پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۳۰Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گلپایگان»

پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهم ترین رویدادهای هجدهم آذر را در ادامه به نقل از پایگاه موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می خوانید. رویدادهای هجدهم آذر سال 1297 رجبعلی، یاغی و راهزن معروف، در راه های اهواز و اصفهان و گلپایگان به تارج اموال مردم و راهزنی و قتل نفوس پرداخت ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: بیش از 30 خودرو با هم برخورد کردند و شانزده خودرو با خسارتهای کلی متوقف شدند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۲    
احمد حاج حسینی مسگر پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بر اساس آخرین وضعیت انتقالی آب از سرشاخه ها و سدهای مسیر سامانه انتقال به قم، سد گلپایگان با حجم 27، سد 15 خرداد با حجم 42.76 و سد کوچری با حجم 75.78 میلیون مترمکعب ذخیره آبی بدون هیچ مشکلی فعالیت می کنند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: کامیون حامل نهاده های دامی پیش از گردنه گدار سرخ گلپایگان واژگون شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۵    
گروه استان ها با حکم سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، محمد باقر محمدی به عنوان فرماندار شهرستان گلپایگان منصوب شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان با اشاره به نامگذاری 100 کوچه فاقد نام در شهر گلپایگان، گفت: در شش ماه امسال، سطح معابر شهر به طول 130 کیلومتر و به عرض 5 هزار مترمربع رنگ آمیزی شدند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گلپایگان به مناسبت شانزدهم آذرماه سالروز گرامیداشت شهدای والامقام دانشجو پوستری را با این موضوع منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بسیجیان پایگاه حضرت امیرالمومنین علیه السلام مسجد جوادالائمه شهرستان گلپایگان در حدود 2 ماه کرونایی کشور، نه تنها فعالیت هایشان کم نشده است بلکه با کارهای خود موجب شدند، اقبال و توجه بیشتری به بسیج در محله شان هم بیشتر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۹:۳۱    
نشست هماهنگی برگزاری مسابقات ملی مهارت در رشته تاسیسات الکتریکی در گلپایگان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در حکمی سید محمد باقر محمدی را به عنوان فرماندار جدید گلپایگان منصوب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۷    
شهردار گلپایگان گفت: 21 هزار متر مربع آزادسازی در هشت ماه نخست امسال با اعتباری بالغ بر 56 میلیارد تومان در این شهر انجام شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۳    
اخوان از برگزاری رشته های کابینت سازی، درودگری، نجاری، تاسیسات الکتریکی، طراحی فضای سبز و گل آرایی نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در شهرهای اصفهان، گلپایگان و فولادشهر خبر داد
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل فنی و حرفه ای استان اصفهان با اشاره به برگزاری مسابقات ملی مهارت در گلپایگان، گفت: بیش از 80 درصد نخبگان مهارتی و المپیاد کشوری استان اصفهان، در خارج از کشور مشغول کار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون 84 میلیارد تومان از بودجه 112 میلیارد تومانی امسال شهرداری گلپایگان تحقق یافته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان های گلپایگان، فریدونشهر و خوانسار بیشترین میزان بارندگی روز گذشته را در استان اصفهان به خود اختصاص دادند. کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: در پی بارندگی های روز گذشته در شهرستان گلپایگان با 22 وسه دهم میلی متر ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر گلپایگان با اشاره به جای خالی موزه مردم شناسی در شهر گلپایگان، گفت: پیگیری هایی در میراث فرهنگی انجام دادیم تا حمام تاریخی رباط آحسین شهر گلپایگان به موزه مردم شناسی تبدیل شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان با بیان اینکه معلولان حق برخورداری از مواهب زندگی عادی را دارند، گفت: همه پارک های این شهر برای تردد معلولان مناسب سازی شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۸    
شکرزاده با تشریح مشکل فاضلاب مسکن مهر گلپایگان از برطرف شدن این مشکل با احداث پکیج فاضلاب به ارزش 10 میلیارد تومان با تایید اداره محیط زیست در کمتر از شش ماه خبر داد و گفت: پساب فاضلاب مسکن مهر برای ایجاد فضای سبز شمال شهر گلپایگان استفاده می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
علوی رسیدگی به محله های کمتر توسعه یافته شهر گلپایگان را اولویت شورای شهر گلپایگان عنوان کرد و گفت: شورای شهر گلپایگان بر حفظ طرح جامع شهری تاکید دارد و هیچ لایحه ای برای افزایش آن را نمی پذیرد
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۸    
شهردار گلپایگان گفت: به منظور تحقق مطالبات شهروندان در کاشت درخت صنوبر یک هزار اصله درخت صنوبر به صورت پیوسته در یکی از نقطه های سطح شهر کاشت می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان با اشاره به بودجه 112 میلیارد تومانی سال جاری شهرداری، گفت: در هشت ماه امسال بالغ بر 84 میلیارد تومان وصولی بودجه داشتیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۹    
رئیس شورای اسلامی شهر گلپایگان نبود فاضلاب شهری را معضل بزرگ شهر گلپایگان دانست و گفت: اجرای این پروژه بالغ بر 600 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که در توان شهرداری نیست و نیاز به جذب پیمانکار دارد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۳    
فرارو- جیران، تازه ترین مجموعه نمایش خانگی حسن فتحی بعد از شهرزاد است. او که پیش از این با فیلم سینمایی مست عشق، زندگی شمس و مولانا را به تصویر کشیده بود. حالا با جیران به سراغ عاشقانه ناصر الدین شاه و سوگلی اش رفته است. ...
فرمانداری گلپایگان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۳    
جلسه بررسی وضعیت کیفی منابع آب شرب شهرستان گلپایگان به ریاست مدیر کل محترم مدیریت بحران استانداری و با حضور دکتر یارمحمدیان و دیگر دستگاههای مرتبط استانی و شهرستانی در محل شرکت آب و فاضلاب استان برگزار گردید. دوشنبه 08 آذر ماه 1400
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گلپایگان گفت: امسال تاکنون هشت پروژه عمرانی در قالب جدول گذاری و آسفالت با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال در روستاهای فاقد دهیاری شهرستان گلپایگان اجرا شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از سالم و بهداشتی بودن آب شرب گلپایگان خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان غگلپا ، پس از افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، آماده انجام معامله می باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۷    
شرکت ستاره پلیمر گلپایگان واقع در شهرک صنعتی سعیدآباد گلپایگان، جهت تکمیل کادر واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه خود در استان مرکزی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۷    
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان از خارج شدن درخواست افزایش سرمایه از دستور کار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۵    
محفل انس با قرآن کریم در مسجد جواد الائمه گلپایگان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۰    
شهردار گلپایگان حفظ مبلمان شهری را صیانت از سرمایه های شهر دانست و گفت: اموال عمومی برای استفاده همه شهروندان اختصاص یافته است و باید در حفظ و نگهداری آن ها تلاش شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۲    
به گزارش ایثار اصفهان ، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج بنیاد شهید شهرستان گلپایگان با همراهی بخشدار، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان و سایر مسولین با خانواده محترم شهدای والامقام روستای زرنجان دیدار کردند. انتهای پیام/
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۲    
مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلپایگان با اشاره به مهار حریق توسط ماموران آتش نشانی گلپایگان، گفت: حریق در ساختمان مسکونی یک مصدوم بر جا گذاشت.
فرمانداری گلپایگان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۹    
بازدید دکتر یارمحمدیان از مسجد در حال احداث دانشگاه فنی و مهندسی شهرستان گلپایگان سه شنبه 02 مهر ماه 1400
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۸    
اصفهان-ایرنا- بسیج جامعه پزشکی در شهرستان گلپایگان در قالب طرح "شهید دکتر رهنمون" با حضور در مناطق محروم و روستاها به اهالی این مناطق در طول هر ماه خدمات رایگان پزشکی ارائه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در اولین جشنواره علمی پژوهشی بسیج در دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان از 20نخبه بسیجی تجلیل و از سه محصول بومی رونمایی شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۵۴    
به گزارش ایثار اصفهان ، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مراسم یادواره شهدای روستای زرنجان با حضور مسولین و مردم شهید پرور شهرستان برگزار شد. همچنین در این مراسم به جهت تجدید میثاق با آرمان های شهدای والامقام مراسم عطر افشانی و گل گذاری قبور مطهر شهدا نیز در این روستا برگزار شد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آفتاب یزد: مسئله آب امروزه یکی از معضلات اساسی کشور و مردم سرزمین ایران است و شهر گلپایگان هم از این معضل مصون نمانده و این روزها با مشکل جدیدی نیز مواجه شده است؛ در آب آشامیدنی مردم این منطقه لجن دیده می شود و آب بوی ماهی می دهد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۹    
حجت الاسلام کرامتی با اظهار تاسف از عدم مدیریت حقابه آب در شهرستان گلپایگان و استان اصفهان خواستار احقاق حقابه کشاورزان گلپایگانی و پاسخگویی وزارت نیرو در این مورد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۸    
امام جمعه گلپایگان گفت: احداث صنایع آب بر موجب افزایش مصرفآب شده است، لذا از سوی صنایع باید پساب های فاضلاب خریده و در بخش صنعت مصرف شود و ضرورت دارد در گلپایگان نیز در اجرای فاضلاب شهری صنایع کمک کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۱    
آثار قلم زنی، منبت، کار با چوب، نقاشی، رزین و عکس از 17 هنرمند گلپایگانی به مناسبت هفته بسیج در ساختمان اداره فرهنگی هنری ارشاد گلپایگان به نمایش در آمد که30 درصد آثار آن تا کنون به فروش رفت که کمکی به قشر هنرمند پس از شیوع کرونا است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۱    
سه اثر از مخترعان بسیجی شهرستان گلپایگان با موضوع صنعت و علوم انسانی رو نمایی شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۰    
ساعات ارائه خدمات در مرکز جامع سلامت گلشهر گلپایگان افزایش یافت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۷    
معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گفت: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران به خصوص دانشگاهیان دارند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، همزمان با هفته بسیج اولین جشنواره جهادگران علم و فناوری گلپایگان با رونمایی از 4 اختراع و یک اثر پژوهشی همچنین از 25 نخبه و چهره علمی پژوهشی بسیج تجلیل به عمل آمد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان گفت: امسال بیش از دو هزار و 200 تن آسفالت برای لکه گیری معابر شهر گلپایگان به متراژ حدود 30 هزار مترمربع استفاده شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۱۲    
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری شورای شهر در توسعه شهرک های صنعتی گلپایگان، گفت: با حمایت از تولید صنعت گلپایگان حفظ می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۸    
شهردار گلپایگان گفت: روزانه سه تن برگ خزان زده از سطح معابر و خیابان ها و پارک های شهر گلپایگان جمع آوری می شود.