یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۳۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «خمین»

خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان خمین گفت: نمایشگاه خودروهای لوکس توسط هیات موتورسواری شهرستان خمین و بدون مجوز برگزار شده است و به دلیل نداشتن مجوز، دانشگاه علوم پزشکی به عنوان متولی از طریق دستگاه قضا پیگیری لازم را خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان خمین گفت: هیچ مجوزی از طرف دانشگاه و پدافند زیستی این شهرستان برای برگزاری نمایشگاه خودروهای لوکس داده نشده است.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش اصلی کار و رفع مسائل در محلات محروم باید با محوریت مسجد انجام شود و ارتباط چهره به چهره با خانواده ها برقرار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - قاضی تعزیرات حکومتی دلیجان گفت: یک متهم پرونده قاچاق ارز به پرداخت 87 میلیارد ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح حمایت از افشاگران فساد موجب خواهد شد تا هم امنیت افشا کنندگان فساد به لحاظ شغلی تضمین شود و همین یک مشوقی باشد که افراد مختلف بتوانند در این عرصه به درستی ورود پیدا کنند و در بحث سالم سازی فضای کشور در عرصه های مختلف و بخصوص در بخش های اقتصادی مؤثر و ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خمین گفت: آئین سنتی گلیم بران در قلعه سالار محتشم خمین برای بانوی 80 ساله برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خمین گفت: 104 میلیارد ریال تسهیلات برای افزایش ضریب مکانیزاسیون کشاورزی و بهبود عملکرد امسال در این شهرستان پرداخت و هزینه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - پاییز رنگارنگ ایام رویایی، خاطره انگیز و زیبا در زندگی مردم است اما، امسال شهرستان دلیجان با شیوع کرونا حال و هوای لذت از این فصل را ندارد و به عنوان سی و هفتمین شهر کرونایی کشور آژیر قرمز و شرایط بحرانی سلامت در آن به صدا درآمده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۰    
خمین - ایرنا - خطیب جمعه خمین گفت: ملت افتخارآفرین ایران اسلامی آگاهانه راه مقاومت و حمایت از ارزش های دینی و انقلابی را انتخاب کرده اند که این مهم تحریم های دشمن را بی اثر کرده و رفع تحریم تسلیحاتی نتایج این ایستادگی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۳    
خمین - ایرنا - شهردار خمین گفت: 11 هزار متر از میادین و معابر خمین امسال رنگ آمیزی و مناسب سازی شده که این اقدامات در راستای زیباسازی شهر و افزایش نشاط اجتماعی بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۲    
شرکت فروسیسیلیم خمین جهت تکمیل کادر فنی خود از استان های تهران، اصفهان و مرکزی جهت کار در استان مرکزی ، خمین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۰۱    
در این بسته خبری از تشکیل ستاد برف روبی شهرداری قزوین تا عملیات لایروبی کانال های آب پاکدشت و تولید روزانه 45 تن پسماند در خمین را بخوانید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: شناسایی مشکلات و طرح آن ها در کمیسیون های تخصصی با هدف افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم، اولویت نمایندگان مردم در خانه ملت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۹    
خمین - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمین گفت: 55 میلیارد و 596 میلیون ریال در مدت یکسال اخیر بر اساس نیات واقفان در بخش های مختلف اجتماعی، مذهبی، کمک به مساجد و بقاع متبرکه این شهرستان هزینه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۴    
خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: کادر درمان با وجود مشکلات و محدودیتهایی که دارند در رسیدگی به بیماران و ارائه خدمات به آنان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱    
گروه استان ها- نماینده مردم خمین در مجلس گفت: مدیران ارشد استان مرکزی باید پاسخ گوی کم کاری در جذب بودجه باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۳    
خمین -ایرنا - بخشدار کمره از کشف یک دستکن زیرزمینی دو طبقه با مساحت پنج هزار متر در این بخش از توابع شهرستان خمین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: 650 میلیون ریال از محل اعتبارات پژوهشی استان برای طرح مطالعاتی محور گردشگری شازند دلیجان اختصاص یافت.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۷    
علیرضا نظری نماینده مردم شهرستان خمین با حضور در امور آب و فاضلاب شهرستان خمین و دیدار با مهندس محمدرضا مشهدی مدیر این امور ، پیرامون مسائل و موضوعات حوزه آب و فاضلاب این شهرستان بحث و تبادل نظر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۷    
خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: در راستای اجرای طرح ملی آبرسانی به این شهرستان از سد کوچری، 42 روستا از آب آشامیدنی برخوردار می شوند که 15 روستای تعهد شده این طرح چشم انتظار آب سالم و بهداشتی هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۷    
هنرمندان برتر خوشنویس شهرستان خمین همزمان با روز خوشنویسی تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
خمین - ایرنا - زادگاه امام راحل در جنوب استان مرکزی در دهه های اخیر به لحاظ ظرفیت های کارآفرین و تولید ثروت آنگونه که باید رشد نکرده و این خطه در نرخ بیکاری رتبه دوم استان را پس از اراک به خود اختصاص داده و حل این معضل همواره دغدغه مهم مسئولان بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی محلات گفت: 397 میلیون و 350 هزار واحد انواع گل و گیاهان زینتی امسال در 667 هکتار از گلخانه های تونلی و فضای باز این شهرستان تولید شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی سید علیرضا موسوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی از تامین و ارسال مقدار100 تن کود اوره به کارگزار فعال بخش خصوصی شهرستان خمین آقای بزرگی درنیمه دوم مهر ماه سال جاری خبر داد و افزود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده خمین در مجلس گفت: در بحث حذف تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی، نگاه صادرات فناوری و تسلیحات و تجهیزات نظامی بر واردات غلبه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس موسسه تحقیقات علوم باغبانی کشور گفت: 19 هزار نفر به طور مستقیم در پرورش گل و گیاهان زینتی در سطح کشور فعالیت دارند و هشت هزار هکتار گلخانه زیر کشت این محصولات قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - نوزدهمین دوره نمایشگاه گل های داودی روز سه شنبه با حضور رئیس موسسه تحقیقات علوم باغبانی کشور، مدیرکل دفتر گل وگیاهان زینتی وزارت جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان محلات در پژوهشکده ملی گل و گیاهان زینتی این شهرستان گشایش یافت.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کمپانی میتسوبیشی ژاپن که برنامه داشت تا اکلیپس کراس را از سال 1397 در کارخانه آرین پارس موتور واقع در شهر خمین تولید و مونتاژ کند، حال نسخه فیس لیفت این کراس اوور جمع و جور را به بازار جهانی معرفی کرده است. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی استان تهران ؛ در راستای حمایت از شرکت های تولید کننده مواد کودی و ترویج تغذیه کودی مناسب در محصولات زراعی و باغی و پیرو تفاهم نامه منعقده شرکت خدمات حمایتی با شرکت الوند دانه خمین ...
موضوع اختصاص 120میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی برای مقابله با کرونا به احداث ساختمان دانشکده شهید بهشتی و تغییر محل اعتبار به حساب خاص ریاست جمهوری ابهامات و تناقضات فراوانی ایجاد کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۹    
خمین- تحریم ها، افزایش نرخ ارز و کمبود مواد اولیه قسمت پررنگ مشکلات اکثر کارخانه های تولیدی است که این روزها گرفتار رکود شده اند، شرکت صنایع نخ خمین یکی از همین کارخانه ها، نیازمند مساعدت و همکاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا- فرماندهی انتظامی خمین از عملیاتی شدن 12 هزار و 815 تماس مردمی با پلیس 110 این شهرستان خبر داد و گفت: 13 هزار و 350 تماس مردمی از ابتدای امسال تاکنون با پلیس 110 خمین برقرار شد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۵    
به گزارش نبض بازار ؛ نماینده خمین می گوید برای استیضاح حسن روحانی در حال جمع آوری امضاء در مجلس هستند. نمایندگان امضاکننده استیضاح روحانی به 60 امضا رسید سخنگوی کارگزاران سازندگی: نمی شود مملکت را با تعدادی پخمه اداره کرد ...
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده مردم کاشمر در مجلس با تأکید بر اینکه باید روحانی محاکمه و استیضاح شود، گفت: دو هفته است که ما در حوزه انتخابیه ناسزا می شنویم. حجت الاسلام جواد نیک بین در صحن علنی مجلس: * دو هفته است که نماینده های مردم در حوزه های انتخابی از مردم نقد و ناسزا شنیده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۷    
خمین - ایرنا - رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی خمین گفت: 49 میلیارد ریال تسهیلات به 9 متقاضی ایجاد گلخانه امسال در این شهرستان پرداخت شد که با بهره برداری از آنها سطح این نوع کشت در این منطقه 23 هکتار افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - شهردار خمین گفت: روزانه 45 تن مواد زاید جامد از سطح این شهر جمع آوری و پس از پردازش حدود 500 کیلوگرم مواد قابل بازیافت جداسازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۶    
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در بازدید از اداره های این شهرستان بر رفع مشکلات مردم تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۲    
خمین - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دلیجان گفت: مردم این شهرستان امسال 2 میلیارد و 262 میلیون ریال صدقه از طریق 6 هزار و 833 صندوق پرداخت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۴۷    
خمین - ایرنا - وقتی دلت پَر می کشد برای مشهد و گره زدن نگاهت به ضریح و دخیل بستن به پنجره فولاد و در روزهایی که نمی توانی زائر باشی، دل به خادم یاری ضامن آهو خوش می کنی.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۲    
خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: دشمنان این مرز و بوم ثبات و امنیت اقتصادی نظام اسلامی را هدف قرار دادند تا اقتدار ایران را در دنیا تضعیف کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - دلم بی صدا شکست عنوان مجموعه غزلیات عاشقانه از شاعر پیشکسوت خمین داود عزیمی است که امسال از سوی انتشارات پرپروک به چاپ رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - معاون اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: 2 هزار میلیارد ریال برای نوسازی و تکمیل 99 طرح آموزشی و تجهیز مدارس استان نیاز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۸    
خمین - ایرنا - مسئول انجمن دیالیز خمین گفت: 36 درصد از بیماران دیالیزی این شهرستان دارای سن بیش از 40 سال هستند و 60 درصد از این بیماران به علت فشار خون و دیابت کلیه خود را از دست داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۶    
خمین - ایرنا - سایه سنگین تحریم این روزها بر سر اقتصاد و تولید داخل سنگینی می کند اما با سربلندی می توان تحقق شعار جهش تولید را در تار و پود نخستین واحد تولید الیاف شیشه کشور در شهرستان دلیجان حس کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۳    
خمین - ایرنا - مجموعه اشعار کلاسیک و نیمایی شاعر پیشکسوت خمین داود عزیمی در کتاب عروس آسمانی گردآوری و از سوی انتشارات پرپروک در سال جاری روانه بازار نشر شده است
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۶:۳۹    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین گفت: باتوجه به اهمیت موضوع فرهنگ در دانشگاه آزاد اسلامی، به دنبال طراحی سامانه ای هستیم تا کلیه فعالیت های فرهنگی را در بر بگیرد.
برترین ها / پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: یک نماینده مجلس مدعی شده بود که 100 میلیارد تومان برای ساختمان دانشکده ای که دختر حسن روحانی قرار بود در آن عضو هیأت علمی شود، از اعتبارات کرونا تخصیص یافته و حال دانشگاه شهید بهشتی پاسخ این ادعا را داده است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
گروه سیاسی تازه ترین ها- 3 روز پیش بود که خبری درباره تخصیص 100 میلیارد از اعتبارات کرونا به یک دانشکده را در تازه ترین ها منتشر کردیم. این خبر را علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس طی گفت وگویی با خبرنگار فارس اعلام کرده بود ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
جوابیه ای که دانشگاه شهید بهشتی به خبرگزاری فارس داده، معلوم شده که ادعای نماینده خمین درباره دختر رئیس جمهور از اساس کذب است.