چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۴:۱۰Oct 2020 28

جدیدترین‌های «گلپایگان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
برای نخستین بار محموله 25 تنی ماهی گرمابی پرورشی از گلپایگان به خارج از کشور صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
حسین یارمحمدیان گفت: محدودیت های کرونایی از فردا در این شهرستان اعمال خواهد شد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به شیوع بیماری کرونا برخی از مناطق ایران قرمز اعلام شده و محدودیت های شدید در آن اعمال شده است. به گزارش روز نو ، در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا، 43 شهر با محدودیت های شدید کرونایی روبرو شدند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۵    
شهردار گلپایگان گفت: 43 میلیارد و 66 میلیون تومان از مجموع 86 میلیارد تومان بودجه سال 99 شهرداری گلپایگان در شش ماه نخست محقق شد که 70 درصد از این مبلغ در بخش عمرانی هزینه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
گلپایگان- رئیس جهاد کشاورزی گلپایگان گفت: برداشت زعفران از مزارع گلپایگان آغاز شده است و پیش بینی تولید 500 کیلوگرم محصول را در سال جاری داریم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان(پانا) _ بر اساس دستور رئیس جمهور از روز دوشنبه به مدت یک هفته محدودیت های شدید در شهرستان های بحرانی کرونا اعمال می شود. بر اساس اعلام کمیته های درمان و اجتماعی امنیتی ستاد ملی مقابله با کرونا، شهرستان های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۶    
شهردار گلپایگان گفت: ساخت مسیر برای عبور عابرین پیاده و دوچرخه سواران در دو طرف لاین بلوار امام رضا (ره) به طول پنج هزار متر به اتمام رسید و در بلوار آیت الله محمدی حدفاصل میدان قاضی زاهد تا خیابان اردیبهشت به طول یک هزار متر ظرف مدت سه روز آینده آماده بهره برداری است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۳    
فرمانده سپاه گلپایگان در پیام تبریک هفته نیروی انتظامی، امنیت، اعتماد، سلامت ، پویایی و نشاط را ثمره ی حضور نیروی انتظامی و سایر نیروهای جان برکف درجامعه ایران اسلامی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
3 خانه ورزش روستایی در شهرستان گلپایگان با هزینه 600 میلیون ریالی تجهیز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۰    
مرمت و بازسازی حمام تاریخی روستای وانشان شهرستان گلپایگان آغاز شد.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان اصفهان در بحران شیوع کرونا دارای 17 شهرستان با وضعیت قرمز و شش شهرستان با وضعیت نارنجی و یک شهرستان با وضعیت زرد و شهرستانی با وضعیت سفید قرار ندارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شهرستان های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه، گلپایگان و نجف آباد بدلیل افزایش ناگهانی موارد ابتلا و بستری بیماران کرونا در شرایط بحرانی قرار گرفتند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۱۴   + ۶۹ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، فهرست شهرستان های بحرانی کرونا را اعلام کرد و قرار است از روز دوشنبه مطابق دستور رییس جمهور محدودیت های شدید در این شهرستان ها اعمال شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان گلپایگان گفت: سال گذشته روستاهای شهرستان فاقد خانه ورزش روستایی بود، اما از بهمن ماه سال گذشته تاکنون 34 خانه روستایی شهرستان گلپایگان به وسائل ورزشی مجهز شد.
دیار عالمان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۰    
میربد با اشاره به اینکه به حمدالله در استان مدرسه ای نداریم که بخاری نفتی داشته باشد، عنوان کرد: سال گذشته بخاری های نفتی به طور کامل جمع آوری شد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گلپایگان- مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان گفت: در شهرستان گلپایگان 79 درصد مدارس به سیستم گرمایشی استاندار مجهز شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برداشت ذرت علوفه ای از هزار و 560 هکتار مزارع شهرستان گلپایگان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۰    
در قالب طرح کمک مؤمنانه 250 بسته معیشتی در هفته وقف بین نیازمندان شهرستان گلپایگان توزیع شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۷    
شهردار گلپایگان گفت: تاکنون بیش از 99 درصد از طرح جداسازی آب شرب از آب خام اجرا شده است و این پروژه سال 1400 به بهره برداری کامل می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گلپایگان- رئیس آموزش و پرورش گلپایگان گفت: برای ساخت مدرسه سبز در گلپایگان از سوی یکی از خیران زمینی به متراژ حدود پنج هزار متر مربع واگذار شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۵    
فرماندار گلپایگان گفت: پویش خرید گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند گلپایگانی راه اندازی شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان، در تابستان سال جاری در 4 هکتار از اراضی جنب زندان گلپایگان ذرت علوفه ای کشت و زمینه اشتغال چهار نفر مددجو را فراهم نمود. شایان ذکر است آبیاری کشت مذکور به صورت تحت فشار انجام و بالغ بر 295 تُن ذرت علوفه ای برداشت شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۱    
فرماندار گلپایگان گفت: با جذب سرمایه گذار شرکت استویا و گاوداری فضیل و گلخانه 20 هکتاری در گلپایگان برای هزار نفر در این شهرستان اشتغال زایی خواهد شد.
فرمانداری گلپایگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۳    
بازدید سرزده و مشترک معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری به همراه کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و شرکت پخش فراورده های نفتی گلپایگان جهت بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی از جایگاه های سوخت سطح شهرستان. سه شنبه 1399/07/29
فرمانداری گلپایگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دیدار رئیس بیمه تامیین اجتماعی شعبه گلپایگان با دکتر یارمحمدیان فرماندار شهرستان گلپایگان در محل فرمانداری. دوشنبه 1399/07/28
فرمانداری گلپایگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۳    
دیدار دکتر حسین یارمحمدیان فرماندار شهرستان گلپایگان به همراه جمعی از مسئولین با فرمانده محترم نیروی انتظامی شهرستان گلپایگان به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در محل ستاد فرماندهی. سه شنبه 1399/07/29
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی بیان نمود پیش بینی می شود تا پایان مهر هزار هکتار از مزارع این استان زیر کشت این دانه روغنی مرغوب برود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گلپایگان گفت: با جذب سرمایه گذار شرکت استویا و گاوداری فضیل و گلخانه 20 هکتاری در گلپایگان برای هزار نفر در این شهرستان اشتغال زایی خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۳    
فرماندار گلپایگان از تأسیس شهرک علمی تحقیقاتی در گلپایگان خبر داد و گفت: فرمانداری گلپایگان در ارزیابی عملکرد وزارت کشور در بین 24 فرمانداری استان رتبه نخست را به دست آورد و این اتفاق مهمی در تاریخ شهرستان گلپایگان در حوزه اداری است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا به تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان شهرستان شهرضا از محل درآمد موقوفات اشاره کرد و گفت: در این زمینه 150 بسته معیشتی و 100 بسته اقلام بهداشتی با ارزش ریالی حدود 300 میلیون ریال تهیه و توزیع خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان گفت: به مناسبت دهه وقف 250 بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ با بیان اینکه مبارزه با کرم گلوگاه انار در 4 هزار هکتار انجام شده است، تصریح کرد: 6 هکتار مبارزه با کرم درخت سیب، 30 هکتار مبارزه با پروانه چوب خوار درخت پسته، 3 هکتار مبارزه با کرم درخت به و 3 هزار هکتار هم مبارزه با آتشک درختان میوه در شهرضا، نجف آباد، گلپایگان انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
محموله گوشی های تلفن همراه خارجی به ارزش 10 میلیارد ریال در بازرسی از یک تاکسی در گلپایگان کشف و توقیف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان اصفهان گفت: گاو بومی گلپایگان منقرض شده است و سیاست تلقیح مصنوعی بز وگوسفند بومی را هم در معرض خطر انقراض قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷    
گلپایگان- رئیس شبکه دامپزشکی گلپایگان گفت: آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تهدیدی برای اقتصاد کشور است و بر این اساس از ابتدای سال تاکنون 583 هزار دوز واکسن به واحدهای مرغداری گلپایگان تحویل شد.
فرمانداری گلپایگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۳    
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان گلپایگان برگزار گردید. یکشنبه 1399/07/27
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱    
موسسه دارالزهرا (س) طبق برنامه هر ساله خود دردهه سوم ماه صفر اقدام به اعزام مبلغ به چهار منطقه تبلیغی خو یعنی آق قلا، میناب، ، قمرود و گلپایگان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان گفت: با حکم قضایی، اداره اوقاف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گلپایگان- نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی تنها راه رونق تولید، جذب سرمایه گذار است، اما دولت نباید آقا بالاسر باشد.
فرمانداری گلپایگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۳    
فرا رسیدن دهه آخر ماه صفر ، ایام سوگواری رحلت پیامبر نور و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت سبط اکبرش کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین شهادت امام الرئوف حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را به ساحت مقدس امام زمان (عج) ، رهبر معظم انقلاب و ملت ایران اسلامی تسلیت عرض می نماییم. ...
فرمانداری گلپایگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۳    
جلسه مشترک کاگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، بانوان، خانواده و ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی به ریاست فرماندار شهرستان گلپایگان برگزار گردید. چهارشنبه 1399/07/23
فرمانداری گلپایگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دیدار شهردار و جمعی از اعضاء شورای اسلامی شهر گلشهر با فرماندار گلپایگان پنجشنبه 1399/07/24
فرمانداری گلپایگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۳    
هفته وقف گرامی باد. روابط عمومی فرمانداری گلپایگان پنجشنبه 1399/07/24
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
گلپایگان- معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از اجرای طرح ساماندهی مرغ رنگی در گلپایگان خبر داد و گفت: به واحدهای مرغداری و گاوداری بدون پروانه نهاده دام و طیور تحویل نمی شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان از پلمب 3 مغازه به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان گلپایگان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رسیدن به قدرت راهی جز پیشرفت علمی نیست چون تا زمانی که به سلاح علم مجهز نشویم باید مصرف کننده و وابسته به بیگانه باشیم و لطمه بخوریم.