پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۲۱:۳۸Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه گازرسانی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: خط 46 اینچ تقویتی انتقال گاز صادراتی به ترکیه، تا شهر میاندوآب در آذربایجان غربی اجراشده با ادامه مسیر خود در این استان به زودی به ایستگاه پایانی در بازرگان خواهد رسید تا هرچه زودتر این طرح بزرگ ملی به بهره برداری برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج_ فرماندار شهرستان مارگون گفت: 55 روستای منطقه زیلایی به شبکه گازرسانی متصل می شوند.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: از سبز شدن شهرستان در گازرسانی فاصله ای نداریم و باید تلاش کنیم این امر در سال جاری محقق شود. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به مناسبت آزادسازی خرمشهر و دهه پر فروغ کرامت، چند طرح گازرسانی در استان فارس افتتاح و کلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه: 11 هزار و 425 کیلومتر از شبکه گازرسانی استان نشت یابی شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان ، از اجرای 324 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی و خطوط اختصاصی صنایع طی سال گذشته دراین استان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از تحقق 204 درصدی اهداف کمی مصوب این شرکت در زمینه گازرسانی به مناطق روستایی در سال 1401 خبر داد و گفت: شرکت گاز استان در زمینه های مختلف گازرسانی تلاش خود را دو چندان کرده تا عدالت در توزیع متوازن امکانات در مناطق شهری و روستایی ایجاد شود.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: با توجه به تکمیل گازرسانی استان و تغییر رویکرد شرکت گاز ایلام از فاز مهندسی به بهره برداری، پایداری، نگهداشت و حفظ ایمنی تاُسیسات و شبکه گازرسانی یکی از اولویت های اصلی کار بازرسی فنی این مجموعه است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شانا : مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: اکنون بیش از 30 میلیون واحد خانگی شهری و روستایی در کشور زیر پوشش شبکه گازرسانی هستند که ارائه خدمت به این تعداد واحد، نیازمند برنامه ریزی دقیق و مستمر است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; علی پاکدامن مقدم با اشاره به انجام عملیات تعویض شیرهای خراب و فرسوده شبکه گازرسانی محدوده مرکزی شهر قم طی روزهای اخیر، اظهار داشت: تأسیسات و خطوط لوله گاز استان از قدمت بالایی برخوردار بوده و به همین منظور انجام سرویس های دوره ای ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
درحال حاضر بیش از 30 میلیون واحد خانگی شهری و روستایی در کشور زیر پوشش شبکه گازرسانی هستند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
بیش از 30 میلیون واحد خانگی شهری و روستایی در کشور، تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار دارند که ارائه خدمت به این تعداد واحد، نیازمند برنامه ریزی دقیق و مستمر است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در یک سال گذشته بیش از 164کیلومتر شبکه گازرسانی در استان چهارمحال و بختیاری اجرا شده که از این میزان 63کیلومتر شبکه شهری و 101 کیلومتر روستایی بوده است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ملارد- گاز در مناطقی از ملارد به دلیل تعمیرات و توسعه شبکه گازرسانی به مدت 24 ساعت از هفت صبح روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه قطع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج_ شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد از قطع گاز مناطقی از شهر یاسوج در روز چهارشنبه 30 فروردین ماه به مدت 10 ساعت خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم لارستان و خنج و گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی از عملیات تزریق گاز به شبکه گازرسانی شهرستان جویم و بخش بنارویه در شهرستان لارستان در آینده ای نزدیک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۰:۴۴    
روابط عمومی شرکت گاز استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: بدلیل تعمیرات شبکه گازرسانی جریان گاز بخشی از مشترکین در محدود هایی از شهرستان شهریار به طور موقت قطع خواهد شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سالی که گذشت، کشورمان سرمای بی سابقه ای در بسیاری از استان های کشور را تجربه کرد و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی روزهای پرکار و سختی را برای پایداری شبکه گازرسانی بخش خانگی و صنعتی کشور با موفقیت پشت سرگذاشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج_ فرماندار شهرستان مارگون گفت: 50 درصد روستاهای شهرستان فاقد شبکه گازرسانی است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۳    
در روزهای پایانی سال جاری و در آستانه سال جدید 1402 و ادامه روند گازرسانی به اقصی نقاط استان ، در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین خانوارهای شهری و روستایی استان گلستان به 99.2 درصد رسیده است . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت گاز استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد، به دلیل توسعه شبکه گازرسانی جریان گاز بخشی از مشترکین در قسمت هایی از شهرستان شهریار قطع خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سنندج – با افتتاح شبکه گازرسانی به شهر چناره در شهرستان مریوان از این پس 100 درصد مناطق شهری استان کردستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین در مجلس گفت: سه سال اخیر باهمت دولت و مجلس تلاش های مناسبی برای توسعه زیرساخت های شبکه گازرسانی در استان سیستان وبلوچستان لحاظ شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه اهواز گفت: طرح ضربتی تامین سوخت مایع (گازوییل) 6 نیروگاه کشور از انبار نفتی نظامیه اهواز پایان یافت. عبدالکریم محمدی اظهارکرد: تامین سوخت مایع نیروگاه های برق بهبهان، خرم آباد، اسلام آباد، سنندج ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح گازرسانی به شهر ده رئیس و روستاهای همجوار با 60 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع با اعتبار یک هزار میلیارد ریال آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز فارس از پوشش 91 درصدی گازرسانی در فراشبند با گازرسانی به شش روستای این شهرستان خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۹    
طبق آمارهای رسمی قبل از انقلاب فقط منازل 9 شهر و 3 روستای ایران گاز داشتند و 57 هزار خانوار از نعمت گاز برخوردار بودند. امروزه بیش از 15 میلیون خانوار ایرانی در سراسر کشور مشترک گاز خانگی هستند.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: بر اساس آخرین آمار، طول شبکه گازرسانی در بخش شهری و روستایی استان به 12 هزار و 756 کیلومتر رسید.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۷    
به همت شرکت گاز استان فارس، سه روستای لامرد به شبکه گازرسانی پیوستند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: سه روستا در شهرستان های بیضا و سپیدان به شبکه گازرسانی پیوستند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۷    
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی؛ مردم خدابنده شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 32 طرح گازرسانی روستایی و 2 طرح تولیدی - صنعتی به دست استاندار بودند تا پوشش شبکه گازرسانی روستاهای این شهرستان به 98.7 درصد افزایش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از عزم راسخ دولت در زمینه محرومیت زدایی به واسطه گازرسانی به مناطق محروم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان فارس همزمان با دهه فجر عملیات گازرسانی به ده روستا در شهرستان مرودشت با موفقیت به پایان رسید.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۰:۱۲    
با گذشت 16 سال از تاسیس شرکت گاز خراسان جنوبی، هم اکنون تمام شهرهای خراسان جنوبی شامل 32 شهر و تمام روستاهای استان شامل یک هزار و 829 روستا، از پوشش صد درصدی شبکه گازرسانی برخوردارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۸:۴۵    
روستاهای گچین بالا، گچین پایین، مغ احمد بالا، مغ احمد پایین، دمیلو و کلمتلی به شبکه گازرسانی متصل شدند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر در آیینی با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان هشتمین فاز و آخرین مرحله از شبکه گازرسانی به شهر بندرعباس به بهره برداری رسید و مشعل گاز به صورت نمادین در مسجد امیرالمومنین (ع) محله 600 دستگاه روشن شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۶    
سیدمحمود هاشمی، مدیر کل شرکت گاز خراسان شمالی از دستاوردهای شرکت گاز در دهه فجر سال 1401 اینگونه گفت: پروژه های قابل افتتاح شامل دو بخش روستایی و صنعتی می باشد که در بخش روستایی 10 روستا و شهرک روستایی با اعتبار 11 میلیارد تومان تعداد 300 خانوار را تحت پوشش گاز طبیعی قرار داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۶    
فرماندار شهرستان بویراحمد از افتتاح و بهره برداری از پروژه شبکه گازرسانی به 25 روستای بخش محروم لوداب خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۰:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایران با 33 هزار میلیارد متر مکعب گاز، دارنده دومین منابع گازی بزرگ دنیا است. طبق آمار بریتیش پترولیوم، تولید گاز ایران در سال 2021 حدود 257 میلیارد متر مکعب بوده است و بعد از آمریکا و روسیه در جایگاه سوم قرار دارد ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری پروژه های مهم گازرسانی همزمان با دهه پرفروغ فجر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۲    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با صرف هزینه ای بالغ بر 84 میلیارد و 735 میلیون تومان برای 41 پروژه روستایی قابل افتتاح در دهه فجر سال 1401، 675 روستای استان زنجان به شبکه گاز کشور متصل شده است.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، سیدرضا غفاریان در سخنان پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه کرج افزود: از مجموع 18 شهر البرز ، 17 شهر و از مجموع 300 روستا تعداد 170 روستا دارای شبکه گاز طبیعی هستند که فقط شهر کوچک آسارا و 130 روستا باقی مانده که تا بهار سال آینده شبکه گازرسانی استان در این مناطق تکمیل و بهره برداری ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
در سردترین روزهای زمستان امسال که دمای هوای در برخی شهرای سراب به منفی 31 درجه می رسید، گرمایش منازل ساکنان روستاهای دامنه کوه سبلان از طریق خطوط لوله گاز طبیعی برقرار بود و این نشان از زیرساخت بی نظیر شبکه گازرسانی در کشور و ماحصل تلاش و زحمات شبانه روزی مدیران و کارکنان مجموعه صنعت نفت و گاز برای ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه از 500 کیلومتر شبکه گازرسانی به زابل 470 کیلومتر آن اجرا شده است، گفت: به گفته همکارانم در شرکت گاز سیستان و بلوچستان، بیش از چهار هزار علمک در این شهرستان نصب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دهدشت_ نبود شبکه گازرسانی و گاها کمبود فرآورده های نفتی سوز سرمای زمستان را برای مردمان حومه غربی دیشموک دو چندان کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار تربت جام گفت: گاز چهار روستای رضاآباد، حسن آباد، قادرآباد، یاقوتین و منطقه قاضی محمدنعیم شهر تربت جام، که در انتهای شبکه گازرسانی منطقه قرار دارند، امروز به منظور اصلاح و تقویت فشار به صورت موقت قطع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۵    
فرماندار ایلام گفت: روستای گنجه از توابع بخش سیوان که از نقاط صعب العبور بوده و بین شهرستان های ایلام و بدره قرار گرفته علیرغم موقعیت جغرافیایی، شبکه گازرسانی به طول 8 کیلومتر برای این منطقه صورت گرفت.
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس گفت: در استان سیستان و بلوچستان گاز تبدیل به کالایی لوکس و رویایی شده!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: در راستای پایدارسازی شبکه گازرسانی و جلوگیری از افت فشار گاز در اقصی نقاط استان قزوین گاز سالن های ورزشی تا اطلاع ثانوی در استان قزوین قطع شده است.
ریواس جنوب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اطلبه اطلاع مشترکین محترم گاز در شهرستان بویراحمد میرساند: گاز مناطق سرآبتاوه، شهرک ولایت، تلخسرو، بازرنگ، موردراز، نجف آباد، علی آباد، کریم آباد، خلف آباد، چنارستان ...