چهارشنبه ۰۸ آذرساعت ۰۸:۳۸Nov 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نصرت الهی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه از عمر آمریکایی ها و رژیم غاصب صهیونیستی چیزی باقی نمانده است، گفت: طبق باورهای قرآنی نصرت الهی در پیش است و به زودی رژیم کودک کش صهیونیستی شاهد جشن پیروزی غزه خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۷    
مسئول بسیج اقشار و متخصصین سپاه عاشورا گفت: تنها رمز موفقیت امت اسلامی، اطاعت محض از رهبری و اتحاد تا رسیدن به نصرت الهی و شکست استکبار جهانی است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۸    
فهرست اخبار زیرنویس1 فراز و نشیب های بنی اسرائیل2 ذلت، نتیجه تکیه به غیرخدا3 ویژگی های دو افساد بزرگ بنی اسرائیل4 توحید افعالی5 خداوند با کسی خویشاوندی ندارد!6 حقیقت شفاعت7 اتکا به خدا؛ روح همه ادیان8 ایمان ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۱:۳۰    
تبریز- فرمانده سپاه کلیبر گفت: حضور بسیج در صحنه ها و بزنگاه ها و بحران ها اقتدار می آورد و روند سریع آرمان انقلاب را بیمه می کند زبان ها و کلمات در قدردانی از حرکت بسیج قاصر و جزای آن با نصرت الهی سازگار است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه بسیج فرمول حل همه مسائل لاینحل ما است، گفت: بسیج کارآمدترین و نتیجه بخش ترین نهادی است که سخت ترین و بحرانی ترین مسائل جامعه ما به واسطه آن آسان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریزی ها امروز هم آمده بودند تا با چهره هایی مغموم از اندوه سنگین جنایات علیه فلسطینیان مظلوم و محصور در چنگال دژخیمان صهیون اما مصمم به مقاومت و مطمئن به نصرت الهی یکصدا فریاد برآورند که فلسطین امروز نه تنها مسئله اول جهان اسلام که موضوع نخست همه افکار عمومی و آزادی خواهان عالم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین گفت: شرایط امروز غزه و فلسطین و نسل کشی مظلومان توسط صهیونیست ها، دردناک است اما امید داریم با توجه به وعده نصرت الهی که در قرآن آمده، شکست باطل محقق شود و شاهد پیروزی جبهه مقاومت در تمام دنیا باشیم .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه به زودی نصرت الهی بر مردم فلسطین نازل و غزه به مدفن صهیونیست ها تبدیل می شود، گفت: رژیم جعلی اسرائیل همچون حیوان در حال مرگ، رفتاری دیوانه وار دارد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۱:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی عصر قانون محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست صبح امروز یکشنبه 21 آبان شورای مدیران این وزارتخانه، ضمن تسلیت شهادت مردم مظلوم غزه و همدردی با آنان ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سردار سلامی با اشاره به آیه ای از قرآن که نصرت مؤمنان را نوید داده است، افزود: آیات قرآن برای یک مورد نیست و نشانه های حقانیت یک جریان هستند و همین یک آیه کافی است که نصرت الهی با جوانان فلسطینی تا پایان این مساله همراه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سردار غیاثی گفت: امروز باور به پیروزی در میان مردم غزه موج می زند و این برخاسته از ایمان آن ها به پروردگار است که می تواند نصرت الهی را نیز شامل حال آن ها کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: اتفاقات اخیر در فلسطین صحنه هایی حیرت آور از توسل مردم مقاوم غزه به نصرت الهی را پیش چشم جهانیان قرار داده و موجب بیداری جهانی در خصوص ماهیت اصلی رژیم صهیونیستی شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرادپور با بیان اینکه چرایی پیروزی جبهه مقاومت در جنگ با اسرائیل باید تبیین شود، گفت: در برهه کنونی باید مفهوم پیروزی از دیدگاه اسلام تبیین شود چرا که نصرت الهی مبنی بر پیروز جبهه حق علیه باطل درست است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه گفت: کشورهای اسلامی و عربی باید به وظیفه خود در قبال فلسطین عمل کنند چون در غیر این صورت نصرت الهی شامل حال آنان نخواهد شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۴:۱۳    
روزنامه ایران: جبهه مقاومت با داشتن خاستگاه مطمئنی چون جمهوری اسلامی و با پرچمدارانی همچون شهید سلیمانی و مجاهدانی همچون سید حسن نصرالله و نیروهای جان بر کف مقاومت اسلامی و حماس در فلسطین راهی را آغاز کرده است که نصرت الهی را به دنبال خواهد داشت و این نسخه درمان بخش می تواند دایره نظام سلطه را ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۲۳:۱۴    
سرهنگ پاسدار مهدی عزیزی در مراسم راهپیمایی روز ملی استکبار ستیزی رودبار ،13 آبان را سالروز نصرت الهی و پیروزی انقلاب دوم، نقطه عطف مبارزه دائمی با استکبار جهانی و ابر شیطان تروریسم پرور آمریکای جنایتکار بیان کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رضانیا با بیان اینکه 15 مهرماه روز معجزه الهی است و هیچ وقت از حافظه تاریخی جهان حذف نخواهد شد چون روز نصرت الهی برای فلسطین بود، گفت: امروز نیاز نیست ایران با شما بجنگد چون سیدحسن نصرالله و حزب الله آماده نبرد با شما هستند و سخنان سید مقاومت لرزه بر اندام اسرائیل ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسماعیل تدینی با بیان اینکه زنده شدن وجدان های بیدار در سراسر دنیا روز به روز افول آمریکا و اسرائیل را سریع تر خواهد کرد، گفت: ایمان و اتحاد ملت های مسلمان شرط برخورداری از نصرت الهی است و باعث موفقیت و نتیجه دادن مقاومت مردم فلسطین خواهد شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ابوعبیده سخنگوی گردان های قسام اعلام کرد رژیم صهیونیستی فقط در صورت آزادی تمامی اسرای در بند خود می تواند، آزادی اسرای صهیونیست را به چشم ببیند.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۶    
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛ یقین داریم نصرت الهی با مردم مظلوم فلسطین است و اسرائیل به نقطه ی انتحار رسیده. هر برگ ننگینی که بر مصحف تجاوزات صهیونیستها ملحق می شود، بر نفرت مردم جهان می افزاید و اسرائیل به فنا و نابودی نزدیکتر می گردد. ...
امید لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۰۰:۱۰    
به گزارش امید لرستان، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی عصر امروز در دیدار با جمعی از دانشجویان و کارکنان بسیج دانشجویی لرستان، با تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهارکرد: پیروزی انقلاب اسلامی عطیه الهی برای تمام مسلمانان و آزادمردان جهان بود. ...
حج   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین هادی اکبری سخنران مراسم تواصی به حق در بعثه مقام معظم رهبری، در باره مصادیق نصرت و مدد الهی سخن گفت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۲    
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه سران استکبار به ویژه اسرائیل محاکمه می شوند گفت: پیروزی عملیات طوفان الاقصی نصرت الهی بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: این وعده نصرت الهی است که جبهه مقاومت اسلامی بر صهیونیست ها پیروز شوند و دل های غمگین به این شکل تسکین پیدا کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سمیرم گفت: خداوند به ما وعده داده که اگر مؤمنین و شیعیان بر سر ایمان خود بایستند، نصرت الهی نزدیک است
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: عملیات فرزندان حاج قاسم سلیمانی در سرزمین های اشغالی، کاملا درست و بلا مانع بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
طلاب اهل سنت شهرستان سنندج با صدور بیانیه ای عمل وحشیانه رژیم صهیونیستی در بمباران بیمارستان غزه و شهادت بسیاری از مردم بی دفاع این شهر محکوم نموده و عنوان کردند: ان شاءالله با وحدت جهان اسلام در مقابل کفر جهانی و اسرائیل غاصب صهیونیستی و حمایت ازملت مظلوم فلسطین نصرت الهی نزدیک است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه خارگ گفت: وعده نصرت الهی برای مظلومان که با قیام و مقاومت به نصرت دین خدا می پردازند قطعی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه /حجت الاسلام والمسلمین ایزدهی گفت: در حوزه سنت های الهی می بینیم سنت هایی هستند که به تعبیر الهی تغییرناپذیرند و حتما اتفاق می افتند. یکی از این مباحث، بحث پیروزی و نصرت الهی است که قطعی است و در آیات متعددی آنها را بیان کرده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی یادآوری و توجه به نعمت نصرت الهی را مهم عنوان کرد و گفت: قرآن می فرماید اگر به سه سلاح ایمان، تقوا و توکل مسلح شوید، این دست استعماری و شیطانی را قطع می کنیم و امروز تجلی انقلاب اسلامی در مقاومت فلسطین، لبنان و نیجریه است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۰۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری امام جمعه موقت تهران و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در جلسه شرح و تفسیر صحیفه سجادیه در مجموعه فرهنگی سرچشمه یادمان شهدای هفتم تیر برگزار شد اظهار داشت ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۳    
حوزه/ اتفاقی که در حوزه فلسطین شاهد بودیم یک معجزه بزرگ و بی سابقه بود و به تعبیر ساده تر و همه باور، اتفاقی که در چند روز گذشته رخ داد در ادبیات غربی و در چشم آنها شاید مانند یک فیلم هالیوودی بود و اگر در چارچوب باورهای دینی و اعتقادی خودمان هم تعریف کنیم ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۵:۱۶    
امام خامنه ای: به خداوند توکّل کنید، وعده ی نصرت الهی را باور کنید؛ اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وقتی که رزمندگان فلسطینی رسیدند همه اینها خواب بودند که این چیزی جز نصرت الهی نیست. نصرتی که بر چشمان اینها پرده ای از نابینایی کشید تا جنود الهی را نبینند. سامانه اطلاعاتی رژیم یک واقعیتی آشکار است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیای با بیان اینکه ایستادگی در برابر ظلم حتما با نصرت الهی همراه خواهد بود، گفت: با مقاومت فلسطینیان، شکستی به صهیونیست ها وارد شد که قابل جبران نیست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی گفت: اگرچه ما از هیچ جنگی در هیچ جای دنیا استقبال نمی کنیم اما دفاع از ساکنان مظلوم و مالکان فلسطین اشغالی را امری شرعی و مقدس می دانیم و یقیناً و قطعاً این جنگ نصرت الهی را برای مردم فلسطین در پی خواهد داشت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
امروز روز تقویت امید به پیروزی و وعده حق خداوند سبحان درباره نصرت الهی همه ملت های اسلامی است؛ آنها که برای حمایت از قهرمانان فلسطینی و نشان دادن خشم خود علیه حاکمان حامی عادی سازی روابط به خیابان ها آمدند. امروز روز سرنگونی عادی سازی روابط است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس نوشت: پس از توقف عملیات رمضان در دشت های شرق بصره در برابر نیروی زرهی دشمن، انتخاب منطقه ای کوهستانی و محدودتر برای اجرای عملیات، لازمه حفظ ابتکار عمل نیروهای جمهوری اسلامی دانسته شد تا نقاط قوت خودی و ضعف دشمن در زمین های ناهموار ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۲    
محمد جواد قهرمانی معاون پیشین فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در در گفتگو با خبرنگار سرویس بین الملل پایگاه خبری شهدای ایران ، در خصوص سکوت و ترس استراتژیک کابینه اسرائیل در مقابله با حماس گفت: امروز نصرت الهی را در سیمای جبهه مقاومت شاهد هستیم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتقاضه فلسطین مجلس در بیانیه ای تاکید کرد که ملت قهرمان و مقاوم فلسطین بار دیگر حماسه ای جاوید آفرید و با ابتکاری عظیم و بهره مندی از نصرت الهی مسیر و تاریخ منطقه و فلسطین را وارد مرحله سرنوشت ساز و جدیدی کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
هدف اصلی سوره انفال را بیان شرایط بهره مندی مؤمنان از امدادهای غیبی و نصرت الهی دانسته اند که مهم ترین شرط آن اطاعت از خدا و رسولش است و در کنار آن به نتایج این اطاعت و سرپیچی از فرمان خدا اشاره می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کارگاه طرح اعتلا با حضور معاون امور مجلس، مدیر کل امور ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی، دبیر کمیته علمی علوم و جنگ شناختی، ریاست واحد یزد، مسئولان و کارکنان منطقه 4 در دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندارگیلان: جنگ تحمیلی 8 ساله صف آرایی جبهه باطل برابر حق بود که ملت ایران با سلاح ایمان و نصرت الهی به پیروزی رسید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گناوه در مراسم یادواره شهدای بهداشت ودرمان گناوه گفت:رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس با اعتقاد به نصرت الهی و توکل به خدا در مقابل دشمن ایستادند
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی بر این باور است از میلاد پیامبر خوبی ها حضرت عبدالله اعظم(ص) تا امروز آنچنان پدیده درخشش اندیشه دینی در فراز و فرود حوادث خود را به نقطه امروز رساند که می توان از شعب ابی طالب تا دفع تجاوز از کشور و منطقه، نصرت الهی را در این گام های بلند زمانی به عینه شاهد بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۲:۱۱    
بیش از 40 سال است روز های آغاز جنگ تحمیلی را باعنوان هفته دفاع مقدس یادآوری می کنیم و به خود متذکر می شویم اگر به خدا اعتماد داشته باشیم اگر استقامت کنیم، نصرت الهی خواهد رسید.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
خداوند در قرآن وعده داده که اگر ملتی اهل صبر و استقامت و پایداری باشند نصرت و یاری الهی شامل حال آنان خواهد شد و همچنان که در زمان پیامبر اعظم در جنگ های مختلف از جمله جنگ بدر، یاری خداوند شامل حال مسلمانان شد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۹    
خوش رو گفت: جنگ ایران مقابل ده ها کشور غربی به اسم کشور عراق بود که به نصرت الهی و عزم و اراده رزمندگان دفاع مقدس و ایمان به خدا و وعده های الهی پیروزی دراین جنگ را دشمنان به گور خواهند برد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای در دیدار پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس و مقاومت که در تاریخ 29 شهریور برگزار شد برای بیان منطق قدرت در اسلام و وعده نصرت الهی به آیاتی از سوره های قصص، محمد و حج استناد کردند که این آیات و بیانات رهبر انقلاب درباره آن ها در طرح زیر مرور می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دوران دفاع مقدس و شهدای حفظ امنیت ایران اسلامی در برهه های مختلف گفت: ایستادگی ملت ایران عامل نزول نصرت الهی در دوران دفاع مقدس و همچنین جنگ ترکیبی سال گذشته بود.