دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۳:۰۴Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیکاراگوئه»

چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۶    
یک دقیقه سکوت به احترام ژنرال قاسم سلیمانی در مراسم استقبال رسمی از رییس جمهورمان توسط رییس جمهور نیکاراگوئه اعلام شد
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه گفت که تحریم های واشنگتن علیه مرکز آموزشی وزارت کشور این کشور در نیکاراگوئه نتیجه معکوس خواهد داشت و این مرکز علیرغم محدودیت ها به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۰    
انلاین-هرمزگان-جام جم در پی امضای تفاهم نامه های خواهر خواندگی فی مابین شهرداران دو بندر کورینتو و بندرعباس و طی مراحل قانونی با پیگیری های نمایندگی وزارت امور خارجه در بندرعباس و واحد بین الملل شهرداری بندرعباس مراسم افتتاح و نام گذاری پارک بندرعباس در بندر کورینتو نیکاراگوا برگزار شد. ...
سفرای کشورهای کره جنوبی، نیوزلند، نیکاراگوئه و فیلیپین در جمهوری اسلامی ایران در سفر دو روزه خود به استان قزوین از کاروانسرای جهانی سعدالسلطنه، موزه حمام قجر، کلیسای کانتور، منطقه الموت و روستای گردشگری الولک بازدید کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین در دیدار با سفرای کشورهای کره جنوبی، نیوزلند، نیکاراگوئه و فیلیپین در جمهوری اسلامی ایران گفت: استان قزوین به عنوان یکی از استان های مهم کشور در حوزه های صنعتی، گردشگری، کشاورزی و سیاسی آمادگی هرگونه همکاری خارجی با کشورهای مختلف را دارد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری استان قزوین در زمینه های فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و کشاورزی با کشورهای کره جنوبی، نیوزلند، نیکاراگوئه و فیلیپین امضاء شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سفرای کشورهای کره جنوبی، نیوزلند، نیکاراگوئه و فیلیپین در جمهوری اسلامی ایران با استاندار قزوین دیدار کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: سفرای کشورهای کوبا، ونزوئلا، بولیوی و نیکاراگوئه در نشست همبستگی با مردم غزه، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری نیکاراگوئه توانایی سازمان ملل متحد در از بین بردن موانع برای پایان دادن به محاصره آمریکا علیه کوبا و جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه را زیر سوال برد و گفت این نهاد چیزی بیش از ابزار امپریالیست ها نبوده است و هیچ فایده ای ندارد .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۷    
تهران- ایرنا- دولت نیکاراگوئه با به رسمیت شناختن تصمیم دیوان بین المللی دادگستری مبنی بر رد درخواست ماناگوآ برای توقف ارسال سلاح از آلمان به رژیم صهیونیستی اعلام کرد: هیچ کشوری نمی تواند تعهدات خود در قبال خطر نسل کشی در غزه را نادیده بگیرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۱    
شفقنا- دیوان بین المللی دادگستری اعلام کرد نمی تواند به درخواست نیکاراگوئه مبنی بر حکم اضطراری در ممنوعیت صادرات سلاح از آلمان به اسرائیل عمل کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
دیوان بین المللی دادگستری شکایت نیکاراگوئه مبنی بر توقف فوری سلاح از سوی آلمان به رژیم صهیونیستی را نپذیرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۱    
رییس دادگاه کیفری بین المللی اعلام کرد که این دادگاه صلاحیت صدور حکم در خصوص شکایت نیکاراگوئه علیه آلمان را ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دیوان دادگستری بین المللی (آی سی جی) اعلام کرد نمی تواند به درخواست نیکاراگوئه مبنی بر اقدامات اضطراری برای توقف ارسال سلاح از آلمان به اسرائیل حکم کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دیوان بین المللی دادگستری اعمال تدابیری علیه برلین در خصوص کمک نظامی به اسرائیل را رد کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دیوان بین المللی دادگستری در پرونده شکایت نیگاراگوئه علیه آلمان به اتهام همدستی در نسل کشی رژیم صهیونیستی، از صدور حکم موقت خودداری کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۹    
عباسی گفت: پیگیری سیاست سهامداری در پالایشگاه های فراسرزمینی کشورهایی مانند ونزوئلا و نیکاراگوئه نیز به درستی در دستور کار قرار دارد باید در کنار این سیاست گذاری باید برای جوانب امنیتی حضور متخصصان ایرانی در ان کشورها نیز چاره اندیشی داشته باشیم.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه بین المللی دادگستری (ICJ) امروز (سه شنبه) در مورد پرونده شکایت نیکاراگوئه از آلمان به دلیل نسل کشی در غزه با ارسال سلاح به رژیم صهیونیستی رای خواهد داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۰:۰۷    
کنترا ها گروه های شورشی مختلف دست راستی و مورد حمایت آمریکا بودند که از سالیان 1979 تا 1990 علیه حکومت نظامی سوسیالیستی ساندینیستا موسوم به دولت بازسازی ملی در نیکاراگوئه فعال بودند. در بین گروه های مختلف گروه های جدایی طلب کنترا، نیروی دموکراتیک نیکاراگوئه (اف. دی. ان) به بزرگ ترین آن ها تبدیل شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری نیکاراگوئه از امضای توافقنامه مشترک با روسیه در مورد مقابله با تحریم های غیرقانونی غرب خبر داد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا نیکاراگوئه شکایتی در مجامع بین المللی بر علیه آلمان مطرح کرده که آلمان را به حمایت از کشتار و نسل کشی فلسطینی ها در غزه متهم می کند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۳    
جبههٔ آزادی بخش میهنی ساندینیستا، یک حزب سیاسی سوسیالیست در نیکاراگوئه است. به اعضای این حزب ساندینیستا گفته می شود. نام حزب، برگرفته از نام اوگوستو سزار ساندینو است که در زمان اشغال نیکاراگوئه به دست ایالات متحده آمریکا در دههٔ 1930، رهبری مقاومت مردم نیکاراگوئه را برعهده داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت نیکاراگوئه در واکنش به تحولات اخیر خاورمیانه، همزمان با یادآوری حمله های وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین، انفعال و بی کفایتی سازمان ملل متحد را مورد انتقاد قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهور در پیامی از پیام تسلیت و ابراز همدردی رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور نیکاراگوئه با جمهوری اسلامی ایران به مناسبت شهادت جمعی از نمایندگان کشورمان در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق قدردانی کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی با قدردانی از ابراز همدردی آقای دانیل اورتگا ساآودرا رئیس جمهور و خانم روساریو موریو، معاون رئیس جمهور نیکاراگوئه با دولت و ملت ایران به مناسبت حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – نماینده نیکاراگوئه در دیوان بین المللی دادگستری که کشورش از آلمان به اتهام مشارکت در نسل کشی مردم غزه از طریق ارسال سلاح برای رژیم صهیونیستی شکایت کرده است در جلسه این دادگاه گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - وزارت امور خارجه آلمان اعلام کرد نیکاراگوئه به دنبال شکایت از برلین به اتهام مشارکت در نسل کشی مردم غزه، سفارتخانه اش را در این کشور تعطیل کرده است.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پس از شکایت دولت نیکاراگوئه علیه آلمان در دیوان بین المللی دادگستری به دلیل مشارکت در نسل کشی در غزه، این کشور آمریکای مرکزی رسماً سفارت خود را در آلمان تعطیل کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نیکاراگوئه سفارت خود را در آلمان به دلیل جانبداری برلین از رژیم صهیونیستی تعطیل کرد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دولت آلمان بار دیگر بر حمایت از رژیم صهیونیستی تاکید کرد. به گزارش گروه بین الملل حیات ، به نقل از فرانس پرس، نماینده دولت آلمان در دیوان بین المللی دادگستری در لاهه اتهامات نیکاراگوئه درباره همدستی در جنایت های غزه را رد کرد. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آلمان روز سه شنبه در برابر دیوان بین المللی دادگستری ضمن رد ادعای نیکاراگوئه مبنی بر مشارکت برلین در نسل کشی در جنگ غزه تاکید کرد که امنیت اسرائیل جوهر سیاست خارجی آلمان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۵    
در پی شکایت نیکاراگوئه از آلمان به دادگاه لاهه درخصوص تسهیل نسل کشی در غزه، امروز وکلای آلمان مقابل دادگاه حاضر شده و این شکایت را رد کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم حقوقی آلمان در دومین جلسه استماع دادگاه رسیدگی به شکایت نیکاراگوئه از این کشور به اتهام نسل کشی مدعی شد که قوانین بین المللی و بشردوستانه را نقض نکرده است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری جلسه دیوان بین المللی دادگستری با موضوع شکایت نیکاراگوئه از آلمان به دلیل تسهیل نسل کشی در غزه، معترضان طرفدار فلسطین در مقابل پارلمان آلمان تظاهرات کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، فرانچسکا آلبانیز، گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امور فلسطین با اشاره به برگزاری نخستین جلسه دیوان بین المللی دادگستری در خصوص شکایت نیکاراگوئه علیه آلمان به دلیل "تسهیل ارتکاب نسل کشی" توسط رژیم صهیونیستی علیه مردم بی گناه غزه ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حماس افزود: ما ضمن اینکه از کشورهای آزاد جهان می خواهیم در مسیر نیکاراگوئه و آفریقای جنوبی و دیگر کشورهایی قدم بردارند که حاضر نشدند چشمان خود را بر جنایات دشمن صهیونیستی در نوار غزه تحت حمایت کشورهای غربی ببندند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
جنبش حماس بامداد سه شنبه طی بیانیه ای از شکایت دولت نیکاراگوئه علیه آلمان به دیوان لاهه درباره حمایت نظامی برلین از رژیم صهیونیستی، استقبال کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: دیوان کیفری بین المللی (ICJ) جلسه استماع دو روزه خود را برای بررسی درخواست نیکاراگوئه مبنی بر اینکه باید اقدامات اضطراری علیه آلمان به دلیل حمایت این کشور از اسرائیل در جنگ غزه اعمال شود، آغاز کرد. اولین جلسه استماع در لاهه در ساعت 10صبح به وقت محلی شروع شد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده نیکاراگوئه در جلسه استماع دیوان بین المللی دادگستری، ادامه حمایت از آلمان از رژیم صهیونیستی با ارسال تسلیحات، به رغم حکم این دادگاه در ژانویه مبنی بر اینکه اسرائیل ممکن است مرتکب نسل کُشی در غزه شود، کمک به این جنایت خواند ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۰:۱۵    
دیوان دادگستری بین المللی در لاهه (آی سی جی) رسیدگی به پرونده ای را آغاز کرده است که در آن آلمان متهم شده با حمایت از اسرائیل به نسل کشی کمک کرده است. در این پرونده تاریخی، نیکاراگوئه به عنوانی شاکی ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نیکاراگوئه از دولت آلمان به دلیل تسهیل ارتکاب نسل کشی از سوی اسرائیل علیه فلسطینی ها به دیوان بین المللی دادگستری شکایت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت نیکاراگوئه امروز (دوشنبه) با تسلیم دادخواستی به دیوان بین المللی دادگستری در هلند، خواستار توقف ارسال سلاح آلمان به رژیم صهیونیستی شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۵    
حمله پلیس اکوادور به سفارت مکزیک در کیتو به منظور دستگیری معاون سابق رئیس جمهوری این کشور که از سوی دولت مکزیک، پناهندگی سیاسی دریافت کرده بود، با موج محکومیت از سوی سیاستمداران، دولت ها و سازمان های مختلف آمریکای لاتین و جهان مواجه شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شکایت نیکاراگوئه از آلمان به عنوان سومین پرونده مطرح شده در دیوان بین المللی دادگستری در سال جاری میلادی با محوریت جنگ غزه، از پرونده آفریقای جنوبی فراگیرتر است.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نیکاراگوئه با شکایت از آلمان به اتهام تسهیل اجرای نسل کشی علیه فلسطینی ها با حمایت نظامی و سیاسی از رژیم صهیونیستی، درخواست خود مبنی بر توقف صادرات سلاح های نظامی برلین به تل آویو را امروز (دوشنبه) به دیوان بین المللی دادگستری ارائه می دهد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اولین جلسه دیوان بین المللی دادگستری با موضوع شکایت نیکاراگوئه از آلمان به دلیل تسهیل نسل کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه امروز در لاهه آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده نیکاراگوئه در دیوان بین المللی دادگستری با تأکید بر حق ملت فلسطین برای تعیین سرنوشت خود گفت که آلمان با حمایت نظامی از اسرائیل، شریک نسل کشی فلسطینیان در نوار غزه است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه دیوان بین المللی دادگستری برای استماع شکایت نیکاراگوئه علیه آلمان به اتهام تسهیل نسل کشی در نوار غزه امروز در لاهه آغاز شد.