سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۱:۳۱Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیکاراگوئه»

کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در آخرین مقصد سفرش به آمریکای لاتین هاوانا پایتخت کوبا را به مقصد تهران ترک کرد. حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در رأس هیئتی سیاسی و در نخستین سفرش به آمریکای لاتین پس از حضور در نیکاراگوئه و ونزوئلا به کوبا سفر کرد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۳:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در رأس هیأتی سیاسی و در نخستین سفرش به آمریکای لاتین پس از حضور در نیکاراگوئه و ونزوئلا به کوبا سفر کرد، در مدت حضورش در هاوانا پایتخت کوبا با رئیس جمهور، وزیر خارجه و معاون نخست وزیر کوبا دیدار و گفت وگو کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان در سومین مقصد سفرش به آمریکای لاتین و پس از حضور در نیکاراگوئه و ونزوئلا و رایزنی با مقامات این دو کشور برای دیدار با مقامات عالیرتبه کوبا به هاوانا رفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۷:۳۶    
نیکاراگوئه قابلیت این را دارد که به ویترینی برای محصولات و پایگاهی برای حضور گسترده تر اقتصادی ایران در امریکای لاتین با هدف برد متقابل و مقابله با تحریم های غربی تبدیل شود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران وارد هاوانا پایتخت کوبا شد . به گزارش ایسنا، حسین امیر عبداللهیان در سومین مقصد سفرش به آمریکای لاتین و پس از حضور در نیکاراگوئه و ونزوئلا و رایزنی با مقامات این دو کشور برای دیدار با مقامات عالیرتبه کوبا وارد هاوانا شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در سومین مقصد سفرش به آمریکای لاتین وارد هاوانا شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه کشورمان عازم کوبا شد. حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه عازم هاوانا پایتخت کوبا شد. وزیر خارجه پیش از کوبا به کشور های موریتانی، نیکاراگوئه ونزوئلا سفر کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان که در دومین مقصد سفرش به آمریکای لاتین، پس از نیکاراگوئه در ونزوئلا حضور دارد و با نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا، وزرای نفت و خارجه، رئیس مجلس و معاون رئیس جمهور این کشور دیدار و درباره موضوعات مورد علاقه به گفت وگو پرداخت.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در دومین گام از سفر منطقه ای خود به آمریکای لاتین در کاراکاس با رئیس جمهور، وزیر خارجه و برخی دیگر ازمقامات ونزوئلا دیدار و گفت وگو کرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دکور جالب محل نشست وزیر خارجه نیکاراگوئه و وزیر خارجه ایران!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سفیر نیکاراگوئه در ایران با حضور در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از چندین شرکت دانش بنیان مستقر در این پارک بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قطعنامه اتحادیه اروپا علیه سپاه ، حمله پهپادی در اصفهان ، افزایش حقوق ها ، امیرعبداللهیان در نیکاراگوئه ، سفر رئیسی به ری و... از موضوعات مهم خبری (پنج شنبه و جمعه) سیزدهم و چهاردهم بهمن ماه 1401 حوزه سیاست دوازدهم بهمن ماه 1401 بود.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، گفت : ایران هیچ محدودیتی برای توسعه مناسبات با کشور دوست و برادر نیکاراگوئه ندارد. به گزارش خبرآنلاین، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار با دانیل اورتگا رییس جمهور نیکاراگوئه در جریان سفر به این کشور آمریکای لاتین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۵۶    
وزیر امور خارجه ایران در سفر به نیکاراگوئه با دانیل اورتگا رییس جمهور این کشور دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در دیدار با سفیر نیکاراگوئه در تهران گفت: این پارک دارای این ظرفیت است که فعالیت های خود را در طیف وسیعی از حوزه های علمی و تخصصی با دانشگاه ها و دولت نیکاراگوئه توسعه دهد و در این راستا تفاهم نامه ای نیز با پارک علم و فناوری دانشگاه ملی نیکاراگوئه منعقد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مقصد دوم سفرش به آمریکای لاتین و پس از سفر به نیکاراگوئه وارد کاراکاس پایتخت ونزوئلا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با رئیس جمهور نیکاراگوئه گفت: طرف آمریکایی همچنان پیگیر مذاکره و گفتگو با ایران است. از جمله اصرار فراوانی بر مذاکره مستقیم با ایران دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۲    
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در دیدار با دانیل اورتگا، رئیس جمهور نیکاراگوئه ضمن اشاره به ایستادگی ملت ایران در مقابل زیاده خواهی های آمریکا، گفت طرف آمریکایی همچنان پیگیر مذاکره و گفت وگو با ایران است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در نیکاراگوئه حضور دارد، عصر پنجشنبه به وقت محلی در دیدار دانیل اورتگا رئیس جمهور نیکاراگوئه ضمن ابراز خرسندی از حضور در ماناگوآ عنوان کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در دیدار با رئیس جمهور نیکاراگوئه به زیاده خواهی های آمریکا در طول این چند سال اشاره و گفت: ملت ایران همیشه در مقابل این زیاده خواهی ها ایستادگی کرده و پیشرفت های چشمگیری نیز داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری نیکاراگوئه ایستادگی ایران در برابر تحریم های ظالمانه را ستود و از بی عملی سازمان ملل دربرابر چنین اقدامات یکجانبه ای انتقاد کرد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در ادامه سفر منطقه ای خود به آمریکای لاتین ، نیکاراگوئه را به مقصد ونزوئلا ترک کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفرش به آمریکای لاتین پس از دیدار و گفت وگو با مقامات نیکاراگوئه راهی ونزوئلا شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۷:۵۱   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، گفت : ایران هیچ محدودیتی برای توسعه مناسبات با کشور دوست و برادر نیکاراگوئه ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۵:۵۱    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بارییس جمهور نیکاراگوئه دیدار و رایزنی کرد. .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور نیکاراگوئه گفت: دبیرکل سازمان ملل و نهادهای حقوق بشری سازمان ملل ابزاری در دست امپریالیسم هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با دانیل اورتگا رئیس جمهور نیکاراگوئه دیدار و گفت وگو کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۴:۰۱    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران وضعیت نیکاراگوئه را روبرو رشد ارزیابی کرد و گفت: این کشور در مسیر توسعه قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار رئیس مجلس نمایندگان نیکاراگوئه بر تشکیل کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور در ماه های آینده به منظور پیشبرد هر چه بهتر مناسبات اقتصادی و تجاری تأکید کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۳:۲۲    
وستاوو پورراس رئیس مجلس نمایندگان نیکاراگوئه با اهدا کتاب به وزیر امور خارجه ایران از تلاش های وی تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۳:۱۸    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه از پالایشگاه رویای آرمانی سیمون بولیوار در میرامار واقع در یکصد کیلومتری ماناگوآ پایتخت نیکاراگوئه بازدید کرد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه کشورمان با رئیس مجلس نمایندگان نیکاراگوئه دیدار کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در سفر به نیکاراگوئه با گوستاوو پورراس، رئیس مجلس نمایندگان این کشور دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۰    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه گفت دیروز و امروز توافق های مهمی میان دو کشور حاصل شد که اجرای آن ها نیازمند حمایت پارلمان های دو کشور است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه نیکاراگوئه در دیدار همتای ایرانی خود با اشاره به روابط دوستانه و برادرانه بین ایران و نیکاراگوئه ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور بیش از پیش گسترش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نخستین سفرش به آمریکای لاتین وارد ماناگوآ پایتخت نیکاراگوئه شد.در این سفر یاداشت تفاهم مکانیسم همکاری و مشورت های سیاسی بین وزارتخانه های امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و نیکاراگوئه توسط حسین امیرعبداللهیان و دنیس مونکادا وزیر خارجه نیکاراگوئه امضا شد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان وزیر خارجه جمهوری اسلامی در نشست مشترک با همتای نیکاراگوئه ای خود گفت: در چارچوب دکترین سیاست خارجی ایران نگاه به آمریکای لاتین مورد توجه جدی ما است. ما شاهد سرعت و گسترش مناسبات دو کشور ایران و نیکاراگوئه هستیم.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیس مونکادا وزیر خارجه نیکاراگوئه در جمع خبرنگاران در بدو ورود حسین امیر عبداللهیان همتای ایرانی خود گفت که دو کشور برادر و انقلابی با هم در یک مسیر و با امید به ساختن آینده ای بهتر حرکت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در نخستین سفرش به آمریکای لاتین وارد پایتخت نیکاراگوئه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یادداشت تفاهم مکانیزم همکاری و مشورت های سیاسی بین وزارت خانه های امور خارجه ایران و نیکاراگوئه به امضا رسید.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه نیکاراگوئه در بدو ورود امیرعبداللهیان به این کشور ضمن تأکید بر تقویت روابط با جمهوری اسلامی ایران گفت: به مبارزه مشترک برای داشتن دنیای چندقطبی و برقراری صلح و امنیت ادامه می دهیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیران خارجه ایران و نیکاراگوئه یادداشت تفاهم مکانسیم همکاری و مشورت های سیاسی امضا کردند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در دیدار با وزیر خارجه نیکاراگوئه گفت: در چارچوب دکترین سیاست خارجی متوازن دولت جمهوری اسلامی ایران نگاه به آمریکای لاتین و دوستان و متحدان ما در این بخش از جهان مورد توجه جدی ماست.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات نیکاراگوئه وارد ماناگوآ پایتخت این کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان که برای دیدار و گفت وگو با مقامات نیکاراگوئه ای در راس هیئتی سیاسی به ماناگوا سفر کرده است، چهارشنبه شب با دنیس مونکادا وزیر خارجه نیکاراگوئه دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۷:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه نیکاراگوئه در دیدار امیرعبداللهیان گفت: مجددا بر همبستگی و حمایت از دولت دوست و برادر ایران در قبال تحریم ها و تهاجمات غیرعادلانه قدرت های غربی تأکید می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان در اولین مرحله از سفر خود به آمریکای لاتین وارد ماناگوا پایتخت نیکاراگوئه شد و مورد استقبال رسمی وزیر خارجه این کشور قرار گرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران: در چارچوب دکترین سیاست خارجی ایران نگاه به آمریکای لاتین مورد توجه جدی ما است. ما شاهد سرعت و گسترش مناسبات دو کشور ایران و نیکاراگوئه هستیم.