پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۲۰:۱۰Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولایت فقیه»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید احسان سلگی در بخشی از وصیت نامه خود آورده است ای امت حزب الله! شما راهی را بروید که انبیاء رفتند شما راهی را بروید که امام حسین(ع) رفت و از ولایت فقیه و رهبری امام خمینی پیروی و پشتیبانی کنید و بدانید سرنگونی منافقین به وحدت و یکپارچگی شما بستگی دارد
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: توصیه بر معنویت و تقوا، رعایت عفاف و حجاب و تبعیت از ولایت فقیه سه وصیت مهم شهدا هستند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۲    
تهران - مسؤول بنیاد جهانی نهج البلاغه راه مقابله با تحریف امام را تبعیت از ولایت فقیه دانست و گفت: اسلام ناب محمدی با نام امام خمینی(ره) در جهان شناخته می شود.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: یکی از انتقادات مکرری که اصولگرایان به دولت و نیروهای سیاسی دارند این است که چرا رهنمودهای رهبری را نصب العین خود قرار نمی دهند و به اجرا نمی گذارند؟ حتی مهم تر از آن اینکه چرا با آنها مخالفت می کنند؟ ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مازندران - حجت الاسلام تسخیری با انتقاد از اظهارات اخیر یکی از روحانیان ساروی، گفت: این حرف ها با حرف فتنه گرانی که در فتنه 88 گفتند مرگ بر اصل ولایت فقیه چه تفاوتی دارد؟
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۳    
شهید مراد جلالوند در وصیت نامه خود آورده است: تا مادامی که از ولایت فقیه اطاعت کنید هیچگاه مصائب و مشکلات دنیوی و اخروی و جهان استکباری نمی تواند بر شما غلبه کند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: در منشوری که اخیراً از سمت احمدی نژاد منتشر شده، هیچ اشاره ای به مرجعیت و ولایت فقیه نشده است که این موضوع نشان می دهد وی اعتقادی به امام (ره) و مقام معظم رهبری و نظام اسلامی ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج حسن طهرانی مقدم ششم آبان ماه متولد شد تا این مولود با رشد و تعالی در دامان خانواده و فراگیری اصول اسلامی، اقتداری برای نظام جمهوری اسلامی در سایه ولایت فقیه بیافریند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۸    
سخنران حرم مطهر رضوی با بیان اینکه یکی از مهم ترین وظایف منتظران این دوران تبعیت از ولایت فقیه است، گفت: محبت به امام زمان(عج) در تبعیت از ولایت مطلقه فقیه تجلی پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۰۲    
شهید مراد جلالوند در وصیت نامه خود آورده است: تا مادامی که از ولایت فقیه اطاعت کنید هیچگاه مصائب و مشکلات دنیوی و اخروی و جهان استکباری نمی تواند بر شما غلبه کند.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آن فقیهی که حامی ولی امر نیست، با عدم حمایت، تضعیف را فراهم می کند، آیا این نصوص، این منصب ولایت فقیه بر مرجعیت را برای چنین فقیهی جعل می کند؟ آیا این مخالف غرض از تشریع منصب مرجعیت نیست؟ مخالف با اصل مذهب و اصول مذهب ما نیست؟ قطعاً مخالف است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله حسینی گفت: حکومت اسلامی مبتنی بر اصل ولایت فقیه بوده و مقدمه ای برای ظهور حضرت مهدی (عج) است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: مقام معظم رهبری بیشترین اختیارات را بر اساس قانون اساسی و اصل ولایت فقیه به دولت آقای روحانی داده، اما دولت کمترین بهره را از آن برده است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
امروز پنجم آبان سالروز شهادت شهید رحیم آنجفی فرمانده تیپ یکم لشگر 17 علی ابن ابی طالب(ع) است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۹    
ایران سرزمین آزادی، آزادگی، شرف، غیرت، جهاد، مبارزه، دفاع از مقدسات، اسلام، قرآن، رسول اکرم(ص)، غدیرو ولایت علی و ائمه و اهل بیت پیامبر، سرزمین فاطمه، سیدالشهدا و فرهنگ عاشوراست. ایران سرزمین مهدویت و انتظار است و همواره در پناه ولایت فقیه منتظر یوسف زهرا.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۵    
علی دادخواه در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان در نقد یک مصاحبه و یک نامه / مقدمه ای بر آنچه ظاهرا اصلاح پذیر نیست نوشت: بخش اول: مصاحبه اخیر مصطفی تاج زاده را که در صفحه شخصی اینستاگرام ایشان هم لحظاتی از آن آمده را دیدم ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۲    
حوزه/ برگزیده یازدهمین دوره جشنواره علامه حلی(ره) گفت: اول به خودم می گویم بعد به خواهران طلبه ام؛ اگر می خواهیم طلبه های موفقی در تمام عرصه ها باشیم باید پژوهشگران خوبی هم باشیم و در این زمینه باید از امر ولایت فقیه که می فرمایند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۶:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سالروز آغاز امامت امام زمان (عج)، به نوعی سالروز تجدید بیعت با ولایت فقیه نیز هست. ولایتی که با صبر و دلسوزی، نوح وار ملت ایران را در طوفان های مختلف رهبری کرده تا از این رهگذر با تقویت عقلانیت و عواطف آنها نسبت به منجی موعود، راه را برای ظهور حضرت هموار کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایران سرزمین آزادی، آزادگی، شرف، غیرت، جهاد، مبارزه، دفاع از مقدسات، اسلام، قرآن، رسول اکرم(ص)، غدیرو ولایت علی و ائمه و اهل بیت پیامبر، سرزمین فاطمه، سیدالشهدا و فرهنگ عاشوراست. ایران سرزمین مهدویت و انتظار است و همواره در پناه ولایت فقیه منتظر یوسف زهرا.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به شرایط خاص دوران شیوع ویروس کرونا، بر لزوم تبعیت از ولایت فقیه در رعایت پروتکل های بهداشتی و کمک به نیازمندان تأکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه در نشست مجازی طلاب مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) یزد گفت: مهمترین وظیفه منتظر واقعی پیروی از ولایت فقیه در زمان غیبت امام عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- یکی از شئون امام، رهبری جامعه است که این وظیفه در دوران غیبت امام زمان (عج) به علمای دین واگذارشده که این مسئولیت در زمان ما در ولایت فقیه تجلی پیدا کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۱    
گروه استان ها - نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ولایت فقیه در راستای سیاست گذاری امام حسن عسگری(ع) شکل گرفت، گفت: قدرت امروزی جهان تشیع مدیون زحمات امام یازدهم است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
گویا قرار نیست برخی از سیاستمداران از گذشته درس بگیرند. تندروی عده ای از سیاسیون که اتفاقا بیش از همه دم از پیروی از ولایت فقیه می زنند باز باعث شد تا رهبر انقلاب اسلامی در تذکری جدی، آنان را از هتاکی علیه مقامات ارشد کشور نهی کنند ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه نظام وکالت امام حسن عسکری علیه السلام زمینه ساز غیبت امام عصر علیه السلام بود گفت: حاکمیت ولایت فقیه برجامعه اسلامی را مدیون امام عسکری هستیم.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز :نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه نظریه ولایت فقیه ایجاد شده است و بنا به کلام امام خمینی (ره) ولایت فقیه همان ولایت رسول الله و به تبع آن ولایت ائمه معصومین (ع) است. بنابراین عمل به کلام و دستور ولایت فقیه فارغ وظیفه سیاسی وظیفه شرعی نیز محسوب می شود ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳    
امام جمعه ملکان با اشاره به اهمیت ولایت محوری در جامعه اسلامی گفت: ولایت فقیه محور وحدت، عزت و اقتدار جامعه اسلامی است و ولایت مداری موجب جهت گیری جامعه به سمت خداوند می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - شهید روح الله سپهوند از شهدای لرستانی هشت سال جنگ تحمیلی در وصیت نامه خود نوشته است: پیرو ولایت فقیه باشید چراکه راه رستگاری در این امر خداپسندانه است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید کرد: خانم کرمانی نگرشی دیندارانه و خردورزانه و زندگی مؤمنانه و معناداری را از خود نشان داد و این جنبه بارز را در زندگی او نمی توان منکر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/تهران باسابقه ترین امام جمعه کشور گفت: وحدت جهان اسلام در برابر استکبار یک وظیفه حیاتی است، همه از ولایت فقیه پیروی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۸    
تهران- ایرنا- ملا احمد نراقی مجتهد، فقیه، نویسنده و شاعر زمان فتحعلی شاه قاجار است که خدمات علمی و مجاهدت های سیاسی کم نظیری را در زمان حیات پربارش به انجام رسانده است. وی را نخستین فقیهی دانسته اند که ولایت فقیه را به صورت یک مساله فقهی تبیین و برای اثبات آن از ادله نقلی و عقلی استفاده کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۹    
امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه مشکلات جامعه را نباید به اسلام ربط بدهیم، گفت: وجود مدیران ناکارآمد و ناصالح موجب مشکلات در جامعه اسلامی می شود که نباید آن را به پای دین و ولایت فقیه بنویسیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۳    
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج)خوزستان گفت: جایگاه ولایت فقیه مهم و با ارزش است و با بصیرت افزایی در فضای مجازی اهداف امام راحل و شهدا ترویج داده بشود .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۰    
فرمانده سپاه خوی گفت: بازنشستگان سپاه و پاسداران سربازان واقعی برای ولایت فقیه هستند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۱    
نماینده مجلس خبرگان رهبری ضمن بیان پیشنهادی به شورای عالی حوزه، خواستار تدوین و تدریس مبحث ولایت فقیه از سال های ابتدایی ورود طلاب به حوزه شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در همایش طریق جاوید با اشاره به اینکه در این نهاد انقلابی اثبات کردیم در پیشرفته ترین علوم نیز می توانیم در مرز علم حرکت کنیم، تصریح کرد: دریافتیم که خودمان می توانیم علم را به فن تبدیل کنیم و این فن مبنای اقتدار اقتصادی و سیاسی ما شود.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۵    
سخن گفتن از صلح توسط رئیس جمهور ایران اسلامی با اینکه رهبری این کشور با ولی فقیه است، دهن کجی به ولایت و تحقیر جایگاه ولایت فقیه است، رئیس جمهور باید بداند که صرفا یک نوکر برای ملت و نه امیر بر آنان ایت. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۱    
شهید اصغر سراغی در وصیت نامه خود آورده است: و تو برادر و خواهر مسلمانم پاسدار راستین خون این شهیدان باشید. حافط و پیرو ولایت فقیه باشید و در مسیر انقلاب قدم بردارید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی از برگزاری همایش ملی طریق جاوید با حضور جمعی از دانشجویان، صاحبنظران و اساتید دانشگاه های سراسر کشور به مدت 2 روز به صورت آنلاین در دفتر معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۶    
گروه استان ها - فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت:وظایف نیرو انتظامی در حوزه های مختلف زیر پرچم ولایت فقیه و برای مردمی که صدها شهید تقدیم کردند افتخار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما : پیوستن به نیرو های نوپو نیازمند گذر از مراحل مختلف و موفقیت در آزمایشات و امتحانات بسیاری است که مهم تر از تمامی آن ها، التزام و پایبندی عمیق به اعتقادات مذهبی و ولایت فقیه است ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۷    
خراسان رضوی - سیرجانی به مقابله ثامن الحجج(ع) در برابر تفکر جدایی دین از سیاست اشاره کرد و گفت: پذیرفتن ولایت ائمه اطهار(ع) و ولایت فقیه در زمان غیبت از لوازم توحید است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۰    
سمینار عظمت ولایت فقیه و مرجعیت در مکتب محمدیه گمبت سند برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۴    
امام جمعه سلطانیه ولایت فقیه را ولایت رسول الله دانست و با بیان اینکه ولی فقیه محور اتحاد و انسجام است و هر وقت به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل شده پیشرفت داشتیم و اما اگر توجه نشده در جا زده ایم، گفت: اتحاد مردم و مسؤولان با مقام معظم رهبری علاج عبور از مشکلات است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۲    
شهید حاج میرزا محمد سلگی در بخشی از وصیت نامه خود آورده است پشت سر ولایت فقیه حرکت کنید که به یاری خدا پیروزی نزدیک است .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۵    
نماینده ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی با بیان اینکه ولایت فقیه ادامه حکومت نبی اکرم (ص) است، گفت: در شرایط فعلی تنها راه نجات جامعه برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و هجمه دشمنان اطاعت از ولی فقیه است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
سازمان عقیدتی سیاسی زیر سایه ولایت فقیه نقش معنویت محوری را در ارتقاء آمادگی رزمی ،جهادی و سلحشوری در بین کارکنان دارد
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۰    
شهید حسین اکباتانی در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: نگذارند که خون شهیدان پایمال شود و با پشتیبانی از خط ولایت فقیه و پیروی از دستورات قرآن، اسلام و از روحانیت این انقلاب را هر چه زودتر به انقلاب امام زمان (عج) متصل کنند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از آذربایجان شرقی، سرهنگ پاسدار حسین محمدی ، فرمانده سپاه میانه در آیین سومین مرحله از گام دوم رزمایش کمک مومنانه در میانه، اظهار داشت: توزیع این حجم از کمک های مردمی در این شرایط حساس اقتصادی و صدمات جانی و مالی خانواده ها از بیماری کرونا ...