چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۲:۲۴Oct 2020 28

جدیدترین‌های «شبکه گازرسانی»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: مرمت و بازسازی مسیر شبکه گازرسانی به روستاهای میانکوه بخش مرکزی مهریز بر اساس تفاهم نامه جزو تعهدات مسوولان این شهرستان است که باید آنها پیگیری و اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز سه شنبه ششم آبان قطع می شود.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به اطلاع مشترکین محترم گاز در شهر دیشموک می رساند: گاز خیابان چویل و کلیه فرعی های منشعب از آن جهت تعمیرات شبکه گازرسانی از ساعت 08:00 صبح روز دو شنبه مورخ 99/08/05 به مدت 5ساعت قطع خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۰    
کرمان- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با اشاره به اینکه 75 درصد مناطق استان کرمان گاز دارند، گفت: تاکنون 19 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در سطح این استان ایجاد شده است.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۳    
ایران با مجموع ذخایر قابل استحصال نفت خام و میعانات گازی، معادل با 160 میلیارد بشکه، چهارمین دارنده ذخایر نفت خام در جهان است. با این حال از سال 1387 تا 1396، مجموع مصرف فرآورده های نفت خام در ایران 18 درصد کاهش یافته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل اعلام کرد: تا پایان امسال 86 روستای واقع در مناطق کوهستانی و سردسیر این استان به شبکه گازرسانی کشور متصل می شود.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۹    
بخشدار زرند یکی از دلایل نبود گاز در روستا ده زوئیه زرند را عدم قرارگیری این روستا در مسیر شبکه گازرسانی عنوان کرد و گفت: در حال پیگیری برای رفع مشکل گاز این روستا هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۱    
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز شنبه بیست و ششم مهر قطع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز دو شنبه بیست و یکم مهر قطع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: با انجام هزار و 640 کیلومتر شبکه گذاری، همه شهر ها و 95 درصد از روستا های شهرستان دشتستان از نعمت گاز برخوردار شده اند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- خبرنگار ابتکار -مدیر عامل شرکت گاز ایلام، گفت: تمامی شهرهای استان ایلام تا پایان سال به شبکه گاز رسانی متصل می شوند که ضریب نفوذ گاز رسانی در شهرهای استان به 100 درصد و در حوزه روستایی به 97 درصد می رسد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با بیان این که تنها هشت درصد از روستاهای استان فاقد شبکه گازرسانی هستند، از برخورداری 18 روستای دیگر استان از نعمت گاز طبیعی تا قبل از آغاز زمستان خبر داد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: دولت تصمیم دارد تا پایان فعالیت خود 100 درصد روستاهای کشور را به شبکه گاز متصل کند تا روستایی بدون گاز در کشور وجود نداشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت گاز با بیان اینکه گازرسانی به روستاها از مشخصه های دولت تدبیر و امید است گفت: در طول فعالیت این دولت 32 هزار روستای کشور به شبکه گازرسانی متصل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اجرای830 کیلومتر شبکه گازرسانی در سطح شهرها و روستاهای این استان طی مدت زمان شش ماهه نخست امسال خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین، تعمیرات فصلی شبکه گازرسانی را از اولویت های این شرکت برای گازرسانی پایدار برای گذر از فصل سرما دانست.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۸۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: پروژه جمع آوری گازهای همراه نفت در غرب کارون موسوم به NGL کارون، ابرپروژه ای نفتی است که با عملیاتی شدن آن، گازهای استخراج شده از چاه های نفتی که تقریباً از زمان اولین مراحل استخراج نفت در مسجد سلیمان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۵    
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز سه شنبه پانزدهم مهر قطع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه گفت: به منظور ایمن سازی خطوط شبکه گازرسانی استان و جلوگیری از حوادث احتمالی و هدر رفت گاز و همچنین کمک به حفظ محیط زیست و تداوم گازرسانی 2 هزار و 530 کیلومتر شبکه و خطوط لوله گازرسانی در نیمه نخست امسال نشت یابی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۱    
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز پنجشنبه دهم مهر قطع می شود.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
با وقوع سیلاب در اکثر مناطق خراسان جنوبی، شبکه گازرسانی به دو روستای بخش مرکزی بیرجند که منجر به قطعی گاز بودند با تلاش شبانه روزی اکیپ های امداد و تعمیرات و همراهی جدی گازبان ها، جریان گاز این روستاها در کمترین زمان ممکن برقرار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز سه شنبه یکم مهر قطع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جریان گاز در برخی از مناطق شهر صدرا پنج شنبه 27 شهریور قطع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز سه شنبه 25 شهریور قطع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز سه شنبه 25 شهریور قطع می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
درحالی پروژه های گازرسانی در جنوب کشور یک به یک افتتاح می شوند که به دلایل مختلف اعم از گرانی اشتراک گاز و عدم نیاز واقعی به شبکه گازرسانی در مناطق گرمسیری سبب خالی ماندن ظرفیت سیستم گازرسانی در این مناطق شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: در نیمه نخست امسال، بیش از 260 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در مناطق کوهستانی استان مازندران اجرا شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۸:۳۰    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با بیان اینکه 86 درصد از روستاهای استان البرز از شبکه گاز رسانی بهره مند شدند،گفت: سرقت گاز در استان وجود دارد و در صورت مشاهده با متخلفین برخورد می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۸   + ۴۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در خصوص طرح رایگان شدن گاز برای خانوار های کم مصرف توضیحاتی را ارائه داد. محسن منتظرتربتی با اشاره به شبکه گازرسانی کشور در آغاز فصل سرما در گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
جریان گاز در برخی از مناطق شهر شیراز سه شنبه 18 شهریور قطع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
منتظرتربتی گفت:95 درصد کشور به شبکه گازرسانی متصل است و امیدواریم تا پایان سال کل کشور به شبکه گاز متصل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان شرقی، با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی سرویس های دوره ای مبتنی بر استانداردهای فنی و ایمنی، عملیات تزریق ماده بودارکننده به شبکه گازرسانی شهر تبریز، قبل از ظهر روز یکشنبه، شانزدهم شهریور ماه انجام می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۸    
اجرای طرح ضربتیِ تکمیل خطوط شبکه گازرسانی تا پایان سال، ضریب نفوذ گازرسانی به شهر زاهدان را به 100 درصد خواهد رساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - برخورداری از نعمت گاز طبیعی یکی از شاخص های مهم رفاه و توسعه یافتگی است که در ایام هفت سال خدمات دولت تدبیر و امید، 322 روستای استان مرکزی از آن بهره مند شدند و اکنون 944 روستا در دیار آفتاب زیر پوشش خدمات شبکه گازرسانی قرار دارند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : رئیس جمهور در بیستمین هفته از پویش هر هفته؛ الف-ب، ایران که مربوط به افتتاح طرح های ملی از سوی ریاست جمهوری است، سخنرانی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر بیش از 1200 کیلومتر شبکه گازرسانی در کلان شهر زاهدان کار شده که براساس پیش بینی ها گاز رسانی به همه نقاط سیستان و بلوچستان تقریبا تا 2 سال آینده به پایان خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- فرماندار جم استان بوشهر گفت: در دولت تدبیر وامید با افزایش 40 درصدی شبکه گازرسانی 100 درصد شهرها و روستاهای این شهرستان از گاز طبیعی برخوردار شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۶    
رشد 37 درصدی متوسط تولید روزانه گاز خام و افزایش بیش از 2 برابری تولید گاز از میدان پارس جنوبی از دستاوردهای دوره 7 ساله دولت تدبیر و امید است. همچنین در زمینه گازرسانی شاهد افزایش جمعیت شهری و روستایی تحت پوشش شبکه گازرسانی هستیم.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۳۵    
ایران یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان گاز در جهان بوده و دارای بزرگ ترین ذخایر گازی در دنیا است. همچنین بسیاری از شهرهای ایران شبکه گازرسانی وسیعی دارند و این توسعه همچنان ادامه دارد ...
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
طرح گازرسانی به روستاهای ماهوربرنجی سفلی، ماهوربرنجی علیا و میدان روز چهارشنبه در آیینی به مناسبت هفته دولت بهره برداری شد. رئیس شرکت گاز شهرستان دزفول در آیین بهره برداری از این طرح گازرسانی در مسجد امیرالمومنین(ع) روستای ماهور برنجی از توابع بخش سردشت دزفول به خبرنگار ایرنا گفت ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۰    
مدیر اداره گاز شهرستان دزفول از بهره برداری از 24 هزار متر شبکه گازرسانی به بخش های روستایی دزفول همزمان با هفته دولت خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تاکنون با اجرای بیش از 14 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی روستایی و نصب بیش از 258 هزار علمک گاز، 2 هزار و 56 روستای استان فارس به شبکه سراسری گازطبیعی متصل شده و ضریب بهره مندی جامعه روستایی استان به 86.5 درصد رسیده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۲۱    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان در جلسه ای که روز گذشته به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با خبرنگاران ترتیب داده بود، از توسعه بهره گیری از انرژی های پاک و برق گیری از خورشید و باد در آینده نزدیک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز همدان گفت: با آغاز به کار دولت یازدهم و از ابتدای مردادماه سال 1392 تا ابتدای مردادماه سال 1399، یک هزار و 718 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در این استان اجرا شده است.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز گفت: در عین حال به مدد توسعه شبکه گازرسانی اکنون نیازی به موازنه شبکه خود به گاز ترکمنستان نداریم، اما بحث ما با ترکمنستان و همکاری با کشورهای گازی، تجارت گاز است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۱    
معاون وزیر نفت گفت: زنگنه در این سال ها وقت زیادی برای افزایش تولید در پارس جنوبی گذاشتند و در عین حال به مدد توسعه شبکه گازرسانی اکنون نیازی به موازنه شبکه خود به گاز ترکمنستان نداریم، اما بحث ما با ترکمنستان و همکاری با کشورهای گازی، تجارت گاز است. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز دوشنبه در آیین بهره برداری از طرحهای ملی وزارت نفت، اظهارداشت: تولید نفت از منابع مشترک نفتی از 70 هزار بشکه به 400 هزار بشکه افزایش یافته است و همانطور که آقای استاندار گفتن اگر این خبیث در آمریکا روی کار نیامده بود ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۸    
رئیس جمهوری گفت: 17 هزار روستا در دولت تدبیر و امید به شبکه گازرسانی متصل شده است.
رئیس جمهور، دستاوردهای این دولت در بخش های گاز، بنزین، گازوئیل و پتروشیمی را یادگار بزرگی برای دولت آینده است و تاکید کرد: با کار بزرگی که در میدان های مشترک نفتی و گازی در این دولت انجام شده است، تولید گاز ما از منابع مشترک 2.5 برابر و تولید نفت حدود 6 برابر افزایش یافته است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهرگفت:تا سال 92 تنها 104 روستای استان به شبکه گازرسانی متصل بودند که در دولت یازدهم و دوازدهم این تعداد با افزایش 4 برابری به 422 روستا رسید.