پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۳۳Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولایت فقیه»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی،"محمد علی بشیری" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان در نشست خبری اشاره به برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان، اظهار داشت: هدف از اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس آشنایی نسل جدید با فرهنگ و معارف دوران دفاع مقدس است. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴    
ساری-فرمانده سپاه نکاه با بیان اینکه کشور ایران اسلامی متعلق به شهدا است و باید مرز های جغرافیای و عقیدتی حفظ شود، اضافه کرد: تبعیت از ولایت فقیه تنها راه پاسداری از دستاوردهای شهدا است
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رضایی با اشاره به اینکه ولایت فقیه عزت بخش است گفت: آرامش و امنیت امروز را مدیون مسیر انسان ساز ولی فقیه هستیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۴    
حوزه/ جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه جوانان چشم و امید انقلاب شکوهمند اسلامی هستند، گفت: عزت، شرف و آرامش خود را مدیون ولایت فقیه هستیم که این موضوع، عزت بخش ما در تمامی جهان اسلام است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نا آرامی در کشورها منطقه گفت : امروز عزت ، آرامش و آسایش مردم مرهون راهنمایی ها و سکانداری مدبرانه رهبری و ولایت فقیه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده ناجا، 2 هزار کادر جدید نیروی انتظامی وارد عرصه خدمت شدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهیندژ گفت: اتحاد و پیروی از ولایت فقیه رمز موفقیت در دفاع مقدس بود
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۷    
به گزارش جماران؛ علی اکبر صالحی در مراسم رونمایی از کتابکاوش مسائل اساسی ایرا گفت: ایران در طول تاریخ دو بار شیوه جدید حکمرانی عرضه کرده است. بار اول در زمان هخامنشیان که حکمرانی خود را از شرق تا غرب گستراندند و توانستند جهان را به خوبی و هوشمندانه اداره کنند و در مرتبه دوم بعد از پیروزی انقلاب ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت:دفاع مقدس سرمایه ارزشمند ملت ایران و همچون گنجینه ارزشمندی در اختیار است که می توان صدها سال از این گنجینه ارزشمند بهره برداری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان بهره گیری از روش و منش شهدا را ضروری دانست و گفت: کمتر شهیدی است که در وصیت نامه خود به پشتیبانی از ولایت فقیه تأکید نکرده باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه بصیرت و اطاعتت از ولایت فقیه منجر به حفظ انقلابی گری افراد می شود، گفت: در اوایل انقلاب افراد بسیار زیادی در کنار امام راحل (ره) بودند ولی ماندگار نشدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه بصیرت و اطاعتت از ولایت فقیه منجر به حفظ انقلابی گری افراد می شود، گفت: در اوایل انقلاب افراد بسیار زیادی در کنار امام راحل (ره) بودند ولی ماندگار نشدند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری هرمزگان، دکتر فریدون همتی صبح امروز در آیین تجلیل و تکریم یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس که در سالن شهید اثری نژاد نیروی دریایی سپاه برگزار شد، اظهار کرد: دفاع مقدس جزو شگفتی ها است و می توان گفت که الهام الهی در دل مردم و جوانان بود. ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
مهر: رییس سابق سازمان انرژی اتمی ایران را الگوی حکمرانی برای جهانیان خواند. علی اکبر صالحی: * ایران در طول تاریخ دوبار الگوی حکمرانی بوده است: دوران هخامنشیان و دوران جمهوری اسلامی. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
موفقیت های ملت بزرگ ایران در کمال ناباوری نظام سلطه، در حال افزایش در سطح بین المللی و منطقه ای و داخلی است و بخشی از این تفضل الهی ناشی از پیاده سازی دستورهای الهی است و در کنار هم بودن مردم ذیل اصل ولایت فقیه که امام بنیانگذار این نظام مقدس علوی و عاشورایی جمهوری اسلامی بوده و رهبر انقلاب آن را ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید یارمراد گودرزی در وصیت نامه خود آورده است: ولایت فقیه قلب اسلام و امت است پس به دنبال ولایت فقیه حرکت کنید و از دستاوردهای خون شهدا پاسداری کنید.
ثمره نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) باقر شهر گفت: امروز پیروی از ولایت فقیه توام با اخلاص و الهام از ارزشهایی که در دفاع مقدس وجود داشت می تواند مشکلات مردم را مرتفع سازد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی، تضعیف جایگاه ولایت فقیه را مهمترین هدف جنگ ادراکی دشمن خواند که در نهایت به مولفه جدایی مردم از ولایت برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان این که ولایت فقیه توجه ویژه ای به دستبافته زیلو دارند، در خصوص ویژگی های این دستبافته گفت: زیلو، بافت سردی دارد و حساسیت زا نیست لذا پوست آدمی در برخورد با زیلو آرام می شود و گرمای مردمان یزد را منتقل می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ در دولت سازی انقلاب اسلامی، نظریه ولایت فقیه که همزمان با غیبت امام عصر(عج) مطرح شده بود و در همه تاریخ گسترده خود و در قرائت های مختلف، معادل حکومت اسلامی بود، در دو سطح بازسازی شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری همدان روز یکشنبه در این آیین اظهار داشت: ارتش قهرمان به ویژه نیروی زمینی از نیروهای مخلص و تابع ولایت فقیه بوده و این نیرو همواره فدایی ایران و ملت سرافراز هستند. مصطفی آزادبخت اضافه کرد: ارتش قهرمان در رسته های مختلف [...]
بوشهر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۹    
بالاترین مرام شهید سلیمانی که خط قرمز او هم محسوب می شود، یقین به ولایت فقیه است؛؛
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهرداد ویسکرمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق قانون اساسی قوای جمهوری اسلامی سه قوه مستقل بوده و زیرنظر ولایت فقیه انجام وظیفه می کنند که این یک اصل پذیرفته شده است. وی ادامه داد: ما به دولت یک خوشبینی داریم، زاویه ای بین دولت و مجلس وجود ندارد و حق دولت است که مدیران [...]
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۰    
در این یادداشت برآنیم تا به بیان برخی تفاوت های بی شمار نظام اسلامی(ولایت فقیه) با نظام مستبد پهلوی(سلطنت) بپردازیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۳:۳۱    
سردار شهید ولی فتح مرادی در فرازی از وصیت نامه خود نوشته است: ویژگی برجسته انقلاب ما، [این است که] الهام گرفته از نهضت عاشوراست و تبعیت و پیروی و پشتیبانی از ولایت فقیه، می تواند این انقلاب را بیمه کند تا به دست نااهلان و نامحرمان نیفتد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۷    
حجت الاسلام محی الدینی گفت: دفاع مقدس ظرفیت و قابلیت های عظیم مدیریت های منحصر به فرد نظام دینی بود، یعنی نظام ولایت فقیه .
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۰    
پایگاه خبری جماران: آیت الله اشراقی به امام عشق می ورزید. این عشق به میزانی بود که در جریان کشف کودتای نوژه و آگاهی از طراحی بمباران جماران، وقتی از طرف حضرت امام به وی پیشنهاد شد تا به همراه خانواده امام محل را ترک نماید ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۴    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج مهریز: تنها عاملی که در این سال ها باعث قدرتمندی و نفوذ ایران اسلامی شده و همچنان پرقدرت و باصلابت بماند برخورداری از نعمت ولایت فقیه و رهبری بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۶    
گروه استان ها- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه دشمنان ولایت و روحیه انقلابی را نشانه گرفته اند گفت: ولایت فقیه عامل حرکت انقلاب است.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۹    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یادش بخیر؛ قدیمها یک بنده خدائی می خواند که من مرد تنهای شبم. مُهرِ خاموشی بر لَبم. حالا حکایت احمدی نژاد است که خود را مرد تنهای شب می خواند اما با این تفاوت که مُهرِ خاموشی برلب ندارد و هروز به بهانه ای مصاحبه کرده و یا از این شهر به آن شهر می رود که هم دیده و هم ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت:ولایت فقیه عامل حرکت انقلاب اسلامی ایران است.
پیک هشت رود   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۳    
اعضای شورای شهر و شهردار هشترود با حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود جهت تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و ولایت فقیه دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۳    
متن پیش نویس اولیه قانون اساسی جمهوری اسلامی 24خرداد 58 برای ارائه به مجلس خبرگان قانون اساسی به تصویب شورای انقلاب رسید و در مطبوعات منتشر شد. در این پیش نویس صحبتی از ولایت فقیه نشده بود و در مقابل اختیارات گسترده ای به رئیس جمهور می داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
پدر شهید آژند گفت: محمد بیش از هر چیز ولایی بود. اگر در جمعی بحث پیش می آمد به شدت از اعتقادات خود دفاع می کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۲    
قرچک(پانا)-معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان قرچک خطاب به اعضای مجلس شورای دانش آموزی این منطقه تاکید کرد شما خدمتگزاران و حافظان آینده نظام تعلیم و تربیت هستید . ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسنعلی علی اکبریان به طرح بحث در زمینه جایگاه فقه در جریان پیروزی انقلاب و شکل گیری ساختار جمهوری اسلامی پرداخت و بیان کرد: امام بیش از اینکه پیش از انقلاب از مبانی فقهی سخن گفته باشد، به جنبه های عقلانی توجه داده و در آستانه پیروزی انقلاب و پس از استقرار نظام اسلامی ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۱    
ساری-مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با تاکید براینکه تبعیت محض از ولایت فقیه عزت آفرین است، افزود:برخی ها به انقلاب خدمات زیادی کردند، اما عاقبت بخیر نشدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: مرحوم رحیم پورازغدی این مرد بزرگ دغدغه رسیدن به اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را در سایه ولایت فقیه دنبال می کرد و در این مسیر هم آثار ارزشمند و هم شاگردان متعهد انقلابی را از خود به یادگار گذاشت که به طور قطع راه او را ادامه خواهند داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: مقابله با تضعیف ولایت فقیه یک معروف بزرگ و مهم عرصه سیاسی است و همه تکلیف داریم تا در این زمینه حساس باشیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۳۲    
امام جمعه بجنورد تضعیف جایگاه ولایت فقیه را یک منکرسیاسی خواند و گفت: اگر نسبت به این جایگاه بی توجه باشیم به مرور زمان حرف ولی خریدار پیدا نکرده و مشکلات و بلاهای بسیاری بر سر جامعه اسلامی خواهد آمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: مقابله با تضعیف ولایت فقیه یک معروف بزرگ و مهم عرصه سیاسی است و همه تکلیف داریم تا در این زمینه حساس باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شهید علیرضا علی مرادپور در وصیت نامه خود آورده است: همیشه و در همه حال پشتیبان ولایت فقیه بوده و در این راه ثابت قدم باشید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مهدی سلحشور مداح اهل بیت(ع) در پیام ویدئویی نسبت به حواشی ایجاد شده در خصوص سخنرانی اش در دهه اول ماه محرم پیرامون ولایت فقیه توضیحاتی ارائه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۷    
اصفهان - ایرنا - نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: راه حفظ ولایت فقیه، عملی کردن سیاست های ابلاغی ایشان بویژه اقتصاد مقاومتی و خانواده به دور از شعارزدگی است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۲۸    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 * خداوند بر درجات شهید مظلوم دکتر بهشتی عزیز بیفزاید که ولایت فقیه را در قانون اساسی گنجاندند و الا معلوم نبود این نفوذی ها و براندازان در دولت اصلاحات و تدبیر چه بلایی بر سر کشور و ملت در می آوردند. 7345---0912 ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان-جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: پشتیبانی شهید مدنی از ولایت فقیه مثال زدنی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن گفت: ولایی بودن اساسی ترین شرط برای انتخاب رئیس است و فردی باید انتخاب می شد که درون انقلاب تعریف شده باشد چرا که بنیاد مسکن متعلق به ولایت فقیه و برای حضرت آقا است و یک سرمایه اجتماعی بزرگی محسوب می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ولایت فقیه موضوعی قبل از اجتماع، اولی و بدیهی و عقلی است، گفت: اثبات ولایت فقیه نیازی به آیه و روایت ندارد بلکه کاملا عقلانی است؛ البته برخی شبهات پیرامون آن در دوره کنونی به این خاطر است که تعریف درستی از آن ارائه نشده است.