پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۸:۲۲Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شیر خشک»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از کشف 3 تن و 950کیلوگرم شیرخشک قاچاق در این شهرستان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها– سیستان و بلوچستان- با هوشیاری ماموران یگان تکاوری قرارگاه عمار استان، 25 تن شیر خشک قاچاق در محور" نیکشهر -چابهار" توقیف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۹    
هفت تن شیر خشک احتکار شده در کرمان کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مرگ کارگر نجف آبادی به سبب انتشار گاز منوکسید کربن ، توقیف اتوبوس حامل قاچاق در نایین و کشف شیرخشک قاچاق، چند خبر کوتاه انتظامی امروز استان اصفهان است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنایع لبنی ایران دلایل روند افزایشی قیمت محصولات لبنی را قاچاق شیر خشک و گران نهاده های دامی می داند که منتج به افرایش هزینه تمام شده تولید محصولات لبنی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله شیرخشک خارجی قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در علملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۶    
ماموران انتظامی شهرستان راسک استان سیستان و بلوچستان طی عملیاتی موفق به کشف 125 تن و 150 کیلو گرم شیرخشک ،68 تن و 949 کیلو گرم روغن خوراکی قاچاق شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ماموران انتظامی شهرستان راسک استان سیستان و بلوچستان طی عملیاتی موفق به کشف 125 تن و 150 کیلو گرم شیرخشک ،68 تن و 949 کیلو گرم روغن خوراکی قاچاق شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه میناب موفق به کشف انبار بزرگ شیرخشک صنعتی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-با رصد پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه امام سجاد استان هرمزگان یک انبار احتکار شیرخشک کشف و پلمب شد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی استان از کشف 14 تن شیرخشک قاچاق قبل از خارج شدن از کشور در عملیات پلیس شهرستان "بم" خبر داد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شیر مادر بهترین غذا برای نوزاد تازه متولد شده است ،اما گاهی پیش می آید که عده ای از مادران به علت برآورده نشدن نیاز نوزاد مجبورند در کنار شیر مادر از شیر خشک هم استفاده کنند.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد از جریمه یک میلیارد ریالی قاچاقچیان شیر خشک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۵    
این روزها بانوان جهادی و بسیجی شیعه و سنی پایگاه مقاومت منصوره زاهدان نیز برای کاهش آسیب های ناشی از کرونا در کنار اقشار مختلف هستند، تهیه شیرخشک برای فرزندان بی مادر، ضدعفونی منازل افراد ناتوان و اهدا خون از جمله فعالیت های آنان است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه - شکیبا کولیوند : رئیس انجمن صنایع لبنی استان کرمانشاه با بیان اینکه در استان کرمانشاه واحدهای دامداری بسیاری احداث شده است اما شاهد این هستیم که واحدهای لبنی استان رو به تعطیلی رفته است، گفت: این روند ...
نبض ما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۸    
یافتن بهترین شیر خشک برای چاقی نوزاد دغدغه بسیاری از مادران است. این که بهترین شیر خشک برای وزن گیری با کم ترین حساسیت های ممکن برای شیرخوار و نیز قیمت مناسب کدام است؟ سوالی است که از سوی مادران به کرات در موتورهای جستجوگر سرچ می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی یزد از کشف 20 تن شیرخشک قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال و دستگیری یک متهم خبر داد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی یک دستگاه تریلی اسکانیا را در جاده های استان شناسایی و آن را توقیف کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اجرای طرح جدید محدودیت های کرونایی تردد خودروها، با توجه به ابهام های زیادی که به همراه دارد و مشکلات، معضل ها و نگرانی هایی را برای مردم به بار آورده است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان از کشف 20 تن شیرخشک قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال و دستگیری یک متهم خبر داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه علمی: دانشمندان با آزمایش روی بطری های پلاستیکی نوزادان نسبت به تعداد ذرات پلاستیکی تخریب شده درون آن متعجب شدند.بطری های پلاستیکی شیر در حین آماده سازی شیر خشک میلیون ها ذره میکرو پلاستیکی را وارد تغذیه نوزاد می کند ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار احمد طاهری از کشف 75 تن شیر خشک قاچاق در ایرانشهر و دستگیری قاتل فراری پس از 12 سال فرار در چابهار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
با هوشیاری ماموران انتظامی ایرانشهر هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور بزمان- ایرانشهر 3 دستگاه کامیون حامل 75 تن شیر خشک قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال توقیف شد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها– سیستان و بلوچستان- با هوشیاری و رصد اطلاعاتی پلیس شهرستان "ایرانشهر" 75 تن شیر خشک قاچاق کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۸    
شیرخشک شتر، محصولی ارزشمند با مشتریان جهانی است که توان تولید آن در ایران وجود دارد اما مجوزی برای صادراتش نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در سال جهش تولید نخستین واحد قوطی سازی شیرخشک در استان با سرمایه گذاری هزار و 800 میلیارد ریالی بخش خصوصی آماده بهره برداری شده است و طی دو ماه آینده راه اندازی می شود و می تواند از خروج ارز از کشور جلوگیری کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۵    
ماموران یگان امداد با همکاری پلیس امنیت اقتصادی شهرستان جاسک 64 تن شیر خشک قاچاق کشف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
آن روز به پدر و مادر سه قلوها گفتم: این پوشک ها و شیرخشک ها، مصداق رزق لایحتسب است برای شما و 3 فرزندتان. رزق و روزی شما بوده اما خودتان خبر نداشتید و رویش حساب نکرده بودید. خدا اما از راهی که فکرش را نمی کردید، آن را به شما رساند .
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان – فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 50 تن شیرخشک قاچاق در بازرسی از 2 دستگاه تریلی در شهرستان "کنارک" خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۲    
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 64 تن شیر خشک قاچاق به ارزش 25 میلیارد و 600 میلیون ریال توسط ماموران یگان امداد شهرستان جاسک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹    
بیش از بیست تن آرد گندم، شیر خشک صنعتی و نشاسته غیربهداشتی با تلاش سازمان اطلاعات سپاه با همکاری بازرسی سازمان صمت خراسان رضوی کشف شد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- هرمزگان- فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 64 تن شیر خشک قاچاق به ارزش 25 میلیارد و 600 میلیون ریال توسط ماموران یگان امداد شهرستان جاسک خبرداد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
روایت عملیات کشف خانه ایرانیتی در خیابان مصلی مشهد که گردانندگانش در آن به صورت غیربهداشتی، پودر شیرخشک با نشاسته و همچنین گلوتن با آرد معمولی، ترکیب و پس از بسته بندی در پاکت ها و کیسه های قلابی به عنوان جنس مرغوب، وارد بازار می کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 26 تن شیرخشک در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و دستگیری باند چهار نفره سرقت تجهیزات آبرسانی به دشت سیستان خبرداد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار احمد طاهری از کشف 26 تن شیرخشک در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و دستگیری باند چهار نفره سرقت تجهیزات آبرسانی به دشت سیستان خبرداد.
برترین ها / پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: با هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر 26 تن شیر خشک قاچاق قبل از خروج از کشور توقیف شد. سردار احمد طاهری اظهار کرد ...
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های لبنی گفت: هم اکنون شیرخشک تولیدی از مرزهای کشور قاچاق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۳    
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 25 تن شیر خشک قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلر عبوری در شهرستان نرماشیر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از کشف بیش از 3تُن شیرخشک قاچاق، قبل از خروج از کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران پلیس راه جنوب در بازرسی از یک اتوبوس بیش از 3 تن و 480 کیلوگرم شیر خشک قاچاق کشف شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: صادرات در بخش دام استان فقط در قالب شیر خشک و به میزان حدود 1000 تن طی نیمه اول سال 99 انجام گرفته و به کشورهای همجوار صادر شده است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مریم فلاح با اشاره به شکایت مردمی مبنی بر فروش شیرخشک تاریخ گذشته در یکی از داروخانه های شهر آشخانه و بروز مشکل گوارشی برای کودک گفت: گزارش این تخلف به ما رسیده و همکاران ما در حال پیگیری موضوع هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۰    
پس از توزیع بسته های معیشتی کمک های مومنانه، همدلی و مهربانی به نوزادان مازندرانی رسید و جمعی از جوانان ساروی با خرید 150 بسته شیرخشک آن را بین نوزادان کم برخوردار شهرستان های ساری و میاندورود توزیع کردند و نکته جالب تر اینکه بیشتر این شیرخشک ها بین نوزادان چندقلو توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۱    
تا کنون 8تُن شیرخشک شتر در طرح هاب شتر خراسان جنوبی تولید شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو فروش انحصاری مکمل های ورزشی، ویتامین ها و شیرخشک توسط پلتفرم اسنپ فود را تکذیب کرد.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۴۰    
غذاهای جامد به اندازه شیر مادر یا شیرخشک مغذی نیستند. غذای جامد می تواند حاوی مواد مغذی کمتر اما کالری بیشتری باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو خیریه همدردی هیأت ریحانةالنبی(س) گفت: فرزندان تعدادی از خانواده های زیر پوشش ما به دلایل متعددی دچار سوءتغذیه شده بودند و یا مادر خانواده شیرلازم برای تغذیه نوزادش را نداشت. بنابراین تصمیم گرفتیم شیرخشک به خانواده ها بدهیم.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان اسلام آبادغرب گفت: 400 قوطی شیرخشک به ارزش 110 میلیون ریال میان خانواده های کم برخوردار شهرستان سرپل ذهاب به همت مرکز افق بقعه متبرکه احمد ابن اسحاق (ره) شهرستان و با کمک خیرین توزیع شده است که از این پس نیز ماهانه این تعداد به طور میانگین تهیه و توزیع خواهد شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل موسسه خیریه گلستان علی گفت: 6000 قوطی شیرخشک، به ارزش 181 میلیون تومان به همت یکی از خیران موسسه گلستان علی بین خانواده های محروم توزیع شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۱:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
نقش ویتامین و پروبیوتیک در بهبود کرونا، تأثیر روغن پالم شیرخشک در کاهش تراکم استخوانی کودک، تأثیر ویتامین D بر پوست، خطر چربی های ترانس در موادغذایی و بروز سکته قلبی و مصرف نخود فرنگی و کاهش خطر دیابت را در بسته خبری سلامت ایمنا بخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پلیس محموله 8 تُن شیر خشک قاچاق در ریگان را توقیف کرد.