران، 4 نفر از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
انفجار سیلندرهای گاز پخت و پز در زیرزمین یک آپارتمان 4 طبقه در شمال مصر باعث فروریختن ساختمان شد و حداقل 6 کشته و 27 مصدوم برجا گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا گفت: امروز صبح کپسول گاز نیتروژن مورد نیاز از ایران به نجف رسیده و هواپیمای مسافربری آتا به پرواز درآمد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد امروز (شنبه) گزارش کردند: بر اثر وقوع انفجار کپسول گاز و فروریختن یک ساختمان در شمال مصر، تاکنون شش تن کشته و 27 تن دیگر زخمی شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت های پزشکی اصفهان از مصدون شدن دو نفر در حادثه انفجار کپسول گاز خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت های پزشکی اصفهان از انفجار کپسول گاز در یک منزل مسکونی، خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: دوشنبه 10 بهمن ماه 1401 با هدف کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه طی حرکتی جهادی و خودجوش با همکاری شرکت پرسی ایران گاز ارومیه ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نصر: مدیر عامل آتش نشانی تبریز گفت: ساعتی پیش یک باب کارگاه شارژ کپسول گاز مایع در سه راهی اهر دچار آتش سوزی مهیب و انفجار شد. و وجود شعله و حرارت بسیار زیاد در محیط، منجر به تخلیه گاز تعدادی از کپسول های گاز مایع شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۳    
مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت های پزشکی اصفهان از انفجار کپسول گاز در یک ساختمان و مصدوم شدن یک نفر درپی آن، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز از انفجار کپسول گاز پیک نیک در نجم آباد شهرستان نظرآباد و مصدومیت 2 نفر خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۷    
مریم محسنی: در اواخر دی ماه با کاهش و کمبود گاز بسیاری از جایگاه های سی ان جی هم تعطیل شدند. این موضوع اما مشکلات دیگری هم در پی داشت چرا که با تعطیل شدن این جایگاه ها ...
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان گفت: چهار نفر به علت انفجار کپسول گاز و انتشار گاز زرد رنگ در یک واحد ضایعاتی خرم آباد مصدوم شدند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ویدئویی در مجازی منتشر شده است که فرستنده آن گفته: دوشنبه سوم بهمن، ویدیویی را از مشکلات گازی ایجاد شده در جیرفت فرستاده و پیام داده است که روبروی شرکت گاز این شهر، از تشکیل صف کپسول حدود یک هفته می گذرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۳    
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در تماس تلفنی با رئیس دفتر رئیس جمهور از دستور پیگیری حقابه ایران و نیز دستور تامین نفت و کپسول گاز برای مردم سیستان قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در تماس تلفنی با رئیس دفتر رئیس جمهور از دستور پیگیری حقابه ایران و نیز دستور تامین نفت و کپسول گاز برای مردم منطقه سیستان قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در تماس تلفنی با رئیس دفتر رئیس جمهور از دستور پیگیری حقابه ایران و نیز دستور تامین نفت و کپسول گاز برای مردم سیستان قدردانی کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: منطقه سیستان گاز لوله کشی ندارد، نفت ندارد، کپسول گاز ندارد و یخبندان آب را هم قطع کرده و شرایط همچنان ادامه پیدا می کند و ما مسئولان استانی و تهرانی اگر خانواده خودمان گرفتار چنین بحرانی می شد چه می کردیم؟ چرا برای رساندن صدای مظلومیت مردم سیستان به مرکز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای اخیر موج سرما در کنار وقوع طوفان منطقه سیستان شرایط زندگی را برای مردم منطقه دشوار کرده در چنین شرایطی گرانی و کمبود کپسول گاز موجب گلایه مردم شده که در این راستا انتظار ورود جدی دستگاه های نظارتی بر بازار توزیع کپسول گاز از جانب مردم وجود.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای عالی استان کرمان از مشکل ایجاد شده درخصوص کمبود کپسول گاز در جنوب کرمان به ویژه قلعه گنج اظهار نگرانی کرد و از ریاست شرکت گاز استان کرمان خواست تا هر چه سریعتر مشکل ایجاد شده را پیگیری و رفع نماید.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس گفت: در استان سیستان و بلوچستان گاز تبدیل به کالایی لوکس و رویایی شده!
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محرومیت واژه ای است با زندگی در سیستان و بلوچستان عجین شده است. اکنون نیز در اوج سرما مردم این استان، به ویژه در زابل از نعمت گاز محروم شده اند. دیگر کپسول گاز هم فقط در بازار سیاه یافت می شود و از توزیع نفت سفید هم خبری نیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۱    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: انفجار کپسول در ساختمان نیمه کاره در شهر مهرگان 2 فوتی و 6 مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بر اثر انفجار کپسول گاز در مهرگان، 2 نفر کشته و 6 نفر مجروح شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: نزدیک به 15 هزار کپسول گاز مایع بین 115 هزار و 800 خانوار در تربت حیدریه توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۰    
نایاب شدن کپسول گاز در بمپور قیمت هر سیلندر گاز را در شهرستان بمپور سیستان و بلوچستان، به مرز 200 هزار تومان رسانده است .