چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۱:۰۰Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محلات»

همت خبر   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 2 گفت: زمین های چمن مصنوعی منطقه 2 با هدف تقویت سرانه های ورزشی محلات بهسازی و ساماندهی می شود.
ایکنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی حضور دانشجویان انقلابی در مساجد را منشأ تحولات مبارک دانست و گفت: ضروری است دانشجویان با مساجد دانشگاه و محلان ارتباط داشته باشند.
تهران پرس   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حضور امروز خبرنگاران تهران پرس در بازار تهران،تجریش و محلات مختلف پایتخت در سرمای پاییزی حکایت از حرارت و گرمی کسب و کار مغازه داران تهرانی دارد.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام گفت: 500 نفر از اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان با همکاری بسیج مساجد و محلات به اردو های راهیان نور اعزام می شوند.
ناامن کردن فضای کسب وکار توسط گروهی یاغی به ویژه در مناطق بالانشین شهرها داد کاسبان شهر را درآورده است.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مدیریت شهری باید در اجرای پروژه های مشارکتی در سطح محلات از نقطه نظرات مردم، معتمدان و نخبگان شهر بهره مند شوند تا مردم احساس کنند که در اداره شهر سهیم هستند.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام هاشمی گفت: با بهره مندی از ظرفیت شورای مشاورین بومی سازی و شبکه سازی امور ایثارگران در ادارات و محلات پیگیری خواهد شد.
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: از ابتدای دوره مدیریت شهری ششم، موضوع وجود 129 ساختمان خیلی پر خطر و بحرانی مطرح می شد، اظهار داشت: با پیگیری هایی که در کمیته ایمنی و مدیریت بحران و همراهی مناطق انجام شد، این تعداد کاهش یافته است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام باقری یکی از امامان شهرستان چناران استان خراسان رضوی است که در یکی از محلات این شهرستان فعالیت های متنوع برای تمام سنین و اقشار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : امیر قاسمی گفت: ستاد گردشگری در نظر دارد در راستای نیازسنجی از جوانان و نوجوانان دهه 80 و90 با همکاری مناطق 22 گانه جلساتی به صورت پهنه ای با جوانان و نوجوان برگزار کند و با استفاده ازخواسته ها ، نظرات و پیشنهادات آنها در جهت ارتقاء صنعت گردشگری محلات و شهر تهران اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساوه گفت: در راستای فعال کردن موضوعات فرهنگی اخیراً برنامه ای با حضور اساتید حوزه خانواده در روزهای سه شنبه با محوریت مساجد و محلات حاشیه نشین در حال برگزاری است که با استقبال خوب خانواده ها همراه شده است.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اولین رویداد ملی صبرا با هدف استعدادیابی بانوان مبلغ فعال در میادین فرهنگی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 3 مرکز جامع سلامت در محلات هدف شهرهای میاندوآب، بوکان و ارومیه جهت بهره برداری عمومی و ارتقای کیفیت زندگی مردم احداث شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: المپیاد فرهنگی ویژه فعالان کانون های مساجد همزمان در سراسر کشور با هدف توانمندسازی و ارتقا سطح فرهنگی محلات برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دومین جلسه ولایت شناسی در مدرسه علمیه فاطمیه(س) محلات برگزار گردید.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی نسبت به گرانی قیمت گوشت انتقاد کرد و گفت: مردم توانایی تهیه گوشت با قیمت 280 هزار تومان را ندارند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سطح بالای اجاره بها در مناطق 4 و 5 منجر به مهاجرت اجباری برخی از مستاجران از این مناطق به محلات ومناطق پایین تر شهر شده است. به گونه ای که اثر این رخداد را می توان در افزایش تقاضا برای اجاره مسکن در مناطق پایین تر مشاهده کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۸    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج جشنواره ورزشی کارگران شهرستان خور و بیابانک برگزار شد مسابقات و برنامه های فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان خور و بیابانک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور پرشور مردم و جوانان شهرستان خور و بیابانک برگزار شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران از وجود بیش از 2300 مرکز امن تخلیه اضطراری در مناطق 22 گانه تهران خبر داد و گفت: اطلاع رسانی درباره فضاهای امن تخلیه اضطراری تهران علاوه بر اپلیکیشن تهران من ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۳    
بلاغی گفت: در حال تصویرداری از محلات و معابر برای ساخت تور مجازی همدانگردی هستیم که اگر شرایط آب و هوایی اجازه دهد ظرف مدت دو یا سه ماه آینده رونمایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۹    
ایسنا/مرکزی محلات شهر چنارهاست، درختانی کهن و سر به فلک کشیده که روح زندگی را در این شهر زیبا به جریان در می آورند، در دوران جوانی چنان سرزنده و مستحکمند که می توانند ساعت ها سایبان و تکیه گاه امن هر عابر خسته ای باشند و در کهنسالی چنان زنده و باوقار و باشکوهند که وقتی از مقابل شان می گذری چاره ای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۲    
شرکت گاز اعلام کرد: برای رفع نشتی گاز گاز در بوکان، گاز برخی محلات به مدت 10 ساعت قطع خواهد بود.
کیشوند   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون زیباسازی و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: 20 میلیارد ریال برای بهسازی زمین بازی پارک محلات این جزیر تخصیص یافت.
دکتر محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی از مهندس کاظم علیپور شهردار قائمشهر به عنوان شهرداری برتر استان در حوزه بازآفرینی شهری ومحرومیت زدایی از محلات کم برخوردار شهر قائمشهر با اهداء لوح تقدیر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعیو فرهنگی منطقه77 تهران از برگزاری دهمین دوره مسابقات پارالمپیاد بوچیا مناطق 22 گانه شهر تهران همزمان با آغاز هفته افراد دارای معلولیت به میزبانی منطقه 7 تهران خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
انتخابی تیم ملی جوانان جهت حضور در مسابقات بین المللی فجر 2023 در محلات برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون،مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان از 15 لغایت 17 آذرماه درشهرستان محلات برگزار می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۲    
شاکری گفت: حجت الاسلام آقامیری، عضو شورای شهر تهران، امشب با حضور در مسجد حضرت امام رضا(ع) پای صحبت های مردم محلات اتابک، مینابی، طیب و بیسیم نشسته و پاسخگوی سوالات آنان می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان محلات، ظهر یکشنبه سیزدهم آذر ماه نماز جماعت ظهر و عصر دانش آموزان دبیرستان پروین اعتصامی با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی ربانی امام جمعه شهرستان محلات و معاون پرورشی و تربیت بدنی اقامه شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۱    
تهران (پانا) - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران جزئیات تفاهم نامه شهرداری با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ایجاد تعاونی های مسکن را تشریح کرد. ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
حتی اگر مکالمه نکنید، باید هر ماه 20 هزار تومان به مخابرات بپردازید این خبر در هفته ی گذشته جنجال ساز شده؛ بسیاری از کاربران اعتراض خود را نسبت به این رویه جدید اعلام کرده اند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۶    
حوزه/ به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه محلات نشست علمی پژوهشی ازدواج و اخلاقی بودن آن در این مدرسه برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان از تخصیص بیش از 2 هزار تن قیر رایگان توسط اداره کل راه و شهرسازی گلستان برای بهسازی معابر شهری محلات هدف بازآفرینی شهری استان به شهرداری های گلستان در سال 1400 خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۶    
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت ارتقای سواد رسانه ای و تبیین مسائل روز جامعه در گستره محلات تاکید کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت : در مجموع از استان گلستان بیش از سه هزار نفر با 75 دستگاه اتوبوس ، 30 دستگاه دانش آموزی و 45 دستگاه دانشجویی و محلات ، عازم اردوهای راهیان نو و راهیان پیشرفت خواهند شد . ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان از تخصیص بیش از 2 هزار تن قیر رایگان توسط اداره کل راه و شهرسازی گلستان برای بهسازی معابر شهری محلات هدف بازآفرینی شهری استان به شهرداری های گلستان در سال 1400 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۴    
مدیریت شهری سمنان در دوره جدید، ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان را با توجه به رویکرد فرهنگی و اجتماعی و با هدف تحکیم روابط در سطح محلات شهر در دستور کار قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، گفت: متأسفانه در محلات شیراز به دلیل واگذاری فرهنگسرا ها به بخش خصوصی قشر های ضعیف و کم برخوردار جامعه نمی توانند از فضا ها و امکانات موجود استفاده کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان گفت: 90 تن قیر رایگان جهت آسفالت معابر خاکی محلات هدف بازآفرینی شهری شهرستان گلپایگان اختصاص داده شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۹    
نمایشگاه عکاسی با عنوان "نگاه سوم" در شهرستان محلات دایر شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فلاح از حمایت مدیریت شهری از احداث مسجد در محلات شهرخبر داد و گفت: از صدور پروانه تا اختصاص زمین و کمک مالی در زمینه احداث مسجد حمایت می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از پیگیری های استاندار البرز و برگزاری جلسه ای در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، خبر داد و گفت: یکی از دستاوردهای این جلسه تحت پوشش قرار گرفتن ده محله هدف قرارگاه اجتماعی تحت عنوان خانه های احسان است که بزودی افتتاح خواهد شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تاکید بر ارتقای توسعه شهری گفت: 32 شهر تحت پوشش طرح جامع بازآفرینی شهری قرار گرفتند و طرح جامع مطالعاتی هشت شهر دیگر نیز انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف 287 کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک منزل شخصی در یکی از محلات شهرستان شیراز خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه ریاست سازمان فرهنگی هنری گفت: نباید فرهنگسرا ها را محدود به یک بخش و منطقه خاص بکنیم. اگر مدیر منطقه ای را در جایی منصوب می کنیم، تمام کوچه ها، خیابان و محلات آن منطقه محل عملیات فرهنگی ماست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۹    
رئیس سازمان داوطلبان با اشاره به آبرسانی به 85 روستا در قالب اجرای طرح نذر آب گفت: طرح تحول و توسعه توانمندی های محلات کم برخوردار در حال اجرا است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 با تأکید بر اهمیت تهیه و تدوین تاریخ شفاهی محلات تهران از برگزاری دورهمی شب خاطرات طهران قدیم با حضور بیش از 25 تن از بزرگان، معمرین و فرهیختگان تهرانی در این منطقه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
فراخوان های اخیر ضدانقلاب یک ویژگی مهم دارد و آن اینکه ضدانقلاب تلاش کرده فراخوان ها را به جای میادین بزرگ شهر به محلات منتقل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سید سجاد موسوی گفت: نباید فرهنگسراها را محدود به یک بخش و منطقه خاص بکنیم. اگر مدیر منطقه ای را در جایی منصوب می کنیم، تمام کوچه ها، خیابان و محلات آن منطقه محل عملیات فرهنگی ماست.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ورزش قهرمانی مرکز تربیت بدنی سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام از کسب مقام سوم تیمی تنیس روی میز بسیج کشور توسط تیم تنیس بسیج مرکز تربیت بدنی سپاه امیرالمومنین (ع) در جشنواره فرهنگی - ورزشی پایگاه های مساجد و محلات کشور خبر داد.