دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۵۸May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه طالبان»

خبرگزاری جمهور   ۳ ساعت پیش    
وزارت امور داخله گروه طالبان تلویحی تایید کرده که رئیس عمومی گذرنامه ها از سوی ملا هبت الله رهبر این گروه در قندهار بازداشت شده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۳    
ملا عبداللطیف منصور سرپرست وزارت آب و انرژی گروه طالبان با شماری از بزرگان ولسوالی قره باغ ولایت غزنی دیدار کرده و گفته مطالعات تخنیکی بند زردالو این ولایت به زودی آغاز می شود.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت معادن و پترولیم گروه طالبان اعلام کرده که شرکت های ایران روی گاز افغانستان سرمایه گذاری می کنند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۴۳    
مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی گروه طالبان با نمایندگان اتحادیه متخصصین خارج مرز، دیدار کرده و گفته افغانستان در هر حالت به متخصصین نیاز دارد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۰    
مولوی صدراعظم عثمانی، معین زراعت و مالداری، وزارت زراعت، آبیاری و مالداری گروه طالبان با فاضل آکین اردوغان رئیس موسسه تیکا ترکی دیدار کرده و گفته با کاهش کشت کوکنار در افغانستان اقتصاد دهاقین ضعیف شده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری گروه طالبان می گوید که این گروه تلاش دارد تا افغانستان را به پروژه یک کمربند یک راه چین وصل سازد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۷    
نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت گروه طالبان با مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی این گروه دیدار کرده و ادعا نموده که سرمایه گذاران روسی علاقه مند سرمایه گذاری در افغانستان هستند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۲    
بانک مرکزی تحت کنترل گروه طالبان اعلام کرده که هیات این بانک به دعوت رسمی کشور مالیزیا، جهت اشتراک در کنفرانس بین المللی سالانه مجمع بین المللی اقتصاد و مالی اسلامی به آن به مالیزیا سفر کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۲    
وزارت امور داخله گروه طالبان اعلام کرده که یک کارخانه ی پمپ سازی در ولایت قندهار در اثر اتش سوزی حریق شده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان گروه طالبان اعلام کرده که بیش از یک هزار تن مهاجر افغان به گونه ی اجباری از پاکستان اخراج شدند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۳    
وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان گروه طالبان اعلام کرده 21 تن زندانی افغان از زندان های پاکستان آزاد شده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۰۳    
مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی گروه طالبان با ذبیح الله مجددی پسر حضرت صبغت الله مجددی و شمار دیگری از بزرگان قومی، دیدار کرده و ادعا کرده که کشور به سوی ثبات در حرکت است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد بن عبدالعزیز الخلیفی معاون وزیر امور خارجه قطر با ملا عبدالغنی برادر معاون اقتصادی گروه طالبان دیدار کرده و خواستار شرکت این گروه در سومین نشست دوحه شده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۰    
مولوی محمد یعقوب سرپرست وزارت دفاع گروه طالبان محمد بن عبدالعزیز الخلیفی وزیر دولت قطر در کابل دیدار کرد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۵    
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری گروه طالبان با شیخ محمد بن عبدالعزیز الخلیفی وزیر دولت کشور قطر دیدار کرده و از قطر خواسته که روی معادن افغانستان سرمایه گذاری کند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۵    
شفقنا افغانستان – هبت الله آخندزاده، رهبر طالبان، با تأخیر بیش از دو ماه، بودجه ملی سال مالی 1403 افغانستان را تأیید کرد؛ اما نبود آمار و ارقام مشخص از این بودجه، نگرانی ها در مورد عدم شفافیت، توازن و تأمین عدالت را افزایش داده است. ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۰    
مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی گروه طالبان تاکید کرده که به خاطر اصلاح فکری، برای نسل جدید در روشنایی ارزش های دینی و ملی، کتاب ها، مقالات و برنامه ها و ویدیوهای اصلاحی در شبکه های اجتماعی در اختیار آنان قرار گیرد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۵    
کمیسیون گروه طالبان برای رسیدگی به مشکلات مهاجرین عودت کننده اعلام کرده که این گروه روی ایجاد پارک صنعتی برای مهاجرین عودت کننده صحبت کردند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
هیات گروه طالبان به ریاست ملا عبدالغنی برادر معاون اقتصادی این گروه در مراسم تشییع پیکر آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فقید جمهوری اسلامی ایران در تهران شرکت کردند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۰۵    
مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی گروه طالبان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران مراتب تسلیت خویش به خاطر جان باختن آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران،امیر حسین عبدالهیان وزیر امور خارجه، آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز و ملک رحمتی والی آذربایجان شرقی آن کشور را در کتاب تعزیت امضا کرد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ملا عبدالغنی برادر معاون اقتصادی و امیرخان متقی سرپرست وزارت امور خارجه گروه طالبان جهت شرکت در مراسم تشییع جنازه رئیس جمهور ایران عازم تهران شدند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۰    
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری گروه طالبان از لیسه عالی حبیبیه شهر کابل بازدید کرده و گفته این گروه تلاش دارند که با اصلاح نصاب مدارس را درکشور توسعه دهند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۰    
ملا هبت الله آخوند زاده رهبر گروه طالبان در فرمان جدید خود قوماندان های امنیه ولایات کنر، بغلان و تخار را تغییر و تبدیل کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه طالبان اعلام کرده که رهبر این گروه بودجه مالی سال 1403 را توشیح کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۵    
گروه طالبان اعلام کرده که معاون اقتصادی و سرپرست وزارت امور خارجه این گروه در مراسم تشییع جنازه رئیس جمهور ایران شرکت می کنند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۹    
وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان گروه طالبان اعلام کرده که یک باب مرکز صحی را برای عودت کنندگان و بیجاشدگان در کابل افتتاح کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۴    
دین محمد حنیف سرپرست وزارت اقتصاد گروه طالبان با خانم روزمیری دیکارلو معاون سر منشی سازمان ملل متحد در امور سیاسی، خانم روزا اوتونبایوا نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در افغانستان، مارکوز پوتزل معاون نماینده سرمنشی درامور سیاسی دیدار کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۷    
گروه طالبان اعلام کرده که شرکت هوایی ترکیش ایرلاینز پرواز های خود را به میدان هوایی کابل از سر گرفته است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۶    
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری گروه طالبان با محمد یعقوب عبدالرحمان اکه والی این گروه برای ولایت سرپُل دیدار کرده و گفته که این گروه در جهت رفع مشکلات مردم تعهد دارد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه گروه طالبان با سرپرست سفارت جمهوری اسلامی ایران مقیم کابل دیدار کرده و نقش رئیس جمهور ایران را در توسعه همکاری های منطقه ی ارزشمند خواند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس الوزرای گروه طالبان جان باختن رئیس جمهور ایران را تسلیت گفته می گوید این گروه و مردم افغانستان عمیقاً از جان باختن رئیس جمهور ایران متاثر هستند
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۳    
معاون سیاسی گروه طالبان جان باختن سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، جمهوری اسلامی ایران را به مردم و حکومت ایران تسلی گفت.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه گروه طالبان در اعلامیه ی گفته که با بیم و امید سرنوشت چرخبال رئیس جمهور ایران را دنبال می کنیم.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۷    
نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت گروه طالبان با ماکیشوف چنگیز معین وزارت تجارت قرقیزستان دیدار و کرده و دو طرف روی روابط تجارتی میان این گروه و قرقیزستان صحبت کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۷    
مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی گروه طالبان با شماری از بزرگان قومی و متنفذین ولایات پکتیکا و پکتیا دیدار کرده و گفته هر کسی می تواند خواست های خویش را به گونه صریح بیان کند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۷    
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری گروه طالبان با مسوولان مؤسسه خیریه ای هاها دیدار کرده و گفته که این گروه برای فعالیت های بشردوستانه تسهیلات لازم را فراهم می کنند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت گروه طالبان با کاظم جلالی، سفیر ایران مقیم مسکو، داود میرزاخانی، سرقنسول ایران مقیم کازان و شماری از شرکت های اشتراک کننده ایرانی در نمایشگاه تجاری فورم کازان دیدار کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۷    
ملا عبدالغنی برادر معاون اقتصادی گروه طالبان با آسیب دیدگان سیلاب های هفته گذشته ولایت بغلان دیدار کرده و گفته که پس از تکمیل سروی کمک های خویش را آغاز می کنیم.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۲    
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری گروه طالبان از شفاخانه ی جمهوریت بازدید کرده و گفته که امارت طالبان در جهت ارایه خدمات صحی معیاری متعهد است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۷    
وزارت دفاع گروه طالبان اعلام کرده که جنگجویان این گروه بیش از پنج هزار جریب زمین کشت کوکنار را در بدخشان تخریب کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۲    
مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری گروه طالبان تلویجاً به فاصله میان مردم و این گروه اعتراف کرده و گفته بدون ساده سازی ادارات دولتی نمی توانیم فاصله هامیان امارت و مردم را کاهش دهیم.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
جاوه شنیگ سفیر چین در کابل با مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی گروه طالبان دیدار کرده و این طالب را در نشست ترانس هیمالیا که در چین برگزار می شود دعوت کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۷    
ملا عبدالغنی برادر معاون اقتصادی گروه طالبان در ولسوالی برکه ولایت بغلان با مشعل الهاجری رئیس کمک های بشردوستانه قطر دیدار و گفته همکاری های آن کشور باعث گسترش با این گروه می شود.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۶    
روزنامه دیلی تلی گراف با نشر گزارشی جدید از افغانستان، گفته که برخی مقام های گروه طالبان از ممنوعیت کشت خشخاش توسط رهبر این گروه، به صورت مخفیانه سود مالی می برند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۶    
اداره ملی احصائیه و معلومات گروه طالبان اعلام کرده که ارزش صادرات و واردات سال گذشته به 10.3 میلیارد دالر رسیده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۱    
تاکایوشی کورومیا سفیر جاپان مقیم کابل با مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی گروه طالبان دیدار کرده و گفته جهان می خواهد از طریق گفتگو برای مشکلات افغانستان راه حل را جستجو نماید.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۱    
جورج مورییرا داسیلوا رئیس اجرائیوی اداره خدمات پروژه یی سازمان ملل متحد (UNOPS) با مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری گروه طالبان دیدار کرده و گفته به 1.3 میلیون افغان کمک های پروژه مساعدت های اجتماعی را ارایه کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۷:۴۶    
وزارت صنعت و تجارت گروه طالبان اعلام کرده که سرپرست این وزارت جهت اشتراک در پانزدهمین فورم بین المللی اقتصاد روسیه و جهان اسلام به جمهوری تاتارستان رفته است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۱    
ملا عبدالغنی برادر معاون اقتصادی گروه طالبان در جریان سفرش به ولایت بغلان با اعضای شورای علمای این ولایت دیدار کرده و گفته که کمک به مردم مسوولیت این گروه است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۶    
مولوی امیرخان متقی سرپرست وزارت امور خارجه گروه طالبان با تاکویوشی کورومیا سفیر جاپان دیدار کرده و گفته که تعاملات ما با کشور های منطقه بیشتر شده است.