دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۵:۲۸Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نصرت الهی»

شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- سید مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق تاکید کرد: چشم طمعی به قدرت نداریم و تنها خواهان رحمت و توفیق و نصرت الهی هستیم. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از بغداد الیوم، مقتدی صدر تاکید کرد: ملزم به دفاع از عراق در برابر انحلال و فروپاشی با کسب اکثریت پارلمانی هستیم. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امان الله علیمرادی با تأکید بر اینکه مذاکره با مستکبر به امید به دست آوردن سود یا رفع زیان، مصداق بی اعتمادی به وعده نصرت الهی است، گفت: اساس مذاکره بر اعتماد استوار است؛ به طرف های مذاکره ایران که مبنای کارشان شیطنت و دغل است اعتماد نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی گفت: اعتماد به خدا بزرگترین سرمایه بسیج است و بسیجیان هیچ زمانی منتظر امکانات و تجهیزات نمی مانند چرا که با اعتماد به قدرت و نصرت الهی و به کارگیری روحیه های جهادی و پای کار آوردن توان و ظرفیت های داخلی در میدان خدمت رسانی گام برمی دارند و بن بست شکنی می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهید حسن طهرانی مقدم در فیلمی به نصرت و فتح الهی در کارها اشاره می کند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۰    
نتیجه انتخابات آمریکا هرکی وهرچی باشد، دیگر امریکا آن آمریکای روبه صعود جهانخواری نیست از اوج صد رو به صفراست ولی با امدادهای الهی و مقاومت ملت ایران حرکت از صفر چهاردهه پیش به سمت صد، شتابنده وامیدوارانه و محاسبه شده، از درون سختی ها به پیش است. آیات روح بخش قرآن موید این نصرت الهی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی گفت:حقیقت این است که داستان ما و آمریکا، جنگ تمام عیار هویتی و اعتقادی ست و اینکه فرمودند هزینه سازش بیشتر از مقاومت است ,یک صحبت سیاسی و شعار نبوده بلکه منطق شیوای قرآنی شیعه و ترجمان هیهات منا الذله است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده رفسنجان در مجلس، گفت: تفاوت زیادی میان تفکری که با تکیه بر باورهای خود و نصرت الهی به دنبال خلق حماسه ها و پیشرفت است با تفکری که می گوید ایرانی در حد تهیه آبگوشت بزباش است و برای پیشرفت کردن باید از فرق سر تا نوک پات غربی شود، وجود دارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس ، علی حسین پور در یادداشتی نوشت: ما در طول جنگ روز های سخت و دشواری را پشت سر گذاشتیم. جوانان و مردم ما با عزمی راسخ و استوار به این باور رسیدند که اگر برای خدا قدم بردارند، در مقابل دشمنان دین و اسلام، به یقین نصرت الهی تحقق خواهد یافت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۱۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما : در این مراسم که به علت رعایت ضوابط بهداشتی بدون حضور جمعیت برگزار شد، حجت الاسلام کاشانی در سخنانی با بیان نکاتی از سیره نبوی و علوی ...
آخرین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۱    
به گزارش خبرنگار آخرین نیوز، با گذشت چند روز از پیروزی دلچسب پرسپولیس ایران مقابل النصر عربستان، شیرینی این برد همچنان هم حس می شود. چقدر شیرین بود این بازی، چقدر لذت بردیم از غیرت و شجاعت بازیکنان کشورمان و چه لذتی داشت آن صحنه منکوب شدن مدیر باشگاه النصر کنار دیرک دروازه. ...
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت دوران دفاع مقدس گفت: هیچ نیرویی به جز نیروی ایمان و نصرت الهی ما را حمایت نمی کرد و تنها با سلاح ایمان بود که در مقابل سلاح های پیشرفته دشمن مقاومت کردیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۲    
مشاور عالی فرمانده نهاجا گفت: هر کدام از مردم ایران در دوران دفاع مقدس به نحوی در جنگ مشارکت داشتند و امام سجاد (ع) می فرمایند در روز قیامت به عمویم عباس مقامی می دهند که تمام شهدای عالم به مقام او قبطه می خورند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تنها راه نجات از همه مشکلات وگرفتاریها ،گوش به فرمان ولایت ونصب العین قراردادن فرمایشات امامین انقلاب نگاه به درون ،انقلابی عمل کردن واقتصادمقاومتی است که امام خامنه ای (مد ظله العالی) بیان نمودند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز گفت: همیشه باید در آماده به رزم باشیم و انقلاب و حکومت اسلامی را به نااهلان زمان در جهت انجام اقدامات خصمانه خودشان قرار ندهیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۳    
سردار احمدی، دفاع مقدس را ترجمه و تفسیر آیات نصر خدا بر مومن دانست و گفت: امروز عنصر مقاومت و پیروزی ملت ایران نصرت الهی است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه امشب در اجتماع بزرگ اربعینی ها در مصلای بزرگ جمعه بابل در هفته دفاع مقدس، بیان کرد: امام راحل در ابتدای انقلاب و در بحبوبه فضای جنگ ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنان رهبر عزیزمان و فرمانده معظم کل قواه در جمع میلیونی پیشکسوتان و رزمندگان قطعا از اهمیت راهبردی در این شرایط حساس برخودار است معظم له روح امید به نصرت الهی را به رزمندگان جبهه حق نوید می دهد و هم بر دشمنان گرگ صفت وحشی و فرعونیان زمان خواهند خروشید و با روشنگری نقشه های شوم آنها را برملا خواهند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) گفت: جمهوری اسلامی را به دست نا اهل ها نسپارید، ما در عرصه های مختلفی شهید دادیم، در وصیت نامه های شهداء بیشتر از 250 هزار بار پشتیبانی از ولایت فقیه و دست از ولایت بر ندارید، تاکید شده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۵۷    
استاد حوزه علمیه شرط تحقق نصرت الهی را یاری ولی خدا دانست و گفت: نصرت الهی تنها منحصر به پیروزی های ظاهری نیست بلکه گاهی این یاری سبب جاودانگی یک مکتب می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۳:۰۱    
هشت سال دفاع مقدس مجموعه ای از همزیستی مشارکت جویانه حداکثری ملت ایران بود که در آن همه اقشار دست به دست هم دادند و چون سدی پولادین در برابر دشمن متجاوز ایستادند که در این میانه روحانیت به نسبت جمعیت آن روز خود در صدر پیشگامان مبارزه بود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۹    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف گفت: آزادگان در این دوران نماد مجاهدت، استقامت و نصرت الهی اند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۶    
بعد از آغاز جنگ تحمیلی هم ده ها بار - حالا اگر ریزهایش را بخواهیم حساب کنیم، بیش از این حرف ها شاید بشود گفت؛ هزار ها بار، اما حالا آن رقم های درشت را آدم بخواهد حساب کند - ما نصرت الهی را دیدیم؛ کمک الهی را دیدیم. یکیاش همین آمدن اسرا بود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۳:۱۷    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * سالروز ازدواج آسمانی دو خورشید منور و دردانه خلقت حضرت امام امیرالمومنین و حضرت زهرا (سلام ا... علیهما) مبارک باد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد سطح عالی حوزه با بیان اینکه اسلام همیشه سخت ترین روش را در مسائل نظامی مدنظر دارد، اظهار کرد: مثلاً سردار سلیمانی در عین اینکه نظامی بود، با رعایت حدود شرعی با دشمن مقابله کرد؛ انجام این امر کار را سخت تر می کند ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۶    
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه انسان نباید از نصرت الهی مأیوس شود، گفت: نصرت الهی وعده خداوند بوده و باید بدانیم مبارزه در راه خدا نیازمند مقاومت و صبر است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۱۳   + ۱۶۰ سایت دیگر  
ان شاء الله قطعاً حفظ هوشیاری، وحدت و یکپارچگی مردم و جریان های فلسطینی در خنثی سازی نقشه های شوم دشمن مؤثر بوده و جلب نصرت الهی را به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز گفت: دسته ای از افراد هستند که با ادعای انقلابی گری به دنبال این هستند که به شکل های مختلفی نفوذ کنند و با نفوذ خود فساد داشته باشند که البته نگران نبوده و امیدوار به نصرت الهی و اراده و عمل دستگاه قضایی در برخورد با فساد هستیم.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۰:۳۶    
آن دو گروهی که (از کافران با مومنان در جنگ بدر) رودررو شدند(و با یکدیگر جنگیدند) در آن(ماجرا اگر دقت کنید) نشانه و درس عبرتی برای شما وجود دارد(در آن جنگ) گروهی از مومنان(به خاطر خدا و) یاری دین خدا با کافران (و مشرکان) می جنگیدند، در این جنگ اگرچه تعداد مومنان کمتر بود، ولی کافران با چشم خود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۰۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروزه شاهد جرقه های امیدبخش وعده و نصرت اللهی در کشور های اسلامی هستیم و در منطقه هستیم، اتفاق که خداوند بار ها به آن در قرآن اشاره کرده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس دینی گفت: با تبعیت از ولایت فقیه فتح و پیروزی حتمی است و نصرت الهی شامل حال امت اسلامی خواهد شد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دو برابر شدن وجوهات شرعی در ایام کرونا نسبت به سال گذشته، از جمله نمونه های انسجام اجتماعی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۳:۴۶    
فرمانده سپاه اشنویه گفت: هشت سال دفاع مقدس جلوه ای از نصرت الهی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس دهم گفت: آزادی جنوب لبنان با نصرت الهی به پیروزی کامل مقاومت اسلامی علیه رژیم اشغالگر قدس و آزادی تمامی سرزمین های اشغالی منتهی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۰    
اردبیل - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت: سوم خرداد ماه سالروز ملی آزاد سازی خرمشهر بارزترین نصرت الهی به مردم و زیباترین روز پر افتخار نظام اسلامی ایران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: آزادسازی خرمشهر نشانه مشهودی از حمایت و نصرت الهی بود زیرا با روند عادی و بدون نصرت الهی، امکان آزادسازی این شهر از چنگال رژیم بعثی وجود نداشت.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: آزادسازی خرمشهرها را عملی خواهیم کرد، لذا حرکت با نیت الهی مورد عنایت خداوند قرار خواهد گرفت و شهدای عملیات بیت المقدس هم یاریگر خواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
زنجان-سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان در بیانیه ای تاکید کرده است: سوم خرداد 1361 یکی از بارزترین جلوه های نصرت الهی در تاریخ سراسر افتخار جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۳    
حجت الاسلام شجاعی مهر گفت: به فرموده امام خرمشهر را خدا آزاد کرد و یقینا تلاش مردم مجاهدانه بوده و کلید آزادسازی خرمشهر، نصرت الهی بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل عنوان کرد: ⁧خرمشهر⁩ را ⁧مقاومت⁩ و نصرت الهی آزاد کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل نوشت: خرمشهر را مقاومت آزاد کرد، قدس و مسجدالاقصی را هم مقاومت و وعده الهی به زودی آزاد خواهد کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سردار محمد ناظری، جانشین فرمانده سپاه سلمان گفت:سوم خرداد سال 61 در واقع تجلی وعده نصرت الهی بر مومنان و صالحان بوده و است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۰۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
17 رمضان سال دوم هجری است، مسلمانان اولین ماهی است که روزه را تجربه می کنند، روزه ای که با روزه هایی امروز ما متفاوت بود. مسلمانان در سال های اول وجوب روزه داری، موظف بودند در طول مدت ماه رمضان تمامی محرمات و مبطلات روزه را مراعات کنند و صرفا در طول شبانه روز ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان - امام جمعه همدان اعتقاد به نصرت الهی را نجات بخش انسان ها در شرایط ابتلا و سختی دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۲۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم استاد حوزه پیش نیاز دریافت نصرت الهی را عمل صالح و پایمردی در راه حق دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با تاکید بر اینکه بهره مند شدن از امدادهای غیبی امری معمول است، گفت: انسان می تواند به واسطه ایمان، صبر و تحمل، جهاد و استغفار از امداد و نصرت الهی بهره مند شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرتصی موحدی، امام جمعه تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان ؛ درباره شکست مفتضحانه آمریکا در اردیبهشت ماه 59 در طبس، گفت: امروز، سالروز آن روز به یاد ماندنی و فراموش نشدنی عملیات طبس است، همان روزی که ملت ما به عینه شاهد قدرت الهی بود که چگونه امریکای پلید در هم کوبیده شد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۲    
حوزه/ ما انتظار داشتیم از آسمان یک صاعقه بیاید و این ویروس را نابود کند؟! آیا سنت خدا این بوده است؟ خداوند به ما کمک کرده است. این روحیه دینی که در بین مردم هست و دست به دست هم داده اند، همه نشان می دهند خدا کمکش را به ما کرده است ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۶    
بنابر آیه هفتم سوره مبارکه محمد(ص)، مؤمنانی که قدم در راه عبودیت و اطاعت از خداوند بگذارند نه تنها نصرت خالق و قادر مطلق را دریافت می کنند، بلکه به سنت فضل الهی، پاداش آنان بیش از عملکردشان خواهد بود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا صلحجو، پیشکسوت قرآنی، گفت: شاکر بودن، تضرع و استغفار کردن و در ورای همه این ها امید داشتن به لطف و عنایت الهی بسیار مهم هستند و باید در تمامی حوادث آنها را در نظر داشته باشیم.