دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۰:۵۷Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسماعیل هنیه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در صدر هیأتی بلندپایه وارد پایتخت مصر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۶:۲۵    
در بیانیه جنبش حماس آمده است، هیئت همراه اسماعیل هنیه را صالح العاروری، خالد مشعل، خلیل الحیه و روحی المشتهی تشکیل می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
براساس اعلام منابع فلسطینی، هیاتی بلندپایه از جنبش مقاومت اسلامی حماس به ریاست اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش به دعوت رسمی مصر وارد قاهره شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش در گفتگو با طلال ناجی دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین - فرماندهی کل، شهادت پنج نفر از مبارزان این گروه را در تجاوز رژیم صهیونیستی به مواضع آن ها در مرز لبنان تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، در تماسی تلفنی با رجب طیب اردوغان، پیروزی مجدد او در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه را تبریک گفت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس سه شنبه شب در تماس تلفنی پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت و بهترین آرزوها را برای ترکیه در زمان سکانداری وی آرزو کرده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و اسماعیل هنیه پیروزی رجب طیب اردوغان را به وی و همه اقشار مردم ترکیه تبریک گفتند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در سخنانی گفت که پیام سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه بیانگر موضع رهبر معظم انقلاب و پایبندی ایران به حمایت بدون محدودیت از مقاومت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به پیام سردار قاآنی بعد از نبرد اخیر غزه پاسخ داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس در پاسخ به پیام سردار قاآنی به حمایت های بی دریغ ایران از مقاومت فلسطین اشاره کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس از جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان به خاطر حمایت از مقاومت فلسطین قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس با زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تلفنی گفتگو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مهر : اسماعیل هنیه ، رئیس دفتر سیاسی حماس به تمجید از حمایت ایران و حزب الله از مقاومت فلسطین پرداخت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جنبش حماس از حمایت های ایران و حزب الله لبنان از مقاومت فلسطین در جنگ اخیر غزه تشکر ویژه کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در گفتگوی تلفنی وزیر خارجه کشورمان با اسماعیل هنیه، آخرین تحولات فلسطین و تهاجم اسرائیل به غزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در تماس های جداگانه با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و زیاد نخاله، دبیر کل جنبش جهاداسلامی فلسطین به بررسی تازه ترین تحولات میدانی فلسطین پس از تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
در تماس تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین- حماس، آخرین تحولات فلسطین و تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین چهارشنبه شب تحولات مربوط به فلسطین و تنش های اخیر را بررسی کردند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس سه شنبه شب با چندین کشور عربی برای مقابله با تهاجم اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه به صورت تلفنی گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس برای توقف تجاوز به غزه با سران مصر و قطر تماس گرفت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه در تماس تلفنی با زیاد النخاله شهادت عدنان خضر اسیر فلسطینی را تسلیت گفت و تاکید کرد: نبرد ما با دشمن صهیونیستی ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۷    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در تماسی تلفنی با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین درباره شهادت خضر عدنان، فرمانده این جنبش در زندان رژیم صهیونیستی گفت وگو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۰:۲۸    
ایسنا: جنبش حماس از سفر قریب الوقوع اسماعیل هنیه به تهران خبر داد. به گزارش سایت رسمی جنبش حماس، حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران و اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس اخیرا گفت وگوی تلفنی باهم داشتند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۴    
شفقنا- رهبر حماس پس از پذیرش دعوت ایران گفت: به تهران سفر می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه آی24؛ هنیه ضمن تشکر و قدردانی از این دعوت، پذیرفتن دعوت و قصد خود برای رفتن به تهران را تایید کرد. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۱    
جنبش حماس از سفر قریب الوقوع اسماعیل هنیه به تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
جنبش حماس از سفر قریب الوقوع اسماعیل هنیه به تهران خبر داد.
تیک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از سفر اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش به ایران در آینده نزدیک خبر داد. حماس به اشاره به گفت وگوی تلفنی اخیر هنیه و حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جنبش حماس با صدور بیانیه ای از سفر قریب الوقوع رئیس دفتر سیاسی این جنبش به ایران بنا به دعوت وزیر خارجه کشورمان خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با انتشار جزئیات جدیدی از گفت و گوی تلفنی اخیر اسماعیل هنیه و وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، خبر داد که هنیه دعوت طرف ایرانی را پذیرفته و به زودی به ایران سفر خواهد کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۱:۳۴    
خبرگزاری صفای فلسطین مدعی شد اسماعیل هنیه رئیس دفترسیاسی حماس دعوت نامه رسمی را به منظور سفر به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری دریافت کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۰:۳۳    
شفقنا- جنبش مقاومت فلسطین(حماس) با انتشار بیانیه ای به جزئیات گفت وگوی اخیر اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران پرداخت. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امور خارجه ایران در تماس تلفنی با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) فرارسیدن عید سعید فطر را به ایشان، مقاومت و ملت فلسطین تبریک گفت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۵:۰۳   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی با رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین- حماس فرارسیدن عید سعید فطر را به وی، مقاومت و ملت فلسطین تبریک گفت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۵    
شفقنا- خبرگزاری آناتولی ترکیه از قول یک منبع آگاه فلسطینی فاش کرد: یک هیات بلندپایه از جنبش حماس به ریاست اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش شامگاه دوشنبه پس از سالها وارد عربستان سعودی شد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۷    
هیاتی از جنبش حماس به ریاست اسماعیل هنیه در نخستین سفر خود پس از سال ها وارد عربستان شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هیئتی از مقامات بلندپایه حماس به ریاست اسماعیل هنیه در نخستین سفر خود پس از سال ها وارد عربستان سعودی شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایران پرس: اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس و خالد مشعل، رئیس پیشین این دفتر که هر دو در سال های گذشته ساکن قطر بوده اند، روز یک شنبه 27 فروردین در صدر هیئت بلندپایهٔ حماس وارد ریاض عربستان شدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
این روزنامه قطری، بامداد امروز، مدعی شد که اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس در صدر این هیأت وارد عربستان خواهد شد و موسی ابو مرزوق مسئول روابط بین الملل، زاهر جبارین مسئول دفتر اسرا و جانبازان و خالد مشعل رئیس حماس در خارج از مرزهای فلسطین او را همراهی خواهند کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۰    
قطار تغییر سمت گیری سیاست های منطقه ای ریاض به ایستگاه حماس رسیده است و خبرها از سفر روز یکشنبه اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی و خالدمشعل رهبر حماس در خارج فلسطین به عربستان با هدف احیای روابط طرفین و بررسی وضعیت زندانیان فلسطینی در عربستان حکایت دارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سفر اعلام شده امروز هیاتی از جنبش حماس به سرپرستی ریاست اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش به شهر ریاض پایتخت عربستان نگرانی محافل رسانه ای رژیم صهیونیستی را به همراه داشته است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با تاکید بر وحدت در فلسطین اشغالی گفت که ملت فلسطین برای بیرون راندن اشغالگران، راهی جز تداوم مقاومت ، پایداری و نبرد ندارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
منابع آگاه از سفر هیأتی از سوی حماس به ریاست اسماعیل هنیه و با حضور خالد مشعل به عربستان سعودی برای دیدار با مسئولان ریاض خبر دادند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
منابع فلسطینی گزارش دادند که اسماعیل هنیه و خالد مشعل از رهبران جنبش حماس امروز یکشنبه به عربستان سعودی سفر می کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد که رژیم صهیونیستی با توجه به گسل های داخلی در مسیر فروپاشی قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و جمعی از اعضای ارشد این جنبش دیگر و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دیدار دبیرکل حزب الله لبنان و هیئت حماس به ریاست اسماعیل هنیه نگرانی سران و رسانه رژیم صهیونیستی را برانگیخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دیدار دبیرکل حزب الله لبنان و هیئت حماس به ریاست اسماعیل هنیه خشم سران رژیم صهیونیستی را برانگیخت.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس ) با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری العهد، هیاتی از جنبش حماس به ریاست اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش روز یکشنبه به دیدار سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در بیروت رفت. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای امروز (یکشنبه) از دیدار و گفت وگوی رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و دبیرکل حزب الله لبنان در بیروت خبر دادند. به گزارش ایسنا، شبکه المنار امروز اعلام کرد که سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان میزبان اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و صالح العاروری ...