پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۳:۴۸Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته اطلاع رسانی»

ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه تورها و رویدادهای مختلف گردشگری در قبرستان تخت فولاد ویژه ایام نوروز تدارک دیده شده است، گفت: مسافران و گردشگران می توانند با نصب و مراجعه به اپلیکیشن اصفهان من از نوع رویدادها و آدرس محل های آن مطلع شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مشهد رئیس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در شبانه روز گذشته 66 بیمارجدید مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی زیر پوشش این دانشگاه بستری شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه دو محفل قرآنی شامل رویدادهای هم قسم و هم نشین که در سطح بین المللی بی نظیر است، در شهر زندگی در حال برگزاری است، گفت: در زمینه اسکان مسافران نوروزی نیز در حال رسیدن به آمار یک میلیون نفر شب خواب در این کلان شهر هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و پشتیبانی کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: بر اساس برنامه ریزی ها در اپلیکیشن "اصفهان من" یک بخشی بانام مهمان ما طراحی شده است که با توجه به نصب این اپ توسط کاربران (مسافران) به صورت قرعه کشی، روزانه دو خانواده انتخاب و مهمان شهرداری اصفهان می شوند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۳    
معاون برنامه ریزی کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان از تولید بیش از 450 خبر و 2050 دقیقه برنامه رادیویی از اقدامات و فعالیت های این ستاد خبر داد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه مشکل کمبود آب شرب در باغ فدک وجود داشت که با نصب یک مخزن 200 متر مکعبی، رفع شد، گفت: ماکت های یک دهم عمارت های تخریب شده اصفهان همچون نمکدان در دوره قاجار با ابعاد مناسب ساخته شد و در معرض دید عموم شهروندان و مسافران است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان از تولید بیش از 450 خبر و 2050 دقیقه برنامه رادیویی از اقدامات و فعالیت های این ستاد خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: قرار نیست اپلیکیش "اصفهان من" تنها در ایام نوروز مورد استفاده باشد، بلکه در نظر داریم خدمات شهر اصفهان در آن ارائه شود و سال های آینده نیز مورد استفاده قرار گیرد.
دبیر کمیته اطلاع رسانی خدمات سفرهای نوروزی استان البرز، با اشاره به وجود آثار تاریخی فاخر و ارزشمند در استان از گردشگران دعوت کرد تا از جاذبه های تاریخی شهرستان های استان دیدن کنند.
دبیر کمیته اطلاع رسانی خدمات سفرهای نوروزی استان البرز گفت: از تاریخ 27 اسفند تا 5 فروردین 1402، 73 هزار و 621 نفر از جاذبه های گردشگری استان بازدید کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به ارائه 16 خدمت توسط اپلیکیشن اصفهان من گفت: تا شب گذشته 10 هزار و 125 نفر، این اپلیکیشن را روی تلفن همراه خود نصب کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان، گفت: حدود 600 نیروی سازمان آتش نشانی در سطح شهر به ویژه مجموعه باغ فدک مستقر هستند و به صورت هوشمند و با برنامه ریزی، اکیپ های گشتی به صورت شبانه روزی در حال گشت زنی هستند تا ایمنی این محیط و مسافران حفظ شود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: با توجه به اینکه مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد اصفهان، از بعد شخصیت ها و افراد آرمیده، معماری و تاریخی در سطح بین المللی شناخته شده است، تور بازدید از این مجموعه با عنوان رمضان گرد تدارک دیده شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 2 شهرستان خراسان رضوی شامل قوچان و کوهسرخ در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: با توجه به اینکه مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد اصفهان، از بعد شخصیت ها و افراد آرمیده، معماری و تاریخی در سطح بین المللی شناخته شده است، تور بازدید از این مجموعه با عنوان رمضان گرد تدارک دیده شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: برای اطلاع رسانی مطلوب درباره خدمات و برنامه های نوروزی در شهر اصفهان، از بالغ بر 10 قالب متنوع رسانه ای استفاده می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مالی و پشتیبانی کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه تاکنون بیش از پنج هزار نفر اپلیکیشن اصفهان من را روی گوشی تلفن همراه خود نصب کرده اند، گفت: شهروندان و مسافران می توانند برای دانلود این اپلیکیشن به نشانی https://app.isfahan.ir/ مراجعه کنند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ، سید مجتبی سبحانی ثابت، نرجس نیازمند، معصومه آمره و مجید اخوان اعضای شورای اسلامی شهر قم، مهدی اصفهانیان مقدم معاون محیط زیست و خدمات شهری، ابوالفضل اسماعیلی معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری به همراه مهدی کلانترزاده مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه اپلیکیشن اصفهان من، جعبه ابزاری متشکل از نیازمندی های مسافران است که می توانند به آن دسترسی داشته باشند، گفت: یکی از این نیازمندی ها، راهنمای برنامه سفر است که نسبت به تعداد روز اقامت در شهر زندگی، به آنها پیشنهاد می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه اپلیکیشن اصفهان من جعبه ابزاری متشکل از نیازمندی های مسافران است که می توانند به آن دسترسی داشته باشند، گفت: یکی از این نیازمندی ها، راهنمای برنامه سفر است که نسبت به تعداد روز اقامت در شهر زندگی، به آن ها پیشنهاد می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: سعی کردیم مشوق هایی را برای استفاده شهروندان و مسافران از اپلیکیشن اصفهان من در نظر بگیریم که در این راستا، هر روز دو خانواده میهمان شهرداری خواهند شد تا یک روز به صورت رایگان از اماکن گردشگری بازدید و غذای سنتی نصف جهان را میل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد رئیس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: براساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مشهد و 17 شهر خراسان رضوی در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند.
بافق فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۵    
در آیین اختتامیه اولین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر شهرستان بافق، برگزیدگان این دوره جشنواره، معرفی و تجلیل شدند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی اولین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر شهرستان بافق ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مشهد رئیس کمیته اطلاع رسانی کووید 19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر 195 بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان خراسان رضوی بستری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مناطق دارای شرایط زرد کرونایی در خراسان رضوی از 10 به 17 شهرستان طی یک هفته گذشته افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات زائرین قم گفت: برای انعکاس و پوشش خبری جشن های نیمه شعبان موکب رسانه ای با تجهیزات و امکانات فراهم شده تا خبرنگاران بتوانند راحت تر پوشش اخبار را انجام دهند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تیم ملی کبدی جوانان پاکستان با تمجید از میزبانی ارومیه گفت: ایران، کشوری متمدن و با فرهنگ با مردمانی خونگرم و میهمان نواز است. به گزارش پایگاه خبر ی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از سرویس خبری کمیته اطلاع رسانی و رسانه دومین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در ارومیه ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مربی نپال گفت: میزبانی های کشور ایران از بسیاری کشورهای دنیا با کیفیت و جذاب تر است. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازسرویس خبری کمیته اطلاع رسانی و رسانه دومین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در ارومیه ...
شیرازه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس با بیان اینکه حفظ و نگهداری از بناهای میراثی در طرح های بازآفرینی شهری مورد تاکید است گفت: کمیته فنی و معماری، کمیته حقوقی، کمیته اطلاع رسانی و کمیته سرمایه گذاری اقتصادی ذیل کمیته بازآفرینی شهری در استان تشکیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: شهرستان های "خلیل آباد و کوهسرخ"در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۳    
مسئول کمیته هماهنگی پیگیری، ساماندهی و نظارت دومین دوره مسابقات کبدی جوانان جهان در ارومیه در مصاحبه با سرویس خبری کمیته اطلاع رسانی و رسانه این مسابقات گفت ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دوازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک با حضور معاون صنایع عمومی وزارت صنعت, معدن و تجارت و جمعی از مدیران به شکل رسمی آغاز به کار کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت:52 شرکت کننده از 33 کشور توانستند به مرحله نهایی راه پیدا کنند،که درحال انجام مسابقاتشان هستند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک بخش ویژه ای را به صورت تخصصی به ارایه تازه ترین محصولات و دستاوردهای صنعت اسباب بازی در ایران اختصاص داده است. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۸    
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد خدمات سفر شهرستان، در نخستین نشست این ستاد ،مولایی فر فرماندار کردکوی با اشاره به برخی از ظرفیت های بلقوه و فعال شهرستان، خواستار شناسایی همه ظرفیت ها و آماده سازی آن در همه ایام سال و بویژه در روز های تعطیلات نوروزی شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ثبت نام نشست های تخصصی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک در پایگاه اینترنتی شورای نظارت بر اسباب بازی آغاز شده است. به گزارش کمیته اطلاع رسانی این رویداد ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یک تولیدکننده اسباب بازی معتقد است نبود آموزش های صحیح در حوزه بازی های فکری، اسباب بازی و مسائل مرتبط به کودک، آسیب زننده است و مسیر زندگی کودکان را به بیراهه می کشاند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مشهد رئیس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تعداد شهرستانهای با وضعیت زرد کرونایی در خراسان رضوی نسبت به هفدهم بهمن از هشت شهر به هفت شهر کاهش یافت.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در نشست شورای سیاست گذاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک، مدیران بخش های مختلف دولتی از تعامل بیشتر این بخش با بخش خصوصی سخن گفتند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۲    
گرگان- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گلستان گفت: رسانه های معاند و وابسته به دشمن در پی دو قطبی سازی و ایجاد ناامیدی در جمهوری اسلامی ایران هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مشهد رئیس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مجموع بستری شدگان مبتلا به کرونا در بیمارستان های زیر پوشش دانشگاه علو پزشکی مشهد به 23 بیمار رسیده است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سه نشست تخصصی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک زیر نظر دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی و با هدف ارتقای سطح دانش، آگاهی و مهارت فعالان حوزه اسباب بازی برگزار می شود ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۰    
سخنگوی کمیته اطلاع رسانی مدیریت بحران انرژی خراسان شمالی گفت: از فردا ششم بهمن ماه ساعت 9 صبح جایگاه های سوخت CNG فعال و مدارس شهری نیز از روز شنبه هشتم بهمن ماه حضوری می شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تصویری از یک نوزاد که دستان پُر از مهر مادر بر سر او قرار گرفته به عنصر اصلی و دایمی پوستر نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک تبدیل شده است، نمایشگاهی که امسال دوازدهمین دوره آن در تهران برگزار می شود. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۲    
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد پیشگیری از کرونای البرز: پیشگیری از بیماری کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در واقع احترام به حقوق دیگران می باشد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، کودک و نوزاد روزهای دوم تا پنجم اسفند در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود در حالی که بخشی تخصصی از این نمایشگاه به اسباب بازی اختصاص یافته است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیته اطلاع رسانی مدیریت بحران انرژی استان با اعلام مصوبه جدید این ستاد گفت: جایگاه های سوختCNG از امروز ساعت 16 عصر تعطیل خواهد شد .
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی کووید19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد از کاهش تعداد شهرهای با وضعیت زرد(نسبتا پرخطر کرونایی)در استان خراسان رضوی از 14 شهر به هشت شهر نسبت به هفته گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونای استان کرمانشاه از قرارگرفتن 11 شهرستان کرمانشاه در وضعیت آبی کرونایی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی در کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران استان با بیان اینکه رسانه ها سفیران خوبی برای تحقق مدیریت بحران انرژی هستند زیرا مردم به رسانه ها اعتماد دارند ...