یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۳۲Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمعیت روستایی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۱    
سال تحصیلی 1401-1400 از امروز شنبه 3 مهر 1400 با نواخته شدن زنگ مهر در سراسر کشور آغاز شد. اما به دلیل شرایط کرونا، به جز 3 گروه دانش آموزان یعنی دانش آموزان مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری، دانش آموزان هنرستانی برای دروس مهارتی و دانش آموزان پایه اول دبستان به صورت محدود که آموزش حضوری می بینند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار البرز با اشاره به اینکه شرایط واکسینه شدن دانش آموزان و اولیا فراهم است، گفت: مدارس در مناطق کم جمعیت روستایی و عشایری به صورت حضوری فعالیت خواهند کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۵۳ سایت دیگر  
فارس: سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس به تشریح جزئیات آغاز سال تحصیلی 1401 1400 پرداخت. علیرضا کمرئی: * مراسم نمادین در تعدادی از مدارس برگزار می شود که این برنامه ها لزوما به معنای بازگشایی حضوری مدارس نیست. ...
برترین ها / افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۵۴ سایت دیگر  
ایسنا: سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سال تحصیلی را با شبکه شاد آغاز می کنیم گفت: اما برای پایه های اول ابتدایی دستور دادیم از آن جهت که حتما باید با معلمان آشنا شوند، با رعایت پروتکل ها به صورت گروهی حداقل یک روز در مدرسه حضور یابند و بعد وارد فضای شاد شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بخش توزیع برق در کشور با 39 شرکت مسئولیت تأمین برق تمام جامعه شهری و 99.7 درصد جمعیت روستایی کشور با 38 میلیون مشترک برق را برعهده دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: با پوشش تحصیلی خوبی که در استان صورت گرفت، 90 هزار کلاس اولی در فارس سال تحصیلی 1401-1400 را آغاز خواهند کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت قم گفت: بیش از 50 درصد اهالی روستا های استان تاکنون موفق به دریافت واکسن شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر آموزش و پرورش ماکو گفت: مدارس شهرستان آماده میزبانی از دانش آموزان بوده و با شیوه نامه های بهداشتی، مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری از اوایل مهر فعالیت خود را شروع می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش تویسرکان با اشاره به بازگشایی مدارس این شهرستان از اول مهرماه، اعلام کرد: ابتدا مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری تا 50 نفر دانش آموز و به تدریج از آبان ماه مدارس سطح شهر بازگشایی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: یکی از شرط های مهم آموزش حضوری مدرسه های کم جمعیت روستایی و عشایری این استان گرفتن تائیدیه ناظران آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: یکی از شرط های مهم آموزش حضوری مدرسه های کم جمعیت روستایی و عشایری این استان گرفتن تائیدیه ناظران آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری به شکل حضوری سال تحصیلی را آغاز می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر رایگان شدن هزینه تست کرونا بیمه شدگان سلامت خبر داد و گفت: طرح پزشک خانواده در صندوق بیمه سلامت همگانی استان آغاز شده و تمام جمعیت روستایی و شهری بالای 20 هزار نفر تحت پوشش این طرح قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲    
بندرعباس - مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان گفت: یک میلیون و 28 هزار و 824 نفر در استان هرمزگان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که حدود 78 درصد از این تعداد را جمعیت روستایی تشکیل می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۴    
ایسنا/بوشهر رئیس آموزش و پرورش بردخون با اشاره به اینکه هیچ نوع آموزشی به پای آموزش حضوری نمی رسد، گفت: مدارس کم جمعیت روستایی و دروس مهارتی کاردانش از اول مهر به صورت حضوری شروع به کار خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون بیش از 26 درصد گروه هدف جمعیت روستایی خوزستان دز اول واکسن را دریافت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: گام نخست بازگشایی مدارس برای مراکز کم جمعیت روستایی و عشایری با تراکم 15 نفر و تا 30 نفر تعیین شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: امسال آموزش به تدریج به صورت حضوری و غیرحضوری خواهد بود؛ در گام نخست در ابتدای مهرماه بازگشایی در مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان گفت: تاکنون 35 درصد از مجموع 867 هزار و 298 نفر جامعه هدف استان در روستاها و مناطق عشایری زیر پوشش این صندوق قرار گرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: 93 درصد جمعیت روستایی استان معادل 95 هزار خانوار از 102 هزار خانوار ساکن در روستاهای قزوین از راه آسفالته بهره مند هستند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان راز و جرگلان با اعلام این خبر افزود: از زمان شروع واکسیناسیون در این شهرستان حدود 33 درصد جمعیت روستایی و 49 درصد جمعیت شهری واکسینه شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پیش بینی پوشش واکسیناسیون قابل انتظار جمعیت روستایی استان خوزستان در کمتر از 45 روز خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
روستاها نقش بسزایی در تولید ناخالص کشور داشته و قریب به 27 درصد تولید ناخالص کشور مربوط به جمعیت روستایی می باشد لذا اهمیت به توسعه شبکه ارتباطی زمینی در روستاها در کوتاه مدت منجر به کاهش هزینه های حمل و نقل تولیدات و در بلندمدت منجر به بهبود وضعیت اشتغال و مهاجرت معکوس جمعیت به روستاها خواهد شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حفظ جمعیت روستاها در گرو تامین آب کشاورزی و اقتصاد پویاست؛ امروز کمبود این دو عامل موجب سبب تخلیه روستاها می شود. تهران – اقتصادبرتر – 24 شهریور 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: 100 درصد جمعیت شهری و 98 درصد جمعیت روستایی در این استان از گاز طبیعی برخوردارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : برای حفظ جمعیت در روستاها باید آب کشاورزی را تامین و اقتصاد آنها را پویا کرد .
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خوی گفت: با اجرای پروژه های آسفالت راه های روستایی ، شاخص بهره مندی جمعیت روستایی از راه های آسفالته شهرستان خوی نیز افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گفت: از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه 310 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در این استان انجام شده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “عباس ولایتی” با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای تأمین آب پایدار بهداشتی برای جمعیت روستایی، در روستای بسطام 1300 متر خط انتقال اجرا و چاه حفاری شده نیز تجهیز و در مدار قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: واکسیناسیون در استان همدان، روند خوبی دارد، 34 درصد از جمعیت هدف واکسیناسیون حداقل دُز اول واکسن را دریافت کردند، جمعیت روستایی را با طرح "ده گردی" و مراجعه به منازل ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان با اشاره به درصد روستاهای برخوردار از نعمت گاز در سطح استان تصریح کرد: میانگین روستاهای برخوردار از نعمت گاز در سطح استان هم اکنون 70 درصد است که امید است با اتمام پروژهای فعلی این مهم افزایش یابد
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گازاستان یزد از بهره مندی 2/97 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی تا پایان سال جاری خبر داد و گفت : گازرسانی به 83 روستای دیگر استان در دست اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد_ ایرنا _ مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با بیان اینکه 100 درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز برخوردار هستند گفت: در مجموع 99 درصد جمعیت روستایی و شهری استان از این نعمت طبیعی بهره مند می باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با اتمام برق رسانی به 11روستای زیر ده خانواردر آذربایجان غربی ، میزان برخورداری جمعیت روستایی از برق، به 100 درصد می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۰:۰۹    
پوریا آراستی تحصیلکرده سیاستگذاری از مدرسه اقتصاد لندن در کشورمان، برای سال ها، درآمد کشاورزان کمتر از سرانه جامعه بوده است. با در نظر گرفتن خطر نابودی محصولات در اثر بلایای طبیعی، کشاورزی جذابیت خود به عنوان یک حرفه را کمابیش از دست داده و در نتیجه این عدم جذابیت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دبیر کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا در استان همدان، از تزریق 535 هزار دز واکسن در استان خبر داد و گفت: 35 درصد جمعیت شهری و 23 درصد جمعیت روستایی هدف در استان، واکسینه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر شبکه بهداشت و درمان درگزین گفت: شهرستان درگزین از شروع واکسیناسیون کرونا تا کنون موفق شده با واکسیناسیون 27/4 درصد از جمعیت روستایی واجد شرایط، به رتبه نخست استانی دست پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت استان همدان گفت:درحال حاضر 34 درصد جمعیت شهری و 23 درصد جمعیت روستایی واکسینه شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه در استان همدان 535 هزار دز واکسن تزریق شده است گفت: در همدان 35 درصد جمعیت شهری و 23 درصد جمعیت روستایی واکسینه شده اند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امروزه شاهد بهره مندی 100 درصدی روستاهای میاندوآب از نعمت گاز هستیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نورالله طاهری در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر اظهار کرد: در حال حاضر 17.7 درصد جمعیت شهری و 8.6 درصد جمعیت روستایی شهرستان شادگان واکسن کرونا تزریق کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: میزان بهره مندی جمعیت روستایی استان از نعمت گاز به 94 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که 31.3 درصد جمعیت شهری و 21 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 28.7 درصد جمعیت استان علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۸    
رئیس اداره مخابرات شهرستان درمیان گفت: تعداد 39 روستای شهرستان که 66 درصد از جمعیت روستایی را به خود اختصاص دادند از اینترنت پرسرعت adsl مخابرات بهره مند شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
همدان_ رئیس مرکز بهداشت تویسرکان گفت: تا کنون 30 درصد از جمعیت شهری و 20 درصد از جمعیت روستایی شهرستان تویسرکان علیه کرونا واکسینه شده اند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای دولتی چین اعلام کرد: تا کنون 770 میلیون نفر از جمعیت روستایی چین از فقر رها شده اند و تا پایان سال 2020 میلادی، همه جمعیت فقیر روستایی چین از فقر رهایی یافته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به زودی و با اجرای طرح مجتمع آبی نگل، آب شرب پایدار 6 روستای منطقه کلاترزان با مرکزیت شهر شویشه تأمین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آبفا استان ایلام گفت: مشکل آب شرب شهر چوار در 2 هفته و همچنین مشکل 30 ساله آب شرب شهر ملکشاهی نیز در 40 روز با ابتکار و تلاش متولیان امر مرتفع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به گازرسانی به 492 شهر و روستا در استان، گفت: 97.6 درصد از جمعیت روستایی استان بوشهر داری شبکه گاز هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
روزانه 312 هزار لیتر آب به صورت سیار به 15 هزار نفر از جمعیت روستا یی در شهرستان لردگان اختصاص پیدا می کند.