چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۴۲Oct 2020 21

پایگاه خبری خاورستان (khavarestan.ir)

  ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۶:۳۶    
حجت الاسلام مختاری گفت: مسئولان باید به مسائل فرهنگی، اقتصادی و اشتغال مردم بیش از پیش توجه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۹    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: چهل سال اول را با همه ی آزمون ها و خطاها گذرانده ایم و باید در گام دوم قرآنی و اهل بیتی شویم و خدا کند پیش از آنی که اجل ما برسد بیدار شویم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کانون کتابخانه آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی گفت: از تمام نهادهای فرهنگی خواست تا با کانون کتاب برای اجرای برنامه های مختلف همکاری داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۳۶    
امروز هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 457 هزار تومان در بازار بیرجند داد و ستد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه های خراسان جنوبی از آغاز طرح زمستانه پلیس در استان خبر داد و گفت: 84 تیم خودرویی پلیس در در نقاط حادثه خیز و گردنه های برف گیر استان مستقر می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار خوسف گفت: شهرستان خوسف، پیرترین شهرستان خراسان جنوبی است که دارای دفتر ثبت ازدوج و طلاق نیست لذا باید در این خصوص چاره اندیشی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۶    
فیلم اشارات نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی پیرامون نقش عوامل نفوذی در فتنه ها جهت بهره برداری عموم و علاقه مندان منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 100 کیلو و 720 گرم تریاک در بازرسی از سواری پژو پارس در شهرستان سرایان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۶    
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: موانع و چالش های موضوع را منعکس کردیم و موضوع برخی اقشار که گلایه داشتند را به وزارتخانه اعلام کردیم تا 20 آذر آخرین مهلت است که اگر کسی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از نصب دستگاه سی تی اسکن طی 10 روز آینده در نهبندان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
موهبتی گفت: پویش "قرار مهربانی" با شعار "اهدای خون، هدیه ای برای نجات انسان ها" در خراسان جنوبی از هیجدهم آذرماه آغاز شده و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۶    
بخشی از بیانات آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، پیرامون روز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان امام خمینی(ره) جهت بهره برداری منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت:زمانی که دشمنان با تمام امکانات خود به انقلاب اسلامی ایران حمله ور شدند شهدا با ایثارگری های خود ثابت کردند که در دفاع از انقلاب و کشور خود ذر ه ای کوتاه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: گفت: متأسفانه کسانی در کشور حضور دارند که از خود ضعف هایی نشان می دهند و باعث می شوند تا دشمن به طمع بیفتد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۶:۵۶    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر به کسی طمع نکنیم و از کسی نترسیم بین ما و آرمان ما که حق پرستی است، هیچ چیز مانع نخواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرگانی خارجی صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: طی هشت ماه گذشته از گمرکات و بازارچه های مرزی خراسان جنوبی حدود 252 میلیون دلار صادرات انجام شده است که کاهش 50 درصدی نسبت به مدت مشابه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۵۶    
آریانفر با بیان اینکه صنوف آلاینده جهت انتقال به مکان جدید باید هزینه 20 میلیون تومانی جهت صدور پروانه را پرداخت کنند، گفت: لازم است شهرداری با مصوبه شورای شهر این مسئله را ساماندهی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۱۶    
چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی از 13 آذرماه کار خود را آغاز کرده و با رضایت بالایی از سوی شهروندان روبرو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
عفت آرزمجو از جمله هنرمندان جوان خراسان جنوبی بوده که با استفاده از آتش بر تن بی جان چوب درختان، تصاویری گویا و پر مفهوم خلق می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۵۶    
سیاه چادرهای عشایری در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی در هوای سرد زمستانی محفلی گرم را با ارائه محصولاتشان برای بازدیدکنندگان برپا کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امروزه هنر کهن و قدیمی سبدبافی علاقه مندان زیادی دارد و علاوه بر افراد سالخورده روستایی جوانان نیز به دنبال یادگیری آن هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عباس زاده گفت: از ابتدای سال جاری قریب به 10 میلیارد ریال صنایع دستی در این شهرستان به فروش رفته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۶    
جویبان گفت: تا کنون 650 تن پرتغال تامسون و والنسیا و 450 تن سیب زرد و قرمز برای استان خریداری شده و در سردخانه ها نگه داری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۶    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: نیاز امروزجامعه پرورش فارغ التحصیلان با مهارت است تا سرمایه گزار با خیالی آسوده به این فارغ التحصیلان اعتماد کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۶    
امام جمعه قاین از وضعیت بسیار نامناسب فاضلاب مجتمع مسکونی هزار واحدی قاین انتقاد و از ساکنان این مجتمع به دلیل تحمل این وضعیت عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
معتمدیان عدم شفافیت برخی از بانک ها در ارائه آمار دقیق را از موانع توسعه برشمرد و یادآور شد: نداشتن آمار دقیق از میزان منابع بانکی، برنامه ریزی برای برنامه های توسعه ای را با مشکل مواجه می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محور شهداد -کرمان به نهبندان که برا ثر سیل بهار امسال تاکنون مسدود بود؛ با پیگیرهای نمایندگان استان های خراسان جنوبی و کرمان قرار است به صورت موقت با احداث راه فرعی به طول 4 کیلومتر طی چند هفته آینده ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اصغرزاده گفت: خوشبختانه این استان عاری از آنفولانزای فوق حاد پرندگان بوده اما مردم و دامداران باید همچنان مراقبت های لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۶    
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق گزارشی از آمار و حواشی ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در استان خراسان جنوبی با عنوان همچنان در آرزوی مجلس ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۶۲ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی به ادعای 947 میلیون دلار گم شده رئیس جمهور پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۶    
حسینی گفت: مردم خراسان جنوبی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نمایندگان انقلابی و ولایی به مجلس می فرستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
بررسی لایحه بودجه سال 99 کل کشور نشان می دهد که بودجه امور دفاعی و امنیتی نسبت به سال 98، کاهش 1356 میلیارد تومانی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده سابق مجلس گفت: تعامل اگر ارتباط است که داعیه دار این ارتباط منتقدان دولت هستند پس باید گفت دولت معنی تعامل را سازش می داند مرگ بر آمریکا را کنار بگذارید و سازش کنید تا مشکلات حل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مطابق لایحه بودجه 99، حدود 29 هزار میلیارد تومان از منابع هدفمندی یارانه ها به برخی نهادهای دولتی مانند وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت نیرو ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۶    
از انواع کترینگ می توان به کترینگ های هواپیمایی، ریلی، بیمارستانی و ... اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
حجّت الاسلام جلالی گفت: از چندی پیش جمعی از علما و نخبگان مشهد مقدس از آیت الله مصباح یزدی درخواست کردند تا برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری حضور یابند و در نهایت ایشان امروز این درخواست را پذیرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
وکیل زاده گفت: مردم این شهرستان 580 ڪیلوگرم گل زعفران را برای ساخت و توسعه بقاع متبرڪه این شهرستان اهدا ڪردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حق پناه گفت: هنرمندان شهرستان سربیشه در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی تا کنون 22 میلیون و 600 هزار تومان فروش و 12 میلیون تومان سفارش کار داشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۲۶    
عباس زاده از شرکت 10 غرفه در 10 رشته صنایع دستی قاین در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایش اثرهایی زیبا و کهن بر روی ظروف سفالی تنها گوشه ای از مهارت های هنرمندان خراسان جنوبی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عباس زاده با اشاره به استقبال بی نظیر مردم بیرجند از چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان گفت: سرویس حمل و نقل عمومی با همکاری شهرداری بیرجند از میدان ابوذر آماده جابجایی شهروندان به سمت نمایشگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سلم آبادی گفت: برخی از غرفه داران کمیته تنها در یک روز بیش از 30 میلیون ریال فروش داشته اند که نشان از استقبال بالای مردم از صنایع دستی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شهسواری گفت: 30 میلیون ریال محصولات صنایع دستی این شهرستان تا سومین روز از فعالیت چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان به فروش رفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
موهبتی گفت: چهار هزار 850 دانشجو عضو 36 کانون دانشجویی هلال احمر خراسان جنوبی هستند که از این تعداد دو هزار و 550 نفر آقا و دو هزار و 300 نفر خانم هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
اکبری ازتدوین سند سیستم مدیریت هوشمند اقلیمی در 3 منطقه حفاظت شده ایران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۶    
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی ازکشف 117 کیلو و 600 گرم هروئین پودری در عملیات مشترک پلیس خراسان جنوبی و تهران بزرگ خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: در هفته ای که گذشت 49 تصادف در جاده های خراسان جنوبی به وقوع پیوست که یک مورد این تصادفات منجر به فوت شده و 29 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۶    
خوش خبر گفت: کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات و رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی تمامی رسانه های همراه و منتقد دولت را به یک چشم می بینید چراکه خبرنگاران نقش کلیدی در ایجاد شور انتخاباتی در جامعه دارند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی گفت: از امروزکارت های تلفن همگانی قابلیت شارژ شدن دارند و فعال سازی مجدد کارت های قدیمی نیز انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۶    
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: اجلاسیه شهدای سادات خراسان جنوبی در روز پنجشنبه 19 دی ماه در حسینیه جماران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
میرجعفریان گفت: در جذب اعتبارات کاهش گرد و غبار، نباید زمان را از دست بدهیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خوش خبر گفت: شمار داوطلبان انتخابات خراسان جنوبی به 127 نفر رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته طی یک فرآیند دیپلماتیک دانشمند ایرانی که توسط آمریکایی ها گروگان گرفته شده بود در قبال تحویل یک جاسوس آمریکایی آزاد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دیدار استاندار خراسان جنوبی با دانشجویان درحالی برگزار شد که سخنرانی 8 رئیس دانشگاه در این جلسه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معتمدیان با اشاره به اینکه فضای دانشگاه باید برای نقادی و انتقادکردن در چارچوب قوانین باز باشد، گفت: به هیچ عنوان دنبال ایجاد فضای امنیتی در دانشگاه های استان نیستیم ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۶    
شفیعی گفت: تلاش تمام مسئولان فرهنگی دانشگاه ها جذب حداکثری دانشجویان، ایجاد فضای نشاط و امیدواری به نسل جوان و فاصله گرفتن از فضای خمودگی و ناامیدی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۶    
نصرآبادی گفت: چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی از لحاظ حضور عرضه کنندگان بسیار عالی و مطلوب تر از سال های گذشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۶    
سروش گفت: شهرستان زیرکوه امسال با سه غرفه در رشته های سبد بافی و گوهر تراشی در چهارمین نمایشگاه ملی خراسان جنوبی حضور دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
حسینی گفت: از مجموع 10 هزار طرح های فعالی که تحت نظارت امداد است حدود 20 درصد در حوزه صنایع دستی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۷:۴۶    
شهردار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر و برخی از معاونین و مدیران شهرداری میبد از پروژه های شهرداری بیرجند بازدید و از نزدیک با روند پیشرفت برخی پروژه های این شهرداری آشنا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
صداقت از فعالیت 850 کارگاه صنایع دستی در این شهرستان خبر داد و گفت: پنج غرفه از فردوس در چهارمین نمایشگاه صنایع دستی شرکت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نخعی با بیان اینکه صنایع دستی نقش تاثیرگذاری در اقتصاد بانوان خراسان جنوبی دارد، گفت: صنایع دستی راهی برای توسعه مشاغل خرد و حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
میرجعفریان گفت: از هنرمندان بومی خواستاریم در هر رشته ای که فعالیت دارند، به معرفی برندهای استان بپردازند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۶    
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند به مناسبت روز دانشجو بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های استان خراسان جنوبی از رشد 11 درصدی تردد در طول هشت ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
جویبان گفت: از ابتدای سال جاری 8 هزار و 581 تن انواع کالاهای اساسی و تنظیم بازار در استان جذب و توزیع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۶    
نیازمندی های اصفهان بهترین مکان ممکن برای ثبت تبلیغات اینترنتی هستند. اگر می خواهید حرفه ی خود را به راحتی آب خوردن گسترش دهید و در این زمینه هیچ گونه هزینه ای پرداخت نکنید ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۶    
برخی از مردم بیرجند صبح امروز در محل دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند و از حجت الاسلام عبادی درخواست کردند در انتخابات ثبت نام کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۶    
ماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به معاون فنی و زیربنایی سازمان برنامه بودجه کشور خواستار تخصیص اعتبار برای "ایجاد طرح جدید فاضلاب شهری خوسف" شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی گفت: آمار ثبت نام کنندگان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه خراسان جنوبی به 74 نفر رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛ 30 سری جهیزیه به ارزش ریالی 20 میلیون تومان بین زوجین نیازمند شهرستان توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
فولادی گفت: بیرجند در چهارمین نمایشگاه ملی صنایع دستی 45 غرفه دارد که نسبت به سال گذشته 300 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۶    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: تا آن جا که من اطلاع دارم در شورای سیاستگذاری بیرجند نیز مانند سایر استان ها ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۶    
گزارشی از بازخورد مطالبه گری روزنامه مهرمشرق با عنوان خواص شلغم در خصوص آن چه برخی مسئولان دوست دارند در روزنامه نوشته شود می خوانید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۷:۱۶    
حجت الاسلام عبادی با صدور بیانیه ای اعلام کرد در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی کاندیدا نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی با بیان اینکه دانشجویان در گام دوم انقلاب نقش تاثیرگذاری دارند،گفت: آنچه امرزه از دانشجویان در دانشگاه ها توقع می رود آرمان خواهی اسلام ناب محمدی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۱:۲۶    
حجت الاسلام عبادی و نامزدهای اصلی روز شنبه پا به عرصه انتخابات مجلس یازدهم خواهند گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شهسواری از فعالیت دو هزار صنعتگر صنایع دستی در درمیان خبر داد و گفت: پنج نفر از صنعتگران در چهارمین نمایشگاه صنایع دستی خراسان جنوبی حضور یافته اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
جعفری گفت: در استان دو هزار و 468 نفر در طرح اقدام ملی ثبت نام کرده اند که یک هزار و 382 نفر در بیرجند و یک هزار و 86 نفر درسایر شهرها ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مجلس اگر طبق قانون اساسی عمل کند، می تواند دولت را بر روی ریلی که تعیین می کند به حرکت درآورد، اما وقتی وکیل المله ها بشوند وکیل الدوله طبعا آن مجلس ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
صالحی گفت: بیش از 80 کارگاه خانگی در حوزه پارچه بافی و 150 کارگاه سنگ های قیمتی در شهرستان خوسف فعال است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عرب از شرکت پنج غرفه از این شهرستان در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معتمدیان گفت: توجه به بخش صنایع دستی از برنامه های استانداری خواهد بود چراکه یکی از شاخص های توسعه استان صنایع دستی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی با حضور هنرمندان 30 استان کشور در بیرجند افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
خوش خبر گفت: آمار ثبت نام کنندگان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه خراسان جنوبی به 28 نفر رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بشرویه گفت: 9 صنعتگر از شهرستان بشرویه در چهارمین نمایشگاه سراسری میراث فرهنگی حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه بیرجند گفت: مجلسی در رأس امور است که طبق قانون بتواند ریلی را تعریف کند تا دولت در آن ریل به حرکت خود ادامه دهد و هر کجا که دولت از ریل خارج شد با توجه به داشتن حق نظارت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۵۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه با طرح این سوال که غربگراها کجا باری از دوش مردم برداشته اند؟ گفت که روزی که ملت به میدان انقلاب آمد، غربگراها در حال تئوری سازی تسلیم در برابر دشمن بودند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بررسی سناریوهای مختلف افزایش قیمت بنزین نشان می دهد دولت روحانی صرفا به سراغ راحت ترین روش اجرای این موضوع رفت و همین امر منجر به این موضوع شد که فرصت بزرگی برای توزیع عادلانه یارانه این فرآورده نفتی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رونقی گفت: در اعتبارات روستاها باید به صورت ویژه به بحث مناسب سازی توجه شود و اعتباراتی اختصاص پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اگرچه راه های زیادی برای افزایش درآمدهای کشور وجود دارد اما دولت راحت ترین مسیر را انتخاب کرده و با دست گذاشتن روی یک کالای استراتژیک در حقیقت سنگینی بار جبران کسری بودجه را به دوش مردم انداخته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل استاندارد استان البرز، ایران را سومین کشور استفاده کننده از لوازم آرایش در سطح خاورمیانه دانسته و اعلام آمار توسط این دستگاه نشان می دهد ایرانی ها سالیانه یک میلیارد دلار لوازم آرایشی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
یکی از هیجان انگیز ترین موادی که می تواند به عنوان سوخت مورد استفاده قرار بگیرد و هر چند سال یکبار مدعی جدیدی پیدا می کند، آب است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۷:۳۶    
حجت الاسلام ملایی گفت: جمهوری اسلامی ایران در مقاطع گوناگون با فتنه های مختلفی از سوی دشمنان روبرو بوده و دشمن نیز دنبال روزنه ای برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب بوده است ولی هوشیاری ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۳:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
چرا آذری جهرمی در لحظه به دستور شورای امنیت کشور در روز جمعه مبنی بر قطعی تنها چند ساعته اینترنت و آن هم به صورت محدود عمل نکرد و زمینه ساز قطعی 10 روزه اینترنت و خسارت های گسترده به مردم و کشور و ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سموئی گفت: طرح "هر مسجد یک حقوقدان" در سطح 69 مسجد استان اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حمیدی گفت: با توجه به اتفاقاتی که اخیرا در کشور افتاد دشمن سعی میکند میزان حضور مردم در انتخابات را کم کند. اما ما باید زمینه حضور باشکوه و دشمن شکن مردم را برای حضور در انتخابات فراهم کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ما به آینده این نوجوانان بسیار امیدوار هستیم زیرا این ها بزرگان آینده کشور هستند و باید کشورشان را اداره کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رضازاده با بیان این که 12 مرکز حرفه آموزی با تعداد 254 معلول در استان فعالیت دارند، گفت: در حال حاضر چهار کارگاه تولیدی و حمایتی فعالیت دارد که در شش ماهه ابتدای امسال برای 111 نفر زمینه اشتغال فراهم ...
مشاهده نتایج بیشتر...