شنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۳۹Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امیر عبداللهیان»

دنیای اقتصاد   ۵۷ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : وزیر امور خاارجه کشورمان در توییتی تاکید کرده است که جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری برای روشن شدن ابعاد حادثه حمله به سفارت آذربایجان است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بر آمادگی تهران برای روشن شدن ابعاد حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان در ایران تاکید مجدد کرد.
.دکتر امیرعبداللهیان در جریان دیدار از بیمارستان شهدای تجریش در نشست کوتاهی با حضور سفیر جمهوری آذربایجان، برخی از اعضای سفارت و تیم پزشکی بیمارستان شهدای تجریش آخرین وضعیت یکی از مجروحین حادثه سفارت جمهوری آذربایجان و عمل جراحی در حال انجام از سوی پزشکان کشورمان را مورد گفتگو قرار داد و از آخرین ...
. اظهارات دکتر امیرعبداللهیان در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با حضور سفیر جمهوری آذربایجان در کشورمان و دکتر علمداری رئیس بیمارستان شهدای تجریش، پس از عیادت از عضو مجروح سفارت جمهوری آذربایجان و کسب اطلاع از وضعیت عضو دیگر سفارت که در زمان حضور وزیر امور خارجه کشورمان در بیمارستان ...
امیرعبداللهیان، وزیر امورخارجه کشورمان از مجروحان حادثه امروز در سفارت جمهوری آذربایجان عیادت و حال آن ها را جویا شد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عیادت امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان از یکی از مجروحین حادثه سفارت جمهوری آذربایجان پس از انجام عمل جراحی با حضور سفیر جمهوری آذربایجان در جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت. ...
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم: حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران در تماس تلفنی با همتای فرانسوی خود گفت که گام های بعدی ایران متناسب با رفتار اروپا تنظیم خواهد شد. وزیر امور خارجه در تماس تلفنی چهارشنبه شب با انتقاد از سخنان مداخله جویانه برخی مقام های پاریس افزود: در کنار این اظهارات و اقدامات ...
آنا / روزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: اقدام مسلحانه صورت گرفته علیه سفارت سفارت آذربایجان در تهران عملیات تروریستی و سازمان یافته نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با حضور در بیمارستان شهدای تجریش از یکی از مجروحان حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران عیادت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با حضور در بیمارستان شهدای تجریش تهران از مجروحان این حمله مسلحانه عیادت کرد.براساس این گزارش، فردی صبح روز جمعه 7 بهمن ماه با سلاح گرم وارد سفارت آذربایجان در تهران شد و اقدام به تیراندازی کرد که در این حادثه یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : علی علیزاده، جمعه شب در نشست مطبوعاتی مشترک با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و رئیس بیمارستان شهدای تجریش در حاشیه عیادت وزیر امور خارجه ایران از مجروحان حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان در تهران تصریح کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان گفت: نحوه عملیات از طرف اطلاعات دستگاه امنیتی واطلاعاتی ما نشان دهنده این است که عملیات سازماندهی شده و تروریستی نبوده است. مشابه این وضعیت تاکنون برای دیپلمات های ما در پکن و عراق و... پیش آمده است.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری آذربایجان در تهران، جمعه شب در نشست خبری مشترک با امیرعبداللهیان پس از عیادت از مجروحان حادثه سفارت آذربایجان گفت: از آقای امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که برای عیادت از مجروحان تشریف آوردند تشکر می کنیم .
ایران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
نشست خبری حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه عیادت از مجروحان حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران هم اکنون به صورت زنده از خبرگزاری ایران پرس در حال پخش است.
ایران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پس از عیادت از مجروحان حادثه حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در جمع خبرنگاران، تروریستی بودن این حادثه را قویا رد کرد و گفت: صرفا این اقدام انگیزه شخصی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان در نشست خبری با همتای آذربایجانی خود در بیمارستان شهدای تجریش گفت: مناسبات دو کشور در وضعیت طبیعی قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در نشست پس از عیادت مجروحین گفت:سفارت و اقامتگاه دیپلمات های جمهوری آذربایجان در یک مجموعه به هم پیوسته است. اتفاق امروز خانواده ها را تحت تاثیر قرار داده اما مناسبات دو کشور در وضعیت طبیعی خود قرار دارد. منبع: دانشجو
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: اقدام مسلحانه صورت گرفته علیه سفارت سفارت آذربایجان در تهران عملیات تروریستی و سازمان یافته نیست.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان اعلام کرد که تعقیب پمپئو و ترامپ به اتهام ترور مقامات رسمی ایران و عراق تا اجرای عدالت ادامه دارد. عیادت امیر عبداللهیان از مجروحان حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: یافته های همکاران ما در بخش قضایی و امنیتی تا این لحظه نشان می دهد که حمله امروز به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران سازماندهی شده و تروریستی نبوده و اقدامی با انگیزه شخصی بوده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۰۱    
امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه شامگاه امروز از دو دیپلمات مجروح شده در حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران عیادت کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس بیمارستان شهدای تجریش تهران درباره وضعیت مصدوم اول حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان در تهران گفت: حال بیمار خوب است و در بخش بستری است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان در گفت وگوی تلفنی با همتای آذربایجانی ضمن محکوم کردن حمله مسلحانه امروز به سفارت جمهوری آذربایجان، پیشنهاد کرد.
آنا / روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه کشورمان جمعه شب از مجروحان حادثه سفارت جمهوری آذربایجان در تهران عیادت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۲۵    
وزیر امور خارجه کشورمان از مصدومان حادثه مسلحانه سفارت آذربایجان عیادت کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، جمعه شب از مجروحان حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان در تهران عیادت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان ضمن عیادت از مجروحین حادثه امروز سفارت جمهوری آذربایجان، گفت: این حادثه سازماندهی شده و تروریستی نبوده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه شامگاه امروز از دو دیپلمات مجروح شده در حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران عیادت کرد.
آنا / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با جیحون بایراموف درباره حادثه امروز در سفارت جمهوری آذربایجان در تهران، گفت: نباید اجازه دهیم که این حادثه بر مناسبات دو کشور تأثیر منفی بگذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۴   + ۵۷ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان در گفت وگوی تلفنی با همتای آذربایجانی ضمن محکوم کردن حمله مسلحانه امروز به سفارت جمهوری آذربایجان، پیشنهاد کرد برای روشن شدن ابعاد مختلف حادثه، نهادهای امنیتی دو کشور در همکاری نزدیک با یکدیگر، موضوع را پیگیری و بررسی کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
در پی حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران و دستگیری فرد مهاجم، پیگیرهای انتظامی و امنیتی و واکنش ها در این باره آغاز شده است که گزارش کامل آن را می توانید در این گزارش بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
وزرای خارجه و کشور در پی حادثه پیش آمده در سفارت جمهوری آذربایجان در تهران انگیزه مهاجم مسلح را بررسی کردند و براساس اعلام وزارت خارجه تدابیر امنیتی لازم برای ادامه فعالیت طبیعی سفارت و دیپلمات های آذربایجان اتخاذ شده است.
آنا / وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۶۵ سایت دیگر  
وزرای خارجه و کشور با توجه به حادثه پیش آمده در سفارت جمهوری آذربایجان در تهران، اهداف و انگیزه مهاجم مسلح را مورد بررسی قرار دادند.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به یورش وحشیانه رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین تأکید کرد که سنگر مقاومت جنین تثبیت شده است. به گزارش نبأپرس ، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توییتی به حوادث جنین واکنش نشان داد و آن را محکوم کرد. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران نوشت: یورش وحشیانه و قتل عام رژیم صهیونیستی در ⁧ اردوگاه جنین⁩ نیازمند اقدام فوری جامعه جهانی و کشور های اسلامی در برابر جنایتکاران است. سنگر مقاومت جنین تثبیت شده و عقبگردی برای آن متصور نیست.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان و راستروگومنا لاورنس تکسا وزیر امور خارجه تانزانیا بعد از ظهر امروز در خصوص مسائل مورد علاقه دوجانبه و توسعه همکاری های مشترک گفت و گو تبادل نظر کردند. ...
آنا / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
کنعانی با اشاره به تهاجم وحشیانه امروز نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین در کرانه باختری سکوت و بی عملی مجامع مسئول بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر در غرب نسبت به جنایات روزانه رژیم اشغالگر قدس را دردآور و مایه شرمساری خواند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۸   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان به یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین و شهادت 9 فلسطینی واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در گفت وگوی تلفنی با وزیر خارجه جدید تانزانیا گفت: آمادگی داریم در مسیر توسعه و صنعتی شدن تانزانیا، دانش و تجربه خود را به ویژه در حوزه های دانش بنیان، کشاورزی، شیلات، سدسازی، آبخیزداری و آبیاری در اختیار این کشور قرار دهیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل آسیای جنوبی وزارت امور خارجه در پی تصویب قطعنامه ای در کنگره آمریکا علیه ایران توئیتی منتشر کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۶۱ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با همتای فرانسوی خود گفت که گام های بعدی ایران متناسب با رفتار اروپا تنظیم خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
شرق نوشت: احمدی بیغش تصریح کرد: رئیس دستگاه دیپلماسی ما شأن خودش را به اندازه یک کارمند جزء پایین آورد و حرف هایی زد که ناراحت کننده ترین رفتار در تاریخ جمهوری اسلامی است. بانوی اول ، رؤیاست یا فعالیت اجتماعی متعارف؟ / بازخوانی کارنامه همسران 8 رئیس جمهور ایران ...
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، حسین امیرعبداللهیان و کاترین کولونا وزیر خارجه فرانسه امشب (چهارشنبه) پنجم بهمن ماه تلفنی گفت وگو کردند. آخرین وضعیت مناسبات دوجانبه و برخی موضوعات مهم مورد علاقه از جمله موارد مطرح در این گفت وگوی تلفنی بود. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در پایان سفر سه روزه به ازبکستان و جمع بندی از حضور در اجلاس تاشکند گفت: با توجه به رویکرد اقتصادی و تجاری سازمان همکاری اقتصادی اکو، تمرکز بحث وزرا روی توسعه مسیر های ترانزیتی از جمله مسیر ترانزیت شمال-جنوب و شرق به غرب از جانب ایران و سایر کشور های عضو بود.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
گزارش تصویری از حضور و سخنرانی دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بیست و ششمین اجلاس شورای وزیران امورخارجه سازمان همکاری منطقه ای (اکو) در تاشکند ازبکستان و دیدارهای انجام شده در حاشیه این اجلاس4بهمن1401 https://mfa.ir/portal/playvideos/34450
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه فرانسه در گفتگوی تلفنی با حسین امیرعبداللهیان همتای ایرانی با تاکید بر اهمیت روابط تهران و پاریس گفت: فرانسه هیچ دخالتی در امور ایران نداشته است. وزیر خارجه فرانسه هم چنین خواستار آزادی زندانیان فرانسه شد