پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۳:۲۸Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فریدون شهر»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۸    
ایسنا/اصفهان مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان از آمادگی لازم برای برخورد با موارد احتمالی و پیشگیری از گسترش تب کریمه کنگو در استان خبر داد و به مردم توصیه کرد از ذبح دام خارج از کشتارگاه پرهیز کنند تا جلوی این بیماری گرفته شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع حریق در مراتع تهلگی شهرستان فریدون شهر به وسعت پنج هکتار، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: سه مورد ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو در سه ماه گذشته در شهرستان فریدون شهر گزارش شده است و اکنون مورد جدیدی از ابتلا به این بیماری نداریم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان از شناسایی سه بیماری مبتلا به تب کریمه کنگو در فریدون شهر خبر داد و گفت: با همکاری اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، دام های آلوده شناسایی و دامداری ها سم پاشی می شوند و مردم باید از رفتارهای پرخطر مانند ذبح دام در خارج از کشتارگاه خودداری کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۱    
امام جمعه فریدون شهر از فعالیت گروه جهادی برای ساخت چهار واحد مسکونی برای خانواده های محروم در شهرستان فریدون شهر خبر داد و گفت: افرادی که تمایل به کمک در ساخت خانه محرومین دارند، شرکت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_ایرنا_ وزیر نیرو در شورای اداری شهرستان فریدن گفت: سعی می کنیم در حد بودجه و قانون، مشکلات و مسائل این شهرستان را با رعایت اولویت ها حل کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت به عنوان نماینده دولت امروز _پنجشنبه بیست وششم خردادماه_ به شهرستان های فریدون شهر و بوئین میاندشت سفر کرد و از نزدیک مشکلات این شهرستان ها را بررسی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
اصفهان _ وزیر بهداشت گفت: دستگاه س تی اسکن بیمارستان فریدونشهر تأمین شده و این بیمارستان نیاز به درمانگاه تخصصی و بخش دیالیز دارد که اعتبارات آن اختصاص می یابد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار فریدونشهر گفت: سد میدانک دوم که از طرف وزارت جهاد کشاورزی پیگیر آن بودیم، سه هزار هکتار از اراضی دیم را به آبی تبدیل می کند و در سالی که نیاز به تولید گندم و حبوبات داریم، به شدت می تواند کمک رسان استان باشد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فریدون شهر گفت: نصب کنتور توسط آب منطقه ای، همه آب را به اصفهان می برد؛ این درحالی است که با وجود فاصله 10 کیلومتری فریدون شهر با زاینده رود، آب رسانی به این شهرستان با تانکر انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان_ وزیر بهداشت به عنوان نماینده رئیس جمهور به شهرستان فریدون شهر رفت و از زیرساخت های بهداشتی این شهرستان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز که در جریان سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اصفهان سفر کرده به شهرستان های فریدن و بوئین میاندشت رفت.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ارتفاع این آبشار حدود 45 متر است که در فصول بهار و تابستان با حرکت آب بر روی صخره های پائین دست جلوه ای زیبا از قدرت آفریدگار را در این طبیعت بکر و کوهستان زیبا به نمایش می گذارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ارتفاع این آبشارحدود 40 متر و در تمام فصول سال جلوه ای زیبا از ریزش آب بر روی صخره ها به نمایش می گذارد. جاده ارتباطی این روستا به تازگی آسفالت شده و دسترسی به آن را راحت تر کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۹:۰۷    
شهردار فریدون شهر گفت: شهرداری کسب درآمد پایدار از طریق بخش کشاورزی و گردشگری با استفاده از شیوه های نوین سرمایه گذاری را در دستور کار دارد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر:در رقابتهای فوتسال بزرگسالان لیگ دسته دوم باشگاههای کشور، راس 16 امروز جمعه 13 خرداد ماه تیمهای مشیر دالکی و آریا ماشین فریدون شهر اصفهان در سالن ورزشی امام خمینی (ره) برازجان به مصاف هم رفتند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۸    
رئیس اتاق اصناف فریدون شهر از اجرای گشت اصناف به منظور برخورد قاطع با متخلفان خبر داد و گفت: هرگونه افزایش قیمت خارج از نرخ نامه تخلف است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار فریدون شهر گفت: فرصت مجموعه مدیریت شهری نباید صرف مکاتبات اداری شود؛ زیرا شهرداری به عنوان متولی مدیریت شهری و به نوعی تعیین کننده نظام کاربری زمین محسوب می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۹    
شهردار فریدون شهر گفت: بخش قابل توجهی از مجموعه های گردشگری تجهیز، تکمیل و در چارچوب قانون به مردم برون سپاری شده است و خود شهروندان در حال مدیریت آن هستند که ازجمله می توان به تالار شهروند، هتل سوپل و ویلاهای پارک معلم اشاره کرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
چشمه بابا احمد در روستای سردآب در دامنه شمالی رشته کوه شاهان کوه (قله 4040 متری شاهان کوه) واقع شده است. این تفرجگاه زیبا دارای یک چشمه و کمپ گردشگری (سکوهای نشیمن و سرویس های بهداشتی) است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۱    
این مجموعه تفریحی در شش کیلومتری غرب فریدون شهر و در ارتفاعات موسوم به گردنه در روستای چغیورت استقرار یافته است. از آنجا که شهرستان فریدونشهر کوهستانی است، دارای ارتفاعی بیش از 2500 متر و متوسط بارندگی 600 میلی متر در سال است، گاهی 110 روز سال آن یخبندان است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۱    
بعلت وجود سراب و چشمه در این منطقه و پارک کوهستانی به این نام معروف شده است.قرار گرفتن این شهر در رشته کوه های زاگراس باعث آب و هوای کوهستانی و سرد منطقه شده است. از طرفی آب و هوای کوهستانی باعث ایجاد آبشارها و چشمه های بسیار است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار فریدون شهر گفت: گفت: سال1400 بیشتر مطالبات شهرداری از شهروندان وصول شده است؛ اما بدهی ادارات و دستگاه های دولتی به شهرداری بیش از 13میلیارد تومان است و شهرداری انتظار همراهی و همکاری بیشتری از دستگاه ها دارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آب این چشمه از زیر تخته سنگ های بزرگ با فشار زیاد خارج می شود که قسمتی از آن با استفاده از سه ایستگاه پمپاژ از طریق خط لولهٔ چهارده کیلومتری، آب آشامیدنی فریدون شهر و روستاهای مجاور را تأمین می کند. این چشمه و محدودهٔ آن یکی از مهمترین تفرجگاه های مردم منطقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حسینعلی اندرزگو آموزگار چندپایه یکی از روستاهای توابع شهرستان فریدون شهر است که با فداکاری خود توانست دانش آموز معلول روستایی را که 2 سال به دلیل مشکلات جسمی نتوانسته بود ادامه تحصیل دهد، خواندن و نوشتن بیاموزد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به برگزاری مانور دو روزه بهداشت و درمان اضطراری در فریدون شهر، گفت: تیم های بهداشت و درمان اضطراری شامل پزشک، پرستار، ماما، تکنسین دارویی، کارشناس تغذیه، کارشناس روان شناسی و بهداشت محیط، ارتوپد فنی و مددکار، در دو روز خدمات خود را رایگان ارائه دادند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار فریدون شهر گفت: نیاز است با تلاشی جهادگونه، با استناد به اسناد بالادستی همچون سند راهبردی، توجه به گام دوم انقلاب و آمایش سرزمین، پرداختن به عدالت اجتماعی و دوری از تمرکزگرایی، زمینه توسعه پایدار اصفهان فراهم شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۸:۰۰    
شهردار فریدون شهر از احداث لندفیل بهداشتی زباله در سایت دفن زباله شهرستان با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان و در سه فاز مجزا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
گیاه کرفس کوهی با نام علمی Kelussia odoratissima Mozaff است که بومی کوه های زاگرس مرکزی (به ویژه استان چهار محال و بختیاری) بوده و تنها در ایران مشاهده شده است. ...
جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر شهرستان فریدون شهر با حضور نمایندگان شرکت ها و واحدهای اقتصادی شهرستان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۲۳:۳۸    
رئیس اداره پست فریدون شهر با اشاره به انجام روزانه 350 تراکنش پستی در مرکز پستی فریدون شهر، گفت: در سال 1400 تعداد 54 هزار و 417 فقره مرسوله پستی وارد شهرستان شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۵    
این چشمه دائمی حتی در فصل بسیار خشک ایران دارای آبی گوارا است. در پایین دست چشمه سایه سار درختان امکان دمی آسایش و نشاط را بر فراز کوه ها مهیا میسازد. در هفت کیلومتری این چشمه هتلی نیز برای اقامت موجود است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۳    
این مجموعه طبیعی شامل شش آبشار است که میانگین ارتفاع آنها از سطح زمین شش متر است و از کوهپایه های سلسله جبال زاگرس در این منطقه سرچشمه می گیرند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان اصفهان از امدادرسانی به یک خانواده در منطقه پشت کوه فریدون شهر به دلیل مسمومیت غذایی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۸    
شهرستان های غرب اصفهان به دلیل آب و هوای کوهستانی دارای مناظر طبیعی بسیار زیبا و چشمه زارهای فراوانی است، شهرستان های فریدون شهر و بویین میاندشت از دیگر شهرستان های غرب اصفهان است که بهار آن بسیار زیبا است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر اظهار داشت: در حال حاضر در شمال کشور 6 بندر تجاری آستارا، کاسپین، انزلی، نوشهر، فریدون شهر و امیرآباد فعال هستند و واقعیت این است که حدود 50 درصد از ظرفیت این بنادر خالی مانده است، بنابراین بنادر شمال کشورمان به راحتی گنجایش افزایش مراودات با کشور روسیه را دارند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۰۶:۱۹    
شهرداری فریدون شهر طی یک سال گذشته اقدامات مختلفی در حوزه های عمرانی، اجرایی و زیست محیطی انجام داده است و در تلاش است سال جاری با انجام برنامه ریزی دقیق به اهداف و چشم انداز مطلوب برسد و فرآیند دستیابی به توسعه پایدار را با سرعت بیشتری طی کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سه پایگاه ثابت اطفای حریق در استان اصفهان مورد نیاز است؛ چراکه پایگاه های موجود در استان، سیار هستند و نبود پایگاه ثابت مجهز، موضوع مهمی است و این سه پایگاه ثابت مجهز در شهرستان های سمیرم، چادگان و فریدون شهر در کنار سدهای مخزنی که باید آب داشته باشند، جانمایی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۰۶:۰۱    
سراب، بخشی از هویت فریدون شهر است؛ چشمه زلال و پرآبی که از دل کوه می خروشد، زمین ها و طبیعت این دیار را سیراب می کند و نماد بخشندگی است. کوه های منتهی به پارک سراب به خصوص کوه دیدزری ، محل رویش انواع مختلف گیاهان دارویی و خوراکی است و سراب، دروازه ورود به این کوه ها به شمار می آید.
موج   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۹    
به همت معاونت ارتباطات سیار مخابرات منطقه اصفهان با بروزرسانی زیرساختهای مخابراتی، شبکه اپراتور همراه اول در سایت دورک از توابع شهرستان فریدون شهر توسعه یافت.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۵    
وجود انواع درختان جنگلی از قبیل سیب، زالزالک، بنه، بلوط و گردو و انواع پرندگان وحشی، بر طراوت و دلنشینی این جاذبه طبیعی افزوده است. ارتفاع این آبشارحدود 40 متر است و در تمام فصول سال جلوه ای زیبا از ریزش آب بر روی صخره ها به نمایش می گذارد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۱    
این روستای ییلاقی زیبا در دامنه شمالی شاهان کوه واقع شده و در فصل های بهار و تابستان با دارا بودن یخچال های برفی عظیم و لاله های واژگون بسیار زیبا و چشمه سارهای فراوان، طبیعت زیبا و دل انگیزی را برای گردشگران فراهم می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار برف انبار گفت: شهرداری و شورای شهر برف انبار از سرمایه گذاران بخش خصوصی که قصد سرمایه گذاری در حوزه عمرانی و گردشگری در شهر دارند با آغوش گرم استقبال می کند. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن و فریدون شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید موانع تولید را برداریم چرا که این امر بسیاری از مشکلات مردم را مرتفع خواهد کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۲۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
خبر فوری: در پی بارش های روز های گذشته در فریدونشهر، رودخانه های این شهرستان به خروش درآمده و میلیون ها مترمکعب آب را راهی پایین دست کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه فریدون شهر گفت: علت جنگ اوکراین سیاست غلط آمریکا و ساده لوحی حاکم این کشور است، با کشتار مردم بی گناه این کشور موافق نیستیم، اما این چاهی است که به دست آمریکا حفر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف زمین خواری 43 هکتار از اراضی دولتی به ارزش 500 میلیارد ریال در شهرستان فریدون شهر و رفع تصرف آن با پیگیری و تلاش مأموران فرماندهی انتظامی این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ادامه فعالیت سامانه ناپایدار تا فردا روی استان خبر داد و گفت: در این مدت افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و بارش پراکنده به ویژه در نیمه غربی و شمال استان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه فریدون شهر گفت: کشوری که زمانی سومین قدرت هسته ای بوده است با تکیه بر غرب و آمریکا زرادخانه های خود را از بین برد و وابستگی تلخ به آمریکا و عواقب آن را تجربه کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۹    
امروز _یکشنبه یکم اسفندماه 1400_ از ساعت 07:20 صبح در همه محورهای فریدون شهر بارش برف گزارش شده است. همچنین در آزادراه کاشان-نطنز مه گرفتگی و کاهش میدان دید گزارش شده است.