دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۵۰May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فناوری اطلاعات»

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در نمایشگاه کتاب امسال، بیش از 500 هزار مرسوله پستی حاوی چند میلیون جلد کتاب به مقصد 1000 شهر و روستای کشور ارسال شد.
عصر ایران   ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور همچنین قانون تمدید مهلت اجرای قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران را برای اجرا به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ابلاغ کرد.
پارسینه   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، امروز یکشنبه قانون نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد. ...
سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال سازمان منطقه آزاد قشم از نمایش ظرفیت ها و توانمندی های سازمان منطقه آزاد قشم در دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش موسوم به کیتکس خبر داد.
عصر خبر   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
محمدحسین زراعتی، مدیر فناوری و تحول دیجیتال سازمان تأمین اجتماعی نیز درباره سامانه جدید ارسال لیست و پرداخت حق بیمه کارفرمایان، گفت: در ماه های اخیر تمام اقدامات و تلاش های حوزه فناوری اطلاعات سازمان تأمین اجتماعی، بر یکپارچه سازی درگاه ها متمرکز بوده و موفق شدیم در اردیبهشت ماه ...
بانک و صنعت   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون فنی با موضوع بررسی نسخه 4/1 بیمه های آتش سوزی و نحوه استعلام کدپستی با حضور اعضای کمیسیون، آقای خسروجردی مدیرکل نظارت بیمه های غیر زندگی بیمه مرکزی ج.ا.ایران و آقای نعمتی مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مرکزی ج.ا.ایران به میزبانی شرکت بیمه کارآفرین برگزار شد.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از اعطای 39 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره در جهت حمایت از اشتغال آفرینی کسب وکارهای ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خبر داد.
تجارت گردان   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بانک سامان در نظر دارد جهت تأمین تجهیزات مرکز داده خود، نسبت به شناسایی تأمین کنندگان معتبر اقدام کند.
راه پرداخت   ۸ ساعت پیش    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. محمد نژاد صداقت مدیرعامل داتین، در نشستی با تعدادی از رسانه های حوزه فناوری اطلاعات و بانک و پرداخت درباره استقرار سامانه های بانک سپه در بستر داتین و پروژه ادغام بانکی با جزئیات سخن گفت و وضعیت شرکت بعد از پروژه را ...
ایبنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
به منظور تکریم و پاسخگویی به سوالات مشتریان، ارتباط مستقیم تلفنی معاون مدیرعامل بانک رفاه کارگران در امور فناوری اطلاعات، فراهم شده است.
تجارت گردان   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به استقبال مشتریان این بانک از خدمات بانکداری الکترونیک، از برگزاری جشنواره “همراه شهر پلاس” با 50 جایزه 200 میلیون ریالی خبر داد.
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با بیان اینکه با الکترونیکی کردن فرایند ها هوشمندسازی قوه قضائیه سرعت می گیرد، گفت: با استفاده از ابزار های هوشمند می توان از تغییر کاربری های غیرمجاز جلوگیری کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
دولت سیزدهم در شعارهای انتخابی خود وعده بسته های رایگان اینترنت برای آحاد جامعه داد و حالا وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یارانه اینترنت به اقشار کم درآمد خبر داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس گفت: علم، پژوهش، خلاقیت و فناوری اطلاعات چهار عنصر اساسی در فعالیت های روابط عمومی دستگاه های اجرایی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
طبق گزارش تحلیلگران موسسه جی پی مورگان، افزایش تورم، چالش های زنجیره تامین ذخایر و ضربه های ناشی از جنگ اوکراین پایان عصر شکوفایی صنعت سرویس های فناوری اطلاعات هند را رقم می زند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از احداث و راه اندازی 29 سایت ارتباطی جدید در شهرستان های اردبیل و انگوت خبر داد.
آی سی تی پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - هفتمین دوره مسابقات چالش های فناوری اطلاعات (ICT Challenge 7) در روزهای 23 و 24 تیرماه 1401 توسط گروه ICT دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۳    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. در اولین روز خرداد سال 1401 در یکی از مهم ترین تغییرات مدیریتی در سطح هلدینگ های فناوری اطلاعات بانکی کشور، علی حکیم جوادی که تا پیش از این مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا بود ...
شادا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران درباره آخرین دستاورد شرکت پرداخت الکترونیک سداد در حوزه روش های پرداخت سوخت و انرژی گفت ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو؛ برنامه ضرب سکه با حضور دکتر مصطفی سمیعی نسب(استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق)، دکتر حمیدرضا احمدیان(عضو شورای عالی فناوری اطلاعات دانشگاه فنی حرفه ای کشور) و ارتباط تلفنی با دکتر شهاب جوانمردی(نایب رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سنندج گفت: در راستای جلوگیری از اتلاف وقت، دسترسی سریع به سوابق خودروها، افزایش دقت در محاسبه عوارض و توسعه خدمات الکترونیک پرداخت عوارض خودرو الکترونیکی شد.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت سیزدهم به دنبال استفاده حداکثری از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای تسهیل زندگی مردم بوده و در این راستا قدم برمی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تغییر قیمت اینترنت گفت: بازنگری در مصوبات مربوط به تعرفه حتما باید انجام شود، اما این لزوما به معنای گرانی اینترنت نیست و قرار نیست ما همه بار توسعه را به دوش مردم بگذاریم ...
شارا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا پارسیان / مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 21 تهران و عضو شورای سیاست گذاری هفته روابط عمومی کشور - مأموریت و کارکرد روابط عمومی در سازمان ها، همواره به گونه ای بازتعریف شود که در مسیر بهره گیری از فناوری های روزآمد و به ویژه فناوری اطلاعات قرار داشته باشد تا بتواند نقش ارتباط گری و تسهیل گری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شورای اداری شهرستان میاندوآب بعد از بازدید از پروژه های در حال احداث گفت: دولت به دنبال حل ریشه ای مشکلات کشور است در گام نخست سفر های استانی به دنبال شناخت مشکلات و تمرکز بر روی پروژه های نیمه تمام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری اولین نمایشگاه دستاوردها در حوزه فناوری های حقوقی و قضایی تفاهم نامه همکاری میان مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی ومرکز آمارو فناوری اطلاعات قوه قضاییه امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اولین نمایشگاه دستاورد ها در حوزه فناوری های حقوقی و قضایی به همت پردیس نوآوری حقوقی و قضایی امروز برگزار و در جریان این نمایشگاه تفاهم نامه مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری امضا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه رفع نیازهای فناورانه قوه قضاییه با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه منعقد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۴    
تهران- ایرنا- رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه از ارایه 20 خدمت قضایی به شهروندان به صورت الکترونیک خبر داد و گفت: تا هفته قوه قضاییه (هفته اول تیرماه) بر تعداد این خدمات در پنجره واحد قوه قضاییه اضافه خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۹    
اولین نمایشگاه دستاوردها در حوزه فناوری های حقوقی و قضایی به همت پردیس نوآوری حقوقی و قضایی امروز برگزار و در جریان این نمایشگاه تفاهم نامه مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری امضا شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون با بیان اینکه بانکداری و اقتصاد دیجیتال با سرعت و شتاب در حال حرکت است گفت: مهم ترین رقیب امروز بانک ها فین تک ها هستند.
لیزنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱    
طرح پژوهشی دکتری نیلوفر صلح جو، دانشجوی دانشگاه ویکتوریای ولینگتون در انجمن علوم و فناوری اطلاعات امریکا (ASIS & T) شایسته تقدیر شناخته شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۳    
به گزارش قم پرس: علی مؤمن حجازی هوشمندسازی شهری را از برنامه های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری دانست و اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های این سازمان و شهر قم، جلساتی با مجموعه های علم فناوری و مرکز رشد برگزارشده و در حال برگزاری است. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۵    
غرفه خانه بلاکچین ایران و شرکت فناوری دانش بنیان زنجیره بلوکی سبحان به عنوان غرفه برتر دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش(کیتکس1401) انتخاب و تقدیر شد. ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
درپی تشریح مشکلات برگزاری مناقصات حوزه ICT توسط اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات در حضور وزیر ارتباطات، تشکیل کمیته مشترک دائمی رسیدگی به شکایات مرتبط در دستور کار وزارت ICT و صمت قرار گرفت. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بهی گفت: 31 میلیارد تومان تسهیلات به منظور حمایت از توسعه اشتغال در شرکت های فعال حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان پرداخت می شود.
ایتنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایتنا - هفتمین دوره مسابقات چالش های فناوری اطلاعات ICT Challenge 7 در تاریخ 23 و 24 تیر ماه 1401 برگزار می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سیما صادقی مقدم. خبرنگار یزد : مدیرکلم ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد گفت: استان یزد بعد از استان تهران و با دارا بودن امتیاز 7.84 رتبه دوم شاخص IDI را به خود اختصاص داده است. محمدرضا پاکدل، میانگین کشوری شاخص یاد شده را 7.16 بیان کرد و گفت: استان یزد 68 دهم درصد از کشوری بالاتر است ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
درپی راه اندازی نئوبانک هوشمند فردا و استقبال تولیدکنندگان و صنعتگران کشور از این اپلیکیشن فرهاد اینالویی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین از ایجاد سرویس های ویژه برای کاربران این اپلیکیشن خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: 31 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال در حوزه ICT استان اختصاص یافت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با مدیران صداو سیمای استان با هدف افزایش تعاملات و همکاری های فی مابین در یاسوج برگزار شد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
1401-02-31 12:29 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور دکتر امین اسدی مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی سازمان رونمایی از قالب جدید وب سایت سازمان را نتیجه پیگیری واحدهای فناوری اطلاعات و روابط عمومی و همکاری و هم افزایی همه جانبه همکاران برشمرد و افزود ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
امیرهوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در اختتامیه همایش تکریم و تعالی کارشناسان فناوری اطلاعات مهم ترین پیام این همایش را ضرورت تغییر در برنامه و سیاست ها، همسو با تحولات پرشتاب در بانکداری دیجیتال دانست.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بازدید از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور در غرفه انتشارات بنیاد ملی بازی های رایانه ای بر نقش بی دلیل این بنیاد در ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی از طریق بازی های دیجیتال تاکید کرد. ...
سازمان فناوری اطلاعات   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۴    
متقاضیان می توانند با مراجعه به سازمان فناوری اطلاعات ایران، نسبت به دریافت اسناد فراخوان ها اقدام نمایند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از نمایشگاه ایده بازار پست، ظرفیت های بخش خصوصی این حوزه را مناسب ارزیابی کرد و گفت: باید با استفاده از این ظرفیت بتوانیم پست هوشمندی در تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تغییر قیمت اینترنت گفت: بازنگری در مصوبات مربوط به تعرفه حتما باید انجام شود اما این لزوما به معنای گرانی اینترنت نیست و قرار نیست ما همه بار توسعه را به دوش مردم بگذاریم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۲    
تک کا وب یکی از طرح ها و ایده های منتخب دانشگاه آزاد اردبیل است که توسط حامد کیانی فناور جوان اردبیلی دانشجوی رشته مهندس کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اردبیل طراحی و برای رقابت در سطح ملی(رویداد ملی گام دوم) انتخاب شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۴۴ سایت دیگر  
محمود حسنلو معاون فناوری اطلاعات شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه (سمات) در برنامه زنده تلویزیونی درباره جاماندگان دریافت سود سهام عدالت گفت: بیش از دو میلیون نفر از سهامداران سهام عدالت به دلیل نداشتن شماره شبای معتبر سود سهام عدالت برای آنها واریز نشد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۹    
ایران پرس: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ایران جزو 10 کشور سازنده و پرتابگر ماهواره است، تاکید کرد: این صنعت برای ایران اقتدار و فناوری می آورد.