سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۵:۰۵Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت های ملی»

زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۰    
به گفته رئیس سازمان ثبت احوال کشور روند صدور کارت ملی هوشمند هم اکنون مشکلی ندارد و حتی برخی از دفاتر پیشخوان با رسوب کارت ملی مواجه شده اند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان ثبت احوال کشور روند صدور کارت ملی هوشمند هم اکنون مشکلی ندارد و حتی برخی از دفاتر پیشخوان با رسوب کارت ملی مواجه شده اند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۷   + ۵۶ سایت دیگر  
کارت ملی هوشمند مهمترین سند احراز هویت است و با وجود اینکه سازمان ثبت احوال کشور برای برخی افراد کارت های ملی هوشمند صادر کرده است اما این کارت ها به دست متقاضیان نمی رسد که علل متعددی دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۴    
به گزارش ایران اکونومیست ؛ مدیر اداره نظام پرداخت بانک مرکزی جمهوری اسلامی اظهار داشت: بالغ بر 400 میلیون کارت بانکی در اختیار مردم است که به صورت میانگین، ماهانه حدود 120 میلیون از این تعداد کارت فعال هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی با اشاره به سرعت گرفتن طرح تحویل کارت های ملی هوشمند در استان گفت: تاکنون 96 درصد متقاضیانی که ثبت نام را انجام داده اند، کارت هوشمند خود را دریافت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۷    
کارت های ملی جدید در ثبت احوال چایپاره بلا تکلیف مانده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰    
ثبت احوال استان از شهروندان درخواست کرد برای اطلاع از وضعیت کارت ملی هوشمند خود به سایت www.ncr.ir مراجعه کنند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
سال گذشته اجاره کارت های ملی در بازار دلار رونق داشت و خریداران و فروشندگان سود بالایی از خرید دلار سهمیه ای کسب می کردند.
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، کارت های ملی هوشمند، یکی از طرح هایی بود که در سال های گذشته از سوی دولت پیاده سازی شد. تا کنون، افراد زیادی اقدام به ثبت نام کارت ملی هوشمند کرده اند ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مستند ایران ویژه برنامه ای است که به مناسبت هفته دولت از رادیو ایران تقدیم می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، زهرا قائدی تهیه کننده ویژه برنامه مستند ایران بیان کرد: کارت های ملی هوشمند، یکی از طرح هایی بود که در سال های گذشته از سوی دولت پیاده سازی شد ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۱   + ۶۱ سایت دیگر  
با تدبیر سازمان ثبت احوال چاپخانه بانک ملی چاپ کارت های ملی هوشمند را در دستور کار قرار داده تا به عنوان دستگاه همکار این خدمات را به شهروندان ارائه کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور با تأکید بر منع اخذ مدارک هویتی توسط دستگاه های کشور از صدور کارت های ملی در 15 نمایندگی خارج از کشور خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه توضیحاتی درباره مصوبه این کمیسیون برای تجمیع اطلاعات هویتی افراد در کارت ملی ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کارت ملی بیش از 60 هزار مازندرانی صادر شده است اما تحویل نمی گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اسکندر پاسالار گفت: هم اکنون 98 درصد از مردم استان بوشهر کارت های ملی هوشمند خود را یا درخواست داده اند و یا دریافت کرده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۰۲:۱۸    
مهدیه تقوی راد/ گرافیک؛ حمید یزدانی این روزها کارت ملی، یکی از نیازهای اساسی برای بهره مندی از خدمات اجتماعی مختلف است اما در ماه های گذشته اقدام برای هوشمندسازی و صدور کارت جدید به کندی صورت می گرفت تا جایی که تا اواخر سال گذشته 10میلیون نفر در انتظار دریافت کارت ملی هوشمند بودند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر کشور درباره وضعیت صدور کارت های ملی توضیحاتی ارائه کرد.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: اعتبار آن دسته از کارت های هوشمند ملی که تاریخ اعتبار آنها تا آخر سال 1403 و قبل از آن است تا پایان سال 1405 تمدید شد.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۱:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عضو هیات عامل چاپخانه دولتی ایران با بیان اینکه چاپخانه دولتی ایران اکنون متولی چاپ دسته چک و کارت ملی است، گفت: کارت ملی و دسته چک به دلیل بالا بودن ضریب امنیتی بالا، غیر قابل جعل هستند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عضو هیات عامل چاپخانه دولتی ایران گفت: کارت ملی و دسته چک به علت بالا بودن ضریب امنیتی بالا، غیر قابل جعل هستند. به گزارش صبح ساحل، محمد اسحاقیان توضیح داد: در گذشته کارت های ملی به صورت آماده از خارج از کشور وارد می شد، اما به علت تحریم ها ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور: تمامی کارت های ملی تا سال 1405 اعتبار خواهند داشت. قطعا در تمدید کارت های ملی باید چهره جدید افراد ثبت شود. برای استفاده از قابلیت کارت های ملی نیازمند کارت خوان های متفاوتیم. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بنا بر اعلام رئیس سازمان ثبت احول کشور، پس از صدور کارت های ملی هوشمند معوقه، زمان صدور کارت های ملی یک ماه خواهد شد. به گزارش پانا؛ هاشم کارگر در تشریح آخرین وضعیت صدور کارت های ملی هوشمند در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: در حال حاضر برنامه این سازمان این است که ظرف نیمه اول سال 1402 کارت های ملی را به روز کرده و در مدت زمان کم تر از یک ماه به شهروندان تحویل شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی ایران اکونومیست ، هاشم کارگر در تشریح آخرین وضعیت صدور کارت های ملی هوشمند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عقب افتادگی دو سال و 6 ماهه ای در حوزه صدور و تحویل کارت های ملی وجود داشت که حدود 10 میلیون کارت ملی هوشمند را شامل می شد که خوشبختانه اواخر سال گذشته 10 میلیون کارت صادر ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احول کشور: عقب افتادگی دو سال و 6 ماهه ای در حوزه صدور و تحویل کارت های ملی وجود داشت که حدود 10 میلیون کارت ملی هوشمند را شامل می شد که خوشبختانه اواخر سال گذشته 10 میلیون کارت صادر و بدهی قبلی به اتمام رسید.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۳   + ۸۹ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال از احتمال تعریف بازه زمانی برای تعویض شناسنامه ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: امکان دارد تا چندی دیگر پس از هماهنگی با دستگاه های مختلف بازه زمانی برای تعویض شناسنامه ها را تعریف کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال کیلان از شهروندانی که هنوز کارت های ملی هوشمند خود را دریافت نکرده اند خواست به ادارات محل درخواست خود مراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۹    
وزیر کشور درباره صدور کارت های ملی توضیح داد.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تا پایان سال گذشته 10 میلیون کارت ملی هوشمند معوق صادر و تحویل متقاضیان شد، از سوی دیگر برنامه ریزی لازم برای کاهش مدت زمان درخواست کارت ملی تا دریافت آن انجام گرفته و به صورت جدی در حال پیگیری و اقدام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۶    
رئیس اداره ثبت احوال گچساران گفت: امسال 612 واقعه ازدواج ثبت شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 22 درصد معادل 481 واقعه افزایش یافته است.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۴۸ سایت دیگر  
به گفته رمضانعلی سنگدوینی نماینده مجلس، دولت می تواد 15 لیتر بنزین به کارت ملی کسانی که خودرو ندارند، تخصیص دهد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال، از صدور تمامی کارت های ملی تا پایان سال خبر داد و گفت: تاکنون 59 میلیون کارت ملی هوشمند صادر شده است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۷۴ سایت دیگر  
موسی غضنفرآبادی می گوید: به زودی برای افرادی که کشف حجاب می کنند، پیامکی ارسال شود و در مرحله بعد و در صورت اصرار فرد بر بی حجابی، او را با جریمه روبرو خواهیم کرد ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مردم باید توجه کنند که در صورت اجرایی شدن ایده حذف یارانه افراد دریافت کننده سهمیه ارز یا اعمال مالیات بر سود خرید و فروش ارز، افرادی که کارت های ملی خود را اجاره داده اند بیش از آنکه سود کنند، متضرر خواهندشد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
بازار اجاره کارت ملی برای خرید دلار توافقی در حالی داغ شده که قیمت کارت های ملی را افزایشی کرده است. این در حالی است که قیمت دلار در بازار غیررسمی تا 45 هزار تومان رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت و احوال استان قزوین گفت: هم اکنون بیش از 92 درصد کارت های هوشمند صادر شده در قزوین به متقاضیان تحویل داده شده است .
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه بورس کالا موجب افزایش دلالی در بازار خودرو شده است، گفت: با عرضه خودرو در بورس کالا مشکلی از بازار پرتلاطم خودرو حل نخواهد شد و مشکلی هم بر مشکلات اضافه خواهد شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۸:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
کارت ملی شما را 100 میلیون تومان خریداریم این سخنان یک پرنده فروش است که مدعی است تنها برای کد ملی اشخاص حاضر به پرداخت این میزان پول است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ثبت احوال لرستان جزئیات صدور و تمدید کارت های ملی هوشمند در این استان را اعلام کرد.
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته محمد باقر عباسی معاون امور اسناد هویتی ثبت احوال کشور، 58 میلیون و 300 هزار نفر کارت ملی هوشمند تحویل گرفته اند. این مقام مسئول زمان تحویل 2 میلیون کارت ملی هوشمند معوق را هم اعلام کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت از مجموع 61 میلیون نفر جمعیت بالای 15سال که برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام کرده بودند تاکنون کارت هوشمند ملی برای 58 میلیون و 300 هزار نفر صادر شده و تاپایان سال جاری مابقی کارت های هوشمند صادر می شود. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۵:۵۱    
زنجان (پانا) - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان از تحویل هرچه سریعتر کارت های ملی هوشمند خبر داد و گفت کارت ملی افرادی که تاکنون کارت ملی هوشمند خود را دریافت نکرده اند در چند ماه آینده تحویل داده خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین زین الصالحین، رییس سازمان ثبت احوال استان تهران گفت: از این به بعد کارت های ملی توسط شرکت های داخلی ساخته می شود.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تمامی کارت های ملی هوشمند باقی مانده طبق گفته احمد وحیدی وزیر کشور، قرار است تا پایان سال صادر شود و هاشم کارگر رئیس سازمان ثبت احوال کشور می گوید از ابتدای طرح ملی کارت هوشمند، طی 10 سال، 56 میلیون کارت ملی هوشمند صادر شده است. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور جزئیات صدور تمام کارت های ملی را اعلام کرد. رئیس سازمان ثبت احوال کشور نیز از تحویل بیش از هشت میلیون از 10 میلیون کارت ملی هوشمند معوق به شهروندان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
احمد وحیدی، وزیر کشور گفت: تمام کارت های ملی تا پایان سال صادر خواهند شد.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: وعده دادیم که 10 میلیون کارت ملی هوشمند معوق را صادر کنیم و تا این لحظه 8 میلیون کارت ملی هوشمند تحویل شده است و الباقی انشاالله تا پایان سال انجام می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۵    
وزیر کشور گفت: تمام کارت های ملی تا پایان سال صادر خواهند شد.