یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۵۴May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فریدون شهر»

خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فریدن- نماینده مردم منطقه فریدن در مجلس شورای اسلامی گفت: گازرسانی به روستاهای پشتکوه فریدون شهر سال 1400 اجرایی می شود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان فریدون شهر به عنوان بخشی از منطقه فریدن بزرگ با تاریخ و قدمتی کهن با نام پرتیکان باستان معروف است. محوطه ها و تپه های تاریخی موجود در این پهنه جغرافیایی نشان از شکوه و عظمت این منطقه در دوران باستان به ویژه در دوره مادها و اشکانیان دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از اسکان 35 درصد از عشایر ایل بختیاری و قشقایی در منطقه فریدون شهر و سمیرم خبر داد و گفت: باوجود اعلام به تعویق انداختن کوچ عشایر به علت کرونا و فقر پوشش های گیاهی،عشایر وارد استان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۰    
در کتاب حق مداری و مبارزه باطاغوت تاریخ هستی، باب اصفهان، درخشان و خواندنی است و امروز به مرور خاطرات مبارزات رمضانی مردم علیه نظام طاغوتی در فریدون شهر می پردازیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۱    
نماینده مردم فریدن، چادگان، فریدون شهر و بویین میاندشت در مجلس، با بیان اینکه تعداد 125 بیمار کرونایی در تنها بیمارستان مجهز فریدن بستری هستند از تجهیز یک سالن ورزشی برای پذیرش این بیماران در شرایط بحرانی در این منطقه خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
تسنیم: حسین محمد صالحی دارانی نماینده مردم فریدن، چادگان، فریدونشهر، و بویین میاندشت و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به ویروس کرونا مبتلا شده است. این نماینده درحال حاضر در بیمارستان بستری است و حال عمومی وی مساعد می باشد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار فریدونشهر گفت: نخستین مرحله واکسیناسیون پاکبانان شهرداری فریدون شهر انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 50 کیلومتر فیبر نوری در شهرستان فریدون شهر استان اصفهان به بهره برداری رسید.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پوشش شبکه اپراتورهمراه اول در فریدون شهر با تلاش جهادگران عرصه ارتباطات در مخابرات منطقه اصفهان توسعه یافت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدون شهر با بیان این که 48 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان حضرت رسول(ص) فریدون شهر بستری هستند، گفت: تاکنون 90 درصد کادر درمانی و بهداشتی شهرستان واکسینه شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار فریدون شهر گفت: سال 99 با حدود دو میلیارد ریال 50 عدد سطل زباله خریداری و جایگزین مخازن شکسته شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان_ نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی گفت: 14 مدرسه خیر ساز در شهرستان فریدون شهر با حضور خیران مدرسه ساز استان کلنگ زنی شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به همت کارکنان مخابرات منطقه اصفهان علی رغم شرایط سخت جوی،در روزهای پایانی سال 1399، زیرساخت های ارتباطی در سطح شهرستان فریدون شهر توسعه یافت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۰۵    
شهردار فریدون شهر گفت: با هشت هزار و 352 تن آسفالت 66 هزار متر مربع از معابر و کوچه های شهر فریدون شهر آسفالت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۵    
شهردار فریدون شهر گفت: برای اجرای عملیات عمرانی بهسازی و محوطه سازی پارک سراب فریدون شهر تاکنون 16 میلیارد و 500 ریال از بودجه شهرداری هزینه شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۱:۵۷    
12سال پیش که بخشی از درختان ارزشمند ذخیره گاه های جنگلی فریدون شهر اصفهان، قربانی ساخت جاده ای برای دسترسی اهالی روستای 10خانواری وزوه از منطقه پشت کوه شدند شاید همه فکر می کردند مشکل اهالی این روستا برای همیشه حل شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
طرح احداث جاده با هدف حذف گردنه های سخت گذر در شهرستان فریدونشهر با مخالفت منابع طبیعی و دوستداران محیط زیست رو به رو شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۰    
شهردار فریدون شهر گفت: بودجه حدود 10 میلیارد تومانی سال 99 شهرداری تاکنون 60 درصد تحقق یافته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی گفت: 20 میلیارد تومان اعتبار برای آغاز پروژه احداث بیمارستان بویین میاندشت تخصیص داده شد. حسین محمدصالحی اظهار داشت: تحویل دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان شهید رجایی داران، کمک در تخصیص اعتبار برای افتتاح بخش دیالیز شهرستان چادگان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۵    
در راستای رفع نیازهای آموزشی دانش آموزان محروم فریدون شهری و بهره گیری از شبکه شاد و آموزش مجازی در دوران کرونا، 30 دستگاه تبلت به مدارس شهرستان فریدون شهر جهت استفاده دانش آموزان کم برخوردار اهدا شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر ادامه فعالیت سامانه بارشی تا اواخر وقت امروز در سطح استان است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۲    
اصرار برای کشیدن جاده دوم به روستای 10 خانواری وِزوِه از منطقه پشتکوه شهرستان فریدون شهر با هدف خدمات رسانی از دل متراکم ترین جنگل های زاگرسی به بهای نابودی چند هزار بلوط و درختان ارزشمند موجب تعجب کارشناسان منابع طبیعی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- درختان ارزشمند ذخیره گاه های جنگلی فریدون شهر از قهر آتش سوزی امسال رهایی یافتند اما آتش سوداگری بلای جان آنها شده تا یکی از سرمایه های ارزشمند رویشگاه جنگلی زاگرس برای همیشه با احداث جاده روستایی از دست برود، اقدامی که هرچه زودتر باید جلوی آن را گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۵    
در قدرت اقتصادی رتبه هجدهم جهانیم، 36 شهر ممنوعه، تنها راه، پیست اسکی فریدون شهر در اواسط زمستان، برداشتن همه تحریم ها و راستی آزمایی، نظارت ویژه بر حراج های در آستان نوروز و اثرات کرونا با برچسب چاقی؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۷:۳۲    
بارش شدید برف در فریدون شهر استان اصفهان مشکلات زیادی را برای ساکنان این منطقه فراهم کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بیمار حادثه دیده تصادف رانندگی در شهر فریدون شهر استان اصفهان با بالگرد به بیمارستان نجف آباد منتقل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۰    
آمبولانس مرکز درمانی روستای مصیر در شهرستان فریدون شهر هنگام حمل بیمار به سمت بیمارستان در برف گرفتار شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
روستاهای کاهگانک و وزوه از توابع فریدون شهر که در اثر بارندگی شدید دچار قطعی شده بود با تلاش شبانه روزی جهادگران عرصه ارتباطات در مخابرات منطقه اصفهان ارتباطات برقرار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فریدون شهر از بازگشائی پیست اسکی این شهرستان با ظرفیت محدود و مطابق با دستورالعمل های بهداشتی خبر داد.
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۰    
به گزارش لنجانا رییس فدراسیون اسکی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ، با بیان اینکه از امکانات فریدون شهر دیدن کردم، ادامه داد: سلیمی یک سال به عنوان سرپرست فعالیت های خوبی را به خصوص در پیست اسکی فریدون شهر انجام داده و این پیست را آماده مسابقات قهرمانی کشور کرده است که قرار است ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش 6 تا 10 درجه دمای هوا در روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد. زهرا سیدان از فعالیت موج ناپایدار بارشی در سطح استان اصفهان خبر داد و اظهار کرد: بیشترین بارش شامگاه گذشته از فریدون شهر با میانگین 9 میلی متر باران و هفت سانتی متر برف بوده است. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: در 24 ساعت گذشته فریدون شهر با 9/4 سانتی متر متر بارش بیشترین بارش را در استان به خود اختصاص داده است که از این مقدار 7 سانتی متر آن برف بوده است؛ در بوئین میان دشت 5/6، داران 2/8، خوانسار 1/6 و گلپایگان یک میلی متر بارش ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فیلمی از بارش برف در روستای چغیورت شهرستان فریدون شهر را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۳۱    
بارش برف روستای دره سیب در شهرستان فریدون شهر را سفیدپوش کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۳:۲۹    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، این جلسه که به منظور هماهنگی بیشتر بین ستاد اقامه نماز و اتاق اصناف برگزار شده بود، حجّه الاسلام باتوانی با اشاره با شرایط موجود در جامعه و همچنین اشاره به سبقه ی طولانی بازاریان و کسبه در یاری نظام و دین ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
شهرستان فریدون شهر از نظر جغرافیایی، منطقه ای برف گیر بوده و روستاهای بسیاری را در بر می گیرد که یکی از آنها روستای هیران است. این روستا مرتفع ترین روستای بدون جاده و مدرسه در ایران بوده و هیچ راه دسترسی عادی به مفهوم واقعی کلمه جاده ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۵    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: هیچ گونه فاضلاب خامی از روستاها و شهر چادگان و فریدون شهر وارد زاینده رود نمی شود و سالهاست که فاضلاب وارد چاه های جذبی می شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۵    
شهردار فریدون شهر گفت: کمبود آب از مشکلات اصلی در حوزه فضای سبز شهری است که آب منطقه ای نیز برای رفع این مشکل همکاری ندارد و آب مورد نیاز از کشاورزان خریداری می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/اصفهان کتاب نقش زندگی در زنده رود که بررسی باستان شناسانۀ حوضه آبریز زاینده رود در شهرستان های فریدن، فریدون شهر و چادگان است، به تازگی و به کوشش راحله یوسفیان دارانی از سوی جهاد دانشگاهی اصفهان منتشر شد.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۹    
آبشار پونه زار اصفهان از یخچال های ارتفاعات زاگرس سرچشمه می گیرد به گزارش گلونی این آبشار در فریدون شهر استان اصفهان قرار دارد. فریدون شهر در فاصله 155 کیلومتری از اصفهان و 170 کیلومتری از شهرکرد است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سد گاوخُفت فریدون شهر از توابع استان اصفهان عصر دوشنبه در آیینی وبیناری همزمان با 6 هزار و 750 طرح عمرانی روستایی و عشایری دیگر در کشور از سوی رئیس جمهوری به مناسبت روز ملی روستا و عشایر به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۴۶    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: عملیات گازرسانی به 7 روستای اطراف شهرستان فریدون شهر در حال انجام است که امیدواریم در ابتدای سال آینده از نعمت گاز برخوردار شوند.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۴۳    
پایگاه خبری زنگ خطر /مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در حال عملیات گازرسانی به 7 روستای اطراف شهرستان فریدون شهر هستیم و امیدواریم در ابتدای سال آینده از نعمت گاز برخوردار شوند.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲    
در این دیدار در خصوص اقدامات انجام شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی دو ماه گذشته و ارائه راهکار برای حل برخی مسائل مربوط به کانون بحث و تبادل نظر گردید و همچنین از خانم نگین یارعلی برگزیده بین المللی نقاشی با اهداء لوح استاندار محترم و هدیه تجلیل بعمل آمد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان به دنبال اجرای طرح آجر به آجر، کلنگ احداث 14 واحد آموزشی و پرورشی را در شهرستان فریدونشهر بر زمین زد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: با همت خیران و حمایت استانداری اصفهان 12 مدرسه در شهرستان فریدونشهر احداث می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۲    
کشور ایران پر از مناظری است که نظیر آن ها در جهان کم پیدا می شوند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان| گزارش عملکرد توسعه سال اخیر مخابرات منطقه اصفهان در حوزه شهرستان فریدون شهر که با تلاش مدیران و کارشناسان مجموعه مخابرات و با هدف افزایش رضایتمندی عمومی همشهریان و تکریم مشترکین انجام شده منتشر شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن و فریدون شهر در مجلس شورای اسلامی از رییس قوه قضاییه و وزیر آموزش و پرورش خواست که پس از طی مراحل قانونی و قضایی، مطالبات فرهنگیان اعزامی به خارج از کشور پرداخت شود. ...