سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۲۵Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فریدون شهر»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۵    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: هیچ گونه فاضلاب خامی از روستاها و شهر چادگان و فریدون شهر وارد زاینده رود نمی شود و سالهاست که فاضلاب وارد چاه های جذبی می شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۵    
شهردار فریدون شهر گفت: کمبود آب از مشکلات اصلی در حوزه فضای سبز شهری است که آب منطقه ای نیز برای رفع این مشکل همکاری ندارد و آب مورد نیاز از کشاورزان خریداری می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/اصفهان کتاب نقش زندگی در زنده رود که بررسی باستان شناسانۀ حوضه آبریز زاینده رود در شهرستان های فریدن، فریدون شهر و چادگان است، به تازگی و به کوشش راحله یوسفیان دارانی از سوی جهاد دانشگاهی اصفهان منتشر شد.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۹    
آبشار پونه زار اصفهان از یخچال های ارتفاعات زاگرس سرچشمه می گیرد به گزارش گلونی این آبشار در فریدون شهر استان اصفهان قرار دارد. فریدون شهر در فاصله 155 کیلومتری از اصفهان و 170 کیلومتری از شهرکرد است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سد گاوخُفت فریدون شهر از توابع استان اصفهان عصر دوشنبه در آیینی وبیناری همزمان با 6 هزار و 750 طرح عمرانی روستایی و عشایری دیگر در کشور از سوی رئیس جمهوری به مناسبت روز ملی روستا و عشایر به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۴۶    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: عملیات گازرسانی به 7 روستای اطراف شهرستان فریدون شهر در حال انجام است که امیدواریم در ابتدای سال آینده از نعمت گاز برخوردار شوند.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۴۳    
پایگاه خبری زنگ خطر /مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در حال عملیات گازرسانی به 7 روستای اطراف شهرستان فریدون شهر هستیم و امیدواریم در ابتدای سال آینده از نعمت گاز برخوردار شوند.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲    
در این دیدار در خصوص اقدامات انجام شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی دو ماه گذشته و ارائه راهکار برای حل برخی مسائل مربوط به کانون بحث و تبادل نظر گردید و همچنین از خانم نگین یارعلی برگزیده بین المللی نقاشی با اهداء لوح استاندار محترم و هدیه تجلیل بعمل آمد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان به دنبال اجرای طرح آجر به آجر، کلنگ احداث 14 واحد آموزشی و پرورشی را در شهرستان فریدونشهر بر زمین زد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: با همت خیران و حمایت استانداری اصفهان 12 مدرسه در شهرستان فریدونشهر احداث می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۲    
کشور ایران پر از مناظری است که نظیر آن ها در جهان کم پیدا می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم فریدن و فریدون شهر در مجلس شورای اسلامی از رییس قوه قضاییه و وزیر آموزش و پرورش خواست که پس از طی مراحل قانونی و قضایی، مطالبات فرهنگیان اعزامی به خارج از کشور پرداخت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر آبفا فریدون شهر گفت: وضعیت توپوگرافی شهرستان فریدون شهر به گونه ای است که خدمات رسانی به روستاها به راحتی انجام نمی شود چرا که دسترسی به روستاها به آسانی امکان پذیر نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس با انتقاد از افزایش افسارگسیخته قیمت سکه در بازار گفت: ارزش سکه در زمان اصحاب کهف بعد از گذشت سیصد سال از خواب آنها افزایش یافت اما در شرایط کنونی در ایران لحظه ای افزایش می یابد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گزارش عملکرد توسعه سال اخیر مخابرات منطقه اصفهان در حوزه شهرستان فریدون شهر منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۹    
نماینده مردم فریدون شهر در مجلس، گفت: منابع طبیعی و آب منطقه ای اصفهان به دلالان بزرگی برای تأمین آب و زمین تبدیل شده اند تا بستر مناسب را برای ویلاسازی مهیا کنند و مرفهین استان اوقات فراغت خود را خوش بگذرانند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
محور تاریخی و گردشگری غرب استان اصفهان در دامنه های سلسله جبال سترگ زاگرس واقع شده و دارای آثاری بدیع و چشم نواز طبیعی است که نشان دهنده ظرفیت های بالای این منطقه در راستای توسعه بر مبنای گردشگری طبیعی است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد علی شاه زیدی با اصرار نامش را به سیاهه اسم اعزامی ها به اولین اردوی جهادی روستای پشت کوه فریدون شهر ثبت کرد و برای همیشه سرنوشت این روستا و اهالی اش با نام زیبای او گره خورد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
هر ساله عشایر منطقه لالی استان خوزستان از اواسط فروردین و با گرم شدن هوا شروع به کوچ به سمت مناطق ییلاقی و سردسیر شهرستان فریدون شهر استان اصفهان می کنند. این عشایر از طوایف چهارلنگ و هفت لنگ بختیاری هستند
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۸    
نماینده فریدن و فریدون شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سوال از رئیس جمهور را من نیز امضا کردم، اما این طرح به معنای استیضاح رئیس جمهور نبوده و هدف این است که با سوالات خود از روحانی، راهکارهای مناسبی جهت حل مشکلات پیدا کنیم.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۲۴    
صعود کوهنوردان باشگاه فردان نجف آباد به قله فردان به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد ، برنامه صعود به قله 3945 متری فردان شهرستان فریدون شهر استان اصفهان ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فریدن و فریدون شهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص توقف تشکیل فراکسیون های مجلس به دستور رئیس مجلس، اظهار کرد: فراکسیون های زیادی با عنوان های مختلف در مجلس یازدهم تشکیل شده اند و هیچ گونه اقدام بازدارنده ای از سوی هیئت رئیسه مجلس برای تشکیل آن ها وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن، چادگان، فریدون شهر و بویین میاندشت در مجلس، با یادآوری اینکه توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی در این دوره از فعالیت های شهرداری موفق نبوده است، اجرای مجدد طرح ترافیک در شرایط شیوع مجدد ویروس کرونا در پایتخت را اقدامی غیرمنطقی دانست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۷    
نماینده مردم فریدن، چادگان، فریدون شهر و بویین میاندشت در مجلس یازدهم، با بیان اینکه تغییر اسامی خیابان های تهران در جهت کاهش تعداد آنها را خیلی ضروری نمی بینیم، تاکید کرد که این اقدام تنها باعث سردرگمی مردم در یافتن نشانی و تحمیل هزینه به حوزه شهری می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به برگزاری نماز جمعه در مناطق زرد و سفید، مراسم نماز جمعه این هفته 23 خردادماه در مصلی بزرگ امام خمینی اصفهان با امامت حجت الاسلام و المسلمین میردامادی برگزار شد ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
برابر اعلام معاونت بهداشت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، 87 شهرستان کشور در وضعیت قرمز از نظر میزان شیوع کرونا قرار دارند که اسامی آن ها به تفکیک استان عبارت اند از: آذربایجان شرقی: اهر، بناب، جلفا، چاراویماق، مراغه، مرند، میانه، هریس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: نماز جمعه این هفته استان در همه شهرها به جز فریدون شهر برگزار می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی شعبه 10 مجلس از تصویب اعتبارنامه محمد صالحی در این شعبه خبر داد. کمال علیپور در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: شعبه 10 مجلس پس از بررسی اعتبارنامه آقای حسین محمدصالحی منتخب مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان با اکثریت آرا اعتبارنامه ایشان را تصویب کرد. ...
فرماندار شهرستان فریدون شهر دردیدار با رئیس داره روابط عومی امورمالیاتی استان اصفهان بزرگترین خدمت دولت در این دو سال اخیر توضیع ثروت در میان روستاهایی است که فاقد دهیاری یا بخشداری میباشد که گره های بسیار بزرگی را باز نموده و مشکلاتشان را مرتفع نموده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
پربازدیدترین اخبار نوزدهم خرداد سرویس شهروندخبرنگار را در این بسته مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۰    
یک حلقه مار توسط نیروهای آتش نشانی در خیابان شریعتی فریدون شهر در استان اصفهان زنده گیری شد.
برترین ها / نواندیش   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: نایب رئیس اول مجلس گفت: اعتبارنامه منتخبان مردم فریدن و همچنین صومعه سرا در شعب مربوطه تایید شد، اما اعتبارنامه منتخب گچساران هنوز تعیین تکلیف نشده است. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم فردین، فریدون شهر، چادگان و بویین میان دشت در مجلس شورای اسلامی درباره ادعا زهره الهیان درباره سابقه کیفری او گفت: همه اینها به روز قیامت واگذار کردم و به خودشان هم گفتم که در آن روز معامله بزرگی با شما می کنم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که نماینده فریدون شهر خبر از تایید اعتبارنامه اش می دهد، الهیان، نماینده معترض به اعتبارنامه صالحی از عدم تایید اعتبارنامه وی خبر می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
زهره الهیان به اعتبارنامه منتخب فریدن، فریدون شهر و چادگان اعتراض کرده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: در جلسه علنی امروز مجلس اعتبارنامه حسین محمدصالحی نماینده فریدن و فریدون شهر و چادگان تایید نشد. یکی از معترضان به اعتبارنامه این نماینده زهره الهیان نماینده تهران بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۵۵ سایت دیگر  
اعتبارنامه منتخبان گچساران، صومعه سرا و فریدون شهر از سوی شعب تأیید نشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم فریدن، چادگان، فریدون شهر و بویین میاندشت در مجلس یازدهم، برگزاری کلاس های آموزشی به روش مجازی را روشی ناعادلانه دانست که دانش آموزان روستایی را از بهره مندی از خدمات این بخش محروم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم فریدون شهر در مجلس جزئیات نشست مشترک منتخبان مجلس یازدهم با وزیر آموزش و پرورش را تشریح کرد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: کمتر از یک هفته تا پایان زمان کوچ عشایر باقی است، اما عدم کنترل کوچ عشایر در مبادی ورودی استان لرستان و ورود زودهنگام آن ها، مشکلاتی را برای خروج آن ها از شرق استان به وجود آورده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۱    
نماینده مردم فریدن، فریدون شهر، چادگان و بوئین میاندشت با اشاره به وجود تبعیض در اصفهان و شهرستان های آن گفت: زمانی که کرونا هم نبود در 4 سال گذشته بسته های حمایتی، بکارگیری بازنشستگان و سربازمعلمان را خلاف عدالت می دانستیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
حسین محمد صالحی اظهار داشت: در بسیاری از مناطق محروم مانند حوزه انتخابیه این جانب (چادگان، فریدن، فریدون شهر و بویین و میاندشت) با پراکندگی روستا ها که حتی راه مناسب هم ندارند چه برسد به گوشی همراه پیشرفته و اینترنت، آموزش محصلین از طریق فضای مجازی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۵    
چشمه فصلی سراب در شهرستان فریدو شهر استان اصفهان به علت بارندگی های چند روز اخیر دوباره به جریان افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان و اعضای شورای تامین شهرستان های گلپایگان و فریدون شهر فرماندهان جدید ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان ها معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم فریدون شهر گفت: عزم جدی برای رفع موانع تولید و تحقق شعار جهش تولید در نمایندگان مجلس یازدهم وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع زلزله 3.6 ریشتر در عمق 10 کیلومتری در مرز شهرستان های فریدون شهر و چلگرد استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا رفیعی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: بارش باران 24 ساعت گذشته در بیشتر نقاط استان اصفهان گزارش شد و پس از سمیرم، آران وبیدگل با 14 میلی متر شاهد بیشترین بارندگی بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم فریدن و فریدون شهر در مجلس،گفت: بخش تولید، صنایع و کارگاه های کوچک به ویژه در مناطق محروم با اقدامات حمایتی دولت و مجلس سر پا نگه داشته شوند.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : عاملان حیوان آزاری در روستاهای فریدون شهر دستگیر شدند. به گزارش خبرگزاری مهر ، فیلمی که از به دار آویخته شدن یک قلاده سگ در یکی از روستاهای شهرستان فریدون شهر در فضای مجازی منتشر شد، تأثر عموم مردم از این اقدام غیراخلاقی را در بر داشت. ...