دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۲:۴۰Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت گاز استان زنجان»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: هم اکنون 43 جایگاه سی ان جی در استان فعال است که از این تعداد 20 مورد در شهر زنجان و 23 جایگاه در سایر نقاط استان فعالیت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از مصرف بیش از 153 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در جایگاه های سوخت CNG استان در سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از استمرار اجرای طرح های گازرسانی در استان خبر داد و افزود: طراحی انجام عملیات گازرسانی، به 43 روستای استان انجام شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۰۸    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از استمرار اجرای طرح های توسعه و پایداری گازرسانی استان در سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون طرح جایگزینی گاز طبیعی با سوخت های میان تقطیر 18 واحد صنعتی استان با مجموع مصرف 9 هزار مترمکعب بر ساعت انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: طی سال جاری 126 طرح گاز رسانی به صنایع و روستاهای استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۰    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: میزان برخورداری روستاهای استان زنجان از نعمت گاز به 95.5 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: جذب مشترکان گاز طبیعی در این استان با پیگیریهای مسوولان استانی و همت دولت سیزدهم در بخش خانگی 10 درصد، تجاری 17 درصد و در بخش صنعتی 9 درصد نسبت به دولت قبل رشد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر بهره برداری شرکت گاز استان زنجان از تخصیص 25.74 درصدی گاز مصرفی استان در سال گذشته به بخش صنعتی و تولیدی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در حال حاضر نرخ برخورداری خانوارهای شهری و روستایی استان از نعمت گاز طبیعی به 98.5 درصد رسیده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- مدیر بهره برداری شرکت گاز استان زنجان از برگزاری مرحله مقدماتی پانزدهمین دوره مسابقات کارکنان و همسران کارکنان و همچنین بیست و پنجمین دوره رقابت های ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز زنجان با عنوان بهار در بهار خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان گفت: مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم بهار در بهار شرکت گاز زنجان در مجموعه دارالقرآن الکریم زنجان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۰    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: سال گذشته بیش از سه میلیارد و 418 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی در زنجان مصرف شد که این میزان پنج درصد نسبت به مدت مشابه قبل افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: نصب پنج هزار و 220 انشعاب جدید گاز در استان طی سال گذشته برنامه ریزی شده بود بیش از این رقم به تعداد هفت هزار و 90 انشعاب نصب شد که رشد 35 درصدی داشته است.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای توزیع عادلانه امکانات، رفاه اجتماعی و عمومی در سال گذشته 15 هزار و 845 مشترک جدید شهری و روستایی در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی در شرکت گاز زنجان جذب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: سال گذشته بیش از سه میلیارد و 418 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی در زنجان مصرف شد که این میزان پنج درصد نسبت به مدت مشابه قبل افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: شمار جان باختگان ناشی از حوادث گاز در این استان با اقدامات فرهنگی، ترویجی و تبلیغی از 13 نفر در سال 1401 به هشت نفر در سال گذشته رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: اجری مانورهای مختلف می تواند به ارزیابی نقاط قوت و ضعف تیم های عملیاتی و نحوه همکاری و هماهنگی بین تیم ها در اجرای هرچه بهتر مانورها کمک کند.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه بیش از 94 درصد از روستاهای شهر دندی استان زنجان از نعمت گاز برخوردار هستند گفت: تعداد 58 روستا با تعداد 3 هزار و 681 خانوار از نعمت گاز بهره مند هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس بازرسی فنی شرکت گاز استان زنجان از انجام عملیات نشت یابی 103 درصدی خطوط تغذیه و شبکه توزیع و کف خواب در زنجان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: شرکت گاز استان زنجان در راستای انجام وظایف قانونی و مسئولیّت های اجتماعی، رفع محرومیت زدایی و حمایت از خانواده های کم بضاعت در سال گذشته 418 اشتراک رایگان به جامعه هدف واگذار کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به شعار جهش تولید با مشارکت مردم، گفت: 2 هزار و 573 مشترک صنعتی در زنجان مصرف کننده گاز طبیعی هستند که برای افزایش این تعداد در سال جاری به منظور تحقق شعار سال تلاش می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از برخورداری 98.5 درصدی مردم این استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: برخورداری 98.5 درصد مردم این استان از گاز طبیعی دستاورد بسیار درخشانی محسوب می شود که با حمایت های دولت رقم خورده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: شرکت گاز استان زنجان گاز مورد نیاز 396 واحد صنعتی را در شهرستان ابهر تامین می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از نصب 7973 علمک گازرسانی در شهرستان سلطانیه خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: مصرف گاز در زنجان در طول 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 11 میلیون و 300 هزار مترمکعب رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گازرسانی به 138 روستای صعب العبور و 173 واحد صنعتی در طول خدمت دولت سیزدهم خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اطلاعات آنلاین ، روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ گاز ادارات استان به منظور مدیریت مصرف و جلوگیری از قطعی گاز طبیعی در بخش خانگی، قطع و در مصرف صنایع نیز محدودیت هایی اعمال شد ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۹    
سلیمانی از افزایش 40 درصدی متسابقین مسابقات قرآنی بهار در بهار شرکت گاز استان زنجان خبر داد و گفت: امسال این مسابقات در رشته های مفاهیم، حفظ، تلاوت قرآن کریم، نهج البلاغه و اذان برگزار می شود.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش دولت بهار به نقل از فارس، نادر رابطی مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان در گفت و گو با خبرگزاری فارس در زنجان اظهار داشت: در راستای مدیریت شبکه گاز رسانی و جلوگیری از افت فشار گاز در شبکه گاز رسانی کشور گاز ادارات استان زنجان امروز قطع و گاز مصرفی صنایع نیز محدود شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۹    
زنجان-روابط عمومی شرکت گاز زنجان اعلام کرد که در راستای مدیریت شبکه گازرسانی و جلوگیری از افت فشار گاز در شبکه، گاز ادارات استان امروز قطع و برای صنایع نیز محدود شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان گفت: گاز ادارات استان به منظور مدیریت مصرف و جلوگیری از قطعی گاز طبیعی در بخش خانگی، قطع و در مصرف صنایع نیز محدودیت هایی اعمال شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان گفت: انتظار داریم خانواده ها با کاهش مصرف خود در تامین گاز در سراسر کشور این شرکت را همراهی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان گفت: برای اعمال مدیریت مصرف؛ امروز گاز ادارات استان قطع است تا مشترکان خانگی مشکلی نداشته باشند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
با همت تلاش شبانه روزی مسئولان و کارکنان شرکت گاز استان زنجان در طول خدمت دولت سیزدهم، نرخ مشترکین گاز در بخش خانگی 9 درصد، در بخش تجاری 15 درصد و در بخش صنعتی نیز 7 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: این استان در جذب همیاران گاز پیشرو و طلایه دار بوده و امسال نیز 15 هزار دانش آموز همیار را آموزش داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان گفت: با توجه به برودت هوا در 24 ساعت گذشته مصرف گاز در استان از مرز 12 میلیون متر مکعب گذشت که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 500 هزار متر مکعب افزایش یافته است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه مصرف گاز استان زنجان در 24 ساعت گذشته به 11 میلیون 500 هزار مترمکعب رسید، گفت: این میزان مصرف گاز نسبت به روز گذشته یک میلیون 500 هزار مترمکعب افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: مصرف گاز در این استان طی شبانه روز گذشته به 11 میلیون و 500 هزار مترمکعب رسید که این میزان نسبت به مدت مشابه قبل، یک میلیون و 500 هزار مترمکعب افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۲    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای زنجان ؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر 21 طرح گاز رسانی روستایی در شهرستان های استان به بهره برداری می رسد. دانلود فیلم اصلی
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با تاکید بر اینکه مدیریت مصرف گاز طبیعی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، گفت: تبیین و نهادینه شدن فرهنگ اصلاح الگوی مصرف گاز در جامعه همکاری همه جانبه مردم و مسئولان را می طلبد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در زمان حاضر این شرکت بیش از سه هزار و 300 میلیارد ریال از مشترکان گاز طبیعی استان مطالبه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: عملیات گازرسانی به 21 روستای زنجان در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح 21 پروژه و آغاز عملیات اجرایی 4 طرح گازرسانی روستایی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در استان زنجان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر 21 طرح گاز رسانی روستایی در شهرستان های استان به بهره برداری می رسد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به طلب 330 میلیارد تومانی شرکت گاز استان از مشترکان، گفت: 70 میلیارد تومان این طلب مختص بخش خانگی و مابقی مربوط به بخش صنعت است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در 9 ماه سال جاری مردم استان زنجان 26 هزار و 766 بار با پست امداد شرکت تماس تلفنی برقرار کردند.