جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۱:۴۸May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حافظ»

خبرگزاری مهر   ۱۵ دقیقه پیش    
قم- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی قم در همایش بین المللی شهید قدس گفت: حاج قاسم سلیمانی نماد عقلانیت و حافظ منافع ایران و اسلام در غرب آسیا بود.
رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- حافظ و معلم قرآن کریم گفت: برگزاری کلاس قرآن در فضای آزاد، کاهش جمعیت کلاس و استفاده از فضای مجازی مؤلفه های من برای برگزاری کلاس قرآن در شرایط کرونایی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۱    
سهرابی با اشاره به اینکه امروز شرمنده هستیم که کاری ارزشمند پیرامون سعدی، حافظ و سایر بزرگان شیراز انجام نشده است، اضافه کرد: 26 قسمت انیمیشن در مورد سفرهای سعدی آماده شد و قرارداد 26 قسمت دیگر هم مهیا شده است.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۷    
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا، معلم را حافظ سرمایه انسانی کشور دانست و گفت: معلمان و اساتید انقلابی و متدین بهترین فرصت را دارند تا با تقویت حس وطن دوستی در بین دانش آموزان و دانشجویان نسبت به حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بکوشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان همدان با بیان اینکه به واسطه حفظ آیات نورانی قرآن کریم 10 درصد عفو های کشور مختص همدان است گفت: سال گذشته استان همدان بیشترین آمار عفو زندانیان کشور را به خاطر حفظ قرآن کریم داشت.
یزد آوا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام بشکانی گفت: دنیای سیاسی، نظامی گری و اعتقادی اسرائیل متزلزل شده و در حال فروپاشی و نابودی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
برنا نوشت: هفته جاری شاهد حوادث تلخ و شیرینی در حوزه سیاسی، اقتصادی و بین الملل بودیم که مرور برخی اتفاقات مهم خالی از لطف نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۱۷   + ۷۶ سایت دیگر  
هفته جاری شواهد حوادث تلخ و شیرینی در حوزه سیاسی، اقتصادی و بین الملل بودیم که مرور برخی اتفاقات مهم خالی از لطف نیست.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
دیپلماسی فرهنگی در شیراز این سال ها کارکرد موثری نداشته است. شهرهای خواهرخوانده شیراز تعاملات جدی با این شهر ندارند وشهری که در شعر حافظ خال رخ هفت کشور توصیف شده، هنوز چندان جهانی نیست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۷    
دستغیب گفت: فرهنگ معرفت و معنویت مردان شیراز این شهر را ممتاز و بی نظیر کرده است و حافظ شیرازی به درستی گفته به شیراز آی فیض روح قدسی // بجوی از مردم صاحب کمالش شیراز ، را باید در دل مردمانش یافت.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۱    
لیلا برخورداری بازیگر ایرانی با انتشار پستی زیبا از تصویر خودش و بیتی از حافظ روز بازیگر را تبریک گفت و در کنارش با کنایه ای اعلام کرد این تصویر مربوط به فیلمی است که هرگز اجازه اکران نگرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - حافظ قرآن اهل تسنن با اشاره به اینکه سخنان رهبر انقلاب مرا حافظ قرآن کرد، گفت: ظرف مدت دو سال موفق به حفظ کل قرآن کریم شدم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۱    
22 حافظ بالای 20 جزء از ابتدای سال 98 تاکنون در مدرسه القرآن مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) اصفهان پرورش یافته اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی رجبی، حافظ کل قرآن و دارای مدرک فوق تخصص درد است و در کارش نیز برای آرامش بخشی به بیماران از آیات قرآن فراوان بهره می برد و معنویت را در درمان بسیار مؤثر می داند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۰    
استاد رضا اسماعیلی تازه ترین سروده خود درباره شهید عدالت و آزادی، امام علی(ع) را منتشر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۲    
ببینیم | روز شیراز ، شهر راز ، سومین حرم اهل بیت علیهم الاسلام ، شهر تاریخ و ادب و قدمت ، شهر شعر و حافظ و سعدی ، شهر باغ های خوش رایحه و نارنجستان پر قوام ، شهر بهارنارنج های دلنشین و پایتخت فرهنگی ایران عزیز گرامی باد . تهیه شده در روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان فارس
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عدم جذابیت های تازه در برنامه ها و نامزدهای فعلی انتخاباتی، هیچ یک از کاندیداها نمی توانند منجی باشند. از دید او در خوش بینانه ترین حالت این نامزدها تنها می توانند حافظ وضع نابسامان موجود باشند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۲    
خوشا شیراز و وضع بی مثالش / خداوندا نگه دار از زوالش. در روزی که به نام شیراز نام گذاری شده، اگر به شهر شگفت انگیز علاقه مندید و مسافر دائمی اش هستید،این غزل حافظ را بخوانید تا کمی از عشق این شاعر نامدار به شیراز باخبر شوید.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه ناجا - استاندار کردستان گفت: مرزبانان با رشادت های خود همواره ثابت کرده اند که حافظ امنیت کشور بوده و تحت هیچ شرایطی به دشمنان و معاندان اجازه دست درازی به خاک کشور عزیزمان را نخواهند داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایسنا، امروز قطعا بخشی از ایرانیان هم شیراز را با حرم مطهر شاهچراغ(ع) و آرامگاه های حافظ و سعدی و شاید مسجد نصیرالملک و البته باغ ارم بشناسند؛ اما از دیگر داشته ها و ظرفیت های این شهر و پیشینه ای که در عرفان و فلسفه و علم و نیکوکاری [...]
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۲    
به گزارش عصر همدان ؛ در پی انتشار فیلم از یک روانشناس که ظاهرا” خود را حافظ قرآن میداند، چند شبهه در خصوص شب قدر مطرح شده که هوشنگ نادری، یک کارشناس ذینی و فرهنگی به آن پرداخته و پاسخ می دهد که در زیر می خوانید. عمده شبهه های او به این ترتیب است: ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
شیراز، شهری آکنده از حس جاودانه شعر و شاعرانگی از سالهای دور و نزدیک که شهرت شاعرانش تنها به مرزهای این کشور محدود نمی شود. شعر و شیراز از یک ریشه اند. ریشه تنومندی که حافظ را می برد به رکن آباد و مصلا تا خوشا شیراز و وضع بی مثالش را مستانه بسراید و [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا رادنوش گفت: بیش از 300 نفر از دانش آموزان این مدارس حافظ بیش از سه جزء قرآن و 100 نفر نیز حافظ سی جزء قرآن هستند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بیمه حافظ از افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه حاضر در بازار پایه از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 1129 درصدی از محل آورده نقدی سهامداران خبر داد. شرکت بیمه حافظ از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 1129 درصدی از محل آورده نقدی سهامداران خبر داد. ...
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
زن 51 ساله سوئیسی که به عنوان دبیر اول سفارت سوئیس در ایران و معاون مسئول حافظ منافع آمریکا در جمهوری اسلامی مشغول به کار بود، از طبقه هفدهم برجی در کامرانیه سقوط کرد و جانش را از دست داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خواجوی کرمانی، یکی از برجسته ترین شاعران بزرگ نیمه نخست سده هشتم است که به نخل بند شاعران شهرت دارد. او در قصیده، مثنوی و غزل طبعی توانا داشت به طوری که گرایش حافظ به شیوه سخن پردازی خواجو و شباهت شیوه سخنش با او مشهور است.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بانوی حافظ کل قرآن با اینکه احکام قرآن را با اخلاق و منش قرآنی می توان در جامعه نهادینه کرد، گفت: فکر می کنم مردم به کسانی که همراه قرآن هستند به عنوان الگو می نگرند و این وظیفه ما را سنگین می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- شیراز- سروناز درختی است همیشه سرسبز و نماد استقامت و آزادی که نامش با شیراز عجین بوده است. این هم نشینی را نه تنها در شعر شاعرانی چون حافظ و سعدی می توان دید بلکه باغ ها و خیابان های شیراز هم گویای این پیوستگی هستند. تصاویر، به مناسبت 15 اردیبهشت روز شیراز منتشر می شود./عکس:شیواالسادات عطاران
برترین ها / حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۵۴   + ۶۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری در گزارشی به بررسی حادثه کشف جسد دبیر اول سفارت سوئیس در برجی در شمال تهران پرداخته است. در این گزارش آمده: * زن 51ساله سوئیسی که به عنوان دبیر اول سفارت سوئیس در ایران و معاون مسئول حافظ منافع آمریکا در جمهوری اسلامی مشغول به کار بود ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
جسد سیلوی برونر دبیر اول سفارت سوییس در تهران برای کالبدشکافی و نمونه برداری تحویل پزشکی قانونی شد و مسوولان سفارت در جریان دقیق موضوع قرار گرفته اند. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: خانم سیلوی برونر 51 ساله و دبیر اول سفارت سوییس در تهران و شاغل در دفتر حافظ منافع آمریکا در بامداد امروز در محل سکونتش از طبقه 17 برجی در نیاوران سقوط نموده که جسد بی جان وی امروز صبح در باغچه پایین بالکن کشف گردیده است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۲۷    
حجت الاسلام حافظ نیا گفت: فضایل اخلاقی و معرفتی آن امام همام باید در نظام جمهوری اسلامی ایران سرلوحه مسئولان قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - شیراز - آیین دولت قرآن در دهه سوم ماه مبارک رمضان هر شب با محوریت اشعار قرآنی خواجه اهل راز حافظ شیرازی در آرامگاه وی به صورت محدود برگزار و ظهر روز بعد برای علاقه مندان پخش می شود./عکس:رضا قادری
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
همدان- معاون قضائی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان گفت: هیچ مجوز قانونی برای فعالیت در حوزه ارز دیجیتال(بیت کوین) وجود ندارد و دولت باید به عنوان حافظ منافع مردم با حساسیت و دقت ویژه ای به آن ورود کند قبل از اینکه این مسئله به بحران تبدیل شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدجواد روشن بین با بیان اینکه جنگ روایت ها در تلاش جهت تغییر افکار و عقاید عامه مردم است، گفت: پس از جنگ صفین 12 هزار حافظ و قاری قرآن به دلیل همین موضوع جزء خوارج قرار گرفتند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه شهرستان ارسنجان با تاکید بر اینکه تمام مردم باید حافظ منابع طبیعی و همیار طبیعت باشند، گفت: ظرفیت های این مجموعه و بسیجیان برای حفاظت و احیای منابع طبیعی شهرستان بکار گرفته می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
حافظ باباپور روز دوشنبه در نشست خبری اظهار کرد: با وجود مشکلات مالی دولت، سال گذشته در حوزه عمران روستایی 127 میلیارد تومان تخصیص یافت حدود 24 میلیارد تومان آن استانی و 102 میلیارد تومان نیز اعتبار ملی بود. وی سهم اعتبارات ملی را چهار برابر استانی اعلام کرد و گفت: سرجمع اعتبارات ملی و [...]
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
فارس: محمد جهاد اللحام رئیس دیوان عالی قانون اساسی سوریه امروز (دوشنبه) در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد، سه نفر از کسانی که برای ریاست جمهوری این کشور نامزد شده اند، تأیید صلاحیت شدند. ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، شهرام حافظ در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه بارندگی در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه قبل به میزان قابل توجهی کاهش داشته، اظهار کرد: همین امر تاثیر مستقیمی بر جریان آب سطحی و تاثیر غیرمستقیم بر وضعیت آب های زیرزمینی استان دارد. ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی نهاد نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس از برگزاری طرح دولت قرآن در دهه آخر ماه مبارک رمضان در جوار آرامگاه خواجه اهل راز خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
زمان و شرایط عرضه بلوک 8.23 درصدی سهام بیمه حافظ توسط یکی از سهامداران عمده در بازار پایه فرابورس اعلام شد. به گزارش بانکداری ایرانی ، سرمایه گذاری چشم انداز توسعه شمال در نظر دارد 8 ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۷    
حافظ مهدوی و عبدالرضا بهاری دو داوری که شانس قضاوت در بازی های پارالمپیک توکیو را دارند، روز گذشته (12 اردیبهشت ماه) واکسن کووید 19 را تزریق کردند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۲    
شرکت بیمه حافظ سهام مدیریتی غیرکنترلی به میزان 8.23 درصد را واگذار می کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
در شرکت بیمه حافظ، علیرغم توجه و پرداختن ضمنی به مضامین معماری سازمانی از جمله راهبردها و اهداف، برنامه ریزی، فرایندها، قوانین و مقررات، داده و اطلاعات، سامانه های نرم افزاری و .. ...
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۲    
شرکت کنندگان وبینار روابط فرهنگی ایران و آلمان از دریچه نگاه خود و دیگری با تأکید بر بر لزوم گفتگوی فرهنگ ها، به تعریف هویت های جمعی ایران و آلمان با رویکردی تاریخی پرداختند. ...