دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۵:۱۰Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گلپایگان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۴    
گلپایگان - رئیس اداره بهزیستی گلپایگان گفت: در سال گذشته 40 میلیون تومان برای مناسب سازی منازل معلولان گلپایگان پرداخت شده است.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ارگ گوگد، یکی از بناهای قدیمی و دیدنی شهرستان گلپایگان در استان اصفهان می باشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: چند شب است با صدای آژیر خطر اهالی محله ای در گلپایگان خواب ندارند!
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان با بیان این که برای ایجاد درآمد پایدار شهری از ابتدای سال 1400 بر اساس شیوه نامه سرمایه گذاری عمل خواهیم کرد، گفت: 72 درصد بودجه سال 1400 در بخش عمرانی هزینه خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان گلپایگان گفت: این شهر در وضعیت جدی خطر زلزله قرار دارد که در این راستا ضروری است روش های جدید ساختمان سازی استفاده شود که اگر مماشات شود در کیفیت ساختمان اثر می گذارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از مصدومیت 6 نفر بر اثر برخورد پیکان و نیسان در محور گلپایگان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان از دستگیری سه زن سارق که به زور وارد خانه مرد مسنی شده و 100 میلیون ریال وجه نقد را از او سرقت کرده بودند خبر داد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۷    
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گفت: در راستای ایجاد درآمدهای غیرشهریه ای حدود 700 اصله درخت مثمر در این واحد دانشگاهی به صورت مجموعه باغ هایی کوچک کاشته شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۰    
روزانه به طور متوسط 150 نفر برای انجام تست کرونا به مراکز منتخب در گلپایگان مراجعه می کنند که نتیجه آزمایش 40 درصد از آن ها مثبت اعلام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کمتر کسی به یاد می آورد که در ایام تعطیلات فروردین تفرجگاه های گلپایگان و سد گلپایگان خلوت باشد. این منطقه همیشه شلوغ حالا به دلیل شیوع ویروس کرونا برای اولین بار خالی از خودرو و رفت وآمد است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گلپایگان- رئیس بنیاد مسکن گلپایگان گفت: طرح هادی در 33 روستای شهرستان گلپایگان به طور متوسط تا 65 درصد انجام شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش سخت کوشان مخابراتی منطقه اصفهان زیرساخت های ارتباطی در شهرستان گلپایگان توسعه یافت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۵    
رئیس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان گفت: در شهرستان گلپایگان از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون حدود 20 درصد بستری ها مربوط به فروردین 1400 است که نشان می دهد خطر شیوع موج چهارم کرونا در گلپایگان افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار گلپایگان گفت: روزانه بین 100 تا 150 تست کرونا می گیریم که نزدیک به 40 درصد این تست ها مثبت است و احتمال غالب این است که بیشتر موارد کرونا در این شهرستان از نوع انگلیسی باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 10 تن کود سولفات پتاسیم در شهرستان گلپایگان خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در بین ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان گفت: سال 99 بیش از هفت هزار تماس تلفنی با سامانه 137 برقرار شده است که 80 درصد شهروندان از سرعت انجام کار رضایتمندی خود را اعلام کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خوانسار در وضعیت قرمز فوق حاد کرونا و بعد از گلپایگان دومین شهر قرمز استان اصفهان در ایام نوروز تاکنون بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۰    
یک واحد منزل مسکونی در شهر گوگد گلپایگان به دلیل عدم دسترسی به خدمات آتش نشانی، در آتش سوخت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۰    
حوادث رکنا : یک خانه در گلپایگان دچار آتش سوزی شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان، گفت: با توجه به وجود شرایط کرونایی در کشور مثل سال قبل در ورودی و خروجی های کلانشهر اصفهان و 3 شهرستان شهرضا، گلپایگان و خوانسار تست غربالگری کرونا از مسافران نوروزی به وسیله نیروهای امدادی هلال احمر با مشارکت نیروهای فعال حوزه بهداشت و درمان انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان گفت: روزانه بیش از 500 هزار متر مربع از سطح شهر گلپایگان توسط کارگران شهرداری نظافت می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۹    
شهردار گلپایگان گفت: پروژه پارکینگ طبقاتی بازار شهر گلپایگان نزدیک به 70 درصد پیشرفت دارد که با این روند پیشرفت در نیمه اول سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید تا این پروژه مهم که از مطالبات به حق شهروندان گلپایگانی بود تقدیم آن ها شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان گفت: سال 99 نزدیک به یک هزار پرونده در کمیسیون های ماده صد شهرداری ورود کرده که نسبت به سال 98 تقریباً 40 درصد رشد داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۴۳    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل گلپایگان گفت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ناوگان، حمل و نقل برون شهری گلپایگان به مقصد استان ها با 50 درصد ظرفیت انجام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۴۶    
فرمانده انتظامی گلپایگان با بیان اینکه بیش از هزار برگ جریمه منع تردد در گلپایگان صادر شده است، گفت: در فضای شهری و رسانه ای گلپایگان خطر بیماری کرونا برای شهروندان فرهنگسازی شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گلپایگان گفت: در سه شهرک صنعتی شهرستان گلپایگان 138 کارخانه تولیدی فعالیت دارد که به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی نظارت ها آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان گلپایگان گفت: روزانه بطور متوسط هشت نفر بدلیل ابتلا به بیماری کووید-19 در مراکز درمانی این شهرستان بستری می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۷    
جلسه فوری ستاد کرونا در فرمانداری شهرستان گلپایگان برگزار و مصوب شد گروه های شغلی 2، 3، 4 به طور کامل از تاریخ 18فروردین تعطیل شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زن و شوهر میانسالی به علت گاز گرفتگی در محله وداغ از توابع شهر گلشهر در شهرستان گلپایگان جان باختند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۹    
با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان رئیس جدید اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان گلپایگان منصوب شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان گفت: سال 99 تعداد 273 پروانه ساختمانی در این شهر صادر شده که 34 درصد نسبت به سال 98 افزایش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۱    
رئیس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان تصریح کرد: در ماه فروردین 123 نفر در بیمارستان امام حسین(ع) گلپایگان بستری شدند که تست 80 نفر آن ها مثبت و مابقی مشکوک به کرونا هستند و تعداد 8 نفر نیز در این مدت فوت شدند.
فرمانداری گلپایگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۰    
بازدید دکتر یارمحمدیان فرماندار شهرستان گلپایگان به همراه امام جمعه محترم گلپایگان از محل ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها دوشنبه 16 فروردین ماه 1400
فرمانداری گلپایگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۰    
مراسم تودیع و معارفه ریاست محترم اداره اوقاف شهرستان گلپایگان به همراه جمعی از مسئولین محترم در محل دفتر دکتر یارمحمدیان فرماندار شهرستان گلپایگان برگزار گردید. دوشنبه 16 فروردین ماه 1400
فرمانداری گلپایگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۰    
مراسم تودیع و معارفه ریاست محترم زندان شهرستان گلپایگان با حضور مدیرکل محترم زندان های استان اصفهان، فرماندار محترم شهرستان وجمعی از مسئولین محترم شهرستانی برگزار گردید. یکشنبه 15 فروردین ماه 1400
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان گفت: پروژه پیاده روسازی خیابان شهید عابدی شهر گلپایگان در مساحت حدود چهار هزار مترمربع با اعتبار 22 هزار میلیون ریال به اتمام رسید.
فرمانداری گلپایگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۰    
بازدید دکتر یارمحمدیان فرماندار شهرستان گلپایگان به همراه دکتر خاتمی نماینده محترم شهرستان های گلپایگان و خوانسار از محورهای ورودی شهرستان سه شنبه 10 فروردین ماه 1400
فرمانداری گلپایگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۰    
بازدید دکتر یارمحدیان فرماندار شهرستان گلپایگان به همراه جمعی از مسئولین از محورهای ورودی شهرستان چهارشنبه 4 فروردین ماه 1400
فرمانداری گلپایگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سی و نهمین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست دکتر یارمحمدیان فرماندار شهرستان گلپایگان برگزار گردید. سه شنبه 10 فروردین ماه 1400
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سالانه بیش از 100 هزار اصله نهال پسته در شهرستان گلپایگان تولید و عرضه می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلپایگان گفت: مأموران آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلپایگان در سال 99 به 447 مأموریت امدادی اعزام شدند که 221 مورد مربوط به اطفا حریق بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۳۴    
شهردار گلپایگان گفت: روز 13 فروردین پارک ها و تفرجگاه ها در شهر گلپایگان تعطیل است، شهروندان گلپایگانی 13 بدر را در خانه بمانند.
فرمانداری خوانسار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، جلسه شورای اداری شهرستان خوانسار به ریاست مهندس محمود مسلم زاده فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین خواجه کریمی امام جمعه ...
فرمانداری خوانسار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، مهندس محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان خوانسار به اتفاق دکتر سید مسعود خاتمی نماینده مردم شهرستان های خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام والمسلمین خواجه کریمی امام جمعه خوانسار در دفتر ایشان دیدار نمودند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- برای دیدار یکی از بزرگترین بناهای خشتی ایران باید راهی گوگد از توابع گلپایگان شد، این اثر تاریخی چهارصد ساله که کاربری بر اساس موقعیت یک از ویژگی های آنست، ارگی که هم کاروانسرا و هم در زمان جنگ دژ نظامی بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۴    
رستمی با بیان اینکه از ابتدای نوروز تا کنون به طور میانگین هشت تا 10 نفر بستری می شوند، از فوت پنج بیمار با دلیل ابتلا به کرونا در شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۵    
طبق گزارش دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و کاشان و با افزایش تعداد بستری ها و فوتی های کرونا در استان و تست های مثبت و روند رشد بیماری کرونا در اکثر شهرستان های استان، ستاد استانی کرونا تصمیمات و اعمال محدودیت های جدیدی را برای روزهای پایانی نوروز گرفته است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گلپایگان گفت: تردد خودروها در روزهای 12 و 13 فروردین در سطح شهرستان گلپایگان ممنوع است و تمام بوستان ها، تفرجگاه ها و آرامستان ها تعطیل است.