دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۴:۰۰Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه گازرسانی»

عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۷    
عصر دنا: مدیر عامل شرکت گاز استان کهگلویه و بویراحمد گفت: محدودیت های روستاهای بامسیر کوهستانی نمیتواند مانع اجرای شبکه گازرسانی شو و ابرپروژه گازرسانی استانی در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی با بیان این که شبکه گازرسانی استان در سه سال گذشته یکهزار و 561 کیلومتر توسعه یافته است، گفت: نصب نزدیک به 39 هزار علمک، 118 هزار اشتراک پذیری و گازرسانی به 277 روستا در دولت سیزدهم عملیاتی شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۳:۵۷    
اتحاد خبر-سعیده دشتی:مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه همه شهرهای استان بوشهر به استثنای جزیره خارگ از نعمت شبکه گازرسانی برخوردار هستند گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه در دولت سیزدهم زیرساخت های لازم در توسعه شبکه گازرسانی در استان ثبت شده است، گفت: در این راستا ضمن اجرا 721 کیلومتر شبکه، به 48 روستای محروم استان بوشهر گازرسانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شرکت گاز شهرستان چرام از اجرای عملیات شبکه گاز رسانی پراکنده با پیشرفت 30 درصد در شهر ها و روستا های شهرستان چرام خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: تعداد زیادی از شهرستان ها و روستاها در این دولت به شبکه گازرسانی متصل شدند و ان شاءالله بقیه پروژه ها را به کمک آقای مخبر افتتاح خواهیم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: تعداد زیادی از روستاهای این استان در این دولت به شبکه گازرسانی متصل شد، همینطور بخش قابل توجهی از صنایع و نیروگاه های این استان هم به شبکه گازرسانی متصل شدند و منتظر افتتاح با حضور آقای مخبر هستیم.
شانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که 182 کیلومتر شبکه گازرسانی در مناطق سخت گذر این استان در حال اجراست.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۲    
سال گذشته، 32 هزار کیلومتر شبکه و خطوط تغذیه و تعداد 752 هزار انشعاب گاز در استان آذربایجان شرقی نشت یابی شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: طی سال گذشته، بیش از 11 هزار کیلومتر از خطوط گازرسانی استان کرمانشاه نشت یابی شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
طی سال گذشته به یک شهر و 10 روستا در استان هرمزگان گازرسانی شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان فارس با اشاره به شعار سال و رابطه تولید و وابستگی آن به مصرف انرژی، از گازرسانی به 606 صنعت در سال گذشته خبر داد و افزود: کارکنان شرکت گاز نقش مهمی در تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردمی ایفا می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز همدان گفت: 342 واحد صنعتی استان، به همت دولت سیزدهم و در راستای کمک به رشد و توسعه واحدهای تولیدی، در سال 1402 به شبکه گازرسانی کشور متصل شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
– گاز برخی مناطق شهر رشت و خمام فردا سه شنبه به مدت 12 ساعت به دلیل تعمیرات قطع می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، بر اساس اطلاعیه روابط عمومی شرکت گاز گیلان قطعی گاز در برخی مناطق رشت و خمام در راستای توسعه شبکه گازرسانی انجام می شود. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۲    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اطلاعیه روابط عمومی شرکت گاز گیلان قطعی گاز در برخی مناطق رشت و خمام در راستای توسعه شبکه گازرسانی انجام می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به برخورداری 587 روستای این استان از شبکه گازرسانی، گفت: در حال حاضر 99 درصد جمعیت روستایی این استان از شبکه گازرسانی برخوردار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به برخورداری 587 روستای این استان از شبکه گازرسانی، گفت: در حال حاضر 99 درصد جمعیت روستایی این استان از شبکه گازرسانی برخوردار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: گسترش شبکه گازرسانی خدمتی ماندگار از سوی نظام و دولت در راستای توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس بازرسی فنی شرکت گاز استان زنجان از انجام عملیات نشت یابی 103 درصدی خطوط تغذیه و شبکه توزیع و کف خواب در زنجان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۳    
تهران- ایرنا- عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم عملکرد خوبی در توسعه و تقویت زیرساخت های ارتباطی و گازرسانی طی 2 سال گذشته داشته که قابل تقدیر است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۲    
به گزارش اقتصادآینده نیوز به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مسلم رحمانی در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با تبریک فرارسیدن بهار قرآن و طبیعت اظهار کرد: فارس از استان های مهم کشور است که جایگاه ویژه ای در جغرافیای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: 410 میلیارد ریال تخفیف با نظر مساعد وزیر نیرو و پیگری های استاندار به صورت حساب مشترکان برق مناطق فاقد شبکه گازرسانی این استان اعمال شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی امور گازرسانی در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با تاکید بر این که توسعه فرآیندی همه جانبه است، گفت: باید به موازات تقویت شبکه گازرسانی در عرصه مقاوم سازی نیز تلاش و سرمایه گذاری کرد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری مهر، آئین افتتاح پروژه های گازرسانی 14 روستای دارالمیزان شهرستان مُهر در جنوب استان فارس برگزار شد. مدیر عامل شرکت گاز فارس اظهار کرد: با اجرای این پروژه 14 روستا از بخش اسیر شهرستان مهر به شبکه گازرسانی طبیعی پیوستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۰    
با بهره برداری از شبکه گازرسانی در تمام روستاهای دارای سکنه در هریس، این شهرستان به شهرستان سبز در امر گازرسانی تبدیل شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت در حاشیه جلسه هیات دولت: در بحث گاز استان سیستان و بلوچستان مشکلی نداریم. در این دولت در بحث توسعه شبکه گازرسانی و انتقال گاز به مردم استان سیستان و بلوچستان انقلابی شکل گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار یزد: یکی از اقدامات خرابکارانه دشمن در این مسیر، حمله به شبکه گازرسانی استان با هدف تعطیلی ادارات، مدارس، صنایع و متعاقبا نارضایتی مردم بود که با همت جهادی، نقشه دشمنان نقش بر آب شد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اول فارس شرکت گاز استان فارس در اطلاعیه ای از قطع گاز در برخی نقاط شهر شیراز روز سه شنبه 15 اسفند خبر داد. شرکت گاز استان فارس اعلام کرد به منظور عملیات جابجایی شبکه گازرسانی جریان گاز فردا سه شنبه از ساعت 8 صبح به مدت 4 ساعت در ضلع شمالی بلوار چمران حد فاصل میدان دانشجو تا کوچه 20 و ابیوردی ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
طراحی سامانه یکپارچه تحلیل شبکه های گازرسانی، گام مهمی در مسیر حکمرانی بر اساس داده های واقعی به عنوان یکی از اهداف اصلی شرکت ملی گاز ایران است.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اول فارس شیراز به گزارش اول فارس ، شرکت گاز استان فارس اعلام کرد: به منظور تعمیرات شبکه گازرسانی جریان گاز، فردا دوشنبه 14 اسفندماه از ساعت 8 صبح به مدت 4 ساعت در مناطق بولوار ستارخان، 12 متری نمازی و همه منشعبات، خیابان شهید مصلی نژاد و همه منشعبات و خیابان شهید کوهبر و همه منشعبات قطع می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق شدند، با توسعه سامانه هوشمند بهره برداری بهینه، زمینه را برای صرفه جویی و پایش مصرف انرژی در سامانه های آب، فاضلاب و گاز شهری را فراهم کنند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۰۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون به نقل از وزارت نفت، جواد اوجی با تشریح وضع گازرسانی در کشور تصریح کرد: با توجه به موج بی سابقه سرمای فراگیر و پایدار در اسفندماه، مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری در روزهای اخیر با جهش و به صورت تصاعدی بالا رفته است و در صورت تداوم همین فشار مصرف ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از دولت _ پاد، وزیر نفت گفت: همزمان با کاهش شدید دمای هوا و استمرار شبکه گازرسانی کشور، مصرف بنزین کشور به 132 میلیون لیتر در روز رسیده است و با وجود سرمای شدید در کشور در روزهای اخیر هیچ یک از 4 هزار و 200 جایگاه عرضه سوخت مایع کشور دچار اختلال و کمبود سوخت ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گفته وزیر نفت همزمان با کاهش شدید دمای هوا و استمرار شبکه گازرسانی کشور، شرکت ملی پالایش و پخش روزانه بیش از 132 میلیون لیتر بنزین را در تعطیلات اخیر توزیع می کند.
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون استاندار سمنان گفت: فعالیت ادارات و بانک های استان از فردا تا پایان هفته از ساعت هشت و نیم صبح آغاز خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۵    
مدیر مرکز راهبری شبکه گاز کشور گفت: هم اکنون در کشور روزانه حدود 850 میلیون مترمکعب گاز شیرین به شبکه تزریق می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۸۲ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: همزمان با کاهش شدید دمای هوا و استمرار شبکه گازرسانی کشور، شرکت های ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و پخش فرآورده های نفتی بیش از 132 میلیون لیتر بنزین را در تعطیلات اخیر توزیع کردند.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۲    
اطلاعیه شرکت گاز سمیرم قابل توجه همشهریان گرامی: در راستای خدمات گسترش شبکه گازرسانی به مردم سمیرم به استحضار همشهریان میرساند: فردا دوشنبه 1402/11/30 آدرس های ذیل در ساعات اعلام شده قطع می گردد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۱۵    
کارشناس اقتصاد انرژی گفت: با اختلاف 750 دلاری بین قیمت سوخت مایع و گاز به ازای هر خانوار، گازرسانی به نقاط باقی مانده و تکمیل شبکه انتقال گاز توجیه اقتصادی خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نشست مدیریت بحران با هدف تأمین پایدار انرژی در روزهای سرد پیش رو با حضور مدیرعامل و مسئولین شرکت گاز و مدیران سایر دستگاه های مرتبط برگزار شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وضعیت شبکه گازرسانی پایدار بوده و بازسازی خطوط سراسری آسیب دیده به سرعت در حال انجام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
زنجان-روابط عمومی شرکت گاز زنجان اعلام کرد که در راستای مدیریت شبکه گازرسانی و جلوگیری از افت فشار گاز در شبکه، گاز ادارات استان امروز قطع و برای صنایع نیز محدود شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: شبکه گازرسانی دورود، ازنا، الیگودرز و الشتر متناسب با پیش بینی رشد جمعیت در سال های آینده و بروز حوادث احتمالی تقویت شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مهر : بر اساس اطلاعیه روابط عمومی شرکت گاز گیلان قطعی گاز در برخی مناطق در راستای توسعه شبکه گازرسانی انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نرم افزار های شبکه گازرسانی شرکت گاز گفت: مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری از 640 به 530 میلیون مترمکعب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تالش- استاندار گیلان با اشاره به اینکه بیش از 97 درصد گیلانی ها از نعمت گاز برخوردار هستند، گفت: ایران در برخورداری از انشعابات و شبکه گازرسانی رتبه اول را در دنیا دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۹:۴۰    
ساری - ایرنا - فرماندار گلوگاه گفت: تمامی روستاها و مناطق شهری شهرستان گلوگاه در شرق مازندران تحت پوشش 100 درصدی شبکه گازرسانی و اینترنت قرار گرفت و دولت سیزدهم این عقب ماندگی زیرساختی را جبران کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان – استاندار اصفهان گفت: در اصفهان ما به اندازه سه و نیم بار که دور کره زمین بچرخیم شبکه گازرسانی انجام شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: در استان مازندران 4 هزار میلیارد تومان برای توسعه شبکه گازرسانی در روستاهای استان در نظر گرفته شده است.