چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۱۹Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمعیت روستایی»

شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
محمدی گفت: با آبرسانی به 12 روستای بالای 20 خانوار این استان، درصد جمعیت روستایی برخوردار از آب لوله کشی سالم و بهداشتی در استان چهارمحال و بختیاری با ارتقای 1 و نیم درصدی به 78 و نیم درصد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: با بهره برداری از طرح آبرسانی به 57 روستای هرمزگان، تعداد 42هزار و 79 نفر از جمعیت روستایی این استان از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند و شاخص بهره مندی از 75 درصد به 79 درصد ارتقا می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: با افتتاح طرح آب رسانی به 12 روستای استان 20 هزار نفر شامل 4 هزار و 821 خانوار به جمعیت روستایی برخوردار از آب لوله کشی استان اضافه شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به این که 30 هزار نفر از جمعیت روستایی استان از نعمت آب شرب بهره مند شدند، گفت: برای آب رسانی به 26 روستای آذربایجان غربی 225 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی هزینه شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اهمیت آبرسانی روستایی گفت: جمعیت روستایی در سراسر جهان جمعیتی مولد است و خدمت رسانی به این جمعیت و حفظ آنها در روستاها یکی از اولویت های تمام سیستم های حکمرانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
39 طرح آبرسانی به روستاهای استان آذربایجان شرقی در قالب هفته چهل و دوم پویش#هر هفته_الف_ب_ایران افتتاح و به بهره برداری رسید.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون به 11 هزار و 763 روستا با جمعیتی بیش از 8.5 میلیون نفر آبرسانی انجام شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
طرح های آبرسانی به 256 روستا در 9 استان کشور با سرمایه گذاری 339.8 میلیارد تومان، با دستور وزیر نیرو و در قالب چهل و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در حال حاضر 95 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار بوده و به زودی این رقم به 98 درصد خواهد رسید.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارش شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، از ابتدای دولت یازدهم تا پایان بهمن امسال، آبرسانی پایدار به 12 هزار و 507 روستا با جمعیت 8.3 میلیون نفر محقق شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۳    
استاندار یزد با توجه به تعدد اجرای پروژه های گازرسانی در مناطق محروم و دورافتاده، به نقش پررنگ این شرکت در پایداری جمعیت و مهاجرت معکوس جمعیت روستایی اشاره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۳    
ایسنا/کردستان معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: یک میلیون و نیم از جمعیت روستایی بیمه رایگان شده اند و سهم کردستان نیز بسیار خوب بوده و یک سوم سهم بیمه نیز توسط دولت پرداخت می شود.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دکتربهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در آیین بهره برداری از 110 باجه بانکی روستایی این بانک که بصورت آنلاین برگزار شد، گفت: خرسندیم که توانسته ایم مسئولیت اجتماعی و توسعه خدماتی و بانکی خود را در جوامع روستایی و مناطق کم برخوردار از نظر کمی و کیفی گسترش دهیم.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
دکتربهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در آیین بهره برداری از 110 باجه بانکی روستایی این بانک که بصورت آنلاین برگزار شد، گفت: خرسندیم که توانسته ایم مسئولیت اجتماعی و توسعه خدماتی و بانکی خود را در جوامع روستایی و مناطق کم برخوردار از نظر کمی و کیفی گسترش دهیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
با راه اندازی 6 سایت جدید اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل در 6 روستای استان سیستان و بلوچستان، روند توسعۀ ارتباطی این استان از سوی ایرانسل ادامه پیدا کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۳    
شیرکانی گفت: یکی از مزیت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایرحفظ جمعیت روستایی است،
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره گاز شهرستان اهر از بهره مندی 98 درصد از جمعیت روستایی این شهرستان از گاز طبیعی خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از دسترسی 100 درصد جمعیت شهری و 96 درصد جمعیت روستایی استان به آب سالم و بهداشتی خبر داد و این میزان را بالاتر از میانگین کشوری و جهانی دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: ایجاد زیرساخت های لازم در روستاها در حفظ جمعیت روستایی و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها موثر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: در مجموع از 2 هزار و 591 روستا دارای سکنه به 2 هزار و 300 روستا آبرسانی شده که 96 درصد جمعیت را شامل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: به مناسبت گرامیداشت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله مبارک دهه فجر گازرسانی به 9 روستای شهرستان سنندج به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۶    
ساری- عبداللهی، مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با بیان اینکه 73 هزار نفر از جمعیت روستایی ساری از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند، گفت: تاکنون 78 درصد جمعیت روستایی استان از آب آشامیدنی سالم بهره مند هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۶    
حق شناس با بیان اینکه 46 درصد جمعیت استان گلستان روستایی هستند، گفت: جمعیت روستایی گلستان در 7 شهرستان بیشتر از جمعیت شهری است.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: هم اکنون 98 درصد جمعیت روستایی کشور به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و تلاش می شود تا پایان دولت 2 درصد جمعیتی و 4 درصد روستاها بالای 20 خانوار باقی مانده نیز به این شبکه متصل شوند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۵    
زنجان- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دسترسی 98 درصد جمعیت روستایی کشور به اینترنت پرسرعت خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به لحاظ جمعیتی بیش از 98 درصد جمعیت روستایی کشور به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
زنجان-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به لحاظ جمعیتی بیش از 98 درصد جمعیت روستایی کشور به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
محمود بدلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفت هزار و 202 خانوار با 25 هزار و 405 نفر از جمعیت روستایی آذربایجان غربی از خدمات این طرح های هادی بهره مند شدند. وی اضافه کرد: همچنین در این دهه برای یک هزار و 500 واحد روستایی در شهرها و روستاهای زیر 25 هزار نفر جمعیت [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: در حال حاضر 60 هزار نفر از جمعیت روستایی و عشایری استان اردبیل تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر استان اردبیل هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
با تصویب یکهزار و 500میلیارد تومان، یک میلیون 500هزار نفر از جمعیت روستایی کشور، رایگان بیمه می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور از بیمه رایگان 1.5 میلیون روستایی در کشور خبرداد و گفت: 86 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز برخوردار هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه 98 درصد جمعیت روستایی کشور تحت پوشش برنامه توانبخشی مبتنی برجامعه موسوم به سی. بی.آر هستند، افزود: همچنین 469 هزار و 797 نفر از افراد دارای معلولیت در روستاها تحت پوشش این برنامه قرار دارند.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
با اتصال بیش از 1500 نفر از جمعیت روستایی استان سیستان و بلوچستان به اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل در طی 6 روز، روند محرومیت زدایی ارتباطی از روستاهای این استان ادامه پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با حضور در جزیره قشم مولفه های تثبیت جامعه روستایی این جزیره را مطلوب ارزیابی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: در دولت تدبیر و امید اقدام های بسیار خوبی جهت توسعه آبرسانی به مناطق روستایی استان انجام شده و 23 هزار نفر از جمعیت روستایی هرمزگان همزمان با دهه فجر امسال از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از افتتاح تصفیه خانه فاضلاب روستای ارزانفود تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: هشت درصد جمعیت روستایی از شبکه فاضلاب برخوردار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: بهره مندی روستاییان استان از برق در سال جاری نسبت به سال 82، 24 درصد افزایش یافته است بطوریکه هم اکنون 99.9 درصد جمعیت روستایی این خطه از این نوع انرژی برخوردار هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - شهرکرد - استان چهارمحال و بختیاری حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد که تاکنون 89.9 درصد جمعیت روستایی آن در قالب 99 هزار و 470 خانوار مستقر در 509 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، از مجموع این طرح ها 93 درصد دولتی است که با مشارکت 22 دستگاه اجرایی شده و هفت طرح با اعتبار 580 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی به اجرا درآمده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رضا اردکانیان وزیر نیرو در گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما در خصوص آخرین وضعیت آبرسانی (آب شرب) به نقاط شهری و روستایی کشور، گفت: کشور ما در گروه کشور های با دسترسی نزدیک به صد در صد است البته در تابستان ها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت:با برنامه ریزی های انجام شده، جمعیت روستایی برخوردار از آب شرب در کشور به 9 میلیون و 300 هزار نفر رسیده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۰۴    
ارومیه (پانا) - مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی از بهره مندی 70 درصد جمعیت روستایی و 8/99 درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد. مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه به اهمیت و نقش رسانه ها در تبیین عملکرد شرکت های فعال در تأمین انرژی اشاره کرد و گفت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
با وجود این که اردبیل قطب تولید محصولات کشاورزی است، به واسطه سوء برنامه ریزی مهاجرت مردان از روستا ها افزایش یافته و جوانان از کشاورزی گریزانند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: سیاست دولت، تثبیت جمعیت روستایی است لذا باید هم در حوزه اشتغال و هم در حوزه زیرساخت های روستایی تمرکز کرد چرا که علیرغم توسعه عمرانی، همچنان شاهد مهاجرت از روستاها هستیم.
پاون   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به برخورداری 9 میلیون و 300 هزار نفر جمعیت روستایی از شبکه آب سالم و پایدار در سال های فعالیت دولت های یازدهم و دهم گفت: این که هر سال یک میلیون و 150 هزار هم وطن روستایی و هر هفته 33 روستا به این شبکه با توجه به گستردگی روستاها وصل شده باشند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تاکنون و در دولت تدبیر و امید هشت میلیون و 320 هزار نفر هموطن روستایی به آب شرب سالم و پایدار دسترسی یافته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلام-مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: 94 درصد جمعیت خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از افتتاح 18 پروژه آب و فاضلاب در استان همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: با بهره برداری از این طرح ها 12 هزار و 500 روستایی از آب آشامیدنی سالم برخوردار خواهند شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا بر اساس اعلام شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی روز دوشنبه در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: در بخش گازرسانی هم اکنون، 100 درصد جمعیت شهری و بیش از 97 درصد جمعیت روستایی استان تهران از [...]